Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Priam (Shinigami)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Priam (Shinigami) Empty
PisanieTemat: Priam (Shinigami)   Priam (Shinigami) Empty2009-12-02, 15:58

Imie:Priam
Nazwisko:brak
Profesja:Shinigami
Płeć:Mężczyzna
Wiek:21
Waga:79Kg
Wzrost:185cm
Wygląd:Priam (Shinigami) 16638492044931b2d07f86a

Charakter:Miła i Spokojna osoba. Lubiąca naturę i spokój. Często trenuje sam i doskonali sztukę wali katanami. Zawsze się uśmiecha i wprawia innych w dobry nastrój. Jest cierpliwy, próbuje wszystko udoskonalać jak się da. Jest osobą pewną siebie. Lubi też wypić Sake popołudniu.

Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan x5,Gigai, strój Shinigami, odznaka shinigami,Czerwono-czarna Peleryna

Historia:

Ziemia:

Białe światło oślepiało go przez chwile, gdy znikło poczuł coś dziwnego na klatce. Ręką dotknął jej i poczuł coś metalowego. Spojrzał w dół i zobaczył metalowy zaczep z przyczepionym metalowym kołem. Przez chwile patrzał na nią ze zdziwieniem. Gdy puścił kółko i podniósł głowę oślepiło go kolejne światło tym razem mocniejsze, zobaczył w świetle postać zbliżającą się do niego. Postać była ubrana w czarne ubranie. Shinigami podszedł i uśmiechnął się.
- Pójdziesz do lepszego świata, do Społeczeństwa Dusz….- Uklęknął, wziął miecz i dotknął chłopca czoła. Kolejny raz zaświeciło się światło ale tym razem w przeróżnych barwach. Chłopiec uniósł się w powietrzu i zaczął powoli znikać, aż znikł.

Społeczeństwo Dusz:

Obudził się na zielonej łące z kilkoma drzewami. Leżał tak dłuższą chwile patrząc na błękitne niebo.
- Priam, ile ty tam będziesz jeszcze leżał, choć szybko… no choć bo się spóźnimy. – Biegła do niego młoda dziewczyna, o ciemnych kasztanowych włosach. Chłopak odwrócił się i popatrzał na nią z sielankową miną.
- Rusz tą swoją dupę, spóźnimy się do Akademii. –
- Ale mi się tak nie chce, popatrz jaki jest dzisiaj piękny dzień. – Przestał patrzeć na dziewczynę i popatrzał znowu w chmury. Po chwili wstał szybko.
- No to idziemy, dzisiaj jakie mamy zajęcia? – Popatrzał i uśmiechnął się lekko.
- Yyy… jak dobrze pamiętam to z Kiodu, a potem szermierka.- Odwrócili się razem i zaczęli iść w stronę Akademii.
- Chciałam Ci od razu powiedzieć że nie będę z tobą walczyć na katany. –
- Eee… czemu? – Zdziwił się i udał smutnego.
- Dlatego że jak zawsze przegram, eh że ci pozwolili walczyć taką kataną, to niesprawiedliwe, prawie nikt z tobą nie wygrywa. – Skrzywiła się i też posmutniała.
- Oj ale ja tak lubię z tobą walczyć na tych treningach. Ayanami proszę, a z tobą też dużo osób nie może wygrać i w dodatku jesteś dobra w Kiodu.- Uśmiechnął się i klepną ją w ramie.
– Tym razem wygrasz ze mną, zobaczysz. –
Wszyscy już prawie byli i czekali na Mistrza. Po chwili do wielkiej Sali wszedł Mistrz, wszyscy się ukłonili i usiedli.
- A więc kto dzisiaj będzie chciał pierwszy spróbować swoich sił. – Wszedł na środek Sali i za nim zaczął się rozglądać, jedna ręka była już w powietrzu.
– No dobrze. Kogo wybierasz na przeciwnika? –
- Na przeciwnika wybieram Ayanami ! – Podszedł na środek Sali i czekał na dziewczynę. Ayanami wstała szybko i wszedła na środek Sali. Mistrz odszedł na bok i po chwili rozpoczęła się zażarta walka. Walka nie zaczęła się od razu na katany. Priam wykonywał szybkie i proste ciosy sprowadzając Ayanami do obrany ale łatwo te ciosy blokowała. Dziewczyna dostrzegła że Chłopak robi kilka tych samych uderzeń. Dostrzegła dziurę w ataku i szybko odskoczyła. Następnie wyrwała mocno na przeciwnika i zaczęła wykonywać szybkie i mocne ciosy. Po chwili to ona sprowadziła przeciwnika do obrony. W jednej sekundzie nieuwagi Chłopak zdał potężny cios który wyprowadził dziewczynę równowagi, następnie obaj odskoczyli od siebie.
- Wiedziałem że bez katany sobie nie poradzę. – Oznajmiła szybko dziewczyna.
- No to chyba ja musze też swoją wyjąć. – Powiedział z uśmiechem i spokojem chłopak. Chłopak wydawał się bardzo spokojny, oddychał równo tak jakby się w ogóle nie zmęczył. Ayanami natomiast oddychała szybko i spoglądała cały czas na swojego przeciwnika. Gdy wyjęli swoją broń rzucili się na siebie z nową siłą. Przez chwile toczyła się szybka i wyrównana walka. Dziewczyna zaczynała słabnąć i przechodzić do obrony, natomiast chłopak atakował tak jakby w ogóle się nie męczył i uderzał katanami coraz mocniej. W minimalnej sekundzie rozkojarzenia Priama, kopnęła go mocno w brzuch i wyskoczyła w powietrze.
- Droga zniszczenia, numer 31. Kula Czerwonego Płomienia! – Czerwony promieni wystrzelił z ręki i poleciał prosto w pierś Priama. Promieni uderzył i wybuchł, dużo osób wstało i patrzało z lekkim przerażeniem.
- Jest! Jupi! Wygrałam! – W tej samej chwili ktoś krzyknął.
- Za tobą! – Obróciła się i przestała się już uśmiechać. Cios już leciał w jej brzuch i uderzył ją. Zleciała z łoskotem na ziemię, kurz szybko opad i zobaczyła przed sobą fioletową lśniącą klinge.
- Przepraszam, miałaś wygrać. – Uśmiechnął się i pomógł jej wstać.
- Wiedziałam że tak będzie, ale następnym razem to ja wygram. Zobaczysz. – Odeszła na bok Sali. Mistrz podszedł i pogratulował zwycięskiej walki Priamowi.

************************

Duża grupa stała przed bramą do świata ludzi. Była to grupa z Akademii która kolejny raz miała ćwiczyć walke z pustymi. Wszyscy byli podekscytowani i każdy prawie z kimś rozmawiał. Powiększał się cały czas szum rozmów. Mała grupka adeptów rozmawiała ze sobą:
- Znowu ćwiczenia, powinni dać nam wreście prawdziwych pustych.
-Ta i znowu będziesz chował się za Ririn. – Odpowiedział większy chłopak.
– Ayanami a ty co o tym sądzisz? –
- A co mam sądzić, trzeba trenować bo chce iść do V Dywizji. - Uśmiechała się podekscytowana dziewczyna. Tylko jeden chłopak stał cicho i spokojnie oddychał. Powoli koncentrował się i myślał o treningu.
– A ty Priam do jakiej chcesz iść Dywizji? – Zapytała Dziewczyna.
– Ja? Chyba do III albo X. – Odpowiedział wyrwany z koncentracji chłopak.
- Dlaczego? Akurat te? – Powiedziała szybko.
– A no bo Kapitanowie tych Dywizji to piękne i potężne Kobiety.
– A… podkochujesz się w nich? Hi hi. – Cała grupa zaczęła się śmiać i Priam się zaczerwienił.
– Zamknij się głupia! – Powiedział tak szybko że wszyscy zaczęli się jeszcze mocniej śmiać.

************************

Było ich tak wielu że wszyscy byli już mocno zmęczeni. W tej sekundzie wyskoczył z grupki jeden chłopak, jednym cięciem przeciął dwóch pustych. Odwrócił sie i przeciął kolejnego pustego. Wyskoczył w górę i wypowiedział zaklęcie Drogi Zniszczenia. Przebiło to następnego Pustego. Zostało już tylko czterech pustych. Dwóch zaatakowało go i Priam ruszył na nich. Bronił się swoją kataną i po chwili przeciął im ręce. Wskoczył na jednego i przeciął mu głowę na pół. Pusty padł, a chłopak przeskoczył od razu na drugiego i wbił miecz prosto w pierś. Popatrzył się na resztę i rzucił w nich z mieczem które wbiły się w głowy. Wypowiedział szybko kolejne zaklęcie Drogi Zniszczenia, po potworach nie było śladów. Priam stanął odwrócił się i uśmiechnął się do wszystkich. Podszedł do swojej koleżanki i powiedział:
- Leżąc i patrząc na nich na pewno nie wygrasz z nimi, a co dopiero potem ze mną. – Pomógł jej wstać i wszyscy poszli w kierunku bramy do Społeczeństwa Dusz.

************************

- No no, pokazałeś na co Cię stać Priam . Gratuluje ukończenia Egzaminu na Shinigami. Czekaj teraz na przydział do oddziału. – Uśmiechnął się Mistrz.
– Dziękuje, będę czekał. – Uśmiechnął się w podzięce, ukłonił się i pobiegł do swojej koleżanki.
- Zdałem, a ty? – Oczywiście że ja też
– A wiec jesteśmy Shinigami.


Pieniądze:500 Ryo

Statystyki:(10+4 za wiek = 14)
Siła:8(+1profesja,+1wolne,+1płeć
Szybkość:7(+2profesja
Zręczność:12(-2profesja,+8wolne
Wytrzymałość:7(+1 profesja+1płeć
Inteligencja:9(+3profesja,+4wolne)
Psychika:5(+1wolne,-1profesja,+1wada)
Reiatsu:6(+1profesja)
Kontrola Reiatsu:6(+1wada)

Ogólne

Udżwig:80Kg

Prędkość(śr):10[Km/h]
Prędkość(max):24[Km/h]

PŻ:80
PR:36

TECHNIKI:Brak(z powodu wady)

Umiejętności:
Mistrz Broni

Wady:
Amagiczny

Kamys: przeniosłam kartę z proponowanych do starych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Priam (Shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Priam (Shinigami)   Priam (Shinigami) Empty2009-12-02, 18:24

Zacznijmy, jak to się mawia, od początku:
1.Wygląd-Obrazek jest dość niewyraźny i zdecydowanie przydałby się do niego jakiś opis.
2.Charakter-Jest na dobrą sprawę suchą wyliczanką cech, czego bardzo nie lubię.
3.Historia-Zarzutów jest tu wiele i rozbiję je na podpunkty:
a.Walka na katany i kidou w akademii? Nie wydaje mi się...
b.Przyjęcie na klatę drogi zniszczenia numer 31 i wyjście z tego bez poważnych szkód? Wybacz, ale ktoś, kto jest dopiero uczniem akademii nie jest do tego zdolny.
c.Uczeń akademii pokonuje tak wielu pustych z taką łatwością? Wierutna bzdura, która aż w oczy razi.
d.Widzę, iż pomimo posiadania wady "amagiczny" Twoja postać nieźle szasta zaklęciami drogi zniszczenia. Nie uważasz, że to nielogiczne?
e.Ogólne przepakowanie postaci aż boli i sprawia, że historię czyta się naprawdę nieprzyjemnie.
f.O ile się nie mylę, na naszym PBF rozgrywka shinigami zaczyna się w akademii, a nie po jej ukończeniu.
Ogółem daję Ci zdecydowany, mocny i dobrze, jak mi się wydaje umotywowany negatyw. Jest multum rzeczy, które musisz zmienić (historię radzę napisać od początku).
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Priam (Shinigami) Pbucket102/290Priam (Shinigami) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Priam (Shinigami) Pbucket41/156Priam (Shinigami) Empty_bar_bleue  (41/156)

Priam (Shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Priam (Shinigami)   Priam (Shinigami) Empty2009-12-02, 21:43

Wygląd – obrazek jest mały i nie widać go za dobrze (zniekształcony), proponuje poszukać innej wersji, innego obrazka bądź napisać opis wyglądu.

Charakter – slabiusieńko, nie wiem czy to doczytałeś, ale w procesie tworzenia postaci pisze, aby nie wymieniać cech.

Eksipunek – gracze zaczynają zwykle jako uczniowie akademii... zaś jako uczeń akademii nie masz gigai, nie masz zana, nie masz też odznaki shinigami którym jeszcze nie jesteś... Wiec usuń sobie ekwi.

Historia

1. Gdzie jest historia z życia ? Bo coś jej nie widzę, a powinna się znaleźć
2. W akademii zaczynasz jako świeżak.
3. Hisotria jest o wiele za krótka abym mogła ją zakcpetować.. Po usunięciu sztucznych przedłużeń mam półtorej strony z czego większość to dialogi które sprawiają że całość jest nudna.

Podsumowując jest słabo, czyta się źle (jest nudna), i masz sporo do poprawy = Negatyw
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Priam (Shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Priam (Shinigami)   Priam (Shinigami) Empty

Powrót do góry Go down
 
Priam (Shinigami)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinigami
» Rey[Shinigami]
» Tai Hou(Shinigami)
» Kaien - Shinigami
» May Li Asakura (Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje