Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gabinet dyrektora

Go down 
+10
Chikaze
Vespaux
Haruaki
Rose Nevermore
CZaras
Imperator Kuchiki
Benorn
Kamys
Takagi Niizuki
Izdurbal Tenshi
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-12, 19:11

Spory gabinet znajdujący się na najwyższym piętrze w jednym z budynków akademii. Całość podzielona jest na dwa pomieszczenia. Jednym jest pomieszczenie przeznaczone do spotkań z większa ilością osób. Wyposażone było ono w spory stół oraz krzesła do siedzenia, oraz w kilka niewielkich szafek wypełnionych buteleczkami, najpewniej poczęstunkami dla gości. Następne pomieszczenie było nieco mniejsze i służyło za gabinet codzienny. To wyglądało raczej jak starojapoński pokój wyposażony w maty i pojedynczy stół. Pod ścianami stało kilka szaf, znajdowało się tam nawet posłanie, zupełnie jakby dyrektor sypiał w swoim gabinecie.

Pomimo prostego wyglądu gabinet otoczony jest potężnymi symbolami i barierami kidou. Dzięki nim ze środka nie wydostaje się żaden odgłos, zaś patrząc z zewnątrz do środka widzi się jedynie dyrektora zajmującego się prostymi rzeczami, takimi jak spanie, picie czy też obijanie się. Dodatkowo bez zgody dyrektora nikt nie może dostać się do gabinetu, nikt nie może go też opuścić.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-12, 19:20

Katsuko Yoshizaki

Czwórka shinigami wprowadziła Katsuko do sporego pomieszczenia wyposażonego przede wszystkim w spory stół i wiele krzeseł. Dziewczyna nie wiedziała co to za mie4jsce, nie zdołałą bowiem przeczytać co napisano na tabliczce wiszącej na drzwiach. Wiedziała jednak iż nigdy wcześniej jej tutaj nie było. Na jednym z krzeseł siedział starszy człowiek ubrany w proste kimono shinigami. Na jego twarzy widoczna była długa, siwa broda połączona z wąsami. Sam mężczyzna był zdecydowanie osobą znaną dziewczynie, choć nigdy nie widziała staruszka z tak bliska. Był to bowiem dyrektor akademii shinigami popularnie nazywany przez uczniów Jijji'm.

- Znaleźliśmy ciało oficera Idane. Obok niego stała ta uczennica. Nieopodal znajdował się sztylet, podejrzewamy że narzędzie zbrodni. - Zameldował dość rzeczowo jeden z bogów śmierci eskortujących Katsuko. Dyrektor natomiast skinął jedynie lekko głową. Uśmiech zszedł z jego twarzy gdy usłyszał o śmierci "oficera Idane". - Popilnuje jej... zameldujcie dalej. - skwitował tylko krótko całość sytuacji. Chwilę później czwórka shinigami opuściła gabinet.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-12, 20:03

Dziewczyna stała cały czas w jednym miejscu. Patrzyła na dyrektora, bała się jednak odezwać. Jednocześnie myśląc o tym w co wpakował ją ten chłopak. -Ten shinigami było oficerem? Chyba nie myślą, że dałabym mu rade.... Po ciele przeszedł jej dreszcz, teraz dopiero przypomniała sobie o tym, że jest cała mokra. Pod jej stopami zdążyła już utworzyć się mała kałużą, do której z każdą chwilą dołączała kolejna kropla wody z jej ubrania.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-13, 13:31

- No złotko... toś nas zaskoczyła. - Dyrektor wstał żwawo ze swojego krzesła i ruszył w stronę drzwi prowadzących do kolejnego z pomieszczeń. Po niezbyt długiej chwili wrócił trzymając w dłoni koc. Podał go dziewczynie z nieco zmartwioną twarzą. - Siadaj, no przecież nie będziesz tak stała cały czas co nie? - Sam dyrektor również powrócił na swoje uprzednie miejsce przypatrując się spokojnie dziewczynie. W przeciwieństwie do shinigami, którzy wcześniej eskortowali Katsuko, nie wyglądał na przestraszonego. Wyraźnie nie spodziewał się że uczennica mu zagrozi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-13, 13:59

-Ma pan racje nie będę. Dziękuje za koc-powiedziała dziewczyna dokładnie się nim okrywając. Patrzyła na dyrektora -Jak na swoje lata dobrze się trzyma-pomyślała, odkąd przybyła do akademii słyszała plotki o jej dyrektorze. Nie wiedziała jednak w ilu procentach są prawdą.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-13, 20:08

- Nie ma sprawy. W końcu musisz być w dobrym stanie. - Staruszek wzruszył lekko ramionami, po czym zaczął rozglądać się po gabinecie. Po krótkiej chwili wstał i podszedł do jednej z szafek. Wyciągnął z niej szklaną misę pełną cukierków, najprawdopodobniej pochodzących ze świata żywych. Tak przynajmniej wyglądały. Naczynie szybko wylądowało na stole obok dziewczyny, zaś sam dyrektor usiadł an krześle blisko niej. - Noooo, poczęstuj się. Bardzo dobre są i w ogóle, ale trzeba najpierw się pozbyć papierka w razie czego bo nie jest zbyt smaczny i do tego źle wpływa na trawienie. - Sam dyrektor nie czekał na czyjeś zaproszenie i zaczął zajadać się słodyczami z ogromną radością w oczach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-13, 20:39

Dziewczyna nie miała ochoty na słodycze. Odmówiła grzecznie dyrektorowi. Zaczynała się po woli denerwować. -Myślałam, że zacznie mnie wypytywać czemu przyprowadzili mnie tu ci shinigami...-pomyślałam Katsuko jeszcze mocniej przyciągając do siebie koc. -Ten dzień od rana nie zapowiadał się najlepiej-westchnęła w duchu dziewczyna i zaczęła zastanawiać się nad całą tą sytuacja.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-13, 21:51

Dyrektor zaś zajadał się cukierkami w najlepsze. Wyraźnie nie miał zamiaru rezygnować ze słodyczy nawet w obecności domniemanej zabójczyni shinigami o randze oficera, co oznaczało iż był jednym z silniejszych w swoim oddziale. - Może jednak się skusisz? Na prawdę przecudowne. Najlepsze są te żółte, jeśli się nie mylę cytrynowe. Chociaż trzeba przyznać ze cała reszta tez jest przyzwoita.

Po niedługiej chwili ktoś zapukał cicho do gabinetu. Dyrektor nie zdołał nawet odpowiedzieć, gdy przez drzwi weszły trzy osoby. Jedną z nich był stosunkowo niski, jednak silnie umięśniony mężczyzna. Jego długie, brązowe włosy spięte były w pojedynczy kuc. Spojrzenie pustych oczu przywodziło na myśl szklane, sztuczne spojrzenia lalek. Kolejną osobą była piękną, wyglądająca na raczej młoda, kobieta. Odziana była w coś, co nie do końca spełniała wszelakie standardy munduru shinigami. Jego dolna cześć była niezwykle krótka, a górna bardzo wydekoltowana. Trzecia osoba była odziana w coś, co przypominało raczej strój ninja niż zwykłe ubranie. Ową osobą najpewniej była dość niska i bardzo szczupła kobieta, choć stwierdzenie to nie było do końca pewne.

- Dzień dobry Dyrku - Odezwała się wydekoltowana kobieta spoglądając z miłym uśmiechem na staruszka, który właśnie rozdziawił usta wgapiając się w jej dekolt. W związku z czym dopiero po chwili zareagował w ogóle na cokolwiek. - Aaaa... tak dzień bardzo prawie niezły. Słuchajcie... ta dziewczyna nie dała by rady wytrenowanemu shinigami. - Rzekł już nieco spokojniej dyrektor wskazując palcem na Katsuko.

Krępy mężczyzna tym czasem stanął tuż koło dziewczyny, sięgnął pod swoje kimono po niewielki notatnik i zaczął pytać głosem zupełnie pozbawionym śladów emocji - Imię i nazwisko? Status społeczny? - wyraźnie rozpoczął przesłuchanie. - Co robiła Pani na placu zachodnim akademii dwie godziny temu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-13, 22:27

-Ciekawe czy uwierzą w to co im powiem. Ale przynajmniej dyro mi wierzy-pomyślała Yoshizaki -Zostałam wcześniej zwolniona z lekcji Zoriego-sensei, nie wiedziałam co miałam ze sobą zrobić... miałam jeszcze trochę czasu do następnych zajęć. Wtedy spojrzałam przez okno... Zobaczyłam chłopaka o czarnych włosa, który taszczył tego shinigami. Pobiegłam tam chwilę rozmawialiśmy, zachowywał się podejrzanie. Przedstawił się.... niech no sobie przypomną... Hisato Higoroshi. Ponoć chodzi do klasy 1-3. Kiedy zaproponowałam mu pomoc w zaniesieniu tego shinigami do pielęgniarki, wtedy mnie ogłuszył, chyba coś jeszcze powiedział... ale tego niestety nie pamiętam. Obudziłam się z nożem w ręku. Kiedy chciałam pójść do akademii po pomoc. Wtedy zjawili się shinigami i przyprowadzili tutaj.-zakończyła zielonooka cały czas drżącym głosem, częściowo z powodu strachu, a częściowo z powodu mokrych ubrań, które miała na sobie. Dziewczyna nie wiedziała czy trójka nowo przybyłych uwierzy jej wyjaśnieniom.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-14, 21:13

Cała trójka wysłuchała wyjaśnień ze spokojem, choć o trudno było użyć tego słowa w stosunku do osoby zadającej pytania. Zdawał się on być raczej martwy niż spokojny. Podczas gdy dziewczyna mówiła notował jedynie coś w swoim notesiku, gdy zaś skończyła powtórzył po raz kolejny głosem pozbawionym jakichkolwiek emocji. - Imię i nazwisko? Status społeczny? - Wyraźnie chciał poznać odpowiedzi na swoje pierwsze pytania. - Czy przyznaje się Pani do popełnienia przestępstwa - zabójstwa pierwszego stopnia oficera piątego oddziału obronnego Idane Ichiro? - Dodał również, zupełnie tak jakby nie słyszał wcześniejszej opowieści.

Wydekoltowana dziewczyna uniosła wysoko brwi przyglądając się Katsuko. Podrapała się przy tym po policzku. Teraz dopiero uczennica zdała sobie sprawę z dość ważnego szczegółu związanego z ubraniami dwójki z nowo przybyłych shinigami. Przesłuchujący ją mężczyzna miał na lewym ramieniu przewiązane insygnia porucznika szóstego oddziału obronnego, zaś kimono kobiety zdobiła tarczka oznaczająca stopień porucznika w oddziale piątym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-14, 21:28

-Katsuko Yoshizaki, uczennica klasy 1-1 Akademii Shinigami. I nie przyznaje się do zabójstwa.-odpowiedziała dziewczyna. -Czy oni nie słyszeli tego co mówiłam?! Może i są porucznikami, ale... Wdech i wydech, nie będę się z nimi kłócić. Jeszcze pogorszę swoją obecną sytuację... Czego nie chcę-pomyślałam Katsuko, bo miała wielką ochotę wrzasnąć na tego shinigami. I zapytać czy nie usłyszał co przed chwilą powiedziała. Opanowała emocje i czekała na ciąg dalszy.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-14, 22:01

Mężczyzna zanotował spokojnie jeszcze coś w swoim notatniku, po czym po raz kolejny zerknął na Katsuko. - Został Pani postawiony zarzut zamordowania oficera oddziału piątego. Do czasu potwierdzenia zarzutu tudzież oczyszczenia z niego prosimy by Pani codziennie okazywała swoją obecność na zajęciach, zaś w dniach wolnych zgłaszała się w koszarach oddziału szóstego. Gdy tylko ustalony zostanie termin rozprawy zostanie pani poinformowana listownie tudzież poprzez wysłannika. Wszelkie uchylanie się od powyższego obowiązku zostanie potraktowane jako dowód obciążający. Dziękuję za wysłuchanie i miłego dnia. - Po wypowiedzeniu owego monologu za równo porucznik szóstego oddziału, jak i osoba w stroju przypominającym ubiór ninja, opuścili gabinet dyrektora kłaniając się uprzednio zwierzchnikowi akademii.

- Nie martw się mała. Dyrcio ma racje, to nie mogłaś być Ty. - Porucznik piątego oddziału klepnęła lekko dziewczynę po ramieniu. Uśmiechnęła się do niej wesoło siadając na krześle pomiędzy nią i dyrektorem.


Ostatnio zmieniony przez Izdurbal Tenshi dnia 2009-12-14, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-14, 22:24

Dziewczyna nic nie powiedziała, tylko odwzajemniła uśmiech. -Dobrze, że i ona mi wierzy-pomyślała dziewczyna, w końcu zaczęła się trochę uspokajać. Choć była pewna swojej niewinności, nie przeszkadzało jej to, że codziennie musi się pokazać na zajęciach. Z tym problemu akurat nie było, bo nie opuszczała zajęć. A co do weekendów, pomyślała że jakoś to przeżyje. Musi.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-14, 22:43

- No, na Ciebie już czas chyba co nie? Chcesz sobie dzisiaj odpocząć od zajęć? - Dyrektor spojrzał na Katsuko z lekkim uśmiechem. Staruszek wyraźnie był pewny iż dziewczyna nie była winna. - Bo w sumie to trochę zmarzłaś pewnie na tym deszczy co? Głupio by było się pochorować akurat teraz, kiedy jesteś jeszcze bardziej zobowiązana a do chodzenia do akademii.

Propozycja była kusząca z wielu powodów. Po pierwsze, dziewczyna rzeczywiście była przemoczona i zmarznięta, a to nie wróżyło niczego dobrego. Po drugie, jej mięśnie brzucha zdawały się bolec nawet bardziej, za pewne dla tego iż i one powodowały drżenie organizmy, starając się go ogrzać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-14, 22:49

-Ma pan racje, dyrektorze. Powinnam już iść. A co do zajęć to kusząca propozycja, ale chyba jej nie przyjmę. W takiej sytuacji jak teraz lepiej, żebym była obecna-powiedziała Yoshizaki wstając. -Przy czym pewnie przypłacę to zdrowiem-pomyślała. -Dziękuję za koc-dodała oddając go staruszkowi lekko się przy tym kłaniając.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-14, 23:02

- To się pospiesz bo nie zdążysz nic zjeść. I wstąp do pielęgniarki, pewnie znajdzie Ci jakieś suche ubranie. - Staruszek wziął koc i skinął lekko głową na pożegnanie. Wyraźnie nie miał zamiaru zatrzymywać dziewczyny, choć pewnie wciąż dziwiło go ze komukolwiek może chcieć się iść na zajęcia gdy może spokojnie je olać.

- No, trzymaj się młoda, zobaczysz będzie ok. I nie martw się o tego faceta co Cie przepytywał, on tak zawsze. Zlasowali mu chyba mózg w tym szóstym oddziale, widzi piękną kobietę i nawet na nią nie spojrzy, zboczony jakiś. - Ostatnie słowa Pani porucznik wymamrotała ciszej, marudnym głosem. Wnioskując z tonacji "piękną kobietą" była ona sama.

W ten oto sposób pożegnana Katsuko opuściła gabinet. Kolejnymi jej zajęciami był trening Hakudy.

(Napisz proszę tylko pożegnania (jeśli chcesz) i dokąd Katsuko ma zamiar pójść^^"")
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-15, 12:58

-Do widzenia.-powiedziała Katsuko wychodząc. Postanowiła, że najpierw pójdzie do pielęgniarki, a później (jeśli zdąży) pójdzie jeszcze coś zjeść. Myśląc o zajęciach Hakudy mięśnie dziewczyny zaprotestowały. Wiedziała, że teraz może być już tylko gorzej.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket89/100Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket161/168Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (161/168)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2009-12-16, 21:30

Dziewczyna opuściła spokojnie gabinet. O dziwo nikt nawet na nią nie czekał by założyć kajdanki, tudzież inne ustrojstwo unieruchamiające. W końcu coś takiego pasowało by do bycia "oskarżonym o morderstwo pierwszego stopnia". Wyraźnie tutaj uznawano jednak iż póki co takie zabawy nie mają sensu.

(piszemy w https://bleach.forumpolish.com/akademia-shinigami-f8/pokoj-lekarza-t418-90.htm#31235 )
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket160/180Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket364/506Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (364/506)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-02-20, 18:55

Odczekałaś pod gabinetem trochę czasu, zanim zostałaś wpuszczona do środka, oczywiście wcześniej musiałaś zostawić boken na zewnątrz. W środku czekał już dyrektor, shinigami, którzy cię znaleźli wtedy przy ciele, pani porucznik z tamtego dnia oraz jeszcze trójka nieznanych ci osób.
Każdy z obecnych zaczął ponownie przedstawiać swoją wersję wydarzeń. Co widział, gdzie był, co się wydarzyło w danej chwili. W końcu przyszła kolei i na ciebie.
- Yoshizaki Katsuko. Jesteś oskarżona o zabójstwo oficera oddziału. Choć mamy już w miarę klarowną sytuację, przedstaw nam tutaj to, co się dokładnie wydarzyło tamtego dnia. - zwróciła się do ciebie pani porucznik. Wszyscy spoglądali na ciebie z wyczekiwaniem.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-02-20, 19:55

W czasie drogi dziewczyna zastanawiała się o co może chodzić. Kiedy doszła do gabinety staruszka już wiedziała o co może chodzić. Uczennica odczekała na swoją kolej. Co prawda musiała się tłumaczyć któryś raz z rzędu, ale lepsze to niż zostać wsadzonym do więzienia. -Tego dnia zostałam wcześniej zwolniona z lekcji Zoriego-sensei, nie wiedziałam co miałam ze sobą zrobić... miałam jeszcze trochę czasu do następnych zajęć. Wtedy spojrzałam przez okno... Zobaczyłam chłopaka... chyba miał czarne wlosy, który taszczył shinigami. Pobiegłam tam chwilę rozmawialiśmy... zachowywał się podejrzanie. Przedstawił się.... niech no sobie przypomną...-zrobiła przerwę -Hisato Higoroshi... ponoć chodził do klasy 1-3. Kiedy zaproponowałam mu pomoc w zaniesieniu tego shinigami do pielęgniarki, wtedy mnie ogłuszył, chyba coś jeszcze powiedział... ale tego niestety nie pamiętam.. trochę już minęło. Obudziłam się z nożem w ręku. Kiedy chciałam pójść do akademii po pomoc. Wtedy zjawili się shinigami i przyprowadzili mnie do dyrektora.-wyjaśniła zielonowłosa. -Czy mam opowiedzieć też co stało się później?-dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket160/180Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket364/506Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (364/506)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-02-20, 20:10

- Jeśli jest związane ze sprawą to oczywiste, że chcemy usłyszeć również i ciąg dalszy. - odpowiedział oschle jeden z shinigami. Wyglądał na oficera tego samego oddziału, do którego należał zabity.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-02-20, 21:03

-Poniekąd jest... Chodzi mi dokładniej o to, że zobaczyłam tego chłopaka podczas apelu. Zachowywał się trochę dziwnie. Przyglądał się kapitanowi V oddziału. Nie podobało mi się to, p[o za tym nie mogłam mu darować tego, że mnie wrobił. Rzuciłam na niego bakudou #4. Udało mi się go związać, ale tylko na chwilę. W dość szybkim czasie uwolnił się z zaklęcia. Ale pojawił się kapitan Tadashi. Ten chłopak zaczął walczyć. Na pewno nie był uczniem, jego umiejętności tylko to potwierdziły.-wyjaśnił. Zastanawiała się czy powiedziała już wszystko. Doszła do wniosku ze tak. Bo jeśli chodzi o walkę. Nie pamiętała jej zbyt dobrze. Miała nadzieję, że uznają że jest niewinna.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket160/180Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket364/506Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (364/506)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-02-20, 21:13

Dyrektor pokiwał głową, spojrzał w notatki po czym odezwał się.
- Yoshizaki Katsuko. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności i zeznania świadków zostajesz oczyszczona z zarzutów o morderstwo. Tym samym zniesione również zostaje obowiązujący nakaz przebywania w koszarach i stawiania się codziennie do kontroli. - kamień spadł ci z serca - Informacja o tym wydarzeniu nie będzie zawarta w twych aktach. Moje gratulacje dziecko, jesteś wolna.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-02-20, 21:20

Dziewczynie kamień spadł z serca. W końcu miała spokój. Nie musiała stawiać się w koszarach. -Jak dobrze.-pomyślała. -Dziękuje, dyrektorze. Czy mogę wyjść i wrócić na zajęcia?-spytała patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket160/180Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket364/506Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (364/506)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-02-20, 21:27

- Oczywiście. - usłyszałaś odpowiedź, popartą ciepłym uśmiechem dyrektora. Oficer z V oddziału nie był taki zadowolony, ale nic nie mówił.
Opuściłaś gabinet by wrócić na zajęcia...



[Tutaj damy miesięczny TS. Popuść wodze wyobraźni co do tego co robiłaś, rozpisz całość w swoim domku. Możesz też tam zawrzeć informacje odnośnie ewentualnych spotkań z Natsuo lub Hiryu, czy też zajęcia dodatkowe z Kidou. Punkty za TS otrzymasz jak przeczytam co stworzyłaś :P. A póki co za dotychczasowe poczynania dodaj sobie +1 do Wytrzymałości, Psychiki i Reiatsu.]


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket160/180Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket364/506Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (364/506)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-03-04, 11:35

<Tesuko Yoshi>

Stanąłeś przed obliczem dyrektora, gdzie był zarówno tamten oficer jak również dwóch innych, z II oraz VI Dywizji.
- Tesuko Yoshi. - usłyszałeś głos tego, który siedział za biurkiem, który był dyrektorem akademii i od którego zależało po części to, co się z tobą stanie. - Jesteś oskarżony o morderstwo. Odpowiesz na pytania moje i oficerów, niczego nie ukrywając. A potem rozstrzygniemy to, co powiedziałeś.
Zapowiadała się ciężka rozmowa, a potem już nie miałeś czasu na myślenie, gdy padły pytania...
- Co robiłeś tego dnia w tamtej uliczce ?
- Skąd wiesz o tajnej organizacji ?
- Dlaczego walczyłeś i zabiłeś tą dziewczynę ?
- Czy znałeś tą dziewczynę ?


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-03-04, 16:56

Zapowiadał się ciężki dzień... po chwili zaczął mówić. Siedziałem w barze z moim przyjacielem i od niego dowiedziałem się że powstała jakaś nowa organizacja która prowadzi rekrutacje. Wtedy zauważyłem jakieś podejrzanego typka w płaszczu po chwili zniknął za pomocą Shunpo. Po jakimś czasie znowu go zauważyłem gdy szedł ulico i postanowił ruszyć za nim. Po chwili na drodze stanęła mi moja przyjaciółka Katsuko na początku jej nie poznałem gdyż była w pałaszu a jej twarz zakrywał kaptur, wywiązała się walka i gdy zadała mi poważne obrażenia i byłem bliski śmierci kontrole nad moim ciałem przejęła coś lub ktoś, nie mogłem nic zrobić. Gdy przeciwnik został pokonany ja odzyskałem władze nad swoim ciałem lecz byłem zbyt wycieńczony i nie mogłem nic zrobić. Później straciłem przytomność i obudziłem się w szpitalu. Chciałbym dodać że Katsuko była mistrzem Kendo i nie byłbym w stanie jej pokonać w walce w właśnie tym stylu, nauczyciele mogą to potwierdzić. a na ciele nie było żadnych śladów po Kidou. Miał nadzieję że to wystarczy.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket160/180Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket364/506Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (364/506)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-03-04, 17:04

- Coś lub ktoś przejęło nad tobą kontrolę ? Wyjaśnij - odezwał się oficer z II Dywizji.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-03-04, 17:24

Ja tego właśnie nie wiem, na początku podejrzewałem Zanpaktou ale... po rozmowie z nią powiedziała mi że coś się budzi wewnątrz mnie i właśnie to COŚ przejęło nade mną kontrole, później potwierdziły się jej słowa gdyż on się do mnie odezwał... Zdawał sobie sprawę jak to mogło brzmieć ale lepiej tego nie potrafił wyjaśnić.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet dyrektora Pbucket160/180Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Gabinet dyrektora Pbucket364/506Gabinet dyrektora Empty_bar_bleue  (364/506)

Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty2010-03-04, 17:57

Gdy odpowiedziałeś na pytanie zorientowałeś się, że było to chyba za dużo. Oficer II Dywizjonu zmarszczył brwi, podobnie jak reszta tych, którzy cię przesłuchiwali.
- Skoro to coś się budzi i jest w stanie przejmować nad tobą kontrolę, stanowisz zagrożenie dla innych adeptów. - odezwał się w końcu dyrektor - Inne podane przez ciebie informacje są wiarygodne, ale to, że możesz znów stracić panowanie nad sobą i kogoś uśmiercić stawia cię bardzo poważnej sytuacji. - spojrzał na oficera II Dywizji i skinął głową.
- Niniejszym zostajesz skazany na pobyt w Larwim Gnieździe przez okres roku. - odezwał się tamten - Jeśli sytuacja się nie zmieni i nic nie będzie wskazywało na to, że coś się w tobie przebudziło, zostaniesz uwolniony. Wyprowadzić więźnia. - zwrócił się na koniec do dwójki shinigami, którzy cię tu przyprowadzili. Zatem wyrok zapadł i byłeś winny.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet dyrektora Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Gabinet dyrektora Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet dyrektora
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gabinet porucznik
» Gabinet Kapitana Dywizji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje