IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Sala Wykładowa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-19, 20:11

Medytacja nie była taka łatwa jak się wydawała. To wszystko było po prostu dziwne i tak różniące się od tego co Kovashi spotykał w swoim życiu. Niemniej jednak po dłuższej medytacji udało mu się troszkę uspokoić. Nie było to jednak uspokojenie o którym słyszał od wykładowcy. Cieszył się jednak, że cały czas jaki na to poświęcił nie poszedł na marne. Może później wyjdzie mu to lepiej. Teraz jednak miał dobrać się z kimś w parę by móc przystąpić do zajęć. Jego wzrok padł od razu na Hiruzena, nie chciał jednak od razu do niego podchodzić. A nóż pewna jasnowłosa studentka zechce trenować z nim. Kovashi więc rozejrzał się poszukując ewentualnej osoby z którą mógłby ćwiczyć. O ile rzecz jasna Hiruzen będzie zajęty, jeśli jednak tak nie będzie to właśnie do niego podejdzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-21, 21:18

Od razu po usłyszeniu, żeby dobrać się w pary Kovashi zaczął szukać wzrokiem swego niskiego współlokatora. Jego kalekie oczy natrafiły, jednak najpierw na blondynę, której się spodziewał przy kędziorkowatym. Hisani stała i rozmawiała z przystojnym blondynem, którego imienia nie przyszło daltoniście jeszcze poznać. Gdy ten wypatrzył szlachciankę nagle poczuł jak ktoś trącił go w plecy.
- Masz kogoś do pary? był to wężowy student we własnej osobie tradycyjnie dla siebie po wypowiedzi oblizując wargi nienaturalnie długim jęzorem. Niezależnie od tego czy rukończyk odrzucił propozycje Hebi'ego i począł poszukiwać Hiruzena czy też ją przyjął gdy już wszyscy znaleźli pary, a potrafiło to ładne kilka długich chwil to odezwał się Kuronomatsuki z charakterystycznym dla siebie wiecznym spokojem:
- Dobrze. Niech każda para stanie przy jednej macie. Będziecie dzisiaj uczyć się zaklęcia destrukcyjnego numer jeden, shou. Na zmianę jeden z Was będzie stawał przed matą, a drugi przy pomocy reiatsu postara się go na nią powalić. Ja będę chodził wokół Was, ale nie zwracajcie na mnie uwagi do czasu gdy się do Was nie odezwę. Będę obserwował Wasz poziom i starał się Wam dopomóc jakąś radą. Teraz trochę teorii. następnie Sensei opowiedział o tym jak to kidou wygląda i jak powinno się go używać oraz podyktował inkantacje. Nie trwało to długo, bowiem w teorii wszystko brzmiało, wręcz bajecznie prosto. Na koniec Ichiro uśmiechnął się i rzekł:
- To chyba wszystko, a teraz do dzieła. po czym klasnął dwa razy w dłonie pospieszając ich do rozpoczęcia ćwiczeń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-22, 14:07

Kovashi wzrokiem szukał swojego współlokatora. Przerwał mu jednak Hebi. Daltonista chwilę wyglądał na zamyślonego, rzucił jednak
- Nie, nie mam. Mogę być z Tobą - uśmiechnął się lekko. Wysłuchał dokładnie to co do powiedzenia miał Kuronomatsuki. Nie brzmiało niewykonalnie ale pewnie był w tym haczyk. Zawsze jest w prostych rzeczach. Kovashi nie wiedział czy to on będzie pierwszy ćwiczyć czy Hebi. Jednak kiedy już przyszła jego pora stanął naprzeciw swojego partnera. Rozluźnił się tak jak podczas medytacji i postarał się oczyścić umysł z każdej zbędnej myśli. Teraz był tylko on, jego reiatsu i to co ma zrobić. Stanął w odpowiedniej pozycji, ręce przed siebie. Starał się przywołać w głowie wizualizację reiatsu którego ma teraz użyć, to jak powoli kumuluje je w dłoniach. Kiedy uznał, że jest już gotów wypowiedział inkantacje.
- Zaklęcie destrukcyjne numer jeden - Pchnięcie! - w tych prostych słowach miała kryć się moc wystarczająca do przywołania hadou. Przynajmniej w to wierzył Kovashi kiedy starał się przekierować w nie swoje reiatsu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-22, 16:44

Hebi bez słowa wysłuchał wszystkiego co miał do powiedzenia sensei Kuronomatsuki. Po zakończeniu jego wypowiedzi oblizał jedynie wargi i stanął przed matą twarzą do Kovashi'ego, a plecami do niej. To chyba znaczyło, że pierwszy do próby rzucenia zaklęcia miał podejść Hiroto. Wyrecytował inkantacje, która była na tyle krótka, że nawet półgłówkowi nie zajęłoby zbyt długo zapamiętanie jej. Potem przyłożył dłonie do klatki piersiowej wężowego studenta, zebrał reiatsu, wypowiedział numer oraz nazwę po czym czekał na efekt. Czekał i czekał... i nic. Nagle zza pleców usłyszał znajomy, rozmarzony głos:
- Skupienie reiatsu w dłoniach nie wystarczy. Musisz przekształcić je w falę, która odepchnie ofiarę. rzekł Kuronomatsuki i ruszył dalej. Zdaje się, że jednak daltonista nie zmarnował swojej próby, a dzięki poradzie nauczyciela wiedział co zrobił źle i co poprawić, by osiągnąć poprawę w swoim shou.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-23, 12:20

Falę. Kovashi nigdy nie widział fali. Widział za to coś innego co mogłoby mu pomóc. Wyobraził sobie wiatr. Nie taki zwykły, burzowy. Ten który uderza w Ciebie kiedy otworzysz za szybko drzwi podczas burzy, który może przewracać drzewa. Daltonista doświadczył go wiele razy kiedy podróżował. Teraz więc wyobraził go sobie sformowanego z jego reiatsu. Jeszcze raz oczyścił umysł. Czuł, że reiatsu spływa z niego prosto do rąk jak poprzednio. Dodał do tego wyobrażenie wiatru który miał za zadanie odepchnąć Hebiego.
-Zaklęcie destrukcyjne numer jeden - Pchnięcie! - powiedział raz jeszcze inkantacje. Wichura zerwała się a wiatr zaraz uderzy. To było w jego umyśle
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-23, 20:56

Kovashi waląc kolejkę i fakt, że powinien dać teraz możliwość pokazania się Hebi'emu przystąpił do drugiej próby pod rząd. Wężowy student już się zaczął zbierać gdy daltonista rozpoczął recytacje inkantacji. Blady rukończyk bez słowa stanął w miejscu i czekał, aż ten skończy. W końcu nastąpił okrzyk "shou" i oczekiwanie na efekty, które tym razem się pojawiły. Zwisający na kościstym ciele, dobry numer za duży mundur, w którym ubrany był hebi zatrzepotał leniwie pod wpływem "wiatru", który wytworzył Kovashi. Tym razem, jednak porażka Hiroto nie została wypatrzona przez Kuronomatsuki'ego, który najwyraźniej skupił swój wzrok właśnie na kim innym.
- Jeśli pozwolisz to teraz ja spróbuje. rzekł Hebi. Zamienili się miejscami, a blady chłopak podszedł do niego z twarzą nie wyrażającą żadnych emocji.
- Zaklęcie destrukcyjne numer jeden... wyrecytował powoli przysuwając palec środkowy i wskazujący do splotu słonecznego daltonisty, po czym dodał: Shou. Hiroto poczuł jakby coś go uderzyło z impetem, który wyrzucił go do tyłu. Miał, jednak sporo farta, bo choć odleciał kawałek to wylądował na samym końcu maty przez co miał w miarę miękkie lądowanie. Tuż obok nich pojawił się sensei i powiedział spokojnie:
- Bardzo dobrze, brawo! tymczasem Kovashi zauważył, że w innej części sali jakiś brunet z rukonu miał mniej farta niż on i wylądował kawałek za matą posłany tam przez radosnego wyraźnie Hiruzena. Tymczasem Hebi wyciągnął do niego dłoń i zapytał:
- Nic Ci nie jest?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-24, 16:58

Nie udało się. Znaczy udało ale chyba nie o to chodziło. Co też Kovashi mógł robić źle? Nic to, teraz była kolej Hebiego.
Odrzucony na matę daltonista chwycił dłoń podaną mu przez wężowego studenta. Wstał z jej pomocą i powiedział
-Nie, wylądowałem na macie. - popatrzył się na niego z podziwem - Jak Ci się to udało? Tak za pierwszym razem Nie mógł wyjść ze zdumienia. Nie wiedział czy to dlatego, że został odrzucony dobry kawałek czy dlatego, że było to zrobione za pomocą kidou. Więc do tego służy i dlatego mogło się przydać. Niesamowite jak wielka moc w tym drzemie. Kovashi czuł narastającą ciekawość poznaną dopiero co sztuką.
Nadeszła jednak pora Kovashiego na ponowne wykonanie zaklęcia. Teraz spróbował zrobić to inaczej. Nie skupił energii w dłoniach, wtedy się chyba rozpraszała. Skupił ją za to w dwóch palcach co powinno skupić ją w jednym miejscu. I zmienił wyobrażenie siły. Teraz jego reiatsu nie było byle wiatrem burzowym ani żadną falą. Było lawiną niszczącą domy, pięścią nokautującą przeciwnika, mieczem przecinającym drzewo, słowem czymś mocnym i punktowym. Było skumulowaniem tego wszystkiego w jednym punkcie na ciele jego partnera. Miało wyrzucić go tak samo mocno jak on sam został wyrzucony. Zaczął więc jeszcze raz.
- Zaklęcie destrukcyjne numer jeden - tutaj zrobił krótką przerwę by skumulować energię i uspokoić swój umysł - Pchnięcie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-26, 19:39

Na pytanie Kovashi'ego Hebi wzdrygnął ramionami i rzekł beznamiętnie:
- Po prostu skupiłem reiatsu w palcach i je wystrzeliłem w Ciebie. Chyba miałem trochę farta, że od razu trafiłem w jego odpowiednią ilość. zabrzmiało to dość skromnie. Nie mniej po chwili obaj już stali, a wężowy student przemieścił się z pola rzucającego na pole rzucanego. Hiroto trochę zmienił taktyki, podszedł, skupił reiatsu, wyrecytował inkantacje i... znowu nic. Tym razem nawet nic nie powiało, jakby wrócił do pierwszej próby.
- Wydaje mi się, że zapomniałeś ukształtować i wystrzelić reiatsu. rzekł spokojnie jego towarzysz do rzucania zaklęć.

Przez następne prawie półtorej godziny Kovashi próbował rzucać Hebim ze zmiennym szczęściem. Z początku pojawiły się poważne problemy z wyrzucaniem reiatsu. W raz, jednak z poradami wężowego i sensei'a udało mu się dojść do tego co zrobić, żeby pojawiał się jakiś efekt. To się, jednak nie okazało jedynym kłopotem. Potem musiał szukać odpowiedniej ilości reiatsu wyrzucanej oraz utrzymywać odpowiednią stabilność energii podczas samego trwania kidou. To dla kiepsko kontrolującego swą moc Hiroto było pracą żmudną i niemal chirurgiczną. Szczęśliwie, jednak jego towarzysz wykazywał niebywały talent do kidou i na swój beznamiętny sposób się nią dzielił. Do tego jako, że udawało mu się co próbę rzucać daltonistą na łopatki to szybko przeszedł do podchodzenia do swojej próby raz na 3 Kovashi'ego, a potem nawet rzadziej. Za pewne chciał po prostu upewnić się, że to nie fart i naprawdę osiągnął odpowiednią powtarzalność przy wykonywaniu tego zaklęcia. Mu się to udało, lecz Hiroto mimo tego wszystkiego niestety nie. To prawda, że czasami sprawiał, że blady rukończyk tracił grunt pod nogami, ale te udane próby były naprzemienne z tymi, które zakończyły się niepowodzeniem. Przy tym do tego zmęczył się naprawdę konkretnie choć przecież nie wykonywał żadnych ciężkich ruchów. Rzadko kiedy w życiu przychodziło mu się wymęczyć w sposób duchowy, toteż zawsze było to dla niego ciężkie uczucie. To było o tyle, bowiem gorsze od wycieńczenia fizycznego, że posadzenie tyłka na ławce nie przynosiło ulgi. W końcu, jednak nastąpił dzwonek, a lekcja się zaczęła, podobnie zresztą jak ich cały dzisiejszy dzień w akademii.
---------------
(- 20 rei)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-27, 18:31

Kidou nie było łatwe. Kovashi przekonywał się o tym za każdym razem gdy próbował go użyć. Jego trening może i niezbyt owocny szybko zużywał jego energię. Męczył się straszliwie a efekty były co najwyżej mierne. Nie miał zamiaru jednak się poddawać. Próbował do samego końca mimo, że czuł jak jego siły odpływają. Nie wszystko jednak wychodziło. W sumie to nic nie wychodziło. Daltonista nie wiedział co dokładnie robi źle ale wiedział, że coś jest nie tak. I miał zamiar próbować dopóki mu nie wyjdzie. Kiedy lekcja się skończył usiadł na ławce by złapać oddech. Rozejrzał się jeszcze po sali czy nie ma czegoś co pomogłoby mu w treningu. Miał ochotę spróbować jeszcze jeden raz. Może teraz mu się uda.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-28, 13:54

Kovashi klapnął sobie na ławce chcąc spróbować jeszcze raz mimo, że był wycieńczony. Sala natomiast szybko opustoszała wliczając w to Hebi'ego, który ulotnił się tak dyskretnie, że Hiroto nie wyłapał nawet dokładnie kiedy to się stało. Z tymi próbami do czasu kiedy mu nie wyjdzie mogło być ciężko, bowiem pozbawienie się jeszcze trochę reiatsu przez rukończyka mogło skutkować utratą przytomności, a może nawet czymś gorszym. W każdym razie pozostała jeszcze w sali jedna osoba pomijając daltonistę. Był to sensei Kuronomatsuki, który czekał w drzwiach za pewne czekając, aż ostatni student opuści salę i będzie on mógł ją zamknąć. Poza tym w pokoju znajdowały się już tylko maty, które miały uprzyjemnić upadanie uczniom, którzy byli w parze z kimś kto notował udane próby wykonania zaklęcia.
- No dalej, chłopcze. Na odpoczynek masz cały wieczór. ponaglił go shinigami, który za pewne też teraz kończył zajęcia i spieszyło mu się do domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-28, 14:54

Nic to w takim razie. Czas wrócić do pokoju. Kovashi podniósł się i wolnym krokiem zaczął kierować się w stronę swojego pokoju. Chciał tam odrobinę odpocząć zwłaszcza, że dziś wieczorem chciał pojawić się na starym boisku by zobaczyć o co chodzi. Nie wiedział czego może się tam spodziewać ale na pewno warto przyjść tam w lepszym stanie niż jest teraz. Szedł więc z myślą o tym by położyć się do łóżka i zregenerować to co stracił na tych zajęciach. Miał nadzieję, że nic nie przeszkodzi mu w osiągnięciu tego jakże ambitnego celu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2014-11-30, 15:25

- Do widzenia. rzekł z uprzejmym uśmiechem sensei Kuronomatsuki gdy daltonista bez słowa wolnym krokiem przeszedł obok niego. Ten czuł się jak sflaczały pomidor kompletnie rozgotowany, jakby z jego ciała wyparowała cała energia. Mimo to poczłapał do akademika. Mógł się tylko cieszyć, że w nim właśnie mieszkał, a nie na przykład w pierwszych okręgach rukonu, bo marsz by się mu wydłużył. Choć w sumie marszem ciężko to było nazwać. Nie mniej po pewnym czasie Hiroto wreszcie wylądował w swym pokoju. O dziwo żadnego z jego współlokatorów jeszcze nie było. Jak stał tak walnął się, więc na wyro. Nie minęła minuta, a już zasnął...

pisz tutaj: http://bleach.forumpolish.com/t1956-akademik-pokoj-kovashiego-hiroto
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2015-02-07, 16:09

Kovashi pojawił się w sali wykładowej z rozsądnym kilku minutowym zapasem. Większość miejsc była już zajęta, a sensei przyszedł o czasie... co nie udało się pewnemu ryżemu chłopakowi, o nieznacznym wzroście i okrągłej głowie. Chłopak wparował do sali dosłownie w chwili gdy wykładowca zaczynał drugie zdanie kłaniając się i przepraszając za spóźnienie.
- Podejdź tu. rzekł zimnym, ale o dziwo spokojnym tonem Zori przykuśtykując do środka wolnego od ławek miejsca sali. - Zwykłem spóźnialskich wyzywać na pojedynek. Ale z Was są takie żenujące tchórze, że odmawiacie mi tej przyjemności, więc od dawna już nie pozostawiam Wam wyboru. No dalej, głupku atakuj. powiedział chłodno. Student wyglądał na kompletnie zbitego z pantałyku. Stał jak słup soli. Dopiero gdy shinigami powiedział, że jeśli ten się nie ruszy to on zaatakuje to ten pobiegł i próbował wymierzyć mu sierp prosto w twarz. Nie wyglądał ten atak na zbyt zdecydowany. Zori nie zblokował ataku, ale wręcz złapał pięść oponenta w locie i zatrzymał ją tak, że ta nie ruszyła się nawet o cal.
- Przyłóż się! krzyknął i wymierzył otwartą dłonią policzek w twarz chłopaka puszczając jego rękę. Student pod siłą uderzenia stracił równowagę i niemal się nie wywrócił. Jego twarz była czerwona tylko po części od trafienia, a w reszcie od wstydu. Zaatakował po raz kolejny bardziej zdecydowanie, i jeszcze raz i następny i dalej. Wykładowca nie miał litości blokując lub unikając co rusz to następnych uderzeń miotanych przez chłopaka. Przy tym rzucał obelgami na jego temat oraz trafiał go niezbyt niebezpiecznie, ale na pewno boleśnie i poniżająco. To go podciął, to uderzył w splot słoneczny odcinając od powietrza, to przerzucił przez siebie i kazał wstawać. Na to widowisko reakcja publiczności była różna. Niektórzy studenci zasłaniali twarz nie chcąc patrzeć na te farsę, inni zdawali się być zainteresowani, a garstka szlachciców niemal, że kibicowała wykładowcy bucząc cicho gdy ten kładł na ziemie po raz wtóry okrągłogłowego rukończyka. W końcu Zori się zlitował i gdy chłopak przytulał się do posadzki tym razem brzuchem powiedział:
- Gówno umiesz, a jednak nawet się nie starasz, by to poprawić i spóźniasz się na zajęcia. Szkoda mi na Ciebie czasu. następnie chwycił za frak, by dosłownie i w przenośni wyrzucić studenta z sali. Po tym nie mając nawet kropli potu na czole wrócił do mównicy i spiorunował wściekłym spojrzeniem ubawionych szlachciców, by bez nawet wspomnienia o zaistniałej sytuacji rozpocząć wykład.

- Holipa, chyba będę przychodził na jego wykłady z 20 minutowym zapasem. powiedział Hiruzen gdy wychodzili na przerwę już po wszystkich zajęciach z Zorim. Została im już tylko teoria i praktyka zanjutsu tego dnia, więc od teraz powinno być ciekawiej. Przez cały czas gdy kulawy mężczyzna mówił nikt nawet nie pisnął słówkiem. Większość wydawała się skonsternowana lub przestraszona występem Zori'ego. Nawet rozbawione grono szlachciców milczało jak zaklęte do samego ostatniego dzwonka. Gdy wychodzili Hiroto słyszał, że Hiruzen nie był odosobniony. Większość szeptów tyczyło się sytuacji z początku wykładu. Jedne dziewczyny mówiły, że szkoda im owego biedaka, inni zaś, że sam jest sobie winien. Generalnie panowała atmosfera powszechnego poruszenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2015-02-08, 12:43

Kovashi trochę zmęczony, zadowolony jednak, że udało mu się zdążyć. Miał przed sobą właśnie pokaz tego co może wydarzyć się z tymi którzy się spóźnią. Zori na pewno należał do tych którzy mają jakieś doświadczenie, toteż byle student nie może nawet się z nim równać. Pokaz, jaki teraz zafundował wykładowca, na pewno pozostanie w pamięci daltonisty. I całej klasy. Kovashi oglądał walkę z mieszanką zaciekawienia i strachu. Poniekąd współczuł uczniowi całego upokorzenia i chciał by walka, o ile walką można by nazwać to coś, skończyła się szybko. W końcu jednak doszło do tego, że Zori przestał pastwić się na spóźnionym i wyrzucił go z sali. Daltonista wsłuchał się więc w wykład nie chcąc w żaden sposób podpaść profesorowi. Siedział cicho i notował uważnie wszystko co tylko udało mu się wyłapać. Dopiero teraz zmęczenie i głód zaczęły trochę go męczyć. Trening zanjutsu może nie będzie taki lekki.
-Ja też - odpowiedział krótko Kovashi. Cisza jaka panowała chwilę po wyjściu trochę go przytłoczyła. Już wiedział czemu Zori miał taką a nie inną sławę w Akademii. Nie wiedział co miał myśleć o tym co się wydarzyło. Trudno było mu wydać osąd bo sama sprawa mogła być rozpatrywana z wielu punktów widzenia. A daltonista nie chciał teraz zaśmiecać sobie głowy takimi przemyśleniami. Przed nim były zajęcia z zanjutsu, tak długo przez niego wyczekiwane. Starał się nie zajmować atmosferą w jego grupie i skupić się właśnie na tym pozytywnym aspekcie. Co niestety nie wychodziło mu tak dobrze, bo głosy które go dochodziły przywracały mu wydarzenie sprzed wykładu. Oby wszystko to opadło. I oby na innych wykładach nie traktowania tak spóźnialskich.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2015-03-01, 22:00

Przyszedł czas na przerwę obiadową co dla żołądka Kovashi'ego, który nie zaznał śniadania było czymś wręcz zbawiennym. Wśród ich grupy przez cały ten czas słychać było komentarze i szepty na temat owego "pojedynku" z początku wykładu. W sumie nie było w tym nic dziwnego. Przez 3 godziny wszyscy musieli milczeć, by nie narazić się gniewnemu wykładowcy, a teraz wreszcie mieli okazje, żeby się wygadać i podzielić spostrzeżeniami ze swoimi znajomymi. Kolejka w stołówce jak zwykle o tej godzinie była długa, więc sporo mógł się tego nasłuchać.

Następnie przyszedł czas teorie zan jutsu. Wykładała to kobieta równie ostra co urodziwa. Na imię jej było Sekine Rika (jej opis możesz znaleźć tutaj: http://bleach.forumpolish.com/t619-nauczyciele-akademii). Sensei na start podzieliła się z nimi dość śmiałą refleksją, że gdy zaczynała pracować i usłyszała, że ma prowadzić teorie z walki mieczem to sądziła, że to żart, więc to kompletnie pominęła i przeszła do praktyki. Wtedy zrozumiała jaki to był błąd. I dlatego też zaczęła uczyć ich największych podstaw. Za plecami wywiesiła szkic katany wykonany na naprawdę sporym formacie papieru i zaczęła po kolei w sposób dość łopatologiczny tłumaczyć do czego co służy. I tak studenci akademii shinigami dowiedzieli się, iż miecz trzeba trzymać za rękojeść. Rika Sekine była ostra w swoich wypowiedziach i często korzystała z obrazowych porównań czym czasem wywoływała salwy śmiechem, które uciszała jednym spojrzeniem fioletowych oczu. Po krótkiej przerwie przenieśli się do dojo znajdującego się w sali nr 10.
---------------------------------------------------------
Lecimy kurde tutaj: http://bleach.forumpolish.com/t1190p210-sala-nr-10-dojo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-01-30, 22:30

Toshi Tanaka

Sala wykładowa tętniła życiem jak zawsze na pierwszych zajęciach dla kolejnego naboru studentów. Około dwóch setek młodych, aspirujących dusz pochodzących z każdej niemal części Rukonu zajmowała każde wolne miejsce na sali. Nawet stołek nauczycielski był zajęty a siedział na nim nie kto inny jak sam Dyrektor Matsudaira Fugunaga. Niezwykle poważny i dostojny siedział na krześle za biurkiem i obserwował zapełnioną salą z mieszaniną nadziei, radości i ciekawości. Wszyscy patrzyli również na niego, wszelkie rozmowy umilkły. W końcu dyrektor zaczął.
Cieszę się, że wszyscy się tu zebraliście. Macie zaszczyt gościć w progach najznamienitszej uczelni w Sereitei i to w roli niezwykle ważnej dla jej coraz dłuższego już bytu. Zostaliście wybrani by jako studenci poznawać tajniki sztuki shinigami, szkolić się w tym co dla każdego shinigami jest ważne. To chluba... - zaczął mówić dyrektor.
Obok Toshiego siedział jeden z student, wyglądał na młodego, był całkiem nieźle ubrany (to jest jego ubrania nie były w żaden sposób zniszczone). Rozglądał się na boki i kiedy złapał się spojrzeniem z Toshim uśmiechnął się i powiedział
-Przynudza nie? Nazywam się Seisi Izumi. Wygląda na to że będziemy razem studiować. Co Cię sprowadza do Akademii?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka


avatar

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-01-30, 22:47

Wreszcie nastał ten dzień. W końcu mógł zacząć swoją naukę. Miał nadzieję, że będzie jej dużo, a bynajmniej na tyle sporo, że niekiedy nie będzie miał czasu na myślenie, o czym innym. W skupieniu i bardzo uważnie słuchał słów dyrektora. Niestety ktoś mu w tym bezceremonialnie przeszkodził. Jedynie tylko spotkał się wzrokiem ze swoją siostrą nieodzowną towarzyszką jego. Szybkim spojrzeniem obrzucił chłopaka, który zagadał do niego.
- Ja jestem Toshi Tanaka. Na to wygląda.
Krótko odparł na pierwszą część jego wypowiedzi.
- Zapewne to samo, co wszystkich tych obecnych studentów.
Szybko dodał uzupełniając swą wcześniejszą wypowiedź. Miał nadzieję, że tyle wystarczy, gdyż przynajmniej jeszcze końcówkę wypowiedzi dyrektora usłyszeć. Skoro miał nie przynieść wstydu swemu rodowi, to musiał się mocno starać, a bynajmniej nie podpaść władzom uczelni już pierwszego dnia swego pobytu tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs


avatar

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-02-09, 20:44

Nie żartuj, że go słuchasz. Nie powie Ci nic konkretnego. On na pewno. Brat mi opowiadał Powiedział Seisi. Widać było dumę w jego postawie kiedy wypowiedział się o bracie. W głosie pewnie też dałoby się to usłyszeć gdyby nie fakt, że musiał szeptać. Toshi dostrzegł kątem oka, że wielu studentów zaczynało szeptać, widocznie zanudzili się słowami wstępnymi. A było czym bo dyrektor ani razu nie zmienił tonu czy akcentu. Seisi spojrzał na siostę Toshiego. Uśmiechnął się równie szczerze i zapytał
-Twoja siostra? Wyglądacie podobnie. O, zaraz chyba rozdadzą nam plany -przerwał w środku wypowiedzi żeby popatrzeć na dyrektora. Faktycznie ten powoli kończył a inni nauczyciele wybudzali się z letargu by zacząć bić brawo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka


avatar

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-02-13, 20:35

Musiał przyznać, że trochę prawdy biło ze słów jego nowego znajomego. Z przekąsem zauważył, że nawet inni nauczyciele nie słuchają dyrektora i tego, co ma im do przekazania.
- Tak to moja siostra. No zdaje się, że jesteśmy podobni do siebie.
Odszeptał chłopakowi już nieco mniej zwracając uwagi na przemówienie, ale nie na tyle żeby nie słyszeć każdego słowa.
- To ten Twój brat pewnie jest już pełnoprawnym Shinigami prawda? Spróbowałeś czegoś ciekawego dowiedzieć się od niego?
Ożywił się, a w jego łosie i zachowaniu dało zauważyć się większe zainteresowanie znajomością z nowym kolegą. W tym momencie wyglądało na to, że nastąpił tak upragniony przez wszystkich koniec przemówienia.
- Może miąłbyś ochotę, może moglibyśmy zostać kolegami? Co o tym sądzisz? Byłaby na to jakaś szansa?
W końcu podjął pewną decyzję. Nie zaszkodzi zacząć zdobywać kontakty i znajomości już od Akademii. Dodatkowo ten wyglądał na kogoś z wyższych sfer, na kogoś należącego do rodu szlacheckiego. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka znajomość może zaprocentować. W międzyczasie oczekiwał na dalszy rozwój sytuacji na Sali.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore


avatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-04-17, 14:16

-Ha, najpierw dowiedź, że jesteś tego warty. W moje łaski niełatwo się wkupić, lecz ci, którzy zdołali to zrobić wiedzą, że warto.
Zaraz po tych słowach oboje usłyszeli swoje nazwiska pośród wielu innych z ust dyrektora.
-... Izumi, Tanaka...
W uszach Toshiego ta lista ciągnęła się w nieskończoność. Przecież tak bardzo chciał usłyszeć, co go czeka dalej. I tak miał już wystarczająco dosyć przemowy, która nie wnosiła niczego oprócz dodatkowego źródła hałasu w pomieszczeniu, którego nawet bez niej nie brakowało. Nikt już nawet nie próbował kryć się ze swoimi rozmowami, dyrektor jednak kontynuował jakby nic się nie stało:
-...Wyjdźcie proszę na środek.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka


avatar

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-04-17, 14:44

No cóż zmiana w zachowaniu chłopaka była do przewidzenia, ale mimo wszystko miał cichą nadzieję, że różni się od tych wszystkich nastroszonych bufonów. Niestety miał bardzo pomylić się. Jedynie cicho westchnął i ukradkiem spojrzał się na siostrę.
- No rozumiem…
Reszty niedane mu było dokończyć, gdyż w całej tej liście nazwisk padło też jego. Nie pozostawało mu nic innego jak wykonać polecenie i wyjść na środek, a Ayumi podążała za nim w krok w krok jak cień. W końcu ona także nosi to nazwisko, a ono bez wątpienia zostało wyczytane.
- Nie wiesz może, o co w tym wszystkim chodzi?
Zdołał jeszcze tylko tyle szepnąć do nowopoznanego chłopaka. Teraz stał wraz z całą resztą zdezorientowany nie wiedząc, czego się ma spodziewać. Oczywiście niczego nie dał po sobie poznać, natomiast smarkula ciekawie rozglądała się po wszystkich.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore


avatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-04-17, 15:29

Dyrektor, starszy mężczyzna wstał ze swojego krzesła, zebrał z biurka jakieś papiery i ruszył powolnym krokiem w stronę zebranych na środku sali uczniów akademii, mierząc każdego z nich wzrokiem i próbując chociaż wstępnie ocenić, co mogą być warci. Jednak wyraz skupienia szybko zniknął z jego twarzy, zastąpiony przez uśmiech.

-Spokojnie, nie macie się czego obawiać. Wy wszyscy którzy tutaj stoicie, będziecie stanowili jedną klasę.

Po tej wypowiedzi zaczął rozdawać plany poszczególnym uczniom. Od razu podniósł się szum i rozmowy. Wszyscy uczniowie byli równie zaciekawieni swoimi dalszymi losami. Gdy Toshi otrzymał w końcu swój plan, widniało na nim, że cały jutrzejszy dzień ma zostać poświęcony teorii. Już wcześniej zauważył wśród uczniów mieszane reakcje, część była entuzjastyczna, część zażenowana.  Do tej drugiej części uczniów zaliczał się Seisi, który już zaczynał się buntować przeciwko takiemu startowi. Wystąpił z szeregu, podszedł do dyrektora i zaczął z nim rozmawiać, zbyt cicho by cokolwiek usłyszeć. Postawa obu uczestników nie wskazywała na to, że rozmowa była przyjemna, lecz dyrektor starał się zachować twarz.

-Toshi, dlaczego oni się kłócą?- zapytała cichutko Ayumi, delikatnie ciągnąc za szatę brata by zwrócić jego uwagę.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka


avatar

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-04-17, 16:31

Nieco stresu go to kosztowało, ale po chwili było po wszystkim. Po krótkiej chwili dowiedzieli się, po co zostali wezwani na środek. Zaraz potem do swych rąk dostał plan zajęć na jutrzejszy dzień. Jemu też nie bardzo widziało się całodniowe wkuwanie jednak w przeciwieństwie, co do niektórych był bardziej powściągliwy do okazywania swych uczuć. Przez chwilę przyglądał się zaistniałej sytuacji. Z tego letargu wyrwało go lekkie szarpnięcie. Czym prędzej rozpoczął lokalizowanie źródła tego, którym okazała się jego własna siostra.
- No cóż, wygląda na to, że nie wszystkim spodobał się jutrzejszy plan zajęć. Niektórzy nawet postanowili jawnie to okazać. Zapewne ten uczeń poszedł wyjaśnić tą kwestię z dyrektorem przy okazji wyrazić mu swoje niezadowolenie. Mogę tylko zgadywać, ale zapewne chodzi o to, że on całkiem inaczej widział, wyobrażał sobie naukę tutaj, a na pewno miał inne plany na jutrzejszy dzień. Postanowił przedyskutować tę kwestię z samym dyrektorem, ale on raczej obstaje przy swoim działaniu i wcześniejszym ustaleniom.
Starał się jasno i zrozumiale, a na pewno wyczerpująco odpowiedzieć smarkuli. Przy okazji starał się nie wzbudzać zbyt dużego zaufania i niepotrzebnego zainteresowania własną osobą.
- A tobie, co zaplanowano na jutro?
Po chwili ponownie zwrócił się do dziewczyny ciekaw czy ją także czeka dzień pełen atrakcji z całym stosem zwojów i książek w roli głównej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore


avatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-04-17, 16:48

- Tu jest napisane... Hakuda. Co to jest Hakuda? Brzmi trudno.

...odpowiedziała, nie mając zielonego pojęcia o czym mówi.

Szum w sali przerwało wezwanie do ciszy dyrektora. W jego głosie słychać delikatną nutkę oburzenia, którą tylko wprawne ucho było w stanie usłyszeć. Wymiana zdań zakończyła się.

-Bardzo proszę uczniów, którzy dostali plan o zajęcie miejsc.

Po czym wrócił do swojego biurka i zaczął odczytywać nową listę.

Seisi Izumi nawet nie chował swojego niezadowolenia. Był wściekły, wyczuć to było można na kilometr. Mimo polecenia dyrektora Ayumi nie miała zamiaru zostawiać brata i cały czas trzymała jego szatę pozostając blisko. Atmosfera w pomieszczeniu robiła się zdecydowanie nieprzyjemna i gęstniała z każdą chwilą. Widać już tak wcześnie klasa została podzielona, zanim jeszcze zdążyli się dobrze poznać. Niektórzy uczniowie spoglądali z wrogością w stronę Seisiego, z kolei inni przyglądali się  mu jakby był okazem sztuki. W całej tej sytuacji, nikt nawet nie śmiał wypowiedzieć żadnego słowa a w sali panowała cisza przerywana jedynie wyczytanymi nazwiskami przez dyrektora.

-Wyczytanych proszę na środek, a uczniowie z planami mogą wracać do swoich pokoi.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka


avatar

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-04-17, 17:31

Kiedy usłyszał odpowiedź młodej aż westchnął. Niektórzy to naprawdę mają szczęście, a on do nich nie należał w przeciwieństwie do niego. Na wezwanie Dyrektora wrócił na swoje miejsce pociągając za sobą młodą i sadzając ją obok siebie. Korzystając z hałasu, jaki powstał postanowił jej wytłumaczyć.
- Hakuda to jeden z podstawowych technik Shinigami. Będziesz tam uczyć się różnych stylów walki. Prościej mówiąc jest to walka wręcz przy użyciu własnego ciała, jako broni. Ciosy zadawane pięściami i nogami. Czekaja cię praktyczne ćwiczenia. Na cały dzień masz ją rozpisaną?
Po krótkiej chwili Ayumi miała wszystko wyłuszczone czarno na białym. Już wiedziała, czym jutro będzie się zajmować. Skończył w odpowiednim momencie, akurat po to, aby usłyszeć, że Ci wszyscy, którzy otrzymali swoje plany mają wrócić do siebie. Oznaczało to również także, że na dziś mają już wolne, przynajmniej na razie.
- Choć, idziemy do siebie. Resztę omówimy w pokoju jak będziesz chciała żeby coś Ci jeszcze wytłumaczyć.
Wychodząc skinął na pożegnanie Seisi’emu i już po chwili byli w drodze do siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore


avatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-04-17, 18:55

Ayumi czujnie słuchała brata, mimo to nie okazała entuzjazmu. To, że musiała zająć się Hakudą oznaczało, że musi rozdzielić się z bratem. Myśl o walce, jakiejkolwiek również jej nie pociągała, co Toshi był w stanie odczytać z jej reakcji. Cały czas mocno trzymała szatę brata, gdy ten skinął Seisi'emu na pożegnanie. Ten z kolei spojrzał na chłopaka i od niechcenia ruszył ręką w geście pożegnania.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Haruakiavatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2017-11-20, 21:36

~Toshi 2~

Droga do sali lekcyjnej wydawała się wręcz nieproporcjonalnie długa i dość skomplikowana. Przynajmniej nikt nie próbował Toshiego zaczepiać. Znalazło się kilka pytających spojrzeń, jak również ciche szepty. Mimo wszystko nastolatek dotarł bez większych problemów do wyznaczonej sali. Wewnątrz panowała cisza niczym makiem zasiał. Siostra siedziała w pierwszym rzędzie, ponieważ chciała zachować największe skupienie. Asta wybrała lokację koło okna. Głowę podparła ręką, jednocześnie obserwując za szybą pobliską przyrodę. Tylko Kyo zajął miejsce obok blondyna i natychmiast dostrzegł jego skwaszoną minę.
-Dostałeś kwaśną zupę na obiad czy jednak coś tam kolegę pobolewa?- Najwyraźniej czerwonowłosy zachował dobry humor. Dla niego cała sprawa z niedawną bójką przestała istnieć. Trzeba czymś zasłynąć w akademii, prawda? Mniejsza... Zanim Toshi zdążył cokolwiek odpowiedzieć do sali wszedł nauczyciel. Dość wysoki, szczupły mężczyzna z dość twarzowym zarostem. Przypominał bardziej dobrego wujka niż personę godną tego stanowiska.
-Witam szanowną młodzież. Bez zbędnych wstępów. Jestem Ichiro Kuronomatsuki . Będę was uczył magii demonicznej. Jednak najpierw sprawdzę waszą wiedzę teoretyczną, a praktykę zaczniemy nieco później. Ktoś zechce mi opisać czym zajmuje się ta dziedzina i jaki istnieje podział? Może ty chłopcze...- Nauczyciel przemawiał do podopiecznych ze spokojem i powagą zarazem. Oczywiście pierwsze pytanie trafiło na Toshiego.~PS. Temat zwalniam przez brak aktywności ze strony gracza (dn. 04.01.18)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2018-04-22, 17:06

Aoto - Kuchiki Kisuke

Po utarczce słownej z rudym Kisuke postanowił przejść do utarczki słownej z Kumiko. Mimo jego zapewnień, bowiem podejrzeniami śmierdziało od niego na kilometr. Natomiast nikt nie lubi być podejrzewany, szczególnie gdy jest w towarzystwie. Toteż nic dziwnego, że panienka spojrzała na niego krzywo. W odróżnieniu od niej Gentaro nie opuszczała wesołość, ten zachichotał cicho i powiedział:
- Skoro, więc już zamierzacie o mnie rozmawiać to może ja porozmawiam z kim innym. - po czym oddalił się podchodząc tym razem do Sho kłaniając mu się. Wówczas Kumiko powiedziała zdenerwowanym, przyciszonym głosem:
- Z bratem mocno rywalizujemy, jakbym wzięła od niego notatki to wypominałby mi to przez kolejne sto lat. Jeśli, jednak te słowa o przysłudze były tylko kurtuazją to w porządku. Poproszę o pomoc kogoś bardziej uczynnego. - syknęła, po czym dodała jeszcze bardziej jadowicie: - Czegoś jeszcze jesteś "ciekaw"?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisuke


avatar


Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
120/196  (120/196)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2018-04-22, 18:29

Młody szlachcic nie przypuszczał, iż szlachcianka zareaguje w takim sposób. Jej zachowanie speszyło go.
-Wybacz Kumiko-san, nie miałem zamiaru Cię obrazić czy podejrzewać. Po prostu byłem ciekawy, jaki jest powód, że wolisz po prosić mnie, o pomoc w tej sprawię, niż własne brata. Teraz rozumiem... Ja nigdy nie rzucam słów na wiatr czy udaje kogoś innego. O notatki z tych wykładów nie musisz się martwić.- Powiedział skruszony Kuchiki.
-Dopóki kontuzja, którą odniosłaś podczas naszych wspólnych ćwiczeń, nie zniknie. Czuje się zobowiązany pomagać Ci w każdej sprawie, jakiej tylko zajdzie potrzeba. Przyrzekam ja Kisuke Kuchiki. Jeżeli ją złamie niech skończę martwy we wnętrznościach hollowa. - Chłopak przyklękuje, kładzie dłoń na piersi. Mówi stanowczym głosem. Można było usłyszeć jego determinacje.
Chłopak nie chciał więcej słuchać od nikogo, że robi rzeczy tylko na pokaz, udaje kogoś, kim nie jest. Postanowił udowodnić każdemu, z jakiej gliny jest ulepiony.
-Czy dalej mogę przysiąść się do was?- Upewniał się młodzieniec
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
CZarasavatar

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   2018-04-22, 20:54

No i Kisuke zaczął się plątać w swe kłamstwa, bo sam musiał zdawać sobie sprawę, iż w głowie pojawiły mu się myśli, że szlachcianka może nabijać go w butelkę robiąc z niego swego parobasa. Tymczasem w przeprosinach zapewniał go, że to czysta ciekawość sprawiła, iż ten zawstydził koleżankę w obecności jej brata bliźniaka. Ten postanowił za to odpłacić przysięgą złożoną na kolanach co zauważył, że nie odbiło się bez echa. Sporo osób na korytarzu to dostrzegło i patrzył oraz słuchało szlachcica jedni ze zdziwieniem, inni zażenowaniem, a może i jakiś szeroki uśmiech by się trafił, z kolei parsknięcie śmiechem zdecydowanie wyłapał. Sama Kumiko natomiast uśmiechnęła się ładnie i powiedziała:
- Osobliwy z Ciebie chłopak Kisuke-san... - popatrzyła na chwilę jakby zadowolona z tego, że ten przed nią klęczy, by w końcu dodać - Wstań proszę Kuchiki-san. - w tym momencie pojawił się spacerujący Shinigami, ten sam zmarszczony staruszek, który miał opowiadać im o historii Soul Society. Wpuścił ich do sali, a po drodze Kumiko-san skinęła mu głową, że spokojnie może obok nich usiąść. I tak zrobiła mu miejsce po swej prawicy gdy Gentaro gdzieś zniknął, aż w końcu można było go znaleźć między Kaną i Sho.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Sala Wykładowa   

Powrót do góry Go down
 
Sala Wykładowa
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | www.sosblog.com