Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr. 10 - Dojo

Go down 
+13
Nadpatrz
Sanko
Aoto
Haruaki
Toshi Tanaka
Rose Nevermore
Vespaux
Benorn
Kovacs
CZaras
Imperator Kuchiki
Hiro Takemitsu
Izdurbal Tenshi
17 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
AutorWiadomość
CZaras


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket1044/1044Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket12865/12865Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-28, 22:19

Masakazu zdecydowanie odrobił zadanie domowe. Obronił atak kogoś znacznie szybszego i silniejszego od siebie i do tego nie wyglądało to nawet na żadne desperackie ratowanie się przy użyciu kija, ale ruch prawdziwego szermierza. To, że była to akcja na czysto skopiowana od szlachcica wcale mu nie ujmowało, trzeba umieć powielić ruch lepszego od siebie, i go wprowadzić w życie w trudniejszych warunkach. Należały mu się oklaski... ale Natsuo ich mu nie da, a przynajmniej jeszcze nie. Jak wspominałem w poście wcześniej, arystokrata miał w planie zasypać przeciwnika kolejnymi atakami, aby ten w końcu przestał się wyrabiać z przemyślanymi blokami, a zaczął działać instynktownie, na jednym ciosie, więc nie mogło być końca. Dobrze, więc że się stało, iż ostrze Shinigami zjechało po broni przeciwnika, bowiem pozostałą siłę (chyba) kinetyczną mógł przeznaczyć na kontynuowanie ruchu tylko zmieniając kierunek i przekształcając go w zamach idący do boku i w wyprowadzenie już znacznie mniej oczywiste i szybsze w wykonaniu cięcie poziome z boku. Jeśli Masakazu zdołał tylko zablokować cios, Shihouin odciągnął miecz i zaatakował dokładnie w taki sam sposób tylko ciut niżej. Napierał dalej i dalej.
Powrót do góry Go down
Online
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-29, 12:59

Nie wszystko poszło po myśli chłopaka. Samo zobaczenie obrony nie wystarczało by móc ją wiernie odtworzyć. Ten manewr wyraźnie wymagał zręczności i doświadczenia, których nastolatek wyraźnie jeszcze nie posiadał. Tym niemniej udało mu się przynajmniej uniknąć ataku. Nie miał on niestety czasu na bycie dumnym z powodu małego sukcesu, chwilę potem bowiem jego przeciwnik ponownie zaatakował. Chłopiec zastanawiał się, czy miało to być drugie podejście, a może jedynie kontynuacja pierwszego? Jednego Masakazu był pewien, musi jak najszybciej wydostać się z pola rażenia brązowoskórego. Bacznie obserwując ataki szlachcica, stara się jak najszybciej wycofać do tyłu, w ostateczności usiłując zablokować je utrzymanym w pionie narzędziem.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-29, 15:51

Natsuo napierał cały czas na Masakazu. Uczeń akademii próbował uniknąć pierwszego ciosu, jednak mu się to nie udało, nie wspominając o bloku. Był po prostu za wolny. Oberwał drewnianą bronią w bok. Po tym ataku shinigami wyprowadził kolejny, na który Masakazu również nie zdołał zareagować, wymierzony odrobinę niżej. Były to ciosy, po których nawet taki twardziel jak Masakazu będzie miał siniaki.

[Masakazu: po evencie -5HP]


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
CZaras


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket1044/1044Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket12865/12865Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-29, 18:09

Masakazu tym razem nie podziałał rozsądnie. Unikanie było dobry pomysłem, ale w przypadku takiej różnicy prędkości i ataków wyprowadzanych właściwie w kombinacji, której cios z góry był tylko pierwszym aktem było czymś zwyczajnie nierozsądnym. Z drugiej strony może to wynikało z ambicji studenta? Może ten nie tylko chciał się bronić, ale jeszcze utrzeć nosa Shinigami i go skontrować? Cóż, jeśli tak było to świadczyło o nim dobrze, acz pewnie troche go poboli to ambicjonalne podejście. Znacznie rozsądniej, by postąpił gdyby skupił się na blokach. Natsuo przerwał natarcie i chwilę pomyślał jakby tu postąpić, żeby uczniowi i przećwiczenia tej kwestii nie poskąpić. W końcu wpadł na pomysł, uśmiechnął się i powiedział:
- Masakazu-kun unikanie w przypadku walki z kimś sporo od nas szybszym nie jest dobrym pomysłem, właściwie to wróży krótkie życie. Zróbmy tak, póki co skup się na blokach, a uniki przećwiczymy chwilę później, wtedy trochę zwolnię, żeby zadanie nie było tak trudne dobrze? Uważaj, jednak wolniejsze ciosy przeważnie bywają znacznie silniejsze niż te szybkie. - na koniec się uśmiechnął i dodał zapytanie - Gotów? - a gdy ten dał mu twierdzącą odpowiedź przeszedł do dalszej ofensywy. Tym razem postanowił od atak troche bardziej skomplikowanego, ale postanowił poprowadzić go i tak na korpus, więc nadal wierzył, że Masakazu spokojnie może sobie poradzić z tym atakiem jeśli zadziała z głową. Jak to wyglądało? Ano sprowadził ostrze do dołu, tak by rękojeść mieć na wysokości swego uda, w ten sposób tworząc zamach, a następnie pociągnął je do góry po przekątnej od prawej do lewej, zaczynając od podbrzusza, aż po prawy bark studenta.
Powrót do góry Go down
Online
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-29, 19:37

Po raz kolejny w treningu chłopakowi się oberwało. Fakt, że tym razem przynajmniej oberwał od przeciwnika jakoś nie sprawił że poczuł się najlepiej. Ból nie był aż tak silny, był jednak pewien, że zarobił sińca. Czuł, że musi zrobić co może, by uniknąć następnego, silniejszego trafienia. Przygotowując się na następny atak młodzieńca zaczął się zastanawiać jakie popełnił błędy prócz tych wytkniętych mu przez niego. Może powinien przybrać lepszą pozę? Może taka bardziej naturalna dla ramion zapewniałaby lepszą obronę? Tym razem Shihounin zaatakował po skosie. Nie widząc jak przed takim ruchem broniłby się przeciwnik, postanowił zdać się na własną intuicję. Masakazu odwrócił się bokiem do Natsuo, ponownie unosząc miecz nad głową, w obawie że szybsze cięcie może być za słabe by zablokować cios. Następnie zrobił silny zamach ustawiając miecz pod kątem analogicznym do tego pod jakim znajdował się miecz przeciwnika. Ponownie jak przy pierwszej próbie obrony chciał przyszpilić narzędzie brązowoskórego do podłoża.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-30, 13:46

Masakazu spróbował zablokować cios, jednak jego impet spowodował, iż uczeń akademii upuścił broń. Masakazu trening dość mocno dawał w kość. Rano oberwał, teraz też zbiera ciosy... Widział, że ma przed sobą długą drogę, lecz o to chodziło w treningu, by stawać się coraz lepszym.
[Czaras -> Masakazu, jeśli nastąpi kontratak jeszcze raz Czaras]


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
CZaras


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket1044/1044Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket12865/12865Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-30, 14:42

Masakazu nie dawał rady nawet przy atakach w jedno określone miejsce, przy którym łatwo było się zasłonić. Natsuo miał nawet własną opinię czemu tak się działo. Gdy, więc zrobił przerwę, podczas której student miał dobyć z powrotem bokkena to powiedział:
- Moim zdaniem za dużo kombinujesz. Czasem może się zdarzyć, że grupka shinigami walczy z mocniejszym od nich w pojedynkę rywalem. Wtedy ten na którego padną początkowe ataki ma tylko jedno zadanie, przetrwać napór ciosów i pozwolić kolegom na kontrę. Spróbuj tak do tego podejść, bez wymysłów, bez kontr, postaraj się tylko przetrwać napór jak najdłużej. Powodzenia. - po czym poczekał, aż ten przygotuje się z powrotem do obrony i gdy był pewien, że ten jest gotów to natarł ponownie. Tym razem dla odmiany postanowił zaatakować odwrotnie niż poprzednio. Wziął, więc zamach i zaczynając od góry ciął po przekątnej na prawe ramię studenta, a potem już torem do lewej strony podbrzusza. Jeśli Masakazu go posłuchał i skupił się na blokowaniu, a ta sztuka mu się udała, to zadał od razu kolejny atak nie dając mu chwili wytchnienia, tym razem po poziomie na żebra od strony, która będzie w sytuacji bardziej zdatna do użytku. W razie kolejnego ataku zadał kolejne, dokładnie takie same.
Powrót do góry Go down
Online
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-30, 18:17

Kolejna porażka. Chłopak był coraz bardziej zmęczony treningiem. Za bardzo się jednak wstydził do tego przyznać. Wytrzymałość była w końcu zawsze jego powodem do dumy. Oby tylko z wycieńczenia i zdenerwowania nie zrobił niczego głupiego… Masakazu mógł się mylić, ale wydawało mu się po raz pierwszy ktoś powiedział mu że za dużo myśli. Starając się iść za radą Natsuo, nastolatek zwyczajnie zasłonił się trzymanym pionowo bokkenem. Jeśli uda mu się zablokować ten atak,próbuje ochronić się przed następnym w ten sam sposób.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-04-30, 22:51

Natsuo wyprowadził dwa ciosy, jednak student, który postanowił wprowadzić radę młodego shinigami w życie, był w stanie zablokować oba. Nie działał on już na poziomie rozważania następnych ruchów, przeszedł na działanie instynktowne, jego ciało przejęło kontrolę.

[Czaras -> Masakazu]



Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
CZaras


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket1044/1044Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket12865/12865Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-01, 19:14

Masakazu wreszcie zaczął rozumieć to czego Natsuo od niego oczekiwał, a rezultaty przyszły błyskawicznie. Proste bloki przy niskim zaawansowaniu technicznym jakie reprezentował student były najskuteczniejszym sposobem na uchronienie się przed oberwaniem, no a przynajmniej w przypadku prostych ataków, do których z kolei ograniczał się Shihouin. No i najważniejsze, ten wreszcie zaczął działać intuicyjnie, a to przecież Shinigami chciał u niego sprawdzić od początku kiedy zaczął atakować. Cóż mu pozostało? Upewnić się, że chłopak potrafi utrzymać skupienie przez dłuższy okres czasu, a te dwa bloki nie były zwykłem łutem szczęścia, tylko rzeczywistym progresem, który zanotował podczas ćwiczeń z bardziej doświadczonym szermierzem. Co to oznaczało? Ano to, że ciemnoskóry wojownik zamierzał naciskać dalej poprzez zadanie kolejnego cięcia tuż po tym ostatni, które zablokował Masakazu. Tym razem postanowił trochę rozruszać ucznia. W tej chwili, póki co wystarczyło, że trzymał bokken w pionie i go przesuwał w górę i na boki, teraz niech jeszcze w innej płaszczyźnie będzie musiał działać. Wziął więc zamach przeciągając miecz nad głowę i stamtąd uderzył na bark studenta, jeśli ten natomiast zablokował to starał się zaatakować raz kolejny, tym razem z boku po linii poziomej, na wyższe części klatki piersiowej, by jeśli i tam się blok młodziakowi powiódł wyprowadzić jeszcze raz od dołu cięcie po przekątnej ku górze. To zmuszało Masakazu do pełnego przesuwania w boki i w górę swego bokkena podczas obrony, oraz zmienianie kąta jego ustawienia, więc było już ciut trudniejsze, ale jako, że ataki padały tylko na korpus to Shihouin wierzył, że jeśli ten się skupi i pokieruje się swoistym minimalizmem to podoła i wyjdzie również z tej sytuacji obronną ręką.
Powrót do góry Go down
Online
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-02, 10:44

Masakazu nie mógł uwierzyć, że udało mu się powstrzymać dwa ataki naraz. Duma z powodu kolejnego małego sukcesu przywróciła mu odrobinę entuzjazmu. Widząc, że brązowoskóry kontynuuje atak, tym razem używając bardziej skomplikowanych ruchów, nastolatek odpowiada swoimi blokami, jedynie na tyle skomplikowanymi, na ile jest to potrzebne. Pierwszy atak usiłuje powstrzymać zginając łokcie i unosząc narzędzie nad barkiem, następny ustawiając je pionowo, na bok od swojej piersi. Jeśli uda mu się zablokować oba pierwsze cięcia, osłania się przed ostatnim jak na razie atakiem kierując bokken w dół, ustawiając go prostopadle to zbliżającego się ostrza.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-03, 11:22

Szlachcic nie przerywał natarcia na młodego ucznia, zasypując go rozmaitą gamą ciosów. Pierwszy cios przez niego wymierzony sięga celu, student był zbyt wolny. Następny jednak zostaje zablokowany przez Masakazu bokkenem ustawionym w pozycji pionowej, jednak i ten cios wystarczył, by chłopak musiał cofnąć się o krok przez jego impet, co dało Natsuo wystarczająco dużo czasu by przeprowadzić ostatni atak serii, trafiając go w biodro.

-Panowie, wystarczy. - odezwała się Senpai Sekine - Młody, wracaj już do siebie i wypocznij przed jutrzejszym dniem. Możesz przychodzić tutaj poćwiczyć kiedy chcesz. - następnie udała się do Natsuo, mówiąc coś, czego Masakazu nie był w stanie usłyszeć.

Faktycznie, było już dość późno. Trening tak zaabsorbował obu ćwiczących, że nawet nie zauważyli upływu czasu.

[Masakazu: Zręczność +1]

[Kolejność dowolna]


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-03, 14:06

PŻ: 130/144

Masakazu nie mógł uwierzyć, że walka trwała tak długo. Nie żeby narzekał. Walczył w końcu z aktualnym shinigami i chyba poszło mu całkiem nieźle jak na nowicjusza. Poza tym nauczył się paru rzeczy które mogą mu się przydać w przyszłości. Nastolatek musiał jeszcze zobaczyć jak wygląda nauka pozostałych sześciu przedmiotów, ale był prawie pewien, że temu będzie poświęcał najwięcej czasu. Zanim wyjdzie, chce jednak dopytać się o coś na jeszcze nie otrzymał odpowiedzi. -Czy mam obowiązek uczestniczyć we wszystkich lekcjach? Czy regulamin przewiduje jakieś kary za opuszczanie ich?- Uzyskawszy odpowiedź, ukłoniwszy się zarówno sensei, jak i szlachcicowi, chłopak opuścił salę.
Powrót do góry Go down
CZaras


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket1044/1044Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket12865/12865Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-03, 14:29

Masakazu po części się obronił, a po części nie. Natsuo uznał, jednak że ten trening mu pomógł i teraz będzie lepszym szermierzem, aniżeli wcześniej co na pewno odbije się na stopniach u Sensei Sekine. Ta podziękowała mu za to, że ją wyręczył na co kiwnął ręką mówiąc, że to żaden problem. Po tym pożegnał się z nią, bowiem przyszedł czas na ogarnięcie się przed rodzinnym spędem. Na koniec jeszcze ukłonił się studentowi z bokkenem ustawionym tak jak wcześniej na znak zakończenia pojedynku.
- Dobra robota Masakazu-kun. Ćwicz tak dalej, a będą z Ciebie ludzie. Do zobaczenia. - powiedział, by zaraz wyjść z dojo i skierować się do baraków V oddziału, a konkretniej do swego pokoju. Czas wziąć odprężającą kąpiel.
Powrót do góry Go down
Online
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-03, 15:02

-To zależy od nauczyciela. Może on wyrazić zgodę na opuszczenie pojedynczych zajęć w uzasadnionych przypadkach. Co do reszty, są one obowiązkowe, a kara zależy od ilości opuszczonych godzin.

Shinigami i uczeń ukłonili się sobie nawzajem w geście szacunku i oboje ruszyli w stronę drzwi wyjściowych by zajmować się dalej swoimi sprawami.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kontynuacja:
https://bleach.forumpolish.com/t2114-pokoj-masakazu


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 12:32

Masakazu

https://bleach.forumpolish.com/t688p180-stoowka#62057

Masumi postanowiła jednak podążyć za Masakazu. Weszli do Dojo, gdzie tak jak poprzednio czekała Sekine-senpai.

-Hm... Tym razem przyprowadziłeś koleżankę? Pomóc wam ćwiczyć czy zostawić was samych? -zaśmiała się cicho pod nosem.

Masumi słysząc to zarumieniła się.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 14:19

Aluzja Sekine-sensei sprawiła, że chłopak poczuł równie silny dyskomfort, jak zapewne dziewczyna. Lubił Masumi, była nawet ładną dziewczyną, ale zdecydowanie wolał by nigdy nie stali się niczym więcej jak przyjaciółmi. Jego dotychczasowe romantyczne doświadczenia zbyt go zawiodły, by dalej próbować sobie kogoś znaleźć. Bał się też że z nią jako jego dziewczyną było mu o wiele trudniej utrzymać relację niż jako koleżanką. Miał nadzieje, że również nie była tym zainteresowana. Poza tym uważał to za nieprawdopodobne.Mogła się z nim sympatyzować, mogła go nawet podziwiać, ale jak zły gust miałby ktoś komu podobałby się blady, rozczochrany chuderlak z wilczymi kłami takim jak on? -Myślę... że najpierw powinniśmy porównać swoje umiejętności na naszych obecnych poziomach.- Zaproponował starając się ukryć zmieszanie. -Co powiesz na trzy rundy?
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 14:29

-Okej... - powiedziała Masumi chwytając swój bokken.

Nauczycielka nic już nie mówiła, lecz zajęła miejsce pod ścianą jak ostatnio obserwując obu uczestników pojedynku.

Poza Masumi przypominała bardziej takową, w której trzyma patyk z odchodami na końcu niż pozycję bojową z kataną. Ruszyła ona w jego stronę próbując zadać pchnięcie w klatkę piersiową.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 15:12

Cóż, Masumi przynajmniej trzymała boken lepiej od tamtego oszołoma z pierwszej lekcji, ale w porównaniu z Gensai-sensei lub Shihouninem jej poza wyglądała jak nic innego niż parodia. Młody Hayashi zastanawia, się czy jego poza wygląda równie śmiesznie? Oddaliwszy się na stosowną odległość, Masakazu przybrał gardę podpatrzoną wczoraj u młodego Shihounina. Chwycił miecz obiema rękami trzymając rękojeść lewą dłonią pod prawą ułożywszy bokken przy klace piersiowej, tak by płaz drewnianego miecza przebiegał równolegle do jego mostka. Starając się utrzymać pozę, chłopiec bacznie obserwował ruchy dziewczyny oczekując jej pierwszego ataku. Widząc, że młoda Asano usiłuje zaatakować w sposób podobny do tego w jaki chłopak spróbował trafić Natsuo przy drugim ofensywnym podejściu, postanowił tak jak Natsuo wtedy odpowiedzieć unikiem. Opierając się na prawej nodze stanął do niej bokiem, następnie lekko przesuwając lewą nogę do prawej. Jeśli uda mu się uniknąć jej ataku zadaje jej cięcie od dołu, pod dzierżącymi drewniane narzędzie dłoniami dziewczyny, tak aby trafić w brzuch. Stara się by cięcie było szybkie, ale jak najsłabsze, by przypadkowo nie zranić dziewczyny. Po tym co stało się na placu, nie miał zamiaru serwować jeszcze jednej osobie kontuzji.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 15:27

Masumi zaatakowała. Masakazu zrobił krok by uniknąć ciosu, a następnie zadał cięcie w brzuch dziewczyny, która bardziej z szoku niż z bólu sapnęła i odskoczyła. W jej oczach pojawiła się odrobina zwątpienia. Tym razem natarła na Masakazu trzymając bokken nad głową, typowo zamierzając uderzać prosto w dół.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 16:45

Mimo mniej więcej takiego samego poziomu, Masumi nie popisała się. Dziewczyna wydawała się być zbyt przerażona perspektywą porażki, za słabo zaangażowana w naukę. Wyglądała trochę jak Masakazu przed testem z matematyki. Ale jak młody Hayashi musiał uczyć się przedmiotu żeby skończyć szkołę tak ona powinna uczyć się walczyć, by zdać Akademie. Jeśli nie, powinna tak jak on zmienić miejsce edukacji. Widząc jak dziewczyna atakuje go w pierwszy sposób, w jaki on kiedykolwiek użył narzędzia treningowego postanowił użyć kolejnego ruchu zaprezentowanego chłopcu przez Natsuo. Lokuje drewniany miecz na szerokości jej ataku, a gdy te się zderzą delikatnie przekrzywia go cofając równocześnie łokcie, tak by ostrze bokkena zsunęło się na tsubę jego. Potem wykręca nadgarstki tak by oręż znalazł się na płazie tego używanego przez jego koleżankę i przyciska je do dołu tak by zakończenie jego kija dotykało podłogi. Przełamanie jego defensywy powinno być o tyle łatwe dla oponentki, że sam nawet nie opanował tego manewru do perfekcji. Oto w końcu chodzi w tej walce, by obaj zaprezentowali zarówno swoje atuty i wady. Jeśli mu się powiedzie początkujący shinigami daje przeciwniczce około trzy sekundy na wyswobodzenie się z ataku. Jeśli jej się nie uda postanawia sprawdzić, czy w istocie tak dobra w obserwacji, podnosząc miecz i cofając się na bezpieczną odległość. Jego następny atak wygląda dokładnie tak jak jej pierwszy.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 21:28

Wszystko przebiegło zgodnie z planem Masakazu. Był w stanie zablokować cios koleżanki, a następnie przejąć kontrolę nad jej bronią trzymając ją pod swoją. Gdy Masakazu zwolnił nacisk, Masumi od razu się wycofała. Oddychała dość ciężko, widać nie była przyzwyczajona do tego typu wysiłku, jeśli do jakiegokolwiek. Do tego widocznie włożyła w ostatni cios całą siłę jaką miała. Lecz później nastąpiło coś, czego Masakazu nie do końca się spodziewał. Jego koleżanka zaczęła emanować delikatną, ledwie zauważalną żółtą aurą. Ruszyła na Masakazu z wyższą prędkością niż poprzednio, układając miecz do cięcia poprzecznego od lewego ramienia Masakazu, kierując się w stronę jego prawego boku.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-25, 21:52

Czy to było reiatsu? Nie było to czasem niedozwolone? Tak czy inaczej jeśli to faktycznie była jej energia duchowa, musiała używać jej naprawdę dużo, skoro mógł to widzieć. Masakazu nie przypominał sobie, by coś takiego stało się z nim gdy się ładował. Czy zwiększyła sobie jedynie szybkość, czy może coś jeszcze? Jej siła mogła być teraz nawet dostatecznie wysoka, by mu coś połamać. Chłopiec przypomniał sobie słowa słowa Gensai-sensei. Biada temu kto złamie swój miecz treningowy. Chłopak zdecydował w żadnym wypadku nie używać miecza do parownia ataków, które zamiast tego będzie wyłącznie unikał. Uszkodzone ciało wyleczy się. Uszkodzony bokken nie. Nastolatek usiłuje odskoczyć w lewy bok i zaatakować dziewczynę lekkim cięciem w łydkę. Po tym jak trafi lub zablokuje je ona, odsuwa się od niej jak najdalej.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-26, 12:32

Masumi pędziła w stronę Masakazu, przeprowadzając atak. Masakazu zdecydował się jednak nie parować, lecz wykonać unik, był on jednak zbyt powolny, a Masumi trafiła idealnie w środek jego klatki piersiowej. Może unik w stronę nadchodzącego ataku nie był zbyt mądrym posunięciem w środku treningu? Masakazu definitywnie poczuł uderzenie ataku, nie było ono jednak na tyle silne by go odepchnąć lub sprawić, by stracił równowagę.

-W końcu! - wykrzyknęła zadowolona Masumi, a jej aura rozpłynęła się.

[-7PŻ]

Oboje uczestników odsunęło się od siebie. Teraz czas na przejście Masakazu do ofensywy. Zamierza on przeprowadzić atak podobny do tego, którym zaatakowała chłopaka na początku. Widać było, iż dziewczyna próbowała zrobić unik, ale w ostatniej chwili broń Masakazu przesunęła się po brzuchu stojącej już prawie bokiem do chłopaka Masumi. Oboje trenujących znów odsunęło się na bezpieczną odległość.

[Połączyłam twoje dwa posty w jeden, jako iż poprzednio nie wprowadziłam go do historii]


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket250/250Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket651/676Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-26, 16:06

Chłopak nie mógł uwierzyć, że zrobił coś tak głupiego jak unik w stronę z której dziewczyna przypuszczała atak. Cóż, małe zwycięstwo Masumi być może doda jej przynajmniej pewności siebie i entuzjazmu w dalszej edukacji zanjutsu. Masakazu wciąż miał obiekcję co do używania reiatsu w walcę, ale Sekine-sensei wydawała się ich nie dzielić, więc postanowił przymknąć na to oko. W następnej turze Masakazu postanowił zaatakować ją poprzecznym cięciem w żołądek.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket90/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket27/42Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2017-05-29, 18:11



Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2018-01-25, 18:28

Haruaki aka Shirotori

Zajęcia z zanjutsu. Grupa pomału zaczynała się niecierpliwić, gdyż sensei Sekine spóźniała się już pięć minut, co było wielce do niej niepodobne. U wylotu korytarza pojawił się wysoki i szeroki shinigami. Na czole przewiązaną miał białą przepaskę, a pod nią brązowe oczy wręcz tryskały energią.
- Czołem, młodzieży! Jestem Inara Tetsu i zastąpię dzisiaj waszą ukochaną sensei. Tylko bądźcie delikatni. To mój debiut jako samodzielny nauczyciel, hehe. - Spojrzał po uczniach, z czego przynajmniej część przyglądała się nauczycielowi sceptycznie. - Noo więc, wypadało by zacząć od sprawdzenia obecności. Mam nadzieję, że nie ma wśród was żadnego nałogowego wagarowicza, hehe, to nigdy nie kończy się dobrze. A więc... - Parę minut później. - Świetnie! Mamy komplet i akurat mogę was podzielić na sześć drużyn po pięć osób. Chociaż może podzielicie się sami? Zobaczymy... kogo tu wybrać na kapitanów.
Jakaś bliżej niesprecyzowana siła wyższa zdecydowanie widziała Shirotori'ego jako doskonały materiał na dowódcę, bo został mianowany kapitanem już pierwszej grupy. Nauczyciel poprosił go żeby dobrał sobie czterech kolegów. Póki co nie zdradził co będą robić po stworzeniu grup.
Powrót do góry Go down
Online
Haruaki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (110/110)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2018-01-27, 17:40

Można powiedzieć, że obecnie cały świat stanął do góry nogami. Shiro specjalnie unikał tłumów czy jakichkolwiek rozmów odnośnie bójki albo spotkania demona. Jeszcze bardziej nie lubił podlizywania, jak również mizdrzenia ze strony pań. Odbierał to jako przejaw "zdrowej" hipokryzji. Mimo wszystko życie biegło dalej i musiał robić dobrą minę do złej gry. W końcu chciał kiedyś ukończyć tę cholerną akademię. Cóż...  Najwyraźniej nawet nauczyciele nie szczędzili mu problemów. "Cholera... Chyba przyrównują moją osobę do jakiegoś super bohatera. Szkoda, że jestem tylko zwykłą szarą masą. Jak moja drużyna przegra, to zacząć wytykać palcami każde niedociągnięcie... Królu Dusz... Dziwny los mi zgotowałeś... Młodzian wziął głębszy oddech. Wybór odpowiednich osób stanowił kluczową sprawę do czegokolwiek. Mimo wszystko dwóch kandydatów już upatrzył...
-Wybieram kolegę Daisuke, koleżankę Kaguyę, kolegę Ichiro oraz kolegę Kenshina...- Chłopak nie zamierzał patrzeć na kogokolwiek pod kątem znajomości. Co prawda sam stworzył problem, bo ponownie umiejętności towarzyszy stanowiły zagadkę. Jednak na prawdziwym polu walki czekają najróżniejsze wyzwania. Poza tym Manabu czy Shu musieli nauczyć się samodzielności. Właściwie rola lidera zaczęła mu powoli ciążyć. Pana wilka wybrał ze względów "zwierzęcych". Natomiast białowłosa także spodobała się Shiro. Choć przez swoją typowo obojętność prawdopodobnie dziewczyna uzna go za jakiegoś tyrana albo lubiącego sławę. Ichiro znał wszelkie przepisy, jak również wprowadził współlokatora albo raczej zapoznał z niektórymi osobami. Ostatni członek grupy, czyli niewidomy miał czulsze zmysły. Takiej jednostki nie oszukasz zwykłymi iluzjami, prawda? "Chrzanić to... Pewnie Naomi zdążyła naopowiadać Kaguyi multum rzeczy odnośnie mojej osoby. Taki wierny piesek, ale trzeba uważać, bo gryzie, prawda? Przynajmniej zyskam jakiś pretekst do rozmowy... Z własnych myśli wyprowadziła go tylko ciekawość kto zostanie jego przeciwnikiem...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2018-01-28, 19:53

Shirotori dokonał wyboru, który przez poszczególnych wybrańców został różnie odebrany. Daisuke wyglądał na zaskoczonego. Ruszył pomału do białowłosego zerkając tęsknie na Haru i siostry Haru i Aki, przy których dotąd stał. Niewzruszona Kaguya podeszła spokojnie obdarzając Shiro badawczym spojrzeniem, za którym trudno było dostrzec jakieś konkretne wnioski. Ichiro na dźwięk swojego imienia zmarszczył nos, ale robił to bardzo często wydawało się że wręcz z przyzwyczajenia.
- Zaskakujące wybory - rzucił tylko krótką uwagą.
Kenshim podobnie jak Kaguya zachował spokój. Trudniej było go rozgryźć, gdy oczy zasłaniała czerwony pasek materiału. Ostrożnie ruszył za głosem Shirotori'ego otrzymując na pożegnanie kuksańca od swojego kolegi z irokezem.
Tymczasem Nami została ogłoszona drugim kapitanem i teraz rozmyślała kogo przyjąć do drużyny. Znając ją będzie chciała zgarnąć najlepszych uczniów. Shirotori miał za to chwilę czasu, aby przyjrzeć się, bądź zagadać do swoich wybrańców.
Powrót do góry Go down
Online
Haruaki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty_bar_bleue  (110/110)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty2018-03-15, 22:15

Chłopak spojrzał przelotnie po swoich "nowych" współtowarzyszach. Dokonał wyboru i trudno, darmo teraz zmieniać zdanie... Właściwie nie wiedział czego się może spodziewać. Wszyscy oprócz Ichiro stanowiły czyste, niezapisane karty. Przynajmniej Siro liczył na jako taką chęć współpracy, bo inaczej będzie ciężko. Wreszcie skinął głową w geście powitania oraz szacunku. Wypadałoby jakoś ich uhonorować. Niby miał im przewodzić podczas zajęć.
-Mogę tylko przypuszczać, że po cichu liczyliście na inne wybory z mojej strony. Jednak od teraz stanowimy drużynę, zespół. Wszyscy posiadamy jakieś słabe punkty, jak również zalety. Samotnie lider nie wygra żadnej walki. Dlatego proszę was o szczerość oraz pomoc podczas wykonywania zadań. Pamiętajcie, że nie zawsze będziecie współpracować z osobami, które lubicie bądź szanujecie, kiedy przywdziejemy czarne kimono. Mimo wszystko działamy dla wspólnego dobra. Naszym przeciwnikiem jest różowowłosa dama. Znając jej usposobienie prawdopodobnie wybierze według niej najlepsze jednostki. W moich oczach to wy macie spory potencjał. Nawet jeżeli przegramy, to przynajmniej z honorem.- Oczywiście białowłosy mówił prawie szeptem, jak również z należytą powagą. Nie chciał, aby panna Nami go podsłuchiwała. Poza tym próbował podbudować jakoś morale grupy. Może byli dla siebie całkowicie obcy, ale podczas prawdziwych misji nie będzie płakania w rękaw.
-To może niech każdy się przedstawi i powie parę słów o sobie...- Oczywiście mieli prawo odmówić, ale tak przynajmniej atmosfera uległaby minimalnemu polepszeniu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr. 10 - Dojo
Powrót do góry 
Strona 12 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 3
» Sala nr 21
» Sala nr 1
» sala nr.2
» Sala 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje