Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 nowa postac

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




nowa postac Empty
PisanieTemat: nowa postac   nowa postac EmptySob 17 Kwi 2010 - 23:46

Mam zamiar stworzyc nową postać i tu jest pytanie dla mistrzów gry - kogo chcecie? moze komus będzie pasować do historii jedna z moich postaci - wtedy tez napisze historie, statystyki etc etc. jdenoczesnie bedzie to deklaracja ze strony mistrza ze mnie przyjmie (jesli oczywiscie historia przeze mnie napisana spotka sie z uznaniem rady nadzorczej xP)

możliwe postaci do wyboru
-nimfomanka która jest "nocnym" gońcem - zajmuje sie szybkim przekazywaniem informacji i towarów które nie do końca są legalne. parkour, sztuki walki, akrobacje. atrybut główny: szybkość
-niski, młody i przyjazny mężczyzna który był członkiem japońskiej reprezentacji futbolu amerykańskiego - chwyty i rzuty (ogólnie techniki pozwalające przeciwnika powalić, zatrzymać bądź uciec mu). atrybuty głowne: szybkość i COŚ (jeszcze nie sprecyzowałem)
-Amerykaniec który przybył do japonii szukać nowego życia i nowych wyzwań(chyba:P) - metalowiec. młody, przypakowany, w kategorii fantasy można by go określić mianem mrocznego paladyna - twardy i wytrzymały, umie posługiwać się młotem a kodeks honorowy uważa za coś czym można podetrzeć tyłek, liczy się wygrana. Atrybuty główne: siła i wytrzymałość
-shinigami z cechą zwierzątka - zmiksowany z lwem. Dziki, raczej kierujący się przeczuciami i instynktem niż logiką i racjonalnością. Na całe jego szczęście zwierzęcy zmysł ma mocno rozwinięty. atrybuty główne: siła + reiatsu i jego kontrola

no wiec czekam :) aaa i jeszcze jedno - kamys sama wybacz xP szukam jakiegoś innego MG :)

czekam tu na wpisy od MG która postać by ich interesowała, wtedy też zadecyduje kogo zrobię.

pozdrowienia
vario


Ostatnio zmieniony przez vario dnia Nie 18 Kwi 2010 - 13:43, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
渡邊綱


nowa postac Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
nowa postac Pbucket4096/4096nowa postac Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
nowa postac Pbucket83037/262144nowa postac Empty_bar_bleue  (83037/262144)

nowa postac Empty
PisanieTemat: Re: nowa postac   nowa postac EmptyNie 18 Kwi 2010 - 2:01

vario napisał:

no wiec czekam :) aaa i jeszcze jedno - mój mózg nie działa na pełnych obrotach ostatnimi czasy dlatego też muszę zrezygnować z wymagającego i naprawde dobrego mg - kamys sama wybacz xP szukam jakiegoś innego MG :)
I co zrobia obroncy regulaminow? Zjedza kolege, czy przymkna oko?
Nawet zabawnie wyglada ogloszenie "szukam kiepskiego miszcza" (patrz cytat). Ja Cie nie wezme. Nawet nie dlatego, ze uwazam sie za takie miszczowskie guru. Oceniajac Twa frekwencje forumowa w czasie mojej tu obecnosci, nie mam ni grama gwarancji, ze dalbym rade skonczyc, chocby filler, a co dopiero prawdziwa przygode. Poza tym mam komplet.

I tak na koniec - tylko ostatnia pozycja przedstawia cos wartego rozwiniecia (wedle mego gustu).

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




nowa postac Empty
PisanieTemat: Re: nowa postac   nowa postac EmptyNie 18 Kwi 2010 - 2:45

nie mowie ze inni są kiepscy Watanabe. po prostu gralem pod kamys i wiem jakie ma wymagania i wiem, ze im nie sprostam. co do innych - nie mam pojecia. ale jeden "pewnik" wykluczyc moge. zmienilem miom wzsystko pierwszy post co by nie bylo niedomowien ;-)

pozdrawiam
vario
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
nowa postac Pbucket102/290nowa postac Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
nowa postac Pbucket41/156nowa postac Empty_bar_bleue  (41/156)

nowa postac Empty
PisanieTemat: Re: nowa postac   nowa postac EmptyNie 18 Kwi 2010 - 9:29

Obrończyni regulaminu przesunie temat jak zwykła to robić ; ) // Mimo że nie wezmę Cie pod skrzydełka variosie, to też sądzę że ostatni jest najlepszy


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




nowa postac Empty
PisanieTemat: Re: nowa postac   nowa postac EmptyNie 18 Kwi 2010 - 12:13

ehh Ty walczaca w imie regulaminu, jeszcze Cie dorwe;p tutaj prawie nikt nie zaglada! :( tam przynajmniej bylem pewien ze mg to przeczytaja.. eh
Powrót do góry Go down
Ekkusu


nowa postac Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
nowa postac Pbucket60/60nowa postac Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
nowa postac Pbucket5112/5112nowa postac Empty_bar_bleue  (5112/5112)

nowa postac Empty
PisanieTemat: Re: nowa postac   nowa postac EmptyNie 18 Kwi 2010 - 13:43

A nieprawda, bo ja zerknąłem ; p

Ogólnie w czasie wybierania graczy kieruje się paroma czynnikami: Po pierwsze, czy gracz jest w miarę dobry. Jeżeli nie popełnia oczywistych błędów logicznych i nie pisze jak pięciolatek to już jest nieźle. Po drugie - opinia o graczu. Jak jestem do kogoś uprzedzony to raczej za wiele nie zdziałam. Taka moja przypadłość (Wiem, to jest be...). No ale jeżeli sprawa samej osoby jest w porządku (jak w tym przypadku... chociaż jak znowu znikniesz na pół roku to ja się tak bawić nie będę...) to pozostają jeszcze dwa czynniki. Pierwszy - pomysł na postać. Drugi - chęć prowadzenia tej postaci. I tutaj sprawa ma się różnie (Zwłaszcza że do dyspozycji mam jedynie krótką notkę zamiast pełnej KP. No ale nic...)... wedle pierwszego kryterium to jedzie mniej więcej tak...

Lwiątko>goniec>Fussball>Warmłotek . Ogólnie zwierzaczek jest całkiem... ciekawy, chociaż nie wiem jak miałoby to wyglądać. Ale mało tego towaru jest na rynku więc można by sie skusić. Biegaczka nimfomanka... wiem na czym się to opiera, ale że sam pomysł TAM też mnie zaciekawił... pan japoński sportsman nie jest zły. Nic nadzwyczajnego, ale też mnie jakoś nie zraża. Natomiast hamerykański gościu... jakoś do mnie nie przemawia. Na podstawie opisu mogę się pokusić o określenie "płytki"... a może po prostu nie przepadam za tego typu charakterami. No cóż... bywa i tak.

Względem drugiej kategorii idzie to mniej więcej tak: Kobietka z popędem seksualnym faceta> Mr. Połamanego ciała >= RRRRRRROOOOAAAAR> Hamburger. A dlaczego tak? Gdyż dla tej dwójki wpadłem na pomysł na fabułę + powiązanie z moim planem wczoraj/dzisiaj w nocy. I wg. mnie może być... ciekawie. No i prawdopodobieństwo tego że z braku motywacji będę odpisywał raz na tydzień jest mniejsze. Acz i dla naszego kotka coś mi się zaczyna pojawiać w główce...

vario napisał:

no wiec czekam :) aaa i jeszcze jedno - mój mózg nie działa na pełnych obrotach ostatnimi czasy dlatego też muszę zrezygnować z wymagającego i naprawde dobrego mg - kamys sama wybacz xP szukam jakiegoś innego MG :)

Już nie musisz (...chyba). Tyle od mojej skromnej osoby.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




nowa postac Empty
PisanieTemat: Re: nowa postac   nowa postac EmptyNie 18 Kwi 2010 - 23:38

tylko Ekku jest zainteresowany? xD
heh no ok Mistrzu, a wiec neidlugo licze, ze zagram u Ciebie, musze ogarnąc moje postaci i sie zastanowic kogo zrobić.. czy nimfomankę czy pana kociaka :)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nowa postac Empty
PisanieTemat: Re: nowa postac   nowa postac Empty

Powrót do góry Go down
 
nowa postac
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ekkusu - postać Kadae
» Nowa rasa
» Nowa rasa - zmodyfikowana dusza
» Dobre słowa na nową drogę życia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje