IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Forumowy Discord

Share | 
 

 Dom rodziny Sonoda

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Dom rodziny Sonoda   2010-05-03, 14:07

Jest to dosyć duży jednopiętrowy dom z ogrodem którego znaczną część zajmują grządki z leczniczymi ziołami. Dom jak i ogród otoczony jest przez 2 metrowy, drewniany płot. Ściany domostwa- również drewniane są pomalowane na biało a dach okryty jest zblakłą pod wpływem słońca- brązową dachówką.

Wnętrze jest skromne aczkolwiek zawsze czyste i zadbane.Dom ma pięć izb. Największą z nich jest gabinet dziadka Kaoru w którym przyjmuje pacjentów. Znajduje się tam wysłużone biurko i łóżko. Przy ścianie stoi kilka wypełnionych lekami szafek.
Oprócz tego w domostwie znajdują się: sypialnia państwa Sonoda, kuchnio- jadalnia w której spożywane są posiłki przy drewnianym stole, skromna łazienka oraz pokój Kaoru. W którym znajduje się łóżko i szafa na ubrania. Jest tam także masywna drewniana skrzynia w której chłopak trzyma swoje skarby z dzieciństwa takie jak stare zabawki czy inne małe drobiazgi które dzieci zazwyczaj zbierają.
W przeciwieństwie do reszty mieszkania to pomieszczenie nie jest tak sterylne. Na podłodze często zalega piasek i błoto a część ściany nad łóżkiem jest nieco zwęglona.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-05-03, 20:27

Kaoru spał spokojnie w swym łóżku nie dręczony przez żadne koszmary, z jego miarowego oddechu można by wywnioskować że sen jest głęboki i spokojny, spowodowany wczorajszym wysiłkiem. Mijał już tydzień odkąd młody Sonoda zaczął uczęszczać do akademii. Pomimo pogodnego nastawienia, w nawale zajęć i wstępnej selekcji przeprowadzanej przez niektórych nauczycieli nie zdążył jeszcze zawrzeć jakiejś bliższej znajomości. Po pierwszym tygodniu właśnie miało się okazać do, której klasy się chłopak dostanie i przez to kto z kim będzie się uczył. Kaoru! Kaoru wstawaj bo się spóźnisz... Dobiegł głos z kuchni należący do "babci" Aki. Chłopak chcąc nie chcąc otworzył oczy widząc pochmurne niebo na zewnątrz.
Dzień zaczynał się ciekawie... burczący brzuch, zanosiło się na deszcz i przydział do klas z zajęciami od razu... wg, rozpiski ,którą studenci mają otrzymać w akademii.
Kaoru już późno!
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-05-03, 21:13

Kaoru ziewając z trudem zwlókł się z łóżka, pomógł mu w tym żołądek który intensywnie domagał się posiłku. To było najgorsze w tej całej nauce- trzeba było wcześnie wstawać. Zaczął ubierać się w gustowny uniform studentów akademii. Po czym zrobił porządek ze swoją potarganą fryzurą. Na koniec założył na szyję amulet- jedyną pamiątkę po jego prawdziwych rodzicach. Wszystkie te czynności chłopak wykonał całkiem sprawnie mimo tego że jeszcze nie do końca odzyskał przytomność po upojnym śnie.
Następnie wyszedł z pokoju, drapiąc się po głowie i skierował swe kroki ku kuchni.Powitał zaspanym głosem swoją babcię i zajął miejsce przy stole czekając na posiłek.Co prawda nie miał zbyt wiele czasu ale Kaoru wyznawał zdrową zasadę że śniadanie jako najważniejszy posiłek jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania przez resztę dnia.
Zresztą dopiero z pełnym żołądkiem mógł stawić czoło wyzwaniom jakie dzisiaj go czekały.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-05-03, 23:21

Babcia w kuchni nie obijała się i pomimo podeszłego wieku dość sprawnie i żwawo przygotowała śniadanie które już na ciebie czekało. Kilka kromek chleba i jajecznica, skromnie lecz sycąco. Jedz i szybko na zajęcia, bo nie wypada się spóźniać, poza tym to nie robi dobrego wrażenia kochanie. Powiedziała z uśmiechem który odjął jej z 20 lat.[b] Poza tym powinieneś też zdążyć przed deszczem. Dodała biorąc drugi talerz i kierując się w stronę gabinetu, w którym najwidoczniej dziadek już miał pacjenta.
Po paru sekundach zniknęła w drzwiach by zaraz się pojawić i zacząć zmywać naczynia.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-05-03, 23:30

-Tak,babciu.- odparł pokornie po czym zabrał się za pałaszowanie śniadania.
Nie był to przyjemny widok Kaoru jadł, szybko z otwartymi ustami tak że okruszki chleba lądowały na stole i podłodze. Cóż.. kultura podczas posiłku nie była jego najmocniejszą stroną, jedynym plusem było to że uporał się z nim szybko tak że już po kilku minutach talerz był pusty:
-Ok to ja już lecę.- powiedział w pośpiechu do babci i pocałował ją w policzek.
Szybko wybiegł z kuchni, był już przy drzwiach wyjściowych kiedy uświadomił sobie że zapomniał swojego bokena i przyborów do pisania. Pobiegł do swojego pokoju z którego zgarnął owe przedmioty. Już bez dalszych przeszkód wybiegł z domu.
Popatrzył na zachmurzone niebo i uśmiechnął się lekko. Dzisiaj jest wielki dzień- pomyślał po czym pospiesznie ruszył w stronę akademii.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-05-03, 23:53

Leć i powodzenia! powiedziała babcia gdy po raz drugi wychodziłeś, jakby wcześniej przewidując że zapomnisz swe rzeczy. liczne chmury zbierały się nad Rukonem a ty miałeś chwilę do Akademii, jakby dodając dramatyzmu w pół drogi zaczęło padać i zdawało się że raczej szybko nie przestanie. Wszyscy ludzie co wcześniej robili pospieszne zakupy chowali sie pod dachami tylko ty jeden biegłeś w stronę Seireitei.

cd: http://bleach.forumpolish.com/akademia-shinigami-f8/plac-gowny-t256-300.htm
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-06-26, 23:39

Twarz Kaoru wykrzywił nieprzyjemny grymas na widok znanych mu już osiłków. A chciałem dzisiaj się jeszcze pouczyć. Normalny chłopak w takiej sytuacji próbował by zapewne ucieczki bądź zacząłby wydzierać się wniebogłosy ale dla Kaoru coś takiego było by ujmą dla honoru.
-Hej! Cóż to za spotkanie, czyż to nie czyścioszki ze stołówki?- rzekł kpiąco.- po czym zrobił coś czego ta dwójka z pewnością nie mogła się spodziewać. Mianowicie ruszył na tego większego, w biegu wyciągając zza pasa bokken. Gdy do niego dobiegnie, skoczy w lewo aby zmylić przeciwnika i zadać cios w bok.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-01, 20:38

Przeciwnik nie wiedział co go uderzyło, twój szybki atak i zwód spowodowały że gadający do ciebie dryblas uderzony z całkiem przyzwoitą siłą odleciał spory kawałek dalej.Nie miałeś pewności ale wydawało ci sie że potrzaskałeś mu przynajmniej jedno z żeber.
Ty gnojku! - tylko to cię natomiast ostrzegło przed ripostą jego towarzysza, Wprawne cięcie z bokena wymierzone na twą głowę wydawało ci się wolne, ale gdyby nie te słowa, miałeś świadomość że mogło zaboleć lub przy odpowiedniej sile zakończyć walkę.
Na twoje szczęście przeciwnicy nie grzeszyli intelektem i zwinnością, pierwszego pozbyłeś się przynajmniej na chwile w pierwszym ataku, drugi prawdopodobnie był wolniejszy, ale w walce jeden na jeden miałeś już jakieś szanse.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-01, 22:34

Na twarzy Kaoru pojawił się nieprzyjemny uśmiech gdy zadał dryblasowi mocny cios. Widać było ,że szybkość i zręczność nie jest jego mocną stroną, co niewątpliwie było dobrą informacją. Teraz kiedy jeden z oponentów był chwilowo wyłączony z walki przyszedł czas na drugiego, który uprzejmie poinformował o swoim ataku, bojowym wrzaskiem. Uchylił się unikając ciosu w głowę po czym nie dając przeciwnikowi czasu na reakcje, pchnął bokenem w jego krocze. W takim przypadkach samiec zazwyczaj zwija się z bólu, co Kaoru miał zamiar wykorzystać, uderzając z całej siły w kark przeciwnika. Gdyby ten miał jeszcze zamiar walczyć, zdzieliłby go w plecy raz czy dwa aby wyperswadować mu bezsens dalszej agresji. Nie zapomniał o drugim dryblasie, kątem oka przyglądałby mu się, gdyby ten zdołałby się pozbierać to Kaoru oddaliłby się na bezpieczną odległość, aby przeanalizować sytuację. Jeśli natomiast nadal zwijałby się z bólu doskoczyłby do niego po zajęciu się jego przyjacielem i poczęstowałby go kilkoma ciosami, uważając przy tym na ewentualną ripostę.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-01, 22:43

Byłeś zadowolony z swojego ataku, niestety nie można tego było powiedzieć o drugim ciosie który został zbity z toru lotu.Ta obrona była dla ciebie nieoczekiwana i nie pozwoliła na wykonanie reszty ataków. Nie doceniasz mnie...śmieciu Krzyknął jeszcze wykonując cięcie na twoją szyję spadające od karku po lewej aż do miednicy.Jego ataki nie były szybkie, ale potrafił na pewno dobrze fechtować i się zastawiać. Po wyrazie jego twarzy widziałeś że jest zaskoczony, obrotem spraw ale nie zamierza odpuścić.Kawałek dalej słyszałeś jak dryblas się zbiera powoli przeklinając i pojękując z bólu.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-01, 22:56

Ech.. a rozłożenie ich obu na łopatki w ciągu minuty byłoby takie efektowne! Niestety Kaoru musiał jeszcze trochę popracować. Starał się unikać ciosów przeciwnika do czasu kiedy ten zdecyduje się wyprowadzić potężniejszy ale za to wolniejszy cios. Uderzyłby go wtedy w brzuch a następnie wyprowadziły kilka szybkich ciosów w głowę i pierś nie pozwalając dryblasowi na jakąkolwiek akcję.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-03, 00:27

Było by bardzo pięknie gdyby przeciwnik się na to zdecydował, ale on trzymał tępo i przez twą pasywność wpadł w rytm ciosów, ciosy w tym samym rytmie zaczęły spadać w coraz trudniejsze do zablokowania rejony.Gdy stawało się to monotonne, zauważyłeś kątem oka stojącego już przeciwnika nr dwa. Trzymał się za żebra ale coraz trzeźwiej patrzył na całą sytuację, najwidoczniej doczołgał się i wstał za swoim towarzyszem.Starając sie zebrać skołatane myśli. W tej samej chwili widziałeś lecący z nieco większą prędkością ruch bokenem naprawą skroń, a nawet nie tyle ruch bokena co ramion i barków.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-17, 13:00

Hmm.. chyba błędem było wykorzystanie tego starego numeru z szybkim ciosem. Na dodatek drugi typ niemal się pozbierał a Kaoru nawet nie drasnął tego mniejszego dryblasa. Chyba pora na zmianę taktyki. Widząc drewniane ostrze zbliżające się do jego głowy, Kaoru uskakuje w tył. Po czym spogląda ponad ramię przeciwnika i przybiera poirytowany wyraz twarzy.
-Hej Kisame! Nie stój jak kołek i pomóż mi z tymi gentlemanami!- krzyknął ze złością. Miał nadzieję ,że ta sztuczka podziała na przygłupich wielkoludów i że, obrócą się za siebie oczekując ataku nieistniejącego przeciwnika. Jeśli tak to Kaoru wyprowadziłby potężne pchnięcie w brzuch rywala ,posiłkując się przy tym potokiem reiatsu ,które wzmocni jego ciało [+5 siły]. Jeśli atak się uda, przywaliłby natrętowi na dokładkę bokenem w głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-18, 00:37

rozumiem że zwiększasz statystykę nie atak...
Twój plan udał się połowicznie, co prawda, obaj się odwrócili lecz twój cios nie trafił...
mam cię Usłyszałeś otrzymując silny cios w brzuch po którym zrobiłeś 2 kroki w tył, cios został wyprowadzony za pomocą trzonka bokena który znów zmierzał w stronę twej klatki piersiowej. Lecz odruchowo zablokowałeś, treningi z Keizo faktycznie coś dawały i wyrobiły ci odruchy które teraz cię ratowały.Ostatni cios też wyszedł połowicznie i jednocześnie wyeliminował przeciwnika na dłuższą metę.Mianowicie ten nieumiejętnie zablokował cios i został trafiony przez własne zbicie twym mieczem w gardło.
Słyszałeś jak się krztusi i lekko przydławił, raczej nic nie zagrażało jego życiu, ale na pewno na dłuższą chwilę nie da rady walczyć. Drugi starał się najwyraźniej wymierzyć w ciebie Kidou, lecz mu przeszkodzono...

Nie powiem walka była ciekawa, ale tutaj chyba przesadzasz chłoptasiu... Powiedziała kobieta łapiąc go stanowczo za rękę i z uśmiechem kładąc drugą na rękojeści miecza, będącego przy jej boku, miała na sobie standardowy mundur shinigami, lekko przy-ciasnawy jakby rzadko używany i od dawna nie noszony.
Weź z kolegą udaj się do domu...dobrze ci radzę.powiedziała a chłopaczek, szybko ruszył do wciąż oszołomionego, towarzysza, i niemal od razu ruszyli znikając wam z oczu.
nieźle walczysz, ale widzę w twych ruchach zbyt dużo arogancji, prowokujesz ataki...jesteś zbyt dumny, studencie. Powiedziała lekko się uśmiechając i biorąc pod boki.Teraz dostrzegłeś że jej oczy i włosy miały odcień kasztanów, i wydawały się strasznie ciepłe, co kontrastowało z szybkimi i stanowczymi ruchami.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-18, 11:31

[Ano, statystykę]
Gdy pierwszy cios nie wyjdzie, drugi na pewno już trafi. Ta sentencja na szczęście sprawdziła się i tym razem. Teraz czas zakończyć tą zabawę.- pomyślał gdy drugi przeciwnik, otrzymał lekcję dobrego wychowania. Kątem oka zauważył jednak ,że "Pan pogruchotane żebra" przygotowuje się na rzucenie jakiegoś kidou. Kaoru nigdy nie był orłem w tej dziedzinie, dlatego też przybycie nieznanej shinigami mogło zaoszczędzić mu wiele bólu. Chłopak jednak tego tak nie widział. Patrzył z pode łba jak kobieta udziela reprymendy tej dwójce, zły ,że przerwano walkę ,którą mógłby zakończyć się jego zwycięstwem.
-Powiedziałbym raczej ,że znam swoją wartość droga pani.- powiedział z nutką pretensji, gdy nieznajoma wygłosiła swoją o nim opinię. Po czym zamilkł czekając czy kobieta ma jeszcze coś do powiedzenia.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-18, 22:00

Zapomniałem o odejmowaniu Rei...;p ale i tak zaraz bym ci zwrócił więc...;p

Kobieta zmierzyła cię wzrokiem, i uśmiechała sie złośliwie.Nagle z odległości 10 metrów znalazła się tuz przed tobą a twe ucho zaczęło strasznie boleć a perspektywa stała się niższa i przekrzywiona. Jaki zarozumialec i idiota....z takim nastawieniem nie pożyjesz długom chłopczyku... Powiedziała puszczając twoje ucho i dając pstryczka w nos. Wracaj do domu... Powiedziała zakładając ręce za głowę i idąc w stronę akademii.
Kobieta była co najmniej dziwna ale i silna, z uchwytu mimo starania nie mogłeś sie wyrwać bo nagle poczułeś jak cię opuściły na tę chwilę siły, trwało to krótko i uświadomiłeś sobie to dopiero jak poszła.Zostałeś sam na starym targu...wieczór sie zbliżał.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-19, 11:12

-Ałł Ałaa. Co pani robi?- wyjęczał kiedy kobieta wytargała go za ucho. Nie był zdolny się uwolnić mimo ,że wierzgał jak jakieś zranione zwierzę. Na szczęście szybko się oddaliła.
-Co za złośliwe babsko.- wyszeptał ze złością.- Nie dość ,że przerywa mi walkę to jeszcze traktuje jak jakiegoś niesfornego kilkulatka.
Postał bez ruchu kilka chwil, czekając aż jego wzburzenie zaniknie. Po czym rozejrzał się wokoło. Zapadał zmierzch, a w domu pewnie stygnie kolacja. Puścił się biegiem w stronę swego domostwa jednocześnie analizując w myślach słowa kobiety.
Arogancki i idiota? Phf.. fakt może nigdy nie był nie wiadomo jakim geniuszem ale arogancki? Po prostu nie poddaje się kompleksom jak wielu jego rówieśników.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-20, 21:33

Po dziewczynie nie było śladu, pozostał tylko ból ucha i antagonistyczne myśli.Do domu dotarłeś w ciągu 10/15 minut. Noc już zapadła na dobre, i gdy doczłapałeś do domu zastałeś właśnie "dziadków" przy kolacji. oboje spokojnie spożywali posiłek z uśmiechem witając twoje przybycie i patrząc na ciebie pytająco, żadne z nich nie zadało żadnego pytania lecz po ich twarzach widziałeś że oczekują odpowiedzi i są przejęci wieściami które przynosisz na temat twojej edukacji.
Ich oczy były niczym spojrzenia małych dzieci czekających na wielki wydarzenie lub tuż przed otwarciem wielkiego pudła z prezentami.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-20, 22:28

Widok uśmiechniętych "dziadków" wydatnie poprawił humor Kaoru (posiłek na stole też miał w tym swoją zasługę). Ledwo usiadł a zaczął opowiadać, robiąc tylko krótkie przerwy na przełknięcie kęsów jedzenia. Z dumą w głosie oznajmił ,że znalazł się w najlepszej klasie i ,że zdołał poznać kilku miłych rówieśników, powiedział kilka słów o nudnych wykładach nie wspomniał natomiast ani słowem o incydencie w jadalni, dwa zdania o walce ze szlachcicem (wspomniał o pochwale jakiej udzielił mu nauczyciel, pomijając ostateczny wynik pojedynku).
Nie powiedział o napaści dwóch dryblasów, co prawda chciał się pochwalić skopaniem dwóch osiłków ale wiedział ,że zmartwiło by to staruszków. Więc gdy podzielił się z nimi swoim pierwszym dniem z czystym sumieniem wziął się za sukcesywne opróżnianie swojego talerza.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-22, 07:16

Dziadkowie słysząc twój wywód wyraźnie się ucieszyli, z uśmiechem oglądali niektóre twoje ekspresje i najwidoczniej nie zauważali że coś zatajasz. Jedzenie było dobre, o wiele lepsze niż w szkole a przede wszystkim było go dużo, babcia jak zwykle zapewniła ci wielkie ilości pożywienia przedniej jakości.Kochanie, musisz się starać i to bardzo, to za parę lat zostaniesz wspaniałym shinigami... Powiedziała babcia dziadek natomiast ruszył się na werandę z małym dzbaneczkiem i miseczką.
Dzień kończył się powoli i teraz również zacząłeś zauważać jeden element...że zbliżając się do bycia shinigami i ich świata, trochę oddalasz się od świata dziadków i jego rytmu...
Babcia spokojnie zbierała naczynia by je umyć, dziadek natomiast pewnie dalej siedział na werandzie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-23, 11:54

-Pyszna kolacja babciu.- oznajmił z błogim uśmiechem na ustach. Tak jedzenie niewątpliwie należało do rzeczy wydatnie poprawiających humor Kaoru.
-A teraz przepraszam ale chciałbym się trochę pouczyć.- powiedział wstając od stołu i udając się do swego pokoju. Gdzie zapalił lampkę i położył się na łóżku, przeglądając swe chaotyczne notatki. Chłopak naprawdę próbował powtórzyć sobie informacje z wykładów, jednak już po dziesięciu minutach zmęczenie wzięło górę co spowodowało ,że Kaoru przysnął z porozrzucanymi wokół niego kartkami.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-24, 10:25

Ucz się chłopcze ucz... Powiedziała Babcia zbierając naczynia i zaczynając je myć, Sam poszedłeś się uczyć lecz twe lenistwo i zmęczenie całego dnia doprowadziły do tego iż zasnąłeś.
Ranek zdawał się nieść nowe nadzieję i lepsze chwile, słońce uśmiechało się do ciebie z za okna i mówiło że będzie wszystko w porządku. Notatki leżały porozrzucane po całym pokoju tak jak wczoraj, gdy zasypiałeś, lampka nocna wciąż się paliła a ty zacząłeś odczuwać przykry zapach swego kimona...
godzina rozpoczęcia zajęć powoli się zbliżała, miałeś ok 50 minut na dotarcie do sali Zoriego, z którym miałeś znowu 2 godziny zajęć pod rząd... Słońce tak przyjemnie przypiekało..

Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-25, 10:52

Ranek nadszedł stanowczo zbyt szybko. Kaoru z trudem podniósł się z łóżka po czym zebrał notatki do kupy i położył je na łóżku. Trochę już śmierdział ale mając do wyboru umycie się i śniadanie, oczywiście wybierał to drugie. Przebrał się tylko w inne ubranie, nie zalatujące potem po czym ruszył do kuchni gdzie jak miał nadzieję czekało go śniadanie. Powinienem zacząć wcześniej wstawać.- pomyślał z wyrzutek świadom ,że będzie musiał jeść w pośpiechu.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-27, 07:50

Śniadanie jak zwykle było przygotowane na stoliku, były to jakieś 4-6 kanapek z serem. Przebranie się dało trochę aczkolwiek nie mogłeś powiedzieć by była to cytrynowa świeżość. Po szybkim śniadaniu częściowo pochłoniętym w biegu, bo inaczej nie dotarłbyś na zajęcia byłeś w akademii, Babcia z dziadkiem tylko śmiali się gdy wybiegałeś z kanapka w ustach machając ci na dowidzenia co lekko pokrzepiało, lecz teraz byłeś na minutę przed wykładem z Zorim.
Twoi przyjaciele siedzieli na górze najwidoczniej trzymając dla ciebie miejsce w 3 osobowej ławce, dostrzegłeś też dwójkę dryblasów z którymi wczoraj walczyłeś, niechętne spojrzenia z ich strony i od kilkunastu innych osób natychmiast powędrowały w twą stronę, Szlachcica z którym miałeś sparing nie mogłeś namierzyć co trochę dziwiło lecz zdecydowanie nie przeszkadzało. Kaoru!!! Chodź nim psor przyjdzie… Krzyknął z uśmiechem Kisame, natomiast towarzysząca mu Matsumi jak zwykle tylko wzdychnęła z dezaprobatą. Ty natomiast czułeś że stanie w drzwiach nie będzie dobre…coś się zbliżało albo ktoś.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-27, 12:21

Jedzenie w takim pośpiechu nie było zbyt zdrowe ale cóż takie już uroki życia studenta. Biegiem dotarł do sali w ,której znowu miał cierpieć te nudne wykłady. Rozejrzał się po sali, obdarzając nieprzychylnym spojrzeniem dwójkę dryblasów, po czym ruszył pędem w stronę wolnego miejsca, które zaklepali dla niego koledzy. Wolał je zająć zanim przyjdzie "oni". Kaoru nie należał do tchórzliwych osób, jednak ich nauczyciel teorii wywoływał w nim jakiś dziwny lęk, jak z resztą u większości studentów.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-28, 09:13

Jak minęła wczorajsza resztka dnia? Zapytała Matsumi uśmiechając się swymi zielonymi oczyma. Kisame huśtał się na fotelu śmiejąc do samego siebie co sprawiało wrażenie ze jest co najmniej nie zrównoważony. Ledwo doszedłeś do ławki a drzwi do Sali się rozwarły, Zori jak zwykle kuśtykając i zasłaniając lewą rękę podszedł do tablicy automatycznie zaczynając pisać. Siadać.
Rzucił chłodno, a cała sala momentalnie ucichła i zasiadła. Tylko Kisame dalej się huśtał na krześle notując co Zori pisał. Co jakiś czas w waszą stronę szło nieprzyjazne spojrzenie czy kulka papieru, co niektóre trafiały Kisame w głowę lecz ten dalej pisał. Zori po ok. 30 minutach i 4 pełnych stronach a4 zapisanych drobnym maczkiem Matsumi, odezwał się ponownie.Na drugich zajęciach będziecie wypełniać Krótki arkusz statystyczny, który będzie jedną z podstaw do dołączenia do konkretnego oddziału Gotei 13, co nie zmienia faktu że wielu z was może tam nigdy się nie dostać.Wydawało ci się iż ostatnie zdanie powiedział z jakąś dzika satysfakcją…
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-28, 15:02

Uśmiechnął się do kolegów na przywitanie. Już miał pochwalić się Matsumi jak wczoraj załatwił tych dwóch osiłków, kiedy do klasy wkroczył postrach studentów. Kaoru błyskawicznie zajął miejsce, zupełnie jakby się na nie teleportował. Zaczął notować. Jego ręka niestrudzenie zapisywała kolejne wersy. Po jakichś dziesięciu minutach przyszło mu do głowy ,że jeśli każde zajęcia z teorii będą wyglądać podobnie to wkrótce odpadnie mu ręka. Nie poddawał się jednak, wytrwał pełne trzydzieści minut, chociaż z nadgarstka pulsował tępy ból.
Arkusz statystyczny? Brzmi groźnie.- stwierdził ,kiedy usłyszał nauczyciela. Chociaż? Ciekawe do jakiego oddziału ma predyspozycje.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   2010-07-29, 09:55

Po dygresji Zori kontynuował pisaninę nie dając czasu na odpoczynek czy oddech ostatecznie po następnej godzinie ciągłego pisania i męczenia waszych nadgarstków, podać wam arkusz papieru z nast. Pytaniami. ..Macie 30 min do końca zajęć…Jak skończycie to czekacie do końca lekcji, zostawiając arkusze na ławkach, potem je zbiorę.Powiedział badając was wzrokiem, który mroził krew.


„Imię i nazwisko:
Miejsce urodzenia (który okrąg rukongai):
Zawód rodziców (bądź innych prawnych opiekunów):
Płeć:
Wiek:

1.Opisz siebie w kilku słowach:

2. Jakie są twoje najlepsze cechy? Wymień:

3. Jakie są twoje najgorsze cechy? Wymień:

4. Jakie są twoje ambicje na przyszłość?

5. Określ 3 rzeczy, które są dla ciebie najważniejsze:

6. Lubisz poznawać nowych ludzi?

7. Twoi najbliżsi przyjaciele się pokłócili. Obrazili się na siebie ostatecznie i jedyny kontakt jaki mają między sobą, to wymiana zgryźliwości. Co robisz?

8. Ty i grupa pięciu innych uczniów zostaliście zaatakowani przez pustego. Udaje wam się uciec do groty, jednakże ta okazuje się być płytka. Jedna z osób musi pozostać przy samym wejściu narażona na ataki. W jakiej kolejności ustawisz osoby, poczynając od tej pozostawionej przy samym wejściu, wiedząc że w skład grupy wchodzą:
- Twój najlepszy przyjaciel/przyjaciółka
- Twój brat/siostra
- Zupełnie obca osoba z innej grupy, który pochodzi z rodziny szlacheckiej
- Twoja koleżanka z ławki, z którą zawsze dobrze się dogadujesz
- Kolega z grupy, który zawsze robił Ci kawały
Swoją decyzję umotywuj!

9. Nauczyciel twojego ulubionego przedmiotu nagle zachorował i nie może przyjść na lekcje. Cała grupa zdołała się jednak już zebrać, a sala z wszelkimi potrzebnymi materiałami jest dla was dostępna. Co robisz?

10. Odkrywasz że twój przyjaciel pobił słabszego kolegę by odebrać mu śniadanie. Pobity trafia do pielęgniarki, zaś całą sprawę rozpatrują nauczyciele:
a) Jak myślisz jaka była motywacja twojego przyjaciela?
b) Co zrobisz jeśli nauczyciele oskarżą o pobicie niewinną osobą?
c) Co zrobisz jeśli nauczyciele zapytają się Ciebie kto pobił i okradł ucznia?
d) Co zrobisz gdy nauczyciele oskarżą Ciebie o pobicie i okradnięcie ucznia?
11. Jak myślisz który oddział do ciebie pasuje najlepiej?
12. Co tobą kierowało przy wstąpieniu do akademii?
13.W czym czujesz się najpewniej wybierz dwa:
a) Zanjutsu
b) Kidou
c) Hakuda
d) Prace techniczne
e) Medycyna
f) Logiczne Myślenie
g) Niezauważalność/Anonimowość „
*Test by Kamys.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Sonoda   

Powrót do góry Go down
 
Dom rodziny Sonoda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblog.com