Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Konbanwa.

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Konbanwa.  Empty
PisanieTemat: Konbanwa.    Konbanwa.  Empty2010-09-22, 21:47

Konbanwa. Boku wa Ishigami desu... to... Boku wa shin sekai no kamidesu.

A teraz bardziej na poważnie. Jestem Ishigami, jest to generalnie mój najczęstszy nick na internecie i z tego co wiem, plagiatorów nie mam, więc jeżeli na jakimś forum polskim spotkacie Ishigami'ego, najpewniej to ja.
W realu jestem nazywany przez znajomych Kira.
Dlaczego?
Ano dlatego że umiem nie najgorzej naśladować psychopatyczny śmiech Light'a Yagami.
Jestem uczniem pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego, profil matematyczno-informatyczny.
Prawdziwego imienia nie zdradzę, bo go nienawidzę. Możecie mi mówić po trzecim imieniu, to jest Walenty.
Lubię M & A, niekomercyjną muzykę "wysokich lotów", gry strategiczne i RPG. Jestem wielkim fanem pierwszej części Starcraft'a.
W RolePlay'u siedzę jakieś 6 lat, tj. zacząłem jeszcze w podstawówce. Nawiasem mówiąc... Udawałem wtedy gimnazjalistę, dzięki czemu unikałem wyśmiewania się ze mnie.
Ulubione anime i mangi: Elfen Lied, Higurashi no Naku Koro ni, Umineko no Naku Koro ni.
Bleach nie należy do grupy moich ulubionych, ale miło mi się go ogląda.
Ulubiona postać z Bleach'a: Grimmjow
Ulubione postaci z anime: Lucy (Elfen Lied); Beatrice (Umineko no Naku Koro ni); Hanyuu Furude (Higurashi no Naku Koro ni); L. Lawliet (Death Note) oraz... Zakuro-chan (Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan)
Powrót do góry Go down
 
Konbanwa.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje