Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ekkusu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ekkusu


Ekkusu Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ekkusu Pbucket60/60Ekkusu Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ekkusu Pbucket5112/5112Ekkusu Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ekkusu Empty
PisanieTemat: Ekkusu   Ekkusu Empty2010-10-13, 22:58

Informacje o sobie: Jeżeli brać pod uwagę cRPG - 7 lat. Jeśli chodzi o sesje - no, to już w sumie z 5 lat na karku będzie. Żaden konkretny system, Warhammer, DnD, i inne takie są mi mechanicznie obce.
Data rozpoczęcia: Jakby się to zaczęło od przyszłego tygodnia to byłoby miło.
Informacje dodatkowe: Chciałbym, by ktoś poddał mnie testowi z dość prostego powodu. Chce, by ktoś obiektywnie ocenił moje umiejętności, wytknął błędy jakie popełniam, i ewentualnie poradził mi jak mam je zniwelować. Forma testu - jestem otwarty na wszystko, co jest związane z pracą tutejszego MG.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Ekkusu Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ekkusu Pbucket4096/4096Ekkusu Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Ekkusu Pbucket83037/262144Ekkusu Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Ekkusu Empty
PisanieTemat: Re: Ekkusu   Ekkusu Empty2010-12-27, 00:41

Skoro bytujesz tu juz kawal czasu i postow popelniles niemalo, czegoz wlasciwie tu szukasz? Chcesz oceny? Przygotuj streszczenie tego, co juz napisales. Bedzie mozna poddac weryfikacji sens scenariusza. Dolacz pare linkow do ciekawszych scen (albo kiepskich, jesli wolisz). Rzuci sie okiem na sam warsztat. Taka moja sugestia na poczatek.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
 
Ekkusu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ekkusu - postać Kadae

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Odrzucone-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje