Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ukryta wioska

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-01-26, 17:34

Jakieś 10-20 kilometrów od Karakury znajduje się piękna równina, na której co prawda na pozór niewiele się znajduje poza trawą, ale już sam fakt, że istnieje na ziemi Japońskiej takie miejsce jest dość dziwne. No ale właśnie - na pozór, gdyż to miejsce jest zasiedlone przez stary klan Konpaku, który za cel obrał sobie ochronę ludzkości i opieka nad duszami. Czyli krótko mówiąc, ziemska wersja Shinigami. Na przestrzeni wieków klan jednak mocno podupadł, czego skutkiem jest obecność około 20-25 rodzin w obrębie jednej mieściny. Krew posiadaczy ducha przodków rozmyła się po całej Japonii (oraz świecie), a oni sami zostali zredukowani do roli reliktu przeszłości, który ma problemy nawet z przedłużeniem linii rodowej.
Mieścina składa się z wielu domków, mniejszych bądź większych (W zależności od ilości osób w danej rodzinie) oraz jednym wielkim budynku przypominającym zamek. Znajduje się ona jakieś 2 kilometry od lasu, dzięki czemu mają dostęp do wody, żywności, i drewna. Sama ich obecność ukryta jest dzięki barierze odgradzających ich od świata zewnętrznego.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-01-26, 18:05

-Hmmmm?-Zapytał gładząc się po brodzie gdy otrzymał kartkę od Fuu. Swoją drogą... znowu powoli kończył jej się zeszyt-Wydawało mi się, że... ah, to o tobie mówili. Nie powinnaś przypadkiem leżeć w łóżku? Fuu, zgadza się?-Zapytał grzecznie oddając skrawek papieru. Nie wyglądało na to, by zdenerwował się obecnością osoby, która bądź co bądź nie należała do klanu. Chyba.
-Panienka Megumi jest na razie na spotkaniu w sprawie twojej i Youmu. Myślę, że skoro się lepiej czujesz, to powinnaś być na nim obecna. Chodź ze mną...-Skoro tak mówił, to chyba wypadałoby z nim iść. Fuu trochę się uspokoiła biegając i naruszając prywatność wszystkim w tym zamku, więc mogła tak dla odmiany zachować się kulturalnie. Ale zanim tam doszła, zauważyła jedną interesującą rzecz. Tak się złożyło, że na jednym z drzwi było lustro. Fuu przejrzała sie w nim... i to dość dokładnie, bo na początku nie wiedziała o co chodzi. Po pierwsze, miała inny strój. Po drugie, zamiast śnieżnobiałych włosów miała wyraźnie szare.
Fuu w końcu dotarła do miejsca zgromadzeń. Wielkością przypominało ono trochę dojo w którym ćwiczyła. Były nawet maty, na którym siedziały niemalże wyłącznie same niebieskowłose osoby. Na tle tego wszystkiego wyróżniała się Megumi, która siedziała na nieco wyższej jej odpowiedniku razem z dziadkiem Youki.
-Przyprowadziłem ją, tak jak panienka kazała
-To dobrze... widzę, że czujesz się już trochę lepiej. Cieszę się. Usiądź tutaj obok mnie...
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-01-26, 19:26

Dwa razy cofnęła się, żeby ponownie spojrzeć w lustro. Potem jeszcze złapała kosmyk włosów między palce i przesunęła go sobie przed twarz, żeby sprawdzić czy aby napewno nie przywidziało jej się. Wyglądało na to, że faktycznie zmiany, o których wspomniała Yuyuko, stały się faktem. Cóż, niby niewiele, ale ciekawe co inni powiedzą na ten temat. Na razie chodziła po zupełnie nieznanym sobie budynku z zupełnie nieznaną sobie osobą. O tyle dobrze, że nie poleciała z hukiem przez najbliższe okno jako nieproszony gość. Przeciwnie, już na nią oczekiwano, co ostatecznie potwierdziło zgromadzenie w sali, do której trafiła Fuu. Całe towarzystwo jakoś nie napawało optymizmem, ale nie było rady, skoro została zaproszona to głupio było odmówić. Przeszła przez pomieszczenie bez oglądania się i usiadła sztywno na wskazanym miejscu, chociaż miała wielką ochotę od razu zapytać gdzie jest Youmu, po czym pognać tam, a zgromadzenie zostawić samo sobie. Właściwie to nie wiedziała, po co jest im potrzebna. Nie ma już z kim jej rozdzielać, klan, jako że Fuu trzyma się z mieszkańcami Rezydencji, był jej wrogi. A może to właśnie o to chodziło? Na razie czekała aż coś się stanie, nie zamierzała zabierać głosu nieproszona. Zajęła się póki co "rozmową" ze swoim mieczem.
*Cirno, jak się czujesz? Lepiej, gorzej? Mruknij przynajmniej, żebym wiedziała że tam jesteś.*
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-01-27, 22:17

-Uhmmmmuuuhhhh... jak ty jesteś, to ja jestem... nie? Dziwnie się czuję...-Ale przynajmniej lepiej o czym przecież świadczył fakt, że udało jej się sformułować zdanie. Najwidoczniej jednak dochodziła do siebie o wiele wolniej niż Fuu.
-Nie obawiaj się, wszyscy tutaj wiedza w jakich okolicznościach zostałaś wplątana w to całe zamieszanie. Chcielibyśmy jednak się dowiedzieć czegoś więcej, dla naszego wspólnego dobra. Dotyczy to też rezydencji twojej przyjaciółki-Parę osób wyraźnie skrzywiło się na samo wspomnienie, jak można się było domyślić, Remilii, w tym starzec siedzący obok Megumi. Ta jednak zdawała się na to nie zwracać uwagi.
-Większość osób tutaj najbardziej interesuje to, co Remilia zamierza zrobić gdy uzyska dostęp do Gensokyo, i czy na pewno wie co robi. Sądzę jednak, że na razie ważniejsza sprawą jest to, co stało się parę godzin temu. Zapewne byłas świadoma przez ten cały czas... co się działo w środku twojej duszy do momentu twojego przebudzenia?
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-01-28, 10:36

*Nie znikaj mi... ze słuchu. Ostatnio też ja była, ale ciebie zaatakowało to coś. Odpoczywaj i ciesz się chwilami błogiego lenistwa bez twardej ręki nad sobą...*
No właśnie. Nie było już Yuyuko, która skarciłaby Cirno gdy ta zrobi coś źle. Nikt nie poradzi, gdyby Fuu natrafia na coś, czego nie rozumie. Dziewczynie jakoś tak smutno zrobiło się z tego powodu. Niby ta dodatkowa obecność w duszy była uciążliwa i wszyscy chcieli ją dopaść, ale teraz czuła jakby w tym wewnętrznym świecie ktoś wyrwał dziurę, niczym w obrazku, której w żaden sposób nie da się zamalować ani zasłonić. Nie słuchała ze szczególną uwagą co mówi przewodnicząca całego zgromadzenia, po prostu wyłapała jedynie sens słów i pytań. Gdy tamta skończyła, Fuu sięgnęła po zeszyt, któremu zresztą przydałoby się dać nowe życie, bo w ilości pozostałych stron z pewnością miewał lepsze dni. Zastanawiała się, gdzie mogą być teraz jej drugie "zapiski" i gdy brała pierwszy, mimochodem sprawdziła czy nie znajdują się gdzie w tym ubraniu. No tak, ale równie dobrze mogą się teraz podziewać gdzieś w Rezydencji. Patchouli z pewnością chętnie zaopiekowałaby się czymkolwiek choćby przypominającym książkę.
"Sama wyraziłam chęć spotkania więc nie mam powodu żeby czegoś się bać. Mam nadzieję, że wszyscy tutaj zdają sobie również sprawę, że części rzeczy nie wiem, bądź nie mogę powiedzieć. Nie wątpię, że wszyscy są tutaj "dla wspólnego dobra" ale nie wiem, czy Remilia, bądź ktokolwiek inny życzyłby sobie chwalić się własnymi zamiarami i planami na prawo i lewo. Najpierw zaspokoję ciekawość tych, którym tak bardzo zależy na planach mojej małej znajomej i jej siostry. Chcą odzyskać człowieczeństwo, nie całkowicie bo to niemożliwe, ale w takim stopniu, w jakim są w stanie. Czy ktokolwiek uwierzy w ich zamiary- nie wiem, ale nie chcę próbować przekonać kogokolwiek do prawdziwości swoich słów.
Co się tyczy mnie- przebudziło się we mnie "wszystko co złe" i musiałam stoczyć z tym tworem walkę. Pani Yuyuko przywidywała, że coś takiego się stanie. Nie wiedziała jednak że tak prędko. Poza tym pokryło się to z momentem rozdzielania do dodatkowo wpłynęło na trudności. Udało się jednak wygrać tę bitwę z pomocą Pani Yuyuko oraz mojego własnego miecza, który do tej pory odczuwa skutki batalii. Najgorsze stało po walce, gdy podniosłam moją broń. Potworny ból i natłok różnych wspomnień, sama nie wiem jak to dokładnie opisać. W końcu wszystko się skończyło a reszta to pobyt tutaj."

Teraz zrobiło się jej trochę głupio, w końcu przejechała po podłodze swoją przyjaciółką a służącą Megumi więc dopisała do wiadomości nieco mniejszymi literami, licząc że dziewczyna streści całą wiadomość a nie wyśle jej dalej.
"Shana leży trochę potłuczona bo nie chciała mnie wypuści, przepraszam."
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-02-05, 20:23

Megumi odebrała wiadomość, jednak, ku początkowej zgrozie Fuu, podała ją do staruszka. Poprosiła ją, by odczytał wiadomość, co ten zrobił... acz na końcu popatrzył na Fuu mocnym, karcącym spojrzeniem. Nadawałby się świetnie na nauczyciela w akademii, już była albinoska to czuła.
-Księżniczko Megumi, jeżeli mógłbym podzielić się swoją opinią na ten temat... skąd mamy wiedzieć, że ta oto osoba nie chce uśpić naszej czujności? Może zamierza złamać barierę od środka w czasie, gdy my będziemy zajęci porządkowaniem spraw na zewnątrz?
-Tu nie chodzi o nią. Mam zapewnienie od samej Yuyuko, że Remilia Scarlet nie chce więcej z nami walczyć. Jakie jest moje zdanie na temat tej bezsensownej walki, wszyscy wiecie. Powinniśmy się teraz skupić na nawiązaniu kontaktu z Rezydencjami, zamknięciu Yatagarasu, i ochronie cywili. Wszyscy się tutaj ze mną zgadzają?-Zapytała przechodząc wzrokiem z jednej osoby na drugą. Nie było ani słów sprzeciwu, ani aprobaty, więc...
-Co z rezydencją Minawa? Zamierzają postąpić zgodnie z umową?-Zapytała nagle, skupiając wzrok na jednej osobie w tłumie
-Nie mamy z nimi kontaktu, tak samo jak z osobami w środku. Zachowują się ostatnio bardzo... niepokojąco
-W takim razie będziemy musieli sprawdzić, co się dzieje. Youki, mógłbyś zaprowadzić Fuu do Youmu?-Mężczyzna się zgodził. Podstawił jej rękę, by ta mogła wstać, i wyszli z pomieszczenia... tak swoją droga... coś ją uwierało w kroku. To chyba bielizna.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-02-06, 19:04

Jakoś specjalnie nie zdziwiła jej ta podejrzliwość i wcale nie byłaby zdziwiony gdyby zaraz po odczytaniu wiadomości w sali wybuchła wrzawa i kombinowanie, jak można by wyciągnąć więcej informacji z dziewczyny. Cóż, te krótkie nauki w IX oddziale trochę pomogły, w końcu tutaj też była kimś w rodzaju ambasadora. Zabawne, nawet poza kontrolą Seiretei i tak robi to, co robiłaby będąc w Soul Society. Chyba zamieni książkę o uzbrojeniu na coś o kontaktach międzyludzkich i komunikacji. To jednak dopiero po powrocie, na razie wyglądało na to, że pobędzie tu jakiś czas. Jakoś nie wydawało się jej żeby po spotkaniu z Youmu po prostu puścili ją wolno. Zresztą, idąc ze starcem do swojej oddzielonej części wpadł jej do głowy pomysł na który potrzebna pewnie będzie zgoda Megumi i samej Youmu. Trochę to staroświeckie, ale chciała, żeby albinoska i Remilia spotkały się, najlepiej na neutralnym gruncie i wyjaśniły sobie parę spraw, szczególnie dotyczących przeszłości. I na pewno żadna nie powinna mieć broni, bo jakoś Fuu nie była przekonana że którejś nie puszczą nerwy raz czy dwa. Jeszcze jedna rzecz ją teraz zainteresowała- Minawa z którymi miała się dogadać najwyraźniej zaczynali mieć własne plany i intencje, niekoniecznie zgodne z tymi klanu Youmu. Z Remilią jakoś też nie było im po drodze, o dodatkowych związkach z Soul Society dziewczyna nie wiedziała. Czyli wszystko zaczyna się gmatwać... Standard jeśli Fuu miała z daną rzeczą związek.
Szła razem z Youkim korytarzami nie bardzo wiedząc jak i czy w ogóle powinna zagadać. Na razie uchodził za osobę raczej surową, poważną i nieufną w stosunku do Fuu. Wolała więc póki co nic nie zagajać i iść przed siebie, co było wyzwaniem dla kogoś, kto odzwyczaił się od ucisku bieliźnianego. Przy najbliższej okazji miała w planach pozbycie się tej zbędnej dla niej części garderoby, tylko tego brakuje, próbować zamienić się w kota i zaplątać się we własne majtki.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-04-23, 16:15

Po drodze albinistyczna dwójka minęła parę "morskich" grupek, które albo o czymś zawzięcie rozmawiały, albo gdzieś szybko zmierzały. Ona sama została wyprowadzona z gmachu, i aktualnie zmierzali tam skąd przybyła. Będzie bolało...
Shany jednak nie zastali w środku. Youki gestem dłoni nakazał Fuu, by ta usiadła na łóżku. Chwilę później do domku wpadła Shana.
-Panie Youki, ja bardzo przepraszam, miałam ją pilnować ale nie chciała mnie w ogóle słuchać!
-Nic się nie stało. Usiądź obok niej-I tak oto Fuu miała już towarzystwo. Przed obydwoma pannami stał mężczyzna, który zbierał się by coś im powiedzieć.
-Yoshihiko wtedy na pewno zginął?
-Na pewno-Odpowiedziała mu Shana. Mężczyzna pogładził się po brodzie, a jego wzrok spoczął na Fuu.
-Ci z rezydencji... jak bardzo zaawansowane są te... Gigai, tak?
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-04-24, 08:24

I znów to samo. Czemu zwyczajnie nie zaczekają żeby porozmawiać z Remilią i spółką osobiście. Fuu niezbyt interesowały wszelkie nowinki technologiczne i to, czym różni się gigai otrzymane w Rezydencji od standardowego z Soul Society. Spojrzała na Shanę trochę nerwowo i trochę przepraszająco, teraz faktycznie sytuacja była trochę głupia bo pewnie w końcu i tak popielatowłosa poszła do pałacu na spytki. Nie utrzymała wzroku na siedzącej obok dziewczynie dłużej niż parę sekund i przeniosła go na drugą osobę w pokoju.
"Czy zginął? I tak, i nie, chociaż nie jestem w stanie do końca tego wytłumaczyć. Spotkała go we własnej duszy. Albo to była część duszy Youmu, kto wie? W każdym razie być może jakaś jego część nadal żyje w którejś z nas.
Nie wiem jak bardzo są zaawansowane, nie wiem też jakimi dokładnie mocami czy technologiami dysponują mieszkańcy Rezydencji. Nie ukrywam teraz nic, prawdę mówiąc nigdy nie interesowało mnie to tak bardzo. Przepraszam za bezpośredniość ale czemu zamiast bawić się w podchody klan po prostu nie spróbuje wprost się dogadać? Przez te kilkaset lat nienawiści pewnie niektórzy pozapominali o co poszło. "

Nie zapytała już czemu starzec nie zaprowadził jej prosto do Youmu gdyż uznała, że może to być jednak drobna przesada i niegrzeczność. Poza tym zeszyt już dogorywał i nie miała wcale ochoty tracić resztek wolnego miejsca do pisania, chyba że będzie to absolutnie konieczne.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-10-20, 21:22

-Rozumiem-Stwarzec kiwnął głową, nad czymś się wyraźnie zastanawiał... i nagle nic z tego ni z owego przeniósł swój wzrok na Shane.
-Przynieś coś dla niej do pisania. Jak wrócisz to pójdziemy do Youmu
-Oczywiście!-Jak wyleciała stamtąd... faktycznie, przykładała się. Nie minęło pięć minut, a Shana wróciła z nowym zeszytem dla Fuu oraz z długopisem porządnej jakości. I zgodnie z obietnicą wyszli z domku na spotkanie z przezna... z "matką" Fuu. Nie było to daleko, ba, praktycznie po drugiej stronie, w niewielkim domku... a tam...
A tam na macie leżała Youmu. Miała na sobie biały szlafrok i wyglądała dość nieciekawie. Bledsza niż zwykle u Fuu skóra, niski poziom Reiatsu...
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-11-06, 12:02

Patrząc na leżąco tutaj ciało, bo inaczej nie była w stanie określić krytycznego stanu Youmu, zaczynała żałować że nalegała na odwiedziny. Mimowolnie skrzywiła się. W jej głowie narodziła się paskudna myśl, że lepiej mogłoby być gdyby nie zostały oddzielone i samej Fuu bardziej na tym zależało. I co teraz mogła zrobić? Czekać? Jak zwykle, tylko czekanie i liczenie na uporanie się z problemami przez innych. Wcale się nie zmieniła. Zawsze ratowana, a jak sama miała komuś pomóc to kończyło się to źle.
Dziewczyna usiadła koło Youmu, złapała ją za rękę i wbiła wzrok w podłogę. Różne myśli przemykały jej przez głowę i równie szybko znikały. Nie chciała patrzeć na twarz osoby leżącej obok. Nie była nawet pewna czy ze strachu, poczucia winy czy czegokolwiek innego.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-11-10, 22:37

Wraz z wyrzutami do siebie w jej sercu pojawiała się frustracja. Nigdy sama nie może niczego zrobić, bo kończy się to źle. Zawsze przez kogoś niańczona... na siłę chroniona. Najpierw przez Remilię, teraz wychodzi na to, że przez tą całą wioskę... działało jej to na nerwy.
-Zaufam Ci i zostawię z nią na jakiś czas. Jakby się coś działo, natychmiast kogoś powiadom-Youki wyszedł z domku, zostawiając Fuu samą. Ta dalej siedziała zadręczając się różnorakimi myślami. Trzymając ją za rękę.
-Oh, już się tak nie przejmuj. Wszystko będzie dobrze-Powiedział ktoś za nią... ale chwilę, to niemożliwe! Fuu natychmiast się odwróciła, i zobaczyła...
A jednak Yuyuko stała za nią (Bardziej lewitowała dwa centymetry nad ziemią) i uśmiechała się pocieszająco. Była prawie całkowicie przezroczysta, ale można było ją dostrzec.
-Dobrze się spisałaś, bałam się, że nie uda Ci się tego zwalczyć. Jeszcze raz przepraszam Cię, że Ci nie powiedziałam... myślałam, że uda mi się to powstrzymać-Mimo to, dalej uśmiech nie schodził z jej twarzy
-Zarówno ty jak i Youmu w czasie podziału otrzymałyście wielką moc. I obydwie musicie nauczyć się ją kontrolować, gdyż w przeciwnym razie... hmmm... nie chce Cię straszyć, ale może się to skończyć źle. I chyba już się to zaczyna-Zaczęła się zastanawiać. Położyła palec na brodzie, popatrzyła się w sufit... eh?
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-11-11, 17:20

Podskoczyła gdy usłyszała za sobą znajomy głos. Ale podniecenie i radość szybko na powrót zastąpiły posępne myśli. Nadal nad wszystkimi wisi niebezpieczeństwo, ona sama jest zagrożona "wielką mocą" o której nawet nie ma pojęcia. Ani przez chwilę nie odwzajemniła uśmiechu, po prostu dalej patrzyła w dłoń Youmu. Tak, ona jedna miała rację mówiąc, że najlepiej byłoby gdyby Fuu w ogóle nie powstała. Wszystko byłoby prostsze, nie dotknięte ingerencją dziewczyny. Odważyła się jeszcze raz zwrócić w stronę Yuyuko. Wolną rękę przyłożyła do krtani i użyła reiatsu do poruszenia strun głosowych.
- Co... się... dzieję...- wychrypiała
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-11-13, 19:19

-Ah, przepraszam, zamyśliłam się-Yuyuko wróciła do świata żywych. Popatrzyła na Fuu z zainteresowaniem, i poczochrała ją po głowie.
-Dlaczego jesteś taka zmartwiona? Pomyśl o tym w ten sposób, Youmu żyje, ty żyjesz, reszta twoich znajomych żyje. Nie ma powodów do obaw, o ile weźmiemy się do roboty-Yuyuko poszerzył się uśmiech.
-Zadałaś bardzo niekonkretne pytanie. Jakbym była złośliwa odpowiedziałabym na nie mało konkretnie, ale nie zrobię Ci tego... Youmu po rozdzieleniu pozbyła się ogranicznika jakim byłaś, przepraszam za to uproszczenie, ty. Aktualnie posiada moc porównywalną z tą którą posiadają niektórzy kapitanowie w u Ciebie, ale musi się nauczyć nad nią panowac bo zrobi sobie krzywdę. A w twoim przypadku... ta paskudna osóbka w twojej duszy dalej istnieje. I ta sytuacja może się powtórzyć, jeżeli nie wypracujesz w sobie silnej woli...-Yuyuko na chwilę jakby trochę mocniej się zamazała. Zaniepokoiło ją to.
-Chyba jeszcze aż tak bardzo nie wydobrzałam... przede wszystkim, masz się nie zamartwiać! Zjedz trochę czekolady, napij się czegoś... wiesz, musicie najpierw dojść do siebie. W takim stanie nic nie zdziałacie
-Uhmm... czekolada...-Odezwała się Cirno. Była w stanie powiedzieć jakieś sensowne słowo - jest nieźle
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-11-27, 13:26

Jej przychodziło to łatwo powiedzieć. Wiedziała więcej, prawdopodobnie nawet ponad to, czego Fuu nauczy się przez całe swoje życie. Nie była zagrożona z żadnej ze stron, nie musiała podejmować decyzji wpływających nie tylko na nią, ale i na innych. Może tego brakowało dziewczynie? Wzoru na którym mogłaby się opierać od samego początku? Teraz i tak za późno na pójście w czyjeś ślady. Jednak coś w niej drgnęło. Perspektywa powrotu drugiej siebie w razie osłabienia własnej woli i głos Cirno. Jedyny, którego nikt nie będzie chciał ani musiał rozdzielać od Fuu. Delikatny uśmiech zagościł na jej twarzy. Daleko temu było do radości ale przynajmniej upewniła się tym, że jest jeszcze zdolna do takich prostych emocji. Tak, trzeba było wziąć się wreszcie za siebie. Krok po kroku rozwiązać po kolei każdą ze spraw. I zacząć trochę bardziej interesować się samą sobą bo może nie być kogo, kto by się tym wszystkim zajął.
*Przepraszam że to tyle trwało. Zrób mi coś jeśli następnym razem będę nas tak dobijać.*
Nie orientowała się w okolicy więc stwierdziła, że poczeka chwilę nim zacznie się znów tutaj gubić. Jeśli nikt by do niej jednak nie przyszedł zamierzała wrócić tą samą drogą, jaką tutaj przyszła. W planach miała zorientowanie się w obecnej sytuacji i dopytanie o to widmo wewnątrz niej. W końcu jeśli ci ludzie tutaj potrafią rozdzielić dwie dusze to mogą też wiedzieć coś więcej o samej budowie duszy więc może i także o... tym czymś.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2011-12-19, 22:37

-W porządku, nie ma sprawy, masz moje słowo-Yuyuko uśmiechnęła się, jednak zaraz coś przykuło jej uwagę. Popatrzyła się gdzieś w bok oraz zmarszczyła brwi.
-Ktoś przeszedł przez barierę. Chyba nawet wiem kto... powinnaś to sprawdzić, bo jeżeli ona tutaj jest to znaczy, że stało się coś bardzo poważnego. Powodzenia, odezwę się-Yuyuko rozpłynęła się w powietrzu... przyjmijmy, że Fuu wyszła z tego pomieszczenia. Zobaczyła, że spora grupa białowłosych wojowników biegnie w stronę granicy wioski. Wojowników, gdyż... cóż, mieli ze sobą katany. Ponadto na niebie pojawiło się białe pęknięcie, i to właśnie w jego kierunku zmierzali... chyba wypadało się tym zainteresować... a może lepiej nie. Najlepiej było sprawdzić czuciowo co się tam działo...
...pojawiła się tam osoba o sporej sile duchowej, to pewne. I to chyba była...
...nagle otoczenie stało się szare. Otoczenie stanęło, a ona była w tym wszystkim i nie mogła się ruszyć. Zobaczyła wtedy, że pomiędzy budynkami biegła Sakuya. Stanęła na chwile przy Fuu, przyjrzała się jej...
-To na pewno ona?-Szepnęła przyglądając się jej z bliska. Po krótkiej obserwacji szas wrócił do swojego wcześniejszego biegu. Fuu mogła się ruszyć, a okoliczni mieszkańcy patrzyli się na nich zaniepokojeni. Głównie na Sakuyę.
-To ty, Fuu? Wyglądasz inaczej niż zwykle
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-14, 18:10

Dziwne uczucie być całkowicie sparaliżowaną jednocześnie widząc co się dzieje dookoła. Już obawiała się, że coś niedobrego przebiło się tutaj i zamierzało w sposób mało subtelny zrobić krzywdę okolicznym mieszkańcom. Ale przed wzrokiem przemknęła jej Sakuya, która również dostrzegła shinigami. Wtedy odzyskała możliwość poruszania się. I łącząc przemieszczanie się po Rezydencji z tym co zobaczyła teraz zaczynała rozumieć jaką nadnaturalną umiejętność ma pokojówka- czas. Niebezpieczne i dziewczyna wolałaby nie myśleć co może jeszcze potrafić poza przenoszeniem się niczym za pomocą Shunpo i całkowitym zatrzymywaniem czasu w okolicy.
Sakuya nie poznała jej od razu i najwyraźniej potrzebowała potwierdzenia tożsamości więc shinigami kiwnęła głową. To, że tutaj dotarła i wyraźnie nie chciała żeby ktoś wiedział że tutaj jest. Fuu uie była do końca pewna, czy chciała wiedzieć dlaczego pokojówka jest tu a nie w Rezydencji. Ale wolała się tego dowiedzieć zanim dojdzie do samosądu. Okoliczni mieszkańcy raczej niezbyt pokojowo reagują na gości, wystarczyło jej to, jak zaregowali na nią, gdy pojawiła się tu jakiś czas temu.
"Co tu robisz?"
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-15, 09:44

(-5 Rei)

-Oh-Sakuya trochę się zdziwiła, co zewnętrznie objawiło się lekkim uniesieniem brwi do góry. Nic jednak na temat tego, że Fuu jest w stanie mówić nie powiedziała-Sytuacja nie wygląda najlepiej, a właściwie jest zła. Remilia, Meiling, i Twoi znajomi znaleźli się wbrew swojej woli w Hueco Mundo. Paranoia znowu zniknęła, a Yatagarasu poluje w okolicy, Shinigami również. Trzeba będzie połączyć siły...-Sakuya nagle przerwała i rozejrzała się po okolicy. Z domów zaczeli wychodzić ludzie którzy przyglądali się waszej dwójce. Mieszanina strachu, zdziwienia i niepewności przepełniała okolice... o co chodzi? Dlaczego aż tak intensywnie wszyscy reagują? A co do pokojówki, to wydawała się być pogrążona w myślach.
-Ile to już lat... niewiele się zmieniło. Musimy czym prędzej zacząć działać. Mamy niewiele czasu. Idziemy-Sakuya nie czekała na Fuu, tylko poszła do pałacu. Pred wejściem tam chcieli ją powstrzymać strażnicy, ale z niewiadomych powodów poupadali na ziemię. Chociaż... Fuu przez ułamek sekundy widziała, jak obydwoje dostali z otwartej dłoni po karku.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-16, 13:51

Sakuya najwyraźniej nie była na tyle obca, na ile shinigami się zdawało. Nie wiedziała jednak w jakich stosunkach pozostawała z mieszkańcami wioski obecna tu pokojówka. Chociaż widząc, że do pałacu wbiegła w niezbyt subtelny sposób Fuu odniosła wrażenie że w niezbyt dobrych. Dziewczynę zaniepokoiło to, co czego się dowiedziała a jednocześnie nieco uspokoiło. Oczywiście, że porwanie nigdy nie będzie dobrą wiadomością ale przynajmniej żyją i powinni być razem. Rozmowa z Yuyuko nauczyła ją tego, że lepiej widzieć pozytywne scenariusze. Zniknięcia Paranoi można było się domyślać a jeśli chodzi o ptaszyko- skoro latała po okolicy od jakiegoś czasu to jasnym jest, że nie odpuści sobie po kilku godzinach. Shinigami nie byli ciekawym dodatkiem ale jeśli Sakuya musiała się upewnić, że Fuu to Fuu to oni też będą prawdopodobnie potrzebowali chwili żeby domyślić się kim jest. W zasadzie to dobrze by było się o to zapytać. Szybko i w biegu nabazgrała parę słów na nanprędce wyrwanej kartce, którą podała pokojówce.
"Czujesz jakąś zmianę w moim reiatsu?"
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-16, 22:00

Fuu niemalże musiała biec za Sakuyą, bo ta nie zamierzała zatrzymywać się nawet na chwilę. I tak dobrze, że nie używała swoich technik zatrzymywania czasu by błyskawicznie znaleźć się w innym miejscu - pewnie zależało jej na towarzystwie Fuu. Na szczęście wiadomość była na tyle krótka, że można było ją napisać i ja podać. Pokojówka stanęła. Przyjrzała się dziewczynie, głównie jej oczom.
-Jak o tym teraz wspomniałaś...-Zmarszczyła brwi. Wyciągnęła rękę... Fuu zauważyła przez chwilę, że Sakuya wyciągnęła w jej stronę rękę. Lekki podmuchy powietrza, trochę chłodu... i tyle. Nic się nie zmieniło. Poza tym, że nie patrzyła na nią aż tak srogo jak wcześniej
-Nie wiem jak to zrobiłaś, ale teraz Twoja energia jest zupełnie inna niż wcześniej-Wyglądała bardziej na zaniepokojoną, ale ruszyła dalej...
...aż musiała się zatrzymać. Przed nią stanął jakiś mężczyzna... to był poznany wcześniej przez Fuu starzec, Youki, dziadek Youmu. Jak Sakuya wyglądała srogo, to pod tym spojrzeniem można było się zapaść.
-Nie pozwolę Ci przejść ani kroku dalej. Niezależnie od okoliczności, kara dla wygnańców pojawiających się na tej ziemi jest tą najwyższą. Ty powinnaś to najlepiej wiedzieć
-Jak na razie nie widziałam, by kogoś to szczególnie interesowało. Muszę porozmawiać z głową klanu, jak najszybciej, to sprawa najwyższej wagi-Natomiast Sakuya przeszła do postawy obojętnego sługi. Nie spodobało się to dziadkowi.
-Twoja Pani ma wystarczająco dużo sług, i wysłała właśnie Ciebie. Nie mnie to oceniać, jednak znasz panujące tu prawa. Szykuj się!-I wtedy Youki zniknął. Sakuya też. Fuu natomiast usłyszała serię dźwięków uderzenia stal o stal, z różnych miejsc na korytarzu. Na ścianach pojawiły się ślady cięć, parę sprzętów zostało zniszczonych, a to wszystko w przeciągu dwóch sekund... ale Fuu zauważyła, że coś pojawiło się na kartce z wcześniej przygotowaną wiadomością.
"Idź do głowy klanu. Szybko."
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-16, 23:32

Wcale nie spodobało się jej spojrzenie Sakuyi. To coś, o czym wspomniała wcześniej Yuyuko najwyraźniej odcisnęła na dziewczynie większe piętno, niż się zdawało. Teraz nie było sensu nad tym dumać, bo sprawa, z którą pokójowka tutaj dotarła była wyraźnie nagląca. Nie dobiegły daleko bo pojawił się znajomy staruszek. Warto dodać- nieprzyjaźnie nastawiony staruszek. Przynajmniej część pytań Fuu rozwiało stwierdzenie że pokojówka została wygnana z jakiegoś powodu. Trzeba by się dowiedzieć więcej bo spory między mieszkańcami Rezydencji a tymi tutaj zaczynały już drażnić shinigami. Brakuje tylko żeby Patchouli miała być powieszona z kradzież jakiegoś opasłego tomiska a Meiling za przyśnięcie podczas pilnowania im czegoś ważnego. Nim jednak dziewczyna zdążyła choćby mrugnąć białowłosa dwójka zaczęła walczyć. Fuu odczytała wiadomość i bez chwili zastanowienia pognała przed siebie, zaglądając do każdego pomieszczenia i szukając jakichkolwiek szczegółów mogących wskazywać że "głowa rodu" przebywa właśnie w tym pokoju. Wolała to zrobić zanim tamci pozabijają się albo zniszczą połowę budynku, zasypując przy okazji wszystkie osoby w nim przebywające.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-17, 15:39

Poszukiwania nie były początkowo zbyt owocne. Najczęściej niepokoiła jeszcze bardziej mieszkańców danego miejsca, ale nie miała na tyle dużo czasu by się tym przejmować. Powoli już to zajęcie zaczęło ją irytować, jednak pewne zjawisko trochę ją naprowadziło na inny trop - korytarzem przebiegła grupa tutejszej szlachty, więc najpewniej mniej więcej z tamtej strony była tamta komnata gdzie odbywało się zgromadzenie. Wybornie, wreszcie mogła przestać biegać jak kretynka i pójść tym tropem.
W pewnym momencie natknęła się na Megumi. W przeciwieństwie do reszty była spokojna, szła sobie powoli za nimi nad czymś się zastanawiając. Miała na sobie długie śnieżnobiałe kimono, oraz dziwny kij w dłoni zakończony półksiężycem. Jej rozmarzona postawa była skrajnie irytująca. Jakoś tak dziwnym trafem przypomniała sobie o tym starym śnie z jej udziałem.
-Do czego to dzisiaj dochodzi. Pełen wrażeń dzień jak sądzę-Rzekła dziewczyna i zwróciła swoją uwagę na Fuu. Jej spojrzenie było jakieś... inne. Poza tym, miała błękitno-zielone oczy
-Wydajesz się być zaniepokojona, dziecko. Czyżby coś się tutaj działo?
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-17, 20:18

Dziecko?. Od kiedy to ona zmieniła ton przy zwracaniu się do shinigami? Ogółem sprawiała wrażenie osoby innej niż zazwyczaj. W tą gorszą stronę. Pierwsze co przyszło do głowy Fuu, to solidnie zdzielić Megumi ręką po głowie. Ale raz że nie wypadało, a dwa że mogłoby to zostać uznane za naruszenie nietykalności głowy rodu i miałaby na karku wszystkich mieszkańców okolicy. A to było jej teraz najmniej potrzebne.
"-Sakuya... Walczą... Pozabijają się się... Zatrzymaj"
Nawet z pomocą reiatsu trudno było wymówić poszczególne słowa bo dziewczyna porządnie zmęczyła się biegając po okolicy a musiała jednoczenie łapać oddech i wychrypieć coś zrozumiałego.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-18, 22:12

-Sakuya?-Zapytała unosząc leciutko brwi. Rozejrzała się leniwie po suficie, lekko pokiwała laską... ostatecznie się uśmiechnęła. I to niezbyt przyjemnie.
-Ah, ona... i on. Cóż, wedle życzenia skarbie-Megumi nie opuszczając wzroku stuknęła lekko laską w podłogę. I Fuu nie wiedziała do końca dlaczego, ale poczuła się niesamowicie wręcz słabo. Powód był następujący - przeszyła ją niespodziewana fala wysoce skoncentrowanego Reiatsu. Ba, żeby jeszcze nie było tego tak dużo - ale energię duchową można było nożem ciąć. Potem natomiast poczuła, że przeniosło się ono na zewnątrz...
Blask było widać aż tutaj, przez niego oślepła na chwilę. Usłyszała czyiś szaleńczy śmiech na pewno nie należący do Megumi, i coś śmignęło jej obok. Gdy otworzyła oczy dziewczyny już nie było, aczkolwiek ślady tamtego Reiatsu dalej były obecne. A jej gniew coraz bardziej przybierał na sile.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-19, 15:49

Pierwsze co zrobiła, to sprawdziła czy nie ma przez przypadek dziury w brzuchu. To coś niespecjalnie przejęło się jej obecnością i wcale nie byłaby zdziwiona gdyby już nie żyła. Jednak jakimś trafem miała się całkiem nieźle. Poza tym, że ochota zrobienia komuś krzywdy narastała. Uderzyła pięścią w ścianę, ale jakoś nie spowodowało to niczego innego jak bólu dłoni. Po jaką cholere Sakuya w ogóle tutaj przyszła? Shinigami nie potrzebowała dodatkowych problemów a te same pakują się do jej życia. A teraz jeszcze musi się martwić, czy przez przypadek pojawienie się pokojówki nie doprowadzi do tragedii. Trzeba było jak najszybciej znaleźć całą trójkę... I poprosić o coś na uspokojenie bo dziewczyna nie była pewna czy tym razem zdoła powstrzymać się przed uderzeniem kogoś. Pobiegła za wyczuwalnymi jeszcze resztkami reiatsu. Może doprowadzą ją do Megumi. Albo i tego kogoś, kto ją przypomina.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-20, 10:11

Uderzenie pięścią w ścianę nie było zbyt dobrym pomysłem, gdyż zrobiła sobie małe kuku i obiła sobie knykcie (-1 hp), ale mogło być oczywiście o wiele gorzej, jak sama wcześniej stwierdziła. Zatem pobiegła za śladem Reiatsu, którego wdychanie powodowało u niej lekkie zawroty głowy. Naprawdę, nawet Remilia nie emitowała czegoś takiego, a podobno była na poziomie kapitańskim. Chyba, że to jakaś podpucha. Przy okazji spotkała już o wiele więcej osób po drodze, które też chyba chciały sprawdzić co się dzieje.
Na zewnątrz spotkała się z taką sytuacją widok zasłaniali jej gapie, więc musiała się dość niedelikatnie przez nich przepchać. Chyba tez kogoś niemalże przewaliła na ziemię, bo był dość oporny na jej delikatne sugestie. Co potem? Przede wszystkim - dwa okręgi z wypaloną ziemią, Sakuya i Youki w pozycji bojowej, i lewitująca nad ziemią Megumi. Obydwoje wyglądali jak po wojnie - poobdzierane ubrania, krew cieknąca z różnych miejsc na ich ciele.
-Drugi raz nie zamierzam pytać. Kim jesteś i dlaczego jesteś w jej ciele-Warknęła Sakuya. Też nie była w nastroju do rozmów. Youki natomiast wyglądał na zdumionego tym co widzi.
-Jestem wręcz w szoku, że zdołaliście to przeżyć. Większość istot tutaj nawet nie zdążyłaby pomyśleć że coś jest nie tak. To ciało to śmieć-Księżniczka popatrzyła na swoją dłoń. Mimo tego uśmiechała się do siebie. Starzec wystąpił do przodu, jednak zanim zdołął coś powiedzieć padł na ziemię jak poparzony.
-Mówiłam, dystans. Więc, mam wam pomóc uporać się z obecnymi problemami, tak? Na razie jednak wasza zapłata mnie zbytnio nie przekonuje. Macie coś więcej?-Zapytała. Na razie zapanowała cisza...
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-22, 07:07

Przypychanie się przez tłum odrobinę spuściło z niej powietrze. Zwłaszcza dzięki jakiemuś jegomościowi, który był wybitnie odporny na sugestie zejścia jej z drogi. Przebijanie się zajęło jej dłużej niż się spodziewała, ale może to cały czas wpływ tego dziwnego reiatsu. To co zobaczyła nie zachęcało do pójścia dalej. Zwłaszcza natura umiejętności Megumi. Pocieszało ją jedynie to, że Sakuya i dziadzio wiedzą niewiele więcej niż sama Fuu, a to "więcej" prawdopodobnie wynika jedynie z wiekowości wcześniej wspomnianej dwójki. Shinigami nie była pewna, czy Megumi po prostu sobie poleci czy zamierza zrównać z ziemią całą wioskę. Lepiej być gotowym na wszystko.
*Cirno, jesteś w stanie walczyć?*
Powoli poruszała się bokiem po graniacy tłumu gapiów w stronę Sakuyi, ani na chwilę nie spuszczając wzroku z Megumi.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-22, 11:01

-To chyba znaczy, że nie. Gdzie te czasy, kiedy jeszcze mieliście jakąś siłę, dawno przeminęły-Uśmiech na jej twarzy przekształcił się w niezbyt optymistycznie zwiastujący grymas - szeroki, szalony uśmiech.
-Po co macie się męczyć, w tym mogę wam akurat pomóc!-Megumi nakierowała swoją laskę w stronę tłumu, jednak coś na nią wpadło powodując zwalenie się na ziemię. To była Shana, która po prostu staranowała dziewczynę wiszącą w powietrzu. Ale coś było nie tak, w miejscu gdzie ona wcześniej się znajdowała teraz była czarna chmura przypominająca trochę swoim wyglądem gargantę gdyby nie to, że miała kształt Megumi. Obok natomiast dalej wisiała ta dziwna laska. Powoli jednak jej kształt się zmieniał, nabierała kolorów... i ostatecznie przed nimi pojawiła się następująca postać. Jakby było jeszcze tego mało, z pleców wyrosły jej, modne w ostatnim sezonie, skrzydła.
https://2img.net/r/ihimizer/img844/4774/66176f8caf4b942699bdfb4.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img4/3070/cac1e1fb15b15ac87b0fe23.png
-A żeby Cię szlag trafił, nie powinnam tutaj ot tak sobie latać. Cały element zaskoczenia pójdzie w gwizdek-Kobieta westchnęła ciężko i chwyciła swoją podpórkę która tak sobie wisiała, jakby na nią czekała.
A co do Cirno... coś nawet odpowiedziała
-Chyba tak... trochę mi niedobrze...
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket140/250Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket336/484Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-23, 18:00

*To niezbyt dobrze... Wybacz że cię do tego zmuszam.*
- Psoć, Cirno- dziewczyna przywołała swoje zanpakutou zwyczajnym, jak na siebie, głosem. Nie było sensu próbować zrobić tego jak najciszej, latająca kobieta napewno była świadoma obecności shinigami. Fuu nie miała jednak pomysłu co dalej. Póki co widziała jedynie przeszkody, także po swojej stronie. To, że przeciwniczka była w stanie bez problemu zniszczyć wszystkich w okolicy, nie stanowiło raczej wielkiej tajemnicy. Problematyczne mogły się jednak okazać moce i temperament Shany. Ogień niespecjalnie współgra z lodem, tak samo jak wolniejsze, za to pewniejsze ruchy nie będą raczej wspomagały silnych, za to wymierzanych po części na ślepo, ataków. Zresztą po tym drobnym pokazie nie była pewna czy zwykłe cięcia bronią białą odniosą skutek. Na pomoc Sakuyi prawdopodobnie nie było co liczyć, wystarczająco oberwała w walce wcześniej. No i kwestia osób postronnych. Mogą sobie być nie wiadomo jak długo istniejącym rodem z tradycjami walki, ale mogą też w jednej chwili stać się klanem już nieistniejącym. Zerknęła na Shane czy przez przypadek nie planowała po raz kolejny rzucić się na oślep i w razie czego zamierzała ją powstrzymać. Choćby siłą, stawiając na jej drodze taflę lodu. Póki co jedyne co mogła robić to próbować się bronić. Nie widziała tak naprawdę co faktycznie spowodowało wcześniejsze okręgi więc nie wiedziała z czym ma do czynienia. Wolała też zapewnić względne bezpieczeństwo mieszkańcom i Youmu, która to przecież nadal leżała nieprzytomna. Nadal nie spuszczając wzroku z lewitującej kobiety podeszła do Sakuyi i wychrypiała "ewakuuj stąd ich i Youmu".
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska Pbucket60/60Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska Pbucket5112/5112Ukryta wioska Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty2012-03-23, 19:19

Shana na szczęście była zbyt zajęta orientowaniem się w stanie Megumi, która aktualnie leżała w bezruchu z oczami wywróconymi na drugą stronę. Po chwili jednak jej powieki samoistnie się zamknęły, a jej klatka piersiowa nieznacznie poruszać. Chyba jakoś to z nią będzie, chociaż napędziła swojej służce niezłego stracha. Cirno zareagowała na wezwanie, chociaż Shinigami wyraźnie czuła, że robi to trochę opornie.
-Chyba o czymś zapomniałaś Fuu-Szepnęła jej Sakuya. Nieznajoma, lewitująca dama obróciła się w jednej chwili w stronę zamku. Z jego szczytu coś wyleciało. Z daleka wyglądało to jak klucz ptaków, jednak gdy się zbliżyły wszystko stało się jasne. Było to katany i towarzyszące im widziane już wcześniej przez Fuu duchy. Każdy z obecnych członków klanu chwycił po jednym w dłonie, i spojrzały wyzywająco na przeciwniczkę. Ponadto z domów wychodzili wszyscy, każdy z jakąś bronią i eterycznym towarzyszem u boku.
-Nie jesteśmy tchórzami. Jeżeli trzeba będzie walczyć, oddamy życie by obronić świat przed niebezpieczeństwem. Takie jest nasze przeznaczenie-Starzec podniósł się na równe nogi, otarł krew z czoła, i zrobił to samo co reszta. A co na to będąca w centrum zainteresowania?
Wzruszyła ramionami i oparła swoją laskę na ramieniu. Uśmiechnęła się do siebie.
-Eh, no i koniec przyjęcia, a tak miałam ochotę trochę się rozerwać. Nie musicie się obawiać, bez ciała nie jestem w stanie wiele wam zrobić. Przynajmniej tym materialnym-Kobieta wyciągnęła swoją rękę w bok...
Stopklatka. Sakuya wypchnęła ją z centrum filaru świetlnego, w którym nie wiadomo dlaczego się znalazła. Nawet nie zauważyła kiedy to się stało. tego czegoś, a sama przyjęła na siebie impakt uderzenia. Fuu poczuła niespotykaną wręcz energię duchową bijąca z tego miejsca. Remilia? Flandre? Phew, one wszystkie miałyby pewnie problemy po oberwaniu czymś o takiej sile. Ale Sakuyi nic nie było, nawet się nie ugięła.
-Czy wy wszyscy musicie tak psuć mi zabawę? Eh...
-Nie podoba mi się ona, nic a nic! Co ona tutaj robi, kto ją w ogóle zaprosił?!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ukryta wioska Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska Empty

Powrót do góry Go down
 
Ukryta wioska
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Wioska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje