Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ukryta wioska

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-25, 12:01

*Brzmisz tak, jakbyś ją znała. Nie wystarczająco dużo tworów chciało mnie już zabić?*
Cóż, Fuu nie przewidziała aż takiego poruszenia. Poczuła wręcz podziw widząc, że nawet jedna osoba nie wycofała się stąd. Co z drugiej strony oznaczało...
-Youmu...- wychrypiała do Sakuyi. Sama shinigami obawiała się ruszyć, żeby sprawdzić czy wszystko z dziewczyną w porządku. Niemiła osóbka wyraźnie chciała zabić konkretnie ją. Dobrą stroną był fakt, że nikt poza Fuu nie był wrażliwy na ataki przeciwniczki. Tyle dało się przynajmniej wywnioskować z krótkiej przemowy i pokazu sprzed chwili. A łącząc to ze spektaklem Shany była już pewna że fizyczne ataki nie są w stanie zrobić jej krzywdy. Czyli jedyne co zostaje to kidou, o którym Fuu miała pojęcia tyle, że istnieje a ona nie jest w stanie się nim posługiwać, i moce wykorzystujące reiatsu. Sakuya wydawała się być w takim wypadku użyteczna jedynie jako wsparcie, chyba że potrafiła zrobić coś, o czym Fuu nie wiedziała a co mogłoby zranić a nie spowolnić lub zatrzymać. Dziewczyna musiała sprawdzić jeszcze jedną rzecz, uważając przy okazji, żeby nikt po raz kolejny nie musiał jej ratować. Posłała kilka sopli w kierunku lewitującej kobiety mając nadzieję, że trafią w cel. Pilnowała też jej gestów, przygotowując się do uniku gdyby tylko ta wykonała choćby najmniej podejrzany ruch.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-25, 15:26

-Musze ją znać by jej nie lubić?-Zapytała Cirno, najprawdopodobniej gdzieś tam w środku obruszając się. No nic, trudno. Sakuya chwilkę analizowała to co powiedziała do niej Fuu, ostatecznie znikając w jednej chwili. Chociaż Fuu wyraźnie poczuła, że czas na chwilę nieco zwolnił, to nie przeszkodziło jej to w machnięciu paroma soplami z dużą prędkością w kobietę. Zauważyła jedną rzecz - były większe, ostrzej zakończone, i leciały zdecydowanie szybciej niż wcześniej. Czy coś to zmieniło? Niezbyt. Roztrzaskały się zanim w ogóle doleciały do niej. Ale przynajmniej zwróciło to jej uwagę na Shinigami. Tak jak planowała była gotowa do uniku, lecz poczuła potężne uderzenie w żołądek i odruchowo zwinęła się do pozycji embrionalnej. Nie było też siły by powstrzymać treść żołądkową na miejscu, która wydostała się na zewnątrz dodając kolorytu naturalnie brązowej ziemi. Ale przecież nawet nie mrugnęła... (-10 Reiatsu, -20 hp)
-Wszystko w porzadku?! Fuu!-Krzyknęła do niej stała lokatorka jej duszy, co niezbyt jej pomogło. Natomiast jeżeli chodzi o jej cel.
-Dobra, nie zamierzam tutaj siedzieć nie wiadomo ile. Jak ta dziewczynka się obudzi powiedzcie, że będę czekała na szczycie tego gmachu-Wskazała na zamek. Wzrok zgromadzonych jednak jednoznacznie wskazywał an to, że nigdzie się ona nie wybiera. Duchy nad którymi mieli kontrolę zaczęły ją otaczać w zorganizowanym, jednak ona jednym ruchem ręki rozmyła je jak mgłę łamiąc szyk. Ona sama natomiast wzniosła się w niebo.
Youki pomógł wstać Fuu z ziemi, czego potrzebowała bo nadal nią trzęsło. Natomiast Sakuya wróciła.
-Z Youmu wszystko w porządku. Co tu się stało?-Youki nie zamierzał jej najwidoczniej wtajemniczać. Cała grupa szlachty raz ze swoją białowłosą gwardią która akurat była w pobliżu zgromadziła się wokół Shany i Megumi.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-25, 20:58

*Powiedzmy...*
Dziewczyna niby stała na nogach, ale czuła oszołomienie. Zresztą trudno było się dziwić po zwróceniu kilku posiłków wstecz przez silne uderzenie w brzuch. Zadziwiające że wypluła jedynie treść żołądkową, a nie wnętrzności.
*Nie wiem co to było. Nawet nie widziałam ciosu. I z pewnością nie było niefizyczne.*
Faktem było że spodziewała się jakiegoś mało materialnego ataku, który spowoduje obrażenia, ale nie czysto fizyczne. A to było zwykłe, brutalne uderzenie czymś, czego nie można było nawet dostrzec.
Dopiero po chwili dotarł do niej sens słów wypowiedzianych przez Sakuye. Ostrożnie usiadła na ziemi, woląc tym razem napisać, nie mówić. Trochę obawiała się, że nagły "zwrot" w połączeniu z wymuszaniem mowy może się skończyć gorzej niż jest teraz.
"Dostałam. Nie wiem czym, nie wiem jak. Ona się nawet nie ruszyła. Mój atak nie sięgnął jej, a potem dostałam w brzuch. Zwykłym machnięciem rozpędziła ich duchy i odleciała."
Znów dopadało dziewczynę poczucie bezradności i beznadziei. Do tego jeszcze doszła niesprawiedliwość. Cicho liczyła na to, że chcąc walczyć choć odrobinę przekona do siebie ludzi tutaj mieszkających. A co zyskała? Bandę fanatyków, którzy chóralnie lecą do swojej "pani" ignorując tych, którzy faktycznie chcą pomóc. Uderzyła berłem w ziemię zamieniając ją w lód. Po chwili uświadomiła sobie, że chyba jednak przesadziła z siłą.
*Oj, przepraszam Cirno...*
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-25, 22:33

Tak wiuęc Fuu usiadła obok czegoś, co w normalnych warunkach mogłaby nazwać w spokoju trawionym obiadem, i zaczęła pisać przy okazji pozwalając dodatkowej żółci na wypełnianie jej. Dosłownie i w przenośni, bo nerwy ją po prostu nosiła i najchętniej urwałaby komuś ręce.
-Przynajmniej na chwilę mamy spokój. Gorzej tylko, że ta dziewczyna jest chwilowo nieosiągalna-Youki prychnął z niezadowoleniem gdy usłyszał to określenie, ale to na tyle.
-Czegoś Ci potrzeba Fuu? To uderzenie poczułem na własnej skórze i dla niewyćwiczonej osoby mogło się skończyć nawet śmiercią. To dobrze o Tobie świadczy-Youki jednak został przy niej, natomiast zza tłumu wyłoniła się Shana podtrzymującą Megumi. Ludzie zaczęli się rozchodzić, a dziewczyna w miarę delikatnie wymsknęła się z rąk nadgorliwej służki.
-Wszystko z nią w porządku?
-Powiedzmy-Mruknęła Sakuya, tez nie za bardzo zadowolona z tego co się tu stało-Sądzę, że to miejsce nie jest najlepsze do załatwiania tego typu spraw. Mogłabym panią prosić na rozmowę? To ważne-Nastała chwila napięci. Megumi nic nie mówiła, Shana czekała, a Youki wyglądał na trochę... spiętego. Ostatecznie dziewczyna kiwnęła głową i obydwie poszły. Shana została przy Fuu.
-Już Ci lepiej?-Spytała kucając obok niej... i wywracając się na lodzie, bo akurat tak niefortunnie się ustawiła. A co do Cirno... obśmiała się z tej wywrotki ale to tyle.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-26, 14:41

I tyle? "Czegoś ci potrzeba ale i tak mnie to nie obchodzi bo mam ważniejsze sprawy na głowie niż smarkacz, który nic nie może zrobić?". Wielkie sprawy wielkich ludzi, ratowanie świata, rozmowy na poziomie? Dziewczyna kichała na to. Zrobiła co miała zrobić, ale pojemnik pusty więc można zostawić i zając się sprawami wyższej wagi o których ta, na którą polowali nie ma pojęcia bo ma za mały móżdżek. W nosie ma takie uprzejmości. Chwiejnie podniosła się z ziemi, nadal odczuwając skutki uderzenia. Musiała się wyżyć, choćby na powietrzu. A biada temu, kto wejdzie w jej linię ognia. Skierowała się trochę na ubocze wioski, na tyle żeby nie mieć przed sobą budynków czy ludzi. Jeśli Shana za nią poszła, nie zamierzała zbyt miło postąpić, po prostu wypuścić gdzieś na jej drodze parę lodowych kolców z podłoża. Chociaż raz już oberwała więc tym razem powinna sobie odpuścić. Też przyjaciółka, zaprzepaścić czas spędzony razem na rzecz hermetycznego społeczeństwa i klanowego fanatyzmu.
Shinigami dotarła na miejsce i zaczęła zamaszystymi ruchami wypuszczać przed siebie lodowe kolce. Nie dbała czy spadną z niebie, wylecą od niej czy wyjdą z ziemi. Po prostu musiała choć na chwilę uwolnić z siebie te złe emocje. Po prostu wyobrażała sobie osoby, które wyjątkowo ją zdenerwowały stojące bezpośrednio naprzeciw niej i raz za razem otrzymujące lodowe ukłucia.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-28, 11:23

(-30 PR)

A pewnie, że za nią poszła. I prawie by wpadła na te kolce, ale Fuu jakoś specjalnie się tym nie interesowała. Kto by się przejmował ludźmi którzy odrzucają przyjaźń na rzecz tego całego bajzlu. Pogarda.
-Fuu?-Zagaiła Cirno-Chyba troszkę przesadzasz, wiesz? Jesteś wkurzona i tak dalej, ale komuś zaraz zrobisz krzywdę
I chust, i tak machała sobie berłem i ciskała coraz to bardziej niebezpiecznymi tworami. Przynajmniej zdobywała trochę wprawy w celowaniu, a i obserwacja jej imaginacji które obrywają z takowych cudeniek było wręcz fajne. Podobało jej się to.
Ktoś jednak znalazł się za nią. Miała ograniczoną ilość osób które w tym stanie mogły do niej zagadać, i to z różnych powodów. Wszystkie powodowały u niej irytację? Więc któż to? Shana. Miała naburmuszona minę, co tym bardziej pogłębiało niechęć Fuu do tej drobnej osóbki.
-Nie wiem czym sobie zasłużyłam sobie na takie traktowanie, ale mam już dość twojego zadufania. Myślisz, że taka jesteś cholera jasna ważna? Że możesz mną miotać po kątach? No, proszę bardzo, udowodnij mi to! Pokaż jaka jesteś mocna, no, dawaj!-Krzyknęła na nią. Jakoś nigdy nie była dobra w ukrywaniu swoich zamiarów, jednak łatwo było zauważyć że mocno się zmusza by mówić to wszystko. Tylko po co?
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-28, 16:58

*Jak za mną lezie to sama będzie sobie winna. Teraz się siostrze miłosierdzia zebrało na zainteresowanie? Więcej współczucia miałam od Yuyuko i Youmu kiedy mnie chciały zabić.*
A czym Fuu zasłużyła sobie na bycie kompletnie ignorowaną? Jakoś nie widziała żeby Shana musiała przez cały czas uważać na własne życie. Nie mówiąc o jej jakże miłym nastawieniu do shinigami przy spotkaniu. I teraz jeszcze oczekuje żeby traktować ją normalnie? Albo lepiej, jak najlepszą przyjaciółkę, z którą nigdy się nie rozstała? Wypuściła dwa ostatnie sople i napisała wiadomość tak, żeby Shana nie zauważyła jej treści. Jeszcze.
"Nie wiem czym ja zasłużyłam sobie na traktowanie jak powietrze. I jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zejdź mi z drogi."
Cóż, chce to niech ma. Dziewczyna od razu zgniotła kartkę w dłoni, uderzyła Shane zaciśniętą pięścią w brzuch jednocześnie wypuszczając wiadomość. Teraz zamierzała wybrać się do Youmu. Może tam nie będzie miała tam zbędnie jęczących towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-28, 21:46

-Przesadzasz no! Jak ludzie są głupi to trzeba im pokazać że jest się mądrym i w końcu zrozumieją swój błąd! Zaufaj mi!-Cirno wujek mądra rada znowu w akcji. Ale chyba była nieskuteczna bo Fuu i tak przygrzmociła Shanie w brzuch. I tym razem w przeciwieństwie do poprzedniej sytuacji ciemnowłosa została pozbawiona przytomności. Co ją to. Zasłużyła sobie.
Ludzie w wiosce chyba wyczuwali, że coś jest nie tak. Gdy tylko albinoska przechodziła obok nich nagle zaczęli się interesować swoimi sprawami. To chyba nazywa się aurą albo coś. Mniejsza, ważne, że dotarła do Youmu. A ta chyba zaczynała dobrzeć, bo Reiatsu było wyczuwalne i oddychała troszkę żwawiej. Usiadła sobie i zaczęła filtrować powietrze z wielkim rozmachem.
-Fuu, co się z Tobą dzieje... niedobrze mi się robi...-Youmu tez jakaś taka nagle nieswoje się zrobiła. Zmarszczyła brwi i wyglądała tak, jakby śnił się jej jakiś koszmar. A naszej młodej Shinigami nawet się to podobało. Może jak ludzie zaczną się jej bać to w końcu będzie mogła coś zdziałać? Jak na razie skutkuje.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-30, 07:08

*Ale ja jej to właśnie pokazałam. Prosiła o pokazanie siły. Moja wina że się nie zasłoniła? Niczego najwyraźniej nie nauczyło jej pierwsze spotkanie z podłogą. Czyli wracamy do początku- nie jest na tyle mądra żeby wyciągać wnioski.*
Prawda była taka, że sama nie wiedziała czemu zrobiła co zrobiła. Wręcz pojawiły się u niej wyrzuty sumienia, w dodatku spotęgowane przez Youmu. Ale z drugiej strony po raz pierwszy miała jakiś posłuch. Tylko czy ciągnięcie tego autentycznie jest tak sensowne? Może to skutek rozdzielenia, nie ma już przy sobie tej najmądrzejszej, pępowina odcięta i trzeba sobie samemu radzić. Wcale nie podobały się jej te sprzeczności w głowie. Z pewnością nie wpływają dobrze ani na nią, ani na ludzi w jej okolicy.
Nie wiedziała nawet co ma odpowiedzieć siedzącej przed nią Youmu. Po prostu spuściła głowę i czekała. Najlepiej na mocne uderzenie w twarz.
*Cirno... Co ja mam teraz zrobić? Ze sobą, z innymi... Z tym wszystkim?*
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-03-30, 21:01

Jakoś Cirno nie skomentowała tej pierwszej rzeczy dotyczącej Shany. jednak co było trochę bardziej niepokojące to to, że Cirno nie odpowiedziała tez nic na tamtą drugą rzecz. Zamilkła.
-Coś czuję, że jest z Tobą nie tak. Coś się zmieniło... jakbym tylko mogła wstać. Jestem taka słaba...-Kontynuowała Youmu. Ledwo co podniosła powieki i obróciła głowę w stronę Shinigami. Natomiast koło Fuu pojawiła się Yuyuko. Położyła ona swoje dłonie na jej ramionach... to ciekawe. Czuła, jak ją masowała, chociaż ewidentnie była mniej materialna od reszty.
-To akurat nie do końca jej sprawka. Obecna księżniczka przywołała ducha z Gensokyo, który miał pomóc z uporaniem się z Yatagarasu. Ale... wizyta niezapowiedzianego gościa trochę zdekoncentrowała towarzystwo... tak swoją drogą, uzyskałam połączenie z duchami. Będę mogła zlokalizować kawałki układanki. Może coś się odblokowało gdy się rozłączyłyśmy
-Za dużo... troszkę ciszej...-Jęknęła dziewczyna. A po Cirno dalej ani śladu.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-01, 20:38

Znów to co wcześniej. Wcale się jej nie spodobało umilknięcie Cirno bo to nigdy nie jest dobry omen. Ktoś znikający w normalnym świecie jest dla shinigami dużo mniejszym zmartwieniem niż zapodzianie się duszy jej miecza. Przymknęła oczy poddając się dłoniom Yuyuko, bo wyraźnie powodowały ulgę. Niespecjalnie zwracała uwagę na to, co mówił duch i dopiero po chwili załapała sens wypowiedzianych słów. Nie chciała ich chwilowo komentować. Jeszcze raz spróbowała zwrócić się do Cirno zwyczajnie ją wołając. Zrobiła to trochę bez przekonania ale spróbować musiała. Gdy i to nie pomogło, przyłożyła dłoń do krtani.
-Cirno... znów... zniknęła
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-02, 21:43

W momencie gdy skończyła mówić "znów" Fuu usłyszała w środku swojej głowy bulgotanie. Po chwili jej uszy przepełnił głeboki zduszony wdech, oraz parę kaszlnięć.
-No! Jak myślałam! To coś w środku dalej tam jest ale jest głęboko zatopione. Prawie mnie dziadostwo złapało... trzeba coś na to uważać, bo straszny dym stad leci!-Parę chlupnięć, otrzepywanie się... a Yuyuko przestała od dłuższej chwili rozmasowywać ramiona Shinigami.
-Tak jak myślałam... tak... mogło być chyba gorzej... przynajmniej aż tak mocno się nie rzuca...-Księżniczka zamyśliła się trochę, a Youmu poczuła się chyba troszeczkę lepiej. bo podniosła się na łokciach do względnego pionu
-O co chodzi, bo chyba się gubię. Wiem, że wokół Fuu jest gęsto od "tej" aury... dziwnej...
-Kiedyś Ci o tym mówiłam. Czasem zdarza się, że w skrajnych sytuacjach dochodzi do przełamania granic. W Twoim przypadku było to osiągnięcie wyższego poziomu rozwoju, natomiast u Fuu... przebudzenie się tej części duszy, którą każdy z nas posiada, jednak u większości ujawnia się po skończeniu się łańcucha... i chyba wraca do siebie. Tylko nie wiem jak szybko-Yuyuko była w ciągłym zamyśleniu
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-03, 15:09

Dziewczyna otwarła szeroko oczy po słowach Yuyuko.
*Po skończeniu łańcucha? Cirno, powiedz że w tym co teraz napiszę nie ma ani krzty prawdy...*
"Chcesz mi powiedzieć, że to coś, co się przebudziło jest Pustym? I to żyjącym we mnie? Chyba tutaj czegoś nie rozumiem. Puści żyją w Hueco Mundo, przedostają się do świata żywych żeby karmić się duszami, które to również mogą przemienić się w niego gdy łańcuch duszy sam siebie pożre. Shinigami odprawiają pogrzeb duszy między innymi po to, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji. Sami nie mają łańcucha bo trafili do Soul Society właśnie w wyniku tego rytuału. Poza tym, że shingami nosi w sobie duchową formę swojego miecza to niewiele się od każdej innej duszy. Więc w jaki sposób teraz jakiś Hollow żyje wewnątrz mnie?"
Podała wiadomość Youmu, bo nie była pewna czy nieco niematerialna księżniczka będzie w stanie utrzymać kartkę, a ręce shinigami drżały lekko, więc utrzymywanie notki przed nosem duszy było niezbyt sensowne.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-04, 12:33

-Ja chyba nie wiem o co chodzi, ona tak specjalnie skomplikowanie mówi! Widziałam tylko, że ta zła Ty tam siedzi i tyle-Cirno obruszyła się najpewniej dlatego, że nie zrozumiała zbyt wiele z tego co zostało powiedziane. Yuyuko przeczytała co napisała Fuu, po czym stanęła pomiędzy Youmu a nią. Wyciągnęła ręce, i przed nią pojawił się świetlisty znak Yin i Yang. Kolor czarny i biały wzajemnie się ze sobą mieszały, a całość była ciągle w ruchu tworząc różne odcienie szarości.
-Dusza ludzka nie jest ani idealnie "dobra" ani idealnie "zła". Pustych utożsamia się ze zwierzęcą stroną natury, z podążaniem za instynktem, natomiast człowieka za istoty które osiągnęły szczyt świadomości i kierowania swoim losem... jak wiesz, tak nie jest-Na jej twarzy pojawił się lekki uśmieszek. Nagle czerń zaczęła przelewać się na białą część, całkowicie nią pochłaniając. Potem natomiast całość powróciła do swojej stabilniejszej formy i zastygła w bezruchu. Całość zaczęła poruszać się kołowo. Coraz szybciej i szybciej...
-Mniej więcej teraz jesteś w takim stanie. Jedna i druga strona Twojej natury zostały wyodrębnione, chociaż obydwie mają na siebie znaczący wpływ. Zwłaszcza ta druga, która najczęściej jest nieświadoma acz potężna... jeżeli czegoś z tym nie zrobimy, to możesz wrócić do stanu sprzed dosłownie paru sekund. Teoretycznie oczywiście
-...ehhhhhhhh?!
-Innymi słowy, każdy ma w sobie pustego, a w Tobie się on przebudził. Prościej?-Yuyuko wyglądała na trochę zawiedzioną. Natomiast Youmu na zaniepokojoną, tylko cieżko było wyczuć z jakiego względu.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-04, 22:40

*Wystarczy że ja rozumiem za nas dwie. I proszę Cię, choćby nie wiem co się działo i choćbyś nie wiem jak była ciekawa co się dzieje z tym pustym, nie zbliżaj się do niej.*
Wcale nie podobało jej się, że czerń z pokazu Yuyuko wskazywał na to, że po prostu zniknie jak czegoś nie zrobi. Tylko co? Ostatnim razem prawie nie zginęła, a efekty walki odczuli wszyscy dookoła. Długofalowo i boleśnie. Koło wirowało szybciej i szybciej. Zmiany też będą zachodzić w takim tempie? Jeśli tak, to w najlepszym wypadku w ciągu paru dni zrobi krzywdę większej ilości ludzi niż do tej pory w ciągu całego życia wszystkim innym razem wziętym. A to wcale nie napawało optymizmem.
- Jak... to... zatrzymać...
Mówienie z pomocą reiatsu zwykle było problematyczne, a teraz czuła, że w każde słowo musiała włożyć wysiłek normalnie wystarczający na całe zdanie. Prawdę powiedziawszy chyba nigdy tak się nie bała. Nie tego, że może zniknąć. To przerobiła już nie raz. Strach dotyczył skrzywdzenia zupełnie niewinnych osób, w dodatku nie będąc do końca świadomą co robi.
Podniosła się z ziemi i zaczęła chodzić bez konkretnego celu po pokoju. Głębokie wdechy i uspokojenie się- teraz tylko tego potrzebowała.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-05, 21:52

-Buuuu...-Cirno jęknęła pełna niezadowolenia-Nie to żebym ja coś czy co, ale to też moja sprawa no!-I jak się z tym nie zgodzić... prezentacja na zewnątrz się skończyła, a Yuyuko robiła się coraz słabiej zauważalna.
-Jakbym wiedziała to bym Ci pomogła. Z tego co zauważyłam są dwie osoby które na pewno mogą mieć na ten temat pojęcie. Nie wiem jednak, czy Ci to będzie odpowiadało. Jedną z nich jest Paranoia. Drugą z nich tamta istota która pojawiła się przed chwilą. Sądzę jednak, że lepiej będzie poprosić tą pierwszą
-Jaką istotę? Ja nic nie poczułam?-Youmu ożywiała się coraz bardziej, przynajmniej na tyle, by mogła prowadzić konwersację. Yuyuko natomiast była ledwo dostrzegalna.
-Głuptasku, przecież byłaś nieprzytomna, jak miałaś to wyczuć. Wracając... zmęczyłam się, i to bardzo... uffff...-Ksieżniczka zaczęła się intensywnie wachlować, i nieco wróciła do rzeczywistości, zarówno dosłownie jak i w przenośni.
-Bez zbędnych formalności - ta kobieta najpewniej Cię zabije. Zabije każdego kto jej nie podpasuje z różnych względów, ale akurat jeżeli chodzi o Shinigami to zawsze darzyła ich szczególną antypatią. Zostałaś ostrzeżona
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-05, 23:05

*Chyba zaczynam wariować...*
Nie była w stanie inaczej wytłumaczyć tego, że po oparciu się o ścianę nogi natychmiastowo odmówiły jej posłuszeństwa i osunęła się na podłogę. Miała prosić Paranoie o to, żeby zrobiła coś z innym Pustym? To tak jakby zaostrzyć i wręczyć katowi topór a potem bez oporów położyć głowę na pieńku. Druga opcja wcale nie była lepsza, szczególnie gdy Yuyuko powiedziała o szczególnej awersji do shinigami jako takich. Nie zrobi nic- straci osobowość, odda się w ręce tych, którzy najchętniej zabili by ją samym mrugnięciem- jest szansa, że się odratuje ale jeszcze większa że zginie. Nie była to komfortowa sytuacja. Nie była nawet w stanie cieszyć się, że Youmu jest w coraz lepszym stanie. Strach spowodował, że koncentrowała się jedynie na własnej osobie. A uświadomienie sobie tego zabolało chyba jeszcze bardziej niż jej obawy. Zamknęła więc oczy i spowolniła oddech. Głębokie wdechy a potem wypuszczenie całego powietrza z płuc.
*Będzie dobrze... Prawda?*
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-06, 00:06

-Ej, nawet nie waż się myśleć inaczej! Musi być jakiś inny sposób, jestem tego pewna!
-Chyba faktycznie niezbyt Ci to odpowiada...-Yuyuko wpadła znowu w stan zamyślenia, a Youmu na tyle była już w dobrym stanie, że wzięła czynny udział w rozmowie.
-Z całym szacunkiem księżniczko, ale to chyba dość oczywiste... i... chyba mam inny pomysł. Nie wiem tylko, czy coś z tego wyjdzie
-Oh?-Youmu zgromadziła na sobie zainteresowanie obu dam. Fuu pewnie zresztą też. Troszeczkę przez to się speszyła, ale mówiła dalej.
-Kiedyś, dawno temu słyszałam o podobnych przypadkach. Połączenie bogów z demonami. Czasami w bardzo niebezpiecznych przypadkach Konpaku spotykali takie istoty i godzili się na współpracę pomimo tego złego pierwiastka. Ktoś jeszcze musi wiedzieć co z tym zrobić, nie ma wyjścia...
-Ah... dobrze to wiedzieć... tak... tylko w tym problem, że nikogo takiego nie znamy. Paranoia jest bardzo doświadczoną pustą która wie chyba o wiele więcej niż nam się wszystkim wydaje... natomiast tamta... znam ją. Żyje dłużej od samego Soul Society. Nie ma wyjścia by nie była w stanie pomóc. Więc... niestety moja droga...-Tu już skierowała się do Fuu. Już brakło na nich tej wesołości i zaciekawienia. Była trochę zakłopotana.
-...inaczej niż radą nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Powinnaś podzielić się z tym z Megumi i Sakuyą i zdecydować, co będzie najlepszym wyjściem. Jeżeli ta wioska stoi to znaczy, że Mim... ona nie jest w tym momencie w stanie go zniszczyć bądź nie ma takiego zamiaru. To dobrze, to wielki sukces, że jeszcze żyjemy
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-06, 13:34

Trochę się rozchmurzyła i uspokoiła. Nie był to stan całkowicie normalny, ale przynajmniej była w stanie chodzić i utrzymać cokolwiek w rękach. Faktycznie, najlepiej będzie jeszcze zasięgnąć języka i zdecydować. Im szybciej to zrobi tym lepiej i bezpieczniej. Podniosła się z ziemi i strzepnęła brud jaki zebrała przy tym nagłym kontakcie z podłożem. Czas się za siebie zabrać. I przy okazji postarać się o nieuszkadzanie innych.
Popatrzyła przez chwilę na Youmu. Nie wyglądała już tak źle i shinigami liczyła na to, że jest w stanie chodzić. Nie chciała zostawiać jej samej a poza tym Fuu byłaby zadowolona z towarzystwa. Podeszła więc do leżącego dziewczęcia i wyciągnęła w jej stronę rękę, chcąc pomóc jej wstać. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie w stanie lub nie będzie chciała wstać i pójść- trudno, shinigami będzie musiała wybrać się sama. Nie bardzo miała pojęcie gdzie mogą obecnie być Megumi i spółka, ale najbardziej prawdopodobny był pałac i to on był pierwszym celem dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-06, 18:19

Początkowo podniesienie Youmu nie było zbyt proste. Za pierwszym razem po krótkim siłowaniu się po prostu klapnęła na łóżku bo nie była w stanie sama z siebie się podnieść. Fuu machnęła na to ręką i już chciała iść, gdy dziewczę poprosiło by jeszcze chwileczkę poczekała. Obróciła się na swoim zacnym siedzeniu, położyła stopy na ziemi, i praktycznie wybiła się ze swojego łoża. Aż dziw, że się nie wywaliła... mimo to nie była w jakimś super stanie.
-Nic nawet nie mów. Idę z Tobą, choćby nie wiem co-Albinoska wzięła jeszcze tylko miecz, założyła klapki, i wyszły na zewnątrz. Yuyuko tylko uśmiechnęła widząc to i zniknęła. Ot, tak sobie.
Na zewnątrz nie było widać żywej czy też martwej duszy. Cisza... wręcz niepokojąca. Youmu pokazała palcem gdzieś na niebo koło pałacu. Faktycznie, wokół jednej z wieżyczek latały przeróżne świetliste symbole - gwiazdki, znaczki, księżyce, kule - na pewno nic związanego z Konpaku, przynajmniej tak się wydawało Fuu. Obydwie weszły do gmachu... już Youmu się przydała - znała to miejsce bardzo dobrze, więc znalezienie tego pomieszczenia którego szukały nie należało do zbyt trudnego zadania. Zapukały, i zezwolono im wejść do środka. Zastały tam tylko i wyłącznie Megumi z Sakuyą, które patrzyły w ich stronę.
-Bardzo przepraszam księżniczko, że...-Dziewczyna przerwała widząc, kto siedzi naprzeciwko błękitnowłosej. Jednak trwało to tylko chwilę-...przerywam, ale Fuu chciała się z paniami skonsultować. To bardzo ważne-Co na to panie? Megumi kiwnęła głową, Sakuya wydawała się być lekko zaintrygowana tym, co Fuu chce "powiedzieć"... więc reszta pozostawała w jej rękach.
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-07, 20:12

Nawet lekko się uśmiechnęła po siłowaniu się z Youmu w związku z pomocą we wstawaniu. Chyba właśnie tego jej było teraz trzeba- spokojnej i lekkiej atmosfery. Towarzystwo poza aspektem czysto społecznym miało tą zaletę, że Fuu nie musiała przez najbliższą godzinę błądzić po okolicy i po omacku sprawdzać każdy kąt a po prostu pójść konkretnie. Po drodze zlokalizowała gdzie obecnie przebywała ta kobieta, która jest w stanie uszkodzić tylko ją. Zresztą to miejsce rzucało się w oczy bardziej, niż jakiekolwiek inne w okolicy.
Podziękowała Youmu skinieniem głowy i zaczęła pisać. Wolała nie nadwyrężać i tak mocno ostatnio używanych strun głosowych.
"Jestem zagrożeniem dla mojego otoczenia. Po raz kolejny ktoś rezydujący w mojej duszy może przejąć nade mną kontrolę i zrobić zamieszanie. Nie wiem czemu, ale mam w sobie Pustego i nie jest on pokojowo nastawiony do innych. Księżniczka poinformowała mnie, że są tylko dwie osoby mogące mi pomóc coś z nim zrobić. Jedną jest kobieta, z którą przed chwilą walczyliśmy i która omal mnie nie zabiła. A druga to Paranoia..."
Tu na chwilę się zatrzymała. Megumi mogła nie wiedziać o kim shinigami pisała.
"... ,Pusty ,która robi co chce, jak chce i podobno jest po naszej stronie. Czy nie znacie kogokolwiek jeszcze, kto wiedziałby jak mi pomóc? A jeśli nie- chciałabym poznać wasze zdanie do kogo będzie lepiej się zwrócić. Uprzedzając ewentualne "można by zaczekać"- zmiany następują coraz szybciej i nie wiem jak dużo mogę mieć czasu na zrobienie czegoś"
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-07, 22:24

Obydwie panie cierpliwie czekały, aż Fuu skończy pisać swoją wiadomość. Youmu natomiast oparła się nieco o ścianę, bo chyba już jej nogi trochę odmawiały posłuszeństwa. Ciągle nie była w formie. Wiadomość była trochę przydługa, ale udało się ją napisać dość sprawnie i szybko. Natomiast Miny dziewczyn mówiły tylko jedno - sytuacja była bardzo poważna. Ale to już wiadomo.
-Może Patchouli będzie coś wiedziała... ja nie wiem zbyt wiele na ten temat... chociaż chyba takie coś powstaje jedynie poprzez eksperymenty. Więc dlaczego ty...
-Niestety ja nie wiem nic na ten temat... mogę jedynie odeskortować Cię do tamtej kobiety i ochronić przed jej zaklęciami. Nie wiem jednak czy coś z tego wyjdzie...-Megumi nie okazała się jednak zbyt pomocna.
-To w międzyczasie powiem do czego doszłyśmy. Najpierw zamierzałyśmy odnaleźć Remilię Scarlet i resztę zaginionych, a potem pokonać Yatagarasu... ale w takim wypadku to chyba musi poczekać... chociaż one tez sa w niebezpieczeństwie, no... w Hueco Mundo bounto są o wiele słabsze...
-Meiling nie powinna pozwolić by coś się im stało. Wbrew pozorom jak chce jest bardzo kompetentna... no i nie wiadomo co z Paranoią. Ja jednak na Twoim miejscu bym jej nie ufała Fuu. Tamtej nie znamy, tą aż za dobrze
-Więc co w... chwileczkę... chyba coś mam!-Megumi klasnęła w dłonie rozradowana-Pamiętam, że kiedyś na jednym rozeznaniu parę osób spotkało dziwnego osobnika. Miał zdolności Shinigami, jednak wyraźnie czuć było od niego aurę pustego... chyba z tego co pamiętam żyje gdzieś w lesie... pewnie to co się tutaj niedawno działo zwróciło jego uwagę. Musiało
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-08, 09:15

Wzięła głęboki wdech. Musiała poukładać sobie wszystko, co do tej pory usłyszała. I przy okazji zdać raport Cirno, która najpewniej zgubiła się gdzieś na początku.
*Prawdopodobnie ludzie z Rezydencji są w miarę bezpieczni w Hueco Mundo a główną ochronę stanowi Meiling. Dzięki naszemu problemowi musimy odłożyć pomoc dla nich na dalszy plan. Sakuya podziela moje zdanie na temat Paranoi, a Megumi wychodzi z założenia że tamta co nas chciała zabić też nie pomoże. I zostaje tajemniczy ktoś, który może coś wiedzieć na temat naszej sytuacji i możliwe, że to co się tu stało zainteresowało go. I to chyba od niego trzeba by zacząć. Nie chcę być usmażona przez tą nad nami jeśli była możliwość uniknięcia tego przez spotkanie z kimś innym.*
Wzięła kolejną kartkę.
"Czyli jest nadzieja, że nie będę potrzebować pomocy tych, którym niebezpiecznie jest zaufać. Czy jest teraz dostępny ktoś, kto spotkał osobę o której właśnie wspomniałaś? Jeśli już mamy go szukać wolałabym, żeby był tam ktoś, kto już tego osobnika widział. Wiem że teoretycznie można by go poznać po samym reiatsu, ale jeśli on ma tą dziwną aurę, ja tak samo to skąd pewność że nie ma więcej takich ludzi? W miarę możliwość chciałbym znaleźć go jak najszybciej się da, zwłaszcza że nie wiemy jak długo ta kobieta będzie czekać. A moim stanie wolę nie sprawdzać, jak denerwowanie się wpłynie na rozwój Pustego."
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-08, 11:08

-A gdzie on jest?! Gdzie, gdzie?!-Chyba autentycznie się zgubiła tym potoku słó. Ewentualnie przysnęła, chociaż biorąc pod uwagę jej reakcje chyba tego słuchała... za duża ilość informacji może być troszkę dezorientująca. Wracając jednak do rozmowy właściwej... z jakiś przyczyn Megumi zwiesiła głowę gdy doczytała wiadomość do końca.
-Niestety, wszyscy wtedy zginęli. Wiem o tym od duchów które im towarzyszyły...-Po tym podniosła głowę. Zbierało jej się na płacz, ale otarła oczy i mówiła dalej-Poza tym nie wiem, czy uda się nam ot tak tam dostać. Reiatsu w pewnym momencie po prostu wsiąknęło w lesie. W sumie mógł się zacząć maskować albo jeszcze coś innego... przepraszam, narobiłam nadziei
-Nawet jeśli nie odnajdziemy tej osoby to mamy już jedną ważną poszlakę. Jest więcej ludzi takich jak Fuu. Pójdę do Patchouli po jakieś informacje, może ona...
-Nie! Już jedno Twoje nagłe przejście naruszyło sferę, drugie mogłoby ją zniszczyć... a okolica jest bardzo niespokojna. Poczekaj chwilkę...
-Rozumiem...
-Sfera nie sfera... hu uh! Coś tutaj leci!-O dziwo Cirno nie myliła się. Przez ścianę niczym duch przeleciał ciemnogranatowy symbol przypominający ośmioramienną gwiazdę. Obleciał parę razy Fuu, na co ona odruchowo się odsunęła w pozycji bojowej... tak samo zresztą jak cała reszta towarzystwa.
-Jakie nerwowe...-Heksagram przemówił-Dam radę tej Shinigami, niech do mnie przyjdzie, dla jej własnego dobra. Mam dla niej propozycję. Nie każ mi długo czekać-I sru, poleciało...
-...przynajmniej tym razem i my wiemy, skąd takie zainteresowanie, nie?
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-08, 17:29

*Ty to zawsze znajdziesz we wszystkim jakieś dobre strony. Chociaż właściwie to jedna z twoich zalet.*
Za specjalnie nie zdziwiła jej wiadomość, jak już to sposób jej dostarczenia. Wiedziała że ta kobieta nie będzie czekała w wieży w nieskończoność i w końcu będzie chciała zaprosić tam Fuu w mniej lub bardziej subtelny sposób. Całe szczęście wybrała taki, który nie wymagał po drodze przelewania krwi. Bardziej zmartwiło shingami to, co Megumi powiedziała chwilę wcześniej. Jeśli Sakuya przechodząc przez barierę zniszczy ją, to w jaki sposób w ogóle będzie w stanie stąd wyjść? Chyba, że zamierzają ją celowo na chwilę ściągnąć ale prawdę powiedziawszy w chwili obecnej nawet kilka sekund bez ochrony może się źle skończyć. Cóż, na razie nie było się co na ten temat rozwodzić.
"Chyba lepiej będzie tam pójść i posłuchać co zamierza powiedzieć. I tak w mojej sytuacji nie będzie już gorzej. Czy oferta z ochroną jest nadal aktualna? Wolę od progu nie zginąć. Byłabym również wdzięczna, jakby ktoś podpytał jeszcze na temat tej tajemniczej osoby. Może pozostał jakiś choćby najmniejszy ślad do odnalezienia jej (w razie gdyby ta "propozycja" byłaby korzystna tylko dla strony która ją składa)"
Domyślała się, że tymczasowa lokatorka wieży już zna sytuację, w jakiej znajdowała się dziewczyna i oferta najpewniej w dużej mierze dotyczyła właśnie tego.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-08, 22:29

-Jedna z wielu, pamiętaj!-Jej zanpaktou chyba puchło sobie tam z dumy za ten komplement.
-Oczywiście Fuu... zobaczymy najpierw co ona ma do powiedzenia, potem poszukamy. Z tym akurat nie ma aż takiego pośpiechu, mogę to zrobić w każdej chwili. To chyba aż tak długo nie zajmie... mam nadzieję. A ty znajdź Youkiego, poinstruuje Cię co masz zrobić by stąd wyjść. I powiedz mu, że ma Ci nie spaść z głowy choćby włos
-Nie trzeba, doskonale sama sobie potrafię poradzić. Dziękuję za wszystko-Sakuya wyszła z pomieszczenia... została jeszcze Youmu
-A co ja mam zrobić? Może pójdę z Tobą księżniczko?
-Ty odpoczywaj, już może być wystarczająco niezadowolona, że ja z nią przyszłam. Poza tym... ty też jesteś duchem. Może Ci zrobić krzywdę-Trzeba nadmienić, iż albinoska nie była z tego powodu zadowolona, chociaż obydwie byłu spokojne. Jako, iż nie było żadnych protestów, to mogły pójść na górę. Im piętra znajdowały się wyżej tym wszystko było o wiele bardziej surowe i najwidoczniej przystosowane do oblężeń. Gdzieniegdzie było widać naprędce łatane dziury, ślady po pazurach oraz... krew. Całość przepełniała bardzo specyficzna aura... nawet z Fuu z jej zdolnością z okreslania emocji ciężko było to zrozumieć.
-Właśnie jesteśmy w komnatach pamięci. Gdy ktoś z nas czuje zwątpienie jest odsyłany tutaj... może kiedyś i Tobie się to przyda...-I tyle z anegdotki. Pałac był naprawdę sporych rozmiarów więc chwilę im zajęło zanim weszły na tamtą wieżyczkę. Co tam ujrzały?
Przede wszystkim diametralną zmianę wnętrza... w którym absolutnie nic nie było widać. Na zewnątrz co prawda było widać otwarte okna, ale tutaj... nic...
-Wejdźcie, wejdźcie, proszę... nic wam nie zrobię, obiecuję...
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-09, 16:32

Korytarze wyglądały strasznie. Dziewczynę jednak bardziej zastanawiało jakim cudem takie zniszczenie powstały na takiej wysokości. Tak jakby wszelkie ataki na to miejsce był rozpoczynane nie od dołu jak logika nakazywała, ale od wyższych pięter. Skupiła się na tym, co mówiła Megumi, a te słowa odrobinę ją zaniepokoiły. Napomknięcie o "zwątpieniu" i wysłaniu tutaj brzmiały, jakby cały klan był czymś w rodzaju fanatycznego kultu religijnego, w którym każdy sprzeciw je natychmiast tłumiony. Shinigami wolała nawet nie myśleć w jaki sposób.
W końcu jednak dotarły do miejsce przeznaczenia, czemu towarzyszyła gwałtowna zmiana krajobrazu. Ku zdziwieniu i dziwnemu rozbawieniu Fuu na lepsze. Miejsce, które było bardziej niebezpiecznie niż tamte korytarze wydawało się zupełnie spokojne, chociaż do stwierdzenia "przyjazne" było mu daleko. Wzięła głęboki wdech. Trzeba było to w końcu zrobić, jakkolwiek by się nie miało skończyć. Kiwnęła porozumiewawczo głową do Megumi i przekroczyła próg.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-09, 19:45

Nie trzeba było mieć nie wiadomo jakich zdolności by wyczuć, że w środku tej ciemnicy powietrze było znacznie gęstsze. Oczywiście niczego nie było widać... chociaż... chwilę...
Wokół niej zaczęły się pojawiać rozmaite, niewielkie świecące punkciki punkciki. Z początku było ich niewiele, ale w końcu zaroiło się od nich. Co najdziwniejsze... jakoś specjalnie nie rozświetlały tego co było wokół nich, więc nie były w stanie nawet stwierdzić ghdzie są. Ale to jeszcze nic... coś zaczęło śpiewać. W pewnym momentach coś bardzo zimnego, podobnego w dotyku do zimnej stali muskało jakieś części jej ciała - a to łydkę, a to palec, a to nosek... a co najgorsze, drzwi którymi się tutaj dostały były zamknięte. Aż w końcu coś mocno chwyciło ją za ramię
-WAAAAAAAAAAAAAAAH!-Krzyknęła Cirno. Puls Fuu momentalnie przyspieszył, ale zauważyła jedną rzecz - to co ją dotknęło tym razem o wiele
W końcu melodia ucichła. Otoczenie powoli się rozjaśniało... kto ją złapał? Megumi, która była chyba tylko trochę mniej wystraszona. A przed nimi pojawiła się tamta kobieta... a przynajmniej jej połowa. Druga była ukryta w cieniu, chociaż było widać czerwone światełko w miejscu, gdzie powinno być jej drugie oko.
-Nie jesteście aż takie słabe jak sądziłam. Nie udało mi się złamać waszych delikatnych jaźni... może nie zmarnuje mojego czasu... moja Vaizardko...
Powrót do góry Go down
Kesim


Kesim


Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket140/250Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (140/250)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket336/484Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (336/484)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-09, 21:17

Prawdę powiedziawszy chyba najbardziej przerażającym epizodem w całej tej sytuacji był krzyk Cirno. Owszem, pozostałe również niespecjalnie podobały się Fuu ale bardziej określiłaby je jako niepokojące. Natomiast pisk w głowie w połączeniu z dłonią na ramieniu potrafi zadziałać na wyobraźnię. Po chwili okazało się że cała szopka była czymś w rodzaju próby. Co miała ona na celu? Czyżby ta kobieta sprawdzała czy w międzyczasie nie dostaną zawału? Jeśli tak, to przeszły ją pomyślnie. Nawet z przyspieszonym pulsem i oddechem. Teraz stały twarzą w twarz z zapraszającą. Wyglądała nie mniej przerażająco niż wcześniejsze wydarzenie. Czyli umiarkowanie straszne ale może nagle przyprawić o ciarki. Shingami nie bardzo zrozumiała do kogo zwróciła się kobieta przez "vaizard". Fuu wydawało się jednak, że to o niej była mowa, skoro to niej dotyczyło zaproszenie. Zerknęła ukradkiem na Megumi żeby sprawdzić jej reakcję na to wszystko a potem zwróciła się do straszydła.
- Vai...zard...ko?
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Ukryta wioska - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket60/60Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Ukryta wioska - Page 2 Pbucket5112/5112Ukryta wioska - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty2012-04-09, 23:24

Była trochę roztrzęsiona, ale to wszystko... nie przejawiała jakiś konkretnych reakcji na to, co powiedziała ta kobieta. Może później. A co do Cirno... to chyba jej się tam zemdlało, bo się nie odzywała.
-Tak, Vaizardko. Może spotkałaś się kiedyś z pojęciem "Arrancar"? Pusty, który posiadł moce Shinigami, wiele lat temu była z nimi związana wielka sprawa. Vaizardzi natomiast na odwrót, są to Shinigami którzy posiedli moc pustych budząc tego trzymanego w sobie
-Kiedy to się mogło stać? Albo inaczej, jak?-Zapytała Megumi, która zdążyła się już otrząsnąć. Kobieta znikąd wyciągnęła swoją laskę i ustawiła tuż przed nosem Fuu. Księżniczka stanęła w jednej chwili pomiędzy Fuu a nią.
-Co chcesz zrobić! Nie dam jej skrzywdzić!
-Dziewczynko, jakbym naprawdę chciała ją zabić zrobiłabym to za pierwszym razem. Pozwolisz mi ją zbadać?-Zapytała. Dziewczyna z pewnymi oporami ale odsunęła się na bok. Przez Fuu przeszło parę cieniutkich promyczków. Nie czuła żadnego bólu... po prostu jakiekolwiek źródło świata było tu bardzo widoczne.
-Jest to ewidentnie czyjaś robota, samo się to nie zrobiło. Byłaś z kim połączona, prawda? Najpewniej wtedy ktoś Ci namieszał... to musiało być dziecinnie proste, w końcu masz naturalne predyspozycje. Druga, zwierzęca natura... komuś naprawdę musi zależeć, byś stąd szybko zniknęła. Za jakiś tydzień czeka Cię następna walka, i to o wiele trudniejsza
-M-moment, skąd pani o tym wszystkim wie?!-Megumi spotkała się jedynie ze wzrokiem politowania... chociaż...
-Jestem już na tyle długo by coś takiego stwierdzić. Odczytywanie historii z tak ułożonej duszy jest prościutkie. Spróbowałybyście kiedyś z blank się czegokolwiek dowiedzieć... ale pewnie to Cię aż tak bardzo nie interesuje, oj nie... chcesz żyć, prawda? Jak bardzo? Już parę razy spojrzałaś śmierci w twarz... ale teraz to co innego, prawda? Teraz przez Twój brak kontroli mogą ucierpieć niewinni... już cierpią... i to będzie tylko i wyłącznie Twoja wina... jak bardzo jesteś zdeterminowana, by do tego nie dopuścić?-Fuu coraz bardziej ta kobieta się nie podobała... uśmiech jej się poszerzał, i coraz bardziej przypominała jej Paranoję? Może to ona?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ukryta wioska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ukryta wioska   Ukryta wioska - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ukryta wioska
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Wioska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje