Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Witam Empty
PisanieTemat: Witam   Witam EmptyNie 6 Lut 2011 - 3:47

Witam wszystkich forumowiczów . Jest to moja pierwsza gra typu pbf , więc proszę wszystkich MG i Administratorów forum o wyrozumiałość . Z tego co widzę te gry (pbf) są typowo podobne do gier planszowych typu Warhammer , Wampir i parę jeszcze innych . Właśnie przez zainteresowanie grami tego typu i mangą/anime Bleach trafiłem na tą stronę . Właśnie jestem w trakcie projektowania KP , więc w najbliższym kresie powinno coś się wykluć . Może przejdzie przez ostrą krytykę jury , mam taką nadzieje . Jeśli ktoś z zainteresowanych chce się czegoś więcej dowiedzieć to proszę się nie krępować , z zasady nie lubię pisać sam z siebie .

Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyWto 8 Lut 2011 - 22:44

witamy, i życzymy powodzenia i miłego spędzania tutaj czasu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyCzw 10 Lut 2011 - 17:58

Dzięki , jak na razie czekam na ocenę KP . Orientujesz się ile trwa ocena takowej karty ??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyCzw 10 Lut 2011 - 20:12

Na forum wieje pustkami więc zapewne trochę to potrwa ale nawet jeśli ocenią ci KP to nie ma wolnych MG. Dział z testami na MG też nie jest ostatnio zbytnio oblegany tak więc zapewne trochę poczekasz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam.
» Witam
» Witam.
» Witam
» Witam ponownie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje