Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ramiz

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ramiz Empty
PisanieTemat: Ramiz   Ramiz Empty2014-01-24, 23:21

Informacje o sobie:
W RPG gram od kiedy mnie matka na świat wydała, ale na żywo. Generalnie nie prowadziłem sesji przez internet nie licząc kilku prób i młodocianych wybryków. Prowadzenie więc większej grupy np. 5 osobowej drużyny na pbf sprawia mi problem. Lubie długie kampanie. W Warhammera, jedna potrafi ciągnąć się półtora roku lekko. A że wszystkie są jakoś z sobą splecione to wychodzi już z 5 lat jednego ciągu fabularnego (a postacie umierają i dochodzą ;) ). Jestem raczej spokojną osobą i rzadko się śpieszę. Czasem jednak mam chwile gdy wena mnie przyszpili i piszę jak natchniony. Ciężko więc o szacowaną częstotliwość odpisywania. Ale myślę że można przyjąć 3/4 dni. Lepiej zakładać więcej, można wtedy się miło zaskoczyć.

Aplikuję teraz bo:
1) Mogę!
2) Został mi jeden egzamin na sesji i wolne, zaraz potem ferie i wolne.
3) Poćwiczę, więc przyjemne z pożytecznym.
4) Kiedyś już o tym myślałem.


Data rozpoczęcia: Właściwa


Informacje dodatkowe:
Myślę że mogę przygarnąć jedną albo dwie osoby. Nie chce brać za dużo i rezygnować. Ale zacznijmy najpierw z samym zaliczaniem testu. Potem się zobaczy jak wszystko się potoczy. Moje nastawienie do prowadzenie poszczególnych ras:

Bounto - Nie prowadzę. Filerów nie oglądałem.
Quincy - Raczej nie, ale nie wykluczam.
Dusze - Moje ulubione :)
Ludzie - Tak samo jak dusze :)
Shinigami - Neutralne.
Hollow - Neutralne.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ramiz Pbucket102/290Ramiz Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Ramiz Pbucket41/156Ramiz Empty_bar_bleue  (41/156)

Ramiz Empty
PisanieTemat: Re: Ramiz   Ramiz Empty2014-01-25, 10:00

Zajmę się twoim testem w najbliższych dniach : ) ciesze się że się zgłosiłeś
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ramiz Pbucket102/290Ramiz Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Ramiz Pbucket41/156Ramiz Empty_bar_bleue  (41/156)

Ramiz Empty
PisanieTemat: Re: Ramiz   Ramiz Empty2014-01-26, 23:06

Karta napisana na szybko, fakt że użyłam jej już dwa razy, ale jeszcze ani jeden test nie został zakończony.
Twoim zadaniem jest wymyślić scenariusz dla postaci który będzie zawierzał element walki i in intrygi. Cała rzecz ma się zacząć w Soul City. Co więcej twoim zdaniem jest wymyślenie średnio rozwiniętego i średnio silnego zapnpaktu na poziomie shikai. krótki opis zawierający charakter ducha. Proszę też abyś dał propozycje rozwiązań mechanicznych umiejętności. Nie wymagam żeby od razu mechanika była dobra, nad tym będziemy pracować jak dodasz propozycje.
Kiedy wszytko będzie gotowe napisz do mnie, założymy Ci temat testu, dodamy wszystkie potrzebne informacje i zaczniemy krótką sesje którą poprwadzisz.

Imię: Sakamae
Nazwisko Okada
Profesja: Shinigami
Płeć: Kobieta
Wiek: 29 lat
Waga: 49 kg
Wzrost: 160 cm

Wygląd:

Spoiler:

Sakamae jest kobietą średniego wzrostu, jej szczupłe ciało pokrywają kolorowe tatuaże, których głównym motywem są dziewięcio ogoniaste lisy. Dziewczyna nie wyróżnia się za bardzo pod względem urody (w gronie arystokracji rzecz jasna). Włosy ma długie do łopatek i ciemne jak smoła. Oczy również ma ciemne, niemal czarne. Emanuje z nich bystrość. Brwi przypominają dwa kształtne łuki, nos jest delikatny i drobny. Usta pokryte zwykle czerwoną szminką zwykle ukazują powagę, dziewczyna rzadko kiedy się uśmiecha. Całe plecy od karku po pośladki pokrywają tatuaże. Co więcej część kolorowego tworu owija prawą rękę. Całość „konstrukcji” przedstawia  łącznię dziewięć lisów o dziewięciu ogonach.
Młódka poza akademią chodzi odziana zwykle w ciemne kimono z ciężkiego materiału, ubranie pozbawione jest za zwyczaj prawego rękawa. Sakamae raczej nie nosi ozdób, wyjątkami są momenty kiedy stara się oficjalnie reprezentować swój klan. Dziewczyna jest osobą pewną siebie, podkreśla to sposobem mówienia, chodzenia czy ogólnego zachowania.
Typowym odruchem Sakamae jest patrzenie w oczy innych, zupełnie jak by szukała tajemnic ukrytych w zakamarkach spojrzenia.

Charakter: Sakamae przede wszystkim charakteryzuje ogromna pewność siebie, dziewczyna rzadko kiedy się waha. Zawsze pewna jest słuszności swoich decyzji. Jeśli zdąży się że się myli to przyjmuje to do wiadomości i nie roztrząsa tego dłużej. Jest raczej samotniczką, nie przepada za towarzystwem ludzi. Prócz tego jest punktualna, dociekliwa, opanowana i  nieco arogancka.
Zwykła poświęcać się w całości temu co robi, lubi się uczyć i pracować. Wykonywanie obowiązków jest dla niej przyjemnością. Nie lubi mieć wolnego czasu, za zwyczaj nie bardzo wie na co może go spożytkować. Prawdopodobnie jest najlepszym materiałem na pracoholiczkę. Jeśli już ma czas wolny (a stara się go nie mieć !), to zajmuje się obserwowaniem ludzi i wyciąganiem wniosków. Ma naturę badacza, zaś jej przedmiotem jest właśnie społeczeństwo. Ludzie ją ciekawią, chociaż faktycznie nie ma za dużych ciągutek do przesiadywania w towarzystwie. Jest typową obserwatorką.

Cały jej spokój i opanowanie mija kiedy nie może zapalić. Sakamae już dawno temu uzależniła się od ziela fajkowego. Kiedy jest na głodzie zwykła wydzierać się na ludzi za ncć, mieć humory. Czasami targa nią nawet agresja. Dziewczyna bardzo nie lubi nad sobą nie panować, więc kiedy udaje się jej uspokoić ataki zwykle usuwa się w cień aby przemilczeć całą sprawę. Nie lubi przepraszać.


Ekwipunek:
zanpaktou, mundur shinigami, odznaka shinigami, ampułka silnej, usypiającej trucizny (5dawek) fajeczka, ziele fajkowe (10 porcji), sakwa z 900 rio.

Historia: Sakamae przyszła na świat jako 3 dziecko niewielkiego rodu szlacheckiego, który od przeszło 200 lat służył rodowi Kuchiki. Jej dwie starsze siostry wychowywane były na typowe damy, miał one wyjść za bogatych szlachciców.  Kotetsu Okada (głowa rodu), nie potrafił się już doczekać syna, dziedzica który tradycyjnie został by Shinigami.
Mimo że Sakamae  nie urodziła się chłopcem stała się oczkiem w głowie taty. Od poczatku była żywo zainteresowana wszystkim co tata jej pokazywał. Walka, dyplomacja, oraz inne męskie rzeczy były dla niej dużo ciekawsze od nauki ładnego mówienia i wyglądania. W Przeciwieństwie do sióstr marzyła o wielkiej przygodzie, o walce... O byciu Shinigami.

Ona rosła, a ród staczał się na co raz to głębsze dno. Przyczyną była polityka i pragnienia ojca. Kotetsu z całych sił próbował uwolnić swój ród spod zależności Kuchikich. Skrycie zaczął popierać inne rody, byle by znaleźć sojusznika i uwolnić się od jarzma.
W wyniku dosyć skomplikowanej intrygi dworskiej jej ojciec został stracony za zdradę, podobno sprzedawał on broń dla buntowników, aby wyciągnąć ród z poważnego dołka. Sakame wiedziała jednak że to nie prawda, wiedziała że ojciec taki nie był.
Obiecała sobie że kiedyś się zemści... Obiecała to sobie jako dziecko. Upływ czasu, spora ilość zajęć sprawiły jednak że obietnica została zepchnięta na daleki plan, a później niemal zapomniana.

Dziewczyna ukończyła akademię rok szybciej niż powinna, wyniki miała bardzo dobre. Zawsze wiele energii przykładała do obowiązków... Był to nawyk wyrobiony w dzieciństwie. Uwielbiała kiedy jej ojciec był zadowolony. Nauka i praca były również lekarstwem na problemy. Każdy zawód miłosny, problem emocjonalny czy zwykły stres pokonywała przeróżnymi zajęciami.

Dziewczyna odznaczała się umiejętnościami aktorskimi, inteligencją i dyscypliną. Dzięki temu za raz po akademii trafiła do drugiego oddziału gdzie przeszła porządne szkolenie. Odsłużyła kilka lat osiągając co raz to lepsze wyniki. W końcu powierzono jej jej zadanie rozpracowania pewnej grupy przestępczej. Dziewczyna rzecz jasna przyjęła je, potratowała jako wyzwanie i postanowiła sprawdzić się najlepiej jak mogła...
Do organizacji przemytniczej przeniknęła po kilku miesiącach. Po niecałym roku wytężonej pracy stała się nawet lubiana. Zaufano jej na tyle aby powierzyć jej pewne funkcje kierowniczko organizatorskie. Wtedy też zaczęła mieć kontakty z szefostwem... Przyszedł też najwyższy czas na rozpracowanie gangu i wydanie go w ręce Serertei.

Po kolejnych kilku miesiącach dowiedziała się kto zarządzał przynajmniej częścią organizacji... Nazywał Yasuo Kuchiki. Ten sam mężczyzna był głównym prowodyrem nagonki na jej ojca... To on dostarczył dowody świadczące o rzekomej zdradzie. Wtedy dziewczyna przypomniała sobie o obietnicy... On na szczęście jej nie pamiętał. Ostatni raz widział ją kiedy była mała i nie miała jeszcze tatuaży.

Zaczęła zdobywać jego zaufanie... Kiedy uznała że wie wystarczająco wiele dostarczyła dowody doi dwójki. Wydała plany najbliższej akcji którą chwieli wykonać przemytnicy... Wskazała też większość kryjówek. Sama zresztą wzięła udział w akcji...

Dziewczyna z całych sił starała się dowieść winy Kuchikich i oczyścić rodowe nazwisko. Dlatego też sprawę nagłośniła tak jak tylko mogła. Okazało się jednak że dowody były zbyt słabe aby ruszyć kogoś z tak ważnego rodu. Yasuo nie był nikim bardzo ważnym... Ród szlachecki nie mógł sobie jednak pozwolić na taki skandal. Po dłuższym czasie sprawa została wyciszona. Wielki ród szlachecki zainteresował się Sakamae, i nie było to zainteresowanie pozytywne... Oczywiście nie mogli jej nic zrobić na drodze oficjalnej, ale oziębienie stosunków między rodami się pojawiło.  

Dziewczyna wróciła na służbę, na jakiś czas dano jej spokój z większymi zadaniami, aby mogła nieco odpocząć... Kto wie co czeka ją jednak niedługo ?


Zalety
Pojętność
Maskowanie Reiatsu
Podstawowy Samoobrony
Retoryka
Szpieg
Walka wręcz
Wyczucie Duszy
Z rodziny
Shikai


Wady
Niepopularny - ród Kuchiki
Uzależnienie - ziele fajkowe


Atrybuty:

Siła: 20
Szybkość: 20
Zręczność: 20
Wytrzymałość: 20
Inteligencja: 20
Psychika: 15
Reiatsu: 10
Kontrola Reiatsu: 20

Udźwig: 200 kg.
Prędkość (śr.): 20[km/h].

Prędkość (max.): 50[km/h].
PŻ (Punkty Życia):  200
PR (Punkty Reiatsu): 200
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ramiz Empty
PisanieTemat: Re: Ramiz   Ramiz Empty2014-01-27, 10:54

Dobra, nie mówiłaś bym poprawiał kartę to i tego nie zrobię. Było jednak kilka błędów. Widać że rzeczywiście była pisana na szybko ;) Ale teraz do Zana. Jak go załatwimy przejdziemy do fabuły.

Forma shi kai. - Miecz spowija gęsty czarny dym który niemal całkowicie skrywa ostrze.
Katana
Zanpaktou

Techniki shi kai. Dałem 3.

1-Dwa szybkie młynki mieczem wydzielając olbrzymie ilości dymu który spowija najbliższy obszar. Przez dym nic nie można zobaczyć ani usłyszeć. Postać jednak świetnie się w nim porusza nie ogranicza on jej w żaden sposób.
2-Z ostrza wystrzeliwuje ciemny pocisk który po trafieniu w cel rozpryskuje się otaczając go chmurą gryzącego dymu.
efekt: Obrażenia = kont. rei/2 (+5 za każdą turę spędzoną w dymie.)

(ta technika jeszcze nie odkryta)
3-Na krótką chwile właścicielka miecza zmienia się w dym. Efekt trwa sekundę. Może w tym czasie błyskawicznie się przemieścić, uniknąć ataku, lub podlecieć do/z okna itp.

Nazwę inspirował bym dymem, smogiem lub czymś w tym rodzaju.

Charakter: Często mówi zagadkami. Jest skryty i małomówny, przy tym błyskotliwy i inteligentny. Ciężko opisać jego osobowość gdyż nieustannie chowa się za zasłoną z spokoju. Doskonale kontroluje wszystkie swoje emocje i odruchy. Jest świetnym strategiem i intrygantem. Woli uderzyć raz, a precyzyjnie niż toczyć dłuższą walkę. "Wszystko powinno zakończyć się pierwszym ruchu". Stroni jednak od przemocy, nie lubi rozlewu krwi. Gotowy jest jednak ponieść najcięższą ofiarę by odpłacić wyrządzone krzywdy. Nie dla sprawiedliwości, a zemsty. Ta jednak w jego rozumieniu nie jest brutalna, a cicha, cierpliwa, spokojna. Tak jak sama śmierć.

"Jeśli ktoś zadał ci cios, jego miecz nie zaśnie, a słońce stale będzie świecić. Musisz założyć rękawiczki by się umyć"
W takim tonie mniej mówi. Nie do końca jasno, czasem niezrozumiale. Ale zawsze coś się za tym kryje.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Ramiz Pbucket102/290Ramiz Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Ramiz Pbucket41/156Ramiz Empty_bar_bleue  (41/156)

Ramiz Empty
PisanieTemat: Re: Ramiz   Ramiz Empty2014-01-27, 12:17

U Ciebie postanowiłam pominąć fazę sprawdzania błędów, sądzę że nie jest to wymagana : ) przede wszystkim chcę zobaczyć jak poratujesz mechanikę gry. W każdej chwili możemy zaczynać z zanpaktou które wymyśliłeś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ramiz Empty
PisanieTemat: Re: Ramiz   Ramiz Empty

Powrót do góry Go down
 
Ramiz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ramiz
» Ramiz (Hollow)
» Ramiz (Raim) Tamura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Odrzucone-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje