Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami] Empty
PisanieTemat: Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami]   Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami] Empty2008-08-20, 23:12

Imię: Katsushiro
Nazwisko: Ashizogi-Okamoto
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna
-1 urok
+ 1 siła , szybkość .
Wiek: 17
Waga: 71kg
Wzrost: 181
Wygląd: Avatar
Charakter: Często się rumieni ; jest nieśmiały ; Czasem nie kontroluje się ; Jest podatny na sugestie ( w szczególności na sugestie ładnych dziewczyn ) ; Sumienny w swojej pracy i nauce ; nie lubiący być w dużej grupie nieznanych mu ludzi ; jest dość rozmowny i wylewny w cztery oczy ,jednak w większych grupach jest zamknięty w sobie ; W walce nigdy się nie poddaje i potrafi oddać życie za osobę której pobudki wydają się mu szlachetne ; Kochający zwierzęta ( Nie te hollowowate ); W miarę dobrze czujący się na stanowisku przywódcy grupy ( ale tylko w walce ).

Historia:
-Wejść !
Powiedział dość głośno Oficer . Katsushiro zakasłał i wszedł dość niepewnym krokiem .
-Co się tak guzdrzesz , jesteś jakiś upośledzony czy co ?
Odparł złośliwie oficer . Lekko zaczerwieniony chłopak siadł na krześle i czekał na pytania .
- Po pierwsze : Imię , nazwisko i wiek .
Zwrócił się do niego Oficer .
- Katsushiro Ashizogi-Okamoto lat 17 .
Z lekką dozą nieśmiałości powiedział chłopak .
-O boże jakie my już dzieciaki tutaj przyjmujemy { pod nosem } . No dobra to mów jak ci się losy splotły z tym zakichanym rukongai .
Rozkazał gardłowym głosem dzieciakowi .
-No więc to było tak { Powiedział już śmielej } . Jak umarłem ani jak się tutaj znalazłem to wam nie powiem , bo nie wiem . Gdy już wylądowałem w jakiejś kupie śmieci , zwróciła się do mnie mała dziewczynka czy mogę przetrzepać skórę jakiemuś żartownisiowi który próbuje jej nachalnie zdjąć sukienkę . Odparłem twierdząco oczywiście . { Poleciało mu troszeczkę krwi z nosa }Gdy podeszliśmy okazało się , że ten „żartowniś” był w pełni dorosłym mężczyzną o dziwacznym wyrazie twarzy . Na mnie patrzył jak na ucieleśnienie marzeń a na dziewczynkę jak na obiekt pożądania . Powiedziałem : Co się tak gapisz ? . A on rzucił się na mnie z łapami , lecz był strasznie wolny i dwa sierpowe w brzuch załatwiły sprawę ….
Opowiadał aż tu nagle
-Ehh a może trochę ogólniej ?
Przerwał mu wyraźnie znudzony oficer .
- Gomenasai .
Przeprosił z miną w stylu [ nie mówiłeś czy miało być ogólnie czy szczegółowo]
-No to skończyłem na tym , że uderzyłem go pare razy w brzuch . Następnie ta dziewczynka spytała mnie gdzie mieszkam . Ja oczywiście odparłem że nie mam pojęcia . Zachichotała i złapała mnie za rękę. {zakasłał} Zostałem zaprowadzony do jakiegoś obskurnego małego domku . W środku zobaczyłem kilkoro bawiących się dzieci i jedną 15-letnią dziewczynę . Przy wejściu od razu mnie zauważyła i zarumieniła się , gdyż wpatrywałem się prosto w nią . Po chwili zdawszy sobie sprawę z mojego Faux pas , odwróciłem wzrok i też się zarumieniłem jak to miałem w takich sytuacjach w zwyczaju .
=Boże ale dzieciak { pomyślał oficer }
- Przez kilka następnych dni kradliśmy wodę z straganów i czasem udawało mi się podkraść trochę cukierków . Pewnego dnia , podczas przygotowań na następny „Napad” Zakradł się do nas jakiś shinigami z 2 dywizji . Wyglądał na totalną niedorajdę , kim w rzeczywistości był . Wyszedłem na chwilę i usłyszałem krzyk Mitsuko /imię tej 15-letniej dziewczyny\ . Wbiegłem do pokoju i zauważyłem jak shinigami z dziwnymi oczami zarzyna ją na moich oczach . Rzuciłem się na niego i wyrwałem zanpakuto .Wbiłem mu je w serce i począłem dźgać , raz po raz , nie przestawałem póki jego ciało nie zwiotczało . Dzieci patrzyły na mnie z zdziwieniem . {kaszlnął i o mało mu płuc nie wyrwało } Kilka godzin później dowiedziałem się że Mitsuko przeżyła a mi się udało zabić jakiś dziwny eksperyment XII dywizji . Przez kilka następnych lat opiekowałem się dziewczyną jak brat siostrą . Potem dostałem wezwanie do akademii . Stwierdziłem , że to jest moja życiowa szansa . Wstąpiłem do akademii . I dzisiaj dostałem wiadomość o pierwszych zajęciach . Nie mogę się doczekać.
Katsushiro skończył opowiadać .
- Ehh no dobra to idź już . Wszystko sobie spisałem .
Powiedział oficer i zostawił chłopaka samego w Sali .
-Arigatoo!!
Krzyknął za nim chłopak i wybiegł z Sali .
- Ej a dlaczego chcesz być shinigami ?
Dobiegł nieznany głos z przyległe Sali .
- Bo chce pomagać innym ! .
Krzyknął chłopak i pognał dalej .


Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami.
Pieniądze: 500

STATYSTYKI

Atrybuty
Siła: 11 [5+5{profesja}+1{płeć}]
Szybkość: 11[5+5{profesja}+1{płeć}]
Wytrzymałość: 6 [5+1{wolne punkty}]

Cechy
Kontrola Reiatsu(max): 13[5+5{wolne punkty}+3{atut}]
Inteligencja:21 [5+2{atut}+6{wybrana premia klasowa} +6{atut}+1{atut}+1{wolne punkty}]
Zanjutsu(posługiwanie się bronią): 7 [5+2{wolne punkty}]
Urok*: 7 [5+2{wolne punkty koszt 4}]
Reiatsu*: 7 [5+2{wolne punkty koszt 4}]

INFO

Ogólne
Udźwig: 55kg {noszenie} 110kg {targanie}
Punkty Reiatsu(PR): 91

Cechy Walki
Atak: 11
Celność: 36
Unik: 11
Blok: 14,5 = 15

Magia:
Czary: 7
Poznane Hadou:
#4 - Byakurai (Biała Błyskawica)
#19 - Itami senritsu (Melodia bólu)
#23 - Gyokaku (Ciężkość)
#33 - Soukatsui (Rozbicie Niebieskiego Płomienia)
Poznane Bakudou:
#9 - Geki (Uderzenie)
#14 - Tounyuu (Odrzut)
#4 - Hainawa (Pełzająca lina)


Atuty:
Bystrość
Jesteś bardzo inteligentny, a do tego oczytany.
Premie: +1 do inteligencji co poziom.
Specjalne: Zaraz po wybraniu tego atutu: +2 Inteligencji. Podpowiedzi MG.
Wymagania: Inteligencja: 10.

Znakomity Magik
Shinigami lepiej radzi sobie z rzucaniem zaklęć, niż inni.
Premie: +6 inteligencji.
Wymagania: Inteligencja: 9.

Zdolności Przywódcze
Zdolności przywódcze to coś co jedni po prostu mają a inni mogą o tym jedynie marzyć. Ta postać ma w sobie coś wyjątkowego, coś co powoduje, że inni chcą podążać za nim do piekła i powrotem.
Premie: +1 Inteligencji.
Specjalne: Takiej osobie łatwiej jest opracować odpowiedni plan, przewidzieć, jakie są szanse w boju itp.(sugestie MG)
Wymagania: Inteligencja: 9.

Koncentracja[ za wade]
Potrafisz się lepiej koncentrować, dzięki czemu korzystanie z Reiatsu jest dla Ciebie prostsze.
Premie: +3 Kontrola Reiatsu.
Specjalne: Zaklęcia kosztują o połowę mniej Reiatsu. Za 1 pkt. Reiatsu możesz podnieść statystykę o 2 punkty(zamiast 1 pkt).
Wymagania: Kontrola Reiatsu: 10, Inteligencja: 10.

Wady:
Chorowity
Premie: -1 Wytrzymałość co poziom.
Specjalne: Często chorujesz, przez co wciąż jesteś osłabiony.
Wymagania: Wytrzymałość: 4.


Premie:
+1 inteligencji co poziom
+ 9 inteligencji na wejściu
-1 wytrzymałości co poziom
+3 Kontrola Reiatsu na wejściu


Ostatnio zmieniony przez Katsushiro Ashizogi dnia 2008-08-21, 12:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami]   Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami] Empty2008-08-21, 10:56

Twój Zanpakutou jest wielkości zwykłej daito katany. Posiada płaz koloru stali z nieco bielszym ostrzem, stalowy kwadratowy jelec oraz rękojeść, obydwa elementy posiadają kropki. Na końcu rękojeści jest jednak łańcuch, co lekko wyróżnia katanę z innych. Oprócz tego ma stalową, chropowatą pochwę.

Akcepting
Powrót do góry Go down
 
Katsushiro Ashizogi Okamoto [ Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinigami
» Rey[Shinigami]
» Tai Hou(Shinigami)
» Toshiro[Shinigami]
» Fumiko (Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje