Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cześć?

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cześć? Empty
PisanieTemat: Cześć?   Cześć? EmptyPią 23 Sty 2015 - 1:56

Witam i Pozdrawiam

Przepraszam, ale przez ostatni rok byłem martwy, (dosłownie) umarłem, ale już narodziłem się ponownie. Ta reinkarnacja zajmuje jednak więcej niż można by sądzić... Ale przynajmniej w zaświatach było ładnie.

Poza studiami które zdążyłem rozpocząć, i pociągnąć trochę (druki rok dziennikarstwa) miałem przeprowadzkę, serię załamań psychicznych, wzloty i upadki sercowe, pięciomiesięczny staż w ramach kierunku studiów, i znalazłem sobie robotę. Niebawem kolejna przeprowadzka.Poza tym doszło do przewartościowania priorytetów życiowych i wielu ważnych zmian w moim życiu. A o tego teraz mam sesje jak i wy.
A, i jeszcze jakiś czas z powodu przeprowadzki nie miałem internetu, kilka miesięcy, a potem też się sporo działo i jakoś nie wracałem. Czemu wróciłem? Powody są dwa.
Pierwszy: ostatnio choruję i nie mogę zasnąć, siedząc bezmyślnie przed kompem przypominają mi się różne rzeczy.
Drugi: Żeby oficjalnie podziękować Czarasowi i wypisać się z martwej już sesji. Doszedłem do wniosku że takie zniknięcie bez śladu może być źle poczytane. Trzeba też chyba w końcu zamknąć wątek mojego sprawdzianu na MG.

ps: Powodzenia na sesjach! Tych studenckich i tych RPG.
ps2: Nie linczujcie za dezercje ;)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Cześć? Pbucket102/290Cześć? Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Cześć? Pbucket41/156Cześć? Empty_bar_bleue  (41/156)

Cześć? Empty
PisanieTemat: Re: Cześć?   Cześć? EmptyPią 23 Sty 2015 - 20:02

Dobrze Cie widzieć, i też powodzenia a sesji. Każdemu się przyda T_T
Powrót do góry Go down
 
Cześć?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cześć
» Cześć wszystkim.
» Hej, cześć, siemano.
» Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach
» Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje