Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stary magazyn

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-12, 21:57

Pusty magazyn zlokalizowany na obrzeżach Karakury. Budynek kilkanaście lat temu został wykupiony przez niejakiego Kawamuri'ego.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-12, 22:17

Yuzuru Tanaka

Budynek, a przynajmniej jego dolna część była pusta. Przy ścianie wznosiły się schody prowadzące na pomost, na którym stał Hyuu, ale nie tylko. Ktoś krył się za nim w cieniu.
Jun zasalutował przełożonemu, po czym sięgnął do kieszeni po dozownik z cukierkiem duszy. Przyłożył go do ust nacisnął na głowę konia i oto prawdziwy Jun wyskoczył z gigai.
- Leć na górę. - Zwrócił się do gigai, które wykonało dziwny gest rękoma.
- Yoł yoł, ma się rozumieć, brachu!
Jun wyciągnął katanę.
- Teraz twoja kolej, kolego. Wychodź z tego pięknego ciałka i dobądź zanpakuto. Zatańczymy sobie.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-13, 16:46

780

Mimo wszystko, nie chciałem Cię za bardzo obciążać. Będę musiał znaleźć jakiś sposób na zarobek.
Z opowieści Jun'a wynika, że Świat Żywych jest naprawdę dziwny, Tanaka z pewnością nie będzie miał zamiary żyć według takich trendów, o których wspomniał vizard, ale będzie starał się je tolerować i się nie wyróżniać.
W zasadzie to masz rację, też chciałbym spróbować co ten świat ma do zaoferowania.
To znaczy, że Tanaka znalazł kompana, z którym będzie wychodził aby korzystać z uroków tego świata? Bardzo możliwe, ale pewnie dopiero za jakiś czas.

Wszedł do budynku, trzeba przyznać, że sporo było tu przestrzeni i idealnie się te miejsce nadawało na halę treningową. Tanaka gdy rozejrzał się, również zobaczył Hyuu i skinął głową w ramach powitania. Gdy Jun opuścił ciało i wyciągnął katanę pewne było, że chcą zobaczyć na własne oczy problem o jakim wspominał Yuzu. Nie zwlekając zrobił to samo i nakazał duszy aby ta zajęła miejsce obok gigai Juna. Wyciągnął swoje zanpakutou.
Rozbłyśnij Kamagani
Od razu uwolnił swoje shikai, im szybciej zobaczą żelazne szczęki, tym prędzej będą mogli pomyśleć nad rozwiązaniem problemu.
Nie ma co zwlekać, gotowy?
Zapytał opierając wielki miecz na swoim barku.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-14, 16:04

Opuszczeniu gigai towarzyszyło dziwne uczucie, jakby Tanaka wyzwalał się z otulającego go szczelnie kocu. Okazało się też, że chyba zbyt pochopnie wybrał sztuczną duszę.
- Jak pan sobie życzy - rzekło gigai wysokim, niemalże kobiecym głosem. Dygnęło i kręcąc biodrami ruszyło w górę schodów.
W tym akurat wypadku chyba lepiej stało się, że sztuczne ciało nie przypominało Tanaki.
- Rozpal ziemię, Kajichijō*.
Jun nie próżnował i również wyzwolił zanpakuto. Masywna klinga zdawała się stworzona z kawałków czarnej skały spojonych lawą. Wydawało się, że sama bliskość otoczonego żarzącym się powietrzem ostrza mogła doprowadzić do zapalenia ubrana.
Jun skoczył ku Tanace zaczęła się walka.

***

Walka z posiadaczem podobnego zanpakuto zdecydowanie nie była komfortowa. Jun machając mieczem tworzył podmuchy gorącego powietrza wysuszającego skórę i drażniącego oczy. Tanaka miał przynajmniej ten komfort, że rozmiary Kamagami pozwalały trzymać przeciwnika na dystans.
Przez dłuższą chwilę sparing był wyrównany. Jun pod względem siły i szybkości nie wyprzedzał zbytnio Yuzuru, chociaż wydawało się, że z większą swobodą wychodzi mu blokowanie i wymierzanie ciosów.
Niestety Tanaka po raz kolejny mógł uczuć ukłucie złości, gdyż w pewnym momencie Jun cofnął się przy pomocy shunpo. Coraz bardziej wydawało się, że każdy wokół zna tą technikę oprócz oczywiście samego Yuzuru.
Walka toczyła się w najlepsze i czerwonookiemu z coraz większą trudnością przychodziło powstrzymywanie się, aby pójść na całość. Szum krwi i bicie serca stawały się coraz głośniejsze. Szkarłatna mgiełka pomału zasłaniała oczy Tanaki, gdy nagle czarne płomienie Kamagami buchnęły, a na ostrzu pojawiły się paszcze wypełnione stalowymi zębiskami.
Płomienie zawirowały wokół rękojeści i uderzyły w dłonie Tanaki. Poczuł przejmujące zimno oraz ból, gdy przedramiona stanęły w ogniu.
Jun opuścił miecz
- Ej ej, wszystko gra?



* Serce ziemi (według tłumacza google of course)


[-12PŻ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-14, 18:48

781

Myślałem, że ten kruk będzie trochę inny...
Odparł zrezygnowany i zażenowany, ale na szczęście nikt nie powiąże Tanaki z tym gigai, na szczęście. Jeszcze by tego brakowało, żeby dali mu jakiś dziwny przydomek.
Walka trwała w najlepsze i była mimo wszystko przyjemna dla Yuzu, pomijając żar bijący od zanpakutou Juna. Przeciwnik nie był wymagający, albo specjalnie dopasował się do jego poziomu. Jakby nie walczył sparing, przebiegał wzorowo dopóki vizard nie użył shunpo.
Niech to cholera, wszyscy, po prostu wszyscy to potrafią
Warknął w głowie poirytowany. Jeszcze też im pokaże, że jest wstanie opanować szybkie kroki!
W końcu Kamagani pokazała swoją drugą naturę, o dziwo po raz pierwszy te płomienie zaatakowały go. Były cholernie zimne, jednak trzymał dalej swoje ostrze. Musiał pokazać drugiej postaci zanpakutou, że jego ramiona są wystarczająco silne aby je dzierżyć.
Widać nie dasz za wygraną, ja też się nie poddam.
Zacisnął zęby i pomimo bólu, dalej trzymał swoje ostrze, była to bardziej dla niego walka psychologiczna, więc obrażenia fizyczne schodziły na drugi plan. Musiał udowodnić swoją wartość.
Nie do końca, to jest właśnie ten problem, o którym mówiłem. Te szczęki pochłaniają reiatsu... i to pierwszy raz gdy te płomienie przeniosły się na mnie. Podejrzewam, że chce mi udowodnić, że jestem słaby. Dlatego zdziwi się.
Odparł pewnym głosem, jeszcze mocniej zaciskając rękojeść, po czym odwrócił się w stronę Hyuu.
Hyuu - sama, masz jakieś pomysły?
Zapytał, licząc, że usłyszy pozytywną odpowiedź.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-14, 19:19

Hyuu odpowiedział skinięciem głową w stronę Jun'a, który zapieczętował miecz i cofnął się o kilka kroków jakby w obawie, że zaraz i na niego spadną czarne płomienie.
- Nigdy wcześniej nie widziałem, aby zanpakuto atakowało swego pana w rzeczywistym świecie. - Hyuu z kamienną twarzą przyglądał się zmaganiom Tanaki.
Yuzuru próbował pokazać, że jest silny, lecz ogień yin coraz bardziej trawił jego ramiona. Zimno przenikało, aż do kości. Skóra zaczęła pomału czernieć. Tego było zbyt wiele nawet dla Tanaki. Puścił rękojeść. Kamagami uderzyło o ziemię. Ramiona lizane przez gasnące płomienie drżały.
- Ojej, jakie to straszne. - Stojące na górze gigai Tanaki zasłoniło usta.
Hyuu, oraz druga osoba przemieścili się na dół przy pomocy shunpo. Mężczyzna z twarzą owiniętą bandażem zaczął układać wokół Tanaki kamienie z wyrytymi runami.
- Kurasawa Kazuki mój zastępca. - Hyuu przekrzywił głowę. - Kamienie, które wokół ciebie stawia mają za zadanie pomóc ci w wejściu do wewnętrznego świata. Tylko tam możesz dojść ze swoim zanpakuto do porządku. Normalnie radziłbym użyć metody perswazji, ale może się okazać, iż twoje zanpakuto będzie można poskromić tylko przy użyciu siły. Niemniej niech to będzie środek ostateczny.


[-8 PŻ]


Spoiler:
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-14, 19:42

782

Heh.. Musi być ten pierwszy raz.
Zaśmiał się ironicznie, chociaż wcale mu nie było do śmiechu. Zamiast tego, nie dał rady dłużej trzymać Kamagani w rękach, ten zimny płomień był zbyt wyniszczający.
Po chwili już przed nim pojawili się pozostali obecni vizardzi.
Mnie z pewnością już znasz. Jeżeli nie to jestem Tanaka Yuzuru
Zwrócił się bezpośrednio do Kurasawy. W sumie to chłopak nigdy nie miał problemu, żeby wejść do wewnętrznego świata, aczkolwiek ostatnimi czasy nie próbował tego, nie było kiedy...
Od zawsze chciałem się dogadać, ale myślę, że teraz może być ciężko...
Był zdecydowanie rozgoryczony, kto by pomyślał, że jego własne zanpakutou go zaatakuje... Oby to był tylko nieszczęśliwy wypadek i Kamagani będzie w stanie odzyskać nad sobą panowanie... Nie zwlekając, Tanaka podszedł do swojego ostrza i usiadł przed nim w pozycji lotosu, w takiej odległości, żeby płomienie go nie dosięgnęły.
No to do dzieła...
Odparł i zamknął oczy. Starał się jak najbardziej wyciszyć i uspokoić. Starał się wyobrazić, że znajduje się w nieskończonym oceanie, pozwalając żeby jego ciało spokojnie dryfowało...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-14, 20:32

Kazuki nie zwrócił uwagi na powitanie Tanaki. Ustawił ostatni kamień, po czym stanął krok za Hyuu.
- Nie możesz marzyć o zapanowaniu nad innerem, jeśli nie kontrolujesz własnego zanpakuto - odrzekł Hyuu. - Powodzenia Yuzuru Tanako. Oby duchy były ci przychylne.
Tanaka ukląkł obok wciąż lizanej przez czarne płomienie Kamagami. Na odległość trudniej było dotknąć miecza myślą. W dodatku Yuzuru czuł dziwny opór, jakby barierę odgradzającą go od wewnętrznego świata. Kamienie wokół niego promieniowały jednak delikatnym reiatsu, które zdawało się rozpuszczać przeszkody. Powoli, z trudnościami, ale w końcu znalazł przejście do alejek sakury.

https://bleach.forumpolish.com/t1810p150-wewnetrzny-wiat-tanaki
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-27, 22:16

Yuzuru Tanaka

***

Dodaj sobie +2 do reiatsu i kontroli reiatsu i +1 do psychiki. Ponadto wyzwolenie shi kai daje Ci teraz +10 do reiatsu, kontroli reiatsu i psychiki.

***

Gdy się ocknął ujrzał leżącą obok Kamagami w zapieczętowanej formie. Zmęczenie z wewnętrznego świata przeniosło się na rzeczywistość. Miał sporą ochotę na porządną drzemkę.
- Czy odniosłeś sukces? - Hyuu zbliżył się na kilka kroków. Za nim stali pozostali dwaj vizardzi.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-27, 22:31

808

Tanaka wrócił do rzeczywistego świata, nim jeszcze otworzył oczy to na jego twarzy już gościł uśmiech. Sięgnął po zanpakutou i wstał z trudem. Był jednak bardzo zadowolony z rezultatu swoich działań.
Udało mi się rozwiązać problem.
Odparł z uśmiechem, czuł olbrzymią euforię. Teraz już, że nic nie powinno stać mu i Kamagani na drodze do wspólnego rośnięcia w siłę, a co ważniejsze nikt nie będzie im utrudniał kontaktowania się ze sobą. Mimo tak kiepskiego początku dnia teraz można go uważać zdecydowanie za udany.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-31, 17:15

- Rozumiem. Czuję zmianę w twoim reiatsu- Hyuu skinął głową. - W takim razie na dziś to już wszystko. Jun zaprowadzi cię do miejsca, w którym będziesz mógł wypocząć.
Podczas, gdy Kazuki zbierał kamienie, Tanaka wraz z June'em wrócili do swoich gigai, po czym opuścili magazyn.
- No koleś, sporo musiało ci się w głowie dziać. - Jun pacnął Tanakę w plecy. - Teraz pewno Kazuki senpai będzie chciał cię poddać jednemu z jego morderczych treningów, więc byłoby dobrze żebyś porządnie wypoczął. Dobrze się składa, że mamy jedno wolne mieszkanko w naszym bloczku. To znaczy teoretycznie należy ono do Kazuki'ego, ale on rzadko kiedy tam zagląda. Nie oczekuj tylko nie wiadomo czego. Raczej dość ciasnawo tam jest, ale pewno i tak niewiele będziesz spędzać tam czasu. W końcu masz cały świat do poznania. - Jun uśmiechnął się szeroko i jeszcze raz pacnął Tanakę. - Ogółem jak masz jakieś pytania o to jak funkcjonuje ten świat to wal śmiało do mnie. Może i urodziłem się w Soul society, ale odkąd pamiętam to żyję tutaj.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-31, 17:52

809

Rozumiem, dziękuję za pomoc.
Odparł z lekkim zrezygnowaniem. Myślał, że może jednak coś jeszcze dzisiaj porobią. Po krótkim namyśle, z pewnością stwierdzi, że jest to mimo wszystko, dobry pomysł. Czuł się zmęczony i wierząc słowom Jun'a lepiej żeby jutro był w formie.
No w sumie to się działo. Mam nadzieję, że więcej nie będę mieć takich przygód. Szczerze to nie mam nic przeciwko takim treningom, od kiedy pamiętam zawsze dawałem i dawano mi w kość. Już chyba jestem takim typem, co lubuje się w takiej formie rozwijania swoich umiejętności.
Przeciągnął się, starając się rozprostować kości i lepiej "dopasować" do ciała gigai.
Nie jestem wymagający, jak nie będzie dziury w ścianie to będzie wystarczający standard. No i jakby coś na ruszt się znalazło...
Kto by pomyślał, że Tanaka jeszcze dostanie mieszkanie. Te fakty i zdarzenia coraz bardziej utwierdzały go w przekonaniu, że jednak pobędzie trochę w świecie żywych. Do tej pory wszystko wydawało się być snem. Ale teraz mógł dumnie prężyć pierś, będąc zadowolonym z tego, do czego doszedł, że udało mu się wywalczyć możliwość rozwiązania swoich problemów. Poza tym to zjadłby coś jeszcze i wziął kąpiel, o tak, to zdecydowanie pomogłoby mu zregenerować swoje siły.
Podejrzewam, że Świat Żywych nie różni się tak mocno od Soul Society, wbrew pozorom. Tu i tu są ludzie, a Ci zbytnio się nie będą różnic, przynajmniej mentalnie.
Chociaż od razu zanegował te zdanie w głowie, przypominając sobie chłopaka, który miał dziewczynę w jakimś płaskim urządzeniu...
Ta technologia jest nie lada zagadką.
Spojrzał na latarnie, sygnalizację świetlne i inne urządzenia działające na prąd, które były w zasięgu wzroku.
Póki co, nie mam żadnych pytań. Ale na pewno się z czasem pojawią, więc zapamiętam.
Uśmiechnął się i włożył ręce do kieszeni.
Tanaka nie wiedział czy powinien zazdrościć Junowi, tego że mieszka tutaj odkąd pamięta, czy też nie. Świat ten był jeszcze jednym wielkim znakiem zapytania, a Tanaka wbrew pozorom wcale tak złych wspomnień z Soul Society nie miał. Pomijał przypadki, gdzie sam wpakował się w kłopoty, albo kłopoty znalazły go. Wydawało się, że życie w Soul Society było mniej przytłaczające, no ale teraz to już wspomnienie. Trzeba patrzyć w przyszłość i to, tę najbliższą.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-01-31, 18:53

- Nie powiem czy tubylcy mocno różnią się do tych w Soul society, bo jak mówiłem słabo znam tamten świat, ale technologię to tutaj rzeczywiście ciekawą mają. Łatwo się od niej uzależnić, więc uważaj żeby nie przesadzić z telewizorem czy grami komputerowymi.
Tanaka oczywiście nie miał pojęcia czym są telewizja i gry komputerowe, aczkolwiek brzmiały nadzwyczaj intrygująco.
Jun zapewnił, że do miejsca docelowego dzieli ich dziesięć minut drogi, co było bardzo korzystne, bo właśnie zaczynało kropić. Przy okazji Yuzuru ujrzał coś nowego. Obok metalowych powozów warczących na ciemnej drodze przejechał bowiem mniejszy, dwukołowy pojazd, do którego, niczym do końskiej grzywy, przylgnął człowiek w dziwnym hełmie.
Po kilku dalszych minutach dotarli do budynku mającego być siedzibą organizacji Bellato. Cóż, jeśli ich priorytetem w poszukiwaniu kryjówki była dyskrecja, to patrząc na skromny i brzydki budynek cel swój osiągnęli.

https://bleach.forumpolish.com/t2062-apatto
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-07, 23:21

Yuzuru Tanaka

Wyjątkowo Kazuki nie czekał na niego na dole, lecz w samym magazynie. Siedział na rękojeści swojego zanpakuto wbitego w podłogę. Gdy Tanaka wszedł, vizard uniósł głowę.
- Koniec z treningami - rzekł głosem zniekształconym przez zakrywający usta bandaż. - Dzisiaj otrzymasz swoją pierwszą misję. Twoim celem będzie adjuchas gustujący w starcach, co znacznie powinno zawęzić twój obszar poszukiwań.
Tanaka wiedział, że adjuchasy rzadko pokazywały się w świecie żywych. Do pozostawania w Hueco mundo zmuszała ich potrzeba polowania na pustych podobnej sobie klasy, gdyż w przeciwnym razie groziło im cofnięcie się do bezrozumnej formy gilliana.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-08, 10:52

860

Jak już kiedyś wspomniałem, nie mogę się od niego oderwać bo zawsze mnie znajdzie pośrednio czy bezpośrednio...
To była naprawdę irytująca kwestia, tak bardzo chciał zerwać te więzy przeszłości, a one tak uparcie się go trzymają.
Tak, zbierajmy się
Kiwnął głową, że się zgadza, również w kwestii Susumu. Zabrał pizzę i wrócili do Apatto. Od razu jedzenie schował do lodówki i poszedł pod prysznic. Stał dość długi czas pod strumieniem wody, jakby chcąc spłukać z siebie wszystkie niepotrzebne myśli, nie było to jednak proste zadanie. Gdy położył się do łózka, przekręcał się z boku na bok nie mogąc zasnąć. Po długich próbach w końcu odszedł w objęcia Morfeusza.
Wstał bardzo wcześnie, musiał się przygotować. Spodziewał się, że dzisiaj może otrzymać już zadanie, dlatego też chciał zabrać swój ekwipunek, możliwe że będzie bardzo przydatny. Po zjedzeniu pizzy, wcześniej podgrzanej w mikrofalówce, i wypiciu herbaty ruszył do starego magazynu. Tym razem trochę błądził i kręcił starając się wychwycić czy ktoś go obserwuje i ewentualnie te osobę zgubić.  
Gdy dotarł na miejsce, okazało się że miał racje. Faktycznie dzisiaj otrzyma swoje pierwsze zadanie.
Nim poznam szczegóły, moglibyśmy porozmawiać chwilę o innej, naglącej sprawie?
Zadał pytanie, a gdy ten się zgodzi opowie mu o tym, czego dowiedział się na temat ostatniej inwazji czerwonych stworów, oraz o wczorajszym incydencie z Mercenari. Przynajmniej nie będzie musiał się tak tym martwić bo Kazuki i Hyuu z pewnością znajdą sposób na rozwiązanie tej sytuacji.
Czy powinienem coś jeszcze wiedzieć odnośnie tego zadania?
Lepiej było mieć jak najwięcej informacji odnośnie tego adjuchasa bo to już może być groźny przeciwnik. Od razu zaczął się zastanawiać w jaki sposób znaleźć hollowa, skoro lubował się w starszych ludziach, to trzeba to wykorzystać.
Czy posiadamy jakieś gigai w formie starego człowieka? W ten sposób mógłbym go łatwiej zwabić do siebie, tym bardziej że w ukrywaniu reiatsu jestem dość kiepski.
Przedstawił swój plan, czekając na odpowiedź.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-09, 18:58

Nawet, bądź co bądź, spore rewelacje Tanaki nie zmusiły Kazuki'ego do porzucenia postawy niezmąconego spokoju. Nawet oczy nie zdradzały emocji. Widać doświadczenie i potęga pozwalały na wszystko spoglądać z większym dystansem.
- To cenne informacje - stwierdził w końcu. Twardy głos częściowo przytłumiał bandaż zasłaniający niemal całą twarz Kazuki'ego. - Przydadzą się jeśli Accretia zdecyduje się dać znaczną nagrodę za tą Ishifone, a Mercenari nie musisz się martwić. Są zbyt słabi, nie odważą się zaatakować nikogo z Bellato.
Wyciągnął zza pazuchy płaszcza złożoną kartkę, którą podał Tanace.
- Cel nazywa się Friolos Dedos. Niewiele wiadomo na temat jego zdolności oprócz tego, że opierają się na zimnie.
- Pomysł z gigai jest dobry. Dostaniesz je jeszcze dzisiaj.
Na kartce znajdował się rysunek wyjątkowo szpetnego pustego.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-09, 19:10

861

Nie dało się rozgryźć Kazukiego, a szkoda, Tanaka chciałby wiedzieć co siedzi w jego głowie. Widać miał bardzo duże doświadczenia i wiele przeżył, co ukazuje prawdopodobnie twarz ukryta pod bandażami.  Tak jak się spodziewał, jego informacje okazały się cenne, i lepiej by było dla Ishifone aby jednak nie wystawili za nią znacznej nagrody za dostarczenie martwej czy żywej bo biorąc pod uwagę siłę Bellato, nie miałaby żadnych szans.
Zimno... Trzeba spodziewać się wszelkiej manipulacji lodem czy wodą. Oby dzisiaj nie padało, bo może  nie być zbyt ciekawie...
Zabrał rysunek adjuchasa, gdy go zobaczy to na pewno z innym hollowem nie pomyli.
Rozumiem, i to znaczy, że nie zacznę zadania od razu?
Zapytał, bo w końcu był przygotowany żeby ruszać od razu. Będzie musiał jeszcze napisać sms'a do Karasa.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-09, 19:52

- Kto powiedział, że możesz się lenić? - Kazuki założył ramiona na piersi. - Wybadaj teren, określ prawdopodobne miejsca, w których pusty mógłby się pojawić. Nauka myślenia to również część twojego szkolenia, a teraz możesz odejść.
Kazuki wyrwał zanpakuto z podłogi i schował je do pochwy.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-09, 19:59

862

Tego też nie powiedziałem
Dopowiedział w myślach i skinął głową w geście zrozumienia,
Rozumiem, w takim wypadku ruszam.
Wyszedł z magazynu i zaczął iść przed siebie. Wyciągnął telefon i zaczął pisać sms'a do Karasa.
Mercenari węszy za Mizuki, nie pojawiajcie się przez jakiś czas u Katriny.
Taka była treść wiadomości, nie miał zamiaru się rozpisywać, Karas z pewnością zorientuje się o co chodzi i rozpocznie odpowiednie kroki.
Zastanawiał się, gdzie najczęściej można spotkać starszych ludzi. Tacy mają sporo wolnego czasu, może na jakimś rynku, albo w parku?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-09, 20:34

Zimowa aura niezbyt sprzyjała walce z istotą posługującą się mocami związanymi z zimnem. W dodatku śnieg zaczął dość mocno prószyć.
Prawdę mówiąc Yuzuru nie miał pewności czy wybrał właściwy numer, bo przecież nie miał wczoraj możliwości natychmiastowego zapisania telefonu Karas, ale wiadomość zwrotna, którą otrzymał po paru minutach rozwiała obawy.

"Mam ponad trzy tysiące lat, to co będę się bać paru najemników :D"

Miejsc nawiedzanych przez emerytów Tanaka mógł wytypować kilka. Na pewno park, chociaż na tą porę roku liczba babcinek spacerujących po alejkach znacząco spadała. Ponoć popularnym miejscem zlotów staruszków był cmentarz gdzie doglądali wykupionych miejsc na własny grób. Zawsze można się udać też na osiedla, w których dominowały osoby starsze, albo też do pokręcić się w okolicach domu opieki. Co by nie mówić w Japonii wiekowych ludzi nie brakowało.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-09, 20:47

863

Chłopak otrzymał wiadomość zwrotną, która go wręcz rozwaliła, śmiał się dłuższą chwilę i kiedy się opanował znowu odpisał.

Wolałem was uprzedzić, żeby nie było niespodzianek ;)

Następnie skierował się stronę cmentarza. Po drodze rozglądał się za jakimś korzystniejszym terenem do walki, aby nie bić się pod gołym niebem. Będzie mógł się ewentualnie przenieść do bardziej korzystnej lokacji. Miał nadzieję, że dojrzy gdzieś jakąś większą halę, czy most, który uchroni go przed opadami śniegu.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2016-02-10, 14:35

Podczas wyprawy na cmentarz Tanaka nie dostrzegł dogodnego miejsca, w którym mógłby stoczyć walkę z adjuchasem. Samo dotarcie do celu zajęło nieco ponad kwadrans.

https://bleach.forumpolish.com/t1143p60-stary-cmentarz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2021-01-06, 18:20

Yuzuru Tanaka

Jeśli Tanaka niecierpliwił się momentu rozpoczęcia akcji, to mógł się czuć ukontentowany, gdyż kolejne kilka dni przeleciały jak z bicza strzelił. Obecnie wraz z Hyuu stali w magazynie wynajmowanym przez Bellato. Dopiero co wyszli z gigai, już przygotowani do misji. Osobę Hyuu zakrywał jasnobrązowy płaszcz z kapturem, natomiast Tanakę czarne okrycie przypominające płaszcz przeciwdeszczowy, który poza sylwetką miał także ukryć jego krnąbrne reiatsu.
Przed nimi zaś gargantę stabilizował wysłannik Novembree - mały, niewiele ponad metrowy dwunożny pusty, którego wątłe ciało chyba tylko cudem utrzymywało dużą głową zakutą w jaszczurczą maskę. Stworzenie miało ich zabrać do Las Noches, gdzie dalej mieli spotkać się z Novembree przy wrotach prowadzących do skarbnicy Lorda H.
Reszcie Bellato powiedziano, że Tanaka udaje się wraz z Hyuu na tajną misję, co spotkało się z pewną dozą zazdrości, iż po raz kolejny dane mu będzie pracować wraz z szefem.
- Czy jesteś szczęśliwy w Bellato, Tanako? - zapytał niespodziewanie milczący już od paru minut Himura. Patrzył na małego pustego, który rzucał wokół ukradkowe spojrzenia, jednocześnie kręcąc nadgarstkami jakby w ten sposób zachęcając otworzoną już gargantę do umożliwienia im bezpiecznego przejścia.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stary magazyn Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket0/500Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket0/3906Stary magazyn Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2021-01-06, 19:09

1247

Kolejne dni mijały szybko. Tanaka nie marnował czasu i przygotowywał się mentalnie do nadchodzącej misji. Poświęcał większość czasu na medytację, a gdy rozmyślał to skupiał się na najbliższej przyszłości - nadchodzącej misji. Starał się również nie rozpraszać, aby całą uwagę poświęcić na te trudne, z wieloma niewiadomymi zadanie.
Teraz właśnie stał i czekał spokojnie aż posłaniec Novembree ustabilizuje gargantę. Ponownie miał udać do Las Noches - miejsca, które nie kojarzyło mu się najlepiej i miał nadzieję, że nigdy więcej nie będzie musiał tam się udawać. Los jednak znowu skierował go w tamte miejsce, a Yuzu to zaakceptował. Mentalnie był przygotowany na nadchodzące trudności, jakie by nie były.
Ciszę przerwał nieoczekiwanie Himura i to pytaniem, którego w sumie się nie spodziewał.
- Tak jestem. - odpowiedział nie zastanawiając się. Odpowiedź dla niego była oczywista, co prawda nie był zupełnie wolny jak tego pragnął, ale nie można mieć wszystkiego. Nie zdecydował się również na rozwinięcie odpowiedzi bo też nie wiedział czy jest to wskazane tuż przed misją. Poza tym czemu Hyuu zapytał o to właśnie teraz?


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stary magazyn Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stary magazyn Pbucket9000/9000Stary magazyn Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty2021-01-10, 20:11

- Rozumiem. - Hyuu spojrzał przelotnie na Tanakę i tyle. Nie rozwinął czemu zadał to pytanie właśnie teraz, a nawet gdyby to zrobił, przerwałby mu skrzek pustego.
Stwór odwrócił się i szarpnięciem głowy (które zachwiało przy okazji jego równowagą), zaprosił vizardów do ruszenia za nim. Sam wkroczył do portalu, gdy tylko udało mu się zakończyć zachwianie. Hyuu skinął na Tanakę, po czym wkroczył w gardziel prowadzącą do Hueco Mundo.
https://bleach.forumpolish.com/t2454-skarbnica#72303
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stary magazyn Empty
PisanieTemat: Re: Stary magazyn   Stary magazyn Empty

Powrót do góry Go down
 
Stary magazyn
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stary cmentarz
» Magazyn Wayakama
» Magazyn transportowy.
» Stary dom
» Stary Dwór

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje