Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Super zło, super dobro...

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Super zło, super dobro... Pbucket102/290Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Super zło, super dobro... Pbucket41/156Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (41/156)

Super zło, super dobro... Empty
PisanieTemat: Super zło, super dobro...   Super zło, super dobro... Empty2016-03-27, 21:09

Mam ostatnio co prawda niewiele czasu, ale jak tylko złapie go więcej, tak żeby w miarę regularnymi mogła tu odpisami sypać chcę poprowadzić na boku dwie przygody, może później trzy. Będę je prowadzić tylko jak będę miała czas, bo najpierw chce poprowadzić przygody typowo bleachowe, tp jest priorytet. A to będzie takim projektem pobocznym, jak będzie mi i wam się nudzić

A o co chodzi ? Chcę poprowadzić sesje PBF lub PBM (mi obojętne), w konwencji początkujących superbohaterów miejskich, albo super łotrów. Mechanike mam już luźno wymyśloną, ze zgłoszonym graczem będę dogadywać szczegóły postaci, i wypełnię mu kartę, w oparciu o podane informacje. Miejscem akcji będzie albo wymyślona metropolia albo NY. Nie będę prowadziła w konwencji cukierkowej (bo nie umiem), raczej heroicznej, ale ciężkiej - nie zawsze wszystko wyjdzie, czasem nie. Będę próbowała takiego bohatera łamać, żeby go w końcu złożyć i uczynić superbohatera. Jak się zgłosić ? Prostoto... Macie sporo czasu, bo sądzę że do czerwca (wtedy mało co będzie mnie rozpraszać), piszecie mi tu bardzo krótki - nie więcej niż na 15 linijek opis tego co chcecie zagrać, pomysłu... Zamysłu który będzie zawierał najważniejszy szczegół historii, jakieś założenie, charakter, możecie dodać jakiś obrazek, muzykę... Cokolwiek.
Na razie mam dwa miejsca, jedno zajmie Iz (w tym wypadku znajomość się liczy :P), kogoś sobie wybiorę (jak ktoś się zgłosi), kogoś kogo pomysł mnie zainspiruje do poprowadzenia sesji. Wtedy obgadamy bohatera, damy mu początkowe moce, staty, poszerzymy historie i opis i slala bum gramy, jak będzie czas i chęci.
A proszę nie piszcie na masę, bo sama łapie się na tym, że inspiracje znajduje albo nie... Czasem im więcej to nie lepiej.

Reasumując:
Metropolia w stylu NY, albo NY. Czasy technologicznie około 2000 r, z fantastycznymi wstawkami, fabule ustalę. Raczej bohaterowie będą pierwszym superhero. Raczej nie poprwadzę też dzieci, a gra dostanie przylepki Pegi 18, przekleństwa, seks, nietolerancja itp.
JAk chcecie zagrać fajnie, a jak nie to nie.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Super zło, super dobro... Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Super zło, super dobro... Pbucket60/60Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Super zło, super dobro... Pbucket5112/5112Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Super zło, super dobro... Empty
PisanieTemat: Re: Super zło, super dobro...   Super zło, super dobro... Empty2016-03-29, 02:09

Na razie nie będę pisał, ale zgłaszam swoje zainteresowanie pomysłem.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Super zło, super dobro... Pbucket102/290Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Super zło, super dobro... Pbucket41/156Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (41/156)

Super zło, super dobro... Empty
PisanieTemat: Re: Super zło, super dobro...   Super zło, super dobro... Empty2016-04-01, 23:47

A jeszcze jedna rzecz, będę bardzo szła w sztampę... Sporo ostatnio siedzę w uniwersum superbohaterów, i w planowaniu sesji super bohaterskich, że będę nagradzała za sztampowe historię i opisy później - klisze komiksową.
No i tak, grę zaczniecie bez super mocy, albo z nowo odkrytymi podstawowymi mocami.
Powrót do góry Go down
Skald


Skald


Mistrz Gry : Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
Super zło, super dobro... Pbucket90/90Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Super zło, super dobro... Pbucket40/40Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (40/40)

Super zło, super dobro... Empty
PisanieTemat: Re: Super zło, super dobro...   Super zło, super dobro... Empty2016-04-02, 11:36

Brzmi interesująco :]
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Super zło, super dobro... Pbucket90/90Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Super zło, super dobro... Pbucket27/42Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (27/42)

Super zło, super dobro... Empty
PisanieTemat: Re: Super zło, super dobro...   Super zło, super dobro... Empty2016-04-03, 16:47

Ciekawe


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Shadow


Shadow


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Super zło, super dobro... Pbucket8/60Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (8/60)
Punkty Reiatsu:
Super zło, super dobro... Pbucket25/42Super zło, super dobro... Empty_bar_bleue  (25/42)

Super zło, super dobro... Empty
PisanieTemat: Re: Super zło, super dobro...   Super zło, super dobro... Empty2016-05-19, 00:02

To w końcu łotr czy bohater? Bo jeśli iz jest przyklejonym graczem to najpewniej decyzja, w znacznej mierze, leży po jego stronie (bo rozumiem, że tobie to rybka, co się wybierze) - chyba, że nie umiem w tekst pisany. Głowa mnie boli, to by tłumaczyło
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Super zło, super dobro... Empty
PisanieTemat: Re: Super zło, super dobro...   Super zło, super dobro... Empty

Powrót do góry Go down
 
Super zło, super dobro...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Wasza Twórczość-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje