Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yuzu

Go down 
AutorWiadomość
Yuzuru Tanaka


Yuzu Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yuzu Pbucket0/500Yuzu Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Yuzu Pbucket0/3906Yuzu Empty_bar_bleue  (0/3906)

Yuzu Empty
PisanieTemat: Yuzu   Yuzu Empty2017-05-28, 21:55

Witam serdecznie wszystkich zaglądających do tego wątku. Mam nadzieję, że znajdziecie tu informacje, których szukacie. Jeśli jednak nie, to zapraszam do pisania do mnie PW, tam rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania.
Doświadczenie
Jeszcze nigdy nie byłem MG, ale chciałbym to zmienić. Mam doświadczenie za to jako gracz i to nawet dość bogate. Grałem na forach o tematyce Naruto czy Bleach. Jestem tutaj od wielu lat. Wydaje mi się, że wiem czego oczekuje gracz( jeśli nie to oczywiście jestem otwarty na propozycje) i gra u mnie będzie dla was przyjemnością tak jak dla mnie.
Odpisy
Z odpisami może być różnie. Jestem dość zajętym człowiekiem, ale na forum bywam często. Myślę, że średnio 5 postów na tydzień jestem w stanie napisać, oczywiście jeśli gracz będzie aktywny. Może być mniej, ale również i znacznie więcej jak będę mieć dość czasu.
Co oferuje
W zależności od oczekiwań gracza myślę, że jestem w stanie prowadzić prawie każdego rodzaju rozgrywek. Chcesz być nieustraszonym wojem, który patrzy tylko komu zrobić guza? Nie ma problemu. A może chcesz być księżniczką, która rozkazuje swoim sługom, też nie będzie z tym kłopotów. Może nie jestem mistrzem romansów, ale postaram się sprostać wyzwaniu. W swoje przygody staram się wplatać różne wątki i zaskakiwać swoich graczy. Grając u mnie spotkacie różnych npc o przeróżnych charakterach. Lubię wyraziste postacie, także i humoru wynikających z kuriozalnych sytuacji nie powinno zabraknąć.
Czego wymagam i oczekuje
Chciałbym aby wasze odpisy miały chociaż kilka zdań. Oczekuję również odgrywania charakteru postaci i celu. Każda postać powinna mieć cel, do którego dąży, a nie jest prowadzona za rączkę przez swoją historię. Przyjemniej, łatwiej i skuteczniej mogę wtedy prowadzić rozgrywkę, która sprawi wam frajdę.

To by było chyba na tyle jak na początek. Z biegiem czasu postaram rozwijać się ten temat.
Powrót do góry Go down
 
Yuzu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Yuzu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Mistrzowie Gry-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje