Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój Kyosuke

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Haruaki


Pokój Kyosuke - Page 2 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pokój Kyosuke - Page 2 Pbucket110/110Pokój Kyosuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Pokój Kyosuke - Page 2 Pbucket110/110Pokój Kyosuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)

Pokój Kyosuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Kyosuke   Pokój Kyosuke - Page 2 Empty2018-08-10, 17:53

Masaki słuchał uważnie każdego twojego słowa. Czyżby na coś czekał? Niby jego postawa sugerowała nieugiętość oraz stanowczość. Jednak przez krótki moment wyraz oczu brata zdradzał lekki zawód, żal, a nawet smutek. Możliwe, że już wcześniej dostrzegł w tobie podobieństwo do prawdziwego Kyosuke. Mimo wszystko twardo trwałeś przy swojej prawdzie. Czy to dobrze? Zobaczysz w niedalekiej przyszłości... Wreszcie mężczyzna wziął głębszy oddech i stanął przy swoim biurku. Nie potrzebował krzesełka, bo podczas prowadzenia zajęć często zapisywał coś na tablicy.
-Czy twoi rodzice wiedzą o zaginięciu mojego brata i ojca? Chyba coś słyszałeś, prawda? Wiem, że proszę ciebie o bardzo dużo, ale potrzebuję ludzi do konkretnych działań. Jesteś młody, szlachetnie urodzony, więc mógłbyś sprawdzić niektóre źródła wśród uczniów. To sprawa honoru naszego klanu albo raczej przetrwania. Niektórzy dawno spisali Kyosuke na straty. Mimo wszystko wierzę, że gdzieś tam jest. Będąc dzieciakami różnie pomiędzy nami bywało. Często się kłóciliśmy o pierdoły. Byłem zły, że tak mało rozumiał... Po prostu nie chciałem zostać nową głową rodziny. Nie potrzebowałem żadnych zaszczytów czy sztucznej atencji. Wtedy marzyłem o byciu normalnym dzieciakiem. Lubiłem imprezować, żartować sobie, zagadywać dziewczyny. Przez moje wybryki miecz naszego dziadka odmówił mi posłuszeństwa. Wtedy czułem radość i strach jednocześnie. Niestety ojciec nie zamierzał dłużej czekać. Wyznaczył Kyosuke jako nowego następce. Miał zacząć naukę ze mną w akademii. Jakiś czas później zaginął... Nie będę tobie streszczał całego życiorysu. Uważam siebie za winowajcę całego zamieszania. Gdybym przyjął swoje brzemię, odpowiedzialność, to wszystko pobiegłoby innymi torami. Niestety dzieciaki bywają samolubne i mało myślą o dalekiej przyszłości. Czasu nie cofnę, ale chciałbym naprawić nasze relacje... Teraz jestem dorosły, mam żonę, córkę i chciałbym, żeby Kyosuke kiedyś je poznał.- Masaki mówił ze spokojem, jak również swego rodzaju zmęczeniem. Te wszystkie lata odcisnęły na nim piętno, którego nikt nigdy nie zrozumie. Spojrzał tobie prosto w oczy, jednak cierpliwe czekał aż podejmiesz decyzję. Zawsze mogłeś zgłosić, że najpierw przemyślisz sprawę. Choć brat tak naprawdę nie wiedział o twojej tożsamości. Poza tym przeszłość pozostawała przeszłością. Dla ciebie Masaki umarł w fałszywym świecie. Mężczyzna musiał czuć się podobnie...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pokój Kyosuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pokój Kyosuke - Page 2 Pbucket9000/9000Pokój Kyosuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pokój Kyosuke - Page 2 Pbucket9000/9000Pokój Kyosuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pokój Kyosuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Kyosuke   Pokój Kyosuke - Page 2 Empty2018-08-11, 16:01

Nigdy nie chciał... zostać głową rodu? Kyosuke nie wierzył własnym uszom. A więc to dlatego Masaki miał w poważaniu opinię ojca, gdy czynił kolejne głupstwa... i co najważniejsze to dla tego zanpakuto dziadka go odrzuciło... Gdyby Kyosuke miał czas żeby zastanowić się nad tą historią na chłodno, to być może doszedłby do wniosku, że historia brata warta jest współczucia. Ale coś w naturze człowieka sprawiało, że łatwiej przychodziła nienawiść niż współczucie.
Gdy był młodszy Kyosuke często żałował, że nie urodził się pierwszy. Towarzyszyła mu pewność, iż spisałby się znacznie lepiej w roli pierworodnego niż niepoważny Masaki, lecz gdy życzenie stało się rzeczywistością szybko pożałował, że kiedykolwiek tak o tym myślał. Z początku były to żale dziecka, na którego barki zrzucono wielkie oczekiwania, z którymi nie do końca sobie radzi. Nic wielkiego w porównywaniu do kilku lat spędzonych w iluzji, gdzie przeżył śmierć brata, gdzie sam cierpiał i był zmuszony patrzeć na cierpienia innych. Popełnił wiele błędów, które pokazały mu, że nigdy nie powinien myśleć o sobie jako o odpowiednim kandydacie na głowę rodu. Błądził po sztucznym świecie, podczas gdy jego matka cierpiała, a ojciec zaginął nie wiadomo gdzie. Został wplątany w rzeczy, w których nie potrafił się odnaleźć, a których rozwiązanie mogło decydować o losie wielu dusz. Masaki zawsze był bardziej utalentowany, a zostając nauczycielem udowodnił, że w odpowiednich warunkach jest w stanie zachowywać się odpowiedzialnie. Gdyby to on wtedy przejął zanpakuto dziadka, na pewno poradziłby sobie lepiej niż Kyosuke... ale nie, to brzemię spadło na mniej zdolnego syna, które jedynie chciał zostać dobrym shinigami żeby nie przynieść wstydu sobie i rodzinie.
Kyosuke miał ochotę wygarnąć bratu wiele rzeczy, ale wiedział, że może powiedzieć tylko jedno:
- Zrozumiałem. Gdyby coś rzuciło mi się w oczy, to oczywiście przekażę to sensei'owi. Mogę już wracać na lekcje?
Nie chciał mówić nic więcej obawiając się, że może nie zapanować nad kotłującymi się w nim emocjami.
Powrót do góry Go down
Online
Haruaki


Pokój Kyosuke - Page 2 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pokój Kyosuke - Page 2 Pbucket110/110Pokój Kyosuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Pokój Kyosuke - Page 2 Pbucket110/110Pokój Kyosuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)

Pokój Kyosuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Kyosuke   Pokój Kyosuke - Page 2 Empty2018-08-16, 19:53

Właściwie nie powinieneś mieć jakichkolwiek pretensji do brata, że pragnął normalnego życia. Przecież dosłownie przed momentem czułeś się podobnie. Generalnie mogłeś odmówić ojcu i wtedy staruszek musiałby poczekać aż dorośniecie. Niestety przyjąłeś na barki ciężar odpowiedzialności, więc wypadałoby wreszcie dorosnąć. Nikogo nie obchodziło ile obecnie masz lat, a każda decyzja pociągała za sobą większe bądź mniejsze konsekwencje. Bezpieczne życie pod okiem matki skończyło się, gdy zapragnąłeś zastąpić Masaki. Tymczasem mężczyzna westchnął cicho i przytaknął głową. Mogliście wreszcie opuścić pokój nauczycielski. Trochę szkoda, że nie pałałeś radością z powodu odzyskania brata. Szczególnie, że dorósł i faktycznie żałował tego wszystkiego co między wami kiedyś zaszło.

z.t
Główna sala
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Kyosuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Kyosuke   Pokój Kyosuke - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Kyosuke
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Modyfikacje Kyosuke
» Akademik: pokój nr 92
» Akademik: Pokój 106
» Akademik - pokój 21
» Pokój przesłuchań

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje