Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zerø

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ekkusu


Zerø - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket60/60Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket5112/5112Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-08-20, 12:03

Podeszła bo akurat zainteresowała ją muszka która przelatywała obok. Było to w końcu dość dziwne, że w zimę takie owady akurat sobie latały, zazwyczaj widziała je jakoś w lecie. Ale cholera wie, może akurat pieprzonemu robakowi wydawało się, że jest lato. Niewiele mądrzejsze od tego całego tłumu co się zbierał przed nią.
Więc sobie poszła za muszką. Może przy okazji zobaczy na co Ci kretyni się gapią, skoro już była na tyle blisko.
Powrót do góry Go down
Nadpatrz


Zerø - Page 2 Mg10
Nadpatrz



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-08-27, 16:38

Nie tylko Ishifone postanowiła dołączyć do gapiów. Ludzie schodzili się i schodzili, w pogoni za swoimi "muszkami". Gdy blondynka dotarła do tłumu okazała się za niska, żeby dokładnie zobaczyć co się stało. Ludzi było zdecydowanie za dużo, by zobaczyć cokolwiek między nimi.
~To straszne...
~Kto to w ogóle jest? Nie wygląda jak tutejszy.
~Żeby to tak w biały dzień...
Wiele podobnych komentarzy zostało rzuconych przez gapiów, będących po wewnętrznej stronie kręgu, jaki ludzie stworzyli. Po chwili okolicę wypełnił dźwięk syren, a potem do tłumu podjechał radiowóz.
-Rozejść się! - powiedział funkcjonariusz, wychodzący z pojazdu. Tłum posłusznie odsunął się tak, by policjanci mogli zbadać sytuację. Korzystając z sytuacji Ishifone mogła rzucić okiem na epicentrum zainteresowania. Na asfaltowym podjeździe na parkingu leżał mężczyzna, w kałuży krwi. Ishifone od razu rozpoznała blondyna w kurtce z futrzastym kołnierzem. Jeszcze dłuższą chwilkę temu pukał do drzwi mieszkania jej chłopaka, a teraz leży na asfalcie z raną postrzałową w potylicy, w kałuży krwi. Policja odsunęła nieco tłum od miejsca zbrodni, ograniczając do niego dostęp taśmą bezpieczeństwa. Po chwili dojechał drugi i trzeci radiowóz, a funkcjonariusze otoczyli tłum, by nikt nie opuścił terenu.
-Niech nikt się stąd nie rusza, dopóki nie zostaniecie przesłuchani! - powiedział jeden z nich przez megafon. Chcąc, nie chcąc przez przypadek Ishifone się wplątała dziwną sprawę, z morderstwem w tle. Musiała poczekać, aż przyjdzie jej kolej na zeznania. Spędziła tam pół godziny, aż wreszcie podszedł do niej wysoki mężczyzna w mundurze i bez zbędnych ceregieli załadował rewolwer pytań do pełna i rozpoczął ostrzał:
-Czy widziała pani zajście? - mówiąc to, podał jej gorący kubek z jakimś napojem. Chyba wynagrodzenie za pół godzinne czekanie na grudniowym mrozie. W zamian oczywiście oczekiwał szczerych zeznań...
Powrót do góry Go down
Online
Ekkusu


Zerø - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket60/60Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket5112/5112Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-08-31, 20:17

Najpierw nie mogła się w ogóle przyjrzeć bo się nagromadziły jak muchy, tylko byli mniej interesujący. Ostatecznie jednak udało jej się łokciem czy głową dokopać do centrum całego zdarzenia. To co ujrzała nawet ją trochę zainteresowało.
Mięso. A to mięso niegdyś było jednym z tych trepów co ją nawiedzili parę dni temu. Czyli jakiś... kwadrans?
Poza tym, że radiowozy z jakiegoś dziwnego powodu okrążyły cały teren i de facto uwięzili wszystkich zgromadzonych? To się dziewczynie nie spodobało, zwłaszcza, że...
...Znała się na prawie. Może trochę jej wiedzy wywietrzało, ale się znała. I nie zamierzała ot tak czekać bezczynnie cały czas jak ktoś jej zaburza przechadzkę. Podeszła do pierwszego-lepszego funkcjonariusza jak już przestali wrzeszczeć megafonem.
-Kto tu dowodzi?-Zapytała beznamiętnie, nie tracąc czasu-Chcę wiedzieć na kogo złożyć skargę w sprawie łamania procedur i bezprawnym ograniczeniu wolności osób postronnych-Od tego zaczęła. Nie zamierzała odpuścić dopóki nie zostanie stąd wypuszczona. Dla zasady - nikt nie będzie jej ot tak więził bez poniesienia konsekwencji.
Powrót do góry Go down
Nadpatrz


Zerø - Page 2 Mg10
Nadpatrz



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-02, 21:03

Mężczyzna spojrzał na nią nieco zaskoczony. Odchrząknął nieco i powiedział:
-To standardowe procedury. Znajduje się pani na miejscu przestępstwa, a my próbujemy ustalić co tu się stało. Wystarczy, że odpowie pani na kilka pytań i jest pani wolna. - kończąc zdanie wskazał na mężczyznę, który właśnie opuszczał półokrąg radiowozów. -Skoro nie ma złamanej procedury to nie ma potrzeby wołać przełożonego, a jeśli nie ma pani nic do ukrycia, to po co się opierać, prawda? Proszę się napić i uspokoić. - to powiedziawszy ponownie wystawił rękę z gorącym napojem.
-Ponawiam zatem pytanie: czy widziała pani zajście? - policjant był bardzo spokojny i pewny tego co robił. Sytuacja stała w miejscu. Ishifone wciąż stała otoczona przez radiowozy oraz policjantów przesłuchujących innych ludzi. Nikt inny najwidoczniej się nie opierał. Najprostszym rozwiązaniem było oczywiście odpowiedzieć...


*le Emerald Wallet: 8
Powrót do góry Go down
Online
Ekkusu


Zerø - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket60/60Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket5112/5112Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-03, 11:19

Więc zapytała. Potem... Właściwie trudno powiedzieć co się stało, skoro właściwie po całym zajściu miała pół godziny dziury w pamięci od momentu gdy... Dziwne. Bardzo dziwne. Cienie znowu musiały płatać figle. To znaczy próbowały ją ukatrupić czy sprowadzić na niej jakiś problem. Może to wszystko to w ogóle jakaś maskarada, a ona stała na środku skrzyżowania cholera wie po co i dlaczego?
-Poproszę imię, nazwisko i stopień-Mimo dość agresywnej treści mówiła dość beznamiętnie i bez emocji. Taka była jej odpowiedź na gatkę policjanta. Dobierze mu się do skóry tak, że nawet zasiłku nie dostanie. I tak by nie dostał, ale teraz absolutnie się w tym upewni. Napoju nie przyjęła. Pierdolenie, najpierw jej psuł dzień, a potem jeszcze oferował jakąś papkę z automatu. Taką lurę to może sobie pić jak już będzie na bezrobotnym.
-Nie widziałam. Widziałam za to tłum, który dopiero jak wszystkich uwięziliście zaczął się rozstępować-Mówiła obojętnie, niewzruszenie. Miała ochotę to zrugać, ale miała resztki zdrowego rozsądku. Resztki.
Powrót do góry Go down
Nadpatrz


Zerø - Page 2 Mg10
Nadpatrz



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-06, 16:17

Policjant najwyraźniej zignorował fragment, na temat jego danych osobowych. Widząc reakcję Ishifone w sprawie gorącego napoju, wręczył kubek właśnie mijającego go koledze z pracy, który ten przyjął bez słowa. Szybkim później ruchem zapisał coś w niewielkim notesiku. Najpewniej ostatnie zdanie przesłuchiwanej.
-Naprawdę nie musi się pani na nas wyżywać. - dodał. -My tylko wykonujemy swoją pracę. To tak jakby pani kazała osobie myjącej okna w centrum handlowej przestać, bo zasłania pani widoki. Mnie osobiście nie podoba się zatrzymywanie tylu ludzi, bo większość mówi nic nie warte pierdoły jak 'Nic nie widziałem' czy coś w tym stylu, a my łazimy i ich przepytujemy, zupełnie jakby sprawca miał się po prostu przyznać. Ani ja, ani pani nie mamy wpływu na te wszystkie procedury. - powiedział, bardzo spokojnym tonem. Nie brzmiało to jednak jak jakaś tam wyuczona formułka na opanowanie tłumu, ale faktyczne przemyślenia mężczyzny.
-Muszę jeszcze zapytać czy znała pani ofiarę. Może z widzenia czy coś... niekoniecznie jakieś tam bliskie znajomości. - dodał, licząc pewnie na spokojną reakcję Ishifone.


*le Emerald Wallet: 8
Powrót do góry Go down
Online
Ekkusu


Zerø - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket60/60Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket5112/5112Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-10, 23:39

Blablablablablabla. Kolejne nieprofesjonalne zachowanie, które absolutnie było poza protokołem, i było próbą jej zbycia. Naprawdę zaczynała się zastanawiać czy aby na pewno oni byli z policji, czy to może jakaś zorganizowana grupa przestępcza która chciała od przechodniów wyłudzić informacje. W sumie, co za różnica pomiędzy jednym i drugim?
Jednym uchem wypuszczała tą gatkę szmatkę, a butem wsmarowywała ją w wszechobecny śnieg, kręcąc podeszwą o asfalt. Naprawdę, marnowali czas. Dopiero się trochę uaktywniła gdy usłyszała coś o pytaniu. Procedury - dobre sobie. W końcu sama znała się trochę na prawie, a on miał obowiązek się przedstawić na samym początku.
-Nie znałam. Pierwszy raz ją widzę-Oczywiście skłamała, ale była w tym całkiem dobra. W utrzymywaniu tego samego wyrazu twarzy, przedstawiającego kompletny brak zainteresowania. Coś wspominał o tym, że to bezsensowne? Bo było, owszem. Mogła już iść?
Powrót do góry Go down
Nadpatrz


Zerø - Page 2 Mg10
Nadpatrz



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket0/0Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-11, 22:05

Policjant zanotował odpowiedź Ishifone w swoim notatniku, głęboko wzdychając. Może wyczuł albo przyuważył ignorancję niskiej blondynki. No nic... Wygląda na to, że nie miał więcej pytań, bo spojrzał na kolegę, który pilnował przy radiowozie, żeby nikt bez zezwolenia nie opuścił tego terenu.
-W takim razie to wszystko, pani Kumagae. - powiedział. -Może się pani skierować tam, do kolegi, żeby panią wypuścił. - dodał, wskazując na mężczyznę z lekkim zarostem. -Miłego dnia życzę. - tymi słowami zakończył rozmowę i odwrócił się na pięcie, zaczepiając kolejnego, być może niewinnego człowieka. Grunt, że nie wyczuł kłamstwa. Skoro Ishifone zna prawo, to wie, że składanie fałszywych zeznań jest z nim niezgodne, ale niewinność trwa, póki nie ma dowodów. Tak czy siak mogła już stąd iść. Od upragnionej od pół godziny wolności dzieliło ją tylko kilka metrów i nic nie warta wspominania rozmowa z gliniarzem przy radiowozie. Czysta formalność. Zatem czas ruszać!


*le Emerald Wallet: 8
Powrót do góry Go down
Online
Ekkusu


Zerø - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket60/60Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket5112/5112Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-13, 19:07

-Ta-Tylko, i wyłącznie tym zaszczyciła funkcjonariusza, któremu w duchu życzyła wszystkiego najgorszego. Właściwie, to co miała jeszcze za plany? Chyba... Zapomniała? To znaczyło, że nie były one zbyt ważne, i mogła się zająć tym, co robiła wcześniej, czyli niczym konkretnym. Nie miała tez ochotę widzieć się z nikim konkretnym, więc może pójdzie sobie na przedmieścia? Miała dużo czasu, by to zrobić, i nikt nie powinien jej przecież powstrzymywać. Bo niby dlaczego? Znowu ktoś na drodze umrze tylko po to, by ja wkurzyć? Niedorzeczne. A ona ta sprawa jeszcze się zajmie, i to także że te ciołki z pobliskiego komisariatu nie pobierają się przez długie miesiące, jeszcze w telewizji będą o tym trąbić!
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Zerø - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket60/60Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket5112/5112Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-27, 18:06

No nic. Zgodnie z moją zapowiedzią - wystawię już ocenę. Trochę wcześniej niż zakładałem, ale... Zacznę od tego co było dobre.

+Posty były pisane zrozumiałym językiem
+Trudno ocenić jak ciekawy może być wątek od samego początku, ale jednak jakieś zalążki na intrygę się pojawiały. Można było to rozwinąć w różnych kierunkach... No ale właśnie...

-MG zależało na tym, by gracz podążał jego ścieżką, a przynajmniej było to czuć w paru momentach rozgrywki. Z jednej strony się nie dziwię, gdyż specjalnie robiłem wszystko, by NIE współpracować z nim jak należy, jednak...
-...Brakowało komunikacji z graczem. Oczywiście, MG pisał do gracza, ale głównie po to by mu zwrócić uwagę, że post jest za krótki bądź że popełnił parę literówek (Napisał "a" zamiast "ą" nie postawił przecinka). Brakowało mi natomiast zapytania w pewnym momencie, gdy po raz kolejny ewidentnie ignorowałem to co się działo... "Czego właściwie oczekujesz od tej sesji? Jakie masz plany?". Prowadziłem kiedyś sesję postaci, która była absolutnie apatyczna na to co się działo i dla MG nie było to przyjemne, a w dłuższej perspektywie również i dla gracza. Swoboda prowadzenia to jedno, ale gdy w sesji nie ma celu, to... MG też nie może z drugiej strony zmuszać gracza. Powstanie nieciekawa sytuacja. Jednak reszta rozmów... Nie było agresywnie (Poza aż nadzbyt dużą stanowczością, że jak jeszcze raz obsunie mi się termin napisania posta to podziękujesz za współpracę - dla mnie trochę za ostro, ale może inni mają inne zdanie)
-Jeżeli postać nie zna języka, to w mojej ocenie nie powinno się pisać konkretnego dialogu. Zabieg anty-metagamingowy.
-Dużo lania wody w pewnych momentach, acz pod koniec było już lepiej.


Ogólny poziom prowadzenia oceniam na mocno taki sobie, jednak pewnie znaleźliby się ludzie którym taka forma by odpowiadała. Znacznie bardziej niepokoją mnie te przerwy, nieważne czy zamierzone czy nie.
To jest moja ocena, i to nie ja wybieram na MG. Ostateczną decyzję pozostawiam administracji.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Zerø - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket4096/4096Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket83037/262144Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-27, 23:43

Do momentu pojawienia sie trupa, gdzie same opisy zrobily sie przez to dluzsze, wlasciwie co post, to wyciaganie go na sile - co zrobi Iszifone, pojdzie w lewo, w prawo, a moze do lasu, albo schowala sie w studni... (zaznaczone na rozowo). Jak sie wrzuci takie od czasu do czasu, da sie przezyc, ale nie nagminnie. Wtedy wyglada, jak nie wiem co napisac, to poplyne z czymkolwiek, bo glupio jedno zdanie.

Miales gotowy scenariusz, czy - rzucmy wydarzeniem, a pozniej bedziemy kombinowac, jak to wyjasnic?


Tsuna
Powrót do góry Go down
CZaras


Zerø - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket1044/1044Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket12865/12865Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-09-29, 12:10

Jako, że przed tą drugą częścią egzaminu (przyznaje się bez bicia) zapomniałem wrzucić ocenę tego jak potraktowałeś podrzuconą Ci KP to zrobię to teraz.

Generalnie całkiem nieźle Ci poszło. Byłeś dokładny, starałeś się zwrócić uwagę na każdą z istotnych części karty postaci. Pewno nie dojrzałeś wszystkiego, ale od tego jest nas kilku oceniających, żebyśmy się uzupełniali. Jest, jednak parę spraw, do których bym się przyczepił. Po pierwsze nie wypada graczu mówić, że nie przeczytało się jego historii w całości. Jako osobę oceniającą stawia Cię to w kiepskim świetle. Po drugie starałem się wczuć w tym zadaniu w gracza, właściciela tej karty i powiem Ci, że zbyt miłej atmosfery nie wytworzyłeś. Sporo określeń wartościujących. Generalnie nie chcemy tu gracza zbesztać, tylko nakierować, żeby napisał coś porządnego i się z nami dłużej pobawił. Także lepiej skupić się na wyliczaniu błędów, radach itp. aniżeli na podsumowywaniu karty w dość nieprzyjemny sposób... Nawet jeśli się to nam, aż ciśnie na usta.

Co do mojej części egzaminu to pojawiło się tu trochę niedokładności, nie każde zadanie kandydat wypełnił w stu procentach. Z drugiej strony język był zrozumiały, mechaniki w porządku, pomysły też całkiem całkiem, więc wydaje mi się, że jeśli weźmie moje rady do serca to w takich kwestiach warsztatowych będzie przynajmniej przyzwoity.

Przeczytałem część Ekkusową i tu także się wypowiem. Tak jak pisałem na discordzie Zero dostał trudne i frustrujące zadanie prowadzenia postaci, która jest mocno zniechęcona, nic od siebie nie wnosi, a jedynie reaguje na to co MG pod nos jej podprowadzi. Osobiście, więc jestem ciekaw jak poradziłby sobie z postacią bardziej zaangażowaną... I standardową, bo nie ukrywajmy, że Ishifone to dość oryginalna persona. Troszkę też szkoda, że nie dowiedzieliśmy się niczego na temat tego jak prowadzi coś co w PBF opartym na Shounenie jest dość istotne, czyli mordobicie :D
Po tym małym wstępie co ja uważam. Generalnie posty nie były złe. Niezłym językiem, może i nie jakieś długie, ale też przekazywały najistotniejsze informacje. Zero wymyślił jakąś tam intrygę, z której mogło wykluć się coś naprawdę interesującego, a to przecież najważniejsze.

Ocena zbiorcza. Tak jak wspominałem w pierwszej części jest co nieco do poprawienia w kwestiach warsztatowych, a i w sprawach czystej rozrywki Ekkusu z Tsuną znaleźli parę spraw do poprawy. Jednakowoż jeśli Zero ustabilizuje formę co do regularności odpisów, a także będzie rozsądny to będzie z niego przyzwoity MG. Co rozumiem przez rozsądny? Ano to, że po pierwsze skorzysta z rad, które widnieją w tym oto egzaminie, a po drugie będzie pytał pytał pytał i jeszcze raz pytał. W końcu egzamin nie sprawdzi kwestii rozsądnego rozdzielania punktów, dawania umiejętności, wad, mechaniki itd. w to wszystko trzeba się wgryźć, a najłatwiej o to wypytując starszych stażem mistrzów o ich metody, posiłkując się doświadczeniem, póki się własnego sposobu na prowadzenie na tym forum nie wyrobi. Ja zatem dałbym Zero umowę na okres próbny, zobaczył jak sobie radzi i jeśli będzie w porządeczku to już typowa umowa o pracę.

EDIT: Do jeszcze jednej rzeczy chciałem się przyczepić, o której zapomniałem. Zero, wymyślając imiona i nazwiska postaci lepiej unikaj robienia zbitków imion i nazwisk postaci z sławnych serii, bo to wygląda kiczowato. Lepiej wpisać w googlu jakieś imiona i nazwiska japońskie, tam znajdziesz sporo propozycji oryginalniejszego nazewnictwa.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Zerø - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zerø - Page 2 Pbucket9000/9000Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zerø - Page 2 Pbucket9000/9000Zerø - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty2018-10-03, 21:23

Dla mnie najbardziej rzuciło się w oczy wspomniane już lanie wody, jakbyś na siłę próbował wydłużyć posta, a krótki konkret jest lepszy od rozwleczonej ciapałygi. Nie jestem też fanem wchodzenia narratora w dialog z postacią, jaki to zabieg parę razy zastosowałeś, ale nie było też tragedii i liczę, że z czasem się wyrobisz. Błędy jakie popełniałeś znasz, więc wiesz nad czym pracować.

Skoro Twój pierwotny egzaminator zapalił zielone światło, to niniejszym mianuję Cię początkującym mg forumpolish ze slotem na jednego gracza. Pisz! Rozwijaj się! Stań twarzą w twarz ze swoim wrogiem, ujrzyj jego krew wsiąkającą w ziemię i usłysz lament jego kobiety! Powodzenia.
Powrót do góry Go down
Online
Sponsored content





Zerø - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zerø   Zerø - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zerø
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Zaakceptowane-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje