IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Kizuna Shihouin [Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Haruaki

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Kizuna Shihouin [Shinigami]   2018-11-14, 16:34

Zanim w ogóle zacznę sprawdzać kp, to chciałabym wiedzieć jedno... Czy reaktywując kartę poprawiłeś wcześniej wskazane punkty (przeze mnie), czy może poszło metodą "kopiuj, wklej"?

-Tsuna Event-
Reitasu: 144
Życie: 70

Bitka IOWOI
PŻ 43/100
PR 10/81

Ostatnio zmieniony przez Haruaki dnia 2018-11-14, 16:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Kizuna Shihouin [Shinigami]   2018-11-14, 16:39

Ja bym nawet zapytal, po co nowy temat, zamiast edytowac poprzedni.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Kizuna Shihouin [Shinigami]   2018-11-14, 20:54

@Tsuna

Obrazek ma tylko tak ogólnie określać wygląd postaci i proszę nie traktować go aż tak dosłownie. Dlatego na nim jest szczupły/przeciętny, podczas gdy postać z opisu jest atletyczna. Opis włosów rzeczywiście poprawię, ale co do opadania to skoro przy ocenie sugerowałeś się obrazkiem w dosłowny sposób, to tyle mogłeś wydedukować. Nie mniej jednak to również opiszę. Napisałem sweter, bo nic innego mi nie przychodziło na myśl, ale poprawię na koszulę (tak samo poprawię opis spodni). Co do części katany to nie znałem nazwy fachowej (miałem sprawdzić, ale zapomniałem) i to też za chwilkę poprawię, a ten łańcuch to owszem jest tylko ozdobnym frendzelkiem.
Co do opanowania to jeden z MG (nie pamiętam który) mówił mi, że jest to cecha niezależna od tej statystyki. Że Psychika odpowiada na skuteczność perswazji, wykrywanie kłamstw etc. Stalowa wola to taka miejscowość, a tu mówię o stalowych nerwach, co przecież nie jest tym samym. Co do łatwego zawierania przyjaźni to miałem głównie na myśli jego otwartość i przyjazne nastawienie, co w sumie pokazałem. Poprawię to. Inteligencja przeciętna to i oceny przeciętne. Nie widzę tu nic, co jest źle. Nie wiem co nie pasuje ci w Shinigami bez Kidou. Pewnie i tacy bywali. Nie ma też nic do rzeczy, że wada powstała, kiedy można było startować tylko z Akademii. Teraz jest inaczej, a wada została. Jeśli to tak bardzo razi to mogę zmienić na Beztalencie w Kidou. Efekt w zasadzie ten sam i nie będzie problemu z momentem stworzenia wady. Nie wiem co ma wspólnego nazwisko z wrażliwością na trucizny. Szczerze jak dla mnie to może być Kuchiki-beztalencie czy geniusz Abarai - to przecież nie ma znaczenia. Co do tekstu to jakiś dziwny błąd mi wyskakuje z tymi czcionkami w edytorze na stronie i jakbym nie edytował, on i tak wie swoje... Z tym chyba nic nie zrobię. Nie zamierzam zmieniać obrazka z powodu 'rukiowatości' twarzy sojuszniczki. Jak dla mnie to dopóki nie jest to 100% Rukia, to nie ma problemu.

@Haruaki
To było czyste "kopiuj, wklej", ale pamiętam o twoich uwagach i mam zamiar je poprawić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Kizuna Shihouin [Shinigami]   2018-11-14, 23:16

Obrazek ma tylko tak ogólnie określać wygląd postaci i proszę nie traktować go aż tak dosłownie.
Dopisz nastepnym razem, ze obrazek pogladowy. Wstawiasz obrazek, opisujesz go, jaki jest, wiec nie win, ze ktos przyjmie, ze tak wlasnie ma postac wygladac.

Opis włosów rzeczywiście poprawię, ale co do opadania to skoro przy ocenie sugerowałeś się obrazkiem w dosłowny sposób, to tyle mogłeś wydedukować.
Skoro juz dajesz opis, nie sam obrazek, to dobrze zrobic to kompletnie, zeby ktos czytajacy ten opis wyobrazil sobie wlasnie to, co opisujesz. Cwiczenie opisow ma te zalete, ze mozesz napisac, co chcesz, a szukanie pasujacej grafiki potrafi byc droga przez meke. I nie kazdy zawsze oceni to tak samo. Zwlaszcza, jesli chodzi o urode. Napiszesz, ze babeczka to osmy cud swiata, to tak bedzie. Na zdjeciu, to juz wedle gustu. Jednemu spodoba sie, inny powie, ze przecietna.

Napisałem sweter, bo nic innego mi nie przychodziło na myśl, ale poprawię na koszulę (tak samo poprawię opis spodni).
Mnie sweter kojarzy sie od razu z tym, co wrzucilem. Do koszuli tez nie do konca jestem przekonany, ale wydaje mi sie lepsza.

Co do części katany to nie znałem nazwy fachowej (miałem sprawdzić, ale zapomniałem) i to też za chwilkę poprawię
To akurat szczegol, ale skoro uzyles japonskiego nazewnictwa, to podrzucilem Ci te koncowke.

ten łańcuch to owszem jest tylko ozdobnym frendzelkiem.
Dopisz, ze ozdoba i bedzie wiadomo, ze np. nie nalezy za to lapac, bo sie urwie.

Co do opanowania to jeden z MG (nie pamiętam który) mówił mi, że jest to cecha niezależna od tej statystyki.
Nie wiem, jak inni, ale ja nie widze innej statystyki, ktora nadawalaby sie do opanowania.

Co do łatwego zawierania przyjaźni to miałem głównie na myśli jego otwartość i przyjazne nastawienie, co w sumie pokazałem.
To napisz, ze jest otwarty i przyjazny dla srodowiska. Samo w sobie nie gwarantuje to skucesu i bedzie zalezalo glownie od humoru prowadzacego gre.

Inteligencja przeciętna to i oceny przeciętne. Nie widzę tu nic, co jest źle.
Ja zawsze slyszalem, ze przecietna to 7. Procentowo 2 to blisko 30%, czyli zauwazalna roznica. Dlatego sadze, ze bardziej pasowaloby, ze musial troche wiecej przysiedziec, niz inni, niz tak sobie bez wielkich trudnosci pyknal nauke.

Nie wiem co nie pasuje ci w Shinigami bez Kidou. Pewnie i tacy bywali. Nie ma też nic do rzeczy, że wada powstała, kiedy można było startować tylko z Akademii. Teraz jest inaczej, a wada została. Jeśli to tak bardzo razi to mogę zmienić na Beztalencie w Kidou. Efekt w zasadzie ten sam i nie będzie problemu z momentem stworzenia wady.
Moze bywali. Jakby nie patrzec glowna bronia bylo zanpakutou i na tym autor sie skupil, a kidou bylo tylko dodatkiem. Natomiast skoro jest w programie nauczania, to jestem zdania, ze jakies minimum powinien znac kazdy. Dla mnie to po prostu realia swiata. Tak, jak w szkole ucza matematyki, zeby ludzie chociaz dodawac umieli, nawet jesli cokolwiek wiecej ich przerasta. Mechanika, jak szczegolowej bys nie napisal, nigdy idealna nie bedzie i zawsze da sie jakies kruczki wymyslec. Postacie zas ludzie tworza roznie. Jedni do postaci dopasowuja mechanike, inni biora mechanike i kombinuja, jak z dostepnych punktow wycisnac maks dps.

Nie wiem co ma wspólnego nazwisko z wrażliwością na trucizny. Szczerze jak dla mnie to może być Kuchiki-beztalencie czy geniusz Abarai - to przecież nie ma znaczenia.
Ma tyle, ze Shihouin od wiekow przewodzili oddzialowi szpiegow i skrytobojcow. Nie jest troche poruta, jak miedzy nimi taki wrazliwiec na trucizny sie trafi? Zreszta skupiles sie na nazwisku, a nie na tym, o co pytalem. Skad sie to wzielo? Zwlaszcza w takiej rodzinie. Matka za duzo palila w ciazy, albo rodzice obrazili chrzestna wrozke i zeslala klatwe?

Co do tekstu to jakiś dziwny błąd mi wyskakuje z tymi czcionkami w edytorze na stronie i jakbym nie edytował, on i tak wie swoje... Z tym chyba nic nie zrobię.
Mozna przelaczyc w tryb tekstowy i recznie powycinac zbedne tagi. Automaty zazwyczaj robia z tym smietnik (np. font A, bezposrednio po nim font B).

Nie zamierzam zmieniać obrazka z powodu 'rukiowatości' twarzy sojuszniczki. Jak dla mnie to dopóki nie jest to 100% Rukia, to nie ma problemu.
Ja zas jestem zdania, ze lepiej unikac postaci podejrzanie podobnych do glownych bohaterow serii.

@Haruaki
To było czyste "kopiuj, wklej", ale pamiętam o twoich uwagach i mam zamiar je poprawić.

To nieladnie z Twojej strony, ze wstawiasz niepoprawiona karte, ktora dopiero masz zamiar poprawic, nie wspominajac o tym. Poczekalbym na wersje poprawiona.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Haruaki

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Kizuna Shihouin [Shinigami]   2018-11-15, 19:56

To mam drugie pytanie z tym związane... Dlaczego pominąłeś poprzednie Fillery, a nawet zgodnie z obietnicą nie dopisałeś kolejnych dwóch? :v Po tej odpowiedzi dopiero zacznę oceniać kp. Chcę po prostu wiedzieć czy traktować tę kp jako nową, czy patrzeć pod względem starej...

-Tsuna Event-
Reitasu: 144
Życie: 70

Bitka IOWOI
PŻ 43/100
PR 10/81
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kizuna Shihouin [Shinigami]   

Powrót do góry Go down

Kizuna Shihouin [Shinigami]