Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 MG Czarny charakter

Go down 
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
MG Czarny charakter  Pbucket46/370MG Czarny charakter  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
MG Czarny charakter  Pbucket1847/6190MG Czarny charakter  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

MG Czarny charakter  Empty
PisanieTemat: MG Czarny charakter    MG Czarny charakter  Empty2019-12-07, 11:51

Witam, gram od bardzo wielu lat w różnych rpg, ale pierwszy raz postanowiłem zająć się tym od strony MG. Pewnie, gdyby nie fakt, że kilku graczy zostało bez prowadzącego z dnia na dzień, to nie postanowiłby się za to zabrać.

Rasy które mnie interesują:
-Shinigami
-Bounty
-Quincy
-Ludzie

Oczekiwania i zasady.

  • Oczekuje od graczy zaangażowania i odgrywania w miarę możliwości postaci.
  • Jeżeli ktoś ma zamiar zrobić sobie przerwę, proszę wysłać do mnie prywatną wiadomość.(Przyczyna mnie nie obchodzi tylko ile potrwa przestój.)
  • OOC jest zakazane i będą kary. Jeżeli nie jesteś pewny co wie,a czego nie Twoja postać zapytaj.



Kilka słów o moim prowadzenia.
Staram się odpisywać regularnie, ale wiadomo, że rożnie bywa i zdarzają się gorsze dni.


  • Będę używał kostek, żeby nieco urozmaić przygodę.



  • Przeciwników możecie spotkać różnych, czasami będą to słabe jednostki a czasami ktoś znacznie od was silniejszy.

  • Dopałki rei według mechaniki forum+ bezpieczne wzmacnianie, czyli jedną statystykę można, wzmocnić o tyle ile wynosi wasza wytrzymałość. Jeżeli postanowicie, przekroczyć limit skutki mogą być różne. Zawroty głowy, skurcze mięśni albo nawet utrata przytomności.

  • Czary rzucamy z pełną siłą z inkantacją od INT= poziomowi zaklęcia. Bez inkantacji, by uzyskać pełną moc należy mieć inteligencję dwa razy wyższą od poziomu zaklęcia. W wypadku rzucania zaklęć bez spełnionego minimum, moc czaru będzie zmniejszona procentowo (Hadou #50 z int 60 bez inkantacji będzie zadawał 60% obrażeń).


[*]


To chyba na tyle i tak reszty prawdopodobnie dowiedzie w praniu. Wszystkich chętny zaprasza do kontaktu przez discorda. W moim profilu znajdzie id. Dziękuje za uwagę.

Ostatnio wprowadziłem status gracza sezonowe. Co to oznacza zapytacie otóż, gdy ktoś rzadko mi odpisuje albo piszę bardzo nieregularnie przez długi okres. Zostaje przeniesiony do tej kategorii. Nie oznacza to niczego złego, po prostu w tym momencie nie zajmują oni u mnie pełnego miejsca jako gracz. Jak już zauważę większą aktywność, to zawsze mogą wrócić do statusu gracza.

Gracze:1/3
-Vespaux-
-||-
-||-

Gracze sezonowi:
-Urumi Aka Uchibayashi Urumi-
-Ozymandias Aka Okamibara Niten-
-Shihai-

[*]Polegli:
[*]
-Sanada Korin umarł ze wstydu już pierwszego dnia czynnej służby.


P.S temat będzie uzupełniany z czasem warto zaglądać. Przyznaje się bez bicia ostaniom rzecz zajmuałem.
Powrót do góry Go down
 
MG Czarny charakter
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Mistrzowie Gry-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje