Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shunko

Go down 

Z czym shunko może działać?
Z kataną, naginatą, toporem
Shunko I_vote_lcap0%Shunko I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Z kastetem i tym podobne
Shunko I_vote_lcap100%Shunko I_vote_rcap
 100% [ 4 ]
Z wyłącznie z gołymi pięściami!
Shunko I_vote_lcap0%Shunko I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4
 
Poll closed

AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Shunko Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Shunko Pbucket9000/9000Shunko Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Shunko Pbucket9000/9000Shunko Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Shunko Empty
PisanieTemat: Shunko   Shunko Empty2022-10-16, 19:25

Co jakiś czas powraca temat shunko z czego często mówi się czy można łączyć je z bronią białą. Ja dotąd zgadzałem się na takie połączenie, ale inni mają swoje racje dlatego też żeby zakończyć sprawę raz na zawsze sięgnąłem do ostatecznego rozwiązania czyli referendum.

Opcje są trzy. Pozwalamy by shunko współdziałało z każdym rodzajem broni białej, bądź też jedynie z kastetami czy zanpakuto przyjmującymi podobną formę, albo też niech działa wyłącznie przy wyprowadzaniu ataków gołymi pięściami.

Z czego jak sądzę wszyscy się zgodzą, że nawet jeśli wygra trzecia opcja to i tak wojownik walczący kataną będzie mógł odpalić shunko by czerpać korzyść z podwojonej szybkości i jedynie nie będzie zadawać dodatkowych obrażeń.


Ostatnio zmieniony przez Imperator Kuchiki dnia 2022-10-24, 21:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Shunko Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Shunko Pbucket9000/9000Shunko Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Shunko Pbucket9000/9000Shunko Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Shunko Empty
PisanieTemat: Re: Shunko   Shunko Empty2022-10-24, 21:30

No nic. Można już kończyć głosowanie i jak widać było one jednogłośne. Także niech po wsze czasy będzie już wiadome, że shunko nie można łączyć z katanami i innym tego typu żelastwem.
Powrót do góry Go down
 
Shunko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Propozycje i Pytania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje