Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac główny

Go down 
+6
Yuzuru Tanaka
Takagi Niizuki
Izdurbal Tenshi
Kamys
Benorn
Roten Yaiba
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyNie 11 Sty 2009 - 22:08

Eeech... - westchnąłem.
Popatrzyłem na kukłę. Ustaliłem w swoim umyśle jedno - To mój wróg! Skupiłem się w sobie, i odciąłem się od otaczającego meni tłumu uczniów, traktując ich jak element przeszkadzający w skupieniu. Uwolniłem całą moją, choć ciągle niewielką moc i zaatakowałem kukłę. (cała siła + 50 reiatsu) Miałem nadzieję, że chociaż trochę będę w stanie ją drasnąć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyNie 11 Sty 2009 - 22:11

Przed uderzeniem zatrzymałeś swoje ostrze i przypomniałeś co mówił mistrz o tym, że nie warto uderzać siłowo. Musisz pomyśleć, jaki będzie Twój następny krok te kukły zostały właśnie stworzone dla takich jak ty. Powiedział, że musisz być precyzyjny. Po chwili tłum się porozchodził. Zostałeś praktycznie sam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyNie 11 Sty 2009 - 22:22

Kurczę... to trudniejsze niż myślałem. USPOKÓJ SIĘ! - pomyślałem. Skupienie, precyzja i spokojny tnący ruch... minimalna siła mięśni, czysta finezja. Odetchnąłem parę razy...próbowałem odzyskać trochę siły po tym bezsensownym ataku.
Machnąłem na próbę mieczem w powietrzu chcąc znaleźć to optimum używanej siły, żeby atak był jednocześnie pewny, ale nie siłowy.
Po chwili zebrałem się w sobie. Uwolniłem swoją moc starając się przelać ją w ostrze zanpakutou, skupiłem się na nim i na celu, którym była kukła.
Uderzyłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 12 Sty 2009 - 0:08

Uderzyłeś. Kukła która wydawała się nie do zniszczenia nagle zaczęła pękać. W końcu się rozpadła. Był to rezultat Twojej pracy i zaangażowania wo to co robisz. -Brawo! To na dziś już wszystko możesz pójść do domu. Powiedział mistrz po czym zniknął Ci z oczu. Zostałeś sam z radosną miną na twarzy.

--
Edytuj swojego posta w domu. Napisz, ze wracasz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySob 17 Sty 2009 - 13:55

Na razie do żadnego nie należę , choć się staram . Nawet nie wiem który jest najlepszy , do którego bym najbardziej pasował . Odpowiedział i ustał się na środku placu To na jakie lekcje idziemy ? Spytał się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySob 17 Sty 2009 - 14:01

-Nie idziemy na lekcję tylko idziemy się zapisać do oddziału- Yuri złapała cię za rękę i pociągnęła lekko(raz) w stronę Głównego budynku
(pisz tam)
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac główny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket210/220Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:18

Roten znalazł się w miejscu, o którym wiedział bardzo niewiele. *Ech, ona nie wiedziała, trzeba spróbować u kogoś innego.* zaczepia kolejną, pierwszą lepszą osobę, tym razem nie zwracając uwagi na płeć.
-Przepraszam, słyszałeś/aś może coś o jakiejś egzekucji, która ma się dziś odbyć?
Jeśli nie otrzymuje odpowiedzi na to pytanie wtedy zadaje inne.
-A wiesz, gdzie mogę znaleźć więzienie?
Tak kolejno podchodząc do każdego, kogo napotka. Nie ma innego pomysłu, jakby mógł ją znaleźć.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:24

Odpowiedziała ci dopiero trzecia osoba był to młody chłopak który tylko powiedział O żadnych wyrokach nie słyszałem a od nośni więzienia to jest nie daleko wystarczy wyjść z akademii i skręcić w prawo zobaczysz duży budynek i napisem więzienie a jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to na korytarzu jest nauczyciel on ci na pewno pomoże
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac główny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket210/220Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:27

-Wielkie dzięki.
Roten obdarzył chłopaka uśmiechem, starał się być szczery, nie budzić podejrzeń. Odwrócił się w tamtą stronę i ruszył, pierwsze 3 kroki zrobił spokojnie, ale szybko przypomniał sobie, że nie ma czasu do stracenia i przyspieszył do truchtu, a po chwili biegł już przed siebie z maksymalną prędkością, nakręcając się myślami *Teraz - czym prędzej zabiorę ją stamtąd i wrócę unikając wszystkich kłopotów.* liczył na "pokojowe" uratowanie Ryou.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:31

Pobiegłeś do więzienia ale tam byli strażnicy którzy cię zatrzymali i zapytali Imię, Ranga i cel wizyty?
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac główny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket210/220Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:34

Roten się lekko zaczerwienił, nie przewidział takich pytań, ale szybko coś wymyślił. *Nie mogę tego zawalić, bo wtedy może coś wyjść na jaw...* Nie znał rang i systemu panującego tutaj.
-Sierżant Noburo Masamichi! Mam sprawę do więźnia... To tajne.
Powiedział, wręcz zacytował te słowa z jakiegoś filmu wojskowego(z takim wojskowym akcentem), który dawno temu oglądał.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:42

Sierżant parsknęli śmiechem strażnicy po czym gdy już skończyli się śmiać powiedzieli Widać że byłeś nie dawno w świecie ludzi i do tego masz poczucie humoru a zaraz po tym odsunęli się z przejścia i dodali wchodź sierżancie
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac główny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket210/220Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:44

Uśmiechnął się do nich tak, jakby specjalnie zażartował. Wchodzi do środka dumnym krokiem, jakby był zdecydowanie wyższy rangą od nich - w końcu za takiego się podaje. Wewnątrz skupia się i szuka reiatsu Ryou, poza tym chodzi i zagląda do cel szukając jej wzrokiem. Jeśli nie może jej znaleźć pyta się jednego ze strażników.
-A gdzie jest więzień "Ryou"?
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:50

Szukałeś reiatsu ale nie wyczuwałeś jej jednak po chwili w jednej z cel zobaczyłeś swoją przyjaciółkę ubrana w białą szatę i siedząca na czerwonym krześle. Miała zamknięte oczy wyglądała jak by odpoczywała ale nie spała
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac główny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket210/220Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:53

*Jest.* Roten podchodzi do jednego ze strażników.
-Oi, otwórz celę, ja się nią dalej zajmę.
Rozkazuje mu wskazując celę Ryou.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:55

Mężczyzna tylko wypuścił powietrze przez nos i nic nie zrobił
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac główny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket210/220Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 17:56

-To rozkaz z dowództwa.
Dodaje również zachowując spokój, jednak lekko się speszył, co sprawnie ukrywa.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 18:05

Rozkazem o dowództwa było abym nie wpuszczał nikogo z ranga niższą niż vice kapitan więc odpuść sobie a jak chcesz pogadać z więźniem do przez kraty powiedział strażnik nie przejmując się tobą
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac główny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket210/220Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 9 Mar 2009 - 18:09

-Mhm. Nic mi o tym nie było wiadomo.
Skinął głową i wyszedł. *Dobra, jednak może pogadać z tym nauczycielem? Może powiedzieć mi coś więcej, a bez informacji to jedyne co będę w stanie zrobić, to zginąć. Przecież na pewno przecięcie krat nie jest takie proste, gdyby było, nie trzymaliby tu shinigami takich jak Ryou. Dowiem się więcej o zabezpieczeniach.* i wychodząc z więzienia powiedział.
-Do widzenia.
Po czym popędził w stronę akademii ile sił w nogach, jakby każda sekunda mogła zaważyć o życiu Ryou, bo tak w rzeczywistości wydawało się Rotenowi.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 16 Mar 2009 - 16:13

Wszedł na plac razem z profesorem, ciekaw jaki jest cel tego spotkania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySro 18 Mar 2009 - 16:34

Opowiedz mi o swojej walce z hollowem. - powiedział profesor patrząc na Ciebie spod krzaczastych brwi. Podpierał się na dwóch bokenach, z uwagą przysłuchując się historii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySro 18 Mar 2009 - 17:19

Westchnąłem cicho. Spodziwałem się tego. Mogłem przewidzieć, że jeśli napomknę o tej walce, to będę musiał przyjść wcześniej i opisywać wszystko. Trudno więc, zacząłem opowiadać:
-Więc tak. Wczoraj nad rankiem, dowiedziałem się, od zarządcy dzielicy, że znikają ludzie, w tym zaginął także jego syn. Poprosił mnie o zbadanie sprawy. Postanowiłem więc mu pomóc i udałem się w stronę lasu, tego u podnóża góry, gdyż to tam podobno był widziany jego syn. - zatrzymałem się na chwilę, by wziąść oddech i ułożyć szybko w myslach co i jak - Więc, dotarłem do lasu, wyczułem tam mroczne reiatsu, toteż ukrywając się, przekradałem się powoli do jego źródła. Dotarłem do jaskini, w której znalazłem Hollowa, którego można by porównać do modliszki. Wyczekałem na odpowiedni moment i zaatakowałem. Pierwszy mój atak okazał się porażką. Był szybszy niż przewidywałem, więc efekt tego był jaki był. - Znacząco przewróciłem oczami w kierunku zranionego ramienia - Więc postanowiłem się wycofać. Te jego odnóża były strasznie duże i nie pozwalały mi do niego podejść, toteż zaatakowałem z dystansu. Odskoczyłem i wykorzystałem na nim zaklęcie wiążące, w nadzieji na choć chwilowe jego zatrzymanie. Zdaje się, że był odrobinę silniejszy odemnie. Ale zaklęcie dało więcej niż przewidywałem, jego odnóża zachaczyły o sufit i nijak nie mógł ich uwolnić, więc szybko ciąłem po masce, sprawiając, że się rozpłynął. - zakończyłem opowiadanie. Po chwili przypomniałem sobie o czymś jeszcze:
- A tak, nikogo z zaginionych w jaskini nie znalazłem, tylko strzępki ubrań.
Chwilę się jeszcze zastanawiałem, czy nie zapomniałem o czymś ważnym, przy okazji wyczekując na reakcję profesora.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyCzw 19 Mar 2009 - 19:39

Hmm...Wielki Hollow..i dałeś mu radę. Zastanawiające. - mruknął profesor i podrapał się po podbródku. Po chwili podjął
[i]Dobrze, widzę że masz zadatki na dobrego Shinigami. Skoro radzisz sobie w walce na miecze, wezmę Cię pod swoją opiekę i będę osobiście nadzorował postępy. Zgadzasz się?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPią 20 Mar 2009 - 16:42

Spojrzałem na niego zaskoczony. Nie wiedziałem co powiedzieć. Po ok. pół minuty ciszy przypomniałem sobie, że oczekuje na odpowiedź:
- Tak, zgadzam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 30 Mar 2009 - 14:57

przybiegłem ile sił w nogach. moja pani zdenerwowana czekała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptyPon 30 Mar 2009 - 15:39

- Masz szczęście- powiedziała.- Jeszcze do ciebie nie doszli.
Czekałeś chwilę wymieniane były różne nazwiska, nareszcie padło twoje. Wyszedłeś na środek zostałes przydzielony do 11 oddziału.
Pani trener podeszła do ciebie i powiedziała,
- No nic musimy się pożegnać- po czym pocałowała cię w policzek, uśmiechnęła się i zaczęła odchodzić- bywaj mój uczniu.... Ale nie ciesz sie tak że już się mnie pozbyłeś jestem 3 oficerem pierwszego oddziału więc może jeszcze się spotkamy. A teraz udaj się za dowódcą.

///////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Przejdz do Kwater pierwszego oddziału.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySro 15 Kwi 2009 - 21:38

Zatem doskonale. - powiedział profesor i uśmiechnął się, odgarniając przerzedzające się włosy na bok częściowo wyłysiałej już czaszki.
Ale, zanim zaczniesz u mnie ćwiczyć, chcę byś odwiedził pewnego starego shinigami. Mieszka on obecnie na ziemi. Jest uznawany z jednego z najlepszych szermierzy, jacy byli w tej akademii. Zejdź na ziemię, odszukaj go. On Cię pokieruje dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySro 15 Kwi 2009 - 21:40

Kiwnąłem głową.
-W porządku. Kiedy mam wyruszyć i jak znajdę tego shinigami? - spytałem lekko podekscytowany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySro 15 Kwi 2009 - 21:44

Wyruszysz jutro. Znajdziesz go na obrzeżach Karakury, ponoć mieszka gdzieś w górach. Szukaj, go a znajdziesz, mój drogi uczniu. - powiedział starzec i odwrócił się. Odszedł w przeciwnym kierunku.

Przenosimy się do Twojego mieszkania.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac główny - Page 4 Pbucket0/0Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Plac główny - Page 4 Pbucket0/0Plac główny - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 EmptySro 13 Maj 2009 - 20:38

Historia Artura Ryan'a:

Dzień był naprawdę nieprzyjemny. Mimo, że nie padało dało się wyczuć wciąż wiszącą groźbę ulewy. Zebraliście się wszyscy na głównym placu. Widziałeś jak niektórzy ubrali na siebie cieplejsze kożuchy z modnego ostatniego sztucznego futra, sprowadzanego ze świata żywych. Po kilku chwilach pojawił się na wasz nauczyciel. Na głowie miał swój słomkowy kapelusz. Natychmiast zebraliście się wszyscy wokół niego. Ten chwycił swój kapelusz, aby nie spadł mu z głowy, gdy spoglądał w niebo. Dojrzeliście jego zmarszczoną twarz.
-Brzydko, brzydko, ale cóż nie zawsze pogoda będzie wam sprzyjać gdy nadejdzie walka...- spojrzał na was - jare, jare, niezła gromadka owieczek... Dobra, przejdźmy do rzeczy. Wraz z nauczycielami doszliśmy do wniosku, że trzeba nauczyć was współpracy. Dlatego macie wybrać się teraz w trzy osobowe grupy.- uśmiechnął się w waszym kierunku. Widząc, że stoicie czekając na dalsze słowa dodał tylko
-No już, szybciutko dzieciaczki...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac główny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac główny
Powrót do góry 
Strona 4 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Główny plac.
» Budynek Główny
» Rynek Główny
» Główny Budynek
» Plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje