Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zachodnia Pustynia

Go down 
+7
CZaras
Oscuridad
Shadow
Ekkusu
Kamys
Benorn
Roten Yaiba
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-27, 18:28

Aaaa nuda powiedziałam idąc przed siebie i zastanawiając się co się dzieje w lesie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-27, 18:35

Nudziło ci się.. A zapach reiatsu które wydzielał shinigami był bardzo kuszący.. Wtargnął na twój teren.. W dodatku nie jest zbyt potężny.. Raczej jest na twoim poziomie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-27, 18:44

A co mi tam sam się wpakował powiedziałam do siebie i ruszyłam za śladem reiatsu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-27, 18:59

Po chwili trafiłaś na drogę do Lasu Menosów.. Zobaczyłaś że owy Shinigami walczy już z jakimś Hollow jednak tamten drugi jest zmęczony.. i Shinigami zaraz go zabije..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-27, 19:01

Ruszyłam w stronę shinigamiego i gdy byłam już na widoku zapytałam Co cię tu sprowadza chłopcze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-28, 11:13

Shinigami, paraliż, śmierć.... nagle obudziłam się ze snu i od razu zrywając się na równe nogi Co to było zapytałam sama siebie po czym przekręciłam głowę w jedną stronę potem w drugą i przeciągnęłam się. Zgłodniałam, trzeba coś zjeść stwierdziłam po czym zaczęłam biec jak najszybciej i rozglądałam się w każdą stronę by znaleźć Gargante albo jakiś pustych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-28, 21:48

Znalazłaś Gargante i spokojnie do niej weszłaś..

(Pisz tam gdzie pisałaś jak pierwszy raz zeszłaś na ziemię)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-31, 12:24

Wbiegłam w Gargante po czym zapytałam siebie co jest grane jakoś wyjątkowo szybko zjawił się ten shinigami
________________________________
a następnym razem zrobi ci krzywdę Very Happy za taki numer
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-31, 12:28

Nikt jednak nie odpowiedział ci na to pytanie.. Lecz znowu usłyszałaś znajomy śmiech..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-31, 13:27

Rozejrzałam się wokół wypatrując źródła śmiechu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-31, 15:10

Zobaczyłaś Arrancara, którego skądś znałaś.. Ale nie mogłaś się domyślić skąd..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2008-12-31, 17:30

Witam panie czego ode mnie chcesz powiedziałam ironicznie po czym spojrzała na jego ciało szukając numeru
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 20:44

Jesteś na pustyni
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 20:46

Wychodzę, udaję się przez pustynię, w poszukiwaniu w miarę mocnych hollowów, mniej więcej na moim poziomie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 20:47

Pusto
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 20:48

Szukam dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 20:49

Na pustyni nic nie czujesz. Troche cie to dziwi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 20:50

Staram się otworzyć przejście do świata żywych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:01

Nie da rady
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:44

Jesszcze raz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:47

To samo. Czujesz że to nanic
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:48

No to robię to dopóki się nie uda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:50

Robisz to już kilka razy, nic. Wyczułeś pewną energię niedaleko ciebie. Zauważyłeś pustego który otworzył portal i wskoczył, portal jeszcze sie trzyma
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:51

Robię swój.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:56

Ciągle ci nie wychodzi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 21:59

No to robie aż wyjdzie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 22:01

Minęło już sporo czasu. Ćwiczysz robienie portalu. Czujesz lekki głód
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 22:06

Dalej ćwicze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 22:08

Znowu minęło troche czasu. Musisz coś zjeść
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty2009-01-01, 22:08

Staram się ostatni raz, rozpaczliwie otworzyć portal, by móc cokolwiek przekąsić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zachodnia Pustynia
Powrót do góry 
Strona 2 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Północno-Zachodnia pustynia.
» Południowa Pustynia
» Pustynia najdalej od Las Noches
» Wschodnia Pustynia
» Wschodnia pustynia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Pustkowia-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje