Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Teren Otwarty za akademią

Go down 
+11
Aoto
Vespaux
Rose Nevermore
Haruaki
Ahito
CZaras
Imperator Kuchiki
Yuzuru Tanaka
Kamys
Izdurbal Tenshi
Roten Yaiba
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 01:24

probowales uniknac i prawie ci sie udalo znaczy ze cie walnol ale nie mocno bo z koncowki miecza tylko a wiec on atakuje pnownie tym razem od dolu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 01:31

Blokuję mieczem atak.

Pierwsza opcja: przytrzymuję bambusowy miecz przeciwnika nogą podczas gdy mieczem uderzam mocno w twarz przeciwnika
Druga opcja: po bloku odskakuje od przeciwnika i stoję w pozycji obronnej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 01:44

Udalo ci sie wygrakes (nie pisz 2 opcji tylko jedna)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 01:52

Podchodzę do trenera oznajmić że wygrałem z moim przeciwnikiem

(z tego co czytałem na forum podczas walki zawsze trzeba mieć 2 opcje, żeby MG też miał w tym swój udział. inaczej gra to byłoby zwykłe storrytelling z narracją Wink)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 01:58

Dobra robota a teraz zawalczysz z nim pokazuje ci jakiegos shini
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 02:02

Podchodzę do tego shinigami którego mi wskazał ów trener i witam się jak to na osobę żyjącą w zasadach Bushido przystało (Szacunek dla przeciwnika i Uprzejmość xD czytałem Bushido Very Happy)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 02:07

On czeka co ty zrobisz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 11:43

Biegnę na niego i go uderzam w bok
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 15:20

Obronil sie i odskakuje troch do tylu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 15:30

Kontynuuję natarcie celując tym razem w twarz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 15:46

Odskakuje w bok i ciecie od dolu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 16:10

Blokuję mieczem i przydeptuję miecz nogą po czym uderzam przeciwnika mocno w twarz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 16:53

Dostal zauwazyles ze wszyscy juz tylko zekali az skonczycie
Dobra na dzisiaj to wszystko
Uslyszales glos instruktora

+1 sily +1 zrecznosci
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 17:09

Zmęczony wracam do domu by wreszcie odpocząć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-02, 17:56

dochodzizs do domu bez wiekszych problemow
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-04, 14:46

Przychodzę na miejsce gdzie miały się odbywać zajęcia z kidou. Oczywiście chciałem się czegoś nauczyć na temat kidou bo nigdy się tym nie interesowałem. Ruszałem się jakoś powoli bo jak większości osobom nie chciało mi się w ogóle chodzić na zajęcia. Chciałem jak najszybciej opanować shi-kai albo spotka się z swoim zanpaktou..."Ciekawe jak się nazywa mój zanpaktou?" Pomyślałem spoglądaj na moje ostrze....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-04, 16:56

Dostałeś w łeb od instruktora:
- Ćwicz a nie zamyślaj się! Natychmiast zaprezentuj mi Bakodou #1 Sai!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-04, 17:43

Spojrzałem krzywo na instruktora myśląc *Jak zawsze to ja muszę robić to czego nie umiem...* Wyprostowałem się denerwując się... Znów spojrzałem na instruktora, ale teraz lekko zdziwiony zaistniałą sytuacją. Na mojej twarzy widniało zdenerwowanie, ale widać też było strach. *Jak to było...? A mam już!* Wyprostowałem się ponownie spoglądając ciągle na instruktora "ha..." Falar szybko się poprawił"Bakudou no 1# SAI!" Po słowach czekał z ciekawością jak mu wyjdzie najsłabsze bakudou...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-04, 19:41

Po tym jak krzyknąłeś "Sai" instruktor znieruchomiał pod wpływem blokady.
- No niech będzie... Odblokuj to!
Po czym odblokowałeś blokadę. Podczas całej lekcji ćwiczyliście Bakkodou #1 Sai, a że ty już to umiałeś, obijałeś się w kącie

+1 inteligencja.


Po zajęciach przyszedł czas na walki kendo, a że odbywały się w tym samym miejscu gdzie kidou mogłeś spokojnie sobie poodpoczywać. Tym razem miałeś pewność, że się nie spóźnisz Wink Znudzony obserwowałeś jak instruktor rozkłada kukły treningowe, po czym krzyknął, że zajęcia się rozpoczęły. Wziąłeś bambusowy mieczy i zacząłeś ćwiczyć na kukle.

(opisz jak wyglądał twój trening)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-04, 20:08

*Trzeba przez to przebrnąć... inaczej nie stanę się shinigami...* Pomyślałem Podchodząc powoli do kukły. *nie mam zamiaru siedzieć w tej akademii dłużej niż muszę więc muszę się starać aby jak najszybciej dostać się do Gotei 13 a potem się rozwijać... i w końcu poznać jak się nazywa mój zanpaktou...* Kolejna myśl napłynęła do mojej głowy po czym zaatakowałem kukłę w bok. Szybko się obróciłem i uderzyłem kukłę na tej samej wysokości, ale po drugiej stronie. *Nie ma po co się tu bawić w akrobację... przecież to zwykł trening a nie prawdziwa walka...* Pomyślałem po czym już chciałem kopnąć kukłę, ale szybko się zatrzymałem. Noga była ledwo oderwana od ziemi więc mało kto zauważył, że chciałem kopnąć. Odciągnąłem miecz od boku kukły lewą ręką znów wykonując obrót i z zamachu uderzyłem w głowę dokładając po chwili prawą rękę aby zwiększyć siłę uderzenia. *Trzeba nad tym jeszcze popracować... skończę naukę w akademii na dziś i pójdę w jakieś ciche miejsce aby spróbować porozumieć się z moim zanpaktou. Mam nadzieję, że nie długo uda mi się poznać jego imię.* Myśli przechodziły przez moją głowę jak na autostradzie, ale większość to były tylko zbędne informację. Odciągnąłem jak najszybciej miecz prawą ręką i uderzyłem od dołu po skosie. Potem uderzyłem mieczem w kark kukły, puszczając go prawą ręką i łapiąc od razu lewą tak, żeby zaatakować płynnie kark kukły. Pod koniec odciągnąłem miecz obydwoma rękoma do tyłu i zamachnąłem się aby jak najmocniej zaatakować już miałem uderzyć kukłę w jej lewy bok, ale cofnąłem ostrze i szybko zamachnąłem się ponownie atakując jej prawy bok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-04, 21:21

+1 siła, +1 zręczność

Po treningu poszedłeś na polankę (Sereitei --> Inne --> Polanka) by w ciszy i spokoju pomedytować nad swoim zanpaktou
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 17:00

Udało Ci się przybyć na trening na czas. Wziąłeś swój bambusowy miecz i zacząłeś bić kukłę. Nagle twój instruktor zawołał Cię do siebie i pokazał ci twojego przeciwnika z którym będziesz się bił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 17:12

*Nareszcie nie dostałem kary na zajęciach...* Pomyślałem spoglądając na przeciwnika. Wziąłem miecz i ustawiłem się przodem do niego ukłoniłem się i przyjąłem pozycję do walki...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 17:15

Twój przeciwnik także się ukłonił i ustawił się w pozycji obronnej. Czeka na twój ruch
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 17:19

Spojrzałem mu w twarz po czym ruszyłem na niego. Zaatakowałem mieczem od góry po czym szybko obniżyłem się robiąc obrót i walnąłem go w bok. * Od dawna nie walczyłem z żywym przeciwnikiem...* Pomyślałem po czym zrobiłem obrót waląc przeciwnika w bark....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 17:22

Twój przeciwnik sprawnie umknął twoim ciosom i wytoczył przeciw tobie szybką kontrę celując klatkę piersiową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 17:24

*Ciekawie się zaczyna...* Pomyślałem zbijając miecz przeciwnik w bok swoim. Po tym bloku sam zaatakowałem z obrotu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 17:30

Twój przeciwnik zablokował uderzenie i odskoczył stając w pozycji obronnej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 19:11

*A więc trzeba go zaskoczyć inaczej mam małą szansę aby go trafić...* Pomyślałem spoglądając na obronę przeciwnika. Podbiegam do przeciwnika podbijając jego miecz swoim po czym kopię go w brzuch. Robię obrót i atakuję mieczem od góry, po akcji atakuję przeciwnika mieczem w klatkę piersiową...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty2009-01-05, 21:22

Udało ci się bezbłędnie przeprowadzić akcję. Twój przeciwnik leżał na ziemi lekko zdziwiony tym co się stało. Podałeś mu rękę, by mógł wstać i pogratulowałeś dobrej walki. Nagle zawołał Cię twój instruktor i przekazał Ci list. Kazał zanieść Ci go jutro rano do siedziby 6 dywizji w Sereitei. Tak więc wziąłeś list i ruszyłeś do domu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Teren Otwarty za akademią
Powrót do góry 
Strona 2 z 29Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Teren łowiecki Szerszenia.
» Akademia Policyjna.
» Materiały - akademia shini
» Haruhi Takata [Akademia Shinigami]
» Niten Okamibara (akademia shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje