Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Główny Budynek

Go down 
+8
Rose Nevermore
Vespaux
Benorn
Ahito
CZaras
Imperator Kuchiki
Izdurbal Tenshi
Kamys
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 11:04

Podszedłeś do jednego ze stolików, przy którym siedził dość stary mężczyzna oraz piękna młoda kobieta. Starzec miłym, dźwięcznym głosem zapytał się: *Do jakiego dywizjonu chciałbyś się zapisać?- poczym podał ci forularz. *Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien, możesz uzupełnić test, który pomoże ci w wybraniu*- dodał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 11:29

Tasuki Shiroshi

Chciałbym spróbować z testem. Sam nie jestem pewien, który dywizjon byłby dla mnie odpowiedniym wyborem. - powiedział kłaniając się w wyrazie szacunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 17:03

*Dobrze więc*- powiedział z błyskiem w oku. *Pierwsza część będzie pisemna. Będziesz musiał odpowiedzieć na pytania. Mam nadzieję, że rozumiesz?*- zapytał się na koniec poczym podał ci kilka kartek. Przeczytałeś pytań. Szybko zorientowałeś się, że większość pytań jest zamkniętych, jednak są też otwarte. Zacząłeś zastanawiać się nad odpowiedziami:

1. Jesteś na misji, wraz z 2 przyjaciółmi. Nagle spotkałeś 3 hollowów. Co robisz?

a) Sam atakujesz hollowów chcąc zyskać poważanie i pochwałę u kapitana/porucznika/prodesora.
b) Sam atakujesz tylko i wyłącznie aby zaspokoić swoją chęć zabijania.
c) Postanawiasz współgrać z drużyną i razem z nimi załatwić wroga.
d) Odchodzisz kawałek i czekasz aż twoja drużyna rozprawi się z kłopotem.
e) Stajesz na tyłach i wspomagasz drużynę swoimi zaklęciami.
f) Stajesz na tyłach i leczysz rany towarzyszy.
g) Uciekasz z pola bitwy
h) Inne. Napisz jakie.

2. Twój kapitan zamknął się w toalecie i zjadł klucz (aby zrobić na złość tym co sie chce). Co robisz?

a) Delikatnie podważasz drzwi, aby te wypadły z zawiasów.
b) Mocarnym uderzeniem wywarzasz drzwi.
c) Cięciem swojego miecza rozwalasz drzwi na kawałki.
d) Używasz spinki, bądź wytrycha, aby otworzyć drzwi.
e) Stajesz kawałek obok i używasz zaklęcia do rozwalenia wejścia.
f) Przekupujesz kapitana swoimi cukierkami.
g) Szantarzujesz kapitana.
h) Zostawiasz go tam.
i) Inne. Napisz jakie.

3. Podoba ci się jedna ze studentek. Ta jednak nie może wybrać pomiędzy tobą i twoim kumplem. Tylko ona myśli nad chodzeniem z tobą (jesteś brzydkim paszczurem xD) Co robisz?

a) Zabijasz kumpla z całą brutalnością.
b) Zabijasz kumpla (po cichaczu)
c) Stajesz z nim do honorowej walki (nikt nie musi zginąć).
d) Odstępujesz laske koledze.
e) Zabijasz laskę.
f) Rzucasz zaklęcie na kolegę lub laskę.
g) Czekasz na decyzję studentki.
h) Rezygnujesz, chowasz się po kątach i płaczesz.
i) Inne. Napisz jakie.

4. Masz urodziny. Jaki prezent chciałbyś dostać?

a) Potężną broń do zmasowanego zabijania ludzi.
b) Potężną broń do cichego zabijania ludzi.
c) Kulę do ćwiczenia kontroli reiatsu.
d) Coś do ulepszenia twojego zanpa. Jakieś lusterko do porażania ludzi czy cuś.
e) Zestaw narzędzi do włamywania.
f) Poradnik do nauki podrywania.
g) Inne. Napisz jakie.

5. Napisz kto był twoim autorytetem w dzeciństwie, bądź teraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 17:25

Tasuki Shiroshi

Usiadł przy stole i z uwagą czytał każde pytanie, zastanawiając się nad właściwym sposobem jej wybrania. Nie był pochopny w swych decyzjach, wolał by wszystko było zapięte na ostatni guzik niż zrobione na pozór dobrze. Wreszcie, po pół godzinie myślenia i pisania oddaje arkusz z odpowiedziami. W pierwszym pytaniu zdecydował się na odpowiedź c. Bez współpracy między członkami drużyny nic nie da rady osiągnąć, a on czuje się pewniej z zanem w ręce niż z tyłu używając kidou. Drugie pytanie zostało uznane jako śmieszne, ale wybrał odpowiedź a. Nie ma sensu niszczyć sprzętu dywizjonu a on nie zna się na otwieraniu wytrychem. Kolejne pytanie było opcją: inne (Staram się ją poderwać, wręczam kwiaty, jestem dla niej miły i robię wszystko, nie obrażając kolegi, by wybrała mnie), zaś na czwarte pytanie wybrał odpowiedź f, jako że nigdy się aż tak dobrze w tej dziedzinie nie czuł. W piątym pytaniu napisał Pani Kapitan VII dywizjonu

Spoglądął na urzędnika, z podekscytowaniem oczekując na jego werdykt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 17:50

*Ciekawe*- zaśmiał się spoglądając na twoje odpowiedzi. *Jesteście podobni*- powiedział cicho bardziej do siebie. *Od teraz należysz do VIII dywizjonu. Gratulację* zakomunikował i odwrócił się. Zaraz potem najwyraźniej przypomniał coś sobie i powiedział do ciebie: *Nie przyszedłeś tu tylko po przypisanie do dywizjonu, prawda?*. Patrzył na ciebie swoimi mądrymi, a zarazem wesołymi oczyma, czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 17:54

Tasuki Shiroshi

Ukłonił się z szacunkiem do starszego człowieka. Kiedy zapytał się ulżyło mu. Sam nie wiedział jak zagaić rozmowę na tą kwestię i powiedział tylko -Hai..
~Nie mogę zadać pytania obcesowo wprost. Przecież to nauczyciel! Ale z drugiej strony powinienem powiedzieć mu jak wygląda sytuacja. A może on już wie? Nie, nie sądzę. Muszę się zapytać go, muszę wiedzieć, dlaczego sensei się zachowywał jak się zachowywał. Tak.~
Po przemyśleniu kwestii kontynuował -Hai. Czy mógłbyś mi powiedzieć coś więcej o nauczycielu kidou? Mam podejrzenie że pobił on ucznia. - dodał ciszej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 18:06

*Pobił ucznia? Czy masz jakieś podstawy... Chociaż... Wnioskując z jego ostatniego zachowania mogło się to zdarzyć. Muszę to zbadać. Odrazu przejdę się do jego gabinetu. Czy chciałbyś towarzyszyć mi? Może będę potrzebował twojej pomocy, a nagroda pewnie cię nie ominie.*- powiedział w oczach mając ten sam młodzieńczy płomyk co wcześniej. Zdawało ci się jednak, że jego mina lekko spoważniała, zasmucił się. Masz do wyboru: możesz iść ze starcem lub zgłosić się do swojego nowego kapitana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 18:08

Tasuki Shiroshi

Hai! - powiedział kłaniając się. Takich okazji przepuścić nie można. -Pójdę z panem. - dodał, i spokojnie czeka na starca. Miecz ma przy boku, jak zawsze. Jest podekscytowany i poddenerwowany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-18, 21:11

Starzec uśmiechnął się, poczym raźnym krokiem poszedł w stronę wyjścia. Jak na starca chodził dość szybko, a jego ruchy były dość płynne. Poszedłeś za nim. Wasz cel jest niedaleko. Wchodzisz do sali. Profesor zdaje się być na zapleczu.

Przenosimy się do:
Akademia Shinigami-> Sala nr. 13
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-19, 16:25

Wchodzę do Budynku rozglądam się * Tu jest niesamowicie * pomyślałam po czym stanęłam przy ścianie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-19, 16:28

Odrazu zauważyłaś kilka stolików. To właśnie tam zapisywali się uczniowie i ci, którzy chcą dojść, do któregoś z dywizjonu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-19, 16:29

Podchodzę do jednego ze stolików widząc mężczyznę siedzącego przy nim * Dzień dobry chciałam się zapisać do któregoś z dywizjonu * powiedziałam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-19, 16:31

*Witaj złotko* powiedział dźwięcznym tonem staruszek. W jego oczach widać było wiele życia, tak jakby miał zaledwie kilkanaście lat. *Wiesz, gdzie chciałabyś dojść, czy może chciałabyś przejść test?* zapytał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-19, 16:32

* A może jednak do Akademii niewiem nie jestem pewna * rzekłam po chwili
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-01-19, 16:35

*Dobrze więc. Po kilku lekcjach, jak będziesz gotowa zgłoś się tutaj. Napewno znajdzie się miejsca, w którymś z dywizjonów, dla kogoś takiego jak ty.* powiedział, poczym dodał *twoja pierwsza lekcja odbędzie się w sali nr. 6*. Skończył i odwrócił się do innego z "chętnych".

Przenosimy się do:
Akademia Shinigami-> Sala nr. 6
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-12, 21:29

wszedł na korytarz popatrzył w lewo i w prawo i znów w lewo. nikogo znajomego nie widział. Zastanowił się chwile i powiedział w myślach *może Ty pamiętasz gdzie teraz powinienem być?"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-12, 21:35

Cisza, nic się nie dzieje, nikt nie odpowiada. *Co się stało myślisz, czemu nie odpowiada*.
Po chwili słyszysz że ktoś za tobą idzie to ta sama dziewczyna co wcześniej.
-Ty też się z puzniłeś?? Jak się nazywasz- spojrzała na ciebie przenikliwym wzrokiem poczułeś się nieswojo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-12, 21:37

Shiga... Shiga Kai.. odpowiedział niepewnie.. co teraz masz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-12, 21:46

-Shiga Kai- po czym otworzyła swój notesik i zaczęła go przeglądać - choć za mną.
Uśmiechnęła się zagadkowo, a ciebie zjadała ciekawość co takiego jest z nią nie tak.. Byłeś prawie pewien że nie jest normalną studentką o ile nią w ogóle jest...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-13, 12:50

Poszedłem za nią. Po drodze spotkałem wielu ciekawych shinigami ze swoimi zanami lecz mimo wszystko uparcie szedłem za nią moja ciekawość sięgała zenitu. *jak myślisz jakie plany ma co do nas? A i jeszcze może teraz mi powiesz w końcu kim jesteś*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-13, 13:23

Stanęła na przeciwko ciebie spojrzała raz jeszcze i powiedziała:
- Jestem twoim nowym trenerem, dostałam rozkaz z aby cię wytrenować ponieważ nie radzisz sobie z byt dobrze od czego zaczniemy... - zaczęła się stukać po głowie.
*Niezła jest*- powiedział do ciebie znajomy głos- *Zabawimy się*
- A już wiem zaczniemy od twojej demonicznej magi, przenieśmy się w inne miejsce, może Tereny za Akademią.. tak tam powinno być dobrze.. - powiedziała i ruszyła w stronę podanego miejsca.

Przenieś się do Tereny za Akademią. Tam zaczniemy kolejną część przygody
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-13, 18:35

drzwi się same otworzyły tym razem wszedłem już dosyć odważniej. Starałem sobie przypomnieć gdzie powinienem być i w nie mocy stanąłem po środku nie wiedząc co ze sobą zrobić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-14, 12:12

*W prawo* Powiedziała Ichiru, postanowiłeś go posłuchać, biegłeś ile sił w nogach, już byłeś dużo spózniony.Gdy znalazłeś się na miejscu pani Trener już na ciebie czekała, po jej minie można było stwierdzić iż nie jest zadowolona.
- 100 pompek - powiedziała, chciałeś coś powiedzieć lecz ci przerwała -200, jeszcze jedno słowo i.... - spojrzała srogo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-14, 12:15

ja zdziwiony srogością podszedłem na najprostszą powierzchnie tam i zacząłem robić 1..2..3..100.......190 nie mogę jeszcze tylko 10. Nie dam rady. 199. padłem lażałem nie zrobiłem ostatniej ciekawe co powie na to pani trener
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-14, 12:24

- Słabo, bardzo słabo... chyba nie masz potencjału - po czym się uśmiechnęła - Chyba wolisz demoniczną magię, tak mi się wydaje. Przejdzmy na plac ćwiczeń
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-17, 22:13

Wszedłem do budynku po czym zacząłem się rozglądać i jedyne co zobaczyłem to drzwi do rożnych sal
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-17, 22:22

Na środku stał mężczyzna z twój sensei i mówił.
-Dziś każdy z was dostanie trenera, - po czym wymieniał poszczególne osoby i ich trenerów, twój trener zwał się Inoe Hari.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-17, 22:28

Ech w końcu coś się dzieje choć to niewiele to zawsze coś. Zaczynam się rozglądać za Inoe Hari
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-17, 22:31

podchodzi do ciebie dziewczyna o niskim wzroście, w mundurku szkolnym widać, że jest zmęczona.
- Witam,spuzniłam się gamoniu...- po czym urywa - co się dzieje??
Patrzysz na nią ze zdziwieniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty2009-03-17, 22:48

Każdy będzie miał swojego trenera, a przy okazji kim jesteś? zapytałem dziwnie się na nią patrząc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Główny Budynek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Główny Budynek
Powrót do góry 
Strona 2 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Budynek Główny
» Plac główny
» Rynek Główny
» Główny plac.
» Opuszczony budynek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje