IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Główny Budynek

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Imperator Kuchikiavatar

Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
130/130  (130/130)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-07-19, 16:22

- A jesteś? - Po minie Kaguyi widać było, że nie potraktowała tego jako żartu. Przynajmniej nie jak dobrego. - Prawdę mówiąc wyglądasz jakby płynęła w tobie kapka szlacheckiej krwi. Odróżniasz się od większości studentów pochodzących z Rukongai.
Kaguya spojrzała wgłąb korytarza, gdzie przed inną tablicą zgromadził się kolejny tłumek studentów. Po samym wyglądzie widać było, że należą do szlachty, czyli zapewne studiowali wyniki własnych egzaminów.
- To jest właśnie najważniejsze, prawda? - Kaguya wróciła spojrzeniem do Shirotoriego. - Nie jakieś kruczki w prawie czy znajomość nazwiska shinigami żyjącego tysiąc lat temu, tylko czyste umiejętności walki... aczkolwiek nasz sensei od historii byłby chyba w stanie zabić pustego zmuszając go do wysłuchania jednego ze swoich wykładów. - Uśmiechnęła się lekko, ale tylko na moment. - Zadziwiające, że każdy pyta o to samo, do której dywizji chciałbyś trafić, a do której nie? Cóż, przypuszczam, iż ta sprawa zaprząta dużo uwagi, ale niepotrzebnie moim zdaniem, bo jak sam zauważyłeś nie wiadomo czy w ogóle dotrwamy do końca akademii. Ale chyba nie powinieneś się tym na razie zbytnio martwić, co? Jak nie zdasz jednej poprawki, to potem masz drugą, a jak i z tą sobie nie poradzisz to przez następny rok będziesz pobierać dodatkowe lekcje z prawa, aby przystąpić do kolejnego egzaminu pod koniec drugiego roku. Strata czasu, bo można by go zagospodarować na lepsze sposoby dlatego też lepiej żebyś zdał już teraz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Haruakiavatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-07-21, 15:02

Dziewczyna z każdą chwilą coraz bardziej zaskakiwała swym bezpośrednim zachowaniem. Niestety stwierdzenie o szlacheckim pochodzeniu jedynie pogorszyło sytuację. Czy nauczyciele myśleli podobnie, kiedy proponowali mu awans... Po plecach Shiro przebiegł zimny dreszcz. Sam nie wiedział czym konkretnie spowodowany. Wreszcie wziął głębszy oddech, aby uspokoić nieco ciało bądź nerwy. Może panienka trafiła w sendo sprawy? Inaczej skąd ludzie wyciągaliby podobne wnioski... Niespodziewanie Kaguya zmieniła temat ich rozmowy. Właściwie chłopak nie miał nic przeciwko wiedzy o pustych albo historii jako takiej. Jednak shinigami mocno przekłamywali niektóre treści, więc stąd wywoływali niechęć w sercu białowłosego...
-Tak szczerze, to nie pamiętam swojego poprzedniego życia. Czy prowadziłem żywot śmiertelnika, a może zagubionej duszy... Niby słyszałem różne opowieści wśród starszych. Niby niektórzy dają sobie rękę uciąć, że jako śmiertelnicy wznosili pałace czy coś podobnego... Mniejsza o to... Powiem na swoim przykładzie. Może lepiej zapamiętałbym prawo, gdyby obowiązywało każdego podobnie. Historia także ma swoje dobre momenty. Jednak przeczytałem kilka interesujących książek, które rzucają nowe światło na wybrane informacje. Wszystko jest potrzebne, ale kiedy niesie za sobą prawdę bądź konkretne działanie. Oczywiście świata nie zmienię, jednak wypadałoby zacząć cokolwiek od siebie. Dlatego proszę ciebie o pomoc...- Shiro czasami gadał bez większego ładu czy składu. Miał jedynie nadzieję, że dziewczyna zrozumie ukryty przekaz. Jeżeli ostatecznie odmówi, to chłopak poprosi o pomoc Ichiro. Mimo wszystko wolałby pobyć z panienką czasami sam na sam. Po prostu chciał wiedzieć co się stało wtedy w bibliotece. Skąd tamte niepokojące wrażenie i te dziwne sny o nieznajomych twarzach. Wreszcie białowłosy westchnął cicho, a następnie spojrzał wprost w błękitne tęczówki koleżanki.


-Tsuna Event-
Reitasu: 144
Życie: 70


Bitka IOWOI
PŻ 43/100
PR 10/81
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchikiavatar

Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
130/130  (130/130)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-07-23, 16:03

- Mało kto pamięta swój poprzedni żywot - rzekła zgodnie z powszechnie znaną prawdą.
Pod tablicą zostało już tylko kilku maruderów. Reszta odeszła, aby świętować zdane egzaminy i cieszyć się wolnymi dwoma tygodniami bądź by z goryczą zacząć przygotowania na poprawki. Niestety Shiro zaliczał się do tej drugiej grupy i jedyną niewiadomą pozostawał to czy ktoś będzie mu pomagał w kuciu setek przepisów. Po tym, jak Kaguya spojrzała na niego z politowaniem, gdy ponowił swą prośbę, wydawało się, iż będzie musiał szukać pomocy gdzie indziej.
- No dobrze - westchnęła. - Dzisiaj ja pomogę tobie, jutro ty mi. A może rzeczywiście jesteś jakimś zaginionym księciem, to wyciągnę z tego jeszcze większy profit... Także mogę ci poświęcić z dwie godziny przed kolacją i zobaczymy jak to pójdzie. Najlepiej spotkajmy się w bibliotece. Powinien być spokój, bo inni poprawkowicze raczej będą woleli schować się w swoich pokojach niż publicznie przesiadywać w bibliotece, gdzie z okiem jest widok na tereny zielone pełne radości tych, którzy wszystko zdali.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Haruakiavatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-07-25, 17:36

Wreszcie jakaś pozytywna wiadomość dzisiejszego dnia. Może przewrotny los obdarzy chłopaka chwilą wytchnienia. Jednak kto tam wie co przyniesie przyszłość... Międzyczasie koleżanka wyznaczyła pierwszy termin spotkania. Gdyby otwartość, jak również przyjacielskość leżały w naturze Shiro, to porządnie by wyściskał Kaguyę. Niestety pan wilk ograniczył się do skinienia głowy pełnego wdzięczności. O ile taki gest mógł tyle znaczyć. "Czy powinienem wspomnieć jej o kwiatach? W końcu obgadaliśmy już większość spraw. Nie może mi zarzucić celowych łapówek... Poza tym kiedyś trzeba wyjść z ukrycia..." Chłopak zachował śmiertelną powagę i spojrzał wprost w oczy koleżanki.
-A mogłabyś mi zdradzić jakie kwiaty lubisz najbardziej? Poprzedni zapas pomału mi się kończy...- Białowłosy prawie szeptał swoje pytanie. Po pierwsze nie potrzebował żadnych świadków. Druga sprawa dotyczyła ogólnego zawstydzenia. Chyba jeszcze nigdy w życiu nie doświadczył czegoś podobnego. No może będąc dzieciakiem, gdy jeździł na świnkach po mieście. Mimo wszystko miał cichą nadzieję, że panienka podtrzyma raz dane słowo. Choć młodzieniec najwyraźniej miał dar komplikowania nawet najprostszych sytuacji...


-Tsuna Event-
Reitasu: 144
Życie: 70


Bitka IOWOI
PŻ 43/100
PR 10/81
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchikiavatar

Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
130/130  (130/130)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-07-29, 11:59

Zapanowała chwila ciszy, lecz po niej Kaguya nie zdradziła nic, ani słowem, ani co bardziej frapujące - twarzą.
- Może się tego dowiesz, jak zdasz poprawkę z prawa na jakieś... dziewięćdziesiąt procent - rzekła z najbardziej neutralną miną jaką można było sobie wyobrazić. - Będę już lecieć. Nie spóźnij się tylko na korepetycje, bo drugiej szansy już ci nie dam.
Dziewczyna odbiła się miękko od ściany, po czym lekkim krokiem ruszyła korytarzem. Shiro został szturchnięty w plecy.
- Wooo, to było naprawdę mocne! - Za nim stał Shu i Manabu, którzy najwyraźniej przyczaili się pod tablicą i skrycie podsłuchiwali rozmowę Shirotori'ego. W żaden sposób ich to nie krępowało, a Shu wręcz uśmiechał się szeroko.
- Normalną dziewczynę zwaliłbyś tym z nóg, ale z Kaguiy to jednak twarda sztuka jest. Ja to bym nie miał odwagi żeby taką poderwać. Yhmm... - zrobił zbolałą minę - chyba nie do końca wykorzystałem naszą walkę ze szlachciurami. Po niej miałem wrażenie, że parę dziewczyn spogląda na mnie jakoś tak przychylniej, ale brakło mi odwagi żeby wejść w bliższy kontakt.
- W takim razie co powiecie na drugą taką walkę? - Zaproponował delikatnie Manabu, na co Shu aż przeszedł dreszcz.
- Nie! Drugiego takiego lania nie chcę dostać, a zresztą mam teraz poważniejszy problem. - Pokazał język i mrugnął do Shirotori'ego. - Też nie zdałem prawa, a i historię ledwo co zaliczyłem.
- Ja ledwo dałem radę z hakudą - westchnął Shu. - Ale generalnie jestem zadowolony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Haruakiavatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-08-03, 17:51

Wreszcie nadeszła chwila prawdy odnośnie kwiecistych niespodzianek. Niestety po niej nastąpiło jeszcze większe zamieszanie. Shiro miał wrażenie, że dziewczyna doceniała zostawiane przez niego róże. Czyżby problem leżał bezpośrednio w jego osobie? Może pannica pragnęła ujrzeć przystojnego, barczystego szlachcica o opalonej skórze i oliwkowych oczach... Trudno! Przynajmniej podjął jakiekolwiek próby działania. Całe szczęście, że Kaguya nie zrezygnowała z korepetycji. "Postaram się napisać najlepiej jak umiem... Nie chcę zawieść jej oczekiwać, skoro dała mi minimalny kredyt zaufania. Oby bogini Amaterasu nade mną czuwała! Ogólne rozmyślania chłopaka zostały przerwane przez pojawienie się Shu i Manabu. Najwyraźniej współtowarzysze doskonale wiedzieli kiedy powinni "uderzyć". Mimo wszystko ich tok rozumowania gdzieś tam wewnątrz rozbawił białowłosego...
-Lepiej spróbować niż później czegokolwiek żałować. Potem będziesz siedział i zastanawiał się co by było gdyby. Zresztą ja tylko grzecznie pytałem o korepetycje. Podobno bardzo mało osób zaliczyło egzamin z prawa, a Ichiro zacznie suszyć mi głowę. Chyba, że lubicie słuchać opowieści o łamaniu wszelkich przepisów. No mniejsza... Jeśli zaś chodzi o bójkę. Czyżbyś chciał przetestować swoje umiejętności Manabu-san? Raczej wolałbym uniknąć ponownego starcia. To tylko pogłębia przepaść pomiędzy rocznikami. Szczególnie, że mamy dosyć problemów. Wybraliście już dodatkowe zajęcia?- Chłopak mimowolnie westchnął i spojrzał w kierunku wyjścia. Ciekawe ile jeszcze czasu brakowało do kolacji. Może mogliby gdzieś wyskoczyć w męskim gronie...


-Tsuna Event-
Reitasu: 144
Życie: 70


Bitka IOWOI
PŻ 43/100
PR 10/81
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchikiavatar

Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
130/130  (130/130)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-08-05, 11:56

- Tobie to łatwo mówić. - Shu wydawał się zazdrościć Shiro łatwości w nawiązywaniu kontaktów z płcią piękniejszą.
Manabu szybko zaprzeczył przypuszczeniom białowłosego.
- Nie nie, w żadnym razie. Tylko tak żartowałem z tą powtórką walki, aczkolwiek myślę, że w jakiś sposób przygotowuje nas to pracy shinigami. Nie tylko jeśli chodzi o polerowanie zdolności bojowych, ale możemy zapoznać się z emocjami jakie towarzyszą takiemu pojedynkowi.
- I z bólem. Nie zapominajmy o bólu. - Shu pokiwał głową. - Aczkolwiek do niego przyzwyczaja mnie każda ogólnorozwojówka u Mito sensei. Heh, przyzwyczaja... za dużo powiedziane, bo chyba nigdy nie przywyknę do tych serii pompek, przysiadów i brzuszków. Szczególnie pompek.
Shirotori miał jeszcze przed sobą prawie cały dzień. Dopiero co był po śniadaniu i póki co żołądek nie domagał się napełnienia pysznościami ze stołówki. Koledzy nie wystosowali propozycji spędzenia wolnego czasu, także miał dowolność co też z sobą uczynić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Haruakiavatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-08-06, 20:54

Najwyraźniej chłopakom brakowało wyobraźni odnośnie prawdziwej pracy shinigami. Świat poza murami akademii składał się z ofiar, jak również drapieżników. Nie chodziło tutaj wyłącznie o hollowy czy pozostałe zagrożenia. Czasami człowiek człowiekowi potrafił być wilkiem... Mimo wszystko Shiro pozostawił spostrzeżenia kolegów bez jakiegoś większego komentarza. Przecież mieli prawo marzyć o byciu bohaterami. Jeśli zaś chodzi o zajęcia z ogólnorozwojówki, to białowłosy wreszcie przytaknął głową. Przynajmniej w tej sprawie byli zgodni...
-Słuchajcie panowie... Mam do załatwienia jedną rzecz. Jeśli chcecie, to możemy gdzieś wyskoczyć po obiedzie. Uzgodnimy szczegóły w stołówce. Tymczasem zmykam i życzę dobrego dnia kamraci...- Młodzieniec grzecznie się pożegnał, a następnie poszedł w kierunku swojego pokoju. Chciał przetestować jedną, ale ważną rzecz. Przynajmniej dopóki byli wolni od codziennych zajęć. Oczywiście to wykluczało obecność któregokolwiek współlokatora w pokoju... Generalnie Shiro pragnął zabrać "Amulet Kami" do świątyni bogini Amaterasu. Może wtedy zobaczyłby jakieś dobre duchy albo przynajmniej sprawdziłby zasięg tego cacka. Owszem plan stanowił pewne ryzyko, jednak kiedyś białowłosy opuści akademię. I co wtedy? Lepiej wiedzieć z czym się mierzy...


-Tsuna Event-
Reitasu: 144
Życie: 70


Bitka IOWOI
PŻ 43/100
PR 10/81
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchikiavatar

Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
130/130  (130/130)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   2018-08-07, 19:04

- W sumie to czemu nie - rzekł Shu, po czym spojrzał na Manabu, który kiwnął głową z aprobata. - No to do później.
Shirotori wyszedł na ulice Seireitei mijając po drodze cieszących się z wolnego czasu studentów. Niektórzy to mieli dobrze, ale z drugiej strony gdyby Hayato wszystko zdał to temat korepetycji z Kaguyą w ogóle by się nie pojawił.

http://bleach.forumpolish.com/t1178p150-ulice-seireitei
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   

Powrót do góry Go down
 
Główny Budynek
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a blog