Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arcueid [Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Arcueid [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Arcueid [Shinigami]   Arcueid [Shinigami] Empty2008-12-29, 20:46

Imię: Arcueid
Nazwisko: Koichi
Profesja: Shinigami
Płeć: mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 74 kg
Wzrost: 196 cm
Arcueid [Shinigami] 1191100398_blue-boy
Charakter: Wygląda na poważnego nastolatka, w rzeczywistości to krzykliwy, nieposłuszny i arogancki dzieciak.

Ekwipunek:
- Zanpakutou
- 5 cuksów duszy
- Gigai
- Strój i odznaka Shinigami

Historia: Nazywam się Arcueid Koichi. Urodziłem się w Japonii, kraju kwitnących wiśni, a dokładniej w Akicie. Jest to miasto przy morzu japońskim. Opiekował się mną tata z bratem. Nasza mama zginęła w wypadku autobusowym z dosyć dużą grupą ludzi. Nawet nie widziałem jej na oczy, jedynie ze zdjęć. Wraz z bratem od małego trenowaliśmy sztuki walki tzn. Karate,Judo,Taekwondo. Kiedy ktoś starszy nas zaczepiał wołaliśmy siebie nawzajem i we dwójkę okładaliśmy faceta na łopatki. Nasz tata wyjeżdżał do pracy wczesnym rankiem a wracał późnym wieczorem. Na szczęście weekendy miał wolne i mogliśmy gdzieś razem wyjechać i odpocząć. Kiedy miałem 14 lat nasz tata zachorował. Z początku pomyśleliśmy, że to zwykłe przeziębienie. Niestety po dwóch miesiącach okazało się, że to rak płuc. Tata był na dwóch operacjach co go bardzo zmęczyło i ledwo mógł chodzić. Zdecydował się na trzecią, ale powiedział nam, że jeżeli ta operacja się nie powiedzie to już nie ma nadziei. Miesiąc po trzeciej operacji tata stanął na nogi. Nie mieliśmy się z czego utrzymać więc sami musieliśmy sobie dorabiać korepetycjami i stypendium. Byliśmy zdolnymi uczniami więc bardzo wcześniej ukończyliśmy liceum. Ja ukończyłem je mając około 17-stu lat. Zdecydowałem się zamieszkać z bratem. Pewnego razu wracając do domu z zajęć karate zobaczyłem kobietę, była bardzo dziwnie ubrana. Miała na sobie takie jakby kimono tylko było czarne. I klapki na nogach. Ale nie to mnie zdziwiło, w ręce trzymała miecz. Nie był to jakiś zwykły miecz, z tego co zauważyłem mógł on się wydłużać, zapytałem ją o co chodzi i w tym właśnie Momocie przed nami pojawił się wielki jak góra potwór z przebitą klatką piersiową. Zastanawiałem się jak on może oddychać ale kobieta rzuciła mnie na ziemię i zaczęła z nim walczyć. Chciałem jej pomóc więc podszedłem do wielkiego potwora i uderzyłem go najmocniej jak potrafiłem. Nawet nie drgnął kobieta zaczęła się pocić. Wzięła mnie na plecy pomimo, że się na to nie zgodziłem i przeniosła na dach jakiegoś domu. Potwór nadal tam stał i nas szukał. Poinformowała mnie, że sama nie da sobie rady i żebym uciekał. Ja natomiast miałem ogrom pytań, zacząłem je zadawać po kolei. Na większość nie odpowiedziała ale dowiedziałem się, że jest tak zwanym Shinigami ( Bogiem Śmierci ), a ten potwór przed nami to Hollow ( Pusty). W pewnej chwili nie wiedząc czemu powiedziałem jej, że chcę zostać Shinigami. Zapytała mnie dlaczego ? Odpowiedziałem jej, żeby chronić ludzi przed tymi potworami. Nic nie powiedziała tylko rzuciła mi kamyk i zniknęła razem z potworem. Szukałem jej jeszcze przez godzinę ale nie znalazłem. Wróciłem do domu i położyłem się do łóżka. Nie mogłem zasnąć więc patrzyłem na kamyk. Zaczął świecieć i nagle… znalazłem się w jakimś innym miejscu. Nie była to Akita więc zacząłem się bać. Kiedy zobaczyłem jaka tu bieda przeraziłem się. Po kilku minutach podszedł do mnie starszy pan. Widząc go zapytałem co to za miejsce. Nie odpowiedział tylko rzucił mi miecz i jakąś torbę. Zamurowany patrzyłem się na miejsce gdzie przed chwilą stał. Starałem się podnieść miecz i zauważyłem jaki jest ciężki. Wymachiwałem nim w ciszy przez około pół godziny i zerknąłem na zawartość plecaka. Było tam to czarne kimono, jakaś odznaka i 5 cukierków. Zbliżała się noc więc musiałem gdzieś spać. Jakaś miła młoda dziewczyna która była w moim wieku przyjęła mnie pod swój dach. Niestety musiałem spać na podłodzę.

Pieniądze: 500 Ryo

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 9
Zręczność: 6
Wytrzymałość: 7
Inteligencja: 15
Psychika: 4
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE
Udźwig: 70 kg
Prędkość(śr.): 9 km/h
Prędkość(max.): 28 km/h

Techniki:
Poznane Hadou:
#18 - Oogata Shippuu (Wielki Podmuch Wiatru)
#23 - Gyokaku (Ciężkość)
#29 - Aisu Yari (Lodowa strzała)

Poznane Bakudou:
#22 - Nawa (Sznur Niewoli)
#23 - Nami (Fala)

Umiejętności:
- Żądza Krwi
- Znakomity Magik
- Pojętność

Wady:
- Fobia ( boi się zwierząt )


Ostatnio zmieniony przez Maxelek dnia 2008-12-30, 12:10, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Arcueid [Shinigami] Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Arcueid [Shinigami] Pbucket210/220Arcueid [Shinigami] Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Arcueid [Shinigami] Pbucket2225/2250Arcueid [Shinigami] Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Arcueid [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Arcueid [Shinigami]   Arcueid [Shinigami] Empty2008-12-30, 00:02

Akceptuję.
Załóż domek w rukongai---> Tereny mieszkalne.
Twoim MG będzie Urich.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Arcueid [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Arcueid [Shinigami]   Arcueid [Shinigami] Empty2008-12-30, 00:05

Nie zgadzam się. Jeżeli on ma być u mnie, to niech napiszę normalną historię, a nie że jest synem kapitana i pochodzi z rukongai.

Podtrzymuję ;P. - Rot
Popraw to.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arcueid [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Arcueid [Shinigami]   Arcueid [Shinigami] Empty2008-12-30, 12:12

[Poprawione]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arcueid [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Arcueid [Shinigami]   Arcueid [Shinigami] Empty2008-12-30, 14:19

Kamien teleportujacy? Nieee....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arcueid [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Arcueid [Shinigami]   Arcueid [Shinigami] Empty

Powrót do góry Go down
 
Arcueid [Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domek Arcueid'a
» Rey[Shinigami]
» Tai Hou(Shinigami)
» Ozuma(Shinigami)
» Tai Hou(Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje