Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wschodnia Pustynia

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-16, 23:59

No nic porusza sie w kierunku bramy musze wytrzymac i tak tak tu niema nic do zjedzenia


Ostatnio zmieniony przez Kei dnia 2009-01-17, 13:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-17, 00:04

W koncu doszedles i bez wachanie wszedles przez brame(zaluz nowy watek na ziemi gdzie chcesz)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-21, 17:59

Biegłam przed siebie ciągle się zastanawiając jak silny będzie mój przeciwnik przy tym wypatrując go i uważając na wszelakie wrogie akty ze strony czegokolwiek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-22, 11:25

Mijałaś szary piasek, oświetlony bladym, nienaturalnym światłem księżyca. Hueco Mundo mogło być dla ludzi przygnębiające, ale właśnie ten mrok dawał Ci dalszą energię do biegu. Po przebiegnięciu koło 2 km zauważyłaś jakąś postać stojącą na szczycie kamienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-22, 13:42

No nareście pomyślałam biegnąc w stronę owej postaci. Nie miałam zamiaru atakować z zaskoczenia po prostu najpierw chciałam podbiec i zobaczyć czy to na pewno on ale przy tym ciągle uważam bo mógł by mnie zaatakować
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-22, 21:44

Sylwetka poruszyła się nieznacznie. Nagle wszystkie Twoje zmysły zawyły na alarm i błyskawicznie uskoczyłaś w bok, w samą porę. Z miejsca gdzie przed chwilą stałaś wyleciał jakiś wielki, robako-podobny hollow, który zawył przeciągle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-23, 10:18

Westchnęłam tylko zdenerwowana i spojrzałam jeszcze w stronę skał czy jeszcze ta postać tam stoi jeśli tak to kieruję się w tamtą stronę nie zważając na pustego jednak jeśli za atakuję to od razu staram się uskoczyć i przeciąć mu pazurami maskę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-23, 10:20

Postać wciąż tam stała i przyglądała Ci się. Ruszyłaś biegiem i znowu Twoje zmysły zawyły na alarm. Przed Tobą wystrzeliły kolejne dwa robakopodobne hollowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-23, 10:27

no co jest krzyknęłam po czym zdenerwowana rozglądnęłam się jak wygląda sytuacja. Po chwili postanowiłam przystąpić do ataku i skacze na jednego jednak nie na maskę tylko na jego tułów lekko go raniąc pazurami po czym odbijam się i atakuję tego co był za mną jednak temu próbuję już przeciąć maskę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-23, 10:29

Jesteś w tej chwili otoczona. Za Tobą jest jeden pusty, przed Tobą dwóch. Kiedy chciałaś się rzucić musiałaś gwałtownie odskoczyć w bok, bowiem wynurzył się trzykrotnie większy hollow, pożerając jednego z nich. Bestia rzuciła się na siebie rycząc przeciągle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-23, 10:42

Całą ta sytuacja była strasznie irytująca i nie wiem czemu wydawało mi się że ten osobnik na skale ma coś z nią wspólnego. Pierwsze co robię to odskakuję w bok bo za mną jest kolejny pusty więc nie chce się narażać a może akurat ten wielkolud zje resztę i będzie jeden na jednego pomyślałam przyglądając się hollowom
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-23, 11:10

Odskoczyłaś, ale jedna z Twoich tylnich łap została mimo wszystko ugryziona przez bestię. Zaryczałaś z bólu, a hollow obrócił się w Twoją stronę. Robiło się niebezpiecznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 10:27

Aaaaa zdenerwowana krzyknęłam po czym wpadłam a pomysł jak to szybko załatwić. Starałam się okrążyć przeciwników i stanąć tak aby oni byli przede mną a za nimi byłą skała z tą postacią gdy tak jest odskakuje parę razy do tyłu by zwiększyć dystans po czym otwieram buzie i zaczynam ładować cero
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 18:43

Próbowałaś. Tak, to dobre słowo. Jednakże, byłaś za daleko od skały, a podczas biegu coraz większa ilość sylwetek pojawiała się bliżej Ciebie. W efekcie, zamiast przygwoździć ich do skały, sama została przyparta do muru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 18:51

Aaaaaaaaaa coraz głośniej krzyczałam ze złości i teraz to już się naprawdę zdenerwowałam więc rzuciłam się na pierwszego lepszego pustego by odgryźć mu maskę po czym przeskoczyć na kolejnego starając się aby nie dostać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 18:53

Niestety, Twoje zapędy zostały szybko poskromione. Oberwałaś raz i solidnie i zostałaś dosłownie przygnieciona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 18:57

zaraz mnie doprowadzą do szału powiedziałam do siebie po czym wstałam i od razu zebrałam trochę energii by użyć cero jednak trochę inaczej niż mnie uczono nie chce jej dokładnie skumulować by leciało jako jedna kula tylko żeby było bardziej rozproszone i objęło większy obszar
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 19:39

Udało Ci się! Chociaż atak nie był wystarczająco silny by zniszczyć wszystkie hollowy, to jednak te najbliżej Ciebie zostały pochłonięte przez cero. Spojrzałaś wyżej, a tam mężczyzna siedział i delikatnie klaskał w dłonie.
Subarashi, neko-chan, hontoni subarashi - powiedział, uśmiechając się.

Trea
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 19:51

Gdy zobaczyłam mężczyznę który klaszcze uśmiechnęłam się i tylko powiedziała NIe jestem kotkiem nazywam się Mai a ty jesteś? po tych słowach jeszcze rozglądnęłam się jak są ułożeni ci puści którzy zostali
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-24, 19:58

Arrancar numer 62 - Trea Septada, do Twoich usług, kawaii neko-chan. - powiedział, odsłaniając lewą połę ubrania, tym samym ukazując tatuaż z numerem 62 i dziurę. Zeskoczył zaraz po tym do Ciebie, biorąc ze sobą swojego no-dachi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 13:57

DObra niebendziemy wam przeskadzac napisze jeszcze jeden temat


Ostatnio zmieniony przez Kei dnia 2009-01-25, 16:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 14:27

Więc to ty jesteś tym zdrajcą powiedziałam i cięgle czekałam na atak z jego strony aby uniknąć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 21:03

Zdrajcą? - zdziwił się Septada, spoglądając na Ciebie z przekrzywioną w prawą stronę głową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 21:06

Arancarn który się zbuntował, to ty? zapytałam ciągle przyglądając się uważnie chłopakowi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 21:07

Zbuntował!? - powiedział Trea i zamrugał ze zdziwienia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 21:12

Osobnik mnie denerwował bo udawał że nic nie wie albo naprawdę jest taki głupi nie udawaj wiem że to ty powiedziałam i nie wiem czemu ciągle czekałam aż odpowie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 21:17

Neko-chan, kto Cię tak brutalnie oszukał? Ja? Zdrajcą? No nie bądź śmieszna, proszę. - powiedział Trea i usiadł na piasku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 21:18

To czemu mam cię zabić zapytałam powoli ruszając w jego stronę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-25, 21:29

Kotku, Ty? Zabić mnie? Nie rozśmieszaj mnie. - powiedział Trea spoglądając na Ciebie z uśmiechem szczerego rozbawienia wymalowanym na twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty2009-01-26, 09:47

Kazano mi cię zabić powiedziałem idąc co raz szybciej po czym po chwili już biegłam w jego stronę i w myślach zastanawiałam się ale czemu mam go zabić po czym gdy już byłam wystarczająco blisko skacze na niego i wykonuje pojedyncze cięcie pazurami po czym odskakuję
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia Pustynia   Wschodnia Pustynia - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wschodnia Pustynia
Powrót do góry 
Strona 5 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Wschodnia pustynia
» Północno-Zachodnia pustynia.
» Pustynia najdalej od Las Noches
» Północna pustynia
» Południowa Pustynia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Pustkowia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje