Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Azyiumi Gaya[Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Azyiumi Gaya[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Azyiumi Gaya[Shinigami]   Azyiumi Gaya[Shinigami] Empty2008-07-05, 03:36

Imię: Azyiumi
Nazwisko: Gaya
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 8
Waga: 45kg
Wzrost: 150cm
Wygląd: Azyiumi Gaya[Shinigami] 0e3987
Charakter: Wierny, Spokojny, Opanowany, Zawsze chłodno myślący, Kocha wodę, lód i niskie temperatury, Cichy, Życie uważa za największy dar ale byłby w stanie je oddać za kogoś kogo kocha.
Historia: W czasie narodzin moje życie było szczęśliwe mój ojciec był shinigami moja matka także. Przez pierwsze 3 lata podobno niczego mi nie brakowało byłem dzieckiem w czepku urodzonym. Lecz podobno pewnego dnia moi rodzice nie wrócili z misji na której mieli tylko eliminować zwykłych pustych. Od tamtego czasu zajął się mną dawny służący mojej rodziny. Normalnie bym tego przecież nie pamiętał to on powiedział mi że naprawdę moi rodzice zginęli w potyczce z arancarem o imieniu Hajime. Opowiedział mi moje życie sprzed pobytu u niego niestety niedługo po tej opowieści umarł i zostałem sam. Pewnie umarłbym z głodu kto zająłby się jakimś małym dzieckiem które ledwo odstaje od ziemi, wtedy właśnie poznałem mojego jedynego przyjaciela Hiro bo tak miał na imię pomógł mi przetrwać ten trudny dla mnie okres. Pokazał mi jak żyć na ulicy a także jak obronić się przed złodziejami i innymi złymi ludźmi. Pewnego dnia gdy z Hiro chodziliśmy bez celu próbując znaleźć kolacje, w jakiejś ciemnej uliczce natknęliśmy się na starego faceta. Podeszliśmy zobaczyć czy śpi czy może mu coś jest ale gdy tylko podeszliśmy on wstał szybko wyciągnął miecz i zagroził nam że jeżeli nie oddamy mu wszystkiego co mamy to nas pozabija. Zacząłem krzyczeć co było naszym ratunkiem i zarazem zgubą ratunkiem ponieważ pojawił się niczym rycerz na białym koniu nasz wybawiciel shinigami a zgubą ponieważ przybył o ułamek sekundy za późno, ten facet gdy tylko zacząłem krzyczeć pchnął mieczem Hiro i szybko uciekł zaraz potem pojawił się shinigami. Wziął mnie stamtąd zajął się ciałem Hiro którego jak powiedział nie mógł już uleczyć. Po tych wydarzeniach postanowiłem wstąpić do akademii shinigami i pomagać innym ludziom postanowiłem nie wiązać się z nikim bo uznałem że ten kto jest mi bliski umiera. Przez następne dwa lata trenowałem podstawy walki mieczem i magią demoniczną. W wieku 8 lat postanowiłem wstąpić do akademii.
Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami.
Pieniądze: 500 Ryo
Statystyki:
Atrybuty
Siła: 12
Szybkość: 11
Wytrzymałość: 8
Kontrola Reiatsu: 6
Cechy
Inteligencja: 12
Zanjutsu: 10
Urok: 3
Reiatsu: 5
Kidou
Hadou(destruktywna): 0
Bakudou(wiążąca): 0

Atuty:
Silna Krew, Bystrość, Miecznik.

Info

Ogólne
Udźwig:60kg (noszenie) 120kg(targanie)
Punkty Reiatsu(PR): 30
Cechy Walki
Atak:5
Celność:42
Unik:11
Blok:17
Magia
Czary:4
Poznane Hadou:0
Poznane Bakudou:0
Maks. poziom zaklęcia, które możesz rzucić:0


PS: Nie wiem czy wszystko dobrze wypełniłem mam nadzieję że tak pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Azyiumi Gaya dnia 2008-07-05, 12:38, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Azyiumi Gaya[Shinigami] Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Azyiumi Gaya[Shinigami] Pbucket210/220Azyiumi Gaya[Shinigami] Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Azyiumi Gaya[Shinigami] Pbucket2225/2250Azyiumi Gaya[Shinigami] Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Azyiumi Gaya[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Azyiumi Gaya[Shinigami]   Azyiumi Gaya[Shinigami] Empty2008-07-05, 23:47

Twój zanpakutou przyjmuje formę tradycyjnej katany. Jest jedynie nieznacznie krótszy i grubszy od niej, tylko jedną stronę ma ostrą, druga jest tępa i nie możesz nią ciąć.
AKCEPTUJĘ!
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
 
Azyiumi Gaya[Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tai Hou(Shinigami)
» Shinigami
» Rey[Shinigami]
» Tai Hou(Shinigami)
» Variel [shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje