Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kain Kenpachi

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kain Kenpachi Empty
PisanieTemat: Kain Kenpachi   Kain Kenpachi Empty2009-01-14, 18:49

Kain Kenpachi B103813000cd5

Imię: Kain
Nazwisko: Kenpachi
Profesja: Shinigami
Płeć:
Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Wiek: 21
Waga: 61 kg
Wzrost:179 cm

Charakter: Nie zawsze był taki jak jest teraz , kiedyś spokojny i rozpieszczony chłopak . Teraz wiecznie skory do bitki zawadiaka , który poleci na ładne dziewczyny i zrobi dla nich prawie wszystko . Jednocześnie nie lekceważy przeciwnika . W treningach i konkursach walczy fer , lecz gdy chodzi o życie bliskich nie zawaha użyć się każdej sztuczki .
Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami.

Historia:
-No dobra siadaj już. - Powiedział oficer do młodziutkiego Świeżaka. Chłopak posłusznie wykonał polecenie i czekał na reakcje towarzysza.
-Gadaj już , byle szybko bo nie mam czasu. - Powiedział do chłopaka.Kain rozpoczął swoją opowieść :
Za życia byłem nic nie znaczącym śmieciem w podtokijskiej wiosce. Byłem jedynakiem i choć rodzice dawali mi wszystko o co poprosiłem to i tak nie potrafiłem się spełnić. Pewnego razu spotkałem ładną dziewczynę. Poprosiła mnie abym poszedł z nią na lekcję kendo, gdyż bała się sama iść przez najgorszą dzielnicę w mieście. Miałem wtedy 15 lat. Rok wcześniej sam skończyłem z kendo i Taekwon-do, lecz już nie chciałem wracać do przeszłości . Nigdy nie potrafiłem się oprzeć dziewczynom , więc poszedłem z nią do klubu. Po drodze zaczepiły nas jakieś męty spod ciemnej gwiazdy. Ledwo im uciekliśmy. Zacząłem znowu chodzić na lekcję . Codziennie byłem wystawiany na olbrzymie baty. Wpadłem w złe towarzystwo, zacząłem bić się z każdym kogo napotkałem. Nie wiedziałem co się dzieje. Rok temu umarłem w skutek dziwacznego przypadku. Dostałem o jeden raz za dużo w głowę. Wylew krwi do mózgu. Ehh co za pech. Gdy tylko wylądowałem w Soul Society znowu zacząłem się bić, ale spotkałem jakąś panią "Porucznik" . Namówiła mnie na przystąpienie do akademii "Shinigami" i tak o to jestem .
-Ehh następny Ikkaku się nam znalazł- Powiedział oficer i wyszedł z sali .

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 5[bazowa]+1[płeć]+1[klasa]+3 [wolne pkt] = 10
Szybkość: 5[bazowa]+2[klasa] = 7
Zręczność: 5[bazowa]-2[płeć]+2[premia] +2[wolne pkt] = 7
Wytrzymałość: 5[bazowa]+1[płeć] +4[wolne pkt] +1[ za wadę] = 11
Inteligencja: 5[bazowa] = 5
Psychika: 5[bazowa]-3[klasa]+2[Wolne pkt] =4
Reiatsu: 5[bazowa]+1[klasa] +2[wolne pkt] = 8
Kontrola Reiatsu: 5[bazowa]+1[wolne pkt] = 6

OGÓLNE

Udźwig: 100 kg
Prędkość(śr.): 7 km/h
Prędkość(max.): 24km/h

Techniki

Poznane Hadou:
Poznane Bakudou: #9 - Geki (Uderzenie)

Umiejętności:
Żądza Krwi
Specjalne: Gdy shinigami walczą z kimś, a nie chcą go zabić, często mogą przegrać z wielokrotnie słabszym przeciwnikiem. Ty jednak potrafisz utworzyć żądzę mordu w sobie, dzięki czemu twoje ataki są silniejsze, wkładasz w nie całą swoją siłę i... z pewnością nie przegrasz.
Premie: W prawdziwej walce(nie dla treningu) ataki są silniejsze.
Wymagania: Siła, Zręczność, Szybkość, Wytrzymałość: 6.

Z rodziny
Specjalne: Shinigami należy od początku gry do jakiejś rodziny, przez co jest bardziej ceniony przez innych shinigami.
Premie: Gracz może wybrać, do jakiej rodziny chce należeć: Kuchiki, Kasumi-Ooji, Fon, Shiba, Shihouin, Hitsugaya, Kenpachi.
Wymagania: Rozpoczynanie gry jako shinigami.

Wady:

Pies/Nimfomanka
Specjalne: Jesteś psem na baby/nimfomanką. Po prostu, gdy ładna kobieta/przystojny mężczyzna Cię o coś prosi, nie jesteś w stanie jej/mu odmówić.
Premie: Nie potrafisz skutecznie walczyć z przeciwnikiem płci żeńskiej/męskiej(utrudnienia MG).
Wymagania: Wiek: 15+, płeć męska - pies, żeńska - nimfomanka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kain Kenpachi Empty
PisanieTemat: Re: Kain Kenpachi   Kain Kenpachi Empty2009-01-14, 19:14

Akcept. Będę twoim MG. Załóż sobie domek w SS.

-Ta, Akcept.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kain Kenpachi Empty
PisanieTemat: Re: Kain Kenpachi   Kain Kenpachi Empty2009-01-17, 14:07

Twój zanpaktou ma ostrze od długości 1 m , w środku ostrza jest umieszczony topaz który zaczyna się świecić jak w pobliżu znajdują się puści , tsuba o długości 8 cm w postaci ząbkowatych ostrzy koniec tsuby jest w postaci rozpiętych orlich skrzydeł , rękojeść jest owinięta aksamitem końcówka w postać orlego szpona rękojeść ma 10 cm a szpon 4 cm
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kain Kenpachi Empty
PisanieTemat: Re: Kain Kenpachi   Kain Kenpachi Empty

Powrót do góry Go down
 
Kain Kenpachi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kain Hougaku
» Kwatera Kain'a
» Kenpachi Yuhito
» Kenji Kenpachi [Shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje