IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Wschodnia pustynia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
Rose Nevermore

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-06, 18:45

-Hollow... Powstajemy z powodu... negatywnych emocji... przywiązania... Niespełnienia... Symbolizuje to otwór... Formy... Jeśli istota pochłonie wystarczająco dużo innych, mocno rośnie na sile, lecz pochłonięci... nie znikają... Istota rośnie do olbrzymich rozmiarów... Walczy o kontrolę... Jeśli wygra... jej rozmiar powraca do normy... lecz jej siła jest jeszcze większa... Na końcu znajduje się forma do której dążą wszyscy... samo przebywanie w pobliżu tego typu istoty może zabić...

Istota cały czas się mieszała.

-Bogowie... Polują na nas... chcą nas zniszczyć i zabić... Mają miecze zaklęte duszą...

Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-06, 19:28

Skoro powstajemy z negatywnych emocji, to czymś musieliśmy być nim staliśmy się hollowami
Nasunął mu się logiczny wniosek. Jeszcze za mało wie o sobie i o tym świecie, musi zdobyć jeszcze więcej wiedzy. Tensaan uświadomił mu jak jeszcze daleka droga przed nim. Tyle etapów ewolucji, a z każdym osiągniętym etapem rosnąca siła. Mimo, że nie widział przed sobą swojego ostatecznego celu, który był hen daleko, droga ta wydawała mu się bardzo kusząca. Na pewno kiedyś znajdzie się na samym końcu. Jego ambicje nie pozwolą mu by zatrzymał się gdzieś po drodze. Jeszcze kiedyś będzie panem Hueco Mundo i innych światów, o których istnieniu teraz nawet nie zdawał sobie sprawy.
Nasi naturalni wrogowie. Pomijając fakt, że walczymy przeciwko sobie, między hollowami, to jeszcze bogowie na nas polują? To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba większej grupy aby skutecznie im się przeciwstawić.
Ta wiedza była bezcenna. Świadomość istnienia różnych zagrożeń dawała mu możliwości aby próbować się na nie przygotować.
Ci bogowie chodzą po Hueco Mundo? Czy coś prócz mieczy, ich od nas odróżnia?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-06, 22:07

-Bogowie rzadko się tu zapuszczają... Większość jest ubrana w czarne szaty. Już czas... Idź, przynieś maskę, a zdecyduję się tobie pomóc.

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-06, 22:26

To znaczy, że istnieje inny świat. Jak się do niego dostać?
Miał nadzieję, że uzyska odpowiedzi na te ostatnie pytania.
Ruszajmy
Rzekł do Raveny i poszedł w tym kierunku, którym szedł nim zobaczył Tensaana. Może spotkają jakaś ofiarę do zabicia. Może udałoby się wtedy również dostarczyć maskę glutowi, w sumie idealnie pasujący przydomek do tego osobnika, i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Gdy oddali się już na solidny dystans rzekł.
I co o nim myślisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-06, 22:35

-Jest bardzo dziwny. Nigdy czegoś takiego nie widziałam. On właściwie... własnej maski nie posiada... Wogóle nic nie ma.

Idąc dalej i rozglądając się zauważyli z odległości jakąś dziwną istotę. Stała na dwóch nogach w wykrzywionej postawie. Miała dwie głowy. Sądząc po jej twarzach, ustach i całości istota przeżywała niewyobrażalną agonię. Jęczała specyficznie, była odrażająca. Ravena widząc ją odwróciła głowę.

-Nie musimy, prawda?

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-06, 22:43

Zgadza się jest bardzo dziwny. Nie wiem dokładnie jakie może mieć zdolności. Mogą być one jednak pożyteczne, a co ważniejsze posiada sporą wiedzę.
Dostrzegli kolejną, dziwną kreaturę. Widział, że Ravena nie jest zbyt chętna aby się nią zająć.
Wydaje się cierpieć, nie uważasz, że miłosiernym gestem byłoby zakończyć jej agonię? Oczywiście możemy to zignorować i ruszyć dalej.
Odpowiedział pytaniem na pytanie. Od jej odpowiedzi zależało co postanowi. To był też swojego rodzaju mały test dla Raveny i sprawdzenie jej reakcji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-07, 08:20

-Nie powinniśmy się do tego zbliżać... To jest niebezpieczne. Co się dzieje z tymi wszystkimi hollow? Poszukajmy czegoś... normalnego.

Ruszyli więc dalej, uważając by istota ich nie zauważyła. Idąc tak, zauważyli kolejną specyficzną istotę. Kształtem również przypominała człowieka jednak jej skóra wydawała się za duża na jej ciało. Zwisała luźno w okolicach oczu i ust, odsłaniając to, co było pod spodem. Miała około 3 metrów wzrostu.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-07, 13:44

Istota na horyzoncie nie wydawała się być tak niebezpieczna jak twierdziła Ravena. No ale może ona ma bardziej wyczulone zmysły. Shihai nie miał zamiaru póki co zmuszać jej do czegokolwiek, a co ważniejsze podejmować się niepotrzebnego ryzyka, także ruszyli dalej.
W ogóle jakie masz zdolności? W naszej potyczce raczej nie miałem okazji aby się z nimi zapoznać.
W sumie to było głupie z jego strony, że pyta się o to dopiero teraz. Lepiej późno niż wcale. Przed sobą zobaczyli kolejną oryginalną istotę.
Trzeba przyznać, że ten rejon roi się od dziwnych stworów.
W ataku na tego osobnika pantera również będzie miała jakieś obiekcje?
Bierzemy się za niego? Czy też wyczuwasz coś niepokojącego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-07, 14:35

-Ten wydaje się w porządku... Robimy to tak jak zwykle? To znaczy zostawiasz mnie na pastwę losu by samemu wyczuć moment tylko do dobicia ofiary, czy masz może lepszy pomysł tym razem? - powiedziała z wyrzutem

-Jak przyjdzie na to czas to zobaczysz.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-07, 14:50

Przestań się dąsać.
Odrzekł sucho.
Ostatnio było wszystko pod kontrolą. Mogłem Cię wtedy opuścić gdy ten mamut z gorylem się tłukli. Ponadto jakbym znał Twoje zdolności to mógłbym wymyślić coś innego, a skoro sama nie chcesz gadać to co innego mam zrobić? Atak z zaskoczenia jest o tyle skuteczny, że mało który hollow spodziewa się zagrożenia ze strony dwóch przeciwników, podkreśla to też fakt, że do tej pory nie spotkaliśmy jeszcze żadnego innego stada. Nie możesz chyba zaprzeczyć, że jak skupiałaś się na defensywie i zwracaniu na siebie uwagi to ja mogłem wszystko postawić na ofensywę i skutecznie atakować? Z tamtym niedźwiedziem bardzo zgrabnie nam to wyszło.
Trochę się rozgadał, ale chciał dosadnie uświadomić Ravene, że jego posunięcia były do tej pory trafne. Nie chciał ograniczać się jedynie do tego, żeby powiedzieć jej "Zamknij mordę i słuchaj", ale chciał by na podstawie jego argumentów sama doszła do takiego wniosku. Dzięki temu będzie budować swój autorytet na podstawie faktów i wyników.
No chyba, że Ty masz jakiś pomysł
Miał nadzieje, że hollow jeszcze ich nie zauważył, w przeciwnym wypadku atak z zaskoczenia szlag trafi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-08, 22:42

Spoiler:

Warknęła cicho po czym rzuciła:

-Leć.

Ruszyła pełną prędkością w stronę stwora. Jej prędkość była niesamowita, ledwo mógł za nią nadążyć wzrokiem. Nie był to ciężki bieg. Był on pełen gracji. Pęd powietrza powodowany przez Ravenę sprawiał, że piasek za nią unosił się, sprawiając wrażenie wystrzelonej strzaly której ona była czubkiem.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-10, 18:48

Shihai uśmiechnął się pod nosem widząc, że Ravena nie ma żadnych argumentów przeciwko jego. Gdy ta powiedziała by leciał od razu wzniósł się w powietrze, a jego żądło rozbłysło jadeitem (6pr) Miał nadzieję, że przeciwnik jeszcze go nie zauważył. Wzniósł się na tyle wysoko aby ten nie był w stanie go zobaczyć bez zadzierania głowy do góry. Chciał po łuku przelecieć za jego plecy i czekać na swoją okazję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-15, 21:49

[-6PR; Żądło 1/3]

Wzleciał w powietrze próbując odwrócić uwagę stwora od pędzącej na niego niczym rakieta Raveny, którą już zdołał zauważyć. Zadarł głowę i spojrzał na unoszący się "obiekt", następnie szybko znów skupił się na Ravenie, gdyż to ona obecnie wydawała się mu większym zagrożeniem. Stanął w pozycji, która ułatwi mu utrzymanie równowagi oraz utrzymanie pozycji i czekał na nadejście pantery, które nastąpiło krótko po tym. W normalnych warunkach uderzenie z takim impetem posłałoby przeciwnika na sporą odległość, w tym przypadku jednak skończyło się jedynie na tym, że stwór lekko się zachybotał, lecz szybko odzyskał równowagę, a następnie odrzucił panterę od siebie na jakieś dwa metry. Jego luźna skóra została rozcięta na klatce piersiowej, tworząc coś na kształt materiału poszarpanego przez pazury. Widocznie udało mu się powstrzymać uderzenie zanim zadało ono jakieś większe obrażenia. Nie można było powiedzieć tego samego o Ravenie, przeciwko której obecnie zadziałało trzecie prawo Newtona wzmocnione siłą potwora. Poruszał się szybciej niż wskazywałby na to jego rozmiar. Wyskoczył w stronę Raveny, splatając ręce nad głową, by zadać cios leżącej.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-27, 20:07

// Bardziej mi chodziło o to, żeby mnie nie zauważył, no ale okey ;P

Miał nadzieję, że jeszcze nieco reiatsu zdąży przelać do swojego żądła nim będzie musiał interweniować i ewentualnie nim zaatakować. (+6pr). Pantera miała niemałe kłopoty, musiał zmienić plany. Widząc, że ta została odrzucona zaczął pikować w dół, chciał uderzyć od tyłu zwalając się swoim ciężarem na pachwiny kolanowe wroga i dotkliwe je ranić swoimi szponami by w ten sposób zwalić przeciwnika z nóg oraz upośledzić jego mobilność.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-27, 23:09

Spoiler:

[Rzuty na percepcję]

[-6PR; Żądło 2/3]

Stwór spadł na Ravenę, zadając druzgoczące uderzenie. Mantykora spodziewałby się dużej ilości krwi, jednak ciało Pantery jakoby rozpłynęło się pozostawiając za sobą jedynie cienistą mgłę, która została rozwiana niewiele później. Stwór zaczął podnosić się z klęczków po zadaniu ciosu, jednak w tym momencie został zaatakowany przez kolejnego rywala. Ryknął wściekle, gdy uderzenie posłało go z powrotem na piach. Shihai ujrzał krew na swoich pazurach. Stwór zaczął próbować się ponownie podnieść.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
30/36  (30/36)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-27, 23:31

Wydawało mu się, że Ravena znowu będzie miała przechlapane, jednak nic bardziej mylnego. Widać wyszła cało z tej opresji, w której tak właściwe się nawet nie znalazła. Shihai nie miał pojęcia co zrobiła. On, a co ważniejsze przeciwnik również dał się nabrać na ten miraż. Czy to była jej jakaś wyjątkowa zdolność czy nie to teraz nie miało znaczenia. Przeciwnik klęczał przed nim tyłem i należało to wykorzystać. Mantikora skoczyła mu na plecy starając się docisnąć go do gleby. Zęby swoje miał zamiar zanurzyć w kark ofiary, a swoje żądło w jej tułów. Przednimi łapami dociskał barki przeciwnika do ziemi utrudniając mu w ten sposób powstanie. Miał nadzieję, że gdziekolwiek by się teraz nie znajdowała Ravena to również doskoczy do hollowa i pomoże mu dokończyć dzieła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   2017-06-30, 10:19

Mantykora skoczyła na plecy olbrzyma, lecz ten mimo wszystko zdołał się obrócić zanim mantykora zdołał wykonać chociażby jeden ze swoich ataków. Przy tym wszystkim wydawał z siebie charkotliwy głos przypominający odrobinę śmiech. Zanim Shihai zdołał zebrać się do kupy i przygotować następny atak, stwór już stał na dwóch nogach przygotowując się na jego następne posunięcie, a po jego łydkach sączyła się krew. Jego obwisła skóra została podarta w kilku miejsach.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   

Powrót do góry Go down

Wschodnia pustynia
Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20