Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Główna sala

Go down 
+4
Haruaki
Aoto
CZaras
Kamys
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-03-31, 19:05

01#004

-Mi też miło was poznać. Kana ładne imię. Czemu chce zostać Shinigami, hmmm dobre pytanie. Można powiedzieć, że muszę spłacić dług, który zaciągnąłem. Mam nadzieje, iż w trakcie nauki, pojawia się też inne powody.- Spojrzał na bransoletkę, która przypomina mu, czemu tu się znajduje.
-A czemu trzy młode i tak piękne damy chcą zostać Shinigami?- Cały czas utrzymuje kontakt wzrokowy z Kaną. Nawet przez sekunde nie spojrzał na Reike i Megumi.
-Możecie mi coś powiedzieć o tamtym chłopaku? Skierował wzrok na Sho, który dalej stał pod ścianą.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-01, 00:15

- Dług? A można zapytać jaki? - zapytała z ciekawością Kana. Ciężko było stwierdzić czy zaciekawienie to było kurtuazją czy też było szczere, bowiem dziewczyna wydawała się naprawdę dobrze wychowana. Na każdy komplement reagowała dość skromnym zawstydzeniem oraz podziękowaniem. Na pytanie odpowiedziała ponownie niska szefowa grupy.
- Nasi ojcowie zostali przyjaciółmi, gdy służyli dla Gotei 13, tak wyszło że urodziły im się córki w podobnym okresie, więc zechcieli, abyśmy zostały, również Shinigami. Chyba żadna z nas specjalnie nie oponowała, co nie? - zapytała na koniec spoglądając po koleżankach, a te skinieniem głowy potwierdziły jej tezę. O dziwo na pytanie dotyczące Sho nie odpowiedziała Kana, lecz Reika:
- Pochodzi z rodu Fon, kolega mojego ojca z niego pochodzi i tata opowiadał mi o nich. Podobno podlegają Shihouinom, stawiają na dyscyplinę oraz twarde wychowanie, z dala od rówieśników. Słyszałam, że wielu z nich jest szkolonych, aby wybrać drogę ochrony ważnych osobistości, bądź interesów rodu Shihouin albo częstą dołączają do tajnych służb. O Sho-san, jednak nic konkretnego nie wiem. - powiedziała cicho tak, aby ten nie zorientował się, że jest obgadywany. Pozostała dwójka podobnie nic nie wiedziała. Poza tym Kana zapytała:
- A czemu Sho-san Cię tak interesuje Kisuke-san? - z lekkim wyrzutem w głosie. Czyżby nie podobało jej się to, że ten tak zaciekawił się członkiem klanu Fon, a nie nimi, urodziwymi szlachciankami.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-02, 13:40

01#005

-Nie zrozum mnie źle, po prostu to nie jest coś takiego, co mogę ot, tak powiedzieć.- Na jego twarzy pojawia się zakłopotanie i nerwowo drapie się po czuprynie.
-Jedynie co mogę powiedzieć, że komuś bardzo zależało na moim nieszczęściu. Gdyby nie, pewne osoby, pewnie dzisiaj nie cieszylibyśmy się razem tym wspaniałym dniem.- Wyraz twarzy młodego Kisuke zakłopotanie zmienił się, w rozpacza, która próbował zamaskować uśmiechem.
-Więc to dlatego jest taki dziwny. Jak widzicie, wiem niewiele o rodach i zachowaniu szlachty. Dlatego też byłem zdziwiony, jego zachowanie na początku myślałem, że po prostu się denerwuje. - *Dziwni są ludzie, którzy są szlachetnie urodzeni.*Pomyślał sobie.
-Kanaaa-chan czyżbyś była troszeczkę zazdrosna?- Pochyla się do niej i przysuwa blisko ucha.
-Spokojnie starczy mnie też dla Ciebie.- Mówi to cicho i spokojnie. *Nie mogę przepuścić takiej okazji* stwierdził mężczyzna, który uwielbia wprawiać ludzi w zakłopotanie.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-04, 10:20

Dziewczęta wydawały się być zawiedzione tajemniczą wypowiedzią Kisuke. Pomimo tego Kana powiedziała:
- Dobrze, zatem nie będziemy naciskały. - chcąc za pewne dać mu przestrzeń prywatną, związaną z jego wspomnieniami, traumami i tym podobne. Jego kolejna wypowiedź nie przypadła do gustu jednej z dziewcząt, mianowicie Megumi.
- Nieładnie tak ludzi oczerniać po chwili rozmowy, za jego plecami. - rzekła wstawiając się za owym Sho, przed którym przed chwilą sam Kuchiki nieco się wygłupił. Faktycznie określenie kogoś "dziwnym" nie miało zbyt przyjemnego wydźwięku, a wyżej urodzeni bardziej dbali o konwenanse, aniżeli prości mieszkańcy Rukongai... co nieco generalizując oczywiście. Ta chwila nie była najlepszą w jego historii, bowiem jak się okazało i kolejną wypowiedzią się nie popisał. Kana odsunęła się od niego na krok w tył i z lekkim rumieńcem na twarzy machnęła zbywająco, by po chwili dodać:
- Phi... nie wlewaj sobie. - na szczęście od zupełnego blamażu uratowały ją słowa Reiki:
- Oho... idzie napakowana, czarna owca klanu Omaeda. Jest większy, niż słyszałam. - wszyscy spojrzeli na drugi koniec korytarza i faktycznie szedł tam człowiek o posturze małego czołgu. Mimo, że wyglądał na jakieś osiemnaście lat to mierzył prawie dwa metry wzrostu, a także był atletycznej postury ciała. Dlatego nazywano go napakowaną, czarną owcą swego rodu, który słynął z ludzi nie szczędzących sobie posiłków przez co uzbrojonych w sporą zbroję z tłuszczyku. Co nie oznaczało, że ten wyzbył się drugiej cechy charakterystycznej dla Omaedów... przepychu. Na skraju górnej części jego uniformu powszywane zostały drugie kamienie, który zresztą ubrany był tak, aby wytworzyć pewien dekolt dający widok na jego potężnie zbudowane piersi, ozdobione złotym naszyjnikiem, jakby tego było mało na obu nadgarstkach znajdowały się świecące się, grube bransolety. Dokładając do tego dość młodzieńczą twarz, połączoną z już postępującym, mimo młodego wieku łysieniem w formie zakoli i tworzył się dość osobliwy wizerunek człowieka, od którego jednak raczej nikt nie chciał dostać w zęby.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-04, 14:39

01#006

-Megumi-chan mówiąc, że jest dziwny nie, miałem zamiaru go oczerniać. Tylko stwierdziłem, że jego zachowanie jest dziwne.- *Jednak życie w takim środowisku nie będzie łatwe. Od teraz będzie ostrożniej dobierała słowa* Pomyślał sobie.
Po zachowaniu Kanny młody Kuchiki chciał się roześmiać, ale wiedział, że nie może sobie na to pozwolić, bo byłaby to kolejna fopa, którą by zaliczył. Uśmiechnął się lekko.
-Drogie panie wybaczcie mi. Po prostu chciałem sprawdzić, jak zareagujecie na moje zachowanie i jestem mile zaskoczony, ponieważ pokazałyście mi, że nie patrzycie na mnie tylko przez pryzmat nazwiska które nosze. Teraz wiem, iż jesteście autentyczne. Wiec jeszcze raz przepraszam was i szczególnie Ciebie Kano-chan, że padłaś ofiarą mojej gry. Dziękuje bardzo.- Z wnętrza mężczyzny wydobył się lekki chichot, który próbował powstrzymać dłonią i lekko się ukłonił.
-Reiki-chan czym zajmuje się klan Omaeda oraz kto to jest? Wygląda mi na takiego co, lubi gnębić mniejszych.- Kisuke zatrzymuje swój wzrok na nim i przygląda się jego zachowaniu. *Kiedy zacznie się rozpoczęcie roku. Cała ta sytuacja już zaczyna mnie powoli męczyć.* Uświadomił sobie. Na twarzy chłopaka zaczyna się powoli pojawiać znużenie i obojętność do otoczenia.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-04, 20:33

Kisuke zaczął się tłumaczyć najpierw jednej dziewczynie, a potem całej reszcie do kupy wziętej. O ile, jednak pierwsze zostało przyjęte całkiem dobrze... bo i żadna nie zamierzała kruszyć kopii o jakiegoś mało znanego członka rodu Fon, to druga sprawiła, że aż Kana poczerwieniała na twarzy. Dodawanie przy każdej okazji mało poważnego przyrostka "chan" oraz chichot na pewno w tym nie pomogły. Niska szatynka tupnęła nogą i tylko powiedziała do koleżanek:
- Chyba mam ochotę przejść się do ubikacji, pójdziecie ze mną? - po czym bez słowa skierowanego do arystokraty odgarnęła włosy za plecy, odwróciła się na pięcie i poszła w przeciwną stronę, dzięki czemu ten mógł stwierdzić, iż ta ma całkiem ładne pośladki... czego jednak nie zaobserwował, bowiem skupił się na obserwacji czynów Omaedy (so gaaaay!). Ten póki co nikogo nie zaczepiał, a jedynie łypał na co poniektóre osoby z góry, z nieprzyjemnym wyrazem twarzy. Pechowo gdy jego wzrok padł na Kisuke ten akurat obserwował zachowanie potężnie zbudowanego młodzieńca. Wówczas grymas studenta wykrzywił się jeszcze mocniej i paskudniej, niż wcześniej.
- Czego się gapisz, przyszywańcu. - powiedział niskim głosem szybko rozpoznając w nim adoptowanego członka rodu Kuchiki.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-05, 05:58

01#007

*Czyżbym przesadził trochę... hmmmm nie sądziłem, że tak mocno się obrażą. „Ale ktoś się lubi ten się czubi” prawda Rentaro* Wzięło go na chwilowe wspominki.
-Reika nic mi nie zdążyła powiedzieć, szkoda.- mówi pod nosem.
Kiedy Kisuke usłyszał głos Omaedy, aż ciarki przechodzą mu po skórze.
-Że ja?- wskazuje palcem na samego siebie.
Nie przypuszczał, że zostanie tak szybko zauważony przez napakowanego mięśniaka.
-Wcale się nie gapie, tak tylko rozglądałam się dookoła. I zastanawiam się czemu panie, uciekły. Ciągle nie wiem dlaczego. Może ty wiesz?- Uśmiecha się, mruży oczy i przechyla głowę na bok.
*No świetnie najpierw dziwny chłopak, który nigdy nie miał przyjaciół. Póżniej trzy szlachcianki, które nie zrozumiały moich intencji. A teraz na dokładkę jakiś tępy osiłek ma problem, że obserwowałem co, robi. Jak nic najlepszy rozpoczęcie roku*. Pomyślał, że gorzej już być nie może.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-05, 10:19

Kisuke kombinował jakby to uratować sobie skórę czując respekt do wielkości Omaedy i obawiając się, że ten da mu baty. Chłopak postanowił postawić na gadatliwość i zagranie głupa. Taktyka stara jak świat, ale i tym razem okazała się skuteczna.
- Pewnie dlatego, że mielisz ozorem. - powiedział umięśniony student po czym odwrócił się i zajął się swymi sprawami jakimi było uporczywe drapanie się po tyłku. Czas zaczął mijać powolutku, a na korytarzu nie działo się za wiele, jedynie ten moment za momentem zapełniał się kolejnymi studentami. W końcu przyszedł woźny, który otworzył im salę i sobie poszedł, każąc oczekiwać grzecznie na miejscach na przyjście świty. Uczniowie weszli do sali, a najnowszemu z Kuchikich przypadło miejsce między Sho, a śpiącym pod salą studentem z Rukongai, który przebudził się na chwilę, aby wejść do głównej sali, by tam położyć się na ławce i znowu drzemać. Członek klanu Fon natomiast siedział wyprostowany jak struna cały czas obserwując drzwi wejściowe jakby czegoś oczekiwał. Sala z każdą chwilą coraz mocniej się wypełniała, przychodzili szlachcice i Rukończycy, dzieci i dorośli ludzie, kobiety i mężczyźni, piękni i brzydcy, przekrój ludzi jaki mieli uczęszczać na tym roku w akademii Shino był ogromny. W końcu nadeszła godzina zero, a do sali weszli ludzie w czarnych kimonach, Shinigami. Najpierw wszedł całkiem nieźle trzymający się starzec, który jednak miał włosy pomalowane na złoto ułożone w trwałą, z szerokim uśmiechem oglądając zebranych pierwszaków. Po tym weszła ładna kobieta o czerwonych włosach i surowym wyrazie twarzy, po niej wkuśtykał kulejący Shinigami, za nim z kolei wszedł taki z szerokim uśmiechem i potężnej budowie ciała, następny wydawał się jakby się zgubił, na jego twarzy było takie rozmarzenie, z kolei ostatniego głowa przypominała orzech włoski, tak była pomarszczona. Ci stanęli za biurkiem w rzędzie w okół starca, który wszedł jako pierwszy i stanął w centralnej części.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-05, 14:18

01#008

*Uffff. Problem z głowy odpuścił sobie* Młody mężczyzna odetchnął z ulgą, że jeszcze nie rozpoczął się rok szkolny a on już, miałbym problemy.
Spokojnie czeka na swoją kolej, żeby wejść do sali, nie przepycha się. Siada na wyznaczonym miejscu i czeka. Na początku siedział tak samo wyprostowany, jak Sho, lecz po dłuższej chwili nie mógł już znieść tej pozycji, więc lekko się zgarbił. Na początku rozgląda się po sali, szukając trzech szlachcianek, które zamierzał jeszcze raz przeprosić po wszystkim za swoje głupie zachowanie. Po kilku chwilach, powieki robiły się coraz cięższe i cięższe. *Ile to jeszcze możesz potrwać? Chciałbym już iść sobie, gdzieś gdzie mógłbym zrobić sobie drzemkę.* Gdy chłopak myślał, że już zaśnie, ujrzał, iż przez drzwi sali zaczynają wchodzić Shinigami. Wnet się wyprostował i przetarł oczy. *No w końcu teraz się zacznie, bardzo długo kazali na siebie czekać... zaraz, zaraz to Wuj tak wcześniej mnie tu wysłał, żeby czekał. Hmmmm ciekawe czy Wujaszek się dowie, o dzisiejszych incydentach* Uśmiech z twarzy chłopaka ulotnił się równie szybko co, pojawił na myśl o końcu dnia. Kisuke otrząsa się z myśli. Zaczyna uważnie obserwować i słuchać co mają do powiedzenia ludzie, którzy weszli do sali.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-05, 22:28

W końcu zdarzyło się to na co czekał z niecierpliwością Kisuke, a także pewnie większość z znajdujących się na dole pierwszorocznych studentów, najświeższego narybku Akademii Shino... pojawili się Shinigami, którzy za pewne mieli poprowadzić te ceremonię. Jako pierwsze odezwał się starszy mężczyzna o złotej trwałej:
- Niektórzy powiadają, że czasy studiów są najprzyjemniejszym okresem w życiu człowieka... Ja w Akademii spędziłem, więcej czasu niż ktokolwiek inny i... potwierdzam te tezę! Nazywam się Fugunaga Matsudaira i jestem dyrektorem tego miejsca. Miło mi Was poznać. - powiedział na krótki wstęp chyba dumny z wymyślonego żartu, uśmiechając się szeroko. Po tym, jednak spoważniał i kontynuował swą przemowę - To, że jest przyjemnie nie jest, jednak równoznaczne z tym, iż jest lekko... o nie, co to to nie. Aby przygotować Was do najbardziej odpowiedzialnego zawodu na świecie, czyli zawodu Shinigami zostaniecie nauczani w szeroki i przekrojowy sposób, od walki mieczem, przez zaklęcia, aż na teorii kończąc, a potem w sposób rygorystycznie testowani oraz oceniani podczas egzaminów. Za pewne niejedną noc spędzicie na nauce, niejedną kroplę krwi wylejecie podczas ćwiczeń i niejedno wiadro potu zapełnicie pracując nad swoim ciałem. Wasza ciężka praca tutaj, jednak zaprocentuje w przyszłości dobrze wykonywanymi obowiązkami jako Shinigami, awansami, a także tym co istotne, a nie tak oczywiste... dożyciem sędziwej starości. Co do kwestii organizacyjnych to zostaniecie podzieleni na trzy grupy, każda z innym planem. Nim, jednak się zapoznacie z przydziałami chcemy, abyście wypełnili pewien test psychologiczny... tylko odpowiadajcie na pytania szczerze! - powiedział, a gdy tylko zaczął o tym wspominać nauczyciele podeszli do pierwszych ławek z dużymi plikami kartek. Pierwsi ze studentów zabierali jeden egzemplarz i podawali dalej i tak dalej, i tak dalej. W końcu każdy otrzymał egzemplarz testu, a kulawy Shinigami rozkazał odwrócenie kartek oraz zabranie się za wypełnianie testu. Pytania były następujące:

Spoiler:
--------------------------------------------------------------
Uzupełnij ładnie test z przemyśleniami co do pytań pls
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-06, 07:18

01#009

*Test psychologiczny, ciekawe, po co to, czyżby od wyniku zależy podział na grupy a może, chcą wyłapać ten sposób tych, którzy się nie nadają na Shinigamich.* Przez krótką chwilę, zanim obrócił kartkę, zastanawiał się jak może, wyglądać ten test.
*Spójrzmy pierwsze pytanie. Heee, za co to za dziwne pytanie... czy te odpowiedzi mają sprawdzić, kto przekłada, przyjaźń na obowiązki. A może sprawdza kto, jest gotowy poświęcić przyjaciół dla własnej kariery. Skoro chcieli szczerość, to ją dostaną* Chłopak nie zastanawiał się i zaznaczył jedną z odpowiedzi, która była mu najbliższa, przeszedł od razu do kolejnego pytania.
*Drugie pytanie. Słowo, które najlepiej określa mój charakter ciężko określić swój cały charakter jednym słowem. To tak jakby próbować zmieścić cały dom w plecaku. Skoro muszę wybrać*
Podkreślił kolejną, odpowiedz i zmierza teraz do pytania numer trzy.
* Moim największym atutem mogłoby być możliwość spania gdzie kol wiek, Ale niestety nie widzę tu takiej odpowiedzi. Zatem co tu wybrać, już wiem. Czwarte pytanie. O co tu chodzi, najpierw pytają o charakter, później o największy atut, a teraz oto kim tak jakby chcieli znać nasze mocne i słabe strony. Pytanie piąte. W moim przypadku nie przejmuje się zbytnio problemami zwłaszcza jak nie, mam na nie wpływu. Pytanie szóste. Czemu akurat na moje zmianie podczas święta miałby płonić dwór, Nie byłby w stanie porzucić ludzi w potrzebie, a tym bardziej decydować kto ma żyć, a kto nie. Uratowałbym wszystkich. Siódme pytanie. Teraz obowiązki chyba najważniejszym obowiązkiem jest ochrona dusz przed pustymi. Ale nie widzę tu takiego wyboru wszystko, jest rozbite na pojedyncze czynności.* Kiedy skończył, obrócił kartę na drugą stronę i czekał aż egzamin się, skończy.
Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-06, 10:09

Przemowa dobiegła końca, a rozpoczęło się wypełnianie kwestionariusza. Momentalnie gwar na sali ucichł, a rozległ się dźwięk skrobania dziesiątek piór o dziesiątki kartek papieru. Kisuke, również nie pokpił sprawy tylko podszedł do niej poważnie, nad każdym pytaniem zastanawiając się i starając się nie wybielać odpowiadał tak jak podpowiadało mu to sumienie. Podejście szlachetne i mądre, bo przecież nie wiedział w jaki sposób użyte będą te testy psychologiczne. Po pewnym czasie skończył, nie był w tym ani pierwszy ani ostatni. Przeto poczekał jeszcze trochę, a gdy ostatnia osoba przestała skrobać piórem dyrektor skinął na kulawego Shinigami, który nakazał, aby każdy po kolei, rzędami przyszedł do biurka kadry pedagogicznej ze swoim testem, w zamian za który otrzyma kopertę z przydziałem do grupy oraz planem zajęć na najbliższy rok. Nim przyszedł czas na rząd, w którym siedział minęło kilka chwil, ale w końcu się doczekał. Dał kwestionariusz, podał imię i nazwisko, a Bogowie Śmierci szybko wyszukali odpowiednią kopertę, wręczyli mu, pospiesznie pożyczyli powodzenia i przywołali kolejnego ucznia. Gdy wyszedł na korytarz i otworzył pismo mógł doczytać, iż znalazł się w grupie pierwszej. Zresztą nic dziwnego, gdyby ktoś z tak znamienitym nazwiskiem dostał się do innej byłaby to pewna sensacja. Druga kartka natomiast zawierała plan zajęć. Każdego dnia zajęcia zaczynały się o dziewiątej rano a kończyły o dziewiętnastej, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie wychodzili półtorej godziny wcześniej. Zawierało to potwierdzenie słów z przemowy dyrektora Fugunagi, iż zajęć będzie dużo, a do tego będzie ciężko. Dzięki temu, jednak że nowy Kuchiki otrzymał plan nie będąc ostatnim to miał jeszcze jakieś pół godzinki przed rozpoczęciem pierwszych zajęć na odnalezienie sali oraz może drugą próbę zawarcia z kimś przyjaźni.

Plan lekcji na rok pierwszy:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-06, 17:12

01#010

*Ciekawe, jaki wynik miałem na teście. Mam nadzieje, że nie odeślą mnie z kwitkiem, muszę pokazać Wujowi, iż jestem coś warty. Renataro też włoży masę wysiłku, żeby przygotować mnie. Nie mogę ich zawieść.* Wpadł w zadumę
*Dobrze teraz spójrzmy na plan* Chłopak był w szoku, tyle zajęć i jeszcze sześć dni w tygodniu od bladego świtu do wieczora.
-Historia Soul Society to pierwsza lekcja. Tylko teraz w której sali odbędzie się wykład.- Mruczał do siebie pod nosem, niezadowolony z przebiegu sytuacji.
Zaczął rozglądać się dookoła, próbując zauważyć kogoś znajomego. *Może Sho też ma taki sam plan zajęć albo Kana, Reika i Megumi. Oby tylko ten napakowany gbur nie trafił mi się jako kolega z klasy, ciężko będzie mi nim współpracować. Na samą myśl o nim, nie chce mi się iść na zajęcia.*


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-08, 13:40

Gandalf powiadał, że mówienie do siebie jest zwyczajem mędrców, bowiem zwyczajnie chcąc porozmawiać z najmądrzejszym w towarzystwie, czy w przypadku Kisuke też tak było, to ciężko powiedzieć. Chłopak wyszedł z sali wykładowej otrzymując plan, który ubódł go w samo serce jego leniwej duszy. No cóż, wyglądało na to, że będzie ciężko, ale za to jeśli młodzieniec się postara to dzięki temu (i piciu mleka) wyrośnie na dużego i silnego Shinigami. Jak się okazało szukanie sali wykładowej nie należało do zadań trudnych, bowiem ta znajdowała się na przeciwko głównej sali, więc wystarczyło przejść kilkanaście metrów holem i pierwsze zwycięstwo w akademii odnotowane, udało się dotrzeć na pierwszą lekcje. Wyglądało na to, że śpiący Rukończyk, również tu zmierzał, tak samo jak Sho, ku zawodowi młodzieńca przy sali zauważył już olbrzymią posturę Omaedy. Na pocieszenie rozmawiała z nim Kana, która chyba jako jedyna z trójki psiapsiółek dostała się do pierwszej, najbardziej elitarnej grupy. Znalazło się tu jeszcze kilkanaście osób, które również różniły się od siebie właściwie wszystkim, a łączył je jedynie potencjał, który dojrzała w nich Akademia, na tyle duży aby skierować ich do flagowej grupy na pierwszym roku. Kisuke miał do zajęć jeszcze pół godziny, więc mógł robić co mu się żywnie podobało.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket178/300Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (178/300)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket3135/4373Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (3135/4373)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-08, 14:12

01#011

Kiedy najgorszy koszmar Kisuke stał się prawdą. Poczuł się tak jakby to los, splunął mu w twarz i jeszcze na dodatek Kana rozmawiała z nim, wisienka na torcie nieszczęścia. *Najwidoczniej kana woli napakowanych gburów. A wydawała się taka mądra.*Przez głowę przeleciała mu taka myśl. Chłopak nie ma ochoty jak na razie na zawiązywanie przyjaźni, czuje się lekko zdradzony, mimo że to on zraził do siebie szlachciankę. Nie chęć, jaką darzy Omeade nie ustanie rosła. Postanawia uciąc sobie krótką przerwę na zielonej trawce. Pochodzi do Sho.
-Wybacz, że Cię znowu nachodzę, ale mam prośbę. Mógłbyś mnie powiadomić, kiedy otworzą sale? Zamierzam pójść na chwile na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza.- Wskazuje przez okno palcem, w który miejscu będę siedział.
-Liczę na Ciebie Sho-san.- Z lekkim uśmiechem kryjącym grymas niezadowolenia.
Kieruj się na zewnątrz, żeby przysiąść na trawniku i przewietrzyć umysł.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-04-08, 16:23

Kisuke zawiedziony niepowodzeniem w relacjach z koleżankami oraz kolegami postanowił przerwę spędzić sam korzystając z terenów zielonych akademii. Poprosił Sho o pomoc i... sobie poszedł nim ten zdążył cokolwiek powiedzieć. Pogoda dzisiejszego dnia była bardzo dobra i pomimo iż lato było już jakiś czas temu za pasem to na niebie próżno było szukać choćby jednej chmury, a słońce przyjemnie ogrzewało skórę. W końcu przez okno zawołał do niego członek rodu Fon, iż zaraz się zacznie spełniając prośbę najnowszego z Kuchikich na co ten zebrał się i grzecznie udał do sali wykładowej. Pierwszy wykład nie był na temat. Na zajęcia wgramolił się stary Shinigami, którego widzieli podczas rozpoczęcia roku akademickiego, ten oznajmił, że iż jego zajęcia są pierwsze to zamiast opowiadać o historii Soul Society tak jak powinien, to ma w obowiązku przekazać im zasady panujące w tej oto placówce. No i tak przez półtorej godziny słuchali przeróżnych regulaminów, za równo zachowania na zajęciach jak i w bibliotece, akademiku oraz obozów poza Seiretei. Jako, że Bóg Śmierci mówił dość monotonnym tonem, a do tego często gubił wątek to zajęcia były dość nudne. Początek kolejnych, jednak ich ożywił. Ten wykład, bowiem miał prowadzić niejaki Zori Sensei, w okół którego roznosiła się zła sława. Raczej nie należało się spóźniać na jego lekcje, bo to doprowadzała go do pasji, niestety jednemu chłopakowi się ta sztuka nie powiodła. Faktycznie wówczas kulejący Shinigami zwyzywał go konkretnie, a następnie przy pomocy jakiegoś Bakudou linami przywiązał go do ściany i w ten sposób biedny młodzieniec spędził trzy godziny obu wykładów, traktujących o najpodlejszych istotach we trzech światach oraz zaprzysiężonych wrogach Bogów Śmierci, czyli Hollow, oraz piętnaście minut przerwy. Biedak, potem miał na nadgarstkach oraz kostkach obtarte pręgi stworzone przez sznur, które intensywnie rozmasowywał. Po tej solidnej dawce wrażeń nadszedł czas na długą przerwę obiadową, w której to stołówka akademicka wydawała adeptom posiłki.

Piszemy tutaj
Powrót do góry Go down
Haruaki


Główna sala - Page 2 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-08-16, 19:54

~Kyosuke 3 ~
Masaki całkiem sprawnie otworzył drzwi, a następnie szybszym krokiem wyszliście na korytarz. Akurat starszy uczeń wywieszał listy z wynikami dzisiejszego testu. No cóż... Sprawdzisz później swoje osiągnięcia, bo obecnie musiałeś dotrzeć na zajęcia. Generalnie pokonanie "szkolnego labiryntu" zajęło waszej dwójce około piętnastu minut. Drzwi do sali stały otworem, więc Masaki darował sobie wchodzenie oraz tłumaczenie czegokolwiek. Szczególnie, że uczniowie rozmawiali w najlepsze. Całe szczęście złotowłosa malarka oraz jakiś uczeń zmierzali w kierunku sali lekcyjnej. Przynajmniej nie będziesz wchodził samotnie. Międzyczasie brat pożegnał ciebie skinieniem głowy. Chwilę później zniknął za innymi drzwiami. Prawdopodobnie prowadził własne zajęcia... Obecnie przekroczyłeś próg głównej sali i zauważyłeś machającego do ciebie Kyo. Chłopak zajął tobie miejsce obok siebie w środkowym rzędzie. Przynajmniej mogłeś spokojnie przygotować się do zajęć. Międzyczasie zauważyłeś, że na tablicy widniał temat pt. Jakie kary spotykają shinigami za niesubordynację.".
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główna sala - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket9000/9000Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket9000/9000Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-08-22, 16:06

Targające nim emocje sprawiły, że na chwilę zapomniał o możliwości spóźnienia i zupełnie się tym nie przejmował. Zamiast tego pogrążył się w ponurej zadumie zastanawiając się jak potoczyłoby się jego życie, gdy Masaki przyjął zanpakuto dziadka. Może to on miałby teraz żonę, dziecko i pracowałby jako shinigami. Zapewne nie w akademii, bo nigdy nie oglądał się na karierę pedagoga, ale kto wie? Możliwe, że przeżycia których doświadczyłby w tym prawdziwym świecie wpłynęłyby na zmianę jego planów.
W końcu dotarli pod klasę i Kyosuke nieco otrząsnął się z rozmyślań. Powinien trochę się ożywić żeby nie przyciągać niepotrzebnej uwagi. Hmm, widać Kyo zajął mu miejsce. To w sumie... całkiem miłe, że ktoś uznaje twoje towarzystwo za pożądane i nie trzeba siedzieć jak ten kołek sam w ławce. Ekhem, to znaczy samotne siedzenie też ma swoje plusy. Ma się więcej miejsca i nikt cię nie rozprasza, no... ale skoro Kyo zajął już dla niego miejsce to byłoby niegrzecznie odwracać się plecami.
- Dzięki - rzekł przy siadaniu obok współlokatora. Spokojnie wyciągnął zeszyt i zestaw do pisania zerkając przy tym na tablicę. Szykował się długi i działający na wyobraźnię wykład.
Powrót do góry Go down
Online
Haruaki


Główna sala - Page 2 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-08-30, 20:08

-Nie ma za co... W grupie zawsze raźniej i kłopotów mniej... Chyba...- Kyo wypowiedział ostatnie słowo ze szczerym zawahaniem. Chwilę później skwitował swoją sentencję krótkim, cichym śmiechem. Wreszcie spoważniał, ponieważ do sali zawitał nauczyciel. Trzeba przyznać, że dyrektor akademii robił majestatyczne wrażenie. Po pierwsze trzymał plecy prosto niczym wojownik gotowy do skoku pomimo swojego wieku. Druga sprawa dotyczyła jego bezszelestnego poruszania się. Trzeci znaczący walor stanowiła lekko wyczuwalna, chłodna aura. Czyżby dziadek zrobił to celowo, aby pokazać wyższość nad studentami? Możliwe… W każdym bądź razie zapanowała wewnątrz sali absolutna cisza. Wreszcie cichym głosem przemówił mężczyzna…
-Witajcie uczniowie. Dzisiejszy temat jest jednym z trudnych, ale moim zdaniem najważniejszych. Porozmawiamy sobie o karach, które mogą spotkać niesfornych shinigami… Czy ktoś chciałby zacząć naszą dyskusję?- Staruszek spojrzał w kierunku nieco zdolniejszych uczniów. Jako pierwszy rękę podniósł mało znaczący typ…
-Karna praca domowa albo szlaban, albo zostawanie po lekcjach.- Chłopak był pewny swoich odpowiedzi, ale nauczyciel momentalnie zgromił go wzrokiem. Następnie pokiwał głową z wyraźną dezaprobatą. Wtedy dłoń podniosła wcześniej poznana malarka…
-Jedną z kar jest banicja...- Dziewczyna doskonale wiedziała o czym mówi. Najwyraźniej czytała bardzo dużo książek odnośnie prawa. Tymczasem staruszek jedynie przytaknął głową i wskazał ciebie jednym, ale znaczącym gestem...
-Jestem ciekaw twojej wiedzy. Gdybyś był shinigami na pełnym etacie, to jakiej kary byś najbardziej się lękał chłopcze...- Sensei uśmiechnął się lekko, jakby faktycznie sprawdzał co wiesz oraz potrafisz. Oczywiście liczył z twojej strony na zadowalającą odpowiedź. W końcu należałeś do znanego klanu i powinieneś coś sobą reprezentować. Poza tym dyrektor wspominał o dyskusji, więc prędzej czy później wywołanie do tablicy nie ominęłoby twej osoby...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główna sala - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket9000/9000Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket9000/9000Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-09-02, 22:47

Pan dyrektor zachowywał się stoicko, czyli zupełnie inaczej niż zapamiętał go Kyosuke. Czyżby zboczony i zdziecinniały staruszek był tylko wytworem iluzorycznego świata? Akurat tą zmianę powitał z zadowoleniem. Posiadanie dyrektora uganiającego się za studentkami było dość... deprymujące.
Podobnie zresztą jak odpowiedź pierwszego zapytanego. Kolega chyba nie zrozumiał, że mowa o shinigami, a nie o studentach. Zresztą nawet w ich przypadku kara szlabanu czy dodatkowej pracy nie wydawała się przerażająca. Malarka odpowiedziała bardziej rozumnie, ale Kyosuke postanowił posunąć się jeszcze bardziej. Wpierw przez udzieleniem odpowiedzi wstał i ukłonił się dyrektorowi, po czym rzekł:
- Gdybym jako shinigami popełnił plugawą zbrodnię, najbardziej obawiałbym się egzekucji na wzgórzu Sōkyoku. Dusza poddana mocy równej sile miliona zanpakuto zostaje doszczętnie unicestwiona wykluczając późniejszą reinkarnację. Jest to kara zarezerwowana dla najgroźniejszych zbrodniarzy i największych zdrajców Seireitei.
Jeśli odpowiedź Kyosuke zadowoliłaby dyrektora, to usiadłby z powrotem na miejsce.
Powrót do góry Go down
Online
Haruaki


Główna sala - Page 2 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-09-03, 17:34

Oczywiście plotki dotyczące dyrektora akademii zawierały w sobie ziarno prawdy. Jednak staruszek umiał rozdzielić swój zawód od spraw prywatnych czy upodobań odnośnie kobiet. Poza tym szybko straciłby posadę, gdyby na oczach uczniów bezczelnie flirtował z każdą uczennicą. Szczególnie, że niektóre raczej nie ukończyły przyzwoitego wieku. Dlatego też mężczyzna zachowywał stosowny umiar. Przecież znał prawo Gotei 13 na pamięć, a nawet czasem recytował paragrafy z opasłych tomiszczy. Czymś musiał zasłynąć, żeby prowadzić akademię. Prawda? Międzyczasie podałeś swoją odpowiedź, a sensei delikatnie pogładził swoją brodę. Wyglądał na nieco rozbawionego, jednak nie zamierzał drwić z nikogo...
-Interesujące. Masz dość rozległą wiedzę, ale to dobrze świadczy o twojej rodzinie. Czy ktoś jeszcze chce zabrać głos?- Ponownie mężczyzna spojrzał po uczniach. Kolejno podnieśli ręce Kyo, Asta, jak również Mana. Każdy był przygotowany na odpowiedź. Dlatego dyrektor wylosował najpierw niebieskowłosą.
-Jedną z kar jest banicja. Shinigami musi natychmiast opuścić "Dwór Czystych Dusz" i zamieszkuje pośród zwykłych ludzi. Ma zakaz używania swych mocy dla korzyści...- Dziewczyna najwyraźniej była świadkiem czegoś podobnego. Możliwe nawet, że poznała takową osobę. Inaczej trudno byłoby komuś z biedniejszej dzielnicy wyobrazić sobie ciężar sytuacji. Tymczasem czerwonowłosy podjął wątek i dodał od siebie...
-Odebranie mocy wraz z bronią białą. Słyszałem u siebie w wiosce, że miecz shinigami zostaje wtedy zapieczętowany.- Współlokator stwierdził fakt, jednak szukał potwierdzenia w wyrazie twarzy dyrektora. Niestety mężczyzna nie zamierzał jeszcze zdradzać jakichkolwiek tajemnic. Chwilowo po prostu badał zdolności swoich uczniów. Przynajmniej jako ostatnia wypowiedziała się wilcza dama...
-Zamknięcie w lochu albo karcerze do odwołania.- Najwyraźniej to budziło największy lęk w dziewczynie. Brak możliwości spacerów, oglądania przyrody, odwiedzania rodziny, ograniczenie wolności. Chyba w takim przypadku śmierć czy odebranie mocy stanowiło akt prawdziwej łaski. Przynajmniej dyrektor pokiwał zadowolony głową. Następnie przeszedł pod tablicę i wszystko zanotował. Doszły także takie przypadki jak: "Zadośćuczynienie", "Kara pieniężna", "Kara cielesna", "Skreślenie z listy rodów", "Odebranie przywilejów" itp. Praktycznie staruszek pogadał jeszcze o ciążącej odpowiedzialności, własnych osądach, jak również wyjątków od niektórych reguł. Uczniowie przedyskutowali między sobą kilka scenariuszy, a później dyrektor ogłosił koniec zajęć...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główna sala - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket9000/9000Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket9000/9000Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-09-03, 19:59

Kyosuke ze spokojem przyjął pochwałę od dyrektora. Ukłonił się raz jeszcze, po czym usiadł. W dalszej części zajęć koledzy i koleżanki radzili sobie już lepiej, a sam Kuchiki starał się brać aktywny udział w dyskusji wykorzystując posiadaną wiedzę. Nie zaniedbywał też pisania notatek.
Co prawda prawo nigdy nie należało do jego ulubionych przedmiotów, ale uważał, że syn byłego kapitana VI dywizji powinien znać większość przepisów dlatego też nie zaniedbywał nauki i na tym polu.
W końcu ostatnie zajęcia tego dnia dobiegły końca i pakując się Kyosuke zastanawiał się jak spędzić resztę dnia. Oczywiście musiało znaleźć się miejsce na utrwalenie przerabianego dzisiaj materiału, ale tym postanowił zająć się pod wieczór. Na razie zaś... cóż, może kolejna wycieczka do biblioteki? Albo nie... wpadł na pomysł, aby jednak zająć się sprawą kitsune. Dotąd może nie przykładał ku temu większej uwagi, ale może jednak powinien bardziej się tym zainteresować. Wszakże lepiej z kami żyć w zgodzie i możliwe, że kiedyś podobna pobożność mu się odpłaci, a w jego obecnej sytuacji, gdzie poruszał się trochę jak w mgle przydałaby się pomoc istot wyższych. Nie miał zamiaru biegać w poszukiwaniu kitsune, którego dojrzał podczas przerwy, ale zamiast tego postanowił udać się do najbliższej kapliczki bogini Inari. Nie wybierał się tam z pustymi rękoma, gdyż po drodze chciał zakupić odpowiednie dary. Krótkie przypomnienie... bogini żywności przez swoich wyznawców była obdarowywana najczęściej ryżem i sake, wobec czego Kyosuke planował zakupić butelkę dobrej jakości trunku, jak i trochę ryżu, najlepiej zapakowanego w zgrabnym bambusowym pudełeczku. Hmm, ale co też stara niania opowiadała o kitsune. Jaki był ich przysmak... ach tak, smażone tofu. Może w przy okazji zahaczy o lokal, w którym będzie mógł to kupić.
O swoim zamiarze poinformował Kyo. Ot tak, żeby nie znikać bez słowa.
Powrót do góry Go down
Online
Haruaki


Główna sala - Page 2 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket110/110Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2018-09-06, 20:32

Właściwie większość uczniów była niezbyt zadowolona z dzisiejszych zajęć. Prawdopodobnie dlatego, że dyrektor właśnie uświadomił im ciężar wykonywanego zawodu. Beztroskie studia trwały zaledwie cztery lata, a potem należało wybrać dywizję. Odbycie stażu i czynna służba wiązała się z pełnoprawnymi konsekwencjami podejmowanych decyzji. Mimo wszystko wiedziałeś coś na ten temat, ponieważ wewnątrz fałszywego świata zdążyłeś zdać akademię. Tymczasem spora grupa osób opuściła już salę. Aktualnie miałeś wolny wieczór, więc postanowiłeś wyjść na miasto. Oczywiście Kyo podziękował za informację oraz troskę. Nawet wskazał tobie kilka dobrych miejsc, gdzie wybudowano kapliczki bogini. Dlatego bez większej zwłoki zostawiłeś zeszyty w pokoju. Następnie zabrałeś pieniądze i już ciebie nie było...

z/t

Sklep spożywczy
Powrót do góry Go down
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2022-12-31, 17:44

Kabuto Hisagi - Nadpatrz

Tego dnia szczęśliwie nie musieli wstawać tak wcześnie, bo czekał ich wyłącznie apel na początek akademii. Mówiło się, że ten jest koło południa dlatego, że dyrektor Fugunaga nie cierpi zbyt wcześnie wstawać. Mieli, więc czas żeby się dokładnie przygotować, a Kabuto przy tym wysłuchać bliźniaków, którzy dzielili się tym jak fajnie było wczoraj wieczorem dziwiąc się współlokatorowi, że ten tak szybko opuścił Miedzianą Czarę. W końcu trafili do sali. Przy wejściu do głównej sali akademii okazało się, że stała pokaźna kolejka. Wynikało to z tego, że każdy wchodzący był legitymowany i otrzymywał w dłoń kopertę. Cały pokój 92 nie dał się rozdzielić, w rezultacie po oczekiwaniu Hisagi znalazł się w sali siedząc mniej więcej w jej środku, między sobą mając Okurimono i Haruo. W ręce miał też kopertę. W niej okazało się, że znalazł się przydział do grupy i krótka adnotacja.

Cytat :
Hisagi Kabuto
Rok: I
Grupa: 1

Zalety:
- Ponadprzeciętna inteligencja
- Wyszkolenie w dziedzinie korzystania z katany
- Zdolność zachowania spokoju niezależnie od sytuacji
- Przyzwoite jakość Reiatsu oraz zręczność
- Pochodzenie bezpośrednio od czynnego Shinigami

Wady:
- Problemy mentalno-motywacyjne
- Niskie zdolności motoryczne
- Słaba kontrola nad własną energią

Pierwszy sukces. Trafił do elitarnej grupy pierwszej. Tradycyjnym było, że trafiali do niej przedstawiciele największych rodów arystokratycznych jak Kuchiki czy Shihouin, a także bardziej utalentowani wśród Rukończyków. Wyglądało na to, że akademia dostrzegała w nim potencjał, tatko byłby dumny.

Edit:

Ryutaro trafił bezpośrednio na apel. Po odczekaniu swojego przed salą oraz otrzymaniu koperty wszedł do środka. Tam zorientował się, że znaczna większość studentów jest od niego młodsza, część niemal dwukrotnie... A może i znaleźliby się tacy, którzy i ponad? Na pierwszy rzut oka mógł rozpoznać, którzy z adeptów pochodzą z rodów szlacheckich. Mieli oni idealnie dopasowane, czyste, wyprasowane mundurki, w większości ładne cery, zadbane dłonie, a zdarzały się i elementy biżuterii. Stało to w kontraście do Rukończyków, którzy swoje mundury otrzymywali od Akademii, były one po poprzednich studentach, więc często były albo trochę za duże, albo trochę mały. Często widoczne były ziemiste cery, przetłuszczone włosy czy spracowane dłonie, tak jak u Tensai'a. Miejsca z tyłu zostało zajęte, więc musiał usiąść w przedniej części auli, jak się okazało na skraju grupki ze szlachty, która widocznie trzymała się razem, zresztą to samo można było powiedzieć o studentach z Rukonu. W rezultacie po lewej siedziała szlachcianka, szczupła, dość niska, o krótkich granatowych włosach i czarnych oczach. Po prawej zaś siedział kędzierzawy chłopak, ewidentnie Rukończyk. Był średniego wzrostu i chyba pochodził z pierwszych okręgów, bo wyglądał dość schludnie. Po otwarciu koperty znalazł w niej kartkę z pieczęcią dyrektora Fugunagi.

Cytat :
Tensai Ryutaro
Rok: I
Grupa: 1

Zalety:
- Wyjątkowo odporny na ból i zmęczenie
- Wyszkolony w zakresie walki mieczem i hakudzie
- Posiada cechy przywódcze
- Posiada silną odporność na bodźce psychiczne

Wady:
- Zdolności motoryczne nie dostają do techniki walki
- Kiepsko panuje nad swoją energią
- Problemy psychiczne niewiadomego pochodzenia

A zatem elitarna grupa pierwsza. Przyjdzie mu trafić pośród najlepiej rokujących studentów, w tym potomków najwyższej szlachty, którzy tradycyjnie do niej trafiali.


Ostatnio zmieniony przez CZaras dnia 2023-01-07, 15:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadpatrz


Główna sala - Page 2 Mg10
Nadpatrz



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket0/0Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket0/0Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2023-01-03, 20:07

Bliźniacy z pewnością zaskoczyli Kabuto i to w pozytywny sposób. Spodziewał się czołgania po schodach i drapania w drzwi, jak psy odseparowane od swojego właściciela. Wolał jednak te myśli zachować dla siebie i tych, którzy umieją czytać umysły. Co więcej okazało się, że mógł bezpiecznie zostać w Miedzianej CZarze bez obaw o zbędny wysiłek fizyczny. Nie mniej nie żałował opuszczenia imprezy tak szybko. Tłum tych wszystkich ludzi działał mu powoli na nerwy. Choć dotarło do niego, że mógł trochę inaczej potraktować Satoshi'ego przy wyjściu. Jak się spotkają gdzieś na korytarzu to może i go przeprosi, ale szukanie go jest zbyt męczące. Poza tym sumienie nie parzy go aż tak.
Dzisiejszy dzień zapowiadał się nawet dobrze, bo zaczynał się od dłuższej drzemki z rana. Kabuto pomyślał również, że dogadałby się z dyrektorem Fugunagą, jeśli ten faktycznie nie lubił porannego wstawania. Jest to postawa, z którą jak najbardziej potrafił się utożsamić, a zrozumieć to już w ogóle. Taki dzień będący pierwszym był w sam raz, dla stawiania pierwszych kroków na drodze próbowania wzięcia się za siebie. Hisagi nie był jednak na tyle naiwny, bądź optymistyczny by uwierzyć, że lekcje będą na starcie wyglądać tak samo. Zaczynał spekulować czy z jego kondycją w ogóle wyjdzie z nich żywy...
-Psiakrew... - westchnął pod nosem, po przeczytaniu zawartości swojej koperty. Choć zalet było o dwie więcej niż wad, to jednak trafienie do grupy pierwszej było na samym końcu jego listy życzeń. Mało powiedziane - takiej opcji nawet nie było na liście. Być może bracia uznaliby coś takiego za jakiegoś rodzaju zaszczyt i byliby dumni z takiego umiejscowienia, aczkolwiek mogli nie dostrzegać, że wobec takiej grupki uczniów wymagania będą ogromne. Co oznacza, że Kabuto ma bardziej przesrane niż by się mógł spodziewać. Położył kopertę na kolanach, po czym schował twarz w swoich dłoniach. Następnie odchylił nieco głowę do tyłu i wydał z siebie kolejne westchnięcie, lecz tym razem nieco głośniejsze. Był zawiedziony i sfrustrowany, co postanowił ogłosić ludziom wokół.
Powrót do góry Go down
Online
Ryutaro Tensai


Ryutaro Tensai


Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket133/156Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (133/156)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket42/42Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (42/42)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2023-01-07, 20:32

Ryutaro dzisiaj miał oficjalnie dołączyć do Akademii Shinigami. Nie można było powiedzieć, że nie był podekscytowany. Był. Ale nie zamierzał tego jakoś obwieszczać wszem i wobec. Nie był tego rodzaju typem człowieka, który afiszowałby się ze swoimi emocjami i pragnieniami. Już nie.
Zmierzając do sali, w której miała się zacząć jego przygoda najpierw jak uczeń, a potem jako samodzielny shinigami, obserwował wszystko, co tylko mógł. Wiele rzeczy było mu nieznanych, bo w Rukongai ludzie byli zbyt biedni, by sobie na nie pozwolić. Rzadko się widywało tam biżuterię, a tutaj była ona bardzo popularna.
Wnikliwe oko Ryutaro dostrzegało wyraźną różnicę pomiędzy pewnymi uczniami. Z jednej strony byli ludzie spracowani, w używanych mundurach (jak jego) ze spracowaną i spaloną słońcem skórą. Inni byli niemalże filigranowi, jak postacie z obrazów - idealni, piękni, w cudownych, nowych mundurach szytych na miarę. Rukongai i szlachta Soul Society w jednym miejscu. To z pewnością będzie ciekawe widowisko.
Tensai otrzymał swoją kopertę, a następnie poszedł zająć jakieś miejsce siedzące. Jak się okazało, zostało parę wolnych jedynie z przodu widowni. Stolarz postanowił więc usiąść akurat tam. I to akurat pomiędzy chłopakiem z Rukongai oraz szlachcianką z Soul Society. Obojgu skinął głową na przywitanie, zajął swoje miejsce i otworzył kopertę. Szybko przeczytał, co tam było napisane. I grupa? Czy to nie była ta najlepsza grupa uczniów, od których wymagało się najwięcej i do której można się było dostać jedynie za pomocą sporej dawki pieniędzy lub ponadprzeciętnych umiejętności?
Jego ego zostało mile połechtane, gdyż z pewnością jego portfel nie był na tyle zasobny, by się tutaj wkupić. Został oceniony pozytywnie, ale zastanawiało go stwierdzenie "problemy psychiczne niewiadomego pochodzenia". Że niby on takowe miał? Dziwne, ale niczego takiego nie był świadom.
Ponadto, jeszcze jedno zdanie przyciągnęło jego uwagę. To o zdolnościach motorycznych. To była pierwsza wskazówka odnośnie tego, nad czym powinien jeszcze popracować. I z całą pewnością to zrobi.
Powrót do góry Go down
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2023-01-08, 20:40

Być może teatralne westchnięcia Kabuto wzbudziłyby większe zainteresowanie gdyby nie to, że większość okolicznych była zajęta swoimi kopertami oraz przejęta treścią w ich środku. Reakcje były bardzo różne. Od spokojnego skinięcia głową, przez ekspresyjny wybuch radości, po złapanie się za głowę i położenie jej na stole. Pełne spektrum. Niektórzy kontestowali to jakie Akademia wynalazła ich wady, a inni przechwalali się tymi jakie to zalety u nich dostrzeżono. Słowem, zrobiło się gwarno. Shinigami zaś nie reagowali, nie uciszali tłumu. Ryutaro i Hisagi należeli do tych, którzy pierwsi się zorientowali, że wśród Bogów Śmierci również panuje jakieś z trudem skrywane zamieszanie. Jedni drugim przekazywali informacje, chyba niezbyt dobre. Jedna z nich dość wyraźnie uniosła prawą brew, a stosunkowo młody mężczyzna złapał się otwartą dłonią za twarz. Trwało to dobrą chwilę, w której Ci chyba coś uradzili, bo do mównicy podeszła szczupła Shinigami o wiśniowych włosach, brązowych oczach i tak ściętym mundurze, że odsłaniał pokaźny dekolt. Spojrzała na nich wydając się sfrustrowana.
- Cisza! - Zawołała w autorytatywny sposób. - Nazywam się Sekine Rita, jestem tu nauczycielką Zanjutsu. Póki co, jednak każdy z Was dostanie ankietę, macie ją wypełnić. Szczerze i wyczerpująco, ale bez ociągania się. - Zarządziła, a część Shinigami ruszyła z kartkami i stawiali kupkę na skraju każdej długiej ławy. Każdy ze studentów miał brać jeden egzemplarz dla siebie i resztę podawać dalej. Poszło całkiem sprawnie trzeba przyznać, zwłaszcza że rozkaz Sekine-sensei rzeczywiście uciszył salę. Po chwili już mieli przed nosami kartkę z następującymi pytaniami.

Spoiler:
===========================================
No dobrze, to uzupełnijcie arkusze, wraz z tym opiszcie przemyślenia postaci co do poszczególnych pytań, odpowiedzi etc.
Powrót do góry Go down
Nadpatrz


Główna sala - Page 2 Mg10
Nadpatrz



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket0/0Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket0/0Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2023-01-08, 23:30

Ah tak, negocjatorka. Trudno było jej odmówić skuteczności, aczkolwiek Shinigami nie sprawiała przyjemnej w obyciu. Uczy jednak Zanjutsu, więc chłopak prawdopodobnie na nią trafi. Znając swoje szczęście, będzie ona pierwszą nauczycielką z jaką się spotka na faktycznych zajęciach jutro. Kabuto już przeczuwał kłopoty, w momencie gdy Sekine-sensei podniosła głos. Gdy pierwsze wrażenia z części kadry nauczycielskiej poszły już w niepamięć, zabrał swój egzemplarz ankiety i przekazał resztę kupki dalej. Na początku pobieżnie przeczytał zamieszczone tam pytania i opcje odpowiedzi. Najpierw sami wykonali ocenę każdego z uczniów, a teraz przeprowadzają test psychologiczny pod pretekstem ankiety. Chcą wiedzieć dokładnie kogo szkolą.
"Ten, który to wszystko sortuje, musi mieć przesrane..." - pomyślał Kabuto, latając wzrokiem po formularzu, wyrywkowo czytając jakie ma opcje. Wreszcie, po krótkiej chwili zabrał się do roboty. Bądź, co bądź cała ta zabawa była znacznie ciekawsza niż patrzenie się na sufit przez pół dnia.

I Pytanie
Sytuacja opisana w pytaniu, dylemat moralny, miał być testem co uczeń traktuje jako priorytet - przestrzeganie prawa, czy niepisane zasady przyjaźni. Z początku można pomyśleć, że parę z odpowiedzi oferuje "złote środki", które pozwalają odpowiadającemu zjeść ciastko i jednocześnie je mieć, na przykład odpowiedź pierwsza. Jednak w tym przypadku wszystko zależy od tego co leży w "zakresie" osoby, którą spotkałby taki dylemat. Nielegalny obrót narkotykami nie może być łatwy do rozłożenia przez jedną osobę.
"Gdyby to było tak proste, opium nie znalazłoby się w ogóle na żadnym rynku." - pomyślał Kabuto, dokładnie czytając każdą z opcji. "Interwencja Shinigami zakończyła by się dochodzeniem, w którym ostatecznie ten "przyjaciel" również zostałby przyłapany... Więc trzeba albo coś poświęcić, albo nie angażować się wcale." - rozmyślając nad wszystkimi scenariuszami, jedna opcja wreszcie przykuła uwagę chłopaka na dłuższą chwilkę i gdy dokładnie nad nią pomyślał, bez wahania ją zaznaczył. Była to odpowiedź numer sześć.

II Pytanie
Drugiemu pytaniu Kabuto praktycznie nie poświęcił w ogóle czasu. Zerknął tylko na listę powymienianych cech charakteru, które w stu procentach składały się z zalet. Przejrzał jedynie dostępne opcje i z westchnięciem uznał, że żadna nie pasuje. Odwieczny problem pytań zamkniętych. Ostatecznie, po kilku sekundach namysłu napisał na boku "9. Żadne z powyższych" po czym zaznaczył tę własnoręcznie opracowaną odpowiedź. Nikt nie powiedział, że jest to zabronione, więc raczej nie powinni mieć o to pretensji. Poza tym ankieta miała być wypełniona szczerze.

III Pytanie
Na to pytanie, Hisagi znalazł odpowiedź już w swojej kopercie, którą otrzymał wcześniej. To ciekawe, że najpierw wydają uczniom analizy, a potem zadają pytania tego pokroju. Może zaszła pomyłka i miało być na odwrót? A może zakładają, że coś mogli przeoczyć i liczą, że uczniowie grzecznie im podpowiedzą. Niemniej jednak zamknięta natura pytań wciąż dziwiła Kabuto. Co jeśli żadna z odpowiedzi ponownie by nie pasowała odpowiadającemu? Fakt faktem, że chłopak pokazał chwilę temu co można wtedy zrobić, ale jak tak dalej pójdzie to równie dobrze będzie mógł przepisać pytania na tył ankiety i tylko dopisać własną odpowiedź w wolnym miejscu.
"A co mnie to zresztą obchodzi..." - pomyślał ostatecznie, po czym zakreślił odpowiedź numer trzy. Choć po chwili doszedł do wniosku, że czwórka też pasowała. Ale nie chciało mu się już zmieniać odpowiedzi.

IV Pytanie
Hisagi powoli tracił nadzieję, że ankieta będzie czymś w miare ciekawym. Ponownie, odpowiedź miał zamieszczoną w kopercie, którą otrzymał wcześniej. Tym razem w innej rubryce niż poprzednia. Tu nie było nad czym się zastanawiać, bowiem wśród opcji było to co słyszał przez całe życie na swój temat i do niedawna nie sprawiało to nawet wielu kłopotów. Koniec końców, trafił do placówki, która ma to skorygować, a jest nią Akademia Shin'ō. Oczywistym wyborem jest opcja numer dwa.

V Pytanie
Nadzieja odbudowana. Wreszcie coś, co wymagało odrobinę przemyśleń, tak jak pierwsze pytanie.
"Żeby ludzie byli skuteczni, muszą utrzymać zdrową psychikę, na którą wszelkie problemy wpływają negatywnie. W szczególności żołnierze muszą umieć sobie z nimi radzić." - pomyślał Kabuto, gdy przeczytał pytanie. Odpowiedzenie tutaj prawdopodobnie sprawiało, że ankietowany trafiał do jednej z "szufladek". Archetypów psychologicznych, które w przyszłości mogą ułatwić zdiagnozowanie "chorej" psychiki, a także ułatwić jej leczenie oraz rekonwalescencję. Tutaj Kabuto musiał dokładnie się zastanowić, jak reagował na problemy w całym swoim życiu. Z jednej strony nigdy nikomu się nie zwierzał, a z drugiej nie zamykał się w sobie, bo problemy raczej nie towarzyszyły mu na długo. Z drugiej strony nie potrafił sobie wyobrazić sytuacji, w której boryka się z jakimś dylematem przez długi czas. To przecież byłoby żałośnie męczące.
Trzecia odpowiedź brzmi dobrze. Po co zajmować się czymś, czego nie można zmienić? Idealnie plasuje się w życiowej filozofii Kabuto. Tę właśnie odpowiedź postanowił zaznaczyć.

VI Pytanie
Kolejny scenariusz, w którym należy się odnaleźć. Tym razem znacznie poważniejszy niż jakiś ćpun nadużywający opium. Podpalenie, wiele ważnych osób, mnóstwo do zrobienia i prawdopodobnie za mało rąk do pracy.
"Pytanie tylko co mogę ja zrobić w tej sytuacji. Nie walczę, nie mam kondycji, więc pościg odpada..." - pomyślał, marszcząc brwi. Gdyby faktycznie on - Kabuto Hisagi, miał być tam jakoś pomocny to najlepiej gdyby stanął z boku i nie plątał się pod nogami. "Jak mam wybierać między szlachcicem, a służką z dziećmi..." - w tym momencie przypomniało mu się, co mówił jeden z braci, gdy mówili o szlachcie. Prawdopodobnie nie okazałby zbytnio wdzięczności (nie żeby Kabuto to interesowało) i narzekałby na "czas reakcji". Z drugiej strony to prawdopodobnie tylko stereotyp i być może szlachcic zachowałby się porządnie. Jednak mówimy tu o ratowaniu trzech albo jednego życia... Wtedy to Hisagi zauważył opcję szóstą.
"Jeśli faktycznie na miejscu będzie tylko jeden medyk, to nieważne ilu rannych wyciągniemy, mogą nie przeżyć bez jego pomocy..." - pomyślał. "Nie można uratować wszystkich, ale to przynajmniej zmniejszyłoby straty do minimum..." - dodał, widząc siódmą opcję. Ostatecznie zakreślił numer sześć.

VII Pytanie
Kolejne dobre pytanie, ale dla Kabuto wydawało się bardzo proste, a wręcz oczywiste. Którejkolwiek z tych czynności by nie chciał robić, potrzebowałby wpierw informację. W jakich warunkach miałby pracować, z kim, gdzie, na co powinien uważać? Cała skuteczność może rozbijać się na tym, ile informacji Shinigami posiadają. Potem ważna była obrona i eliminacja zagrożeń, a gdy są one utrzymane w normie, można pomyśleć o wszystkim innym. Zatem jego odpowiedź brzmiała tak:

1. Zbieranie informacji
2. Walka z zagrożeniami
2. Walka z Pustymi
3. Dbanie o pokój
3. Dbanie o bezpieczeństwo
4. Obrona Seireitei
5. Obrona Rukongai
6. Odprawianie dusz
7. Nadzorowanie ziemi
7. Polepszanie warunków życia


Celowo większość numerów napisał dwa razy, chcąc podkreślić, że według niego te czynności są równie ważne. Gdy wreszcie zakończył wypełnianie ankiety, odłożył przybory na bok i odwrócił kartkę na drugą stronę. Potem splótł ręce za głowę, oparł się plecami i głową o siedzenie, a także zamknął oczy. Zasłużył na odrobinę relaksu. Nie zamierzał jednak spać, a po prostu dać oczom odpocząć.


Ostatnio zmieniony przez Nadpatrz dnia 2023-01-10, 08:41, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Literówka)
Powrót do góry Go down
Online
Ryutaro Tensai


Ryutaro Tensai


Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket133/156Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (133/156)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket42/42Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (42/42)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2023-01-09, 22:15

Ryutaro nie trzeba było uciszać, gdyż w żaden sposób nie zachowywał się głośno. Ot, przyjął do wiadomości to, co było napisane w liście i tyle. Natomiast ankieta, którą dostał chwilę później nieco go zaskoczyła. Nie spodziewał się, że na rozpoczęciu roku będą robili takie rzeczy. Raczej sądził, iż dostaną plan lekcji, krótkie przywitanie i tyle. W każdym razie uważnym okiem zerknął na kartkę, którą dostał od swojego sąsiada i przeczytał ją pobieżnie. A zatem test psychologiczny. Ciekawe. Wyjął swoje przybory do pisania i zaczął czytać ankietę raz jeszcze, tym razem uważnie.

I. Twój przyjaciel powierzył Ci swój sekret. Okazuje się że jest on uzależniony od opium. Prosi Cię abyś nie mówił jego najbliższym gdyż boi się jak oni zareagują. Co robisz ?

Dylemat moralny. Ważniejsze jest prawo, czy przyjaźń? On sam doskonale wiedział, że przyjaciele potrafią być prawdziwym oparciem. Z drugiej jednak strony, prawa należało przestrzegać. I tutaj dawny Ryutaro wyśmiałby obecnego.
"A kto kradł co popadnie? Kto przygotowywał napady na różne cele? Kto napadł na konwój", zdawał się krzyczeć jakiś głos w jego głowie. Postanowił to jednak zignorować. Opium było groźnym narkotykiem, a uzależnieni od niego ludzie byli nieprzewidywalni. Dlatego, w trosce o swojego przyjaciela, zgłosiłby ten problem. Nawet jeśli przyjaciel miałby go znienawidzić. Dlatego też Ryutaro zaznaczył opcję: "4. Boje się o mojego przyjaciela, obawiam się że wpadł w bardzo złe towarzystwo. Ze sprawą nie poradzę sobie sam. Co gorsza sporo opium pochodzi z nielegalnych źródeł. Informuje oddział VI, bo nie chcę aby ten problem przytrafił się innym."

II. Wybierz słowo które określa, najlepiej twój charakter.

Ryutaro przejrzał wszystkie opcje, jakie tutaj były i doszedł do wniosku, że najlepiej pasuje do niego słowo "Wytrwały", gdyż zawsze, jak sobie coś postanowił, to do tego dążył, bez względu na koszty. Zaznaczył więc opcję numer siedem.

Przyszła kolej na następne pytanie, które brzmiało:
"III. Wybierz cechę którą uznajesz za swój największy atut".
I tutaj ponownie wybór był stosunkowo prosty. Biorąc pod uwagę jego całe dotychczasowe życie uznał, że wybór powinien paść na "obowiązkowy", a zatem zaznaczył odpowiedź numer sześć.

IV. Wybierz określenie które najlepiej Cię opisuje.
I znowu podobne pytanie, na które odpowiedź miał już gotową, więc nie musząc się zbyt długo zastanawiać, zaznaczył opcję numer cztery.

V. Co robisz gdy masz problemy

Jako iż Ryutaro już nie był człowiekiem tak narwanym jak kiedyś, to wolał teraz problem przemyśleć na spokojnie, rozpracować go na paru płaszczyznach i postarać się wybrać najlepszą dostępną opcję. To pytanie też było łatwe, więc zaznaczył ostatnią odpowiedź, czyli: "7. Potrzebuje spokoju, powoli sobie wszystko poukładam."

VI. Przeczytaj poniższą scenkę i wyobraź sobie że w niej uczestniczysz, następnie wybierz odpowiedź zgodnie z własnym wyobrażeniem i sumieniem.

Chroniłeś dworu szlacheckiego podczas uczty wyprawionej w czasie jednego ze świąt. Trwałeś czujnie pod głównym wejściem. Pojawia się dym i okazuje się że drewniany dwór ogarnął pożar. Ktoś krzyczał coś o podpalaczu, ktoś inny starał się ugasić dom. Wiesz że wewnątrz jest bardzo wielu ludzi, a ty masz mało czasu, musisz wybrać jedną czynność której się oddasz.

Kolejny dylemat moralny, także to pytanie było trudniejsze. Z jednej strony powinno się ścigać podpalacza, ale co jeśli bez pomocy zginą niewinni ludzie? Podpalacza zawsze będzie można znaleźć później, a utraconego życia się nie przywróci. Najlepiej byłoby zaznaczyć ostatnią opcję, ale z drugiej strony... Są osoby ważne i ważniejsze. Na przykład dzieci. Albo medycy. To był ciężki orzech do zgryzienia, ale, ostatecznie, Tensai zaznaczył ostatnią odpowiedź, czyli: "7. Ratuje wszystkich."

VII. Uporządkuj obowiązki Shinigami chronologicznie. Pierwszy ma być tym który uważasz za najważniejszy dla Ciebie, ostatnim ten który według Ciebie jest najmniej ważny

No właśnie, co było dla Ryutaro najważniejsze? Kiedyś by powiedział, że polepszenie poziomu życia, ale...czy teraz zgodziłby się w duchu z tą odpowiedzią? Wątpliwe. Posegregował więc odpowiedzi tak, jak uznał to za stosowne. Czyli w ten sposób:

- Dbanie o bezpieczeństwo
- Obrona Seireitei
- Dbanie o pokój
- Obrona Rukongai
- Zbieranie informacji
- Walka z zagrożeniami
- Walka z pustymi
- Odprawianie dusz
- Polepszanie warunków życia
- Nadzorowanie ziemi

Gdy ankieta była wypełniona, to odłożył ją zapisaną stroną w dół, a następnie schował swoje przybory do pisania i zerknął na podest, gdzie przemawiali nauczyciele. Czekał na dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
CZaras


Główna sala - Page 2 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główna sala - Page 2 Pbucket1044/1044Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Główna sala - Page 2 Pbucket12865/12865Główna sala - Page 2 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty2023-01-10, 18:54

Nowi studenci podeszli w większości do ankiet ze sporą sumiennością. Przynajmniej takie sprawiali wrażenie, bo gro z głów pochyliło się nad kartkami, a ręce zajadle przesuwały przyborem do pisania po kartce. Wśród nich byli również Kabuto i Ryutaro, choć szczególnie ten pierwszy mógł tym nieco zaskoczyć. Zarówno ich podejście do pytań, jak i odpowiedzi były odmienne co odzwierciedlało to jak różnymi byli ludźmi. Pracę skończyli w dość podobnym momencie, a (być może) z satysfakcją mogli zauważyć, że część studentów wciąż pracowała nad ankietami. W tym momencie obu ich spotkały niespodziewane interakcje społeczne.

Nadpatrz

- Psst... - To siedzący obok Haruo szturchnął go w ramię. - Co dałeś w siódmym? Nie mogę się zdecydować co jest ważniejsze - pokój, bezpieczeństwo czy warunki życia. - Wyszeptał swoją wątpliwość współlokatorowi.

Ryutaro

Jego nieoczekiwaną rozmówczynią okazała się być drobna dziewczyna obok.
- Masz paskudny charakter pisma. - Stwierdziła. Gdy Tensai spojrzał w te stronę to zdał sobie sprawę, że niewątpliwie mówi do niego. - Nie wstyd Ci stawiać takich bazgrołów? - Zapytała bez cienia żartu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Główna sala - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Główna sala   Główna sala - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Główna sala
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sala główna/audiencyjna
» Sala nr 3
» Sala nr 21
» Sala nr 1
» Sala 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje