Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Rodziny Ghest

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-14, 22:40

*Zwykły domek jednorodzinny i dwupiętrowy. Wokól domu znajduje się nieduży ogródek, gdzie rosna kwiatki i nie duże krzaki. Sam dom jest wykonany z cegly. Moze przenieśmy sie do pokoju Reimnara... Pokój nie jest maly, jest średniej wielkości. Jak sie wchodzi to widać okno (wychodzi na ogród i na ulice), przy którym stoi fotel, przy fotelu stoi stojak z gitara elektryczna i niewielki piecyk. Po rozejrzeniu się widać przy oknie stojące lózko z ciemnego drewna. Blisko lóżka stoi szafka nocna, na nim jakieś ksiażki lezą i budzik... Naprzeciw okna znajduje sie biurko (przy nim oczywiście fotel biurowy), z ciemnego drewna regal, szafa i komoda. Na regale stoi wieza razem z glosnikami. Na innych polkach są ksiażki i jakiej płyty. Szafa i komoda tez sa z ciemnego drewna...*


-------------------

*Reimnar obudził się i po chwili nasłuchiwał czy ktoś jest w domu... Podniósł się z łóżka i poszedł do ubikacji, a pózniej do łazienki sie umyć, po wszystkich czynnościach związanymi z ubikacją i łazienką wrócił do pokoju i się ubrał w ciemne spodnie, czarna koszulke, na nogach mial czarne skarpetki. Wyszedl z pokoju ostrożnie i skierował sie na parter, do kuchni by coś zjeść...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 10:49

Otworzyłeś lodówkę ale była pusta, nie miałeś wyboru wygrzebałeś resztę drobnych ze skarbonki i poszedłeś do sklepu. Po drodze do sklepu poczułeś duży energii...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 12:14

*Zaczałem się rozgladac za źródlem tej energii... "Jestem na ulicy, ale kto ma tak dużą energie?" Zastanawiałem się tak idąc dalej do sklepu, mimo że ta energia była tak duża. "Skad ona dobiega?" *nastepne pytanie w głowie się pojawiło. I tak zastanawiając się idę do sklepu*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 12:23

Energia była coraz silniejsza... wiedziałeś że nie była to energia człowieka ale nie potrafiłeś jej zlokalizować postanowiłeś to "olać". Gdy dochodziłeś do sklepu, usłyszałeś straszny krzyk i poczułeś falę energii duchowej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 12:33

*odwrocilem sie gwaltownie mimo takiej energii duchowej... Odwróciłem się w strone tego krzyku... Patrze w tamta stronę i próbuje coś dojrzeć, po chwili patrze w stronę sklepu czy ktoś nie wypada ze sklepu i nie tworzy się tłum przy wejściu, no taki w rodzaju gapiów. "Co to było? Skąd ta energia? Skąd ten krzyk?" przemknelo przez myśl. "Co tam się stało? Pewnie by się przekonać trzeba bedzie sie tam udać" Następna myśl w głowie się kotłuje*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 12:47

Pobiegłeś w tamtym kierunku, zobaczyłeś ogromnego stwora który właśnie pożerał jakąś duszę, nie wiedziałeś co zrobić, strach zjadał cię całego, "takie rzeczy tylko na filmach" -myślałeś - " to nie jest prawda"
Potwór ruszył w twoim kierunku nie był zbyt duży za tobą był tłum ludzi... nie wiedziałeś co zrobić... byłeś przerażony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 12:57

*rzucam sie do ucieczki, nie chciałem skończyć jak ta dusza... Uciekam i krzyczę do ludzi* Ludzie uciekajcie jesli wam życie miłe!! *Uciekam od tego stwora, "Nie chce być zjedzony jak ta istota" przemknelo przez myśl. Uciekalem od tego jak najdalej... I myśle sobie "Niech to ktoś usunie, nie chce tak skonczyć"*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 16:45

Potwór omijał ludzi i biegł prosto na ciebie pewnie poczuł ilość Energi duchowej jaka od ciebie bije, uciekałeś w stronę domu, ale w ostatnim momencie skręciłeś w ślepą uliczkę. Stałeś na przeciw potwora i poczułeś nagły przypływ siły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 18:18

*Stoje naprzeciw potwora szybko oceniając jego słaby punkt... "przyparty do muru... Będę się bronił do ostatniej krwi..." Postanowiłem, lecz jakie na prawdę miałem szanse? Chwytam coś metalowego co bylo mocne i nieco ostre... Szybko zważyłem w dłoni przedmiot "Powinno być w porządku, będę się bronił. Przetnę cię potworze, nie poddam sie. Nie oddam ci mojej duszy!!"* Nie oddam Ci mojej duszy potworze!! Pokonam Cie!! *ścisnąłem prowizoryczna bron w rece, ruszam na to coś, jak atakuje to staram się unikać jego ataków. Odbijam się od śmietnika i od ściany. Kopie go w łeb i z całej siły tnę go ostrą stroną prowizorycznej broni. Atakuję jego głowę (maskę)*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 20:25

Nie wiesz czemu ale twoja broń wyleciała ci z ręki, potwór bez najmniejszego trudu palną cię łapą odbiłeś się od ściany i zobaczyłeś ze przed tobą stoi mały chłopiec, tak... znajomy chłopak... tak to duszyczka która kręci się koło twojego domu, zawsze byłeś dla niego miły.
- Nie dam skrzywdzić braciszka- powiedział i stanął w pozycji obronnej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 20:36

*probuje wstac, jak mi sie udalo to patrze na duszyczke dziecka.* Pokonajmy go, masz jakies pomysly? *pytam sie ducha i chwytam za prowizoryczna bron (jesli jest blisko mnie, ale i tak szukam wzrokiem czegos innego i w miare lepszego do walki)*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 20:51

Chłopak się cały trzęsie widać że jest przerażony teraz już wiesz że jeśli ty zginiesz zginie także chłopiec. Wiesz że walka będzie trudniejsza gdy się kogoś broni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-15, 21:05

*chwytam za bron, ta sama gdyz chyba nic nie dostrzeglem (ale szukam jakos wzrokiem czegos lepszego do walki. Jak znalazłem zamieniam broń), wyciagam broń przed siebie. trzymam ja mocno zeby mi nie wypadla... "Jak chcialbym miec cos ostrego i podłużnego, musze uratować siebie i tego chłopca. Musze to zrobić" mysle sobie i patrze na potwora.* Tym razem zginiesz stworze *odzywam sie do stwora i koncentruje sie na nim, chce go zniszczyc by uratować siebie i chłopca, który sie kręci koło mojego domu. Ruszam do walki, chec zniszczenia stwora jest coraz większa... Unikam jego ataków i atakuje w łeb, w celu rozwalenia mu tej paszczy*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 14:35

Kolejny raz broń wypada ci z rąk i kolejny raz zostajesz uderzony, lecisz 2 metry w powietrzu.
Uderzasz o ścianę nie możesz się podnieść, potwór przechodzi obok chłopca uderzając go ręką, niezbyt mocno, ale mały traci przytomność. Następnie stawia na tobie łapę i próbuje cię pożreć.
Czujesz strach "nie chcę umierać" powtarzasz sobie, gdy już zbliża się twoja ostatnia chwila uświadamiasz sobie, że musisz uratować chłopaka tu już nie chodzi o ciebie tylko o niego.
Na twoich rękach pojawiają się rękawice z kolcami, świecące od energii duchowej.

Po założeniu rękawic twoja siła rośnie o +2, i szybkość +2.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 16:05

*zaczynam nawalac bestie piesciami, mysle sobie "teraz Cie zalatwie". Bije go piesciami po lapach i po paszczy. "Niech zlazi ze mnie, niech sobie nie pozwala"*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 18:20

Wszystkie ciosy trafiają twoja siła i szybkość wzrosły... bestia pada na ziemię cała podziurawiona, po czym rozpływa się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 18:27

*wstaje i przyglądam sie swoim dłoniom, po chwili jednak patrze na dusze chlopczyka. powoli do niego podchodzę i pytam się* Wszystko w porządku Mały? *patrze na niego*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 18:57

- Tak- odpowiada po czym znika.
Przed tobą pojawia się mężczyzna nie więcej niż 30 lat, niski brunet, i mówi.
- Widzę, że posiadasz niezłe zdolności, dzieciaku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 19:03

*spogladam na niego i przygladam sie jemu* Kim pan jest? *zapytalem sie tego mezczyzny, "nie powinienem gadać z obcymi" pomyslalem* Czy coś sie takiego stało? *zapytałem patrząc na niego, probuje odgadnąć jego zamiary*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 19:33

- Nie aktualnie nic, widziałem tylko twoją walkę z Hallowem
Hallowem zastanawiasz się co to może być.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 19:37

Z tym czyms? To byl ten caly hollow, a coż to takiego? *zapytal mialem na mysli tego potwora i przygladam sie facetowi, moze go poznaje? "Moze w koncu odpowie mi na moje wczesniejsze pytanie, zadalem mu przeciez pytanie na poczatku" przemknelo mi przez mysl*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 20:14

- Hmm nazywam się... nie narazie to nie jest istotne. Posiadasz energie duchową zwaną reiatsu, masz potencjał by zostać Shinigami bąć, razem ze mną i z moja pomocą stać się członkiem klanu quinci, lecz chwilowo widzę że masz ładną zabawkę na rękach- popatrzył się na twoją broń.
- Hmm... mam pytanie chcesz trenować pod moim okiem chłopcze??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 20:30

Trenować? A co pozniej? *powiedzialem patrzac na niego, "czy on chce mnie do czegos wykorzystac?" zapytalem sam siebie patrzac na niego uwaznie...* czym sie rozni Shinigami od Quincy? *zapytalem sie go*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 20:43

Praktycznie niczym ale my Quincy używamy łuku do walki przeciw Hallowom, Shinigami miecza, tyle powinno ci na razie wystarczyć, i nie obawiaj się nie skrzywdzę cie .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 20:51

Wiec mowisz ze Quincy uzywaja luków? Niestety zeby sie zdecydowac potrzebuje wiecej informacji, ale jak juz to wolalbym walczyć na wyciągnięcie miecza niz na odleglosc *powiedzialem patrzac na niego, uzywaja luków. "Nie maja dość odwagi walczyc na wyciągnięcie miecza? Kazdy umie na odleglość zalatwić takiego hollowa... "* A co to za trening mialby być? *zapytalem sie jeszcze raz osobnika*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 21:12

Hmm... zdarzają się quinci walczący bronią biała ale to są wyjątki, ale to sprawa kiedy indziej... Dobra trening polegał by na odpowiednim używaniu reiatsu i trenowaniu twoich umiejetności bojowych. O ile chcesz bronić dusze przed tymi potworami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 21:24

I co potem? Zmusisz mnie bym zostal jednym z was? *zapytalem sie jego, nie chce dolaczac do tych calych Quincy... A co do tych drugich? Ciekawe jak można ich rozpoznać... Zastanawialem sie tak patrząc na niego* Jak można odróznić was od shinigami?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 21:36

- Nie nie zmuszę, wszystko zależy od ciebie ja jestem tylko po to by wskazywać drogę, Zostałem wybrany przez radę starszych i radę 46 w Społeczności Dusz, aby wskazywać takim duszą jak ty ścieżki jakimi możesz podążyć lecz ty sam wybierzesz którąś z nich. Wyborów masz cztery, pójść ze mną trenować, stać się Shinigami, Quinci lub pozostać człowiekiem, albo z czasem na pewno zostać zjedzonym przez Hallowa i stać się jednym z tych potworów, co wybierasz... dzieciaku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-16, 21:46

Nie chce zostac Hollowem i na pewno nie dam sie tym potworom pożreć *odezwalem sie, przypatrywalem sie jemu i probuje wybadac czy mowi prawde. Wole walczyc z hollowami, zeby nie pozarla mojej rodziny. Ale daje mi wybor, czyzby to bylo by moja ostrozność zmylić? Ci shinigami... Ciekawe, ale jakoś mnie do nich ciagnie... Coś mi mowi, ze powinienem pójść za tym kolesiem, lecz jak już bedzie po wszystkim dołączyć do tych shinigamich...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty2009-03-17, 14:59

-Widzę w twoich oczach zgodę - powiedział- do zobaczenia jutro o 16 w parku wpadnij po szkole. -po czym rozpłynął się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Rodziny Ghest Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Rodziny Ghest
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dom rodziny Karube
» Dom Rodziny Koga
» Dom rodziny Yoshikuni
» Dom rodziny Sayuri
» Dom rodziny Iwahara

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje