Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Biblioteka

Go down 
+4
Haruaki
Takagi Niizuki
Izdurbal Tenshi
Benorn
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-03-16, 14:48

Służy do poszerzania swojej wiedzy i zdobywania większej inteligencji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-03-17, 15:43

wchodząc do biblioteki nie mogłem wypaść ze zdziwienia które stworzyła wielkość sali i ilość książek w niej zawartych. *Tu chyba jest wszystko* wszedłem na sam środek sali spojrzałem w górę i obróciłem się o 360 stopni. Podszedłem do pierwszej "Szafki" zobaczyłem literę A podszedłem do drugiej zobaczyłem literę B więc zrozumiałem że książki są ułożone alfabetycznie. Podszedłem do litery K i zacząłem szukać słowa Kendo. Zajęło mi to około godziny. A książek pod tym hasłem znalazłem kilkanaście. Musiałem przestudiować każdą. i zacząłem *Ty też się będziesz uczyć* [b]kendo - sztuka walki polegająca na(...)miecz trzymany w obu rękach jest silniejszy od dwóch mieczy trzymanych w jednym ręku(...) czytanie wszystkich książek zajęło mi kilka godzin. Tak mnie zaciekawiły że straciłem rachubę czasu wyszedłem z biblioteki i zobaczyłem że już jest dosyć ciemno, więc streszczając się napisałem referat na temat kendo i poszedłem do domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-03-17, 16:42

+1 do inteligencji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-03-29, 17:50

Wchodzę do biblioteki, siadam na krześle wyciągam kartkę i piszę:
"Moim ulubionym bohaterem z tamtych czasów jest Hitsugaya Toushiro oto opis jego zabójcy.
Hyourinmaru: Katana Hitsugayi to najpotężniejszy miecz typu śniegu i lodu. Z wyglądu niczym się nie różni od pozostałych Zanpakutou. Może wysunąć z rękojeści zakończony hakiem łańcuch, co bywa przydatne np. przy blokowaniu ataków.
Shikai: W formie shi Hyounimaru może wyzwolić strumień reiatsu w postaci lodu oraz wody, który poza zadawaniem obrażeń ma tą specyfikę, że zamraża część ciała, którą dotknie. Ów strumień przybiera formę lodowego smoka.
Bankai: On Guren Hyounimaru; całą najbliższa okolica w wyniku gwałtownej eksplozji zostaje pokryta śniegiem i lodem, a z pleców Hitsugayi wyrastają olbrzymie lodowe, jakby smocze skrzydła - tak wygląda bankai Hyounimaru. Prawdopodobnie polega ono na dalszym kontrolowaniu i użyciu olbrzymiej siły żywiołu, w stopniu o wiele bardziej zawansowanym niż shikai oczywiście. Prawdopodobnie, gdyż Hitsugaya niestety miał pecha trafić na znacznie potężniejszego od siebie przeciwnika i walka została bardzo szybko zakończona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-03-29, 17:58

Po napisaniu udałeś się do domu.

Przjedz do mieszkania i opisz wszystko do rana :D ale po za poranek nie wychodz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-03-31, 13:41

Wchodzę do bilbioteki wracając prosto z zajec.. O kurde ale wielkie miejsce wypelnione kupą ksiazek.. Poniewaz od malego interesowaly mnie czary Hadou dlatego tez podszedlem i szukalem.. poniewaz dział ksiazek ciagnol sie od 1 az po 1400 wiec nieprzelece wszystkich.. zapytalem gdzie jest spis tresci.. wlascicielka pokazala mi palcem na szufladkę z kartoteką .. zobaczylem ze literka H jest w dziale 980 wiec tam tez poszedlem.. Znalazlem 2 ksiazki dotyczace hadou: 1.Hadou-historia,2.Hadou-Nauka. Więc tez wybralem tę 2. Po przeanalizowaniu jej 2 godzinki. wyszlem do domu z przymrózonymi oczyma po dlugim czytaniu.. Mysle ze przyda mi sie ta teoria.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-03-31, 14:06

+ 1 do int ale ledwo ledwo bo opis slaby
//pisz w domu//
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-05-07, 19:20

-Artur Ryan - Powiedział opanowany, po czym zaczął się rozglądać za różnorakimi książkami. Mam nadzieję, że coś tutaj znajdę... Mam jeszcze trochę czasu - Pomyślał, po czym zaczął szukać.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Biblioteka Pbucket0/0Biblioteka Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Biblioteka Pbucket0/0Biblioteka Empty_bar_bleue  (0/0)

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-05-07, 21:27

-Nowy uczeń tak? Dobrze wejdź, ale nie zniszcz niczego...- mówiła bardzo cichym głosem.

Gdy wszedłeś głębiej znalazłeś się na ogromnym brązowym dywanie, na którym umiejscowionych były dziesiątki stołów, przy każdym znajdowały się po 4 krzesła. Było tutaj aktualnie całkowicie pusto. Dalszą część biblioteki zajmowały przepastne szafy wypełnione księgami, uliczki między tymi "zabudowaniami" były wąskie i niezwykle kręte. Miałeś wrażenie, że można by się tutaj zgubić.

Szukałeś ksiąg zawierających wiedzę o zanpaktou, potężnych mieczach przyznawanych każdemu shinigami, gdy ten udowodni tego, że jest wart posiadania swego zanpaktou. Znalazłeś kilkadziesiąt ksiąg, poczynając od historii tych mieczy, poprzez mity i legendy o niezwykłych ostrzach, po mocno nieaktualny spis posiadaczy tych mieczy.

Nic tylko wybierać i czytać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-05-07, 21:48

Jak udowodnić, że jestem tego wart... - Myślał chłopak. Spojrzał na księgę "Mity i Legendy", a następnie wziął ją do ręki i wytarł z niej kurz.Otworzył ją i zaczął przewracać strony. Książka wydawała mu się ciekawa i miał nadzieję, że dowie się tam jak dowieść swojej wartości. Chyba już czas na lekcję - Powiedział cicho chłopak iudał się w stronę starszej pani z informacją o wypożyczeniu księgi. Gdy wyszedł z biblioteki udał się w stronę sali czytając po drodze.


(Piszmy w sali nr 6)
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biblioteka Pbucket89/100Biblioteka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biblioteka Pbucket161/168Biblioteka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 01:40

Iz niemal odruchowo ukrył swoje reiatsu. Robił to zawsze gdy tylko czuł się choć nieco zagrożony. Wcześniejsze życie w Rukongai nauczyło go iż nadmiar ostrożności nigdy jeszcze nikogo nie zabił, a niejednokrotnie i samemu chłopakowi uratował jestestwo. Przyspieszył nieco kroku, było to spowodowane raczej nerwami, niż faktyczna chęcią przyspieszenia, zaś gdy wszedł do biblioteki dość szybko zaszył się między regałami poszukując odpowiednich tomów. W bibliotece trudniej było kogoś śledzić, gdyż zwykle trzeba było stanąć w tym samym rzędzie regałów co obiekt obserwacji. W tym właśnie Iz pokładał nadzieję. Jeśli udało by mu się zdobyć jedną książkę o teorii kidou, zaś kolejną będącą poradnikiem konserwacji broni, skierował by się do bibliotekarki. Był ciekaw czy można wypożyczać jakiekolwiek dzieła literackie znajdujące się w tym przybytku wiedzy,
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 11:27

Biblioteka była naprawdę spora i ciężko było cokolwiek odszukać, ostatecznie jednak widać było jakieś oznaczenia regałów: historia, prawo, polityka czy rozprawy naukowe. Do tych ostatnich skierowałeś się i zacząłeś szukać w regałach. Udało znaleźć zarówno "Rozprawę o Magii Demonicznej Tessai'a Tsukabishi" jak i "Kompedium Zabójcy Dusz spisanych przez generacje domu Kuchiki"

Wziąłeś te dwie książki, choć na początku nieco przerażała Cię ich wielkość, gdyż okazały się dość opasłymi tomiskami to okazało się, że miały też piękne ilustracje. Zacząłeś wpierw od dzieła Kuchiki. Logicznie zasięgnąłeś na początek gdzie był opis miecza, który stanowił przyszłe zanpaktou. Napisane jest iż...

"należy o niego dbać pobieżnie: czyścić go i nie zostawiać w nieodpowiednich miejscach czy nie dopuszczać by gdzieś w szczelinę nie dostał się piasek. Natomiast nie trzeba go ostrzyć, gdyż to zależy od tego kto go dzierży. Miecze te, gdy dostroją się do właściciela i będą jego Zabójcą dostosowują się rozmiarem do siły duchowej oraz jej kontroli, posiadają także tą właściwość, że wyszczerbione albo nawet złamane mogą się same naprawić/zregenerować za pomocą siły duchowej ich właściciela..."


Mniej więcej o to ci chodziło, popatrzyłeś jeszcze na rysunki, akurat trafiłeś na ilustracje przedstawiające shi-kai poruczników i kapitanów z okresu kiedy to głową klanu był niejaki Byakuya Kuchiki. Patrzyłeś na nie i zastanawiałeś się, który by ci z nich pasował.

Odłożyłeś książkę i zabrałeś się za lekturę Kidou, pomijając wprowadzenie, historię i listę Kidou do 99# było również nieco o Korpusie Kidou. Twoja głowa nieco już spuchła od poprzedniej książki więc postanowiłeś ograniczyć się tylko do jednego z tych działów.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biblioteka Pbucket89/100Biblioteka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biblioteka Pbucket161/168Biblioteka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 11:38

A to ci... korpus kidou, ciekawe czy to oznacza iż chłopak mógł by spędzić cały byt w Seireitei leniąc się i co jakiś czas rzucając nowe zaklęcia? Brzmiało uroczo, tym bardziej jeśli była by możliwość skupienia się na lenieniu, a nie na demonicznej magii. Ostatecznie postanowił więc poczytać właśnie ten rozdział. Wszak mogło to znaczyć iż gdzieś między oddziałami znajdzie się ktoś, komu przyjdzie do głowy zgłoszenie się po Iza gdy zakończy akademie. Poza tym, chłopak starał się poczytać coś ciekawego, by przynajmniej na chwile zgubić myśli powiązane ze swoim dostaniem się do szkoły bogów śmierci. Nie można w końcu stale rozważać jednego problemu... no dobra, można, ale Iz stwierdził iż nieco przerwy nie zaszkodzi jego umysłowi. Nie chciał wpędzić się w paranoję albo schizofrenię. To było by bardzo męczące.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 12:44

Otworzyłeś książkę na tym właśnie rozdziale, w której był symbol oddziału, jeden z fragmentów brzmiał:

"Sztuka demonicznej magii ma swoje początki jeszcze z początku Społeczności Dusz oraz pierwszych shinigami, nie wiadomo do końca skąd się wzięła, kto ją odkrył i czy od razu znane były wszystkie zaklęcia czy też odkrywano je stopniowo. Wiadomo jedynie, że Korpus Kidou na początku był połączony z obrządkami religijnymi, potem stał się formacją stricte wojskową, która wykorzystywana była przez Radę 46 do celów militarnych. Oddział zbiera ludzi utalentowanych z dziedziny magii oraz tych, których zanpaktou bardzo silnie opiera się na demonicznej magii. Korpus również strzeże tajemnic niezwykle potężnych, noszących miano zakazanych technik, których zapiski są ściśle strzeżone, a ich używanie może spowodować nie tylko wielkie szkody dla tego, na którego rzuca się czar - jest niebezpieczne dla rzucającego oraz dla dużego obszaru wokół, jako osoba odpowiedzialna mogę jedynie powiedzieć, że posiadają one np: możliwość zatrzymania czasu."


Niestety dalsze notatki były już kogoś innego, dopisane zostało jedynie iż Korpus Kidou został rozwiązany po incydencie jaki był związany ze zniknięciem 4 kapitanów i 5 poruczników, w który był zamieszany ówczesny kapitan. Rada 46 uznała, że nie można dopuszczać nikogo do tak wielkiej potęgi jaką są zakazane techniki i rozwiązano Korpus. Jedynymi, którzy posiadają informacje o zakazanych technikach jest Głównodowodzący Generał oraz Kapitan XII oddziału i zarazem Szef Biura Technologii. Osoby mają wybitne więc zdolności w Kidou obecnie nie posiadają własnego oddziału, są rozsypane po różnych oddziałach.

Lektura była całkiem ciekawa, opis niektórych zaklęć był bardzo ciekawy. Wychodziło również, że poza zaklęciami 1-99 i magią zakazaną istnieją również inne, osobliwe, moce np: magia rodu Shiba.

Podszedłeś z książkami do bibliotekarki: młodej dziewczyny, która bardzo chętnie pozwoliła ci pożyczyć książki, zadowolona że młodzi ludzie nadal chcą czytać. Wyszedłeś z książkami. Zasiedziałeś się, bo powoli słońce zachodziło za horyzont.

+2 do inteligencji
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biblioteka Pbucket89/100Biblioteka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biblioteka Pbucket161/168Biblioteka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 13:01

Cóż... słońce imało się ku zachodowi, zaś Iz zdał sobie sprawę z pewnego niezwykle zatrważającego faktu. Sam jeszcze niczego dzisiaj nie jadł! O zgrozo piekielnych otchłani! Czysty koszmar! Pospieszył więc do swojego "domu" niemal zapominając o uczuciu niepewności które towarzyszyło mu ledwie chwilę przed wejściem do biblioteki. Szpiedzy szpiegami, ale jedzenie było konieczne, chociażby dla tego że Iz tak uważał. Postanowił więc odłożyć książki oraz katanę na stolik, uprzednio nieco go przecierając, po czym błyskawicznie rozpakować sprzęty do gotowania i przygotować potrawę, którą można było w zasadzie zrobić dość sprawnie - ramen. Czas rzecz jasna minął szybciej niż się spodziewał, w końcu miał dzisiaj w planie sporo lenistwa, zaś tej, niezwykle ważnej czynności, nie udało mu się wykonać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 15:52

W zawinięty przez kucharza zestaw znalazły się także różne składniki w małej paczuszce - starczyło. Gdy zjadłeś, czułeś się całkiem dobrze, trening był w miarę lekki więc nie odczuwałeś takiego zmęczenia.

Wziąłeś książkę o zanpaktou i znów zacząłeś czytać o przykładach zanpaktou z okresu Byakuyi, dowiedziałeś się, że istnieją różnego typu Zabójcy Dusz: mające we władzy żywioł jak ogień czy woda, oparte na kidou czy czysto fizyczne, które jedynie zmieniają kształt na bardziej śmiercionośny. Zauważyłeś, że często moce zanpaktou pokrywają się z charakter ich właścicieli, choć nie jest to sztywna zasada...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biblioteka Pbucket89/100Biblioteka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biblioteka Pbucket161/168Biblioteka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 17:23

Cóż, zdawało się iż wszystko jest nijako dość złożone. Turno było odczytać właściwości mieczy, zaś po jakiś 30 minutach przestał wymyślać umiejętności dla swojego własnego miecza. Zwyczajnie doszedł do wniosku iż sprawa nie ma sensu, i lepiej skupić się na czymś bardziej konstruktywnym. Przed sen postanowił jeszcze potrenować nieco kilka ciosów Zabójcą Dusz, po czym odłożył go na miejsce z pełną delikatnością. Nie dla tego iż miecz był dla niego świętością. Po prostu wyglądał na najbardziej wartościową rzecz jaką posiadał, wliczając w to swoje życie oraz czas po życiu. Po krótkim, może piętnastominutowym treningu wrócił do czytania. Na jutro powinien pewnie trenować kidou, ale obawiał się ze jeśli spróbuje to nie będzie miął jutro dość energii żeby rzucić odpowiednie zaklęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-07, 17:29

Po krótkiej lekturze czułeś, że morzy cię sen. Zasnąłeś, wstałeś dopiero godzinę przed testem. Szybko się ogarnąłeś i pędziłeś w stronę Sali Kidou. Na miejscu byli zarówno uczniowie jak i oficerowie, którzy mieli was przygarnąć. Uczniowie szli trójkami i od lewej wykonywali zaklęcia z różnym skutkiem.

W końcu zostało wyczytane nazwisko Yoriko, Kenjiego(teraz miałeś okazję poznać jego nazwisko, ale zostawiam to jak wejdziesz to tematu, do którego przechodzimy ;]) i twoje. Yoriko jak zwykle wykonała Supaida z taką sobie szybkością, Kenji wykonał swoje zaklęcie całkiem nieźle, teraz była kolej na Ciebie.


piszemy w sali Kidou, uzupełnij rei do końca
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-12, 14:44

Skierowałem się do biblioteki gdzie zacząłem uzupełniać swą wiedzę o Hollowach oraz zacząłem czytać o byłych dowódcach Gotei 13 szczególną uwagę poświęciłem dla Zarakiego Kenpachi


"...Błąkał się przez lata nie posiadając imienia. Pewnego dnia, gdy przebywał w 79 dzielnicy Rukongai, został zaatakowany przez grupę bandytów. Na ich nieszczęście był doskonałym wojownikiem i bez problemu rozprawił się z nimi przy pomocy swojego miecza. Tu też spotkał małą bezimienną dziewczynkę, której nadał imię Yachiru, sam zaś przyjął tytuł Kenpachi (tytuł ten otrzymywał tylko najsilniejszy w danym pokoleniu wojownik) i postanowił zostać Shinigami. Gdy trafił do Seireitei szybko został dowódcą 11 dywizji zabijając swojego poprzednika w walce obserwowanej przez 200 jego podopiecznych. Tego dnia przyjął też nazwisko Zaraki, od okręgu Rukongai, z którego przybył do Seireitei. Jest jedynym Shinigami, który nie używa Kidou i nie znając imienia swojego Zanpakutou został dowódcą. Uważał, że w walce można polegać tylko na własnej sile..."

Stwierdziłem że był on wspaniałym dowódcą który potrafił uzupełnić swoje luki w Kidou i brak znajomości imienia swojego Zanpaktou doskonałą walką mieczem przez co zostałem zdeterminowany do ciężkich treningów w Kendo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-12, 22:34

Naszła cię ochota na spożycie posiłku poszedłeś do stołówki obiad nie był z byt dobry ale nadawał się do zjedzenia.

Najedzony wyruszyłeś poćwiczyć walkę mieczem poszedłeś na obrzeża Seritei po czym
ćwiczyłeś wymachy tak aby oddać jak najwięcej siły.

Najlepiej ci szło gdy trzymałeś miecz jedną ręką ,w okolicach środka rękojeści. Uginając kolana ćwiczyłeś tak przez 4 h po czym poczułeś że jesteś senny.




PISZ Runkogai Pustkowia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:07

po odłożeniu książki npodchodzę do bibliotekarza i pytam się czy to on nazywa się kiba jeśli tak:

Przysyła Mnie pan Abarai, chciałbym się nauczyć stylu Battojutsu

jeśli nie ;]

a gdzie znajdę pana Kibe??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:12

Tak to ja odpowiedział schludny ubranie shinigami.

Z daleka było widać jego bryle w kształcie ogromnych kół

Przestał czytać uniósł głowę w twoją stronę .

Czego chce ??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:15

jak już powiedziałem Pan Abarai wysłał Mnie do Pana gdyż zna Pan lepiej styl Battojutsu którego chciałbym się nauczyć"

ten ziomek w ogóle widzi swój miecz...? zastanawiam się...
miejmy nadzieje że się zgodzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:19

Niee dawno z tym skończyłem

nie mam powodu by cię uczyć

Shinigami wrócił do czytania z ogromnym skupieniem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:21

lekko podniesionym głosem:


to wróć do tego, masz jakikolwiek powód by tego nie robić? przecież nie ma niczego złego w nauce...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:28

Dużo jest śmiałków którzy mają słomiany zapał
Jest coś co możesz ,zrobić ale.... nie jest to zbyt legalne.


W domu Kuchiki znajduję się książka poprosił cię na ucho
książka zwie się

"Erotyczne sygnały, czyli mowa ciała kobiety"

Jest zakazana jedyny egzemplarz posiada rodzina Kuchiki

Zdobądź ją a będę cie uczył


Wrócił do czytania ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:31

zmierzam do domu Kuchiki na zwiady... zastanawiam się jak ciężko będzie ją zdobyć i czy da się to załatwić inaczej niż kradzieżą... oraz staram się przypomnieć nazwiska wszystkich ludzi z którymi się uczę może któryś z nich to Kuchiki...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-07-14, 13:35

Nie przypomniałeś sobie żadnego kolegi z klasy o nazwisku Kuchiki

Stałeś przed domem rodu wszędzie było mnóstwo strażników ...

PISZ Seritei >> Rezydencja rodu Kuchiki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-10-18, 21:40

Nobozaku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty2009-10-18, 21:44

Ubrałem się i wziąłem na drogę jakąś kanapkę. Tuż przed drzwiami biblioteki dokończyłem ją jeść, bo w takie miejsce z jedzeniem nie wypada przychodzić. Wszedłem do środka i rozejrzałem się w poszukiwaniu kogoś kto doradzi mi przy doborze książki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje