Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:13

Szybko otworzyłeś drzwi, bo dziwnym trafem były otwarte. Wszedłeś do środka, znalazłeś się w pieszej części kwatery, w której znajdowała się sala treningowa. przebiegłeś przez nią i znalazłeś się przed kolejnymi drzwiami. Za nimi znajdowała się sala gościna byłeś tu tylko raz wżyciu wasz vive kapitan nie był towarzyskim gościem. Mimo tego wiedziałeś że masz usprawiedliwienie i szedłeś dalej znalazłeś się na końcu sali i stanąłeś przed sypialnią otworzyłeś drzwi. A za nimi ujrzałeś, śpiącego niemal nago vice kapitana Ichiro Hashimot, obok łóżka leżało sake i miska wyłożona papierem toaletowym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:17

Nie obchodzi mnie golizna kapitana... opuszczam ciało kumpla na podłogę i budzę kapitana trzęsąc go za rękę...

- KAPITANIE! OBUDŹ SIĘ KAPITANIE!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:20

-Co, co , CO TY TU ROBISZ!!! Wykrzyczał zdziwiony Vice kapitan, po czym zmienił ton.
-Odwróć się natychmiast lepiej żebyś miał dobre wytłumaczenie. Mówiąc to zaczął się przykrywać.
-No mów że.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:23

- Widzisz tego trupa?! Przyleciał do mnie około 5 rano śmiertelnie rany i mówił, że znalazł tego którego szukałeś...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:26

Kapitan Nagle gwałtownie wstał z łóżka, popatrzał się w stronę trupa.
-Nie to moja wina
Szybko chwycił miecz i ubranie po czym zaczął się ubierać.
-Jesteś gotów mi pomóc


Ostatnio zmieniony przez Yoku Kuchiki dnia 2009-04-05, 15:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:28

- Jestem... mówił, że ten którego szukamy ukrywa się na zachodnich pustkowiach rokungai...
czy to pusty albo arrancar? Obejrzałem ranę, załatwiło go jedno cięcie, a tyle było krwi... myślałem, że był cały poharatany...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:33

-Dobra wiemy gdzie on jest zwołaj szybko strażników pomogą nam z tym tutaj.Wskazał ci na trupa.
-Ja się za ten czas przygotuje wiem, że jesteś dobrym magiem więc na pewno pomożesz.
Po czym udał się do szafy wcześniejszym pokoju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:36

Wylatuję przed kwatere kapitana i wołam strażników...
- Tam w środku jest trup vice kapitan każe wam po nim posprzątać...
Wychodzę przed dom kapitana i czekam na niego...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-05, 15:43

Minęła dosłownie sekunda, a vice kapitan pojawił się koło ciebie.
-Gotów, nie masz wyboru ruszamy.po tych słowach gwałtownym ruchem zarzucił cie na swoje plecy
-Okej to lecimy pierwszy raz poczułeś co to znaczy Shunpo, widząc dokładniej o co chodzi to dzięki temu że vice kapitan wykonał je z 30 razy zanim dotarliście na miejsce.
-Dobra potrafisz kogoś zatrzymać, znasz jakieś zaklęcie wiążące typu, #6 - Reidou (Mumifikacja)

Udaj się do Rokungai=> zachodnie pustkowia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-15, 11:42

Gdy zaszliście na miejsce vice kapitan zatrzymał się i przemówił:
-Zaczekaj tu ogarnę pokój i cię zawołam. po czym wszedł do swojej kwatery. Nie minęło pięć minut i już byłeś w środku.
-Usiądź masz tu akta przelicz czy ofiary się zgadzają ja się zajmę raportami. po czym usiadł i wziął pierwszą teczkę z góry a było ich tu trochę. Przeliczenie liczby ofiar trwało 30 min. mniej więcej się zgadzało było 25 ofiar znalezionych w tym 10 z waszej dywizji. Już miałeś powiedzieć że liczba ofiar się zgadza, ale uprzedziły cię słowa Ichiro Hashimoto.
-Z raportów nic nie wynika, może jakiś pomysł na dowiedzenie się co kombinował zdrajca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-15, 14:18

- Myślę, że to było puste pragnienie siły lecz był zbyt słaby żeby przejść przez to samemu... na pewno ktoś mu pomógł... ktoś kto wie dużo o holowizacji i mógł go znać najlepiej poszukać z kim miał kontakty zdrajca oraz przeszukać jego kwaterę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-04-15, 18:04

Chwile się zastanowił po czym powiedział.
-To całkiem niezły pomysł, weź ze sobą moich strażników i udaj się do jego kwatery.
-W razie czego możesz powołać się na mnie.

-Gdy przeszukasz jego kwaterę to dasz mi znać chyba że natrafisz na trop to wyślij w tedy kogoś z dywizji, aby zdał mi raport.
-Ja się zajmę biurokracja jak skończę raport, to przybędę do ciebie jak najszybciej.
-Teraz odmaszeruj.
Wyszyłeś na zewnątrz straż ruszyła wraz z tobą do kwatery Dan Shuji.

Udaj się do Kwatera Dywizjonu 8=>Kwatera Dan Shuji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-19, 15:16

Stałem przed wejściem do kwatery, już chciałem otworzyć drzwi gdy nagle coś mi przyszło do głowy, podrapałem się w potylicę jak nierozgarnięty dzieciak i zapytałem:

- Tanashi-san, nie powinniśmy zapukać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-19, 15:35

Przed kwaterą stało dwóch rosłych strażników, to wojownicy o dość potężnych umiejętnościach, Tanashi wyszedł ku nim lekko cie wyprzedzając;
-Witam was, przyprowadziłem Kitsune Tagaruma, z 5 Dywizji do Vice-Kapitana.
-Poczekajcie chwile zaraz się do wiem czy możecie wejść.- powiedział wchodząc do środka jeden z strażników. Po dosłownie chwili wyszedł i otworzył wam drzwi.
-Proszę vice-kapitan już na was czeka. weszliście więc pomału, przez drzwi. Za nimi znajduje się nie wielka sala treningowa. Na jej końcu siedział już postawny shinigami zaprażając herbatę. Przed nim leżały dwie maty do siedzenia.
-Witajcie miło mi was widzieć. Zaczynimy od razu. Tak więc raporty składać będziecie bezpośrednio mi, w raz zwami pracować będzie Hachemon Kamisaka, oraz specjalny odział składający się z nowo przyjętych shinigami.
-Wy we dwoje będziecie spać w tej sali treningowej, od dziś zaczynamy prace. Wstał i podszedł do stolika który nie pasował do tej sali na nim było pełno dokumentów. -Tu macie wszystkie dokumenty z tej sprawy, do dziś ma znaleźć się na tym biurku również raport z twoich zdarzeń. -Wskazał na ciebie.
-Jakieś pytania?? A zapomniał bym chciał bym jeszcze abyś nie opuszczał naszej dywizji w nieważnych celach Kitsune Tagaruma, możesz o to poprosić swojego przełożonego w moim imieniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-19, 16:06

- Nie mam żadnych pytań, jeżeli można udam się i zapoznam wpierw z dokumentami.

Wziąłem plik dokumentów do ręki i udałem się do sali treningowej. Znalazłem miejsce gdzie mogłem się oprzeć o ścianę i zacząłem czytać dokładnie dokumenty. Chciałem zapamiętać jak najwięcej, czytając starałem się też analizować tekst i wyciągać własne wnioski. Spojrzałem gdzie jest Tanashi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-19, 23:20

Tanishi wstał udając się w stronę drzwi:
-dobra idę po maty do spania zaraz wracam, wezmę też coś do jedzenia.
Wyszedł wtedy zacząłeś czytać dokumenty i raporty z darzeń najwcześniejszy jest z przed 2 tygodni.

Raport nr.1.
... Na terenie Rukongai podczas wykonywania misji, spotkaliśmy się z dziwnym człowiekiem, który miał maskę helowa na twarzy prawdopodobnie był to Vaizard, jednak gdy tylko nas zobaczył uciekł w głąb lasu z dość zadziewająca szybkością....

Raport nr.2. Odział poszukiwawczy Sprzed 17 dni
... Udało nam się namierzyć tego człowieka, dzięki nowemu członkowi oddziału Dan Shuji....

Raport nr.3. z przed 8 dni
... Wyniku śledzenia podejrzanego nie wynika nic nadzwyczajnego....

Raport.nr.4 z przed 7 dni Hachemon Kamisaka
... Rano przybył do mnie ciężko rany shinigami, który zmarł na moich rękach przekazując mi że znalazł się poszukiwany podejrzany szukany przez vice-kapitana...
Udaliśmy się na zachodnie pustkowia znaleźliśmy tam sporo zwłok shinigami naszego oddziału, a dokładniej mówiąc ich rozszarpane ubrania, ciała oraz kości...
Znaleźliśmy również skórę helowa....

Raport.nr.4 z przed 6 dni Hachemon Kamisaka
...Jeden z członków przeszukujących pustkowia w celu odnalezienia Vaizarda, ciężko rany zjawił się u mnie w domu oddając radar... Zgodnie z rozkazami zgłosiłem to oficerom i oddałem rannego shinigami w opiekę sanitariuszy... po tym wraz z oficerami ruszyłem by pojmać vaizarda...Po moim idealnym trafieniu w maskę udało się nam pojmać poszukiwanego morderce, którym okazał się Dan Shuji...
Do tego raportu dołączono rysopis przestępcy.

Raport nr.5 z przed 5 dni Hachemon Kamisaka
... W wyuniku przesłuchania swojego byłego znajemego z szkoły shinigami który okazał się idiotycznym i szalonym mordercą dowiedziałem się że:
zabił 30 ludzi z czego 10 z nich to członkowie naszego oddziału.. Zrobił to w imię zemsty za poniżanie jego osoby ... W wyniku holofikacji morderca uważa że zdobył niesamowitą moc pozwalającą zmienić wiele zdarzeń.. Morderca cieszy się i z uśmiechem na ustach opisuje swoje morderstwa...na pytanie kto morderca oszalał po czym wyniesiono go z sali przesłuchań...

Raport nr.6. z przed 4 dni Hachemon Kamisaka i inni
...w wyniku przeszukiwania Kwatera Dan Shuji odkryliśmy że ktoś przednimi przeszukał i zdewastował jego dom, uciekając i wchodząc przez okno... W wyniku długich przeszukań udało się nam znaleźć dziwne kryształki, które zostały przekazane instytutowi technologicznemu z Dywizjonu 12 w celu zbadania... Instytut technologiczny kazał nam się zgłosić...

I tu kończą się raporty i co lepsze akurat dziś kazano wam się zgłosić po wyniki badań. W tej chwili właśnie wszedł Tanashi-san w raz z materacami i chińskim jedzeniem w pudełkach.
-Jestem z powrotem, wpadłeś na coś. Bo ja puki co mam ochotę tylko coś zjeść. mówił siadając obok ciebie zaczynając konsumować jedzenie.

PS: nie zapomni o napisaniu swojego raportu takie przyjazne przypomnienie od mg.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-19, 23:40

Odezwałem się do Tanashiego: zacznij, ja do Ciebie dołączę, muszę jeszcze sporządzić raport i dodać do tych. Wziąłem długopis i zacząłem:

"W okolicy 28 dzielnicy Rukongai zostało odnalezione dziecko i bardzo wysokim reiatsu, dzięki naszej interwencji nie trafiło w ręce Pustych, którzy zwabieni energią chcieli prawodpodobnie pożreć. Dziecko miało zostać przetransportowane do biura XII oddziału, który miał je zbadać. Przechodząc przez wyznaczoną trasę trafiliśmy na kobietę z maską Pustego, niemal pewne jest, że była ona Vaizardem. Zależało jej na dziecku. Mimo prób zostaliśmy rozbici, a dziecko zostało odebrane, kobieta była bardzo mocna, bez problemu pokonała oficera. Przypuszczam, że w Seiretei działa siatka informacyjna jakiejś grupy/organizacji związanej z Vaizardami, na razie ich cele nie są znane"

Skończyłem pisać, następnie udałem się do Tanashiego i zrównałem z nim krok:
- skończyłem. Więc chodźmy coś zjeść, lepiej pracuje się z pełnym brzuchem. Jak sądzisz, o co w tym chodzi?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-19, 23:55

-Dobre pytanie jak to ując- zamslił się na chwile. -Dobra wiem jak to ująć.
-A więc tak moim zdaniem mamy do czynienia z jakąś grupom, która ma coś przeciwko działaniom Seireitei, co gorsza łamie ona nagminnie prawo nie przebierają w środkach, po za tym intryguje mnie sprawa z tym kryształem. -przełknął kawałek potrawy i mówił.
-A właśnie zaraz chyba trzeb będzie się tym zająć. Znowu pochwycił za kolejny kawałek i po przełknięciu dokończył.
-Po za tym nie wiem z jakiego powodu ty tu jesteś i co wiesz o vaizardah, czy jak im tam. uśmiechnął się w twoim kierunku czekając, co na to powiesz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-20, 17:30

Odpowiedziałem mu dopiero po chwili zastanowienia zdążając przełknąć kęs jedzenia:
- Miałem do czynienia jednym z nich, trudno było to nazwać walką. Są piekielnie mocni. Nie mam do nich osobistej urazy, po prostu dostałem zadanie.

Dałem sobie chwilę wytchnienia i kontynuowałem:
- jeżeli chodzi o kryształki... sądzisz, że to może być kolejna próba stworzenia czegoś co zaciera granice pomiędzy Pustym a Shinigami?

Ugryzłem kolejny kawałek i dodałem:

- A jak jest z Tobą, Tanashi? Co cię łączy z tą sprawą?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-20, 22:19

Tanash-san uśmiechając się odpowiedział:
-W sumie to niezbyt wiele, po za tym że należę do tego oddziału i mam doświadczenie w rozwikływaniu podobnych zdarzeń.
Chwile się zamyślił i mówił dalej:
-Co do tych, kryształków to całkiem prawdopodobne, jednak że lepiej jest się o to spytać 13-nastą dywizję.
-Swoją drogo to najlepiej by było iść teraz, a przed tym dać twój raport vice-kapitanowi.
Po czym wstał i odszedł w stronę drzwi:
-Idę zobaczyć czym są te kryształki to nam wiele wyjaśni, a co ty masz zamiar teraz zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-20, 22:59

Także wstałem, spojrzałem na Tanashiego:

- przede wszystkim idę złożyć raport v-ce kapitanowi. Myślę, że priorytetem jest znalezienie "kreta" w Seiretei i sądzę, że to jest ktoś w oddziałach. Ten ktoś wie dużo o procesie hollowizacji, co oznacza, że albo jest w XII oddziale albo, że stoi tak wysoko, ze ma dostęp do danych z innego oddziału.

Po chwili zastanowienia dokończyłem:
trzeba sprawdzić XII oddział, zwłaszcza osoby, które mają dostęp do tajnych badań, nie powinno być ich dużo, zapytam się v-ce kapitana kto to może być. To na razie

Po tych słowach udałem się do pokoju porucznika Hashimoto.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-21, 13:56

Otworzyłeś drzwi do kolejne sali jest typowo gościna, na środku znajduje się niewielki stół i kilka mat do siedzenia. Po bokach znajdują się pułki z książkami zaś w jednym z rogów stoi harfa. Przy stole siedzi vice-kapitan, czytający jakieś dokumenty:
-O świetnie masz już ten raport.- Spojrzał na ciebie i mówił dalej - pokaż go i usiądź.
po chwili jak przeczytał twój raport o wszystkich zdarzeniach, z powrotem zaczął mówić :
-Jednak nie pomyliłem się na pewno to ma związek z ta sprawą.- przerwał na chwile a potem kontynuował dalej.
-Tak więc co macie zamiar teraz zrobić aby rozwikłać tą sprawę, albo chociaż zacząć próbować .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-21, 16:13

Usiadłem przed v-ce kapitanem i odpowiedziałem mu mniej więcej jak Tanashiemu:

- Mamy szpiega w Seiretei, jest to prawdopodobnie wtyczka organizacji jakiejś. Po pierwsze ktoś musiał pomagać Dan Shujiemu, po drugie ktoś wiedział o tym, że chcemy dostarczyć dziecko do oddziału XII. Te dwie rzeczy zwężają obszar poszukiwań, podejrzewam, że to ktoś z XII oddziału, ktoś kto mógł mieć dostęp do danych dzięki których mógł wiedzieć jak dotrzeć do tych kryształków.

Wziąłem oddech i zapytałem się:

- czy znane są już w ogóle wyniki badań tych kryształków?

Nagle do głowy przyszło mi kto dokładnie wiedział o transporcie dziecka: Ja, Roland, zapewne kapitan i... Goro. Goro wtedy gdy zostaliśmy zaatakowani pobiegł do lasu i zniknął.
Nie byłem pewien czy o tym wspomnieć v-ce kapitanowi, w końcu to członek mego oddziału...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-21, 21:39

Vice-kapitan uśmiechnął się, i odpowiedział ochoczo:
-Nie wyciągaj pochopnych wniosków to mógł być ktoś inny zarówno ktoś z twojego oddziału jak i naszego co już się zdarzyło z Dan-Shujiem .
-Co do tych testów i badań to nie mam pojęcia warto by było się udać do nich choć by w celach przeszpiegów.
Kapitan wyciągnął jakiś zwój, z pieczęcią, 8 dywizji i skierował go w twoja stronę:
-Daj to Tanashiemu Dzięki temu będzie mógł wydawać rozkazy wcześniej podanej ci grupie shinigami. Od teraz jest on waszym dowódca i przełożonym w terenie na miejscu raporty masz składać bezpośrednio mi. A teraz sprawcie te kryształy i spróbujcie znaleźć coś więcej. Jakieś pytania ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-22, 13:17

Ciągle zastanawiałem się zarówno nad Goro jak i nad tamtą mocą którą poczułem. Ostatecznie nie przyszło mi żadne pytanie do głowy.

Pożegnałem się z v-ce kapitanem i udałem się na spotkanie z Tanashim, który zdawał się być naprawdę wysoko w hierarchii skoro odpowiada bezpośrednio przed Hashimoto.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-23, 21:48

Ruszyłeś więc na spotkanie w stronę 12 dywizji, stanąłeś przed bramom wejściową gdzie stało dwóch dość rosłych shinigami. Wytłumaczyłeś się co i jak i wpuścili cię wraz z przewodnikiem na ich terytorium, po drodze mijałeś różne dziwne budowle pewnie stanowiące jakieś laboratoria. W końcu po 5 minutach podróży stanąłeś przed domem gościnnym. Wchodząc do środka zauważyłeś Tanashiego który przeglądał akta, który widząc cie obrócił się:
-Świetnie że jesteś mam tu wyniki badań nad tymi kryształkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-23, 23:57

Podszedłem do Tanashiego, jego ton wypowiedzi sprawiał wrażenie, że kolejna część układanki jest ukończona:

- Cześć, Tanashi-san. Mógłbym je zobaczyć? Tak w ogóle...

Podałem mu herb i wyjaśniłem, że teraz on jest prowadzącym sprawę:

- A więc jak, mam trop?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-24, 23:00

Wziąłeś akta do ręki wśród nich był woreczek z niebieskim opiłkiem, zacząłeś czytać akta:

... To nieudolna próba utworzenia specjalnego artefaktu służącego tworzenie procesu holofikacji, który powstał w wyniku badan Ganashi Ozumiego..
...Co dziwne Ganashi-san zaginął jakieś 4 tygodnie temu, podczas odwiedzin swej rodziny...
...Jedyną zadziwiająca sprawą jest lepsze działanie tych kamieni, znacznie przewyższającą wcześniejsze możliwości jednak nadal nie doskonałą...

Gdy skończyłeś czytać Tanashi-san mówił w twoim kierunku kierując się do drzwi:
- Już rozumiesz dlaczego tak ucieszyłem się wynikiem tych badań przyjacielu.
-Swoją droga poco mi ten list, dlaczego m i go dałeś. -powiedział lekko zdziwiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-25, 21:36

Chciałem coś odpowiedzieć, ale że Tanashi ubiegł mnie pytanie uznałem, że wpierw odpowiem:

- V-ce kapitan dał ci zwierzchnictwo nad sprawą, dajesz raporty tylko przed nim.

I powróciłem na poprzedni tor rozmowy:

- Sądzisz, że Ganashi uciekł? Nie ma dowodów, że nie żyje, sądzę, że dla kogoś robi, choć nie wiadomo z jakich pobudek. Z tego co wiem takie eksperymenty były zakazane, a to że ostatnią wizytę miał z rodziną świadczy iż podjął decyzję sam, nie był porwany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty2009-06-26, 13:37

-W tej sytuacji proponuje sprawdzić rodzinę podejrzanego to pozwoli na rozwiązać tą sprawę.
-Generalnie istnieje jeszcze wiele możliwości nie wykluczając z tego porwania.

Gdy wyszliście z pomieszczenia gościnnego. Tanashi szepłnoł ciho:
-Nie zapominajmy, że wszystko może być ustawione nawet te badania dlatego musimy mieć się na baczności, ale pogadamy o tym w innym miejscu.
-A teraz proponuje udać się do naszej kwatery i przygotować się do wyprawy, w końcu to jedyny sensowny trop.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty
PisanieTemat: Re: Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari   Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari Empty

Powrót do góry Go down
 
Kwatera Vice Kapitan Eiko Hanari
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hanari Ryoko [Shinigami]
» Biuro pani Kapitan
» Kwatera Akkimanako
» Kwatera Gonkuro
» Kwatera Dan Shuji.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 8-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje