Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 pomieszczenie przesłuchań:

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty2009-04-06, 15:18

Wzeszedłeś więc do pomieszczenia przesłuchań: W środku był tylko stół i dwa krzesła do jednego z nich był przywiązany twój stary kolega z akademii teraz go rozpoznałeś. Za nim stało dwoje oficerów. Sięgając pamięcią w przeszłość przypomniałeś sobie kto to jest. Był to Dan Shuji, nienawidził cie od samego początku, zresztą tak jak i innych adeptów, z tego powodu że on spędził w akademii 25 lat i nadal nie miał takich efektów jak wy. Słysząc że ktoś wchodzi podniósł głowę, był cały posiniaczony, jednak widząc że to ty na jego twarzy pojawił się sarkastyczny uśmiech.
-Witaj stary przyjacielu Hehe.
-Długo kazałeś na siebie czekać ale siadaj.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: Re: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty2009-04-06, 15:33

- Może jednak postoję... Co cię skłoniło do hollowizacji? Głupia żądza siły czy coś innego?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: Re: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty2009-04-06, 16:19

-Heheheheheheheh Buchnął przerażającym śmiechem.
-Jak to co no przecież ty. Uśmiechnął się, po czym pochylił głowę widocznie nie miał siły już jej trzymać. Pomału po jego twarzy spływały krople krwi brudząc stół, mimo bólu Shuji mówił dalej.
-Dobra, bo się obrazisz hehe . Powiem ci chęć posiadania siły która pozwoliła by mi miotać tak wszystkimi jak oni miotali mną, przez te wszystkie lata.
-Ta powiesz nie wytrzymałeś jesteś nikim. W tej chwili podniósł głowę, spojrzał ku tobie, a gdy jego źrenice w topiły się w twoje niczym nuż w masło zaczął krzyczeć.
-GÓWNO WIERZ!!!!!!!!!!!!!!!!!Dostał pogłowie kijem i uspokoił się, po chwili mówiąc dalej.
-Ale pytaj dalej, bo robi się nudno.Znowu schylił głowę, teraz krew spływała jeszcze mocniej niż wcześniej. podszedł więc do niego drugi oficer i lekko go opatrzył aby mógł mówić dalej. Nigdy wcześniej nie pokazywał że to potrafi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: Re: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty2009-04-06, 16:48

- Ilu naszych zabiłeś... Kto ci pomógł w hollowizacji....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: Re: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty2009-04-11, 13:52

-HEEHEHEHEHEHEBuchnął śmiechem i zaczął mówić
-To zależy co uważasz za waszych jeśli członków odziało to dziesięciu, jeżeli zaś wszystkich to koło 30.
-Ale to nie wszystko jak wspaniale się z tym czułem padali jak muchy, byli dla mnie niczym kawałki gówna.- Po tych słowach znów oberwał i to całkiem mocno.
-Uwolni mnie to ja cie pier.... . -Z szaleńczym wzrokiem powiedział Dan, po czym zaczął się rzucać, próbując uwolnić. W tedy oberwał jeszcze raz i uspokoił się muwiąc dalej.
-Wspaniale było łamać ich kości kiedy jeszcze żyli, porostu ubóstwiam słuchać ich bul.
-I kto teraz jest najlepszy,kto.
-Holofikacja, kto a jajco hehehe. - Dan Shuji po tych słowach kompletnie oszalał i zaczął się rzucać w związku z tym oficerowie go obezwładnili, po czym wynieśli go zostawiając cię samego w pokoju.

Po chwili wszedł kapitan i usiadł na przeciwko ciebie.
-I co ten wyrzutek ci wypaplał.
Zanim przyszedł vice kapitan i stanął w rogu widocznie czekając na przebieg wydarzeń, bądź rozkazy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: Re: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty2009-04-13, 20:54

- Nic ważnego nie chciał powiedzie... chyba ktoś mu pomógł w hollowizacji,
zabił koło 30, 10 od nas.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: Re: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty2009-04-15, 11:34

-Czyli za wiele nie mam. odparł na twoją odpowiedz Ichiro Hashimoto. Kapitan wstał i stojąc już w drzwiach przemówił:
-Wiesz najwięcej i jesteś zamieszany w tą sprawę pomożesz Ichiro.na chwile przerwał i mówił dalej.
-Ja tym czasem wyjaśnię wszystko przełożonym. Gdybyście się dowiedzieli o czymś istotnym dajcie mi znać.
Vice kapitan wstał lekko zaniepokojony po czym skierował się do drzwi.
-Niema czasu chodźmy przejrzeć akta i raporty z wszystkich wydarzeń.

Pomału udaliście się w stronę kwatery Vice kapitana.

Przenieś się do kwater dywizji 8=> Kwatera Vice Kapitana Ichiro Hashimoto
Powrót do góry Go down
Sponsored content





pomieszczenie przesłuchań: Empty
PisanieTemat: Re: pomieszczenie przesłuchań:   pomieszczenie przesłuchań: Empty

Powrót do góry Go down
 
pomieszczenie przesłuchań:
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój przesłuchań

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 8-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje