Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr 7

Go down 
+6
CZaras
渡邊綱
Ekkusu
Imperator Kuchiki
Kamys
Izdurbal Tenshi
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-08-18, 20:35

- Hm… Hakuda? Brzmi o wiele lepiej niż Kidou. Poza tym mój ród znany jest z wysokich umiejętności w tejże sztuce walki, słyszałem też opowieści o pewnej kobiecie, żyjącej setki lat temu, która opanowała zarówno Kidou, jak i Hakudę na poziomie mistrzowskim i połączyła je tworząc śmiertelną broń – pomyślałem sobie, czytając plan. – Więc zajęcia mamy pewnie na Sali treningowej. Jedynym problemem jest jej znalezienie. – Rozglądam się za salą treningową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-08-25, 18:03

Postanowiłeś że najlepszym wyjściem będzie podążenie za inną osobą z Twojej klasy, która zapewne będzie wiedziała gdzie owa sala się znajduję. Najbliżej Ciebie znajdowała się Mai Kuchiki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-08-27, 15:12

Rozumiem, że możesz mi dawać jakieś podpowiedzi, co mógłbym zrobić, ale nie decyduj za mnie, ok.?
___
Postanowiłem podążać za kimś z mojej klasy, mając nadzieję, że owa osoba orientuje się w Akademii niż ja. Jako że pierwszą zobaczyłem Kuchiki, nie bardzo odpowiadało mi pytanie jej o drogę. Z doświadczenia w świecie ludzi wiedziałem, że osoby pochodzące z bogatych, wielkich rodzin są zazwyczaj opryskliwe i zbyt dumne by pomóc komuś innemu, pochodzącego ze słabszej rodziny.
Podchodzę jednak do niej mając nadzieję, że pomyliłem się w jej ocenie.
- Hej, jestem Takato, chodzimy razem do tej samej klasy – powiedziałem. – Nie wiesz może gdzie znajduje się sala, w której mamy uczyć się Hakudy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-08-28, 23:20

Dziewczyna spojrzała się na ciebie i się uśmiechnęła.
O to ty... jasne że wiem... poczekaj chwilę to pójdziemy razem... musze tylko dokończyć rozmowę... powiedziała Kuchiki po czym zwróciła się ponownie do swoich koleżanek z którymi rozmawiała. Po chwili z nimi się pożegnała i podeszła do ciebie.
Okej, teraz możemy iść... powiedziała dziewczyna po czym zaczęła iść w stronę sali


(pisz wSala Treningowa)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-14, 19:45

Aki Dachi

Szybko wbiegłeś chwile spóźniony do sali, stałeś chwile w drzwiach i zerkałeś czy w środku nie widać przypadkiem rozwścieczonego nauczyciela, odetchnąłeś cicho kiedy coś pchnęło Cie mocno do środka, miało się nie wywaliłeś na ziemię. Kiedy zerknąłeś za siebie z zamiarem wyrzucenia z siebie pretensji dostrzegłeś nauczyciela, ten oczywiście krzywił się lekko, zerknął na Ciebie swoim wyraźnie wściekłym spojrzeniem (czyli zwykłym), nie było Ci trzeba więcej zachęt ruszyłeś na miejsce, siedziałeś obok Rei, za nia siedział rudzielec zaś gdzieś dalej jego dwaj przydupasi.

Zori ruszył na swoje zwykłe miejsce, nie usiadł jednak przy biurku, zerknął na salę - Dziś po godzinie 12 zbierzecie się trójkami w głównej sali... Otrzymacie swoje miecze. Co prawda większość z was jest tak żałosna że nie powinna trzymać miecza... Ale niestety nie mój wybór

Tyle tytułem wstępu, później nauczyciele przeszedł o wykładu. Jak miało się okazać Rei nawet nie spojrzała na ciebie gdy się przysiadłeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-15, 17:48

Aki bardzo uważnie przysłuchiwał się wykładowi. Miał prosty plan zagadania do Rei, kiedy tylko skończą się zajęcia. Już miał w głowie gotową przemowę, ale czuł całym sobą, że nic z tego nie wyjdzie, więc psychicznie już przygotowywał się do improwizacji. Oczywiście nie rozmyślał nad tym zbyt intensywnie co by nie zostać posądzonym o nie słuchanie, bo obrywać od Zoriego mu się nie uśmiechało. Wieść o zanpaktou nieco go zmartwiła, bo wiedział wystarczająco dużo, aby wiedzieć, iż są to potężne dusze, a biedny chłopak nie czuł się zbytnio godzien takiej mocy, którą z pewnością nie otrzyma tak szybko. A może? Miał w głębi siebie jakieś dziwne przeczucie związane z tą ceremonią, jednocześnie uświadomił sobie, że niedługo kończy naukę w akademii, co dodatkowo nie sprzyjało jego nastrojowi. Nie wiedział co się stanie, chodź chciał się ubiegać o przyjęcie do 4 oddziału, jednakże mogło to nie wyjść, a co wtedy... Daichi usilnie próbował odepchnąć od siebie rozmyślania, gdyż wiedział, że na razie nie pora na to. Tak więc postanowił skupić się na lekcji i zapamiętać, o czym mówi nauczyciel. Wszystko było okropnie zapętlone w jego umyśle co wcale nie pomagało w realizacji jakichkolwiek planów...
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-15, 20:06

Dowiedziałeś się kilku ciekawych rzeczy odnośnie zanpaktou, i oddziałów... Dowiedziałeś się też ze na zakończanie akademii odbędzie się test, który będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej... Stwierdził jednak jeszcze czasem napomknął też coś że jesteście głupi i wątpi abyście zdali i stali się prawdziwymi shinigami, ale to już zapewne był mniej ważny, choć stałym punkt lekcji u Zoriego nazywany potocznie "obrażaniem uczniów".
Dodadkowo dowiedziałeś się że byłeś w trójce z Rei i rudzielcem.

Tak oto zajęcia się skończyły, kilka razy Oni zerkał na Ciebie gdy burczało Ci w brzuchu, jak twierdził przeszkadzałeś mu w wykładzie, i ostrzegł że jeśli jeszcze raz się to zdarzy to będziesz robił 4 okrążenia wokół akademii... I tak wykazał się dużą łaskawością (jak na siebie), iż nie wywalił Cie z lekcji.

Wyszedłeś z klasy, na Rei musiałeś zaczekać chwilę gdyż rozmawiała przez chwilę z Zorim, gdy wyszła z klasy spojrzała tylko na ciebie przelotnie, spuściła wzrok i kuśtykając powoli ruszyła dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-15, 20:15

Aki nieco zbity z tropu zrównał się krokiem z Rei. - Ehm, Rei, wiem, że tamta sytuacja nie była zbyt miła dla Ciebie, ale Mito-sensei, uświadomił mi, że może kiedy Ci wytłumaczę dlaczego się tak zachowałem, może będziesz w stanie zrozumieć. To jak chcesz to usłyszeć, czy powinienem dać Ci spokój? Teraz jest to Twoja decyzja, ja podjąłem swoją. Mogę mówic, ale jeśli nie będziesz tego słuchać niewiele z tego wyniknie. - chłopak mówił dość cicho, gdyż nigdy nie był dobry w rozmawianiu z ludźmi, a szczególnie szczerze, to wykraczało poza jego zwyczajowe zachowanie, pełne obojętności, lub pogardy. Bynajmniej nie czuł się z tym zbyt dobrze, jednakże wiedział, że musi to zrobić i w duchu dziękował wszelakim istotom wyższym, że istnieją tacy ludzie jak Mito-sensei. W głębi duszy Daichi był przerażony, jeszcze nigdy się nie tłumaczył nikomu z swojego postępowania, co tylko pogarszało sytuację...
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-16, 15:47

Dziewczyna o dziwo zatrzymała się niemal od razu, stała do Ciebie tyłem i zaciskała lekko palce na swojej "lasce" na której to się podpierała. Wysłuchała Cie do końca - głupi sensei... Obiecywał że Nic Ci nie będzie mówił... - Wymruczała, lekko drżącym głosem, opuściła głowę i powolutku zwróciła się o Ciebie przodem, włosy opadały na jej twarz, najpewniej sama się jeszcze wahała czy ma się wysłuchać czy też nie.

Milczała przez chwile po czym to odetchneła cicho, uniosła głowę i spojrzała Ci w oczy - Słucham Aki... - Mimo tego wszystkiego dostrzegłeś na jej twarzy zwykłą dla niej łagodność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-16, 16:06

- Widzisz całe to zachowanie wiąże się z moją drugą naturą. Obiecałem sobie i pierwszemu sensei, że będę się starał ją zamknąć, gdyż, jak to określić, jest zbyt niebezpieczna. Jednakże nie mogę całkowicie jej odrzucić i wyzbyć się, gdyż jest t część mnie. Tamtą sytuację można nazwać przebudzeniem, moja łagodność nie dawała sobie już rady, więc wkroczyła druga natura. To jest prawie jak rozdwojenie jaźni. Kiedy już się w miarę opanowałem, nie mogłem już tak po prostu przeprosić i sobie pójść, gdyż mogłoby to mieć gorsze skutki. Tak rudzielec nie będzie już taki... Wszechpotężny, gdyż sam przekaz jak mi się zdaje przyjął, a chodziło tu o wybicie go z przekonania, że wszystko może. To było w tamtym momencie jedyne rozwiązanie, żeby pomóc chłopakowi i zapewnić sobie, że nie zostanę zaatakowany od tyłu. Jeśli nadal będziesz zła i nie będziesz chciała mnie znać, to zrozumiem to. - Aki mówił dość powoli w końcu stał na niepewnym podłożu. Rei znalazła się w gronie tych nielicznych osób, które wiedziały teraz, że Daichi jest bardziej skomplikowany niżby się wydawało i do tego dowiedziała się o obietnicy złożonej pierwszemu sensei. To wszystko powoli przerastało biednego uczniaka.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-17, 14:59

- Nie rozumiem... Wszystkiego - Dziewczyna spuściła wzrok na okolice twojej klatki piersiowej, była w końcu osobą raczej nieśmiała, i miejscami trudno jej było utrzymać kontakt wzrokowy, mimo swoich najszczerszych chęci - Naprawdę Cie nie poznaje i boje się... - Urwała, nie chciała najpewniej dokańczać zdania, moment później zaczęła jednak kolejną wypowiedź - A twoje działanie sprawiło tylko że Hiroshi jeszcze bardziej będzie chciał z tobą walczyć... I jeszcze bardziej będzie pokazywał że nad wszystkim panuje - Westchnęła cicho, zamknęła oczy - Ale on wcale nie jest taki zły jak pokazuje... Wiesz że uratował mi życie ? - Głos jej lekko zadrżał - Tam.. w świecie ludzi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-17, 15:14

- Nie wiedziałem, ale jakoś mnie to nie dziwi, i wiem, że może nie jest taki zły jak to prezentuje, ale nie mogłem mu pozwolić na to co robił, znęcanie się nad młodszymi członkami tej akademii nie jest w porządku, a co do walki to czekam, aż mnie wyzwie. Muszę go nieco obić za ogródek, który łaskawie spalił. Może kiedy dotrze do niego, że nie wszystkich może traktować jak chce stanie się naprawdę świetnym materiałem na przywódcę, lecz do tego czasu jakoś muszę zadziałać. Mam nadzieję, że po akademii, kiedy wstąpi na służbę to do niego dotrze, lecz teraz trzeba nieco go przytemperować, żeby nie okazało się, że to będzie skok na zbyt głęboką wodę, a pewnie zdajesz sobie sprawę, że nie potrafię za dobrze rozmawiać z ludźmi. A co do tego strachu, nie przejdzie Ci nigdy, ale moje zachowanie powinno niedługo wrócić do normy. Chcę, żebyś zrozumiała, że postąpiłem tak, żeby potem nie było gorzej, mam nadzieję, że to zrozumiesz, a teraz chyba musimy iść, bo się spóźnimy, może porozmawiamy w drodze? I pomóc Ci, bo wydaje mi się, że nie wróciłaś jeszcze do pełni sił. - napięcie powoli uciekało z Akiego, ba pozwolił sobie nawet na ciepły uśmiech kiedy kończy swój wywód, który dla postronnych zapewne był bardzo nudny, lecz w oczach chłopaka nadal było widać przygnębienie i jakiś... strach. Jego myśli co rusz wracały do jego ciemnej natury, nadal pragnął dotrzymać obietnicy, lecz mimo wszystko kontrola nad samym sobą stawała się trudniejsza, oby tylko dostał się do 4 oddziału, na w miarę spokojną służbę, na której będzie się mógł wyciszyć, chodź w głębi przeczuwał, że nie będzie dane mu tak łatwo ten cel osiągnąć...
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-17, 15:31

Dziewczyna uniosła lekko głowę, wyglądała na nieco zmieszaną, później jednak odetchneła cicho - Jeśli uważasz że jest dobrze tak jak robisz teraz Aki... - Przerwała, gdyż dosłyszała twoje burczenie w brzuchu, westchnęła cicho - Najpierw chodźmy do stołówki... Mamy teraz z Mito-senseiem, a sadzę że wolałby żebyś się chwile spóźnił, niż żebyś umierał z głodu na lekcjach - Sama uśmiechneła się łagodnie, ruszyła w stronę jadłodajni.

Milczała przez chwile, później jednak dla rozluźnienia postanowiła zmienić temat - Dziś dostajemy zanpaktou ... Jak myślisz jaki będzie twój ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-17, 15:41

- Zapewne interesujący i mam przeczucie, że formy będą miały takie jak mieliśmy ja podczas wyprawy na ziemię. A co do mocy to zapewne coś związane z moim medycznym potencjałem. A co do Mito-sensei, chyba masz racje, mój żołądek potrafi bardzo skutecznie psuć zajęcia, dziwię się, że Zori-sensei, jeszcze mnie nie zabił za dzisiaj... - Ostatnie zdanie zostało zaintonowane tak, aby było odebrane za dobry dowcip. Stary Aki powoli wracał na miejsce, ale nadal czuł tą dziwną złowieszczą stronę osobowości, którą próbował opanować. Miał nadzieję, że nie przeleje się ona tak bardzo na naturę jego zanpaktou, bo mogłoby się to skończyć dość sadystyczną formą, co Daichi osobiście wolał nie oglądać, ale jeżeli tak się stanie będzie musiał jakoś sobie z tym poradzić. W tym momencie zaczął się zastanawiać, czy da się zmienić pogląd zanpaktou i jego osobowość. Burczenie sprowadziło chłopaka na ziemię. - A co Ty myślisz o sowim przyszłym zabójcy? A tak na marginesie, zdecydowałaś się do jakiego oddziału chciałabyś należeć?
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-17, 16:29

- Złagodniał - Zaśmiała się cichutko, ale miło, najpewniej był to "żarcik" odnośnie tego że Zori-sensei Cie nie zabił. Tak oto ruszyliście spokojnie ku stołówce, jak się okazało przerwa między zajęciami trwała jeszcze, gdyż po drodze spotykaliście z wolna spacerujących uczniów.

- Hmmm ? Nie wiem... Mam tylko nadzieje że nie będzie wredny - ponownie uśmiechneła się słabo, patrzyła przed siebie. Najpewniej wracał jej humor - Mito-sensei mówi że jeśli popracuje nad dyscypliną to będę pasować do dwójki... Mówił też żebym pomyślała o siódemce.


Poranek i przedpołudnie mijały raczej powoli, najpierw zastaliście kolejkę w stołówce, później Mito was wymęczył, na zajęciach ogólnorozwojowych i na walce wręcz, sam chyba nie miał dziś specjalnie dobrego humoru, no ale nie zawsze musi mieć.
Zmęczony i spocony ruszyłeś wraz z Rei w kierunku placu głównego, po drodze dołączył do was rudzielec bez swej obstawy, jak zawsze szczerzył się radośnie - Co mi się za grupa trafiła co ? kaleka i i psychopata... - wyraźnie próbował wam dogryźć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-17, 16:39

- A jaśnie Pan duma raczył pójść z nami, no coś takiego. Ale nie martw się dzisiaj Cię nie zjem. - Aki był w wybitnie dobrym humorze bo uśmiechną się ciepło do szlachcica, co samego chłopaka zadziwiło. Zwykł trzymać wszelkie emocje na wodzy w stosunku do tych, których nie lubił, ale chyba dla równowagi uruchomiła się skrajnie dobra natura Daichiego. To wszystko stawało się niemalże irytujące, ale dobry humor potrafi zdziałać cuda. - A tak na przyszłość, nie wymagaj za dużo od swojego zanpaktou, za Ciebie walczyć nie będzie, lepiej naucz się traktować przynajmniej je po partnersku. - Uczniak był z siebie zadowolony i w tym momencie jakoś nie miał sił na jakieś specjalne złośliwości, chodź nie wiedział jak zostanie odebrana jego wypowiedź, a szczerze nie obchodziło go to...
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2009-12-17, 18:43

- Czekam w takim razie aż będziesz chciał mnie zjeść - rudy młodzian uśmiechnął się pod nosem zadziornie, sam miał najpewniej całkiem wyśmienity humor. Rei starała się mimo wszytko iść między wami, co prawda w swoim stanie nie umiała by was rozdzielić, jednak mogła zawsze próbować... to tak na wszelki wypadek. - Co ? Słuchaj ja nie jestem takim cieniasem jak wy... Zwłaszcza ty lekarzyku - Zaśmiał się cichutko, powoli wchodziliście do sali głównej.

piszemy tu > https://bleach.forumpolish.com/akademia-shinigami-f8/gowna-sala-t499.htm
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-01-14, 17:42

Salvatore

Szybko i gwałtownie rozsunąłeś drzwi, zajrzałeś do środka.... Jak miało się okazać wykład trwał już w najlepsze. Twój "ukochany" wykładowca Zori, stał przy tablicy i tłumaczył coś, niesetny albo stety nie wiedziałeś co. Mężczyzna powoli, spokojnie przekręcił głowę w twoim kierunku, jego niezwykle surowy wzrok jedynego oka które posiadał opadł ciężko na ciebie niczym ołowiane kowadło - Podejdź tu gówniarzu - Rzucił wyraźnie nieprzyjemnym tonem głosu. Cóż chyba miałeś znów kłopoty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-01-26, 17:36

Salvatore pospieszył się, lecz nie był pewny czy zdążył. Obserwuje wszystko to co wokół niego się dzieje. Starał się wywnioskować czy jest to przerwa po lekcji, czy dopiero zaczynać będzie się pierwsze właśnie pierwsza lekcja.
Salvatore czekał na ruch wydarzeń.

Nie mam kłopotów juz z ręką, ale miałem ostatnio problem z internetem, który polegał na tym, że nie ładował mi stron internetowych
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-01-29, 22:33

Mężczyzna patrzył na Ciebie z pewnym rodzajem odrazy... W zasadzie widziałeś że gardzi tobą od czasu waszego pojedynku, który jak by nie patrzeć i jak by nie czarować zakończył się raczej dosyć żałośnie... Sam nie wiedziałeś czego się spodziewać, czy ciosu czy obrazy z jego strony. Nie nadeszło jednak o dziwo ani to, ani to...

- Otsu, choć, to twój przewodnik... - Wymruczał Zoriu i wskazałna Cbie. Z środkowego miejsca w pierwszym rzędzie wstała dziewczyna wysoka na 165 cm wzrostu, była dosyć smukła, posiadała już jednak pewne zarysy świadczące o tym że jest powoli dojrzewającą dziewczyną.
Sala nr 7 - Page 6 Normalann_xehnws
Dziewczyna powoli odeszła do Ciebie, jak się zdawało uśmiechała się lekko. Zori spojrzał na nią już nieco spokojniej, później przeniósł wzrok na Ciebie - To Otsu Shiba, od dziś dołączyła do twojej klasy... Masz ją oprowadzać przez najbliższy czas, zając się nią i wytłumaczyć co i jak... - Westchnął cicho, zmarszczył brwi przyjmując znów "Zgryźliwą pozę" - bierzesz część odpowiedzialności za jej uczynki na siebie... A teraz siadać gówniarze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-01-30, 18:58

-Choć za mną- Powiedział Spokojnie Salvatore szukając jakiś miejsc wolnych i najlepiej przy swojej znajomej, która nie raz mnie uratowała.
-Nie przejmuj się Zorim, on już taki jest...- Wymruczał Salv by Zori przypadkiem nie uslyszał, nie wiedział co może przyjść mu do głowy.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-01-31, 17:25

Dziewczyna bardzo niechętnie, jednak poszła z tobą, ostatecznie zasiedliście w drugim rzędzie gdzieś po środku, kiedy się zwróciłeś do młódki, ta tylko uśmiechnęła się lekko i wskazała palcem na Zoriego. Jak się okazało ten zmierzał właśnie waszym kierunku, za równie zgorzkniałą miną co zawsze- Cooo dzieciaczek się zapomniał a na lekcji się nie gada ? - Zapewne w cale nie musiał słyszeć wystarczy jak obserwował że zasiadacie, i że otwierasz usta do koleżanki - Po lekcji okrążenie wokoło akademii... - zapewne spokojnie czekał czy zaczniesz pyskować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-02-10, 20:01

Salvatore tym razem nie dał się ponieść emocją. To zapewne zdenerwuje Zoriego, gdyż ten oczekuje tylko wyzwisk z mojej strony. Jednak taki spokój wzbudzi w nim nienawiść, a jeżeli nie to tylko się ze złości. Salvatore pokazał gestem również dziewczynce by zachowała ciszę.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-02-10, 21:16

- Ojej... Teraz nagle mowę odebrało co chłopcze ? - Słowa nasączone były niesamowitą złośliwością, niemal czułeś jak okapują negatywnymi emocjami. Od czasu kiedy z nim walczyłeś nauczyciel wyrażał niemal otwarcie pogardę skierowaną w twoim kierunku, co zapewne nie było dobrym znakiem, gdyż ten człowiek jak się zdawało mógł niesamowicie uprzykrzyć życie. Patrzył jeszcze chwile na ciebie swoim jedynym okiem, jak zawsze iskrzyła się w nich agresja.

Chwile później odsunął się, i odszedł do swojego biurka - jak zawsze kulał lekko. W czasie "marszu", gdy zwrócony był do was tyłem rzekł - Dziś wypełnicie kwestionariusz, macie czas do końca wykładu

Gdy w końcu podszedł do biurka wziął w ręce spory plik papierów i zaczął każdemu rozdawać, dał go także i tobie, czułeś jednak w czasie wręczania kartki iż niemal świdruje Cie wzrokiem

Imię i nazwisko:
Miejsce urodzenia (który okrąg rukongai):
Zawód rodziców (bądź innych prawnych opiekunów):
Płeć:
Wiek:

1.Opisz siebie w 5 słowach:

2. Jakie są twoje najlepsze cechy? Wymień 3:

3. Jakie są twoje najgorsze cechy? Wymień 3:

4. Jakie są twoje ambicje na przyszłość?

5. Określ 3 rzeczy, które są dla ciebie najważniejsze:

6. Lubisz poznawać nowych ludzi?

7. Twoi najbliżsi przyjaciele się pokłócili. Obrazili się na siebie ostatecznie i jedyny kontakt jaki mają między sobą, to wymiana zgryźliwości. Co robisz?

8. Ty i grupa pięciu innych uczniów zostaliście zaatakowani przez pustego. Udaje wam się uciec do groty, jednakże ta okazuje się być płytka. Jedna z osób musi pozostać przy samym wejściu narażona na ataki. W jakiej kolejności ustawisz osoby, poczynając od tej pozostawionej przy samym wejściu, wiedząc że w skład grupy wchodzą:
- Twój najlepszy przyjaciel/przyjaciółka
- Twój brat/siostra
- Zupełnie obca osoba z innej grupy, który pochodzi z rodziny szlacheckiej
- Twoja koleżanka z ławki, z którą zawsze dobrze się dogadujesz
- Kolega z grupy, który zawsze robił Ci kawały
Swoją decyzję umotywuj!

9. Nauczyciel twojego ulubionego przedmiotu nagle zachorował i nie może przyjść na lekcje. Cała grupa zdołała się jednak już zebrać, a sala z wszelkimi potrzebnymi materiałami jest dla was dostępna. Co robisz?

10. Odkrywasz że twój przyjaciel pobił słabszego kolegę by odebrać mu śniadanie. Pobity trafia do pielęgniarki, zaś całą sprawę rozpatrują nauczyciele:
a) Jak myślisz jaka była motywacja twojego przyjaciela?
b) Co zrobisz jeśli nauczyciele oskarżą o pobicie niewinną osobą?
c) Co zrobisz jeśli nauczyciele zapytają się Ciebie kto pobił i okradł ucznia?
d) Co zrobisz gdy nauczyciele oskarżą Ciebie o pobicie i okradnięcie ucznia?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-02-11, 17:54

Imię: Salvatore Hikai
Rukongai: Północ 31 Okręg
Zawód rodziców lub Opiekuna: Brak informacji, nie wiem co robią
Płeć: Mężczyzna
Wiek:25 lat
1.Opisz Siebie w 5 słowach: Jestem inny, niepowtarzalny i oryginalny.

2.Jakie są twoje najlepsze cechy? Wymień 3
Opanowany, Zrozumiały w stosunku do innych ludzi, cierpliwość

3.Jakie są twoje najgorsze cechy? Wymień 3
Słaby fizycznie, brak umięjętności organizowania czasem, Ostrożny (za bardzo)

4.Moje Ambicje
Zostać silnym wojownikiem, i za pomocą powierzonych mi mocy, możliwości bronić najbliższych, ludzi i wypełniać obowiązki które zostaną zlecone mi przez Soul Society.

5.Określ 3 rzeczy które są dla Ciebie najważniejsze
-Przyjaciele i rówieśnicy
-Siła
-Obrona innych

6.Lubisz poznawać nowych ludzi?

Tak lubię.

7.Przyjaciele się pokłócili...
Staję między nimi, wysłuchuje najpierw jednego, potem drugiego. Wyciągam wnioski i wyjaśniam że ta kłótnia nie miała sensu, i przekonuje ich musimy żyć razem, a nie przeciwko sobie.

8.Jako pierwszą osobę postawiłbym brata- znam go najlepiej z nich wszystkich, i jestem pewny że mnie nie zawiedzie- darze go największym zaufaniem.

Druga osoba- przyjaciel- spędzam z nim dużo czasu, mogę mu zaufać.

Trzecia Osoba- Kolega z ławki który robi kawały- ponieważ nie wiem czy mogę mu ufać, muszę postawić go teraz. Ponieważ zlikwiduje przerwę pomiędzy zaufanymi towarzyszami

Czwarta Osoba- Moja koleżanka z ławki- Znam i Ufam jej. Dobrze walczy wręcz.

Piąta i Ostatnia osoba- To nasz kolega z Szlachty. Najmniej go znam.

9.Przyglądam się przedmiotami a następnie ogłaszam trening z nimi związanymi. Pilnuję by każdy trenował. Jeśli jednak nie chcą tego robić, sam trenuje z znajomymi.

10.
a) Był na niego zły z jakiegoś powodu, lub po prostu jest to akt nienawiści. Może też miał zły dzień. Trudno stwierdzić.

b) Stawię się za tą osobę i powiem kto to zrobił. Jeśli mój przyjaciel tego nie zrozumie nigdy nim nie był.

c)Powiem nie chętnie że to mój przyjaciel

d)Wyjaśnię im że wiem kto to zrobił, i nie powinni mnie o to oskarżać. Jeśli zaś to nie pomoże to będę żądał o przesłuchanie ofiary.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-02-16, 21:46

Skończyłeś test, odłożyłeś kartkę na bok... Jak się okazało twoja koleżanka skończyła przed tobą, siedziała teraz spokojnie, zerkając po klasie, na twarzy miała całkiem milutki uśmiech mówiący "to jest przyjemna dziewczyna". Teraz miałeś okazje aby przyjrzeć się jej nieco lepiej, oczy jej głębokie pełne były energii, powieki niemal uginały się od ciężkich gęstych rzęs które jak się wydawało wcale nie były pomalowane - naturalnie wyglądały świetnie. Od młódki promieniował delikatny różany zapach. Wszytko wskazywało na to że wygląda za dobrze jak na zwykłą studentkę... Dostrzegła twój wzrok i przechyliła głowę lekko.

Chwile później lekcja się skończyła zaś Zori zaczął zbierać kartki z testami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-02-17, 21:15

Salvatore dopiero teraz miał chwilę czasu by się jej przyjrzeć. Dopatrzył się szczegółów świadczących o jej naturalnym pięknie. Chłopiec jednak coś podejrzewał, czuł coś dziwnego i postanowił zachować ostrożność. Od tego czasu Salvatore częściej na nią spoglądał czy przypadkiem czegoś nie kombinuje. Próbuje też nie tracić jej z oczu i zachować czujność.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-02-23, 20:58

Dziewczyna przez całą lekcje nie wykonała żadnego podejrzanego ruchu, zerkała tylko na nauczyciela zaś w jej postawie było coś... Coś wyraźnie aroganckiego. Niedługo później wasz sensei ogłosił koniec lekcji, zapowiedział też test za dwa tygodnie.
Dziewczyna wstała powoli, spojrzała na Ciebie z góry, zaś na jej twarzy pojawił się uśmiech, o dziwo nie wyrażał on żadnych pozytywnych emocji... Był taki chłodny i bezbarwny - Miałeś się mną zająć co ? Oprowadź mnie... - Rzekła tonem pozbawionym prośby, brzmiało to mniej więcej jak rozkaz - Chce zobaczyć coś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-02-26, 20:58

Salvotre sam nie wiedział w jakie miejsce może się udać. Myślał bardzo intensywnie, a teraz grał na zwłokę idąc w kierunku wyjścia.
-A może gdzie chciałabyś pójść?- Salvatore nie tracił czujności, ciąglę był skupiony na owej nieznajomej tak, że nie dawał po sobie poznać.
Szedł dość spokojnym powolnym krokiem, by miał czas na zastanowienie się.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket102/290Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 6 Pbucket41/156Sala nr 7 - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/156)

Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty2010-03-08, 19:35

- Nie wiem ? ?Jestem głodna i chce zjeść coś DOBREGO - wymamrotała, widziałeś że dziewczyna wyraźnie zaczyna się niecierpliwić. Założyła rękę na rękę i spojrzała na Ciebie niezbyt zadowolona. Zdawałeś sobie sprawę że wykombinowanie czegoś DOBREGO dla arystokratki może być rzeczą trudną, czasochłonną i drogą.
Idąc tak widziałeś że kilka osób nawet ze starszych klas zerkało na Ciebie, i na twoją koleżankę... Zwłaszcza na nią. Cóż wychodziło na to że prowadzisz obok siebie bardzo ważną osobistość, najpewniej ważną nawet jak na szlachtę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr 7 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr 7
Powrót do góry 
Strona 6 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 1
» Sala 13
» sala nr.2
» Sala nr 3
» Sala nr 21

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje