Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr 7

Go down 
+6
CZaras
渡邊綱
Ekkusu
Imperator Kuchiki
Kamys
Izdurbal Tenshi
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-06, 19:44

Zostawiwszy Masumi w spokoju, nauczyciel w istocie przyczepił się do młodego Hayashiego, choć nie w sposób w jaki przewidywał, że to zrobi. Oszczędziwszy mu męczarni z omawianiem Kido, zamiast tego kazał mu iść na środek. "Prezentacja efektów, eh?"- Pomyślał chłopiec. Powinien się spodziewać, że uniknie kompromitacji brakiem wiedzy tylko po to, by mu się oberwało. Zgadując, że Kuronomatsuki-sensei nie oczekuje od niego wyjawienia swojej godności, Masakazu ostentacyjnie opuścił swoją ławkę.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-07, 13:36

-Jak masz na imię? - zapytał, gdy chłopak był już na środku sali, po tym jak otrzymał odpowiedź kontynuował - Zadanie będziesz miał stosunkowo proste. Rzucę na ciebie zaklęcie wiążące, a ty będziesz musiał spróbować się z niego uwolnić i opisać jak się czujesz.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-07, 22:12

-Masakazu Hayashi- przedstawił się. Chłopiec zastanawiał się, jakie Bakudo on właściwie miał na myśli? Czy chodziło mu może o sai? Jego wujek opowiadał mu o tym zaklęciu. Mówił, że polega ono na unieruchomieniu poprzez wykrzywienie ich ramion za plecy. Mimo bycia podstawowym zaklęciem, mogło ono zadziałać na kilku przeciwników. Niestety nigdy mu go nie zaprezentował. Nigdy nie powiedział też jak się z niego uwolnić. Zgadywał, że nauczyciel w końcu mu powie. Wyszedłszy na środek, młody Hayashi zgłosił swoją gotowość.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-07, 22:30

Rozkrusz się, czarny psie Rondanini!
Spójrz na siebie i obróć się w popiół.
Poderżnij swoje gardło!
Zaklęcie wiążące numer dziewięć - Geki!


Wokół Masakazu zaczęła zbierać się czerwona aura, powoli go unieruchamiając, aż do stopnia całkowitego paraliżu. Wykładowca nie unieruchomił jedynie głowy chłopaka, by ten nadal mógł brać udział w zajęciach.

-Kto z tutaj zebranych ma pomysł, jak naskuteczniej byłoby uwolnić Masakazu spod wpływu tego kidou. - wyrzekł wykładowca nie spuszczając oka ze sparaliżowanego studenta.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-08, 09:32

Nieoczekiwanie, nauczyciel użył zupełnie innego zaklęcia. Chłopiec nie przypominał sobie, aby kiedykolwiek o nim słyszał. Dyskomfort spowodowany utratą kontroli nad prawie całym ciałem szybko dał się we znaki nastolatkowi. Nie mając zielonego pojęcia jak wyzwolić się z Kido, Masakazu bezradnie rozglądał się po sali w nadziei, że któryś z jego kolegów będzie znał właściwą odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-08, 13:58

Masakazu zauważył, że jego koleżanka z ławki mamrocze coś pod nosem. Wzięła głeboki wdech, a następnie z jej ust buchnęło gorące powietrze skierowane na wykładowcę.

-Co do... -odwrócił się w jej stronę, a ta obdarzyła go uśmiechem. W międzyczasie Masakazu odzyskał kontrolę nad ciałem.

-Dobrze. Naprawdę dobrze. Nie spodziewałem się czegoś takiego z twojej strony. - powiedział do Masumi

-Jak się czułeś? -zwrócił się do Masakazu


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-08, 17:06

Nastolatek poczuł ulgę, gdy Masumi wyzwoliła go spod wpływu Geki. Ta dziewczyna musi być naprawdę niezła w Kidou. Jeśli tak, dlaczego w takim razie miała tyle problemu ze zdefiniowaniem go? -A jak miałem się czuć? Palcem nie mogłem ruszyć.- Odpowiedział chłopiec nauczycielowi, starając się nie podnosząc głosu ze zdenerwowania. –To… kontrzaklęcie… Co to było?- Zapytał się. Masakazu martwił się, jak długo może mu zająć nauka tego czaru. Zastanawiał się, czy istnieją jakieś inne, łatwiejsze do opanowania sposoby na wyrwanie się z Bakudo.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-09, 08:25

-To - zwrócił się do wszystkich na sali - Było Hadou numeru szóstego - Gogyou. Powoduje ono wyrzucenie gorącego powietrza, ktore może poparzyć i odephnąć przeciwnika w zależności od jego siły. Twoja koleżanka najzwyczajniej w świecie odwróciła moją uwagę. Możesz już usiąść.

Gdy Masakazu zajął miejce, Masumi znowu zapatrzona była za okno. Widać była zażenowana brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na pytanie, po czym postanowiła się zemścić ale jej czar również nie wyrządził żadnych szkód.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-09, 10:03

Masakazu z ulgą usiadł na swoje miejsce. Był wdzięczny, że Masumi tak szybko wyzwoliła go spod wpływu Geki. Nie spodziewał się, że zaatakuje nauczyciela. On sam rzadko stawiał się autorytetowi… Więc sposobem na wyrwanie się z tego Bakudo jest odwrócenie uwagi rzucającego? Chłopiec zastanawiał się czy jedynym. Nie miał pojęcia jak można to zrobić będąc sparaliżowanym od szyi w dół, a przecież nie zawsze będzie miał kogoś, kto uwolni go za niego. Miał nadzieję, że nauczyciel powie na ten temat coś jeszcze.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-10, 21:39

- To już wiemy, że odwrócenie uwagi rzucającego może poskutkować zerwaniem zaklęcia. Musicie jednak zwrócić uwagę na fakt, że bardziej doświadczony przeciwnik byłby w stanie utrzymać zaklęcie podczas ataku przez inną osobę. Ja, powiem szczerze na prawdę nie spodziewałem się, że ktokolwiek z was będzie umiał użyć tego hadou na samym początku zajęć, więc nie byłem przygotowany na tą możliwość. Podczas prawdziwej walki doświadczeni wojownicy zawsze spodziewają się ataku od tyłu.

Rozejrzał się po sali po uczniach, by sprawdzić czy jeszcze ktokolwiek go słucha.

-Drugim sposobem na wydostanie się z więzów jest po prostu przełamanie ich używając swojej siły duchowej, reiatsu. Ta metoda jest jednak możliwa w praktyce tylko dla doświadczonych shinigami, bowiem wymaga ona użycia naprawdę sporych nakładów Reiatsu, by być skuteczną a nie jedynie wypalić się i zmęczyć bezsensownie.

Wykład o tym, czym właściwie jest Kido, jego zastosowań wszelkiej maści wydawał się ciągnąć bez końca. Mężczyzna mówił przez cały czas, jako iż żaden z uczniów nie wydawał się wyrażać chęci wygłoszenia swojej opinii bądź zdania na poruszane tematy.

-Macie przerwę przez 15 minut, potem macie tutaj wrócić. I lepiej żeby żadne z was się nie spóźniło. - powiedział wykładowca widząc, że stracił słuchaczy - Po tym jak wrócicie zaczniemy się uczyć używania Kido.




Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-11, 10:39

Reszta lekcji była dla Masakazu koszmarem. Chłopak nie był w stanie zrozumieć nawet połowy wywodu nauczyciela, a wstydził się prosić o uściślenie. Widząc, że nikt inny nie zadawał pytań, zaczął się zastanawiać, czy reszta jest równie zmieszana jak on, czy może jako jedyny nie był w stanie nadążyć. Jak zwykle kierując się pesymizmem, był bardziej skłonny uwierzyć w to drugie. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie przynajmniej do Masumi, nigdy dotąd nie udało mu się opanować najprostszego zaklęcia. Gdy Kuronomatsuki-sensei wreszcie zarządził przerwę, młody Hayashi nie poczuł się wcale lepiej. W końcu za piętnaście minut będzie musiał rzucić swoje pierwsze Kido. Jedyny pożytek jaki miał z dotychczasowej nauki magii na własną rękę był taki że w miarę dobrze nauczył się inkantacji niektórych czarów, wliczając dwa podstawowe. Zdając sobie sprawę, że to o wiele za mało, początkujący shinigami postanowił poprosić o radę kogoś bardziej doświadczonego w tej dziedzinie. -Aśka...- Zwrócił się do koleżanki. -Nie wystarczy wypowiedzieć zaklęcie, by go użyć prawda? Możesz mi powiedzieć co jeszcze trzeba zrobić chociaż przy najsłabszych zaklęciach? Czy to zależy od rodzaju?
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-13, 12:41

-Ano... Musisz się skupić na nim, przelać w nie swoje Reiatsu... Nie wiem jak ci mam to wytłumaczyć, to się czuje. Dodatkowo musisz wiedzieć co dane zaklęcie miałoby robić. Na przykład moje wydmuchiwało gorące powietrze z moich ust, więc wzięłam głęboki wdech. Inne z kolei mogą wymagać celowania rękami... - odpowiedziała, a następnie dopowiedziała szeptem - Podobno ci bardziej zaawansowani nie muszą nawet wypowiadać inkantacji... a niektórzy wcale nie muszą nic mówić. Trochę to straszne.

Przerwa szybko przeleciała chłopakowi. Może to przez to, że się zamyślił? Wykładowca wkroczył z powrotem do sali.

-Nauczymy się teraz najprostszego Hadou: Shou. Ma ono numer pierwszy. Wydaje się, iż zaklęcie nie jest zbyt użyteczne, gdyż tylko odpycha cel, jednak nie należy go lekceważyć, można nim powiem, jeśli zostanie wymierzone w odpowiedni punkt dość szybko pozbawić przeciwnika równowagi lub sprawić by się zachwiał co z kolei daje nam przewagę... Inkantacja brzmi w następujący sposób...- wypowiadając ostatnie zdanie wyrzucił w górę coś co przypominało małą piłeczkę - Siło boska, odrzuć nieprzyjaciela! Zaklęcie destrukcyjne numer jeden - Shou!

Piłeczka przeleciała przez salę trafiając śpiącego ucznia w czoło. W sali rozległy się śmiechy, gdy ten się gwałtownie się ocknął.

-Gra polega na tym, by osoba która obecnie ma piłeczkę spróbowała rzucić ją do innej za pomocą Shou. Spróbujcie nie wkładać w to zbyt dużej siły, nie chcę potem nieść kogoś do pielęgniarek.



Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-13, 13:38

-Taa, słyszałem o tym.- Powiedział, gdy wspomniała mu ona o bardziej zaawansowanych magach. Jego wujowi nawet udało się  nauczyć używać parę słabszych zaklęć wypowiadając jedynie numer i nazwę. Mu zapewne nigdy nie uda się dojść nawet do połowy jego poziomu w dziedzinie Demonicznej Magii. Tym niemniej, był zdecydowany opanować chociaż jej podstawy. Wysłuchawszy uważnie rad dziewczyny, Masakazu, starał się je jak najlepiej zapamiętać przez całą resztę przerwy. Bakudo brzmiało jak coś bardziej w jego stylu, więc wolałby, żeby pierwszym zaklęciem jakich nauczy ich Kuonomatsuki- sensei było Sai. Ale skoro wybrał on Shou, nastolatkowi nie pozostaje nic innego jak zacząć od Hadou. Po tym jak Śpiący Królewicz wreszcie wyrzuci piłeczkę w powietrze, początkujący Shinigami uważnie śledzi jej ruch. Gdy wreszcie leci ona w jego stronę, chłopiec wyciąga w jej stronę swój palec wskazujący, tak jak zrobił to nauczyciel i Masumi wieczorem. Nie mając pojęcia co innego może zrobić by sprawić, żeby zaklęcie które tak wygląda zadziałało, skupia w nim swoje reiatsu. Nie wiedząc jaka jego ilość jest dokładnie potrzebna stara się skoncentrować go w nim jak najwięcej. Chłopiec nigdy wcześniej nie używał Kido, a jego umiejętność kontroli energii jest w najlepszym wypadku szczątkowa. Dlatego uważa on, że musi dołożyć wszelkich starań, by zaklęcie wypaliło już za pierwszym razem, nawet jeśli ma jeszcze całą masę czasu na opanowanie go. Gdy młody Hayashi jest już gotowy, wręcz wykrzykuje inkantację, mając nadzieję, że pomoże mu to czuć się tak pewnym siebie, jak stara się wyglądać: -Siło boska, odrzuć nieprzyjaciela! Zaklęcie Hadou numer jeden-Shou!

[5 PR]
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-14, 14:50

Piłeczka latała po sali to w prawo, to w lewo. Kilku uczniów oberwało nią przy nieudanych próbach rzucenia zaklęcia. Gdy przedmiot skierował się w końcu w stronę Masakazu ten wykrzyczał inkantację a następnie włożył w zaklęcie wszystko co miał. Chciał po prostu odbić piłeczkę w jakimkolwiek kierunku, aczkolwiek jednej rzeczy nie przewidział: piłeczka zakręciła nagle z niemałą prędkością zaczęła pędzić w stronę nauczyciela, który złapał ją ręką kilka centymetrów od twarzy.

-Nie wydaje ci się, że włożyłeś w to ociupinkę za dużo siły, Masakazu? - zwrócił się w jego stronę z uśmiechem na twarzy - Nie martw się, nauczysz się dopasowywać siły do działania. Nie możesz zawsze wypalać z pełną mocą, jeśli chcesz rzucić więcej zaklęć niż kilka i zachować element zaskoczenia.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-15, 20:07

[PR: 30/35]

Radość chłopca z powodu poruszenia piłki bez dotykania jej szybko zmieniła się w przerażenie, gdy zaczęła on lecieć w kierunku nauczyciela. Na szczęście, pomyłka początkującego shinigamiego nie była niczym z czym sensei nie mógłby sobie poradzić. Masakazu spuścił głowę lekko wzdychając. Fakt, że mężczyzna nie miał mu za złe, że prawie przez niego oberwał jakoś nie sprawił, że poczuł się lepiej. Gdyby miast w jego stronę, kulka poleciała w kierunku jakiegoś ucznia, to się mogło skończyć znacznie gorzej. Nastolatek próbował się pocieszyć myślą, że mimo wszystko udało mu się użyć zaklęcia. Teraz musi tylko w pełni je opanować. Posłuchawszy rady Kuronomatsuki-sensei, młody Hayashi postanawia przy następnej próbie użyć znacznie mniejszą ilość reiatsu. Oby tylko nie przesadził w drugą stronę i użył go za mało… Gdy kulka znowu zostanie wyrzucona w powietrze, chłopiec cierpliwie czeka,  aż znajdzie się on w odpowiedniej dla niego pozycji. Gdy wreszcie tak się stanie, ponownie  wyciąga w jej stronę palec wskazujący i ładuje go energią. Tym razem inkantację wypowiada normalnym dla siebie tonem, może trochę szybciej niż poprzednio gdyby kulka znalazła się zbyt nisko.

Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-18, 08:08

Tym razem Masakazu udało się odepchnąć piłeczkę w dość poprawny sposób. Została ona pchnęta z siłą, która pozwoliła jej zawrócić i delikatnie poszybować w generalnym kierunku uczniów.

-Nie takie trudne, co? - wyszeptała z uśmiechem do Masakazu jego koleżanka z ławki

-Dobra wystarczy już na dzisiaj. -wykładowca przechwycił piłeczkę łapiąc ją sprzed oblicza jakiegoś spanikowanego ucznia -Jesteście wolni. - spojrzał w stronę Masakazu i Masumi -Dobrze wam szło.

[-1 PR]


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-18, 10:32

PR: 29/35

Przy następnej próbie poszło nastolatkowi znacznie lepiej. Czuł on jednak, że dwa podejścia to o wiele za mało, by w pełni opanować nawet najprostszy czar. Zwłaszcza dla kogoś kto nigdy wcześniej nie uczył się używać Kido na poważnie. Niestety, dalsza nauka zaklęcia będzie musiała poczekać, oto bowiem lekcja dobiegła końca. Zastanawiał się, ile czasu będzie potrzebował by doszlifować umiejętność używania zaklęcia do optymalnego poziomu. Miał nadzieję, że uda mu się osiągnąć jakikolwiek progres w czasie wolnym od zajęć.  Chłopiec nie mógł uwierzyć, że godzina minęła mu tak szybko. Lekcje były ciekawsze i łatwiejsze do zrozumienia niż się spodziewał, nie zmobilizowały go one jednak do znacznego zgłębienia tajników Demonicznej Magii. Młody Hayashi nie wiązał dużych nadziei z pełnym zaliczeniem przedmiotu. Tym niemniej, czuł że powinien przynajmniej nauczyć się używać Shou, jak i przynajmniej paru innych Hado i Bakudo. Zostawiwszy komentarz pochwały ze strony Kuronomatsuki-sensei koleżance, początkujący shinigami rozejrzał się po sali w nadziei znalezienia jakiejś listy, dzięki której mógłby wybrać sobie czary, na których nauce mógł się skupić. Następnie spojrzał na swoją rozpiskę by zobaczyć, czy lekcje logiki będą prowadzone w tej samej Sali tak jak wczoraj.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-18, 11:44

Sposób nauki przez "zabawę" sprawił, że Masakazu nie poczuł upływu czasu. Wstał i zaczął rozglądać się w poszukiwaniu jakiejkolwiek listy z zaklęciami, ale takowej nie znalazł. Rzucił okiem na rozpiskę i oprócz zajęć z Logiki, które miały odbyć się w tej samej sali co wcześniej zauważył jeszcze zajęcia z Hakudy, przeprowadzane na swiezym powietrzu.

-... Co o tym myślisz? - usłyszał nagle głos Masumi, która najwyraźniej mówiła do niego już jakiś czas


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-18, 13:56

Wbrew nadziejom Masakazu, sala nie oferowała żadnych dodatkowych instrukcji. Pozostaje mu mieć nadzieję, że nauczyciel wspomni o interesujących go zaklęciach na przyszłych lekcjach. Kto wie, może Masumi zna choć jedno, w końcu opanowała już nawet Hado szóstego poziomu. -Co myślę o czym?...- Zapytał wyrwany nagle ze swoich przemyśleń przez rzeczoną koleżankę. -Wybacz, zamyśliłem się...- Przyznał ze wstydem.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-18, 22:09

-Co myślisz na temat tego, żeby po lekcjach iść coś porobić? - powtórzyła z uśmiechem

Cała klasa przetransportowała się do sali, w której miała być nauczana Logika. Masakazu jeszcze raz przejrzał notatki, na wszelki wypadek.

„Jak najszybciej prowadzę zakładników w stronę wyjścia. Jak poradzę sobie z przeciwnikami zadecyduje ich ułożenie. Jeśli przynajmniej dwóch z nich jest dostatecznie blisko siebie, próbuje pokonać ich jednym silnym cięciem. Pozbywszy się wszystkich trzech przeprowadzam ludzi pod moją opieką na drugą stronę. Potem niszczę most posyłając resztę w dół.

W tym czasie staram się oczywiście chronić moich podopiecznych przed obiema stronami. Utrzymanie ich przy życiu powinno być dla mnie ważniejsze niż pozbawienie go napastników. Jeśli walka jest nieunikniona pokonuje jedynie tych którzy stoją mi na drodze do wyjścia, których w żadnym wypadku nie mogę ominąć. Przeprowadziwszy ludzi przez most, niszczę go posyłając resztę agresorów w dół, zanim zdołają do nas dobiec.”

Wyszedł mu z tego całkiem niezła wypowiedź. Pytanie tylko czy z tym wszystkim da sobie radę. Masumi jak zwykle zajęła miejsce u jego boku. Wystarczyło jedynie czekać na przybycie wykładowcy.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-19, 07:13

-Może… Co proponujesz?- Zapytał, zgadując że dziewczyna raczej nie ma na myśli paru rundek w dojo. Na tyle dobrze na ile poznał Masumi, sprawiała on wrażenie kogoś nigdzie tak zaangażowanego w naukę szermierki jak on. Miał nadzieję, że jakikolwiek jest pomysł dziewczyny na wspólnie spędzony czas, zajmie mu ona godzinę lub dwie które wolałby wykorzystać na trening. Zobaczywszy swoje zadanie przekreślił fragment z którego zrezygnował.

„Jak najszybciej prowadzę zakładników w stronę wyjścia. W tym czasie staram się oczywiście chronić moich podopiecznych przed obiema stronami. Utrzymanie ich przy życiu powinno być dla mnie ważniejsze niż pozbawienie go napastników. Jeśli walka jest nieunikniona pokonuje jedynie tych którzy stoją mi na drodze do wyjścia, których w żadnym wypadku nie mogę ominąć. Przeprowadziwszy ludzi przez most, niszczę go posyłając resztę agresorów w dół, zanim zdołają do nas dobiec.”

W ten sposób jego praca jest krótsza, ale chociaż bardziej trzyma się kupy niż razem z tym co napisał przy pierwszej próbie. –Dziadek Yasuda będzie zawiedziony…- Mruknął pod nosem. Cóż, i tak nie miał zamiaru poświęcać zbyt dużej uwagi logice. O tyle trudniej było mu się przejmować kiepskim zadaniem, gdy czekała go lekcja Hakudy, drugiego po Zanjutsu przedmiotu w który miał zamiar zainwestować najwięcej uwagi.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-19, 13:07

-Eee... Możemy pójść na herbatę... Ale to chyba po treningu, już powiedziałeś, że mogę wpaść. - odrzekła koleżanka.

Masakazu cały czas uważał, że jego zadanie jest niewystarczające. Do sali wszedł Nauczyciel, spojrzał po sali. Wydawało się że patrzy na każdego ucznia z osobna.

-Witam. Na początek zapytam, czy ktoś rozważył moje słowa i chce zgłosić swoją kandydaturę na zostanie oficerem na potrzeby zajęć.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-19, 14:49

-Ile chcesz ćwiczyć?- Masakazu przystał na propozycje dziewczyny ciesząc się, że jest gotowa spędzić z nim choć trochę czasu w sposób w jaki on chce. Miał tylko nadzieję, że w istocie nie ma ona zamiaru go naciągnąć... Yasuda-sensei otworzył drugą lekcję pytaniem które zadał na poprzedniej. Nastolatek wolałby odpowiedzieć na nie dokładnie tak jak wczoraj- nie robiąc tego w ogóle. Bał się tylko, że nauczyciel, który tak go chwalił nie pozwoli mu zostać w cieniu kolegów. Staruszek będzie rozczarowany...
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-21, 14:04

-Nie wiem... zobaczy się... - odpowiedziała

Nauczyciel nadal spoglądał na uczniów wzrokiem, w którym malował się coraz większy zawód.

- W porządku... Sam więc podzielę klasę na dwie grupy i wyznaczę oficerów. - przerwał chwilowo rozglądając się wsród uczniów próbując ocenić kto może się nadać - Necho i Rya... wyjdźcie na środek.

Dwójka uczniów podniosła się. Pierwszym z nich był chłopak o mocnej postawie. Był on wyższy od Masakazu. Jednak nie to przykuło jego uwagę. Chłopak miał czerwone włosy i tatuaże częściowo również na twarzy. Stanął na środku klasy po prawej stronie nauczyciela.

Spoiler:

Zaraz za nim podniosła się dziewczyna, szczupła, wzrostu Masakazu. Gdy ta przechodziła obok niego, poczuł miły odświeżający zapach perfum, jakie stosowała. Miała ona krótkie fioletowe włosy oraz oczy w różnych kolorach, jedno z nich było fioletowe, podczas gdy drugie było w kolorze przechodzącym z niebieskiego w zielony. Dziewczynie nie można było odmówić urody.

Spoiler:

-Przedstawcie się klasie i opowiedzcie odrobinę o sobie.

Chłopak wykonał w stronę dziewczyny gest by zaczęła od siebie.
- Hej, nazywam się Rya Hikifune. - mówiła dość wysokim głosem w sposób swobodny i lekki - Pochodzę z rodu Hikifune, ród ten specjalizuje się w tworzeniu wszelkiego rodzaju wynalazków w Seretei. Moimi ulubionymi zajęciami w wolnym czasie jest rysowanie oraz majsterkowanie.

Gdy dziewczyna cofnęła się już ze środka sali na swoje miejsce po lewej nauczyciela, na środek wystąpił chłopak, gdy postawił krok, drewniana podłoga w sali przeniosła drgania na wszystkich siedzących.

-Witam, nazywam się Necho Jimbo. - jego głos był niski, mówił głośno i szybko -
Moją specjalnością jest Hakuda, zajęcie to sprawia mi przyjemność, w wolnym czasie lubię poćwiczyć.

Po tym, jak oboje skończyli się wypowiadać, krok do przodu postawił nauczyciel.

-Zaraz przeprowadzimy losowanie, do którego "Oficera" trafi który uczeń.

Po sali zaczęła krążyć urna z papierkami na których były napisane cyfry 1 i 2. 1 oznaczało Rye, a 2 Necho. Gdy urna dotarła do Masakazu, ten szybko wyciągnął papierek i podał ją dalej. Była na nim jedynka.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-21, 14:37

Westchnąwszy, Masakazu udał się w stronę zgrupowania tworzonego wokół młodej Hikifune. Czuł, że byłby bardziej użyteczny w drużynie prowadzonej przez wojownika, niż naukowca. Czuł, że byłby w ogóle użyteczny. Dołączając, spojrzał na chwilę w stronę koleżanki z ławki, by zobaczyć do której drużyny została ona przydzielona.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-21, 15:18

Koleżanka z ławki Masakazu podążyła za nim, widocznie też wylosowała jedynkę. W klasie rozległy się rozmowy, ludzie z drużyn zaczęli ze sobą rozmawiać.

-Yeaah! Hej brat! - wybił się spośród tłumu głos, który brzmiał wręcz drapieżnie.

Należał on do dziewczyny, która najwyraźniej była siostrą Necho, która właśnie udała się w jego stronę. Zmierzyła ona liderkę przeciwnej drużyny ostrym spojrzeniem.

Spoiler:


-Od tej pory będziecie otrzymywali zadania grupowe. Zadaniem oficera będzie odpowiednie zarządzanie swoimi ludźmi, w sposób odpowiedni do zadania. Inni nauczyciele zostaną również powiadomieni o tym podziale. Za każde zadanie otrzymywać będziecie punkty. Na koniec roku drużyna zwycięska otrzyma nagrody.

Masumi stała za Masakazu w ciszy, co do było do niej podobne. Rya wykonała gest dłonią symbolizujący, że drużyna ma się zebrać dookoła niej, co też uczyniła.

-Dobra ludzie. Jeśli mamy to wygrać i podołać tym zadaniom to najpierw musimy się dowiedzieć kto tutaj jest czego wart. Po lekcjach polecimy na plac ćwiczeniowy, czasu będzie na tyle żeby wszyscy byli w stanie się wykazać. - spojrzała po swoich ludziach po czym gestem wskazała na nauczyciela który kontynuował swoją wypowiedź

-Przy okazji, Masakazu, mógłbyś mi pokazać co wymyśliłeś na temat pytania, które zadałem ci ostatnio? - wyciągnął rękę oczekując na pisemną odpowiedź.




Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-21, 15:41

Najwyraźniej Masakazu był skazany na towarzystwo dziewczyny, które dostała ten sam numer. Zastanawiało go, co ona myśli o wyborze. "Co oni, do Dwunastki chcą mnie wepchnąć?!" -Pomyślał nastolatek, gdy usłyszał że podział na drużyny będzie obowiązywał także na innych lekcjach. Cóż, przynajmniej będzie miał szansę na interakcję kolegami innymi niż Masumi. Co oznacza, że równie dobrze może poznać nowych przyjaciół jak i nowych wrogów.Usłyszawszy nauczyciela, podał mu kartkę zawierającą jedynie treść, którą uważał za akceptowalną.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-21, 21:51

Nauczyciel jakiś czas czytał wypociny Masakazu, wydawało się wręcz, że zbyt długo. Czas dłużył mu się nieubłaganie, gdy ten w końcu się odezwał:

-Nie pomyślałeś o tym, by najzwyczajniej w świecie spróbować wezwać pomoc w jakikolwiek sposób? No cóż... Priorytety jakie miały być zachowane były u ciebie widoczne. Wasza drużyna otrzymuje punkt.

W sali znowu rozgorzało. Jedna drużyna zaczęła się uskarżać, że nie jest to sprawiedliwe, podczas gdy druga cieszyła się i poklepywała chłopaka po plecach. Siostra kapitana przeciwnej drużyny rzuciła w stronę Masakazu niepochlebne spojrzenie, uwieńczone specyficznym gestem dłoni o wiadomym znaczeniu.

-Cisza! Możecie się już rozejść, resztę czasu jaki mielibyście spędzić tutaj wykorzystajcie na zapoznanie ze sobą.

-Robimy tak jak mówiłam. Do zobaczenia. - Powiedziała Rya i zwróciła się w stronę drzwi, licząc że drużyna pokojarzy fakty i podąży za nią w niezorganizowanej formie na plac ćwiczeniowy.

Wychodząc Masakazu zauważył, że Necho przygląda mu się z całkowitą obojętnością.




Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket250/250Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket651/676Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (651/676)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-21, 22:45

"Skąd niby bym wiedział, że jest jakaś w pobliżu? Co jeśli przywołam więcej przeciwników?"- Pomyślał Masakazu, oczywiście wstrzymując się od komentarza. Mimo uwag, nauczyciel ocenił jego pracę znacznie lepiej niż się spodziewał, dając nawet punkt jego nowej drużynie. Z jednej strony nastolatek cieszył się, że zrobił dobre wrażenie na części kolegów, z drugiej nie dziwił się, że ta rywalizująca była wściekła. Sam też nie sądził, że jego małe wypociny na to zasługiwały, ale przecież nie będzie oddawał co mu się dostało. Martwiła go tylko reakcja siostry przywódcy przeciwnej drużyny. Jeśli jest tak dobry na jakiego wygląda, jego siostra zapewne nie jest byle kim i prawdopodobnie zamierza udowodnić mu to przy pierwszej okazji jaka się nadarzy. Młody Hayashi nie miałby nic przeciwko walce z silnym przeciwnikiem, jak długo nie byłby dziewczyną i to obdarzoną jednym z całej masy typów urody które trafiały w jego niezbyt wybredne gusta. Trapiony przez paskudne uczucie, że będzie ona jego przeciwniczką na zajęciach z Hakudy, chłopiec opuścił salę za swoją nową przywódczynią i partnerami.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket90/90Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 7 - Page 11 Pbucket27/42Sala nr 7 - Page 11 Empty_bar_bleue  (27/42)

Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty2017-05-22, 17:58



Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr 7 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr 7
Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 1
» Sala 13
» sala nr.2
» Sala nr 3
» Sala nr 21

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje