Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Taha Goro

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Taha Goro Empty
PisanieTemat: Taha Goro   Taha Goro Empty2009-05-25, 17:55

DANE

Imię:Taha
Nazwisko:Goro
Profesja: Człowiek
Płeć:mężczyzna
Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Wiek: 16
Waga:68kg
Wzrost:190cm
Wygląd:http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/05282008/7/2/8/c/728cdc01af7cd0_full.jpg
Charakter:jestem uprzejmy i punktualny ale umiem się postawić komuś nawet silniejszemu ode mnie,
jestem nieraz uparty i nawet jak wiem że nie mam racji ja i tak stawiam na swoim, jestem otwarty,
zawsze dotrzymuję obietnic,Nie jestem fałszywy i nie lubię takich osób.
Ekwipunek: plecak szkolny, przepaska na oku, rękawiczki bez palców, daszek,

Historia:
Nazywam się taha. Urodziłem się w Polsce, lecz po roku od moich narodzin przeprowadziłem się do Karakury, ponieważ mój ojciec został przeniesiony tam z powodu pracy jako technik komputerowy i informatyk. Moja matka była lekarką, na pewno spytacie się dlaczego była a nie jest... pewnego dnia w moje dziesiąte urodziny, siedziałem razem z przyjaciółmi w moim domu, po godzinie od wyjścia mamy po tort do cukierni w centrum miasta.Do drzwi od domu zapukała policja ze złą wiadomością... że moja matka została znaleziona z wielką dziurą przeszywającą jej plecy na wylot w okolicach serca. Po tej informacji ojciec powiedział mi, że miałem starszego brata który zginął w ten sam sposób. Po tej opowieści rozpłakany udałem się do swojego pokoju w którym przesiedziałem do końca dnia, przez to wydarzenie przez tydzień nie chodziłem do szkoły z powodu mojego stanu psychicznego. Po roku otrząsłem się z tego i wziąłem się w garść i chciałem się dowiedzieć z jakiej przyczyny zginęła moja matka i mój brat, pytałem się wszystkich czy mogą coś wiedzieć na temat tych morderstw. Dowiedziałem się ze nie tylko bliskie mi osoby zginęły w ten sam sposób. Co dziennie chodziłem na grób mojej matki opłakiwać jej śmierć, zawsze gdy tam przychodziłem czułem się obserwowany, lecz gdy się rozglądałem nikogo nie zauważałem, nieraz słyszałem jakieś odgłosy które przypominały jęki. Często chodziłem po cmentarzu aby znaleźć osobę za to odpowiedzialną, ale jedyną osobą którą znajdowałem był dozorca siedzący w swojej małej budce, gdy się go pytałem o to czy widział jakieś inne osoby poza mną odpowiadał, że nikogo nie było i zawsze po tym pytaniu kończyła się moja rozmowa z nim i wracałem do domu. Pewnego dnia gdy minęły trzy lata, po powrocie do domu zastałem policje, przy moim mieszkaniu, spytałem się policjanta co się stało on odpowiedział mi, że jest mu przykro ale mój ojciec zginą w ten sam sposób co matka, co dziwne został zamordowany na balkonie i drzwi od domu były zamknięte od środka i nie było śladów włamania, zastanawiałem się długo jak ktoś mógł zabić mojego ojca na 10 piętrze, od tego momentu zamieszkałem sam i kontynuowałem swoje śledztwo w sprawie tych dziwnych morderstw. Teraz mam 16 lat i dalej kontynuuję swoje śledztwo ponieważ chcę zabić osobę za to odpowiedzialną.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Siła: 5+1(za płeć) +2 (za wady)=8
Szybkość: 5+3(wiek)+1(wolne od rasy)=9
Zręczność: 5-2(za płeć)+2(wolne od rasy)=5
Wytrzymałość: 5+1(za płeć)=6
Inteligencja: 5
Psychika: 5
Reiatsu: 5+3(wolne)+3(od rasy)=11
Kontrola Reiatsu: 5+8(wolne)=13

OGÓLNE

Udźwig:80kg
Prędkość(śr.): Szybkość=9[km/h].
Prędkość(max.): Szybkość=28[km/h].

Umiejętności:Maskowanie Reiatsu, Pływak
Wady:Fobia(klaustrofobia), Pies na baby, Rozdwojenie Jaźni.


Ostatnio zmieniony przez Taha Goro dnia 2009-05-28, 17:22, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Taha Goro Pbucket0/0Taha Goro Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Taha Goro Pbucket0/0Taha Goro Empty_bar_bleue  (0/0)

Taha Goro Empty
PisanieTemat: Re: Taha Goro   Taha Goro Empty2009-05-25, 18:08

^^" No to wytykanie błędów czas zacząć.

Historii nie będę się czepiał, bo polonista ze mnie marny.
Charakter... ponoć ma być opisany, a nie wymienione cechy. Brak wyglądu.

I teraz moja ulubiona część (matematyka ];->)
Statystyki się zgadzają (chwała Ci za to).
Udźwig -_-"...
Udźwig: Siła*10kg
Masz 8 siły, zatem:
8*10=80
Prędkości -_-"...
Prędkość(śr.): Szybkość[km/h].
Masz 9 szybkości, zatem tyle wynosi twoja prędkość(śr).
Prędkość(max) policzona dobrze.
Umiejętności i Wady zgadzają się.

Podsumowując. Mało błędów w obliczeniach, ale i tak musisz poprawić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taha Goro Empty
PisanieTemat: Re: Taha Goro   Taha Goro Empty2009-05-26, 15:56

Wygląd dał, tylko spacji brak i dlatego nie jest na niebiesko jako link. Co od charakteru to co już pisałem innemu graczowi, czy jesteś(dobrze takie rzeczy określić):

OTWARTY/ZAMKNIĘTY
SZCZERY/DWULICOWY
ODWAŻNY/TCHÓRZLIWY

Co do historii, brzmi ok, trochę mało szczegółów na temat twojego życia: jak ci idzie w szkole, co robisz poza nią, czy masz przyjaciół itd.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Taha Goro Pbucket0/0Taha Goro Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Taha Goro Pbucket0/0Taha Goro Empty_bar_bleue  (0/0)

Taha Goro Empty
PisanieTemat: Re: Taha Goro   Taha Goro Empty2009-05-26, 16:22

Jare, jare, no jasne, że teraz jest wygląd. Wcześniej jak pisałem nie było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taha Goro Empty
PisanieTemat: Re: Taha Goro   Taha Goro Empty2009-06-02, 20:07

No jak dla mnie akcpecik. (Nie wiem jak staty, bo tu zielony jestem)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taha Goro Empty
PisanieTemat: Re: Taha Goro   Taha Goro Empty2009-06-02, 20:51

Masz ode mnie akcept, napisz temat w Świat->Ziemia->Karakura->Tereny Mieszkalne. Będę twoim MG

PS: Taha to trochę dziwne imię, nie jest ani japońskie ani polskie, ale... arabskie. Taka tylko uwaga ode mnie, nie wymagam zmiany chyba że chcesz ;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Taha Goro Empty
PisanieTemat: Re: Taha Goro   Taha Goro Empty

Powrót do góry Go down
 
Taha Goro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje