Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nauk Kendo

Go down 
+3
Aoto
CZaras
Izdurbal Tenshi
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-10, 18:18

Witam chciałem zapisać się na Kendo myślę, że potrafię całkiem nieźle walczyć mieczem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-10, 18:29

Gdy wpadłeś do pokoju powiedziawszy tak naglę wszyscy leżeli na podłodze i kwiczeli ze śmiechu.
Gdy wrzawa trochę opadła podszedł do ciebie nauczyciel.
Ogromny mięśniak nie wyglądający na shinigami , ubrany w
zielony strój na głowię miał także ,zawiązaną opaskę.

Ty młody szczylu nic nie wiesz o mieczu!
Gdy to powiedział walnął cię prosto w czoło pochwą , od swojego zana wbiłeś się w ścianę po czym podbiegła do ciebie młoda shinigami

Sala nauk Kendo Random_Shinigami_by_eldwin_black
Nic ci nie jest !? nie możesz się tak odzywać w stosunku
do pana Abarai'a jest bardzo nerwowy
.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-10, 18:37

Cholera mój łeb...
Myślę, że teraz nauczę się trzymać słowa na smyczy

do dziewczyny: spoko przeżyje

Myślę teraz jedynie o tym, że kiedy będę silniejszy pokonam tego mięśniaka, przed oczami wszystkich zgromadzonych tu ludzi

podchodzę do nauczyciela i teraz już z pokorą
tak więc Panie Abarai chciałbym zapisać się na kendo aby nauczyć się władać mieczem

patrze na tłum zgromadzonych tu ludzi i obserwuje czy ta grupa jest początkująca czy mam do czynienia z zawodowcami?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-10, 20:02

Na dzisiaj kończymy! usłyszałeś głos nauczyciela
będziesz musiał przyjść jutro młody powiedział nauczyciel
Poszedłeś na lekcje obowiązkowe większość przespałeś na jednej troche uważałeś
była to lekcja o rodzajach hollow dowiedziałeś się że

"Hollowy" - to dusze tych, którzy za życia popełnili wiele grzechów, lub zostali pożarci przez innych pustych. Trzeba zaznaczyć, że puści czują wielki głód, przez co muszą pożerać coraz to nowe dusze. Charakterystyczną dla pustego rzeczą jest jego biała maska, oraz otwór w klatce piersiowej.

Gillianie- Są oni ogromni i bardzo głupi. Są najliczniejszą grupą Menosów w Hueco Mondo. Bardzo rzadko pojawiają się w świecie żywych.

Adjuchasi - Dużo mniejsi, lecz potężniejsi od poprzedniej formy. Dowodzą grupami Gilianów. Są w stanie nawet konkurować z porucznikami i kapitanami Shinigami.


"Vasto Lorde" - Wyglądem przypomina trochę zwykłego Shinigami, lecz jest dużo potężniejszy od Adjuchasów i Gillian, a czasem nawet od kapitana Gotei 13.

Właśnie wyszedłeś z akademii jest około 15 jesteś wyspany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-13, 19:16

wchodzę trochę niepewnym krokiem na sale zastanawiając się czy wiele osób pamięta moją porażkę, wyszukuje trenera wzrokiem i pytam się:

Witam panie Abarai, zastanawiałem się czy mógłby mnie pan nauczyć stylu "Battōjutsu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-14, 12:49

Gdy wszedłeś nikt nie zwracał na ciebie uwagi chyba to przedstawienia mają miejsce bardzo często .

Usiadłeś obok kobiety którą poznałeś ostatnim razem w sali
Hej jak się masz ?

Po krótkiej rozmowie lekcja zaczeła się mijała szybko .

Dowiedziałeś się,że w kendo jest ważne wyczucie momentu,

kiedy przeciwnik jest odsłonięty

aby zadać cios krytyczny

Także dowiedziałeś się jak trzymać poprawnie miecz

Inne lekcje mijały szybko

ćwiczenia kidou szły ci tragicznie

Właśnie skończyłeś wszystkie leckje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-14, 12:56

po zakończeniu zajęć z kendo podchodze do Abaraia i pyatam się

Witam mógłby Mnie pan nauczyć stylu Battojutsu?? wkońcu Kendo również wywodzi się z kenjutsu więc powinien pan znać Battojutsu...

po rozmowie z panem Abaraiem kieruje się na stołówkę a potem do biblioteki uzupelnic swoja wiedze na temat zanpaktou...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-07-14, 13:03

Abarai odwrócił się ze zdziwioną miną

Dawno nikt mnie nie pytał o Battojutsu

Tak potrafię ale jest ktoś dużo lepszy

Idz do biblioteki jest tam bibliotekarz,
o imieniu Kiba jest on bardzo utalentowany

Poszedłeś do biblioteki dowiedziałeś się o zanach że mają formy do wyzwolenia
1. Jest shikai każdy zan posiada inną umiejętność osiągniecie tego poziomu jest bardzo trudne mało osobą to się udało.
2. Bankai ostatnia i najsilniejsza forma miecza osiągniecie jej graniczy z cudem
3. Dowiedziałeś się że shikai można też utrzymywać w cały czas wyzwolonej formie

PISZ akademia>> biblioteka
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-15, 16:07

Yosuke Oni:

Gdy Oni dowlókł się do sali w środku panował już całkiem spory hałas. Źródłami tego dźwięku była oczywiście spora grupka uczniów zebrana w środku. Wielu było chętnych by zajmować się dodatkowymi treningami walki, tym bardziej iż w przeważającej większości były to pojedynki sparingowe. Yosuke początkowo nie został najpewniej zauważony, jednakże gdy tak już się stało rozmowy w większości zamienił się w szepty, połączone z nieznacznymi ruchami podbródków bądź dłoni. Wyraźnie stał się dzisiejsza plotką dnia, co nie było aż takie dziwne. W końcu zapewne połowa uczniów w akademii widziała jak dzisiaj bił się na boisku. Wielu uczniów z pewnością nie rozpoznało by go po twarzy, gdyby nie ślady które zostały po uderzeniach.

W sali nie było jeszcze nauczyciela, jednak zdawało się iż większość uczniów już dobrała się w pary sparingowe. W końcu w ten sposób będą mieli więcej czasu na walkę podczas samych zajęć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-15, 17:55

Yosuke będąc padnięty olał ten cały tłum i tak nic lepszego nie mógł by teraz zrobić i usiadł spokojnie żeby odpocząć chwilę, czekał teraz jedynie na Abarai-san aby po zakończeniu zajęć pomógł mu w treningach...

*mogliby już się zamknąć, chyba nie za często się tutaj biją skoro zrobiłem takie poruszenie, hmmm ciekawe za ile przyjdzie Abarai-san*
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-15, 22:38

Jak miało się okazać niebawem, biją się niezwykle często, jednakże nie przy wszystkich na głównym placu. Abarai wszedł do sali dopiero po jakimś kwadransie, wyglądał na raczej wkurzonego i patrzył na wszystkich dookoła z byka. Uczniowie rozstąpili się przed nim w niemal panicznym strachu bądź przynajmniej z szacunku.

- No ludzie, dobrani w pary?! - Ryknął nauczyciel stajać mniej więcej na środku pomieszczenia. Uczniowie zaś w odkrzyknęli w odpowiedzi dość głośne "tak jest". Szybko rozstąpili się pozostawiając na środku sporo miejsca, i rozsiedli się w seizie na brzegach tworząc krąg. W jego centrum stał nauczyciel. Rozglądał się uważnie po swoich "podopiecznych" po czym to wskazał podbródkiem na pierwszą osobę.

- Dzisiaj nie potrzebujecie par, robimy mały turniej. Kto wygra, dostanie nagrodę. A Ty - wskazał jeszcze raz na tego samego chłopaka. - Zaczynasz z tamtym - wskazał kolejnego palcem. Ostatecznie rozdzielono 5 walk nim sensei wskazał na Yosuke. Jego przeciwnikiem miał być spory, grubszy facet trzymający w dłoniach boken. Mimo to zdawało się iż w cale nie potrzebował broni by komuś przyłoić. Sensei natomiast zdawał się zupełnie nie przejmować tym iż Oni nie był w najlepszej formie, w lewą dłoń wcisnął mu boken i klepnięciem w plecy posłał na środek areny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-15, 23:16

*Moją przewagą jest to, że jestem szybszy ale w tym stanie ciężko to będzie wykorzystać*

Patrze na swojego przeciwnika i sprawdzam na początku czy nie ma słabych punktów w jego postawie, staram się zaatakować od lewej strony, markuję cios bokenem (skośne cięcie od dołu) jak zacznie blokować mój cios szybko, łapię lewą ręką ziemi i robię kop z półobrotu w jego nogi aby się wywrócił, jeżeli koleś będzie na tyle inteligentny, że sam zaatakuje w momencie w którym ja będę atakował staram się zrobić unik i zaatakować jego "odkrytą część"
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-17, 20:48

Gdy Yosuke akurat podbiegał do swego przeciwnika, ten złapał miecz w obie dłonie i przyjął podstawowa podstawę znaną każdemu z kendo. Zblokował nadchodzący od lewej cios poprzez silne machnięcie mieczem w dół. Machniecie silne na tyle iż odbiło boken Oniego odrzucając przy tym jego rękę na bok. "Złapanie ziemi" jak się jednak okazało, było znacznie utrudnione poprzez miecz treningowy trzymany w lewej. Yosuke został by więc zmuszony do wypuszczenia broni, co jako tako zapewne klasyfikowało by się jako przegrana.

Niemal odruchowo odskoczył do tyłu unikając kontrataku swego adwersarza. Jego atak bowiem nie był pewnie zbyt szybki, jednakże był doskonałą kontynuacja bloku. Zamach był wzięty powiem z dołu, zaś "miecz" odwrócony w dłoniach tak iż kolejne uderzenie zachowało sporo z siły nabranej podczas parowania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-18, 14:12

*widać nie pójdzie mi tak łatwo o ile w ogóle go pokonam...*

szybko wracam do pozycji, jest ona niezdarna a uderzenie może być słabe ze względu na prawą rękę jednakże robię młynek lewą ręką, i staram się trafić przeciwnika, jeżeli zauważę jakąś lukę w postawie staram się kopnąć przeciwnika aby wytrącić go na chwile z rytmu i wtedy przechodzę do bocznego uderzenia...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-18, 16:49

Przeciwnik po raz kolejny zblokował poprzez silne uderzenie w ostrze Yosuke. Ręka Oniego odskoczyła gwałtownie do tyłu odrzucona potężna siłą, zaś po chwili sam chłopak był zmuszony by odskoczyć. Przeciwnik nie miał bowiem zamiaru czekać aż Yosuke spokojnie przyjmie pozycję. Natarł na niego celując wielką pięścią w nos, chłopak jednak dzięki bogom odsunął głowę an tyle by nie mieć po raz kolejny dzisiaj złamanego nosa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-18, 17:33

*Uff... szkoda mi mojego nosa... poza tym to by cholernie bolało...*

Młody Oni zaczął obmyślać plan bo zwykłe ataki i tak nic zapewne nie wskórają ale przez swoje chwilowe upośledzenie niewiele mógł zdziałać, teraz chłopak polegał na swojej szybkości która nie była jakaś niezwykła ale Yosuke wydawało się, że jest szybszy od swojego przeciwnika, tak więc skupił się na jak najszybszym dotarciu do wroga który zapewne wracał do pozycji, młody uczeń zrobił zejście w dół i atak swoim bokenem w brzuch przeciwnika...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-18, 22:29

Jak się okazało jego oponent ani myślał wracać do jakiejkolwiek pozycji. Z miejsca, tak jak stał, rzucił się w stronę Yosuke u uderzył go barkiem w klatkę piersiową wytracając z równowagi. Ledwie utrzymał równowagę odsuwając się o kilka kroków w tył. Uderzenie dodatkowo spowodowało nagłe wypuszczenie powietrza z płuc, co spowolniło kolejną reakcję o jeszcze chwilkę. Ogromny mężczyzna zaśmiał się wesoło, najwyraźniej czerpiąc radość ze starcia, bądź bardzo bliskiej wygranej. Yosuke ledwie zdołał zablokować nadchodzący z góry atak kataną, jednakże jego własny boken uderzył go w czoło. W końcu bronił się jedynie lewą ręka, zaś wyraźnie silniejszy przeciwnik przywalił oburącz, i do tego z lekkiego podskoku. O dziwo pojedynek nie został jednak przerwany. W sumie miecz oponenta nawet nie dotknął Yosuke.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-19, 11:55

*Kurde ta bezsilność Mnie zaczyna męczyć...*

Yosuke zaczął się denerwować na swoją w tym przypadku niezdarność, w swoim przekonaniu myślał, że ze zdrową prawą ręką pokonałby swego przeciwnika w kilka sekund o czym teraz się na bank nie przekona ale musiał znaleźć sposób na uderzenie go.

próbuję pozbierać się jak najszybciej do kupy, później staram się wpaść na kolesia który w końcu jest dosyć blisko Mnie, schodzę lekko w dół łapie boken w chwycie odwrotnym i staram się uderzyć go, imitując cięcie
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-19, 14:58

Yosuke przesunął się na bok by zejść z linii potężnego uderzenia. Zapewne nawet gdyby był zdrowy i walczył prawą ręką, blok był by niezwykle trudny. Nauka z tego płynąca była dość prosta - ciosów tego przeciwnika należy w miarę możliwości unikać. Yosuke przez chwilkę zbierał się w sobie, trafienie w czoło lekko go przymroczyło.

- No chodź maluszku, nie powiesz że już koniec prawda? - ogromny oponent oparł swój boken o prawe ramię i wyszczerzył się do Oniego w radosnym uśmiechu. Czekał spokojnie aż jego przeciwnik będzie w stanie dalej walczyć. Yosuke natomiast zaszarżował na przeciwnika chcąc na niego wpaść. Nie mógł przegrać, czuł to w swojej głowie, czuł jak ta myśl bulgotała w jego duszy niczym magma wewnątrz wulkanu.

Yosuke pędził na przeciwnika, ten jednak wyciągnął potężnie zbudowaną lewicę i najzwyczajniej w świecie złapał Oniego za twarz. Potężny uścisk sprawił iż nogi chłopaka poleciały do przodu kontynuując szarże, jednakże reszta ciała została zatrzymana. Nie widział nic, gdyż widok zasłaniała mu dłoń przeciwnika. Ogromny chłopak nie zamierzał jednak czekać aż Yosuke uderzy na oślep. Yosuke poczuł wyraźnie jak ciężki i spory but uderza w jego klatkę piersiową w momencie gdy jego głowa została puszczona. Oni wylądował na ziemi jakieś 2 metry dalej, i miał problemy ze złapaniem oddechy.

Kątem oka zauważył dziewczynę, którą poznał na ostatnich zajęciach. Zdawało się iż miała zamiar wbiec na "arenę" i przerwać walkę, jednakże na jej drodze pojawiła się dłoń Sensei Abaraia. Wyraźnie nauczyciel czekał aż walka zakończy się tak jak powinna, trafieniem przy użyciu miecza treningowego trzymanego przez wroga.

(zapomniałem o obrażeniach xP łącznie 17hp w dół za cała dotychczasową walkę)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-19, 15:42

robi się coraz ciekawiej... Yosuke uśmiechnął się i powiedział to do Siebie

*Kur... teraz jest naprawdę ciężko... ale co tam, przynajmniej robi się ciekawie, mogę spróbować go zmęczyć tylko czy to się uda, póki co tylko ja dostaje*

Yosuke po dojściu do Siebie znowu zaszarżował na przeciwnika, jednak gdy już zbliżył się do niego na odległość cięcia zrobił przewrót na skos w lewo przez prawe ramię aby uniknąć prawdopodobnego ataku po czym szybko wstał i obracając się wymierzył lewą nogą kopniaka na udo przeciwnika, to powinno go zaboleć po czym wykonał cięcie w jego lewy bok
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-19, 22:02

Szarża wyszła znakomicie, przeturlanie się, pomimo wszelakich przeciwności i obolałej większości ciała, również się udało. Kopnięcie trafiło w udo przeciwnika, jednakże w tej chwili zaczęły się trudności. Uderzenie, owszem, zapewne zadało ból, jednakże nie na tyle mocny by przeciwnik zwrócił na to większa uwagę. Zyskał wiec dzięki temu chwilę, chwilę by zamachnąć się potężnym lewym łapskiem.

Przedramię przeciwnika uderzyło silnie w plecy Yosuke, który ze zdziwieniem stwierdził iż po raz kolejny wylądował na podłodze. Tym razem czuł tępy ból z rejony łopatek. Nim zdołał zareagować po raz kolejny oberwał sporym butem prosto w pośladki, przez co Oni nie zdołał wstać. - Już umarłeś? - wielki facet ziewnął przeciągle patrząc na Yosuke z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-24, 09:06

Yosuke jedyne co zrobił to uśmiechnął się po czym szybko wstał na nogi i kontynuował walkę

*Ten sam manewr drugi raz pewnie nie zadziała, hmmm*

Młody uczeń rozmyślał jak by tu pokonać swojego przeciwnika ale nie wiedział czy w tym stanie jeszcze da radę, na pewno chciał go pokonać to był w tym momencie jego priorytet i wpadł mu pewien pomysł do głowy, może nie najlepszy ale jedyny jaki mógł wymyślić na poczekaniu. Wziął lekki rozbieg wyskoczył wysoko do góry po czym zamachnął się mieczem na głowę przeciwnika który na pewno to zblokuje dlatego w tym samym momencie Yosuke wprowadza kopnięcie na brzuch adwersarza aby ten stracił równowagę, po czym atakuje mieczem aby wygrać walkę


jakby co dodałem sobie zaległą premię +2 do zr.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-27, 18:34

Yosuke rozbiegł się i wyskoczył w powietrze poruszając się nieco chwiejnie. Czuł wyraźnie iż jego ciało otrzymało dzisiaj zdecydowanie zbyt wiele razów, i buntowało się przed jakąkolwiek dalszą aktywnością. Jego przeciwnik natomiast zdawał się być w świetnej kondycji i humorze. Oniemu zdawało się iż chłopak zwyczajnie znęca się nad osłabionym adwersarzem nie kończąc walki tylko po to, by przyrżnąć mu kilka kolejnych razy.

Ostrze opadło raczej niezgrabnie na dół początkowo mierząc mniej więcej na głowę chłopaka. Ten jednak zrobił krok na bok ustawiając się przy tym bokiem, dzięki czemu Oni wylądował niemal dokładnie przed nim. Yosuke wyprostował się częściowo i tak szybko jak mógł wyprowadził kopnięcie na brzuch przeciwnika. Dłoń wielkiego chłopaka ustawiła się przy brzuchu przez co stopa Oniego trafiła prosto w nią. Przeciwnik złapał mocno za nogę Yosuke po czym wymierzył mu silne kopnięcie w brzuch. Stopa wbijająca się w splot słoneczny spowodowała nie tylko ogromny ból. Oni zwyczajnie nie umiał wziąć wdechu i pewnie skulił by się od zaraz na ziemi, gdyby nie fakt iż olbrzym postanowił dodatkowo przywalić mu z łokcia prawej ręki prosto w lewe ramię. Oni ledwie zdołał utrzymać miecz gdy odtoczył się nieco do tyłu. Miał trudności z ustaniem na nogach, zaś przed oczyma widział bardzo dużo czarnych kropek.

( odejmij sobie jeszcze 11PŻ.. aa i pamiętaj ze ilość obrażeń wpływa na sprawność bojową)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-27, 21:35

Yosuke ledwo stojąc starał się podnieść swój miecz który wydawał się nadludzko ciężki, podniósł głowę spojrzał na swojego przeciwnika, nie miał zamiaru się poddawać jak by to dla Niego wyglądało, był zbyt dumny by się poddać chociaż wiedział, że już przegrał.

Ostatkiem sił postanowił wyprowadzić ostatni swój atak na dziś, miał nadzieję, że nie trafi na szpitalne łoże a wykurować będzie się mógł w domowym zaciszu pochłaniając nauki z książek ponieważ chciał stać się inteligentniejszy oraz posiadać jakąś wiedzę na temat tego świata która póki co była znikoma.

tak więc Oni będąc zamroczonym i nie myśląc zbyt trzeźwo podszedł do swojego przeciwnika i wyprowadził atak w który wsadził całą swoją pozostałą siłę chciał aby to się już zakończyło choć sam się nie podda, będzie walczył do końca tak jak przyszło na byłego członka gangu oraz zawziętego ucznia akademii.

jesteś w stanie mi określić do ilu HP jestem w stanie walczyć bez żadnych ujemnych modyfikatorów ;]?
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-27, 22:14

- Ty jeszcze żyjesz? - burknął olbrzymi chłopak patrząc z lekkim zainteresowaniem na Yosuke. Sam Oni jednak słyszał te słowa jakby pochodziły zza brzegu szerokiej rzeki. Skupił swój umysł na prostej czynności dojścia na zasięg swojego bokena, i zadania ciosu. Ta właśnie chęć przytłumiała inne myśli. Ostatecznie stanął przed przeciwnikiem, i zamachnął się. O dziwo przeciwnik nie uniknął, ba, dał się spokojnie uderzyć niezbyt silnym atakiem prosto w ramię. Następnie zaśmiał się cicho. W końcu teraz Yosuke musiał brać udział w przynajmniej jeszcze jednej walce, skoro był to turniej. - Powodzenia chłopaczku, ciekawe jak skończysz po następnej walce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-27, 22:43

*to będzie ciekawe...*

Yosuke bez słowa poszedł usiąść i czekał na swoją kolej, zapewne szybko padnie, chyba, że znowu trafi na jakiegoś sadystę, nie spodziewał się, że przeciwnik po prostu się podłoży aby popatrzeć jak Oniego sprzątają z maty sanitariusze ale cóż może zrobić więcej... nie pozostawał mu nic jak odpocząć i wiedział jedno, dzisiejszy dzień jest ciężki ale jutrzejszy to będzie tragedia...

Yosuke nie zwracał teraz uwagi na kolejne walki był wykończony i marzył o położeniu się i wypoczęciu... czekał na swoją porażkę która była nieunikniona
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-28, 10:35

O dziwo sensei Abarai ogłosił zwycięstwo nijakiego Abe Hideo. Wyraźnie uznał iż oponent Oniego celowo przegrał, albo też zauważył w jakim stanie jest chłopak i stwierdził że kolejna walka treningowa nie ma najmniejszego sensu. Ostatecznie został odesłany do pokoju lekarskiego, choć sam nie był do końca pewny w jaki sposób tam doszedł. Niektóre fragmenty tej drogi zwyczajnie uciekły mu z pamięci.

(Pokój lekarski zajęty, piszemy tutaj)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-28, 14:49

Witam ponownie... możecie coś zrobić abym był w stanie funkcjonować??

powiedział Yosuke będąc zamroczonym oraz pobitym przez przeciwnika, miał nadzieję, że go tutaj nie będą przetrzymywać a jego obrażenia nie zmuszą go do zaprzestania treningów które prowadzą do pokonania Kuchikiego... to był ciężki dzień i Yosuke chciał już o nim zapomnieć nie miał doła lecz poczucie bezsilności czego nienawidził chciał wstać z rana i rozpocząć trening co teraz wydawało się niemożliwe ze względu na jego czasowe ułomności...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nauk Kendo Pbucket89/100Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Sala nauk Kendo Pbucket161/168Sala nauk Kendo Empty_bar_bleue  (161/168)

Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-28, 20:53

- Ummm... Proszę usiądź - Młodo wyglądająca pielęgniarka patrzyła na Oniego najwyraźniej lekko zmartwiona. W końcu już dzisiaj odwiedzał pokój lekarski, a dodatkowo teraz wyglądał jeszcze gorzej niż ostatnio.

Szybkie oględziny stanu ogólnego Yosuke dość szybko pozwoliły na określenie iż ma złamane 3 żebra, mocno stłuczony lewy staw barkowy oraz liczne, mocne sińce i stłuczenia. Wykurowanie tego na pewno nie będzie trwało chwilki.

- Um.. obawiam się ze będziesz musiał tutaj zostać przynajmniej do jutra rana - Pielęgniarka wyglądała na nieco zmartwioną. Po wypowiedzeniu tego zdania wyszła zza parawanu, który otaczał łóżko na którym siedział Oni. Słuch chłopaka pozwolił mu stwierdzić iż najpewniej rozmawia ze swoją przełożoną. Nie wiedział jednak o czym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty2009-08-29, 11:28

*Cholera jeszcze sobie teraz problemów namnożę, o czym one mogą gadać? Ehhh jeszcze leżenie tutaj... nie chce mi się muszę iść do Kiby*

Chłopak był zmartwiony swoim stanem, co nie zmieniało faktu iż nie miał ochoty tutaj leżeć ale lepiej przemęczyć się jedną noc niż przez dziesięć być do niczego jak teraz, to przynajmniej oznaczało dla niego maksimum jakie miał zamiar tutaj leżeć, starał się jeszcze wychwycić jakieś słowa z rozmowy pielęgniarki po czym kładzie się spać, ciekawe czy będzie mógł iść jutro na zajęcia...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nauk Kendo Empty
PisanieTemat: Re: Sala nauk Kendo   Sala nauk Kendo Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nauk Kendo
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Dojo Kendo
» Sala nr 3
» Sala nr 7
» Sala nr 1
» Sala 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje