IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Kawalerka Izdurbala Tenshi

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-09-08, 22:51

Często mówi się iż po mieszkaniu bardzo łatwo rozpozna można kim jest żyjąca w nim osoba. Wypadek tej kawalerki w cale nie jest wyjątkiem od tej prostej reguły. Składa się ona z jednego pomieszczenia w którym znajduje się kuchnia i sypialnia, oraz niewielkiej łazienki.

Główne pomieszczenie przypomina na pierwszy rzut oka powierzchowność właściciela. Pod ścianą ustawione jest niskie łóżko, na którym zwykle znajduje się pościel pozostawiona w porannym nieładzie. Łóżko traktowane jest również jako podstawowy mebel na którym trzymane są ewentualne książki, papierki oraz wszystko co tymczasowo przyciąga zainteresowanie Izdurbala. Dodatkowym meblem jest niewielki stołek stojący obok łóżka. Lądują na nim wszystkie przedmioty, które mogą przeszkadza w łóżku podczas spokojnego, i długotrwałego spania. W pokoju znajduje się również stolik zwykle zajęty przez wszelakie sztuce oraz inne "narzędzia" potrzebne podczas gotowania i pożywiania się. Obok owego mebelka znajduje się hibachi oraz niewielki piecyk. W pokoju znajduje się jeszcze jedna rzecz - niewielki lampion ze świeczka w środku, służący do oświetlania pomieszczenia gdy jest ciemno. Rzecz jasna zwykle świeczka jest wypalona, gdyż właściciel zapomniał o tym iż należy zdobyć nową. Wszystkie przedmioty w pokoju zdają się by zupełnie niepoukładane, a raczej rzucone tam gdzie akurat przestały być potrzebne. Mimo wszystko Tenshi ma swój niezwykły system rozkładania przedmiotów, zwykle szufladkując je według częstości aktualnego korzystania. Te najważniejsze znajdują się na stole, albo najbliżej łóżka.

Niewielka łazienka składa się niemal w całości z wanny, stanowiącej w zasadzie wyżłobienie w podłodze. Poza nią można tam znaleźć jedynie toaletę, która jest niezbędnym fragmentem każdego przybytku tego pokroju. Toaleta zwykle jest utrzymana w przyzwoitej czystości, która nie odstrasza nikogo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-09-09, 11:43

Wybudziłeś się ze swojego nieprzyjemnego snu, który jednak sprawił, że twoje siły w pełni wróciły, spojrzałeś za drzwi i na słońce. Musiało być w miarę wcześnie więc masz trochę czasu przed zbiórką twojej drużyny.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-09-21, 20:39

Iz niemal spadł z łózka najpewniej próbując jeszcze przez chwilkę po obudzeniu uciec przed bestią. Potwór w cale nie wyglądał na coś, co może się przydać. A skoro to strach Tenshiego powstrzymywał go w kajdanach, to chyba najlepszym wyjściem było by wyjątkowo skuteczne pielęgnowanie swojego strachu. W końcu takie monstrum latające w naszym świecie mogło by być kłopotliwe... ale zaraz.. przecież to monstrum ze snów. To tylko sen, musiał to być tylko sen, prawda? Nie może nikomu zaszkodzić prawda? No, oczywiście nie licząc Izdurbala, w końcu dręczenie go gdy śpi było wyjątkowo szkodliwe.

Tenshi wstał powoli z podłogi rozglądając się po pomieszczeniu. W końcu nie był pewny czy nie uszkodził czegoś podczas biegania we śnie. Gdy jednak udało mu się doprowadzić swe miejsce zamieszkania do poukładanego nieładu widocznego codziennie, ruszył by zadbać o higienę osobistą. Następnie sporządził sobie niewielkie śniadanie, oraz większy posiłek na wynos. Musiał w końcu zabrać coś ze sobą, by misja była nieco przyjemniejsza. Ubranie się w pełny mundurek, i założenie katany na plecy pozostawił sobie jako ostatnie zadania. Pozostało już tylko jedno - podróż na miejsce zbiórki. Postanowił nie przejmować się czy się spóźni, czy tez będzie za wcześnie. Gdyby przybył przed czasem mógł by przecież zawsze się przespać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-09-23, 10:55

Choć nic spektakularnego ze snu się nie wydarzyło i udało ci się wykonać czynności takie jak zjedzenie skromnego śniadania czy ubranie się to jednak gość z twojego snu nie dawał ci spokoju. Do tego gdy wręcz chciałeś się bać żeby trzymać bestię jak najdalej ze snów ten strach właśnie malał... widocznie strachu nie da się kontrolować.

Byłeś na miejscu gdzie czekali już wszyscy na Ciebie, jak zwykle Yoriko zrugała cię za spóźnienie, Kenji i Minori nie bardzo się przejęli. Minori jako kapitan drużyny zabrał głos:
- Pójdziemy w okolice południowego Rukongai, podobno kilku Pustych robi tam szkody.
- Sensei
- odezwała się Minori - czy chodzi o prawdziwych Pustych? Czy na pewno możemy...
- Idziemy, nic wam się nie stanie, a to dobry trening.

Szliście, a po drodze Minori zadał wam pytanie:
- Jak wyobrażacie sobie własnego Zanpaktou? Jaki jest jego awatar, moce?
- Mój zapewne...
- pierwsza zabrała głos Yoriko - mam nadzieję, że pomoże lepiej działać w ukryciu i dyskretnie, a jak wygląda... nie mam pojęcia.
- Mój - Kenji odpowiedział - raczej będzie fizyczny, wydaje mi się, że to dumny zanpaktou.

Minori choć sie nie odwracał to dał po sobie wyczuć, że teraz oczekuje odpowiedzi od Ciebie.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-09-23, 14:19

Tenshi szedł na końcu pochodu przygarbiony i zagapiony w niebo, przez co przypominał nieco żurawia, tyle ze takiego który wygląda jak człowiek. Zaspana i znudzona mina obwieszczała wyraźnie światu iż chłopak nie spał tyle ile powinien. Świat rzecz jasna nie reagował w żaden przyjazny sposób, wodząc chłopaka dalej i nie pozwalając mu znasnąc.

- Jeśli ma być fragmentem mnie, to pewnie będzie leniwy słaby i bezużyteczny? - Cóż, braku samokrytycyzmu Tenshiemu zarzucić nie można było. Nigdy nawet nie zauważył swojej inteligencji, w końcu urodził się z nią i jako tako rozwijał spokojnie aż do teraźniejszości. O ile rzecz jasna spokojnym rozwojem można nazwać taki w którym istotny element stanowi własna śmierć. Zwykle twierdził iż inni zwyczajnie za bardzo się przejmują, co ogranicza ich zdolności mentalne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-09-24, 13:53

Minori krótko podsumował wasze opinie:
- Możecie być zaskoczeni. Owszem, wiele mieczy jest odbiciem swych właścicieli niemal. Bywa jednak tak, że zanpaktou jest zupełnie różne. Dlatego ciężko się z nimi nieraz dogadać.

Szliście jeszcze kawałek a potem wyszliście do Lasu w Rukongai, była ładna pogoda, dochodziło południe. W środku drogi zatrzymaliście się:
- Czekamy, Puści sami się naprowadzą na nas kierując się zapachem energii duchowej. Głód jest u nich mocniejszy niż strach.

Piszemy w: http://bleach.forumpolish.com/inne-f40/las-w-rukongai-t655-120.htm
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-05, 20:58

- Uhhh... - To właśnie ten dźwięk obdarzony ogromną wieloznacznością jako jedyny dobył się z ust Izdurbala, gdy tylko ten odzyskał świadomość. W głowie kotłowało się stanowczo zbyt wiele myśli by streścić je w jednej chwili, a dodatkowo Tenshi nie miał by nawet komu streszczać takowych. "Uhhh..." wydało się więc jak najbardziej odpowiednie w tej sytuacji.

Chłopak nie zadał sobie nawet trudu by rozejrzeć się po swoim pokoju. W końcu należało najpierw należycie przetrawić informacje, no i jeszcze dodatkowo polenić się udając iż informacje przetwarza się dalej. Ostatecznie Tenshi podniósł się więc z łóżka dopiero po jakichś 30 minutach. Nie zwracając zbytniej uwagi na elementy dodatkowe, zamierzał przeszukać pokoik z nadzieja znalezienia produktów spożywczych zdatnych do... spożycia. W końcu jeść trzeba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-06, 21:15

Po wstaniu widzisz na stoliku coś co można byłoby nazwać daniem do zrobienia w trybie instant: suszone mięso, worek który przykładając do nosa pachnie ziołami i butelka, prawdopodobnie woda, bo otwierając kurek nic nie czuć. Jest również karteczka:

Incydent, który zaszedł ostatnio jest tajemnicą, Yoriko i Kenji obiecali, że nic nie powiedzą, wyglądają na godnych zaufania. Oficer Minori także nic nie powie, choć nie sprawia jak pewnie zauważyłeś, pozytywnego wrażenia. Gdy tylko zjesz i będziesz gotów przyjdź do Baraku 56, nie ma pośpiechu. Nikomu ani słowa.

Inahara


Koniec listu. Kolejne pytania nasunęły się, a być może na część z nich odpowie twój Sensei.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-06, 21:46

- Głupota... - Tenshi zaczął przygotowywać jedzenie przy okazji spalając kartkę pozostawioną przez Inaharę. W końcu miało to pozostać tajemnicą, zaś tajemnice łatwiej utrzymać gdy nie są nigdzie zapisane. Izdurbal niespiesznie skończył gotować i pochłonął to co udało mu się przyrządzić. Następnie ruszył do łazienki by zająć się higieną osobistą. Trzeba było wziąć porządną kąpiel, wymyć włosy, zęby i całą resztę. Wszakże ostatni tryb życia Tenshiego wpływał świetnie na brudzenie się, gorzej na utrzymanie czystości.

Ostatecznie, po posiłku, myciu oraz przyodzianiu munduru i związaniu włosów, Tenshi ruszył powolnym rokiem w stronę umówionego miejsca. Wszakże kiedyś zapewne musiał by tam trafić, a niektóre rzeczy lepiej mieć za sobą szybciej niż później.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-07, 17:48

Wykąpany, najedzony i ogólnie odświeżony wychodzisz ze swojej kawalerki. Nie wiesz jednak gdzie jest ów barak 56, nie dysponujesz też żadną mapą. Do tego wcale nie jesteś sam, dookoła trochę ludzi się znajduje co nie jest dziwne - słońce jest wysoko na niebie, być może jest trochę później niż południe.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-07, 23:21

Cóż, braki wiedzy na temat rozkładu budynków w Seireitei nie był wcale zaskakujący dla Tenshiego. Nigdy nie spojrzał nawet na mapę, a bądź co bądź nie mieszkał tutaj zbyt długo. Dla tego też postanowił skierować się w stronę biblioteki. W końcu tam właśnie można było najpewniej otrzymać jakąś mapę tego dziwacznego, białego miasta które na dłuższą metę było niezwykle klaustrofobiczne. Chłopak cieszył się że chociaż niebo jest tutaj zwykle piękne, dzięki temu czuł się lepiej w dziwnym otoczeniu.

Gdyby udało mu się odszukać mapę, oraz znaleźć barak 56, postarał by się zapamiętać trasę poprzez rozpoznawalne punkty, które być może znał, bądź poznać by mógł. W końcu niektóre budowle musiały się wyróżniać. Gdyby zaś udało mu się zapamiętać trasę, ruszył by ku barakom.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-09, 19:49

Udajesz się bez żadnego pośpiechu do Akademii, gdyż tylko tam znajduje się znana ci Biblioteka: http://bleach.forumpolish.com/akademia-shinigami-f8/biblioteka-t531-30.htm
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-28, 00:41

Tenshi,

Światło dnia rozbudza cię powoli, wygramolenie z łóżka zajmuje w sumie kilka chwil. Wstajesz, pierwszą rzeczą patrzysz na opatrunek - nie ma żadnych powikłań, a jak dobrze pójdzie to będzie ledwie widoczna niteczka na przyszłość. Robiąc śniadanie nie byłeś pewien jakie właściwie masz plany na dzisiejszy dzień.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-28, 02:03

Plany, plany... cóż, zapewne powinien udać się na spotkanie ze swoim zespołem, jednakże nie wiedział gdzie takie spotkanie mogło by się odbyć. Ostatecznie postanowił więc ruszyć w stronę akademii. Tam w końcu mogło dziać się coś, na co Iz "w cale nie chciał natrafić". Poza tym w akademii można było znaleźć chociażby drzewa rzucające niezgorszy cień. Wylegiwanie się pod nimi mogło być przyjemne.

Niemniej gdyby Tenshi nie natrafił na nic do roboty, zamierzał udać się do biblioteki. W końcu mógłby spróbować nauczyć się jakiegoś nowego zaklęcia. Nie znając wszystkich zaklęć, a raczej znając niewiele z nich, Iz miał w planach przejrzenie listy i późniejsze wybranie jakiegoś słabszego, ale interesującego czaru.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-28, 19:00

Idąc w stronę Akademii spotykasz swoją drużynę, która przywitała się i poinformowała cię o pewnym szczególe:
- Dziś zajęcia są w Akademii, chodź - zajmiemy dobre miejsca.

Słowa Yoriko nie były tymi, które wolałbyś usłyszeć. Ponieważ Yoriko i Kenji należeli raczej do pilnych studentów i tak zaciągnęliby cię przy sprzeciwie. Wolnym krokiem zmierzacie do Akademii, na serię wykładów.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-28, 19:52

- Ta... właśnie o tym marzyłem... porządna drzemka. - Tenshi westchnął cicho, w sumie ciesząc się na myśl o zwyczajnych, nudnych zajęciach. Nikt nie będzie przynajmniej próbował odgryźć mu kończyny, albo rozmiażdżyć albo też przeciąć na połowy. Poza tym na wykładzie zawsze można zwyczajnie zasnąć nawet nie udając że się słucha. W końcu Iz często właśnie w ten sposób się zachowywał, by ukazać innym jak to bardzo nudne i bezcelowe są zajęcia według niego.

Ruszył więc bez większych oporów za swoimi kompanami. Starał się jedynie przyjrzeć im uważnie. W końcu z tego co pamiętał Krzyżyk odniósł obrażenia w walce, zaś Iz, choć nikomu by się nie przyznał, martwił się o zdrowie innych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-29, 17:10

Jak się potem okazuje wykład jest tylko wstępem do całej serii wykładów. Zaczął się okres intensywnej, przynajmniej z punktu wymagania wykładowców, nauki. Trójki właściwie spotykają się by razem kuć ew czasami poćwiczyć. Rzecz jasna trochę czasu na praktyki się znajdzie również, twój wewnętrzny towarzysz jakby usnął, bo prawie nigdy nie dawał znaku, czasami tylko budziłeś się spocony i mogłeś się domyślać co takiego śniło ci się, że jesteś w takim stanie.

Mijają 2 lata, jak się okazało nauka zbliża się ku końcowi. Wstajesz, przypominasz sobie że wczoraj był egzamin pisemny, wydaje ci się, że nieźle ci poszło. Z kidou zaliczyłeś egzamin celująco. Dziś natomiast czeka cię sprawdzian z szermierki. Rozcierasz oczy, spoglądasz na swój pokój: ściany teraz zdobią rysunki Yoriko, całkiem ładne, przeważają motywy przyrody i fantastyczne elementy jak smoki. Na stoliku leży natomiast zestaw do parzenia herbaty, z drogiej porcelany - prezent od Kenjiego. Wygodny materac, który zdołałeś wymienić daje uczucie, że grawitacja o tak wczesnej porze działa 10 razy bardziej. Przy łóżku natomiast ta sama katana, którą wybrałeś w pierwszych dniach Akademii.

<+6pkt do rozdania, +1um, +2czary>
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-11-30, 22:03

Egzamin z szermierki... a po co to w ogóle komu...? Może jednak zostać w łóżku i nie zajmować się pierdołami? W końcu tutaj jest tak wygodnie... - tak mniej więcej wyglądały pierwsze myśli, które pojawiały się w umyśle Tenshiego przez pierwsze pięć minut po przebudzeniu. Kolejne pięć minut natomiast zajęło mu zgramolenie się z łóżka. W końcu musiał i tak wstać, bo Yoriko by go zatłukła gdyby się nie pojawił na tym durnym sprawdzianie.

Po powstaniu zaś Iz zabrał się za śniadanie, a następnie za higienę osobistą. Trzeba było jeszcze się porządnie ubrać i wziąć ze sobą katanę... co jeszcze będzie potrzebne? W sumie... nic. Spać można bez dodatkowych rekwizytów, dostawanie po łbie też nie wymagało specjalistycznego sprzętu. Chociaż... pewnie przydał by się któryś z dziwacznych wynalazków o których Tenshi ostatnio czytywał. Nigdy nie wiadomo kiedy takie rzeczy się przydadzą. Niemniej Iz nie miał nic takiego u siebie, wiec zwyczajnie wyszedł z kawalerki i skierował się w stronę akademii wlokąc niezbyt szybko, ale tak by nie spóźnić się więcej niż 3 minuty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2009-12-01, 16:10

Po wykonaniu czynności z góry zaplanowanych udajesz się do sali szermierczej, możesz tylko domyślać się jaką formę on przyjmie. Na miejscu już czeka twoja i jeszcze jedna klasa, starasz się przepchać przez tłum i nagle słyszysz:

- Katsuko Obite, Izdurbal Tenshi, na matę!


<odpisz w http://bleach.forumpolish.com/akademia-shinigami-f8/sala-pojedynkowa-t569-30.htm?sid=0c0953e17be30d09360a6487f6ce5f57>
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-01-16, 18:17

Izdurbal Tenshi

Chłopak zwlókł się powoli z łóżka bez większego przekonania. Następnie zaś zaczął się rozglądać dookoła. Sny... tak, te wszystkie sny były zdecydowanie męczące, a do tego... o co chodziło? Jakie do zarazy "jeszcze coś" śmie być? Właśnie to "jeszcze coś" które ponoć było, nie mogło dać Tenshiemu spokoju. Głęboko zamyślony zaczął szykować swoje śniadanie, zaś po spożyciu go poszedł zadbać o higienę osobistą. Wciąż jednak rozmyślał głęboko o ostatnich słowach zasłyszanych we śnie.

Tenshi ledwie sobie przypomniał o swoich planach na dzisiejszy poranek. Plany te zaś były dość ważne. Wczoraj wpisał się bowiem na listę osób chcących dołączyć do oddziału dwunastego, zaś zrobił to tylko po to by następnego dnia skreślić swoje imię. W ten sposób pewnie dostanie się do innego z oddziałów, dzięki czemu zachowa obraz nic nie potrafiącej osoby. Ruszył więc do akademii celem wykonania swojego niecnego planu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-01-16, 22:26

Porannym czynnościom towarzyszył ci zewnętrzny spokój. Pogoda na zewnątrz było późnoletnia, i gdy tylko wychodzisz czujesz świeży zefirek. Sama przyjemność być na takiej pogodzie. Najchętniej ułożyłbyś się gdzieś pod drzewem i przeleżał cały dzień, ale wcześniej zaplanowane rzeczy na to ci nie pozwalały, mimo to w duchu obiecałeś sobie, że jak tylko wykreślisz się to tak zrobisz potem.

Bez pośpiechu udajesz się na miejsce tablic, a gdy tylko się tam udajesz czeka cię niespodzianka - tablice już pokazywały gdzie kto się dostał. Część nadal była zawieszona, zauważyłeś Yoriko zapisaną w II oddziale, natomiast Kenjiego w VIII. Ty natomiast wylądowałeś XII oddziału. Do tego poniżej tablic jest dodana notka:

Wszyscy nowo przyjęci natychmiast proszeni są zgłosić się do swoich oddziałów u jednego z oficerów.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-01-17, 01:17

A... no to to była niespodzianka. Trzeba było się domyślić że taka tablica zniknie ze szkoły dość szybko. No trudno... nie wszystkie plany muszą się udawać... prawda? Tenshi westchnął więc jedynie cicho i opuścił mocniej głowę przyglądając się swoim stopom. Musiał przyznać, że był nieco zdziwiony. W końcu Kenji zapisał się do oddziału XIII, a przy jego poziomie powinien był się tam dostać raczej bez większych trudności. Tenshi oczywiście pomyślał dość szybko że powinien spróbować spotkać się ze swoją byłą drużyną. W końcu lubił przebywać z tymi ludźmi. To jednak później, do jego listy obowiązków dostało się bowiem również zgłoszenie do oficera. Obecnie jednak miał coś ważniejszego do roboty. Musiał bowiem nauczyć się podstaw leczenia, a w tym celu miał udać się do sali lekarskiej w akademii.

Ostatecznie więc skierował się w stronę owej sali niespiesznym marszem. W końcu pogoda zachęcała do spacerów, albo, co bardziej kuszące, do leżenia pod drzewem. Dodatkowo Tenshi pomyślał iż mogło by się opłacić poczytać przy tym coś ciekawego, być może jakaś księgę o anatomii albo wesołe opowiadanie. Ale to dopiero po nauce leczenia. Zaś dopiero po tym znajdzie chwilę na odwiedziny u któregoś z oficerów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-01-17, 22:00

Kierujesz swoje kroki w kierunku wczorajszego miejsca studiowania leczniczego kidou. Idąc po korytarzach nie zastajesz zbyt wielu ludzi, w samej sali nie ma też żadnych kontuzjowanych, więc bez ceregieli wchodzisz do środka i widzisz w kącie ułożone gigai, które wita cię swoim makabrycznym wyglądem.

Kładziesz ciało wzdłuż i zastanawiasz się, które miejsce na ciele wybrać do trenowania.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-01-26, 14:48

Cóż, wczoraj ten pielęgniarz kładł dłonie w okolice nerek "trupka" treningowego... czemu więc nie spróbować? Tenshi nie wiedział zbyt wiele o anatomii, ale wiedział że żyć można bez jednej nerki, więc nie spowodował by śmierci manekina treningowego nawet uszkadzając owy organ. Iz szybko zdał sobie sprawę z tego iż przemyślenia o "nie krzywdzeniu" czegoś co nie żyje są głupie, wciąż jednak postanowił pozostać przy swojej decyzji. Padło na lewą nerkę.

Chłopak spokojnie ułożył dłonie nad organem wewnętrznym który wybrał na cel leczenia, po czym skupił się po raz kolejny. Zamierzał otoczyć swoje dłonie energią duchową by stworzyć coś podobnego, do tego co otrzymał pielęgniarz. Następnie zaś starał się wypełnić siebie, a zarazem swoje reiatsu, intencją pomocy. Już wcześniej zastanawiał się nad tym w jaki sposób popracować nad ową intencją i wpadł w związku z tym na pewien plan. Postanowił wyobrazić sobie iż manekin tak na prawdę nie jest manekinem, a osobą. Zastanawiał się długo nad doborem owej osoby, i stwierdził że najbardziej zadziała na niego osoba Yoriko. Lubił dziewczynę, a do tego była ona... dziewczyną. Być może Tenshiego oskarżono by o seksizm, ale podświadomie zawsze twierdził iż o osoby należące do płci pięknej należy dbać przede wszystkim.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-01-26, 22:56

Jakiekolwiek podejrzenia nie interesowały cię teraz, zwłaszcza że byłeś sam. Przykładasz ręce do nerek, zamykasz oczy i starasz się skupić. Wyobrażenie Yoriko wpierw zaczyna się od ogółów: włosy, sylwetka, włosy. Potem dochodzą szczegóły, które zatrzymały się dopiero na momencie miejsc intymnych, choć intencja nadal dotyczyła pomocy... a przynajmniej w to wierzyłeś.

Otwierasz po chwili oczy i widzisz emanującą z twoich dłoni duchową moc koloru turkusowego, niczym mgiełka oplata ona miejsce, które chciałeś. Spoglądasz z niepewnością na twarz manekina. Nadal uśmiechu nie było, ale pociesza cię spokój jaki rysuje się na twarzy, jakby właśnie odpoczywał, bo bardzo ciężkim wysiłku.

Wszystko to jednak zostało zburzone przez nagłe wejście pielęgniarki - wielkiej herod baby, która widząc cię w tej sytuacji robi marsową minę, a dotychczasowe postrzeganie Yoriko jako ostrej przedstawicielki płci pięknej dość szybko zostało zdystansowane:
- Co ty tutaj robisz?! To miejsce dla personelu. WYNOCHA!!!

Chcesz coś powiedzieć, ale gruba ręka bierze cię za ubranie i wyrzuca:
- I obym cię tu więcej nie widziała, łobuzie!

Odruchowo opuszczasz salę nie chcąc paść ofiarą gniewu groźnej kobiety.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-02-03, 19:08

- Ta... to teraz chyba mogę się powołać na znajomości... - Stwierdził znudzonym głosem sam Tenshi zwracając się najpewniej do szeroko pojętego świata. Następnie zaś westchnął cicho i skierował się powoli w stronę wyjścia. Zapewne powinien zgłosić się do jednego z oficerów oddziału XII, jednakże w cale nie miał na to ochoty. Dla tego też zupełnie się nie spieszył kierując się w stronę kwatery oddziału. Nie miał pojęcia gdzie ona jest, ale zapewne po drodze mógł by spotkać kogoś kto wyjaśnił by przynajmniej ten fragment drogi, który prowadził do kolejnej pomocnej osoby. W końcu mówi się często że koniec języka służy jako najlepszy przewodnik. Po drodze miał zamiar również rozejrzeć się dookoła by mniej więcej zapamiętać drogę, przynajmniej na tyle na ile był w stanie, co obejmowało zasadniczo wyszukiwanie punktów orientacyjnych dzięki którym można do siedziby XII trafić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-02-03, 19:34

Wyszedłeś nieco strapiony na zewnątrz, przynajmniej pogoda dopisuje co sprawia, że twój humor po starciu z pielęgniarką-potworem trochę poprawia. Po omacku idziesz aż w końcu napotykasz jakiegoś chłopaczka pytając się o drogę do swojego oddziału. Po krótkim wyjaśnieniu przeprasza cię mówiąc, że się spieszy.

Idąc jego wskazówkami, mimo pewnych wątpliwości, gdyż uliczki Seireitei są niemal identyczne co wzbudzało twe wątpliwości, udaje ci się dotrzeć: szerokie i solidne bramy sprawiają wrażenie, że udajesz się do miejsca dobrze strzeżonego, a jeden z dwóch strażników podnosi rękę w geście zatrzymującym:
- Stój! Kim jesteś i w jakim celu przychodzisz?
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-02-04, 11:12

- Izdurbal Tenshi, absolwent akademii, dostałem się do oddziału, szukam oficera. - Postanowił odpowiedzieć ciągiem wyrwanych sentencji na zadawane pytania. Nie zamierzał bowiem zbyt długo zajmować się strażnikami, w końcu im bliżej był siedziby oddziału, tym mniejszą miał ochotę by tam wchodzić. Musiał więc to załatwić szybko by w walce między "za" i "przeciw" nie wygrała przypadkiem opcja "przeciw, idę spać". To mogło by bowiem nie być zbytnio udanym wyjściem z sytuacji przed którą został postawiony. Tenshi przyglądał się strażnikom ze zwykłym dla siebie znudzeniem, zaś w umyśle krążyła nadzieja iż nie będzie musiał uzupełniać jakiś papierów, albo też spędzać całego dnia na szukaniu kogoś kto powie strażnikom ze Iz może wejść. To była by potworna strata czasu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2010-02-05, 17:58

Strażnik niemal odruchowo machnął ręką byś wchodził:
- nowi mają iść do sali audiencyjnej, pierwsze drzwi na prawo.

Po czym znów wracają od nudnego nieco obserwowania terenu dookoła. Nie czekając na nic więcej idziesz we wskazane miejsce, jak się okazuje w środku było kilkunastu ludzi, a przed nimi dość młody mężczyzna z kędzierzawymi włosami, którego skądś kojarzyłeś, a wyklarowało ci się gdy się przedstawia:
- Nazywam się Ryuuzaki Semiri, tego oddziału porucznik. Liczę, że współpraca nasza będzie się dobrze układać. Jak wiecie to oddział badawczy, a was posegregowano ze względu na wasz intelekt przede wszystkim...

Przemówienie oficera raczej sprawia, że masz ochotę ziewać, udaje ci się od tego powstrzymać z wielkim wysiłkiem.

<odpisz w http://bleach.forumpolish.com/kwatera-dywizjonu-12-technologicznego-f30/sala-audiencyjna-t825.htm?sid=a11965d918c1f2eff0b6d5b9af3ab292 >
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   2011-01-31, 21:23

Wizyta u porucznika mogła być czymś niezbyt miłym... w końcu nie zdał raportu i zapewne nie zrobił kilkunastu innych rzeczy które powinien był uczynić, a o których nawet nie pomyślał. Wstał wiec z lekkim ociąganiem czując sporą moc przyciągania łóżkowego. Miał godzinę, co zapewne dla kogoś sumiennego oznaczało by potrzebę pośpiechu... Tenshi uznał jednak, że i tak i tak ma przechlapane, może więc się nieco spóźnić i w ten sposób odwlec nieco godzinę sądu. Zabrał się więc leniwie za przyrządzanie sobie śniadania... chciał zjeść coś prostego i nie wymagającego w przygotowaniu, nie chciało mu się pracować, nawet w kuchni. Dopiero później chciał obmyć się lekko i przybrać w mundur, nie dbając oczywiście specjalnie o wygląd. Związał włosy a później wziął swój miecz... no i wyszedł z kawalerki witając świat głośnym ziewnięciem. Skierował się w stronę zabudowań oddziału dwunastego z zamiarem dostania się do gabinetu porucznika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Kawalerka Izdurbala Tenshi   

Powrót do góry Go down
 
Kawalerka Izdurbala Tenshi
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog