IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Stara fabryka zabawek

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-13, 20:14

Twoje ruchy były za wolne, nim strzała dotarła do celu golem zasłonił jej tor dłonią przez co znaczna część została rozłupana. Zaraz jednak zaczął gnać w twoim kierunku, nie był bardzo szybki, lecz patrząc na jego gabaryty wystarczy raz by trafił...

Starzec stał w miejscu a dookoła niego latała kawałki betonu wielkości śliwki robiąc pewnego rodzaju tarczę, choć mocno nieszczelną.

Rysunek pomocniczy
Spoiler:
 

różowy - sensei
niebieski - golem
żółty - Rezoshi
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-14, 15:12

Pobiegł tyłem 1.Strzela w tym momencie w stronę starca.2 Powtórnie strzela cały czas w biegu.3 Ostatni raz wystrzeliwuje słabą strzałę.4 Zatrzymuje się wyskakując do przodu. Namierza dokładnie cel , celuje prosto w klatkę piersiową.Wypuszcza średnią strzałę ,gdy wystrzeliwuje nadal wkłada w nią rei , jak przy jej tworzeniu.Wkłada w to połowę swojego rei.

Rysunek pomocniczy:
Spoiler:
 
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-14, 22:23

Strzały rozbiły się o latające kawałki betonu:
- Nie tędy droga... odsłoniłeś się.

Wielki golem pędził teraz ku tobie. Nie zdołałeś do końca uniknąć i poleciałeś na pobliską ścianę(-15PZ). Potwór szedł w twoją stronę, do tego ciągle bolało cię w plecach:
- Bezpośredni atak na mnie nie będzie skuteczny, chłopcze.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-16, 20:31

Spojrzał zdumiony na starca ...Pieprzony jest dużo silniejszy.Pobiegł za ścianę.Muszę coś wymyślić , bezpośredni atak nie działa, a co powie na atak od góry.Wystrzelił 3 średnie strzały w powietrze tak aby trafiły starca od góry.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-17, 14:54

Ledwo zdołałeś się podnieść i szykować do skoku, lecz golem zdążył dojść do ciebie. Gdyby nie czytelność ruchów twoja głowa byłaby papką. Zrobiłeś uskok na bok odruchowo, lecz nadal metry dzieliły cię od olbrzyma, który na nic nie pozwalał.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-17, 15:58

Jest dość wolny , możliwe i że przygłupi.Zaraz to nie może być golem...Staruszek kieruje nim jest marionetką . Musi być powiązany rei...Skoczył golemowi pod nogi, biegł w stronę sensei.Wyciągnął rurkę,w biegu szybko stworzył 3 wiązki rei.Żucił nią w stronę golema. Biegł dalej w stronę starca , zmaterializował łuk wystrzelił 2 strzały w powietrze tak aby uderzyły od góry.Wystrzelił jedną średnią w jego stronę .Tylko że powiązał rei ze sobą, starał się ją sterować , gdy ta była około 50cm od starca.Zaciągnął ją do góry, tak aby i ta wystrzeliła z góry.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-17, 20:23

Udało ci się do momentu gdy strzały trzeba było kontrolować. Mimo wszystko twoja kontrola nie pozwoliła ci na precyzyjny strzał, lecz uderzyły one w zawieszenie platformy, która tuż była za starcem. Stara konstrukcja nie trzymała się dobrze, a była spora.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-20, 18:01

Stworzył dużą strzałę , pożarła dość dużo rei.Strzelił w zawieszenie platformy.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-20, 18:31

Strzała dotarła do celu, czarodziej to zauważył - wszystkie kamyki opadły a on ruszył się z miejsca by nie zostać przygniecionym. Miałeś go już na celowniku gdy nagle poczułeś na sobie uścisk ramion. To był golem, twoja chwila nieuwagi sprawiła, że teraz nie dało rady wyrwać się z jego uścisku. Sensei wstał i podszedł:
- Noo całkiem nieźle. Długo ci zajęło wymyślenie sposobu, musisz patrzeć na wszystkie aspekty walki. Do tego są jeszcze dwa zastrzeżenia: łatwo się rozpraszasz, po drugie to chyba do okazów zdrowia nie należysz?

Golem wypuścił cię z uchwytu:
- Idź do domu, jutro się spotkamy - ja cię znajdę. Ty odpocznij. Jeszcze jesteś? Żegnam.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-20, 19:57

Jak mogłem nie sprawdzić , czyn trafiłem golema...Do zobaczenia.Udał się taksówką do centrum , Zjadłbym hamburgera. Wszedł do najbliższego fast foodu.Zamówił 2 hamburgery i frytki.Najedzony poszedł piechotą do domu.Piękna noc ...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-21, 15:55

Szybko oba hamburgery zniknęły. Noc była pogodna, a przede wszystkim było spokojnie: żadnych Pustych, dziwaków z telepatyczną mocą i innych odmieńców. W końcu dotarłeś do swojego domu, został taki jak wychodziłeś, czyli ewidentny brak kobiecej ręki. Spojrzałeś na zegarek, dochodziła 1.00 w nocy.

<Piszemy w Mieszkaniu Mauro>
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-27, 22:10

Yosuke Oni:

Zupełnie nagle, na środku przejścia, ukazały się kolejne drzwi, podobne do poprzednich. Z ich środka biło białe, rażące światło. Cała grupa weszła w nie powoli. Yosuke musiał zamknąć oczy, przechodząc przez kolejną z bram.

Otworzył oczy czując pod stopami twardy grunt. Okazało się iż chłopak stoi na zarośniętym, sporym placu otoczonym licznymi budynkami. Największy wyglądał jak jakaś fabryka. Pomniejsze zapewne stanowiły magazyny, stróżówki, pomieszczenia socjalne i biura kierownictwa. Całość kompleksu była zniszczona, w większości okien nie było widać szyb, zaś z pomiędzy betonowych płytek wyrastały rośliny. Drobne zwierzęta kręciły się po okolicy. Parcela otoczona była w całości dość wysokim, drucianym płotem. Nieopodal ogrodzenia widoczna była delikatna, błękitna bariera.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-10-31, 15:23

Yosuke stanął i spojrzał na cały ten plac boju, jako iż miejsca było sporo miał nadzieję na to, że nikt mu się nie wtrąci do walki. Stał spokojnie spoglądając na innych i czekał na dalsze wytyczne od nauczycieli, chciał począć odsyłanie pustych do SS, czuł już powoli tą ogarniającą chęć wbijania ostrza w ciało pustego, cięcia ich, ogólnie walki która przynosiła mu wiele przyjemności.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-03, 21:18

Opiekunowie grupy rozejrzeli się spokojnie dookoła. Gdy zaś blondynka skinęła głową niższa dziewczyna zaczęła coś klikać na przedmiocie wyglądającym jak telefon komórkowy. Przedmiot ów, dobyty bezpośrednio spod kimona, jakoś dziwacznie nie pasował do całej reszty uniformu shinigami, niemniej najwyraźniej jego funkcją było zapewnianie pewnego stopnia łączności.

Po krótkiej chwili chłopak i niższa dziewczyna ruszyli biegiem w najwyraźniej rozchodząc się po terenie, by pomagać w razie potrzeby. Blondynka zaś odwróciła się do swoich podopiecznych, i uśmiechnęła dość krzywo - Rozdzielcie się i polujcie. Puści wysłani przez XII oddział powinni zacząć pojawiać się za kilka chwil. Bądźcie gotowi. Skuteczność z jaką walczycie będzie oceniana. I pamiętajcie, w razie jakiegokolwiek zagrożenia z którym nie będziecie w stanie sobie poradzić, wyślijcie proste kidou w niebo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-04, 11:47

Yosuke wyciągnął swój miecz i pobiegł znaleźć Sobie miejsce w którym będzie mógł nim spokojnie manewrować, teraz myślał już tylko o walce i o zniszczeniu jak największej ilości pustych, w końcu niedługo zakończy swoją edukacje w akademii i będzie chciał przystąpić do XI oddziału więc nie może się bać byle pustego bądź być słabym.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-05, 12:41

Yosuke ostatecznie zatrzymał się na niewielkim placu otoczonym z trzech stron przez budynki magazynów. Czwarta była otwarta, i najpewniej służyła niegdyś za podjazd dla ciężarówek tudzież innych środków transportu. Sam plac miał wymiary, na oko, 10m na 10m. Budynki otaczające go zbudowane były z blachy zaś ogromne, hangaropodobne wrota wiodące do ich wnętrza zostały zamknięte zapewne już dawno temu. Pomimo tego iż cały plac wylany był betonem, gdzieniegdzie wybijały się przez niego kępki traw lub roślin zbliżonych wyglądem do traw.

Po niespełna dwóch minutach czekania, które dłużyły się do granic niemożliwości, Yosuke zaobserwował otwierające się dookoła czarne bramy. Owym przejściom nie można było zapewne zarzucić monumentalności. By Oni mógł przez nie przejść musiał by się porządnie schylić i przeciskać z trudem. Niemniej to właśnie z tych "czarnych dziur" po niedługiej chwili wypełzły pierwsze stworzenia o białych maskach. Na placu na którym czekał Yosuke postawiło łapy pięć niewielkich potworów, niechybnie symulujących pustych.

Pośród owej piątki nie można było znaleźć dwóch wzajemnie podobnych. Jedna z bestyjek przypominała nieco mieszankę modliszki, z karaluchem. Jego maska wyglądała podobnie do owadziej głowy. Kolejny przypominał zdecydowanie pająka. Stał na 8 ostro zakończonych nogach, które najpewniej służyły również za broń. Następny przypominał sporą jaszczurkę, wyposażoną w długi ogon zakończony kilkoma szpikulcami. Jego podłużna maska sprawiała iż wyglądał na uśmiechniętego. Czwarty unosił się w powietrzu na skrzydłach ważki, zaś jego ciało przypominało nieco wyjątkowo tłustą muchę. Przednie dwie łapy wyposażone były w ostrza o imponujących (jak na wielkość całego stworzenia) rozmiarach. Ostatnie stworzenie przypominało małpę. Coś w rodzaju wyjątkowo dużej kapucynki. Żaden z przeciwników nie przekraczał 140cm wzrostu i pewnie nie ważył więcej niż 40kg. Przeciwnicy wypadli z portali ustawionych w niemal idealnym okręgu dookoła Yosuke.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-06, 16:21

Yosuke lekko się uśmiechnął i podbiegł do pająko-podobnego pustego próbując cięciem dolnym rozdwoić ego twarz jeżeli udało mu się tego dokonać podbiega następnie do jaszczurki i i tnie od góry w skosie jej głowę jeżeli nie przechodzi w defensywę czeka na odpowiedni moment i atakuje cięciem górnym w głowę "pająka". Młody Shinigami Cieszył się z położenia w jakim się znajdował, chciał wszystkich pustych zetrzeć z powierzchni ziemi, ciąć, kopiąc rzucając nimi, najprościej mówiąc pobawić się nimi...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-06, 21:38

Chłopak zaszarżował w stronę pająko-podobnego pustego, zaś ostrze jego katany przecięło maskę stworzenia niemal idealnie na pół. Niewielki, niezbyt imponujący pusty zaczął rozwiewać się na wietrze niczym proch. Oczywiście zabicie pojedynczego, słabego pustego nie było żadnym dokonaniem.

Nim chłopak zdołał podbiec do kolejnego z potworków, coś śmignęło mu nad uchem. Kilka chwil później poczuł ból w okolicy lewego ramienia, zaś krótkie spojrzenie pozwoliło dość łatwo stwierdzić iż mucho-podobny pusty zrobił mu długą ranę. Nie była ona jednak specjalnie głęboka, zaś większym problemem była obecność pozostałych trzech przeciwników. Ogon tego jaszczurczego wymierzony został na kostki chłopaka, który z trudem zdołał odskoczyć. Na jego piszczelach pozostały jedynie niewielkie skaleczenia. Małpo-podobny pusty oraz modliszka zniknęli z zasięgu wzroku Yosuke.

(-9 PŻ)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-07, 15:29

Yosuke lekko odskoczył tak aby mieć widok na pełno pole walki, rozejrzał się do góry oraz za siebie aby znaleźć pozostałych pustych, musiał wyjść z koła aby móc swobodnie walczyć dlatego ścisnął mocniej broń w ręku i wybiegł kawałek przed pustych cały czas będąc skupionym na obronie aby nie dostać kolejnego ciosu. Teraz Yosuke był całkowicie pochłonięty walką i czekał aż któryś z nich do niego wyjdzie aby móc skontrować jego atak, Yosuke cały czas starał się rozglądać aby zlokalizować muchę i modliszkę
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-07, 17:57

Chłopak zaczął rozglądać się, i właśnie tą chwilę wybrała na atak modliszka. Jak się okazało potwór zdołał przemieścić się za Yosuke, i zamachnął się szeroko swoimi ostrzami. Trafienie spowodowało powstanie dwóch długich, acz dość płytkich, przecięć na plecach ucznia. W tedy też Oni odskoczył, by oddalić się od zagrożenia i przyjąć lepszą pozycję obserwacyjną.

Odbiegając kawałek wyrwał się z okrążenia, jednakże w obecnym układzie stał plecami jakieś 2 metry od ściany, podczas gdy wrogowie spokojnie podchodzili do niego. Yosuke już szykował się by zaatakować pierwszego z przeciwników, który podejdzie nieco bliżej. W tedy też poczuł silniejszy powiew wiatru za plecami, oraz... kolejną dawkę bólu. Po raz kolejny mucha drapnęła go, tym razem po plecach, pozostawiając długie, choć płytkie rany.

(-11PŻ)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-14, 13:14

Yosuke chwile po uderzeniu muchy ob kręcił się przy czym zamachnął się mieczem cięciem skośnym aby mucha dostała nauczkę, Rany których doznał choć nie były głębokimi strasznie piekły za co Hollowom strasznie się oberwie jeżeli Yosuke udało się zatłuc muchę odwraca się szybko i patrzy jaka jest jego obecna sytuacja przy czym stoi w pozycji gotowy do obrony
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-14, 14:33

Chłopak odwrócił się tak szybko jak tylko umiał i wraz z obrotem nadał rozpęd swojemu mieczowi. Ostrze trafiło w odwłok mucho-podobnego pustego przecinając go niemal na pół. Ciemna posoka utworzyła długą smugę na podłożu, zaś sam potworek upadł na ziemię w bezruchu. Zapewne zaczął się powoli rozwiewać jednak Yosuke nie miał czasu się temu przyglądać.

Jak się miał okazać, odwrócił się zresztą w idealnym momencie, by uniknąć ostrego ogona "jaszczurki". Ostre szpikulce przesunęły się tuż koło twarzy Yosuke, gdy ten odchylił się do tyłu. Kolejnym ruchem było zaś delikatne odskoczenie do tyłu, gdy modliszka machnęła swoimi, przypominającymi szable, ramionami. Chłopak niemal oparł się plecami o ścianę. W tedy też poczuł jak coś ostrego wbija mu się w kostkę. Ostrych cosiów było kilka, i okazały się być zębami należącymi do małpo-podobnego stworka. Bestyjka leżała podkulona pod ścianą, i trzymała za równo łapkami, jak i ząbkami za prawą kostkę Oniego.

(-4 PŻ)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-15, 18:29

Skurwysyn!! wykrzyknął Yosuke wbijając miecz w ciało małpy która jak mu się wydaje ma małe szanse na uniknięcie tego ciosu, manewr będzie powtarzany dopóki Ciało hollowa nie zdematerializuje się.

Yosuke poczuł ekstazę wywołaną poprzez walkę z imitacjami hollowów, ich bryzgająca krew, tracenie ciał, przecinanie ich tylko zachęcało Yosuke do dalszej walki to uczucie jakby wpadł w jakiś trans i nie zamierzał z niego wychodzić póki nie pokona ich wszystkich.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-15, 21:09

Chłopak opuścił swoje ostrze przebijając bezpośrednio maskę małpy. Ostrze zagłębiło się w jej czole i najpewniej dotknęło betonu. To jedno, jedyne uderzenie sprawiło iż pusty zaczął się rozwiewać. Yosuke miał już na koncie 3 niewielkie stworzenia, jednakże do unicestwienia wciąż pozostały jeszcze dwa.

Owe dwa zaś nie miały zamiaru stać w miejscu jak wryte. Dla tego też ogon jaszczurko-podobnego stworzonka wystrzelił w stronę chłopaka po raz kolejny i tym razem unik nie był aż tak brawurowy. Jeden z kolców uszkodził ucho Yosuke przecinając je niezbyt głęboko, jednakże krwawienie było całkiem obfite. Ból nie był silny, jednak otrzeźwił chłopaka na tyle by następnego ciosu, tym razem wymierzonego przez modliszkę, uniknąć bez trudności zwyczajnie schodząc na bok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-15, 21:18

Chłopak na widok własnej krwi uśmiechnął się jedynie po czym natarł na modliszkę, chciał ją nabić na swoje ostrze i wykorzystać jako tarczę przeciwko jaszczurce póki się nie zdematerializuje, jeżeli dematerializacja nastąpi szybciej niż można by się było spodziewać Yosuke nie czeka na ruch jaszczurki tylko od razu naciera na nią z pełnym impetem starając się odciąć głowę ostatniemu Hollowowi

Yosuke w głębi siebie czuł, że wolałby odnieść większe obrażenia przy prawdziwym pustym niż walczyć z hordą gównianych młodych hollowów których unicestwia bez większego problemu jednak wiedział, że od czegoś trzeba zacząć dlatego nie narzekał w końcu zawsze jest się na czym wyżyć
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-16, 20:29

Katana Yosuke trafiła prosto w modliszkę, jak się jednak miało okazać ciało pustego niemal od razu zamieniło się w pył, i znikło całkowicie z tego świata. Jak się jednak okazało jaszczurka również nie miała zamiaru oczekiwać aż Yosuke ją zniszczy. Atak ogonem był na tyle szybki, by po raz kolejny spowodować powstanie skaleczenia na twarzy Oniego. Tym razem rana pozostała na prawym policzku chłopaka.

Yosuke nie został jednak dłużny. Sam wyprowadził szybko cięcie prosto na maskę przeciwnika rozcinając ją niemal na pół bez zbędnych trudności. Potwór rozpadł się na drobne, jednak, jak się wydaję, zadanie jeszcze się nie skończyło. Niemniej chwilowo nastała cisza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-16, 21:52

Heh, rozgrzewka zaliczona to mogłoby wpaść moje główne danie...

Yosuke stanął w pozycji opanowany oczekiwał na swojego wroga, miał nadzieję, że tym razem wyskoczy coś silniejszego niż te małe hollowy które poszatkował przed sekundą. Cisza mogła znaczyć, że kolejny wróg będzie silniejszym na co liczył przyszły Shinigami, w końcu po to tutaj przybył aby walczyć i sprawdzić swoje umiejętności, ciągle pamiętał o przyrzeczeniu które złożył młodemu Kuchiki i ma zamiar niedługo je wypełnić, pokonać go, zmiażdżyć w zwykłej walce dlatego ciężko ćwiczy oraz chce nabrać jak najwięcej wprawy w cięciu mieczem, poza tym walka pozwalała mu się spełnić, kochał to robić dlatego też swoją przyszłość łączy z XI oddziałem.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-16, 23:56

Po niespełna 5 minutach, które dłużyły się niemiłosiernie, Yosuke zauważył przed sobą otwierające się z wolna czarne przejście. Z takich samych wyszły wcześniejsze potwory, jednak w tym zmieściło by się stworzenie niemalże dwukrotnie większe od zeszłych maluchów. Jak zresztą miało się okazać, w rzeczy samej takowe stworzenie wylazło ze środka. Najpierw w betonowa posadzkę uderzyła dłoń wyposażona w ogromne, jasne szpony, później podobna łapa wbiła końcówki palców w ścianę. Chwilę później Pusty ukazał się w całej okazałości. Z budowy przypominał nieco zniekształconego, i przeraźliwie chudego człowieka. Jego nienaturalnie długie ręce uzbrojone były w potężne szpony, zaś wzdłuż całego kręgosłupa wystawały długie szpikulce. Jego maska wyglądała zaś niczym ludzka twarz opatrzona ogromnymi kłami, oraz nienaturalnie szerokimi kościami policzkowymi. Dodatkowo nie odznaczała się na niej obecność nosa.

Stworzenie niemal od razu spojrzało na Yosuke i zaatakowało błyskawiczną szarżą. Wystarczył ten jeden atak by chłopak zrozumiał ze to nie przelewki. Okazało się iz nie był dość szybki by uniknąć ciosu wielkich szponów. Ostrza wyrwały cztery wielkie rany w lewym ramieniu Oniego, zaś sam potwór zahamował dopiero cztery metry za młodym shinigamim. Z jego pyska dobył się upiorny ryk.

(-16PŻ)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-17, 18:32

Yosuke wstał najszybciej jak potrafił i biegnąc w stronę pustego starał się skoncentrować swoje reiatsu aby być szybszym (+7pkt do szybkości jeżeli uda się ;]) jego szarża była skierowana na lewą rękę pustego, Oni chciał ją uciąć aby Hollow miał jedną broń mniej, skoro ręce są nienaturalnie długie to wydawało mu się iż odcięcie rąk będzie lepszym sposobem niż próba dobicia się do jego ciała. W momencie w którym miecz Oniego będzie w stanie spokojnie sięgnąć hollowa Yosuke stara się uciąć jak największą część ręki potwora błyskawicznym ciosem z zamachu.

Przyszły shinigami cieszył się, że w końcu napotyka pustego z którym zapewne będzie się mógł chwilę pobawić czyli będzie dla niego jakimś wyzwaniem, chciał zobaczyć krew bryzgającą z ran hollowa, chciał znów poczuć głos który będzie go nakłaniał do zabicia, rozlewu krwi.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   2009-11-17, 20:42

Chłopak przyspieszył nagle kierując odpowiednio swoją wewnętrzną energię i zaszarżował na przeciwnika. Odległość jednak najpewniej sprawiła iż pomimo wszelakich starań nie zdołał nawet dotknąć ostrzem ręki pustego. Bestia wybiła się naraz za równo z rąk jak i nóg by wylądować na dachu jednego z magazynów otaczających plac na którym chłopak walczył.

Potwór nie zamierzał chyba jednak czekać do góry przez zbyt długi czas. Zeskoczył niemal od razu po tym jak Yosuke zaatakował, unosząc wysoko swoje szpony. Tuż nad ziemią opuścił swoją "broń" ze sporym impetem. Yosuke zdołał wybić się ze swoich nóg do tyłu, jednak pazury i tak sięgnęły ciała chłopaka pozostawiając na jego klatce piersiowej osiem niezbyt głębokich ran. Mimo wszystko rany krwawiły całkiem porządnie, a do tego górna część kimona Oniego nadawała się już najpewniej jedynie jako potencjalny materiał na szmaty.

(-9 PŻ i odpisz sobie Rei za dopalenie szybkości)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Stara fabryka zabawek   

Powrót do góry Go down
 
Stara fabryka zabawek
Powrót do góry 
Strona 4 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog