Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Biuro Kapitana Shiaby Osaka

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyNie 25 Paź 2009 - 15:23

Biuro służy do odpoczynku kapitana jak i sprawdzania raportów z poligonów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyPon 26 Paź 2009 - 19:06

Gdy już dotarłem do budynków 12 dywizji mijałem kolejne budowle aż dotarłem do ostatniej. Rozejrzałem się i wreszcie znalazłem biuro. Jak już wiedziałem dokąd się udać przyśpieszyłem kroku. Zapukałem trzy razy do drzwi i wszedłem mówiąc
Miałem przybyć więc jestem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyPon 26 Paź 2009 - 22:51

A tak witaj drogi Nobozaku Przywitał cię serdecznie Kapitan.
Widzę że jesteś punktualny to dobrze Dodał i kazał ci usiąść. Rozmowa trwała długo na końcu Kapitan wstał i powiedział: chodź coś ci pokażeWstałeś i udałeś się w głąb biura za kapitanem.Patrz.....Bosatsu i na twoich oczach kapitan wyzwolił Shikai chciałbym żebyś też się tego nauczyłDodał podchodząc do ciebie i wyjaśniając jak on opanował swoje Zanpaktou.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyWto 27 Paź 2009 - 19:09

Słuchałem uważnie jego słów. Chciałem zapamiętać i zrozumieć z tego jak najwięcej. Gdy już opanuję formę shikai mojego zanpakutou moja siła wzrośnie i z jednym pustym pójdzie mi bez problemu i dopiero ich kilku będzie dla mnie wyzwaniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySro 28 Paź 2009 - 15:24

mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości też to opanujesz do takiego stopnia co ja, albo i tego ci życzę może i większego ode mnie. Powiedział do ciebie z sympatycznym spojrzeniem. Widzisz kiedy patrzałem na ciebie podczas walki z pustymi, zauważyłem że posiadasz całkiem dobre zdolności bojowe i zdziwiło mnie to że jesteś w moim oddziale. Ale do rzeczy mam dla ciebie pewna misję, co prawda nie jesteśmy od porządku w Rukongai ale podobno widziano tam jakieś dziwne stworzenie. Udasz się tam wraz z dwom moimi oficerami i zbadacie to zwierze. Gdy to powiedział weszło dwóch oficerów Witaj kapitanie jesteśmy jak wzywałeśWydawali się być jacyś dziwni. Kapitan wstał i cię z nimi zapoznał. Powitajcie proszę Nonozaku który idzie z wami... Powiedział Kapitan z powagą w głosie. Z całym szacunkiem kapitanie, ale to zwykły Shinigami. Damy sobie rade sami on może tylko przeszkadzać....Odpowiedział jeden z oficerów co nagle, brutalnie przerwał głos kapitana. ...podważasz moją decyzję Ashiba? czy wiesz co ci za to grozi? Nobozaku idzie z wami teraz przeproście go i przedstawcie się będziecie pracowali razem czy wam to się podoba czy nie.Odpowiedział Kapitan i zasiadł dalej przy stoliku.
ehh...Przyjmij nasze przeprosiny Nobozaku Jestem Ashiba a ten tam to Giruyu on jest niestety niemową ale jego miecz mówi sam za siebie. Przywitałeś się i ruszyliście w drogę..


Pisz tu - >https://bleach.forumpolish.com/obrzea-miasta-f58/las-przy-starym-strumyku-t953.htm#29140
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyCzw 24 Gru 2009 - 14:59

Wszedłeś do biura skierowałeś się w stronę gabinetu oficera dywizjonu.Ten już czekał na ciebie , witaj usiądź .Przejdźmy do rzeczy ....W Japoni w mieście Karakura robi się coraz goręcej możliwe że już o tym słyszałeś.Wysyłamy jednego członka oddziału aby mógł badać z miejsca gatunki istot mistycznych.Masz zebrać informacje dostaniesz sprzęt badawczy przydzielona ci zostanie kwatera od jutra zaczynasz.Aparatura znajduje się już u ciebie w domu.Bywaj!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyCzw 24 Gru 2009 - 15:05

Wreszcie jakaś misja, a nie testy lub walka z ulicznymi cwaniakami pomyślałem ucieszony tą informacją po czym wstałem i powiedziałem jedynie
Do widzenia i skierowałem się teraz na poszukiwanie kapitana. Spotkanie z oficerem poszło dobrze, bo wreszcie dostałem misję, a teraz ciekawe co ma mi do powiedzenia kapitan. Może coś o sprawie z Vaizardami, bo przecież ojciec niedawno go zaatakował.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySob 26 Gru 2009 - 19:48

Krążyłeś po korytarzach w końcu odnalazłeś go tam gdzie najwięcej przebywał.
W laboratorium panowała tam ciemnota jedynym oświetleniem były liczne monitory.
Witaj Nobozaku...Wyczułem cie po rei wiesz masz je bardzo osobliwe...Lekko mroczne tak jakby u hollowa..Zaśmiał się widzę że ojciec powiedział ci cholera długo z tym wzlekał. Ahh
Jesteś szują tak jak ja nie obchodzi nas nic poza nami...To mi się w tobie podoba przypominasz młodego mię...Tyle ile wiesz o Vizardach starczy ci lepiej nie rozmawiaj o tym z innymi.Gdyby seritei dowiedziało się że znasz prawdę zaraz byś zginął w "tragicznym wypadku"
A poza tym twojej matki nie zabiłem nadal żyła zabrałem jej ciało do laboratorium.Zmarła podczas eksperymentów...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyNie 27 Gru 2009 - 13:00

Słuchając tego zobaczyłem inne oblicze mojego kapitana, prawdopodobnie to prawdziwe. Zawsze był dla mnie miły, ale nie mówił w ten sposób. Wydawał się bardzo spokojny, a tu wychodzi szalony naukowiec. I to mi się właśnie w nim podoba. Jak szalony to i na pewno otwarty na nowości oraz prawdopodobnie posiadający ogromną wiedzę. W pierwszej chwili miałem mieszane uczucia co do eksperymentów na matce, ale jakoś za bardzo mnie to nie poruszyło. Możliwe, że jak mówi, jestem ''szują''. Ciekawe też czemu odradza mi powiększanie zakresu wiadomości na temat Vaizardów. Na razie ma rację, jestem za słaby, by w razie czego porazić sobie z przeciwieństwami, ale w przyszłości zamierzam dowiedzieć się o tym więcej.
Ciekawe... powiedziałem i po chwili namysłu dodałem
Jakie to były eksperymenty? Dowiedziałem się dzięki nim czegoś nowego no i w jakim celu mnie dziś wezwałeś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyNie 27 Gru 2009 - 13:36

Mam dla ciebie narzędzia dla prawdziwego naukowca.Nie ten szmelc do zwykłych badań który dostałeś od oficera.Nagle podał ci przedmiot który wcześniej trzymał w rękach.Spójrz jest to przenośne laboratorium stworzył je tysiąc lat temu mój przodek.Jest one przekazywane z pokolenia na pokolenie syn ojciec.Traktuje cię jak mojego syna , znajdziesz tam wszystkie potrzebne ci narzędzia.Piły pigułki wszelaki substancje trujące, pomogą ci one zobaczyć prawdziwe oblicza gatunków widzimy się za miesiąc.Nie zawiedź mnie! Zaśmiał się po czym odwrócił się od ciebie, usiadł na fotelu i wtopił swój wzrok się w monitor.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyNie 27 Gru 2009 - 13:40

Jak syna... To dobrze, skorzystam z tego jak najbardziej będzie się dało pomyślałem po czym wziąłem od niego to przenośne laboratorium, podziękowałem i opuściłem jego biuro. Od razu skierowałem się do domu po drodze oglądając podarunek od kapitana Shiaby.
Ciekawe co on takiego we mnie zobaczył, że nagle traktuje mnie jak syna. Pozostając sobą przy nim mogę sporo zyskać myślałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyWto 29 Gru 2009 - 12:35

Wróciłeś do domu wiedziałeś jak otwiera się laboratorium.Przycisk znalazłeś na spodzie bałeś się otworzyć go w drodze aby nie wywołać tym sensacji.Wróciłeś do domu przed domem stała skrzynka, a do niej przyczepiona kartka"Nobozaku Sougito"


Pisz w domu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyPon 26 Kwi 2010 - 14:14

Tenshi,

Kapitan usiadł a ty stałeś przed nim, przez moment grzebał w papierach gdy w końcu wyjął teczkę, zdołałeś zauważyć że jest opatrzona twoim nazwiskiem. Po chwili kapitan się odezwał:
- uzdolniony magicznie, zna podstawy szermierki, w walce wręcz wyniki marne. Egzaminy pisemne bardzo dobre. Wykazuje brak inicjatywy, ducha walki. Posiada zanpaktou... zdolny leń, wielki potencjał u nieodpowiedniej osoby... a może właśnie odpowiedniej? Wielu nie rozumie z czym się wiąże posiadanie mocy. No, ale to nie pora na truizmy, będę miał zadanie dla ciebie, ale wpierw odpocznij. Jutro to obgadamy.

Rzucił ci sakiewkę z pieniędzmi:
- Masz tu 30 ryo, należą ci się. To do jutra chłopcze, zgłoś się do mnie albo do porucznika, najczęściej siedzi w laboratorium.

Po czym wstaje i sam idzie w tamtą stronę, zapewne sprawdzić jak idą badania nad pochwyconą istotą.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyWto 27 Kwi 2010 - 20:43

- Eeee... dziękuje? - Tenshi wolał milczeć w obecności starszych stopniem i doświadczeniem. Osobiście nie bał się jakoś specjalnie kapitana, chyba, że wstyd nazwać można strachem. Wstydził się bowiem odzywać w takim towarzystwie, a dodatkowo Kapitan zdawał się mieć o nim dobre zdanie. To zdecydowanie nie było odpowiednie. W końcu, według oceny Iza, nie wyróżniał się za bardzo niczym, no może poza lenistwem. No i nieźle gotował, choć to chyba nie było składową ogólnej oceny wydawanej przez przełożonego całego oddziału. Słysząc zaś iż ma otrzymać dodatkowe zadanie skinął jedynie głową i powiedział cicho. - Eeee.. oczywiście...

Początkowo nie zareagował ani trochę na sakiewkę z pieniędzmi, zwyczajnie nie patrzył w ogóle w kierunku Kapitana. Skupiony był na rozgryzaniu architektury posadzki znajdującej się tuż przy jego stopach... no w każdym razie wpatrywał się w podłogę. Woreczek uderzył wiec w klatkę piersiową Tenshiego, który podniósł go z podłogi wyraźnie zdziwiony. - D... dziękuję?

Gdy zaś został sam był już całkiem zdezorientowany. Zapewne powinien odpoczywać na terenie oddziału albo coś, ale zwyczajnie nie miał pojęcia gdzie mógł by to zrobić. Oczywiście zapytać się nie miał zamiaru. W końcu milczenie było mniej męczące. Postanowił więc odszukać wyjście z oddziału i ruszyć na zakupy, oraz do własnej kwatery. Po drodze od wyjścia z oddziału chciał obmyślić trasę, tak by jak najmniej się nachodzić a i tak dostać składniki potrzebne do wykonania szybkiej i dużej koalicja. Tenshi był głodny i zmęczony, dla tego też wolał wybrać trasę najkrótszą. Marzył o przekąszeniu czegoś i kąpieli, a następnie o kilku... bądź kilkunastu, godzinach snu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyWto 27 Kwi 2010 - 22:48

Wyszedłeś z biura kapitana, widziałeś jeszcze jego tył jak się udaje w innym kierunku. Nie bardzo się orientowałeś w strukturze oddziału, błądziłeś nie bardzo nawet wiedząc gdzie jest wyjście. W końcu trafiasz na coś ciekawszego. Twój zapach kieruje cię w stronę czegoś co można nazwać prostą drogą do pełnego brzucha.

Nie wahając podążasz w tamtym kierunku. Po kilku chwilach docierasz na miejsce, jak się okazuje grupka tych samych ludzi, z którymi byłeś lesie smażyła kawałki mięsa na metalowej kratce, a pod nią żarzyły się na czerwono węgle. Wiedziałeś jednak, że nie tylko mięsko, ale też i przyprawy tworzą dobry zapach, który cię tu zaprowadził. Poznałeś też znajomy głos, który należał do Gomyou:
- Ooo Tenshi, chodź do nas! Właśnie tylko ciebie nam brakowało, ale słyszeliśmy, że na dywanik do kapitana poszedłeś. Opowiedz nam coś no i spróbuj potrawki mojego pomysłu.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyCzw 29 Kwi 2010 - 12:00

Iz bez zbędnego oczekiwania ruszył w stronę grupki osób, z którymi zajmował się problemami botanicznymi w dziwacznym lesie. Nie było już zresztą teraz ratunku, skoro został rozpoznany i przywołany to musiał podejść chociaż na chwilę, tym bardziej iż jedzenie wydawało się być bardzo zachęcające, zaś głód doskwierał coraz bardziej. Nim ruszył w stronę innych machną więc jedynie dłonią by się przywitać.

Nim się w ogóle odezwał skorzystał z zaproszenia i spróbował potrawki. Jedzenie miało zdecydowanie zbawienny wpływ na samopoczucie Tenshiego. Będąc głodnym nie potrafił by się bowiem porządnie skupić na czymkolwiek innym. Dopiero po pochłonięciu niewielkiej porcji próbnej postanowił zabrać głos, o ile oczywiście miał ku temu sposobność.
- Chodzi o tego faceta w białym płaszczu? Gadał coś bez sensu... - Iz nie zamierzał opowiadać szczegółów rozmowy. Nie chciał tego z dwóch powodów, po pierwsze nie chciało mu się, po drugie nie ufał ani młodym ani kapitanowi. Dla tego też dyskrecja była lepszym wyjściem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyCzw 29 Kwi 2010 - 23:46

Twoje słowa jakby uraziły kilku z nich:
- nie mów tak o kapitanie! To bardzo mądry człowiek, nie tylko wielka siła jest potrzeba do bycia na takim stanowisku, zwłaszcza w oddziale XII.
- być może dostaniesz jakiś ciekawy przydział.


Gomyou jakby nie ruszało to co powiedziałeś, zdecydowanie skupiał się na jedzeniu i być może słuchaniu tego co macie do powiedzenia. Po chwili przyszły też inne pytania:
- Ciekawe czy nas poślą w tamto miejsce raz jeszcze, w sumie nie jesteśmy gotowi na to.
- To fakt, ale to w sumie ciekawe. Skoro można zmienić powłokę duszy to czy można ją polepszyć? Ponoć drugi w historii kapitan oddziału to potrafił.
- Tak, ale był też szaleńcem... i ponoć nie do końca normalny. Dla eksperymentu i wiedział zrobiłby wszystko, dosłownie.
- A ty Tenshi, chciałbyś do czegoś dociec? Jakaś zagadka, którą chciałbyś rozwiązać.


Pytanie było zadane przez Gomyou, ale po tym pytaniu wszyscy zamilkli, jakby byli niezmierni ciekawi twej odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySob 1 Maj 2010 - 0:28

Tenshiemu bardzo szybko przemknęły przez łeb wspomnienia, kojarzące się raczej ze snami. Wizja dziwacznej i przerażającej bestii oraz osoby ukrytej w płaszczu grającej na flecie. Tak, te zagadki zdecydowanie go dręczyły, zaś jeśli miał by czegokolwiek dociekać, to były by to właśnie odpowiedzi związane z rozlicznymi pytaniami nagromadzonymi w okół tych wizji. Oczywiście chłopak nie miał w planach dzielić się tymi przemyśleniami z rówieśnikami. W sumie nie zamierzał dzielić się nimi z kimkolwiek.
- Eeeee... dociec? To zwykle strasznie kłopotliwe. Po co miał bym czegoś dociekać co? - stwierdził znudzonym głosem, z nadzieją iż inni znudzą się jego osobą. W końcu ciągle gadał tylko nudne rzeczy nie opowiadając nikomu o niczym ważnym. W tan sposób traciło się rozmówców... prawda...?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyPon 3 Maj 2010 - 22:51

Widać było zawód towarzyszy, zapewne spodziewali się błyskotliwszej odpowiedzi. Mimo to ciągnęli dalej rozmowę. Nie specjalnie cię zajmowała, przez poruszenie tego tematu wróciły myśli o snach.

Nim się zorientowałeś, już zmierzchało. Reszta powoli zaczęła się rozchodzić. W końcu zostałeś ty i Gomyou:
- Ja idę się już położyć, jutro pewnie kolejne rozkazy przyjdą, to nie wczasy w końcu. Trzymaj się.
Po czym wstał i poszedł sobie.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyPon 10 Maj 2010 - 10:36

- Ta... dobranoc... - Tenshi również dobrze wiedział iż nie będzie miał jutro urlopu. Zamierzał więc zjeść resztki potrawki (o ile jakieś zostały) a następnie ruszyć w stronę swojego mieszkanka. Trzeba było się bowiem gdzieś wykąpać, a nie był pewny gdzie można to zrobić w oddziale dwunastym. Dodatkowo trzeba było również się przespać. Oczywiście mógł by spać dokładnie tam gdzie teraz siedział, ale higiena osobista wzywała. Lenistwo mogło być przyjemnością, ale wciąż istniały pewne obowiązki, takie jak mycie się. Poza tym drzemka w łóżku nie mogła Tenshiemu zaszkodzić.

Młody powrócił więc do szukania wyjścia z terenów dwónastki, jeśli jednak znalazł by przypadkiem po drodze łaźnie spróbował by tam skorzystać z kąpieli właśnie tam. Oczywiście warunkiem było by w środku nie było nikogo, w kocu kąpanie się w towarzystwie nie należało do przyjemności, tym bardziej iż Iz starał się ukrywać bliznę na plecach.

Gdyby znalazł łaźnię na terenie oddziału, poczekał by aż opustoszeje. W tedy też skorzystał z dobrodziejstwa wody i umył się dokładnie. Następnie spróbował by wrócić do miejsca w którym przyszło mu spotkać ludzi, z którymi był na misji. Tam też ułożył by się tak wygodnie jak umiał i znasnął.

Gdyby zaś Tenshi szybciej znalazł wyjście z terenów oddziału, ruszył by do swojego mieszkanka by wziąć porządną kąpiel i zdrzemnąć się spokojnie aż do naturalnego obudzenia. Oczywiście wolał by załatwić za równo sen, jak i kąpiel, w budynkach oddziału, jednakże nie miał zamiaru pytać nikogo o drogę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyPon 10 Maj 2010 - 22:22

Końcówka tego dnia okazała się łaskawa, jak tylko wstałeś z ostatnimi dwoma kawałkami mięsa udałeś się i po kilku minutach natrafiłeś na łaźnię, do tego pustą. Kąpiel bardzo dobrze na ciebie podziałała, choć też nieco usypiająco. Nie mając ochoty nigdzie się już ruszać, ułożyłeś się pod drzewkiem i zasnąłeś.

Poranek dość brutalnie obudził cię promieniami słońca, zwróciłeś uwagę, że było wcześnie zważywszy, że nie było aż tak jasno mimo letniej pory. Co bardziej dziwne, wcale już nie chciało ci się spać, z drugiej strony nie bardzo miałeś pomysł co robić o tak wczesnej porze. Jedynie co to pobliski barak o solidnej strukturze i tabliczce z dziwnym symbolem, który cię intrygował, nie przypominał znanego ci ideogramu.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyWto 11 Maj 2010 - 23:23

Tenshiemu nie chciało się spać. Chłopak, zaraz po obudzeniu, przeszedł autentyczny szok psychiczny. Niezbyt często zdarzało się iż nie chciało mu się spać. Zwykle wolał wylegiwać się cały dzień niż zwlec z łóżka. W pierwszej chwili zaczął podejrzewać iż jest to objaw jakiejś dziwacznej choroby, później jednak stwierdził iż powinien przestać panikować. Zamiast tego otrzepał się z trawy oraz innych rzeczy które przez noc przywarły do jego ubrania. Następnie zaś ruszył powoli w stronę intrygującego budynku. Nie spieszył się z dwóch powodów, nie chciał wyglądać jak by kogoś szpiegował, no a poza tym chciał jeszcze trochę przyjrzeć się budowli z daleka. W ten sposób w końcu lepiej oglądało się zewnętrzną cześć wszystkich budowli.

Gdy zaś zbliżył się w końcu do drzwi baraku zamierzał przyjrzeć się dokładniej dziwacznemu symbolowi. Może chociaż niewielki jego fragment kojarzył by mu się z czymś co widział wcześniej? Gdyby dokładne skanowanie symbolu nie wykazało żadnego niebezpieczeństwa, Tenshi zamierzał zapukać cicho do drzwi. Wolał nie pchać się do środka nieznanego budynku na chama. Mogło to się skończyć wcale nieprzyjemnie. Gdyby nie było odpowiedzi na pukanie powtórzył by manewr, ale tym razem głośniej. Warto było sprawdzić czy osoby siedzące w środku nie mają problemów ze słuchem. Próba ostrożnego uchylenia drzwi była by ostatecznością.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySro 12 Maj 2010 - 20:12

Spojrzenie z bliska na znak niewiele dało, budynek nie wyglądał strasznie: żadnych czaszek, groźnych ornamentów, znaków. Nawet drzwi na bardzo solidne nie wyglądały. Nie widząc przeszkód zapukałeś. Drzwi same się otworzyły, widocznie były niedomknięte. Chciałeś je już zamykać, ale spojrzałeś i zobaczyłeś korytarz przypominający muzeum: wolny środek, a po bokach eksponaty w szklanych pojemnikach: czasami bardzo nierzucające się w oczy pudełka, kulki czy kije po dziwaczne stworzenia, nieraz znajdujące się w mniejszym jeszcze pojemniku.

Małe dopiski wyjaśniały ogólnikowo co od czego jest, na samym końcu natomiast znajdowało kilka dużych monitorów, na których znajdowały się jakieś zapiski, stanęło na jakimś mieczu, który zresztą obok leżał. Do jego Tsuby przyczepiona była plakietka: obiekt DF078.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySro 12 Maj 2010 - 22:36

Tenshi zaniepokoił się mimo wszystko. Muzea mogły wyglądać nieźle w środku dnia, gdy były pełne ludzi. W takich okolicznościach jednak przypominały by raczej coś w rodzaju kostnicy, tyle że takiej w której nie bardzo liczą się prawa czasu i przestrzeni. To zdecydowanie zaś nie było by przyjemne miejsce. Dziwaczne stwory w słoikach też nie zdawało się zmniejszać nieufności, jaką Tenshi odczuwał w stosunku do tego miejsca. Ostatecznie jednak zdobył się na to by wejść do środka i zacząć się rozglądać. Sprawdzał kolejne etykiety idąc powoli i garbiąc się niczym gargulec. Gdy zaś dotarł do monitora zaczął uważnie studiować zapiski na nim widoczne. Wolał by nie zrobić czegoś, co mogło by spowodować katastroficzne skutki. Obiekt DF078 nie było nazwą, która zachęcała do gwałtownych czynów związanych z przedmiotem o tej nazwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyCzw 13 Maj 2010 - 17:16

Na monitorze były wyświetlone dane:wymiary, opis rękojeści, cechy reiatsu świadczące o tym, że właściciel nie był typem magika, a typowego wojownika, ostrze nosiło w sobie reiatsu - wszystko to świadczyło, że jest to czyjeś zanpaktou. Spojrzałeś też, że właścicielem był Roten Yaiba co nic ci nie mówiło.

Chciałeś już pójść gdy przyszło ci do głowy, że może w bazie danych jest coś o tobie.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyCzw 13 Maj 2010 - 22:29

Tenshi zapewne całkiem zignorował by ów dziwaczny miecz, gdyby nie okazało się iż należy on do kogoś. Oznaczało to z temu komuś ów miecz odebrano, co zaś oznaczać mogło iż ten ktoś popadł w nieliche kłopoty zaś wyniesienie ostrza przysporzyło by Izowi górę ogromnych problemów. Mimo to zamierzał, o ile poradzi sobie z obsługą maszyny, przejrzeć na szybko informacje o tym nijakim "Roten Yaiba". Tenshi bowiem raczej tego po sobie nie pokazywał, ale zainteresował go dość mocno fakt odebrania zanpakutou. Myślał bowiem iż miecze te są połączone z duszą osoby.

Oczywiście po szybkim rzuceniu informacje związane z osobą o imieniu "Roten Yabia" (o ile oczywiście jakiekolwiek znalazł) zamierzał sprawdzić czy możliwe jest znalezienie informacji o nim samym. W końcu zawsze warto jest wiedzieć co wiedzą i co myślą o tobie przełożeni. Poza tym skoro drzwi były otwarte, to muzeum to raczej nie należało do pilnie strzeżonych ośrodków, w takim zaś wypadku raczej każdy z dwunastki mógł skorzystać z zawartych tu informacji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySob 15 Maj 2010 - 14:53

Po ostrożnym wybadaniu klawiatury oraz tego co jest na monitorze zabrałeś się za wyszukiwanie, panował tu spory porządek, gdy wyszedłeś z katalogu okazało się, że Roten musi być przestępcą, bo tak też był podpisany folder. Przeszedłeś szybko do folderu "XII oddział". W środku po krótszej chwili odszukałeś swoje nazwisko, otworzyłeś plik. W środku niewiele było, wszystko właściwie sam wiedziałeś:

Imię: Izdurbal
Nazwisko: Tenshi
Wiek: 15
Pochodzenie: rukongai
Zanpaktou: imię niepoznane, brak znaków szczególnych w wyglądzie. Wykazuje duże wahania reiatsu, którego konstrukcja jest nieznanego pochodzenia...

dalej właściwie był twój życiorys. Była nawet uwzględniona aktywność w stołówce. Wychodziło na to, że jesteś obserwowany przez Gotei, choć być może jest to standardowa procedura, w końcu nie podali przepisów, które dawałeś. Chciałeś już porównać gdy nagle ktoś położył dłoń na twym ramieniu czemu też towarzyszył głos kapitana:
- Hejka, widzę że przeglądasz dane. Bardzo mnie cieszy, że cechuje cię ciekawość - to ważna cecha w tym oddziale. Coś szczególnie przyciągnęło twoją uwagę?
Po czym siada na krześle obok w oczekiwaniu na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptyPon 17 Maj 2010 - 23:26

Tenshi niemalże zszedł na atak serca gdy coś dotknęło jego ramienia. Odskoczył odruchowo starając się przy tym obrócić w stronę domniemanego zagrożenia, czego konsekwencją było potknięcie się o własne nogi. Chłopak upadł na ziemię uderzając twardo tyłkiem o posadzkę. Słysząc głos kapitana uspokoił się jednak na tyle by nie próbować już dalej uciekać. Nie zamierzał też zresztą wstawać, stęknął jedynie cicho z bólu i zerknął na swojego przełożonego.
- Ten... można by tak nie straszyć? Serducho mi wyskoczy następnym razem... - odparł markotnie umiejscawiając w swoim głosie wszystkie zarzuty, jakimi obdarzał siebie za tak marną reakcje. Z drugiej strony, bycie tchórzem mogło by całkiem nieźle zmienić jego życiową pozycję. Zamiast stać na pierwszym froncie oddziału dwunastego mógł by zostać tutejszym... kucharzem?

- Od razu ciekawość... - Iz starał się znowu zacząć wyglądać jak by wszystko było równie interesujące jak zależności polityczne pomiędzy sejmami, senatami oraz premierem i prezydentem. - Nie wiedziałem, że zamyka się czyjeś zanpakutou w magazynach... Co facet przeskrobał?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySro 19 Maj 2010 - 16:04

Kapitan przyjął twoją uwagę z uśmiechem, zdawało się, że nie potraktował jej serio, bardziej jak coś dowcipnego. Nie widać było też aby spoważniał przy twoim pytaniu:
- Ah ten, to w ogóle dziwny koleś. Został shinigami, a zarazem nie umierając. Od tego czasu zdążył przeskrobać to i owo, w końcu to się nie spodobało i wrzucono go do więzienia. Stamtąd uciekł, zresztą nie dziwię się, bo stamtąd warunkowo się nie wychodzi. Teraz jeszcze dochodzi oskarżenie o zabicie oficera II oddziału.

Spojrzał na zanpaktou, a po chwili wziął je w dłonie opierając na jednej rękojeść, na drugiej na płasko ostrze:
- to miało nam pomóc go zlokalizować, ale nic z tego nie wyszło. Według raportu jak uciekał miał zanpaktou, może to dlatego. Nikt nie miał nigdy dwóch osobnych zanpaktou, ciekaw jestem co on ma w tej chwili... twój zanpaktou też jest ciekawy, jak ci idzie poznanie z nim?
Odłożył miecz na blat i spojrzał wyczekująco na ciebie.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket89/100Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Biuro Kapitana Shiaby Osaka Pbucket161/168Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty_bar_bleue  (161/168)

Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka EmptySro 26 Maj 2010 - 16:04

- Poznanie? - Tenshi podrapał się po potylicy spoglądając w sufit. Nie miał bladego pojęcia w jaki sposób ująć swoje marne próby poznania czegokolwiek, co zastał w tym świecie. Poza tym zdziwiło go to, iż czuł że może zaufać kapitanowi. Ten człowiek wyraźnie zdawał się robić wrażenie kogoś, kto pomoże swojemu podopiecznemu. Mimo to Iz długo zastawiał się nad tym czy odpowiedzieć zgodnie z prawdą.
- No, nie jestem najlepszy ani w niszczeniu światów ani grze na flecie, tyle się dowiedziałem... - odrzekł w końcu po dobrych czterdziestu sekundach intensywnego rozmyślania, maskowanego mod miną kompletnego znudzenia. Całą wypowiedź zakończył zaś skrzywieniem warg w grymasie niezadowolenia oraz rozłożeniem dłoni w wyrazie bezradności.

Chłopak nie był pewny co powinien myśleć o tym Yaiba i jego dwóch osobnych zanpakutou. Nie był zbyt dobrze obeznany z zasadami rządzącymi istnieniem zastępczych shinigami, dla tego też nie wiedział też o co do końca chodziło z byciem shinigami bez umierania. Wiele rzeczy nie pasowało do siebie, a t oznaczać mogło tylko iż Tenshi potrzebował by odpowiedniego kleju by cała myślowa konstrukcja stanowiła jedność.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Kapitana Shiaby Osaka   Biuro Kapitana Shiaby Osaka Empty

Powrót do góry Go down
 
Biuro Kapitana Shiaby Osaka
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gabinet Kapitana Dywizji
» Biuro
» biuro dywizji
» Biuro oficerskie
» Biuro pani Kapitan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 12 (technologicznego)-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje