IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Korytarz

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
CZaras

Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2013-02-14, 20:58

- W sumie coś racji masz. Powiedziała dziewczyna po chwili zadumy z prawą ręką usytuowaną na głowie i drapiącą ją intensywnie. Po fakcie zdającą sobie sprawę, że zniszczyła fryzure i uklepującą włosy energicznie. Po Twojej drugiej wypowiedzi zaśmiała się uprzejmie i skomentowała:
- No wreszcie mówisz jak facet. Ale uważaj, bo jak się za bardzo napalisz to ktoś Ci może sprać tyłek. Po czym dodała jeszcze:
- Chodź. Zajęcia Hakudy było napisane, że mają być na zewnątrz za akademią. Następnie przyspieszyła. Ruszyliście jednym korytarzem, potem drugim z taką prędkością, że pojawiała się myśl, iż Kumiko tak naprawdę nie wie gdzie idzie i losowo wybiera drogę licząc na fart. Czy tak było nie wiadomo, ale faktem było, że dotarliście do drzwi na zewnątrz. Było tłoczno z uwagi na zebranie się ludzi, którzy chcą wychodzić na zajęcia na dworze z tymi, którzy wracali do środka przerwy pędząc na jakiś wykład. Po chwili, jednak byliście na zewnątrz. Pogoda była nadal ładna. Przeszliście kawałek za akademie i znaleźliście się na trawniku, w którym gdzieniegdzie nie było trawy, tylko ubita ziemia. Spowodowane to było widocznym eksploatowaniem tego terenu w dość intensywny sposób. Gdzie trawa była, była ona ubita, ale mimo wszystko wyglądało bezpiecznie. Na środku polanki znajdowało się zaznaczone taśmą spore koło, na którego widok Kumiko wpadła w euforie:
- Arena, arena, arena! Będzie fajnie! Krzyknęła po czym chwyciła Cię za rękaw i pociągnęła w kierunku studentów, którzy się zebrali. Widocznie sensei'a jeszcze nie było.
-------------------------
http://bleach.forumpolish.com/t295-teren-otwarty-za-akademi <--- pisz tutaj
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2018-05-23, 22:49

Aoto - Kuchiki Kisuke

Zajęcia z Inaharą minęły mu stosunkowo szybko. Powoli przyzwyczajał się do zmęczenia jakie wywoływały ćwiczenia potężnie zbudowanego Shinigami przez co jakoś lepiej to znosił... zresztą nie tylko on, cała klasa poza tymi najlepszymi radziła sobie coraz lepiej. Może nie był to ogromny skok jakościowy, ale przynajmniej już rzadko kto padał na twarz podczas biegów, a to już coś... choć z drugiej strony medalu faktem jest też to, że z początku progres jest najbardziej zauważalny, a im dalej tym trudniej go dostrzec. Na zajęciach z Hakudy nauczyciel pokazał im podstawowe bloki każąc im się ich uczyć, a potem praktykować na sobie w parach. Po tym nadeszła dłuższa przerwa związana z tym, iż Mito wypuścił ich nieco szybciej, po tym nadchodziły mogące napawać strachem lekcje Sekine Sensei. Od poszukiwań dobrej wymówki umysł Kuchikiego odwiodło wołanie. Oto na korytarzu, na którym przebywała jego grupa, tuż przed dojo stanął jakiś chłopak i nagle zakrzyknął:
- Hej koty! Szukam niejakiego Kuchiki Kisuke! Wiecie może, który to!? - chłopak miał koło dziewiętnastu lat, stał w lekkim rozkroku z rękoma opartymi na biodrach, a na twarzy gościł szeroki uśmiech. Był wysoki, o dość smukłej budowie, z czarnymi rozczochranymi włosami, delikatnie opaloną skórą, trzydniowym zarostem, czarną rozczochraną fryzurą oraz zadartym nosem... no i u jego obi, również zatknięta była katana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
120/196  (120/196)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2018-05-24, 04:27

*Co by tu powiedzieć... może to? Nie to raczej zły pomysł. W to na pewno nie uwierzy Sekina sensei. Nie chce nawet się zastanawiać jakie piekło mi zgotuje dzisiaj, jeśli nie wmyślę dobrej wymówki. Może po prostu powiem, że zemdlałem na ławce i obudziłem się dopiero nad ranem. Jest to chyba jedyna moja szansa.* Drapie się pogłowie, kiedy intensywnie myśli o wymówce.
Kiedy tylko na korytarzu padło jego imię, przestał myśleć co takie może go czekać na zajęciach z zanjutsu. Podniósł rękę do góry i poszedł w stronę bruneta, cały czas się uśmiechając.
-To ja jestem Kuchiki Kisuke. W czym mogę pomóc Senpai?- Ukłonił się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2018-05-24, 10:58

- To Ty powiadasz? - uczeń ze starszej klasy spojrzał na niego lustrując go od stóp do czubka głowy i mruknął pod nosem - Katana jest... to by się zgadzało. - co zdaje się, że mówił bardziej do siebie, niż do kogokolwiek innego w okolicy, by po tym wyszczerzyć zęby w jeszcze szerszym uśmiechu i powiedzieć:
- Nazywam się Shiba Eizo i będziemy od teraz razem współpracować... głupio jednak tak gadać na korytarzu, więc... - po czym odchrząknął, podrapał się po głowie i z pewnym zażenowaniem zapytał - Jesteś może pełnoletni? - by spojrzeć na szlachcica z ciekawością i obserwując go uważnie jakby właśnie oceniał jego wiek po wyglądzie.

Ostatnio zmieniony przez CZaras dnia 2018-05-24, 11:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
120/196  (120/196)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2018-05-24, 11:46

-Miło mi Cię poznać Shibo-Senpai.- Kiedy padło pytanie o wiek Kisuke lekko się zdziwił, kiedy nowo poznany starszy kolega zapytał go o wiek. Nie wiedział, o co może mu chodzi. Odchrząknął i równie zażenowany wypowiedział cicho. -W grudniu skończę 17 lat.-
-Rozumiem, że jesteś opiekunem, który został mi przydzielony. Jeżeli mogę zapytać na czym, będzie polegać dokładnie Twoja rola. Dyrektor i pani porucznik piątego oddziału powiedzieli tylko, że będziesz obserwował mój rozwój?-
Uważnie przygląda się Eizo.
*Wygląda na odpowiedzialnego, ciepło od niego bije więc powinien być w porządku. Raczej się dogadamy. Już nie mogę się doczekać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2018-05-24, 12:49

- Co po nazwisku to po pysku, młody. - powiedział wesoło starszy uczeń. Na odpowiedź szlachcica Eizo nieco się zasępił. - To raczej nie wypada Cię zaprosić na sake... - burknął drapiąc się po brodzie bardziej do siebie, niż do swego rozmówcy.
- Właśnie myślę o miejscu, w którym moglibyśmy się spotkać, żeby o tym pogadać... bez pośpiechu młody. - odpowiedział z uspokajającym gestem członek rodu Shiba. Po tym pstryknął palcami z miną mówiącą coś w stylu "eureka" i powiedział - Koło dziewiętnastej czekam na Ciebie przed głównym wejściem do akademii... pasuje Ci taka godzina czy masz jakieś plany? - zapytał spoglądając na niego pytająco. Twarz Eizo przez całą te rozmowę wyrażała jakieś emocje, wraz z tym co mówił zmieniała się ekspresja na jego twarzy. Widać, że był młodym mężczyzną, który okazywał w dość otwarty sposób swe uczucia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
120/196  (120/196)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2018-05-24, 13:09

Z zachowania jakie Eizo prezentował chłopak wywnioskował, że brunet zachowuje się jak starszy brat, a przynajmniej tak mu się wydaje. W końcu jest jedynakiem, a swojego kuzyna zna dopiero od wczoraj.
-Nie miałem dzisiaj nic specjalnego w planach. Czyli widzimy się o 19 pod wejściem do akademii.-
Po ostatniej nauczce, która padła ze strony jej Ojca nie zamierza pierwszy odchodzić i się żegnać,  wyczekuje, aż to Eizo zacznie pierwszy. Wraca pod wejście na dojo i czeka. W jego głowie kłębią się myśli jedne pozytywne i drugie negatywne. W końcu spotkał opiekuna, który mu wyjaśni wszystko, ale zanim to nastąpi musi przetrwać złość Sekiny.

Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2018-05-24, 23:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
420/420  (420/420)
Punkty Reiatsu:
751/751  (751/751)

PisanieTemat: Re: Korytarz   2018-05-24, 22:33

Eizo nie sprawiał wrażenia osoby, która przykładałaby tak wiele uwagi do kwestii szacunku do jego osoby jak głowa rodu Kuchiki.
- No to jesteśmy umówieni, strzałka! - powiedział, kiwnął mu ręką i odwrócił się na pięcie, by udać się w swoją stronę, nawet sposób w jaki chodził wydawał się zupełnie wesoły, bo bujał się przy tym śmiesznie. W końcu nadeszła Sensei Sekine, by gestem ręki zaprosić ich do Dojo.

Piszemy tutaj
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Korytarz   

Powrót do góry Go down

Korytarz
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2