Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 #79 - Nukarumi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-10-27, 20:47

Wyglądało na to, że Martell się pojawił i ten Shinigami wcale nie miał rozbujałego, nieco absurdalnego poczucia humoru. Albo sam lubił żartować, a nie lubił gdy ktoś to robił. Ciężko stwierdzić. Tak czy siak był to pewien zawód dla Arrancara.
- To najciekawszy rodzaj szantażu jaki wobec mnie zastosowano. - Zaśmiał się, bo dobry humor wcale go nie opuścił.
- Ale nie trzymam urazy. W sytuacji braku zaufania, musisz zrozumieć czemu i ja wypytuje osobę o takich... Atrybutach. - Rzekł znacząco wskazując na katanę, bo strój uznał, że jest sprawą oczywistą. Uznał, że zaryzykuje i powie o co mu chodzi, choć bez wielkich szczegółów.
- Nic tak hmm... Krótkoterminowego, jednorazowego. Poszukuję zorganizowanej grupy, która byłaby na tyle ciekawa, że nie przeszkadzałaby jej współpraca z Arrancarem. Takiej, która poszukiwałaby tego co nas łączy, a nie dzieli. Konkretniej interesu. - Wyjaśnił obserwując twarz mężczyzny mając nadzieje, że z niej będzie w stanie wyczytać więcej niż z tej kapitana.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-10-28, 20:49

Nagato spojrzał na swoją broń, po czym wskazał podbródkiem na korbacz Martella.
- Twoje atrybuty są odrobinę większe.
W odpowiedzi na wyznanie arrancara shinigami wydał z siebie gardłowy pomruk. Wydawał się jednak zadowolony, a przynajmniej jego mina zrobiła się mniej ponura.
- Jeśli rzeczywiście poszukujesz tego to... ten dzień jest dla ciebie szczęśliwy. - Uśmiechnął się blado, a może był to tylko chwilowy tik? - Moi kamraci nie odrzucają nikogo kto prezentuje pewien poziom i jest gotów na zawiązanie harmonijnej współpracy. Shinigami, puści, dusze, a nawet bounto... tylko z quincy mamy problem, bo sparzyliśmy się na nich ostatnio. Szczęśliwie ty mi na quincy nie wyglądasz.- Kiwnął głową. - Także możemy śmiało powiedzieć, że na tym etapie rozmowy perspektywa zawiązania, jak to nazwałeś "interesu" między nami, nie jest wyłącznie senną marą, a czymś dość materialnym... pytanie tylko jak wyobrażałbyś sobie szczegóły takiej ewentualnej współpracy.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-10-29, 20:42

- Bo sam jestem mniejszy. Gdzieś musi być sprawiedliwość na tym świecie. - Rzucił lekko Martell wciąż kontynuując luźny sposób prowadzenia tej rozmowy. Jakoś Nagato nie wywoływał u niego potrzeby zachowywania powagi oraz takiej ostrożności na słowa jak poprzedni rozmówca. Miał nadzieje, że nie odbije mu się to czkawką. Prawa brew Arrancara podniosła się do góry i rzucił:
- To faktycznie mam farta. - Stwierdził taksując wzrokiem Boga Śmierci, który cóż... Nie wyglądał zbyt imponująco. Sam fakt, że mieli takie doświadczenie w relacjach z "niecodziennymi" osobnikami nie wydawał się Fortalesie bardzo zachęcający. Ideałem byłaby dla niego organizacja, która zajmowałaby się swoimi, typowymi dla jakiejś szajki z Rukongai czynnościami, w cieniu tego realizując prośby Krasnoluda. Dzięki temu nie rzucaliby się tak w oczy jak goście, którzy poważyli się nawet na pakt z takimi czubami jak Quincy. Ktoś taki bardziej zwraca uwagę, a to niedobrze. Zwłaszcza w obliczu mało prawdopodobnego, ale jednak możliwego paktu z Shinigami. Dlatego wykonał gest obiema otwartymi rękami podniesionymi na wysokość klatki piersiowej.
- Wstrzymaj konie Nagato. Zdradziłem moje intencje, czas byś Ty więcej opowiadał o tej "organizacji". Nie zamierzam tracić czasu na płotki lub grupę, której działalność nie odpowiada moim planom.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-10-30, 18:07

- Och, czyż nie jesteś pewny siebie? - westchnął Nagato, po czym zaczął nasłuchiwać, bo zza drzwi dobiegł szmer głosu. - Ale szef uznał, że warto z tobą porozmawiać. Zapraszam, Oberyn.
Otworzył drzwi i przepuścił Martella przodem. Było to ciemne pomieszczenie, do którego światło dostawało się jedynie przez pół otwarte okiennice. Naprzeciw wejścia znajdował się szynkwas, a pomiędzy nimi sporo stołów z krzesłami, co upodobniało wnętrze do typowej karczmy. Za ladą stał chudy łysiejący mężczyzna w brązowym kimonie. Bębnił palcami w drewniany blat.
- Sake, herbatę, wodę? A może wino? - zaproponował zmęczonym głosem.
Znajdowało się tu jeszcze parę osób. Przy stole znajdującym się najbliżej okna, tak że na blat spływała struga światła, siedziała młoda dziewczyna i mężczyzna. Ten drugi twarz miał ukrytą za czerwoną maską przedstawiającą szczerzącego się groźnie demona. Miał długie czarne włosy w mocnym nieładzie, a ciało zakrywał czarny płaszcz. Podobnie jak w przypadku dziewczyny, która jednak twarz miała odsłoniętą. Czerwone oczy, długie białe włosy i dziwne niebieskie wykwity na szyi, czole i policzku. Dłonie i ramiona miała szczelnie obwiązane bandażami, które nosiły sine ślady. Bawiła się metalową kulką, którą turlała po blacie między dłońmi.
- Och, rzeczywiście arrancar - mruknęła sennie.
W ciemnym rogu pomieszczenia siedziała jeszcze jedna osoba, ale trudno było wychwycić wzrokiem szczegóły. Chyba mężczyzna, o dolnej części twarzy zasłoniętej przez szal.
Nagato wszedł za Martellem i zamknął drzwi.
- Mów mi Gładki i jestem kimś w rodzaju szefa tej placówki - rzekł mężczyzna za szynkwasem. - Chcesz wiedzieć coś więcej o nas? Jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją najemniczą działającą zarówno tutaj, jak i w świecie żywych. Nazywamy się Mercenari i jesteśmy do usług każdego kto ma dobrze odżywioną sakiewkę czy portfel.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-10-31, 22:20

Martell nie do końca zrozumiał o co Nagato chodziło z tą pewnością siebie. Dociekać, jednak nie zamierzał, zwłaszcza że sytuacja stała się ciekawsza. Został zaproszony do środka gdzie miał nadzieje spotkać rozmówców bardziej interesujących od tego tutaj gościa. Na pierwszy rzut oka optymizm coraz bardziej ulegał pesymizmowi. W kontekście dostosowania tych tutaj do planów Arrancara oczywiście. No niewiele ich było. Może, jednak to tylko jakiś pion zarządczy? Wygląd też nie budził radości. Szukał organizacji, która mogłaby działać w Rukongai bez zwracania na siebie uwagi. Ci tutaj może nie zwracaliby uwagi tak bardzo jak Krasnolud, ale niewiele mniej. Znacznie różnili się od typowych dusz. Pomimo tego negatywnego wrażenia postanowił nie zrażać się za w czasu.
- Hmmm... Wino już piłem... To sake poproszę. - Powiedział żywo zainteresowany spróbowaniem kolejnego smaku, którym na co dzień raczą się istoty nieobjęte klątwą wiecznego głodu, z którą tak długo się zmagał. Brew Fortalesy podniosła się do góry. Gładki. Cóż, za głupawa ksywa. No i najemnicy, którzy zrobią wszystko za pieniądze. Niedobrze. Właśnie by przekonywać takich poszedł do Świata Żywych. Chciał zdobyć tam złoto, ale niestety pod nosem kapitana nic takiego nie było możliwe. Ostatecznie, jednak nie chciał opierać swych związków z rukońską organizacją tylko na pieniądzach. To oczywiste, że Seireitei ma ich więcej niż Arrancar, zwłaszcza gdy ten nie miał przy sobie złamanego grosza.
- Mam sprecyzowane oczekiwania. Potrzebuje związku z grupą, która jest dyskretna, dobrze zorganizowana, liczna, obeznana w Rukongai, a także prowadząca działalność uznawaną przez miejscowych za oczywistą, niekoniecznie legalną, tak by w jej cieniu mogły być po cichu realizowane moje prośby. Czy Mercenari pasuje Ci do tego opisu?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-11-03, 20:54

Gładki wyjął zza baru porcelanową czarkę, po czym odwrócił się by wziąć jedną z butelek znajdujących się na kilku półkach niesymetrycznie względem siebie przybitych do ściany. Za sobą Martell usłyszał skrzypienie krzesła, gdy Nagato usiadł.
- To zawsze ceni się u klienta, gdy wie czego chce. - Przesunął po blacie czarkę w kierunku arrancara. - To też twój szczęśliwy dzień, bo Mercenari spełnia twoje kryteria. Umiemy zadbać o interes naszych klientów, posiadamy zróżnicowaną kadrę o szerokim spektrum umiejętności i mimo tego, że wywodzimy się korzeniami ze świata żywych to w ostatnich latach sporo inwestujemy w nasze placówki w Soul society.
Cały czas towarzyszył im odgłos kulki turlającej się po stole, a także głęboki, acz spokojny oddech zamaskowanego mężczyzny. Tymczasem Gładki rozłożył ręce czekając na odpowiedź Martella.
Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-11-05, 20:50

- Dzięki. - Rzucił gdy otrzymał napój. Popełnił błąd nowicjusza i najpierw powąchał. Potem wypił jednym haustem.
- Fantastycznie. - Skomentował, choć wciąż miał wątpliwości. Gładki miał podejście wyjątkowo biznesowe, więc być może mówił tak ze względu na reklamę. Odchrząknął i powiedział:
- To samo ceni się u zleceniobiorcy. Jak wspominałem przed drzwiami - chce nawiązać stałą współpracę, a nie wykupić jedno zlecenie. Z jakimi kosztami muszę się liczyć? - Zapytał starając się kontynuować te rozmowę, by się wywiedzieć, nawet pomimo tego, że nie miał przy sobie złamanego grosza.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-11-11, 19:44

Z wyglądu płyn miał żółtawą barwę, a w smaku słodycz z trudną do określenia nutą. Martell próbował już lepszych trunków, ale ten też nie był jakoś zły. Gładki uniósł butelkę i spojrzał pytająco na arrancara czy reflektuje na dolewkę.
- Wstrzymaj wieprze, Oberyn. Najpierw muszę wiedzieć czego konkretnie od nas oczekujesz. Zgaduję, że nie jest to nic przemocowego, bo jak czuję sam mógłbyś dać sobie z tym radę, cholera, masz chyba jeszcze większe reiatsu od siedzącego tam Ikariego. - Skinął na trwającego w bezruchu mężczyznę noszącego maskę demona. - Cały czas mam dreszcze na karku i za cholerę nie chcą przejść.
- Nie przypominam sobie arrancara o takiej aparycji wśród poszukiwanych przez shinigami - odezwał się mężczyzna w kącie.
- Bycze oko to Strażnik - wyjaśnił Gładki. - Ma w pamięci zapisane niemal wszystkich poszukiwanych, za których shinigami płacą więcej niż dwa tysiące ryo.
- Nie prawie wszystkich, tylko całkowicie wszystkich. I niepotrzebnie zdradziłeś mój pseudonim - burknął na co gładki tylko machnął ręką.
- Arrancarzy to ogromna rzadkość, z tego na pewno zdajesz sobie sprawę, także myślę, że udzielimy ci małego rabatu jeśli poopowiadasz nam trochę o sobie. Nie żebyś miał ze szczegółami opisać całe swoje życie od małego pustaczka, ale jakiś szkic twojej osoby zaspokoiłby moją ciekawość.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-11-14, 17:34

- Ahh, wybaczcie, nie jestem zbyt dobry w tłumieniu swojego Reiatsu. - Powiedział drapiąc się po głowie. Była to odpowiedź na komentarz Gładkiego, lecz w rzeczywistości nie miała na celu kajanie się. Było to zakamuflowane ostrzeżenie, że Martell skrywa swoją energię. Dzięki temu chciał sprawić, że przedstawiciele Mercenari nie będą mieli pewności jaką potęgą dokładnie dysponuje, co w kontakcie z tego typami spod ciemnej gwiazdy mogło być pomocne. Strach to silny motywator.
- Jak sądzę jest ich mnóstwo. Shinigami nie lubią konkurencji. - Zarzucił cmokając z zaimponowaniem w głosie. Zapamiętać tyle osób to z pewnością duży wysiłek intelektualny.
- Niezbyt to szczodra propozycja panie Gładki. - Powiedział Arrancar gładząc się po brodzie. - Kryjecie się za pseudonimami i maskami, a chcecie wiedzy o mnie za rabacik? Jeśli mam zaspokoić Twoją ciekawość, to Twój Shinigami musi odpowiedzieć na kilka moich pytań. Za darmo naturalnie. - Powiedział, co było w jego interesie, bo pierwszym zadaniem jakim zamierzał obarczyć organizację z Rukongai było poszukiwanie renegatów z Gotei 13.
- Wracając do tego czego od Was chcę... Cóż, istotnie na początku nie ma to być nic... Jak to ująłeś? Przemocowego? Tak, jakoś tak. No, w każdym razie z czasem może się to zmienić. Wspominałem już, że jestem zainteresowany dłuższą współpracą? - Wspominał i doskonale o tym wiedział, ale chciał przekonać się, że to dotarło do głowy przywódcy posterunku Mercenari.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-06, 20:48

- Nie przejmuj się - odpowiedział Gładki. - Większość arrancarów ma z tym problem, ale taką ponosi się cenę za bycie najpotężniejszą ze wszystkich ras.
- Zależy kogo spytać - mruknął Nagato. Wyciągnął skądś fajkę i zaczął nabijać do niej tytoń.
- Najpotężniejsze są Kushanady - stwierdziła dziewczyna w bandażach. Skrzywiła się. - Jak cię złapią to już nie wypuszczą.
- Dobrze dobrze, bo odchodzimy od celu rozmowy. - Gładki uniósł ręce. - Smuci mnie twoja nieśmiałość w opowiadaniu o sobie, ale trudno, może poznamy się lepiej gdy przekonasz się o naszej wartości. Lubimy dłuższe współprace z dobrymi klientami także powiedz nam czym konkretnie mielibyśmy się zająć by udowodnić nasze wysokie kompetencje.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-07, 17:26

Martell nie skomentował sporu na temat tego, która z ras dzierży największą potęgę. Nie znał Gładkiego na tyle, by wyłapać czy to jego rzeczywista opinia czy też próba połechtania arrancarzego ego, w celach negocjacyjnych. Starał się natomiast zapamiętać nazwę "Kushanady". Prawdę mówiąc pierwszy raz ją słyszał. Będzie musiał o to zapytać Rino jak wróci, może on coś wie. Lepiej wiedzieć więcej niż mniej, zwłaszcza o tych potężnych.
- I vice versa, panie Gładki. - Potem już nie omieszkał skomentować. Był nieco zawiedziony, że nie ubili targu w kontekście wiedza o Fortalesie za parę pytań do Shinigami. To byłoby korzystne dla krasnoluda. No, ale trudno, trzeba było pertraktować dalej. Niestety dialog zmuszał go do wyłożenia przynajmniej części kart na stół. Niekomfortowo, zawsze wolał gdy interlokutor to robił, a on mógł do tego dostosowywać to ile sam wyjawi.
- Potrzebuje informacji o Seireitei, które posiadają prawdopodobnie wyłącznie Shinigami. Wiem, że po Rukongai i nie tylko ukrywają się renegaci z Gotei 13. Potrzebuje, by odpowiedzieli mi na kilka pytań. Mam podstawy by sądzić, że wiedza, która mnie interesuje nie jest powszechna, nawet wśród czarnych mundurów. Toteż Waszym zadaniem byłoby lokalizowanie i organizowanie mi spotkania z Shinigami, którzy mogliby mieć pogłębioną wiedzę. Im będzie ona bardziej satysfakcjonująca, tym lepiej. - Powiedział rzeczowo, z poważnym tonem uważnie obserwując twarz Gładkiego.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-08, 21:41

- To żadna tajemnica, że wielu shinigami dezerteruje. Ilu to było? Jeden na dwudziestu, na trzydziestu? - Gładki zwrócił się w stronę Nagato, który już puszczał z fajki kółka dymu.
- Oficjalnie jeden na pięćdziesięciu.
- Czyli równie dobrze może być jeden na piętnastu. - Gładki kiwnął głową. - Jeśli nie szukasz tych najściślej tajnych informacji to spróbujmy załatwić sprawę tu i teraz. Nagato być może zaspokoi twój głód wiedzy.
- Byłoby dziwne żeby arrancar zgłaszał się po powszechnie wiadome fakty. - Nagato wydmuchał siwy pióropusz dymu. - Ale wypróbuj mnie. Co chcesz tam wiedzieć. Chyba policzymy mu to gratis jako prezent dla nowego klienta, co?
- Może tak być.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-10, 23:42

Prawdę powiedziawszy to ilu Shinigami dezerteruje z Gotei 13 niespecjalnie go interesowało. W sumie odpowiedź, że jest ich w Rukongai "sporo" zupełnie by mu wystarczyło. Znacznie lepiej potoczyła się z jego perspektywy dalsza część rozmowy. Zdarzyło się to co już wcześniej starał się wyłudzić, czyli sposobność zadania kilku pytań temu Nagato. I to zupełnie bezpłatnie. Jak to się mówi w Świecie Żywych? Darmo to uczciwa cena!
- Bardzo to szczodre. Nie omieszkam. - Powiedział nie kryjąc ukontentowania taką sytuacją. Zwrócił się w stronę exShinigami, przemyślał co chce zapytać najpierw i jak to ująć, aby nie zdradzić się zupełnie ze wszystkiego co ma na celu.
- Zacznijmy od dwóch strzałów. - Powiedział, by ta chwila ciszy i ważenia słów nie wyszła niekomfortowo - Gdzie przetrzymywani są szczególnie cenni jeńcy? Zwłaszcza mam na myśli tu takich, którzy są innej rasy. No i drugie. Wiem, że możliwe jest obejście blokady otwierania Garganty w Seireitei. Co jest tą blokadą i jak sprawić, żeby to nie zadziałało?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-11, 20:38

Bycze Oko aż gwizdnął, gdy usłyszał pytania Martella.
- Chyba niezły skok się szykuje - rzekł Strażnik.
Nagato przygryzł ustnik fajki i przekrzywiwszy głowę wpatrywał się w Fortalesę. Uśmiechnął się, wyjął fajkę z ust.
- Prawie wszystkich pakuje się do Gniazda Larw, to znaczy buntowników shinigami i rebeliantów z Rukongai, a nawet tych całkiem niewinnych, którzy z jakiegoś powodu zostali uznani za potencjalne zagrożenie. Ja też tam trafię na jakieś sto lat gdybym nie daj dał się złapać. - Fajka ponownie powędrowała między wargi i dalsza część wypowiedzi Nagato rozbrzmiała odrobinę zniekształconym głosem. - Ale jak dorwą kogoś "specjalnego", to mogą dla odmiany przetrzymywać go w laboratoriach XII dywizji i z dwojga wolałbym szczerze trafić jednak do gniazda. Heh, to nie żadna blokada tylko bariera roztaczająca się na całe miasto, a zasilają ją bezustannie setki członków korpusu kido skoszarowani w podziemiach miasta. Chcesz ją zignorować? Ciężkie szczęście, chociaż zdarzył się taki jeden arrancar, któremu to się udało, ale to dzięki jakiemuś cudownemu wynalazkowi od Lorda H.
Wszystkie podane nazwy wydały się Martellowi znajome. Rzeczywiście w Seireitei było coś takiego jak Gniazdo Larw i z tego co kojarzył ze wspomnień Natsuo było to ogromne podziemne więzienie. I chyba słyszał coś o tym arrancarze... tak, swego czasu jego wtargnięcie wywołało wielkie poruszenie w białym mieście. Zdaje się, że został wtedy uprowadzony jeden uczeń akademii... i chyba Natsuo spotkał go jakiś czas później w niezbyt przyjaznych okolicznościach. Tak... chyba nawet walczyli ze sobą i to nie jeden raz. Ale... było coś jeszcze, ale tego już nie zdołał wyłowić z zasnutej mgłą studni jaką były przeżycia wcześniejszych wcieleń.
Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-12, 22:48

Martell aż pogładził brodę słuchając informacji, które miał mu do przekazania Nagato. Laboratoria, a więc prowadzili testy na pani Vien. Skurwysyny! Krew zagotowała się w Arrancarze, a jego pięść zacisnęła się niemal boleśnie.
- Byłbyś w stanie rozrysować mi mapę gdzie takie laboratoria znajdę? - Zapytał siląc się o spokojny ton. Mimo wszystko była to tyle o ile niezła informacja, pod tym względem, że teoria Nagato brzmiała sensownie, więc z pewną dozą prawdopodobieństwa mógł stwierdzić, że ma już swój cel. Jeśli dowie się gdzie jest ten punkt położony to będzie jeszcze lepiej.
Gorzej sprawa się miała co do drugiego pytania. Odpowiedź renegata nie dawała większych nadziei na to, że rzeczywiście dobrze kojarzył wspomnienia Natsuo i to, że jakiś Pusty zdołał otworzyć Gargantę w środku Seireitei.
- Kurwa musi być jeszcze jakiś sposób. - Mruknął pod nosem bardziej do siebie aniżeli rozmówcy. Wpadł na kolejny pomysł - A ilu z nich należy przeszkodzić w pracy, żeby ta blokada się rozszczelniła? I jak dostać się do miejsca ich przebywania? - To oczywiście wymusiłoby dostanie się do środka gwałtem, atak na dwa punkty jednocześnie, czyli laboratorium oraz podziemia, a następnie spotkanie w punkcie zbornym i zwianie za pomocą Garganty. Sporo komplikowało, ale to zawsze jakaś opcja, a on póki co nawet nie miał brzytwy, której mógłby się chwycić.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-14, 17:22

- Mamy tu chyba jakieś mapy? - Nagato przekrzywił głowę by spojrzeć na Gładkiego, który mruknął twierdząco. Wyszedł zza szynkwasu i zaczął wspinać się po rozklekotanych schodach.
Shinigami tymczasem zaciągnął się mocniej dymem by móc wypuścić z ust pióropusz siwego dymu.
- Cholera wie, wiedza o systemach obronnych to nie jest coś co obarcza głowy oficerów nawet średniego szczebla. No i powiedziałem, że cały ten burdel kryje się w PODZIEMIACH Seireitei.
- A jakby tak się do nich przekopać spoza granic miasta? - zasugerował Bycze Oko, ale sam szybko zanegował własny pomysł. - Nie... to by było za proste.
Nagato kiwnął potakująco.
- Z pewnością. Można śmiało zakładać, że bariera sięga po za poziom gruntu. Och... Taida zasnęła.
Zerknął na dziewczynę w bandażach, która z głową na blacie stołu rzeczywiście zdawała się spać. Z lekko otwartych ust ciekła stróżka śliny. Jej zamaskowany towarzysz siedział cały czas spokojnie obok na krześle.
Z sufitu opadał kurz w takt cichego skrzypienia wywołanego krokami Gładkiego na piętrze.
- Chyba mogę już powiedzieć co ci po głowie chodzi, Oberyn i nie wiem czy napawa mnie to przesadnym optymizmem. - Nagato zastukał fajką o blat stołu. - Chcesz kogoś wydostać z rąk shinigami i o ile historia mówi, że coś takiego jest możliwe, to obecne czasy temu nie sprzyjają. Jest wojna, co oznacza podwyższoną czujność, środki bezpieczeństwa i takie tam. Pewno nie miałbyś problemów z zarżnięciem nawet kilkudziesięciu szeregowych shinigami, ale co zrobisz jak ci się na głowę zwali paru kapitanów?
- Skoro to taki ambitny cel to pewno nie działa sam - wtrącił Bycze Oko.
- A ty co? Jego adwokat? - zirytował się lekko Nagato.
- Że niby kto? Zresztą nieważne, jakby zapłacił dobrze to nawet mógłbym być tym adwokatem. Zresztą to byłoby ciekawe, bo nigdy jeszcze nie pracowałem dla arrancara.
- Słusznie mówią żeś nie do końca zdrowy na głowie.
Bycze Oko zamiast się obrazić roześmiał się.
- Poczytalność szczęściu nie sprzyja. Lepiej żyje się bez niej.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-15, 22:03

- Znakomicie. - Rzucił Martell ukontentowany kwestią związaną z lokalizacją potencjalnego miejsca przetrzymywania pani Vien. Reszta nie przebiegała tak korzystnie. Wyglądało na to, że znalezienie mentorki nie będzie łatwe. Gorzej z wdarciem się do środka, a jeszcze ciężej z wyjściem. W tym całym natłoku myśli Arrancar pomijał to z jak kolorową gromadką miał do czynienia. Dopóki czynią to czego oczekiwał miał to gdzieś.
- Znane są Wam sylwetki wyjątkowo poszukiwanych. Czy jest wśród nich ktoś kto mógłby dysponować wiedzą na temat tych podziemi, działania bariery oraz drogi do tych magików? - Rzucił tu spoglądając na tego gościa, który twierdził, że ma w pamięci każdego kogo Gotei 13 szuka listem gończym wartym istotne pieniądze... Przynajmniej tak zrozumiał z kontekstu. Nie był pewien ile warty jest tysiąc tutejszej waluty.
- Z tego co słyszałem niedawno doszło do bitwy między Quincy i Shinigami. Gdyby przewidzieć kolejne starcie i wykorzystać odwróconą uwagę ta wojna mogłaby stać się idealnym sprzymierzeńcem. - Wyjaśnił swój punkt widzenia. W tym rozumowaniu była jedna luka. Musiał wiedzieć kiedy dojdzie do następnego dużego starcia dwóch zwaśnionych sił, a z swoją bazą informacji wykraczał to poza możliwości Fortalesy. Z drugiej strony Gładki wspominał, że łucznicy nadepnęli Mercenari na odcisk, więc być może po złośliwości dla nich będą chcieli i na ten temat podzielić sie jakimiś informacjami.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-17, 19:36

Bycze Oko i Nagato spojrzeli po sobie. Przemówił ten pierwszy.
-Jak już jakiś shinigami zdezerteruje to są to zazwyczaj szeregowe płotki, po których nie ma co się spodziewać głębszej wiedzy. Ale był taka gruba ryba, kapitan XII dywizji - Aiba Kiyoshi, cholera, jakbym go jakimś cudem złapał to mógłbym postawić sobie dom ze szczerego złota. No ale to już nieaktualne, bo go przymknęli. Trochę dla ciebie pechowo, bo przez jakiś czas ukrywał się w Hueco Mundo, najwyraźniej się minęliście.
Skrzypienie schodów zapowiadało powrót Gładkiego. Stanął za barem rozwijając na nim zwój. Skinął na Martella by podszedł i wskazał punkt w północno zachodniej Seireitei, nieopodal wewnętrznych murów miasta.
Spoiler:

- Tutaj masz dwunastą dywizję. Cholernie mocno broniony teren. I słyszałem twój pomysł, cóż, jeśli quincy zdecydują się na frontalny szturm to rzeczywiście masz szansę żeby się przemknąć.
Trochę bezwolnie wzrok Martella poszedł na lewo od punktu wskazanego przez Gładkiego. Tam, nieopodal wschodniej bramy miasta znajdowała się akademia, a dalej dom, w którym urodziło się jego wcześniejsze wcielenie i gdzie prawdopodobnie nadal mieszkali jego... Natsuo rodzice. Śliskie wspomnienia i odczucia nie należące do Martella ukłuły go nieprzyjemnie.
- Zaspokoiłeś swoją ciekawość? - spytał Gładki znad rozwiniętej mapy.
Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-19, 19:27

Pech, pech, pech. Znowu. Martell zafrasował się tą sytuacją.
- Cholera. Rozumiem, że z aktualnych nikogo nie ma. Gówniane wieści. - Stwierdził niezadowolony niepomyślnymi wieściami. Przynajmniej mapa była całkiem dokładna i mógł ją sobie zakodować w pamięci.
- Nawet jeśli jakimś cudem udałoby się przebić na tyle dynamicznie, by nie zostać związanym walką z jakimś kapitanem to na zwianie bez Garganty mierne szanse. - Głośno myślał przyglądając się planowi Białego Miasta. Dostał też nieprzyjemnego ukłucia związanego z wspomnieniami Natsuo. Prawdę mówiąc miał nadzieje, że te mu całkowicie przejdą po tym jak pokonał i pożarł swoje dawne wcielenia w Kotle Dusz. Okazało się, że pomylił się. Pomilczał chwilę, by przegryźć sam w sobie te odczucie, a następnie zapytał, niezadowolony że musi to robić, bo oznaczało że żaden z tych na posterunku nie podłapał jego sugestii i musi jak krowie na rowie.
- Wspomniałeś, że macie pewną... Historię współpracy z Quincy. Może macie jakieś informacje, które mogłyby mi się przydać?

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-19, 23:05

- Dokładnie tak - przytaknął Gładki. - Generalnie są dwie drogi żeby wedrzeć się w głąb Seireitei. Albo masz ze sobą potężną armię, albo jesteś posiadaczem szczególnych mocy, który dodatkowo potrafi się doskonale maskować.
- Zawsze może się jeszcze pomodlić do bogów - zarechotał Bycze Oko.
- Ale do innych niż shinigami - dodał Nagato kręcąc głową. - Do czego to doszło, że shinigami tak wystraszyli się quincy, że zaczęli padać na kolana przed jakimiś bożkami. Jednak dobrze zrobiłem dezerterując.
Gładki zwinął mapę w rulon.
- Kiedyś była tutaj z nami taka jedna quincy, ale wystawiła nas, także tutaj też nie pomożemy. - Popatrzył na Martella i nawet wyczuło się w tym swego rodzaju zrozumienie do jego sytuacji. - Aż tak bardzo ta osoba jest tobie bliska? Współczuję, naprawdę. Niestety jak shinigami raz coś dostaną w ręce to trudno to potem wyrwać.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


#79 - Nukarumi - Page 4 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket1044/1044#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket11918/12865#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (11918/12865)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-20, 23:35

Cóż, Martell nie posiadał ani armii ani specjalnych zdolności ukrywania swojego Reiatsu. W tym wszystkim było pewne pocieszenie, bo gdyby przypadkiem nie uraził Nurarihyona to z jego pomocą też pewno nie uszedłby z takiej akcji żywym. A przynajmniej tak to wyglądało z perspektywy tego co przedstawiali Gładki i Nagato
- Obawiam się, że owe bożki mogą nie pałać do mnie specjalną sympatią. - Powiedział gładząc się po łysinie. W każdym razie spowiadać się Mercenari z tego kim jest dla niego pani Vien.
- No nic, zdaje się że na ten moment więcej pytań nie mam, dzięki za odpowiedzi. - Odchrząknął znacząco i postanowił odwdzięczyć się tą przysługą - A jak żem rzekł, że jeśli dasz mi zadać Waszemu Shinigami parę pytań to i coś o sobie opowiem tak i słowa dotrzymam. Obawiam się, jednak że wiele ciekawego Wam do powiedzenia nie mam. Jestem świeżym Arrancarem, który zerwał maskę już grubo po wybuchu wojny. Należę do niedużej grupy mi podobnych, których celem jest zakończenie tego absurdalnego konfliktu i odbudowanie chwały Las Noches. Tym razem w pełni suwerennej. - Na koniec wyszło mu nieco melodramatycznie, nie czuł żalu że zdradza takie fakty, bo były one dość ogólne i nie wyobrażał sobie w jaki sposób mogłyby być użyte przeciw nim, nawet przez takich najemników jak Ci tutaj.
- No to by było na tyle. Jeszcze jakieś istotne kwestie czy żegnamy się?... Przynajmniej na ten moment. - Dopytał. Jeśli nie to ukłonił im się co nieco i otworzył bramę Garganty kierując się pod Świątynię Głodu. Miał nadzieje, że racją było iż niepokój, który odczuli jej mieszkańcy wynikał z aury gniewu Nurarihyona, a w konsekwencji nie natrafi na zgliszcza po powrocie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


#79 - Nukarumi - Page 4 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
#79 - Nukarumi - Page 4 Pbucket9000/9000#79 - Nukarumi - Page 4 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty2023-12-21, 13:31

- Wątpię żeby jakikolwiek bóg żywił sympatię do pustych - rzekł Nagato, po czym szybko dodał. - Bez urazy oczywiście.
Martell podzielił się łutem informacji o sobie, co zostało przyjęte z zadowoleniem ze strony najemników, chociaż w rzeczywistości tak wiele nie zdradził.
- Ambitny cel obraliście - przyznał Gładki. - Być może uda nam się w jakiś sposób was wspomóc, także przybądź tutaj ponownie za jakiś czas. Niewykluczone, że uda coś się zorganizować.
Gładki odkłonił się, Nagato z fajką w ustach kiwnął głową, a Bycze Oko podniósł rękę ze swojego ciemnego kąta sali. Dziewczyna w bandażach spała w najlepsze i podobne podejrzenia można było wysnuć w stosunku do jej zamaskowanego towarzysza, który chociaż siedział prosto nie poruszył się wcale podczas wizyty Martella.
Otworzył przejście i opuścił Rukongai słysząc za sobą odległe ujadania psów.
https://bleach.forumpolish.com/t2522p90-swiatynia-glodu#77196

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
Sponsored content





#79 - Nukarumi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: #79 - Nukarumi   #79 - Nukarumi - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
#79 - Nukarumi
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje