Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chisano Akaike

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Chisano Akaike Empty
PisanieTemat: Chisano Akaike   Chisano Akaike Empty2013-05-23, 22:56

O sobie: Cóż mogę napisać? Przygodę z pbf'ami zacząłem od tego forum, więc nie posiadam zbyt dużego doświadczemia ani jako gracz, ani jako MG XD Jednak mam zamiar nadrobić to zapałem i pomysłami. Co do mojego stylu pisania i ewentualnych uwag co do niego ( patrzeć - moja pierwsza KP XD) to oznajmiam, że solidnie nad nim popracowałem ( patrzeć - moja druga KP XD ). Braki w wiedzy będę uzupełniał na bieżąco, z chęcią też przyjmę wszelkie podpowiedzi. Z Bleachem jestem raczej dobrze obeznany, aktualnie czytam też mangę, więc wiem co się dzieje.

Aktywność: Na forum jestem prawie codziennie, mam też aktualnie dość dużo czasu, więc będę odpisywać raczej szybko. Jeśli nie na komputerze to przez telefon...

Inne: W sprawie mechaniki przyjrzę się jak grę prowadzą inni MG i będę się na tym raczej bazował, choć nie jest wykluczone, że stworzę własny system... W razie problemów będę się radził bardziej doświadczonych MG.

To raczej wszystko - dziękuję za uwagę XD
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Chisano Akaike Pbucket102/290Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Chisano Akaike Pbucket41/156Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (41/156)

Chisano Akaike Empty
PisanieTemat: Re: Chisano Akaike   Chisano Akaike Empty2013-05-23, 23:06

Test rozpoczniemy w najbliższym czasie, testującym będę ja. Dam Ci wcześniej znać.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Chisano Akaike Pbucket102/290Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Chisano Akaike Pbucket41/156Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (41/156)

Chisano Akaike Empty
PisanieTemat: Re: Chisano Akaike   Chisano Akaike Empty2013-06-11, 14:31

Dziś postaram się zamieścić kartę postaci w której do oceny będziesz miał charakter, wygląd i mechanikę. To będzie pierwszy etap naszego testu.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Chisano Akaike Pbucket102/290Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Chisano Akaike Pbucket41/156Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (41/156)

Chisano Akaike Empty
PisanieTemat: Re: Chisano Akaike   Chisano Akaike Empty2013-06-12, 23:14

Imię: Sakamae
Nazwisko Kuchiki
Profesja: Shinigami
Płeć: Kobieta
Wiek: 25 lata
Waga: 49 kg
Wzrost: 160 cm
 
Wygląd:

Spoiler:

Sakamae jest kobietą średniego wzrostu, jej szczupłe ciało pokrywają kolorowe tatuaże, których głównym motywem są dziewięcio ogoniaste lisy. Dziewczyna nie wyróżnia się za bardzo pod względem urody (w gronie arystokracji rzecz jasna). Włosy ma długie do łopatek i ciemne jak smoła. Oczy również ma ciemne, niemal czarne. Emanuje z nich bystrość. Brwi przypominają dwa kształtne łuki, nos jest delikatny i drobny. Usta pokryte zwykle czerwoną szminką zwykle ukazują powagę, dziewczyna rzadko kiedy się uśmiecha. Całe plecy od karku po pośladki pokrywają tatuaże. Co więcej część kolorowego tworu owija prawą rękę. Całość „konstrukcji” przedstawia  łącznię dziewięć lisów o dziewięciu ogonach.
Młódka poza akademią chodzi odziana zwykle w ciemne kimono z ciężkiego materiału, ubranie pozbawione jest za zwyczaj prawego rękawa. Sakamae raczej nie nosi ozdób, wyjątkami są momenty kiedy stara się oficjalnie reprezentować swój klan. Dziewczyna jest osobą pewną siebie, podkreśla to sposobem mówienia, chodzenia czy ogólnego zachowania.
Typowym odruchem Sakamae jest patrzenie w oczy innych, zupełnie jak by szukała tajemnic ukrytych w zakamarkach spojrzenia.
 
Charakter: Sakamae przede wszystkim charakteryzuje ogromna pewność siebie, dziewczyna rzadko kiedy się waha. Zawsze pewna jest słuszności swoich decyzji. Jeśli zdąży się że się myli to przyjmuje to do wiadomości i nie roztrząsa tego dłużej. Jest raczej samotniczką, nie przepada za towarzystwem ludzi. Prócz tego jest punktualna, dociekliwa, opanowana i  nieco arogancka.
Zwykła poświęcać się w całości temu co robi, lubi się uczyć i pracować. Wykonywanie obowiązków jest dla niej przyjemnością. Nie lubi mieć wolnego czasu, za zwyczaj nie bardzo wie na co może go spożytkować. Prawdopodobnie jest najlepszym materiałem na pracoholiczkę. Jeśli już ma czas wolny (a stara się go nie mieć !), to zajmuje się obserwowaniem ludzi i wyciąganiem wniosków. Ma naturę badacza, zaś jej przedmiotem jest właśnie społeczeństwo. Ludzie ją ciekawią, chociaż faktycznie nie ma za dużych ciągutek do przesiadywania w towarzystwie. Jest typową obserwatorką.
 
Cały jej spokój i opanowanie mija kiedy nie może zapalić. Sakamae już dawno temu uzależniła się od ziela fajkowego. Kiedy jest na głodzie zwykła wydzierać się na ludzi za nić, mieć humory. Czasami targa nią nawet agresja. Dziewczyna bardzo nie lubi nad sobą nie panować, więc kiedy udaje się jej uspokoić ataki zwykle usuwa się w cień aby przemilczeć całą sprawę. Nie lubi przeraszać.
 
Ekwipunek:
boken (albo inna broń treningowa), mundur akademii, przybory do pisania, fajeczka, ziele fajkowe (10 porcji), sakwa z 500 rio.
 Historia:
 
Zalety
Pojętność
Wyostrzone Zmysły
Zwierzak/Forma Zwierzęca – kot 
 
Wady
Niepopularny
Uzależnienie
Jednooki
 
Atrybuty:
(łącznie 10 ptk na wydanie + 5 za wiek + 1 za wadę = 16 )
Siła: 5
Szybkość: 5
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 5 + 9 = 14
Psychika: 6 + 6 = 12
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

 
Udźwig: 50 kg.
Prędkość (śr.): 5[km/h].

Prędkość (max.): 25[km/h].
PŻ (Punkty Życia):  55
PR (Punkty Reiatsu): 25
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Chisano Akaike Pbucket102/290Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Chisano Akaike Pbucket41/156Chisano Akaike Empty_bar_bleue  (41/156)

Chisano Akaike Empty
PisanieTemat: Re: Chisano Akaike   Chisano Akaike Empty2013-08-13, 19:38

Jak się pojawisz proszę napisz na PW ponieważ użyłam już tej postaci do innego testu. Będę ci chciała napisać nową, za utrudnienia przepraszam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chisano Akaike Empty
PisanieTemat: Re: Chisano Akaike   Chisano Akaike Empty

Powrót do góry Go down
 
Chisano Akaike
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Chisano Akaike

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Odrzucone-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje