Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Xerno


Xerno


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Witam Pbucket50/60Witam Empty_bar_bleue  (50/60)
Punkty Reiatsu:
Witam Pbucket24/25Witam Empty_bar_bleue  (24/25)

Witam Empty
PisanieTemat: Witam   Witam Empty2013-11-03, 16:33

Siema, jestem Marcin.
mam 22 lata i dawno nie pisałem tak oficjalnego powitania. Moje doświadczenie z pbfami sięga 3-4 lat i mam jedną zasadę której przestrzegam 1 pbf = 1 postać na raz więc nie będę spamował tutaj pięcioma postaciami ;P
Grałem już na pbfach Naruto, DBZ, Star Wars, Saint Seyia, Mass Effect, Fantasy i wiele innych, a dopiero niedawno przyszło mi namysł by spróbować na Bleach. mam nadzieję że będzie nam się dobrze razem pisało. Od razu mówię że nie jestem typem osoby która znika po kilkunastu postach. Jak już się za coś biorę to na całego :)
Pisanie to moje hobby i praca. W pracy pisze poradniki do gier dla serwisu gry-online.pl, a na hooby pisze na pbfach. Gram też w LoLa od dość długiego czasu jakby ktoś chciał to nick : XanasPL.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam Empty2014-05-13, 16:58

Bry

Moje nazywam się Paweł mam 21 lat i niedawno się zainteresowałem Bleachem oraz tym światem mam spore doświadczenie w pbf-ach. Przez ten czas głównie trzymałem się tematyki star wars, lecz w niej przez te 6 lat się wypaliłem i szukam czegoś nowego. Mam nadzieje, że będzie się nam dobrze grało.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Witam Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Witam Pbucket9000/9000Witam Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Witam Pbucket9000/9000Witam Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam Empty2014-05-14, 00:52

Witamy witamy.
Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej, bo nowi gracze mają przykrą tendencję do szybkiego i nagłego znikania.
Powrót do góry Go down
Online
Sponsored content





Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam
» Witam.
» Witam
» Witam.
» Witam wszystkich.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje