Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Osobna sesja RPG na forum

Go down 

Popieracie pomysł?
Hell Yeah, Shepard :D(tak)
Osobna sesja RPG na forum I_vote_lcap25%Osobna sesja RPG na forum I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Asari will never join this war(neutralny)
Osobna sesja RPG na forum I_vote_lcap50%Osobna sesja RPG na forum I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Go to hell, Udina.xD(nie)
Osobna sesja RPG na forum I_vote_lcap25%Osobna sesja RPG na forum I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 4
 

AutorWiadomość
Gość
Gość




Osobna sesja RPG na forum Empty
PisanieTemat: Osobna sesja RPG na forum   Osobna sesja RPG na forum Empty2014-10-14, 19:59

Jak ktoś czeka na akceptację, no i jeśli jakiś mg zgodzi się to poprowadzić, zgodnie z fabułą iowoi, to można coś takiego zagrać.

Opis:
Fabuła: Zgodna z bleach.iowoi. + kilka własnych faktów.
Ekipa: Suzume(ja) + 4 wolne miejsca.
Cel: Inwazja na Hueco Mundo

Fabularny opis misji OOC:
-Kapitanie Hogami. Ataki Arrancarów, muszą się skończyć.
-Otani-kun. Wiem, że ataki Arrancarów ostatnio uszkodziły część rugonkai i serietei. Dlatego wysyłam czterech shinigami. Jeden z nich to uczennica akademii. Wszyscy osiągnęli Ban Kai.
-Uczennica!? Bankai!? W tak krótkim czasie? Nie wierze.
-Sam to ujrzysz kiedy to zobaczysz. Ty prowadzisz ataki. Przyda nam się taki buntownik
-W porządku.

Dialog pomiędzy kapitanami był krótki, ale cóż. Wynikało to z tego, że musiałby udać się do sklepu Katriny w świecie żywych z shinigami, którzy są na liście. Shinigami którzy wyruszają, łącznie z uczennicą akademii, to Suzume Kurayami, ( 3 osoby mogą się zapisać na listę rpg)
-Ach. W porządku. Mała grupa uderzeniowa, wystarczająco silna, by przełamać siły wroga.
Kapitan Otani zabrał czwórkę shinigami ze sobą do świata żywych. Dla uczennicy, była to szansa dostania się do oddziału kapitana Hogami lub Otani. Kiedy przybyli do świata żywych, można było wyczuć, że ci shinigami aż palą się do bitki z arrancarami.
-Jesteście w samą porę. Właśnie miałam otwierać portal do Hueco Mundo.
-Wiesz po co nas tam wysyłają, nie?
-Tak. Przygotujcie się. Otwieram portal.
Grupa uderzeniowa pod przywództwem Otani, wyruszyła do Hueco Mundo. Nie wiedzieli, co ich czeka, a to właśnie oni mieli wszystko zmienić...


Tak skrócenie. Każda postać może mieć Bankai
Powrót do góry Go down
 
Osobna sesja RPG na forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przegląd forum
» Forum NIE padło...
» Forum Stance
» Start forum za kilka dni
» Lekkie odświeżenie forum...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Gry-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje