Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podziemia sklepu Katriny

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-03, 21:34

Pod sklepem Katriny znajduje się ogromna przestrzeń poszatkowana wąwozami i formacjami skalnymi przeróżnych kształtów i rozmiarów.
Sufit imituje prawdziwe niebo dostarczając oświetlenie odpowiadającemu jasnemu dniu.
Jest do doskonałe miejsce do treningu dodatkowo otoczone barierami tłumiącymi reiatsu.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-03, 21:49

Yuzuru Tanaka

Słyszał pomieszane odgłosy shunpo i sonido. Niestety nie mógł się obejrzeć, bo trzymał nieprzytomną Belle. Gdy zaś w końcu zeszedł na dół stwierdził, że pomieszczenie pod sklepem Katriny jest bliźniaczo podobne do tego pod magazynem Bellato. Mogło być nawet jeszcze większe.
Odkrył też kto odbywa tu sparing. Sylwetki Mizuki i Karasa dostrzegał tylko na ułamek sekundy, gdy zatrzymywali się, aby wymienić ciosy. Chociaż nie... to Mizuki nacierała swoim przeobrażonym ramieniem, podczas gdy Karas blokował ataki przedramieniem.
Yuzuru rozejrzał się. Okolicę znaczyła znaczna ilość kraterów i pokaźnych dziur i pęknięć. Widać toczyły się tu zażarte walki.
Belle wydała z siebie bulgotliwy odgłos.
- Yhhmm... to było straszne...
Widać nie należała do fanek marynowanych śliwek.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-03, 22:02

832

Świetnie. Już wam nie przeszkadzamy.
Wziął Bell na ręce.
O jaki zbieg okoliczności, chciałem właśnie z nim pogadać.
Potem poszedł z niebieskowłosą do klapy, pod która znajdowała się dłuuuga drabina na dół. Przewiesił dziewczynę przez ramię i zaczął schodzić. Trzeba przyznać, że było naprawdę wysoko... Gdy w końcu zeszli, posadził Bell na ziemi i rozprostował kości.
Kurcze ale wielkie
Stwierdził, rozglądając się wkoło. Jakim cudem takie wielkie przestrzenie powstają, intrygujące.
Potem dostaniesz cukierka, to pozbędziesz się tego smaku.
Odpowiedział krótko z uśmiechem i pogłaskał ją po głowie.
Przy okazji rozglądania się zauważył, że Mizuki wraz z Karasem trenują w najlepsze. Można rzec, że bardzo intensywnie, zwracając uwagę na te wszystkie zniszczenia otoczenia. Nie chciał im póki co przeszkadzać, wiec jeżeli nie skończą zbyt szybko, to sam zabierze się za trening shunpo. W końcu praktyka czyni mistrza...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-03, 22:31

Zajęci walką nawet nie zauważyli przybycia Tanaki. Odstawił Belle, która trzymając się za brzuch leżała na plecach z zamkniętymi oczami i aż zabawnie zbolałą twarzą.
Yuzuru postanowił wykorzystać chwilę i zainicjował trening shunpo. Zebrać rei na podeszwach stóp, wprawić je w ruch, pójść w ślizg i noga do przodu! Tanaką szarpnęło i oto wywinął efektownego fikołka lądując na plecy. Zdecydowanie nauka shunpo nie należała do łatwych.
Długo nie rozpaczał nad swoją porażką, bowiem rozległ się rezonujący dźwięk cero i po chwili chmura pyłu dotarła do Tanaki wraz z hukiem eksplozji. Podniósł się, aby ujrzeć kłębowisko dymu wykwitłe kilkaset metrów dalej. Sądząc po jego rozmiarach siła wybuchu musiała być naprawdę spora. Sonido.
- No proszę. Kogo tu mamy. Czyżbyś pokonał moją siostrę w sparingu Tanako?
Karas uśmiechał się do chłopaka otrzepując kimono z pyłu.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-03, 22:45

833

Z pewnością gdy Bell nie była zajęta rozpamiętywaniem o zjedzeniu śliwki to by się śmiała w najlepsze z jego upadku. On jednak się nie zrażał, wstał i spróbował jeszcze raz. Cieniutka warstwa reiatsu na podeszwach stóp i potem ślizgać się jak po lodzie...
Wtem gdzieś jebło i zaraz był w chmurze pyłu i piachu. Po głośności eksplozji musiało konkretnie wyjebać tam dziurę. Nie miał jednak za bardzo czasu aby się dłużej nad tym zastanawiać gdyż przybył Karas.
Witaj Karas-sama.
Skinął głową i zaśmiał się z jego pytania.
Nic z tych rzeczy, Bell po prostu nie może dojść do siebie po zjedzeniu marynowanej śliwki.
Zaśmiał się krótko i również zaczął oczyszczać swe ubranie.
Ja za to skorzystałem z okazji, że jesteście zajęcie i też wznowiłem swój trening nad shunpo, bo sprawia mi trochę jeszcze kłopotów...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-03, 23:06

- Doprawdy? - Karas spojrzał na Belle. - Cóż, to wiele by wyjaśniało. Marynowane śliwki są jej wielką słabością. Jak woda gasi ogień, a słońce topi śnieg, tak śliwka ucisza Belle. - Mrugnął do Tanaki. - Dlatego też zawsze staram się mieć jeden taki owoc przy sobie.
Yuzuru zauważył, że pomimo tego, iż Mizuki nacierała na Karasa swoimi szponami, to jego kimono nie nosiło żadnego śladu uszkodzenia.
Swój przyodziewek chłopak otrzepywał z pyłu co skutkowało powstaniem wokół niego krótkotrwałej brązowej mgiełki. Gdy zaś o shunpo była mowa, to Mizuki pokazała prawidłowe użycie techniki, gdy pojawiła się obok Karasa. Również i jej kimono nie nosiło śladów po walce. Pancerne ramię połyskiwało lekko w sztucznym świetle podziemnej sali.
- Co ty tutaj robisz? - zapytała wyraźnie zaskoczona widokiem czerwonookiego.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-03, 23:48

834

Może też powinienem mieć jedną na wszelki wypadek?
Zaśmiał się krótko.
Widzę, że trening przechodzi bez komplikacji.
Stwierdził, zauważając, że kimono Karasa jest w nienagannym stanie. Po chwili również Mizuki do niech dołączyła.
Co za chłodne powitanie, Mizuki-san.
Mogłaby się chociaż najpierw przywitać...
Cóż, długa historia, generalnie zasługa tej tutaj.
Wskazał głową na leżącą Bell.
Akurat przyszliśmy do Katriny-san, a ta powiedziała nam, że możemy was tu znaleźć. Pomyślałem, że można wykorzystać okazję i się przywitać
Uśmiechnął się ciepło do całej gromadki.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 00:02

- Ach tak, urozmaicamy sobie czas małą walką na niby. A co do śliwek to bardzo polecam. Belle jest urocza, ale czasem... sam rozumiesz. - Uśmiechnął się porozumiewawczo.

Tanaka speszył Mizuki, która pokręciła w roztargnieniu głową.
- T-to znaczy zaskoczyłeś mnie. Nie spodziewałam się ciebie tutaj ujrzeć. Podobno trenujesz teraz z innymi vizardami.
- Z tego co mówiła Belle, bardzo lubisz trenować. Hmm, to was łączy. - Zerknął na Mizuki, która natychmiast odwróciła wzrok. - W każdym razie jak sam widzisz Katrina była na tyle miła, że pozwoliła nam wynająć to miejsce. Prawdę mówiąc wole je od Hueco Mundo gdzie w drogę może nam wejść jakiś nadgorliwy pusty.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 00:27

835

No to będę musiał poprosić Katrinę o kilka sztuk, serio są takie złe?
Musi spróbować tej śliwki, w końcu powinien wiedzieć jak smakuje, jeżeli ma zamiar tym faszerować od czasu do czasu Bell.
Tak tylko żartowałem, nie przejmuj się tym.
Starał się załagodzić sytuację, widząc zakłopotanie Mizuki.
Zgadza się, dostaje nieźle w kość. Ale lubię solidny trening. W sumie kiedyś mieliśmy okazję razem poćwiczyć
Spojrzał porozumiewawczo na Mizuki i przypomniał sobie czasy spędzone w dolince.
Ponadto jak mam czas to staram się trochę poznać i zrozumieć ten świat, nie jest to łatwe.
Podrapał się w tył głowy.
Ano, idealne miejsce do treningu. Nie mam pojęcia jak można tak wielką przestrzeń schować pod ziemią
Znowu rozejrzał się po terenie, aby bardziej podkreślić swoje słowa.
Myślisz, że jakiś pusty ośmieliłby się do was podejść? Myślę, że jednak instynkt samozachowawczy wziąłby górę. Po za tym, udało się wam rozwiązać Twój problem, Mizuki?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 17:36

- Czy złe? Jadłem już gorsze rzeczy. Wszystko to kwestia gustu.
Belle przeciągłym jękiem dała do zrozumienia co myśli o pomyśle Tanaki, aby posiadać przy sobie kilka śliwek jako swoisty środek Bellestraszający.
- Dawno to było - mruknęła Mizuki. Spoglądała w dół uderzając piętą o podłoże.
- Ahh, nie łatwo, ale warty jest to wysiłek! - Karas poklepał się po piersi. - W przeciwieństwie do Soul society i Hueco mundo świat żywych ciągłe się zmienia i jednocześnie jest nieporównywalnie bardziej różnorodny. Polecam ci Tanako zwiedzanie, naprawdę polecam... Prawda, że imponujące miejsce? Katrina za nic nie chce zdradzić sposobu w jaki je stworzyła.
Mizuki zjeżyła się na ostatnie pytanie. Odwróciła się i odeszła kilka kroków.
- Nie do końca... się udało - odrzekła wreszcie.
- Zdziwiłbyś się, ale wielu pustym brakuje podobnego instynktu. - Karas zdawał się nie zauważyć frasunku Mizuki. Podrapał się po głowie spoglądając na sztuczne niebo. - Co tu dużo mówić. Spora część pustych  rzuci się na znacznie silniejszego przeciwnika w próbie złagodzenia głodu.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 18:20

836

Z mojej perspektywy to może i nasz trening był dawno, ale np. tak z perspektywy Karasa- sama to mogła być chwila
Spojrzał na srebrnowłosego z zaciekawieniem czy zrozumie aluzję dotyczącą jego wieku.
Dlatego pewnie Ty i Bell, przychodzicie tutaj jak tylko możecie. Mi generalnie trochę brakuje tu zieleni, jeżeli mam być szczery. Tajemnica zawodowa jak mniemam.
Trochę głupio mu się zrobiło, widząc jej reakcje na jego pytanie.
Nie mniej, jednak jakieś postępy są, więc może być tylko lepiej.
Starał się jakoś wybrnąć z tej sytuacji. Karas z kolei chyba nic sobie z tego nie robił.
Trochę nielogiczne z ich strony, no ale co poradzić
Po chwili namysłu stwierdził, że trzeba zacząć pytać o konkrety, a nie gadać o dupie marynie.
Karas-sama chciałbym Cię zapytać, czy znasz, a może znałeś kogoś o imieniu Yuudai?
Zapytał dość poważnie, bacznie obserwując jego reakcję na to pytanie.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 18:33

- He? Sugerujesz, że jestem stary? - Karas przenitował Tanakę spojrzeniem.
- Yhmm, jesteś stary. - Belle dochodziła do siebie. Usiadła i powiodła wciąż nieco nieprzytomnym wzrokiem po okolicy. Na jej nieszczęście Karas nie miał zamiaru puścić zniewagi płazem.
Podszedł do niej, chwycił za kostki i podniósł do góry.
- Eek! Co ty wyprawiasz dziadku!
Pochopne słowa, bowiem Karas zaczął machać Belle jakby ta była okurzonym prześcieradłem. Zamiast kurzu zaraz co innego miało spaść na ziemię, bowiem zzieleniała na twarzy dziewczynka wyszczerzyła oczy i zamknęła dłonie na ustach.
Mizuki uśmiechnęła się lekko przyglądając się scenie.
- Czas żeby nauczyć cię odrobiny szacunku! - Karas bezlitośnie wymachiwał Belle, gdy nagle jego ramiona znieruchomiały, a to wszystko przez pytanie Tanaki. - Yuudai... dlaczego pytasz?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 18:50

837

Jednak się domyślił, tego można się było po nim spodziewać.
Biorąc pod uwagę naszą ostatnią rozmowę, tzn wspominałeś że widziałeś ostatniego elfa 200 lat temu, to jednak trochę wiosen przeżyłeś...
Jak już powiedział A to należy mówić B...
Dla mnie 2 lata to spor okres, a dla Ciebie jak mniemam chwila...
Cóż był bardzo szczery... Na szczęście Bell się wtrąciła i to ona otrzymała karę. Jak miło było sobie znowu się pośmiać i pożartować, jednego towarzystwo też miało swoje dobre strony, nawet jeżeli Tanaka lubował się w pustelniczym życiu.
Czyli jednak..
Powiedział sobie pod nosem po cichu.
Pytam, bo bardzo nurtuje mnie pewna sprawa... Mógłbyś mi opowiedzieć o tej osobie? A potem opowiem Ci w czym rzecz...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 19:22

Belle opadła na ziemię. Zataczając się pomału oddalała się od nich. Karas nie zwrócił na siostrę uwagi cały czas wpatrując się w Tanakę.
- Powiedziałem ci kiedyś, że przypominasz mi osobę, której wiele zawdzięczam i mówiłem właśnie wtedy o Yuudai'u. Kuchiki Yuudai'u jednym z pięciu pierwszym shinigami wybranych przez samego Króla Dusz.
Oniemiała Mizuki wbiła spojrzenie w Karas'a, który z kolei wciąż obserwował Tanakę.
- Był potężnym... i bardzo dumnym shinigami.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 19:29

838

Tak, pamiętam, że o tym mówiłeś.
Na twarzy Tanaki również pojawiło się zaskoczenie. Karas był aż tak wiekowy? Co ważniejsze, to możliwe, że jest jego reinkarnacją?...
Czy wiesz, jak dawno Król Dusz wybrał tych shinigami, i kiedy ostatnim razem go widziałeś?
To wszystko było bardzo dziwne... Ale w końcu miał szansę otrzymać odpowiedzi, a nie kolejne znaki zapytania...
Wierzycie może w reinkarnację?
Zapytał zgromadzonych, przeszedł go dreszcz...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 19:40

Karas potarł usta palcem. Zmarszczył czoło.
- Trudno powiedzieć dokładnie, kiedy to było, ale myślę, że przynajmniej trzy tysiące lat temu. Dobrze mówię? - Spojrzał na Mizuki, który wzdrygnęła się, jakby mężczyzna wyrwał ją ze stanu głębokiego zamyślenia.
- Nie wiem... w akademii padło tylko kilka pobieżnych słów o czasach sprzed założenia akademii Shino. Z czego większość tego przypominało raczej legendy niż historyczną prawdę.
- Doprawdy? Kiepsko w takim razie u was z nauczaniem. - Uśmiechnął się do Tanaki, chociaż w srebrnych oczach zalśnił smutek. - Niestety moja pamięć jest słaba co do tego okresu, ale szacuję, że pierwsze i ostatnie moje spotkanie z Yuudai'em odbyło się jakieś dwa tysiące lat temu.
Ostatnie pytanie wprawiło Mizuki w zburzenie.
- C-co ty mówisz? - Spojrzała z niedowierzaniem na Tanakę.
Karas tylko pokiwał głową, wciąż się uśmiechając.
- Powiedz Tanako... jak brzmi imię twojego zanpakuto?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 19:59

839

Trzy tysiące lat... Dwa tysiące lat...  Te liczby są chore! Cholera, kim jest ten gość? W tej chwili Karas wydawał się dla niego jeszcze bardziej majestatyczny...
Moja edukacja w akademii bardzo szybko się zakończyła, więc nawet nie pamiętam takich rzeczy...
Powiedział na usprawiedliwienie swojej niewiedzy.
To znaczy, że spotkaliście się tylko raz?
To było dziwne... Jeżeli faktycznie tylko raz się spotkali, i sny były faktami z przeszłości to wtedy walczyli i Yuudai zginął. W jaki sposób w takim wypadku Karas mógł mu coś zawdzięczać?
Nie zareagował na niedowierzanie Mizuki, tylko cały czas patrzył na Karasa. Tanaka obnażył swoje zanpakutou i wypowiedział.
Rozbłyśnij, Kamagami...
Stał w ciszy i po chwili zadał pytanie.
Karas-sama, dwa tysiące lat temu zaatakowałeś dwór przeczystych dusz, prawda?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 20:30

- Tylko raz - potwierdził Karas.
Gdy Kamagami rozbłysła z ust mężczyzny wyrwało się westchnięcie. Podszedł bliżej i wyciągnął rękę, jakby chciał dotknąć klingi, ale w ostatniej chwili się wycofał.
- Przywołuje wspomnienia, chociaż tą formę widziałem tylko przez chwilę.
Ostatnie pytanie wywarło zdumiewający wpływ na Karas'a. Zgarbił się, jego oczy skryły się w cieniu, znikł uśmiech. Nagle wydał się groźny. Naprawdę groźny.
Mizuki spoglądała to na jednego to na drugiego z szeroko otwartymi oczyma.
- To prawda. Zaatakowałem i za to właśnie jestem wdzięczny Yuudai'owi. Jestem wdzięczny za to, że tamtego dnia powstrzymał mnie przed zniszczeniem Seireitei.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 20:45

840

Tanaka dezaktywował shikai i przetarł twarz dłonią.
Czyli jednak to prawda... Te sny...
Schował zanpakutou do sayi.
To wszystko się wydarzyło... Trudno mi w to uwierzyć...
Był naprawdę przejęty tą sytuacją, nie każdy dowiaduje się, że jest reinkarnacją shinigami, którego wybrał sam Król Dusz...
I oddał za to swoje życie...
Po chwili ciszy kontynuował.
Dlaczego chciałeś zniszczyć Seireitei? Pozwól jeszcze, że się ośmielę zadać takie pytanie, kim tak naprawdę jesteś?
To wszystko było niewiarygodne... Ale te sny zaczęły nabierać sensu...
I czy mógłbyś powiedzieć co się wtedy wydarzyło? Mam tylko urywki wspomnień...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 21:23

Karas uniósł głowę. Przeczesał palcami włosy i znów się uśmiechnął. Chwila mroku przeminęła.
- Naprawdę go przypominasz. Masz co prawda inny kolor oczu i Yuudai nie miał takich uszu, ale rysy twarzy i ton głosu są już bardzo podobne. Heh, zanpakuto Króla Dusz są naprawdę wyjątkowe, skoro w niezmienionej formie potrafią objawić się ponownie po przerwie wynoszącej kilkaset reinkarnacji reinkarnacji.
Tanaka ponownie poczuł na sobie wzrok Karasa.
- Tak... oddał życie w obronie swego króla i jego królestwa.
Ziemia obok mężczyzny pękła. Z podłoża wyrwał się głaz, który przelewitował kawałek, po czym opadł. Karas usiadł na skale, pochylił się i oparł przedramiona na kolanach.
- Cóż, skoro jesteś jego reinkarnacją należą ci się wyjaśnienia. - Zamilkł na chwilę jakby próbując przypomnieć sobie zagrzebane w pamięci wydarzenia. Ciszę przepajało napięcie. - To było po tym jak moja maska pękła. Wpadłem w szał, zabiłem shinigami znajdujących się w pobliżu, a potem ruszyłem na Seireitei, gdzie również zabijałem i niszczyłem. Nie skończyłoby się to wesoło, gdyby Yuudai nie zdecydował się opuścił Pałacu króla. Zjawił się tam jednak i zaczęliśmy walczyć. - Uśmiechnął się smętnie. - To była pierwsza i ostatnia walka, w której musiałem pójść na całość. Zrozumiesz jaką potęgą jest twoje zanpakuto, gdy już opanujesz je w pełni, Tanako. Wspominam tą walkę jako niezwykle długą, a to za sprawą naszych mocy. Obu nas bardzo trudno było zabić, ale w końcu Yuudai zaczął opadać z sił, a że był prawdziwym shinigami... - Pokręcił głową - ...zamierzał wygrać za wszelką cenę. Nawet jeśli miałby poświęcić własne życie. Wtedy oba jego ostrza zajęły się czarnym płomieniem i poczułem, że mój gniew znika, że wszystko znika. Dalej niewiele pamiętam. Dostałem się jakoś do Hueco mundo. W moim ciele więcej było popiołu niż krwi i mięsa. Przypomniałem teraz sobie, jak po drodze jedna z nóg została za mną na piasku. Jakimś cudem jednak przetrwałem. Naprawdę trudno mnie zabić, chociaż wiele czasu zajęło mi potem dojście do siebie.
- Sam... byłeś wtedy sam? - Zarówno zwykła, jak i pancerna dłoń Mizuki były zaciśnięte.
- A chyba znacie tą opowiastkę shinigami? - Nagle pojawiła się Belle. Usiadła po turecku obok Karas'a, który spojrzał na nią pytająco. - Do zniszczenia całej Seireitei wystarczy dziesięć Vasto lorde. - Błękitnowłosa uśmiechała się radośnie. - No no państwo shinigami, ktoś tu wolał zataić prawdę, bo ona jest taka, że do zniszczenia bogów śmierci wystarczy jeden Vasto lorde, taki jak mój brat!
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 21:59

841

Sam nie mogę w to uwierzyć, ale takie są fakty... Kiedyś słyszałem o ludziach, którzy mieli wspomnienia z nie swego życia. Nie wierzyłem jednak temu, ale widać muszę to zmienić, fakty są niezaprzeczalne...
Będzie musiał jeszcze to wszystko przetrawić. Z niecierpliwością jednak czekał na resztę opowieści. Poczuł dumę, gdy pochwalił jego zanpakutou. Spojrzał na klingę Kamagami.
Z pewnością opanuję tę moc.
Teraz dostał kolejny zastrzyk motywacji. Skoro jest reinkarnacją tak wielkiego shinigami, to oczywistym jest to, że może stać się jeszcze znacznie potężniejszy. Musi bronić dobre imię swojego poprzednika. Z opowieści srebrnowłosego wyłapał informację o dwóch ostrzach. Pewnie mógłby wyciągnąć jeszcze kilka informacji na temat swojego bankai, ale nie chciał tego robić. Chciał je poznać samemu, wraz z pomocą Kamagami. Skoro był w stanie opanować ostateczną formę swojego zanpakutpu ponad dwa tysiące lat temu, to teraz też będzie wstanie to zrobić.
Potem wtrąciła się również Bell.
Vasto Lorde... W akademii brzmiało to jak legenda.
Kto by pomyślał, że Tanaka spotka na swojej drodze przedstawiciela najwyższego szczebla ewolucji hollowów.
Powstanie Seireitei też było legendarne. Zabawnie, kto by przypuszczał, że mogę być reinkarnacją pierwszego shinigami i to jeszcze Kuchiki!
Odpowiedział z uśmiechem, całe napięcie powoli schodziło, a do duszy wdzierał się spokój, wynikający ze znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania.
Karas-sama powiedz mi jeszcze, czy przed tą walką nie byłeś przypadkiem więziony? Pamiętam jeszcze klęczenie przed kimś, świecącym niczym słońce i nazywanie sługami... Wiesz coś może?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 22:38

- Pierwszego Kuchiki. - Mizuki skrzyżowała ramiona. - Wedle legendy czwórka strażników Króla dała początek czterem wielkim rodom, podczas gdy piąty strażnik okazał się zdrajcą, który za karę do końca świata będzie cierpiał w piekle.
- Owszem - zgodził się Karas. - Co prawda po drodze ród Ryōdoji został wygnany za wszczęcie buntu, ale pozostałe wielkie klany - Kuchiki, Shihouin i Shiba trzymają się dobrze do dziś.
Mizuki kiwnęła gorliwie głową, a Tanaka jeszcze raz poczuł jak mały posiada zasób wiedzy.
- Ooo. kto by pomyślał, że taki prosty elf jak Tanaka co tyle czasu w górach żył jest taką szychą! - Oczy Belle zrobiły się wielkie jak spodki.
- To tylko reinkarnacja. - Mizuki zdawała się dochodzić do siebie po usłyszanych rewelacjach. - Każde z nas, w którymś ze wcieleń mogło być kimś wielkim, aby w następnym odrodzić się jako żebrak.
Karas również zdawał się rozluźnić po opowiedzeniu historii swojego pojedynku z Yuudai'em.
- Przed pojawieniem się Yuudai'a walczyłem z Honami'm Kiyonagą, czyli obecnym kapitanem głównodowodzącym, a łańcuchy, które widziałeś były resztkami jego ban kai.
Mizuki znów się spięła.
- Co? Pokonałeś kapitana głównodowodzącego?
- Wtedy był jeszcze młodzikiem. Diabelnie utalentowanym, ale wciąż młodzikiem, którego ban kai było jeszcze niedojrzałe. Prawdę mówiąc wiele razy potem zastanawiałem się, jak bardzo przez minione wieki urósł w siłę. - Tanaka dojrzał w oczach Karasa specyficzny błysk, który natychmiast zrozumiał, bo podobnie musiał wyglądał również on, gdy stawał naprzeciw wymagającego przeciwnika.
- Ktoś taki jak Yuudai mógł klęczeć tylko przed jedną istotą. Prawdopodobnie poprzez wspomnienia ujrzałeś samego Króla Dusz.
Belle dziwnie posmutniała. Spojrzała na Karasa.
- Bracie? Może powinieneś...
Mężczyzna pokręcił głową.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 22:56

842

Cóż jego wiedza kolejny raz nie zdała egzaminu, podrapał się, lekko zakłopotany, w tył głowy.
Tobie Karas łatwo powiedzieć bo Ty to wszystko przeżyłeś.
Zaśmiał się krótko. Z pewnością łatwiej było operować informacjami, które się przeżyło, niż tych wykutych na blach. Mizuki za to musiała też znać te historię, bo pochodziła z Shihouin.
Co nie Bell-san?
Uśmiechnął się promiennie słysząc jej słowa, ale zaraz został zgaszony przez Mizuki.
Tylko i aż reinkarnacja. Wielką rzeczą jest to, że zdaje sobie sprawę z tego kim byłem, no i mam potężnego zabójcę dusz
Chwalił się dumnie, można powiedzieć, że trochę go poniosło. No ale jest usprawiedliwiony, w końcu pochodził z rukonu i taka wieść była już czymś.
Czyli ten chłopak z moich wspomnień to kapitan głównodowodzący.
To była kolejna wielka informacja, ciekawe czy jeszcze go zaskoczy. Nie musiał długo czekać, możliwe że nawet widział samego Króla Dusz! To chyba był dzień Tanaki, tyle wspaniałych informacji. Dobrze, że wszystko się wyjaśniło. Ciekawe jak na te wieści zapatruje się Kamagami. Będzie musiał ją odwiedzić w aleji sakury.
Bell po chwilio jakoś spochmurniała, Karas powinien co? Tanaka wolał jednak nie naciskać i na koniec po prostu się nie odezwał.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 23:22

Belle i Karas spoglądali na siebie. Dziewczynka wyczekująco, mężczyzna ze smutkiem w oczach. Nic nie zostało jednak powiedziane, bo coś, a właściwie ktoś spadł z góry. Katrina podeszła do nich.
- Widzę, że dobrze się wam rozmawia. Przepraszam, ale muszę się wtrącić. - Spojrzała na Mizuki. - Na górze jest dziewczyna, którą podobno znasz, a która potrzebuje pomocy. - Mizuki uniosła brwi. Katrina kontynuowała. - Ofiara kapitana Aiby, której wszczepiono cząstkę potwora z wczoraj.
Wyglądało na to, że Mizuki rzeczywiście znała Ishifone, bo zacisnęła usta i tupnęła gniewnie nogą.
- Ta zdrajczyni? Co ona tutaj robi?!
- Wredna dziewucha. - Zgodziła się Belle.
Katrina westchnęła.
- To nie ułatwi sprawy. Cóż, chodzi o to, że ze względu na eksperymenty Aiby jest ścigana przez Accretię i aby jej pomóc przydałoby się odwrócić to co kapitan jej zrobił.
Mizuki zjeżyła się.
- Dlaczego miałaby jej pomagać? Ta szmata nas zdradziła.
- Pomożesz jej, pomożesz innym. Jak dalej będzie w takim stanie to pewnego dnia może zamienić się w bestię, z którą Karakura miała do czynienia wczoraj.
Shihouin wzruszyła ramionami.
- To ją zabijmy i będzie po kłopocie.
- Dałabyś kapitanowi szansę na naprawienie części swoich zbrodni.
Mizuki odwróciła wzrok.
- I tak na to nie przystanie.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 23:34

843

Tanaka również nie miał zamiaru się odezwać pierwszy, wiedziałby że byłoby to trochę nietaktowne. Na szczęście ktoś przerwał tę niezręczną cieszę - był to nikt inny jak Katrina. Przysłuchiwał się co ma do powiedzenia, jak i odpowiedzi innych.
Przyznaję rację Katrinie-san, będzie bezpieczniej uratować jej tyłek niż pozwolić, żeby to ją opanowało od środka. Wiem co mówię...
Z ostatnich słów można było odnieść wrażeniem że Aiba żyję, co go zdezorientowało, dlatego od razu się wtrącił.
To Aiba w końcu żyje, czy nie?
Zapytał trochę poddenerwowany.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 23:49

Mizuki wyszarpała zza kimona cienki łańcuszek zdobiący jej szyję, na końcu, którego zawieszone było przejrzyste pudełeczko, a w nim coś co wyglądało na z grubsza okrągły kawałek czerwonego mięsa.
- To nie jest ten sobowtór kapitana, z którym rozmawiałeś w Torre de Mezcla - rzekła zimno Mizuki. - Tamten nie żyje zabity przez espadę, a ten tutaj działał w laboratorium w świecie żywych i to on mnie uwolnił z Las Noches.
- A tak się zastanawiałem kim była ta trzecia osoba, z którą przyszliście - odezwał się Karas.
- To zła dziewczyna - burknęła Belle. - Szpetna i niegrzeczna, a w dodatku głupia. Nie potrafiła spamiętać mojego imienia.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-04, 23:59

844

Sobowtór?
Znowu go dzisiaj zaskoczyli, chociaż już słyszał, że to jest możliwe.
To gdzie jest oryginał? W gnieździe larw?
Spytał spoglądając na Katrinę.
Przynajmniej tyle dobrego zrobił, że Cię ocalił.
Skwitował krótko.
Ale i tak powinien umrzeć w katuszach, on i wszystkie jego klony. Za te wszystkie eksperymenty.
Warknął, spluwając na bok.
Tym bardziej się zgadzam z Katriną, żeby chociaż częściowo zrekompensował swoje zbrodnie.
No i przyjemna atmosfera, którą się jeszcze przed chwilą cieszyli, prysła jak bańka mydlana.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-05, 00:08

- Ten w gnieździe też jest sobowtórem - odparła głucho Mizuki. Nie patrzyła Tanace w oczy. - Ale raczej już tam go nie ma. Eksperyment kapitana w ziemskim laboratorium się nie udał. Opadły bariery, a przed przebyciem shinigami nie zdążyłam zniszczyć komputerów. Teraz już wiedzą, że mają nieprawdziwego kapitana.
- Prawdziwego kapitana mamy my! - Belle znów poprawił się humor. Mrugnęła do Tanaki. - Nawet na nim siedziałeś, wtedy, gdy byliśmy w twoim szałasie w górach.
Yuzuru przypomniał sobie, że siedział wtedy na metalowej tubie. Czyżby to w niej znajdował się prawdziwy Aiba?
Mizuki tymczasem zerwała łańcuszek i rzuciła pojemniczek Katrinie.
- Rób co musisz. - Spojrzała na Tanakę. - On i tak już zapłacił za swoje czyny. Nawet nie wiesz jak wysoką cenę.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Podziemia sklepu Katriny Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/500Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket0/3906Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (0/3906)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-05, 00:24

845

Przewrócił tylko oczami na wieść, że osobnik będący w w gnieździe larw również jest sobowtórem. Przynajmniej ucieszyła go wiadomość o tym, że jego laboratorium zostało przejęte, niech ma za swoje drań.
Że co proszę?
Tego się absolutnie nie spodziewał, ze oryginał mógł być tak blisko. Gdyby tylko wiedział to pewnie bez wahania przebiłby te metalową tubę wraz z zawartością.
Czemu mnie oszukałaś Bell, mówiąc, że nie żyje?
Zapytał ją z wyrzutem.
Pff....
Fuknął jedynie na kwestię o zapłaceniu za swoje czyny, Gówno prawda, nigdy za nie, nie zapłaci. Kto wie, ilu ludziom zniszczył życie, nie ma usprawiedliwienia na takie chore gówno. Nawet zabicie wielu osób, wydawało się mniejszą zbrodnią aniżeli trzymania ludzi jako okazów i obiektów doświadczalnych, Tamci przynajmniej nie musieli się męczyć przez całe życie. Tanaka nie miał pojęcia, co musiałby zrobić Aiba, żeby nie był na niego tak mocno cięty, nie wspominając nawet o przebaczeniu.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 12:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Podziemia sklepu Katriny Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Podziemia sklepu Katriny Pbucket9000/9000Podziemia sklepu Katriny Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty2016-02-05, 00:40

Belle spojrzała z ukosa na Tanakę, po czym się uśmiechnęła.
- Ja nic takiego nie powiedziałam. Mówiłam tylko, że kapitan jest w stanie spoczynku.
Katrina już odbiła się od ziemi i wręcz pofrunęła do dziury w niebie prowadzającej do sklepu.
Znów zostali tylko we trójkę. Naprawdę we trójkę, bo rdzeń klona Aiby został zabrany.
Karas podniósł się z głazu. Otrzepał tył kimona.
- Cóż za obfitujący w emocje i wyznania dzień. - Spojrzał na Mizuki. - Będziemy się już zbierać, co?
Zapytana westchnęła.
- Tak, zdaje się, że tak.
- Masz może komórkę? - Karas zapytał Tanakę. - Możemy wymienić się numerami. Chciałbym za sto lat wyzwać cię na pojedynek rewanżowy - rzekł z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podziemia sklepu Katriny Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia sklepu Katriny   Podziemia sklepu Katriny Empty

Powrót do góry Go down
 
Podziemia sklepu Katriny
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sklep u Katriny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje